Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
Online CHAT
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
Soutěž K2mini
E-book sázkařům ZDARMA / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
E-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipyE-mailová notifikace ZDARMA & LITE & FULL / SMS tipy
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
Soukromé zprávySoukromé zprávy
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Bylo nalezeno 939 výsledků hledání.
Tipy na sázení, tipování a sázky online
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 30.12.2017, 22:52   Předmět: PF 2018
Vzhledem k aktuální sázkařské formě už nebudu víc trápit sebe ani Vás a nechám si další tipy na příští rok, kdy přijde vrchol už v únoru v podobě ZOH.
Všem přeju kromě zdraví a štěstí taky co nejvíc zelených tiketů a věřím, že se nám bude v roce 2018 společně dařit!
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 30.12.2017, 11:11   Předmět: basket women turkey
[tip]9249-740[/tip]

Nováček Bornova zatím dostává strašné dardy a v první lize nemá co dělat! Před tímto zápasem ale udělalo vedení jisté kroky, aby porážky nebyly tak ostudné. Změnilo trenéra a přivedlo tři nové posily - vedle dvou průměrných domácích hráček také solidní Američanku McLaren. V poslední době prohrála Bornova s Besiktasem o 37 nebo s Botasem o 47, a to jsou podle ěm kvalitnější týmy než Cukurova.
Navíc Cukurovu táhne především trio cizinek Iagupova, Deshields a Larkins, domácí hráčky už nejsou zase o tolik lepší než ty z Bornovy. A předpokládám, že když bude o vítězi brzy rozhodnuto, tak dá domácí kouč příležitost hráčkám z lavičky. Není pochyb o tom, že domácí vyhrají, ale rozdíl 50 bodů je přeci jen dost!

Sázet na derby je trochu riziko, jenže kádr Galatasaray je letos úplně jinde než ten Fenerbahce. Domácím navíc dlouhodobě chybí největší hvězda týmu - Američanka Quigley. Osobně by mě hodně překvapilo, kdyby domácí dokázaly Fenerbahce vzdorovat, i kurz přes 1,3 mi přijde docela hodnotný.

P.S.: Ehm, tak to se nepovedlo... Embarassed
Fene v pohodě, ale co předvedla Bornova, to je děs! I přesto, že McLaren nakonec nedorazilo, protože její letadlo kvůli počasí neletělo, a navzdory tomu, že domácí kouč nechal trochu nepochopitelně hrát základní pětku tři čtvrtiny zápasu.
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 29.12.2017, 10:37   Předmět: basket women spain
[tip]9249-739[/tip]

Sázka na 13. tým tabulky na palubovce aktuálně devátého týmu vypadá hodně odvážně, jenže v obou klubech došlo v poslední době k výrazným změnám.
Al Qazeres se mi během podzimu líbil, ale v posledních kolech se muselo něco stát, protože výsledky byly hrůzostrašné. Přestože neměli žádnou výraznou marodku, tak prohráli nejprve na Gernice 44:90! a před týdnem s Gipuzkoou 45:64. Současná minikrize tento týden vyústila odchodem nejlepší střelkyně Američanky Jones do Izraele, což je podle mě výrazné oslabení.
Naopak Promete průběžne posiluje kádr, který už je momentálně minimálně na střed tabulky. V poslední době přišly zkušená americká rozehrávačka Temeka Johnson a Jamajčanka Gidden, což jsou hodně kvalitní hráčky se zkušenostmi z mnohem lepších týmů. K tomu tady máme Srbku Knezević, Černohorku Jovanović, portugalskou pivotku Silva, další Američanky Hall a Knight a pár soldiních španělských hráček jako Estebas nebo Herrera. Dohromady hodně slušná kvalita a oproti Al Qazeres hlavně mnohem silnější lavička. Stoupající formu tým dokázal minulý týden, když dokázal doma vzdorovat suverénní Salamance a prohrál o jediný bod 72:73.
Za nového stavu jsou pro mě mírným favoritem hosté, takže kurzy přes dva beru.

P.S. Tak tady jsem se nechal pěkně napálit serverem Eurobasket.com, kterej už ve čtvrtek vydal zprávu, že je Jones už z klubu pryč. A na tom byl založenej celej můj tip, protože je to naprosto klíčová hráčka. Jenže klub si nakonec vymohl, že musí před odchodem do Izraele odehrát ještě tento poslední zápas. A to dost výrazně změnilo situaci! Sad I když teda takovou dardu jsem nečekal...
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 23.12.2017, 10:26   Předmět: basket women spain
[tip]9249-738[/tip]

Dnešními zápasy se uzavře 1. kolo základní části španělské ligy, po němž se určí šest celků, které postoupí do závěrečného turnaje domácího poháru. Tento zápas je pro oba týmy důležitý, protože se dá prakticky říct, že vítěz by měl do pohárového finále postoupit.
Sice mají oba týmy vyrovnanou bilanci 6-6, ale vyšší kvalitu vidím u hostujícího celku. Ten byl v úvodu trochu rozhozený náročným programem (hrál zároveň i Eurocup) i hledáním vhodných cizinek. Z Eurocupu už vypadly, nepříliš úspěšné Američanky Sutherland a Devaughn už odešly a místo nich nyní tvoří páteř týmu jejich krajanky Alston a Campbell společně se zkušenou Ruskou Bas-Kuzina. Velmi dobré jsou také domácí hráčky Gomez a hlavně Pina. V poslední době šly výkony družstva nahoru, v minulém kole např. doma rozdrtily Al-Qazeres 90:44.
Cadi La Seu se mi skladbou týmu moc nelíbí, před časem navíc odešly Argentinky Rosset a Boquete, čímž se snížily možnosti rotace hráček. Mají hrozné výkyvy, prohrály třeba na slabém Bembibre nebo doma s nováčkem St.Adria, na druhou stranu ale třeba nedávno porazily doma silný Ferrol.
Určitě to není žádná tutovka, ale pro mě jsou mírným favoritem hosté, takže z tohoto pohledu je kurz celkem výrazně přes 2 zajímavý.
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 17.12.2017, 10:24   Předmět: basket women
[tip]9249-735[/tip]

Landes je solidní tým se zkušenou rozehrávačkou Dumerc, ale přece jen oproti euroligovému Lille má mnohem slabší lavičku. Tým z předměstí Lille (Villeneuve) má v lize jen jednu prohru na palubovce silného Bourges, jinak je suverénní. Aktuální formu má také výbornou, protože v posledním kole porazilo další euroligový celek z Montpellier a ve středu vyhrály v Eurolize na půdě polských Polkowic. To Landes v posledním ligovém kole prohrálo na palubovce Mondeville, což je určitě výrazně slabší tým než Villeneuve d´Ascq.

V turecké lize sice sedmý Botas nasbíral jen o bod víc než osmý Mersin, jenže jejich situace se dost změnila po příchodu vynikající americké rozehrávačky Chelsea Gray. Od té doby šly hodně nahoru a v posledním domácím kole dokonce porazily o 9 bodů silné Fenerbahce! Pokud budou schopné se k tomuto výkonu přiblížit, tak by nemělo být co řešit. Mersin naposledy prohrál doma o 12 s Hatayem, což je momentálně asi tak srovnatelný tým s Botasem.
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 12.12.2017, 19:42   Předmět: Eurocup basket women
[tip]9249-734[/tip]

Z prvních zápasů play-off Eurocupu jsem si vybral dva.
V první dvojici vycházím už toho, ře rumunský basket je někde jinde než řecký. Olympiakos tvoří kostra řecké repre (Maltsi, Kaltsidou, Sotiriou, Chatzinikolau, Nikolopoulou, Spyridopoulou), doplněná Američankami Anderson s Macaulay a Chorvatkou Mazič. V základní části vypadal tým hodně dobře, když prohrál jen s podobně silnou Rigou, a to ještě toho moc neodehrála největší hvězda Maltsi, která už je opět v plné síle.
Rumunské Sepsi postoupilo s odřenýma ušima, v základní části to měly 2-4. Klíčovými hráčkami jsou Američanky Webb a Marshall, které ovšem podle mě nejsou lepší než americké duo z Olympiakosu. A u zbytku kádru už je kvalita celkem jasně na straně řeckého týmu.

Ve druhé dvojičce mám za favorita polskou Bydhošť, přestože zrovna poslední zápasy jim úplně nesedly. Ještě před časem vedly bez porážky silnou polskou ligu, ale v posledních dvou kolech podlehly Vratislavi a Krakovu. To jsou ovšem finalisté posledního ročníku a podle mě výrazně silnější týmy než Miškolc, takže bych z toho nedělal vědu. Podstatné je, že připravené jsou hlavní opory týmu - Američanky McBride (má polský pas), Stallworth a O´Neill, Srbka Stanković nebo veteránka Miedzik.
Miškolc s Češkou Peckovou a novým reprezentačním koučem Slovákem Svitkem je na tom dost bídně. V Eurocupu vytěžil z lehčí skupiny postup, ale nebylo to nijak přesvědčivé. A v maďarské lize se vyloženě trápí, když je aktuálně až osmý s bilancí 4-5. O víkendu doma prohrál hladce 50:69 se sedmým PEAC Pécs, takže aktuální forma je vyloženě mizerná.
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 12.12.2017, 11:10   Předmět: euroleague basket women
[tip]9249-733[/tip]

Ze dvou istanbulských týmů je na tom aktuálně určitě výrazně líp Fenerbahce, naopak Galatasaray se trápí.
Fenerbahce sice o víkendu v turecké lize porazilo Cukurovu jen o pět bodů, ale z toho bych nedělal vědu. Zápas měly celkem pod kontrolou, volno dostala americká rozehrávačka Plum a v domácí lize dostávají větší prostor turecké basketbalistky. Už proto, že do zápasu mohou zasáhnout maximálně čtyři cizinky, přičemž naráz mohou být na palubovce jen tři. Naopak v Eurolize může Fenerbahce postavit celou pětku z kvalitních cizinek (Plum, Dabović, Powers, Verameyenka, Vaughn), které doplní stabilní turecké reprezentantky Vardarli, Cora, Bilgic, Canitez a Senyurek. To je opravdu hodně silná sestava!
Fenerbahce to má zatím v Eurolize 5-2 a je jasný adept na postup do čtvrtfinále, naopak pro Orenburg (zatím 1-6) to už je v podstatě "mission impossible". Letos nemají zdaleka tak silný tým jako v minulosti. Cizinky (Cannon, Jones, Ygueravide) jsou na Euroligu spíš slabší průměr a domácí hráčky ukázaly svoji "sílu" o víkendu, když dostaly v ruském poháru nakládačku od juniorek z Inventy Kursk.
Třeba italské Schio letos vyhrálo v Orenburgu o třicet a pokud se nestane nic neobvyklého, tak by tady mělo vyhrát i Fenerbahce.

Horší je to momentálně s Galatasaray, který nemá zdaleka tak široký a kvalitní kádr jako Fenerbahce. Po zranění nejlepší střelkyně Američanky Quigley má v kádru jen tři cizinky (Epoupa, Dubljevič, Petronyte) a z domácích hráček je špička jen rozehrávačka Alben. A ve čtyřech se vyhrává dost těžko... K tomu má ještě drobné zdravotní potíže Dubljevič, která tak možná nebude schopná podat stoprocentní výkon. O víknedu prohrál Galatasaray se Samsunem doma o 8 bodů. Maďarská Šoproň je přitom určitě ještě kvalitnější soupeř, který má poměrně širokou rotaci hráček. Doma Šoproň porazila "Gala" o 17 bodů a myslím, že slušnou šanci má i v Turecku. Za menší vklad doporučuji vsadit i čistou dvojku, pokud kurz zůst ...
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 11.12.2017, 16:26   Předmět: Euroleague basket women
[tip]9249-732[/tip]

Schio je solidní euroligový tým, ovšem jeho současná pátá příčka v tabulce skupiny je trochu nad plán. Osobně bych ho viděl někde kolem pátého místa. Opravdu špičkové hráčky jsou asi jen Zandalasini a Miyem.
Naopak v tureckém týmu se to hvězdami jen hemží! Oproti turecké lize mohou využít všech šest cizinek, které jsou opravdu výborné - Američanky McBride, Lavender, Vandersloot, Belgičanka Wauters, Švédka E.Eldebrink a od minulého týnde nově i Francouzka Gruda. Ta si o víkendu odbyla premiéru v turecké lize a nasázela v ní 21 bodů. K tomu mají i špičkové turecké reprezentantky Cakir, Caglar a naturalizovanou Američanku Hollingsworth. Její start je sice ohrožen, ale to při nabitém kádru není v podstatě žádná hrozba. Yakin Dogu vedou tabulku, zatím prohráli jen s Jekatěrinburgem. Nejen pro mě je to asi jeden z hlavních adeptů na celkové vítězství.
Pro mě jsou hosté celkem jasným favoritem, a tak jakýkoliv kurz přes dva považuju za velmi hodnotný.
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 10.12.2017, 8:58   Předmět: biathlon relay women
[tip]9249-731[/tip]

Ukrajinky jsou ve štafetě tradičně vynikající, ne nadarmo právě v Hochfilzenu získaly letos stříbro na MS. A to mají nyní podle mě ještě silnější sestavu, do níž se vrátily sestry Semerenkovy. Ukrajinky těží především z přesné a rychlé sřelby, dobré jsou ale i ve stopě. Skvělou formu má především Dzhima.
Bělorusky mají slabinu na třetím úseku, kde poběží Pisareva. Ta je slabší jak střelecky, tak běžecky, např. teď v Hochfilzenu skončila ve sprintu až 87. Pokud nějak nepřekvapí, tak bude už pro Domrachevu těžké to napravit, protože přes poslední dobré výsledky přece jen nemá tak famózní běžeckou formu jako před mateřstvím.
Ani Italky nemají tak vyrovnaný tým jako Ukrajinky. Výborně letos jezdí i stříli Vittozzi i Wierer, ale Sanfilippo ani Runggaldier nemají loňskou formu.
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 10.12.2017, 8:29   Předmět: basket women spain
[tip]9249-730[/tip]

Duel jedenáctého Cadi se třetím Ferrolem by měl být podle mě celkem jednoznačnou záležitostí. Zvlášť když Cadi opustily obě Argentinky Rosset a Boquete, čímž se ještě snížila kvalita a možnosti rotace. Ferrol má opravdu silnou základní pětku s Kanaďankou Weisner, Britkou Vanderwal, Američankou A.Prince a dvojicí aktuálních španělských reprezentantek Sanchez a Araujo. Loni Ferrol obě utkání s Cadi přesvědčivě vyhrál, přičemž letos je rozdíl mezi oběma týmy možná ještě větší.

Zaragoza se mírně zasekla po zranění Bulharky Zlatanovy, ale pořád je to jeden z adeptů na první čtyřku. Mezeru pod košem se jim mezitím už podařilo zaplnit příchodem zkušené Finky Tuukkanen, která by měla doplnit duo bývalých reprezentačních pivotek Abalde-Pascua. Kromě toho je tu výborná Američanka Barbee, paraguajská ostrostřelkyně Ferrari a zkušená rozehrávačka Ocete.
Bembibre by se mělo pohybivat spíš ve spodní polovině tabulky, momentálně je desáté. Spoléhá na Kanaďanku Urbaniak a Američanku Brown, ale celkově je kvalita na straně domácích, kteří poslední vzájemný duel vyhráli 61:48.
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 8.12.2017, 9:29   Předmět: biathlon women
[tip]9249-728[/tip]
[tip]9249-729[/tip]

V první dvojičce jsem si vybral souboj Francouzek se Slovenkami. Veteránce Kuzmině moc nevěřím. Za poslední roky toho moc neodzávodila a myslím, že to už prostě není ono. I když zajela v Östersundu sprint solidně (15.), ve stíhačce pak předvedla sedm minel na střelnici. Momentálně je horší než Braisaz jak na střelnici, tak ve stopě. Mladá Francouzka je podle mě černý kůň klidně i na celkové prvenství ve Světovém poháru. To ostatně potvrzují i dvě druhá místa z Östersundu.
Druhá Francouzka - zkušená Dorin-Habert naopak ve Švédsku moc nezářila, ale výkon ze stíhačky (posun z 23. na 14. místo) je příslibem, že forma pomalu stoupá. Přece jen dlouhodobě potvrzuje vysokou výkonnost - loni byla ve svěťáku celkově čtvrtá, předloni dokonce druhá! Proto mi přijde kurz dost vysoký. Fialková sice zajela ve Švédsku výborně individuál (5.), ale pak ve sprintu totálně propadla a byla až 70.

Ve druhé dvojičce sázím na dvě hvězdy, na něž je podle mě přijatelný kurz. Mäkäräinen byla v Östersundu ve sprintu šestá, ale ve stopě na ni momentálně má asi jen Němka Herrmann. Když vyloženě nepokazí střelbu, měla by být vysoko. Norka Eckhoff se na začátku sezony hodně trápí, a to hlavně na střelnici. Výsledky z Östersundu jsou vypovídající - 22., 52., 41. Na střelnici chybuje ještě víc než Finka a ve stopě rychlejší nebude.
Ve druhé dvojičce trochu riskuju, protože Laura Dahlmeier ve Švédsku kvůli lehčí viróze nebyla, takže její forma je s otazníkem. Jenže z minulosti je zřejmé, že když už se na start postaví, tak si můžete být jisti, že je špičkově připravená. To se nedá říct o Domračevové, která se po mateřské přestávce pořád nemůže dostat do bývalé formy. Sprint v Östersundu dokonce po čtyřech minelách na střelnici ani nedokončila, když ve stopě to taky nebyla žádná hitparáda.
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 8.12.2017, 9:06   Předmět: Alpine combined women
[tip]9249-725[/tip]
[tip]9249-726[/tip]
[tip]9249-727[/tip]

Málokdy dávám sólo tak nízké kurzy na výhru, ale Mikaela Shiffrin má na začátku sezony fantastickou fazonu a o výhru ji snad může připravit jen pád, nebo nějaká obrovská chyba. Výrazně se zlepšila v rychlostních disciplínách a klidně může vyhrát i obě části kombinace. Každopádně ve slalomu by měla i dobrým slalomářkám naložit přes vteřinu, a to je přitom výrazně lepší než drtivá většina z nich i v Super G.

Další mojí favoritkou je domácí závodnice Michelle Gisin. Také ona se v poslední době strašně zlepšila v rychlostních disciplínách, ve druhém sjezdu v Lake Louise byla dokonce třetí! Přitom nezapomněla ani slalom, kde pravidelně atakuje první desítku. To z ní dělá skvělou kombiňačku, což potvrdila i na letošním MS, kde brala stříbro. Italka Brignone je určitě o něco horší ve slalomu a momentálně asi i v Super G. Její forma je trochu s otazníkem, protože letos jela jen jeden obřák a ve svém nejsilnější disciplíně dojela pátá. Loni byla v kombinaci horší než Gisin nejen na MS, ale i ve Val d´Isere, Švýcarku naopak porazila v Crans Montaně. Pro mě je mírnou favoritkou Gisin, takže kurz okolo 2 beru!

Do akovky jsem si vybral další Švýcarku Feierabend, která je vyhlášenou kombiňačkou, např. na letošním MS byla čtvrtá. Letos navíc vypadá zatím výborně, při posledním slalomu v Killingtonu byla rovněž "bramborová". Pokud neudělá nějakou krpu, tak by měla být do desítky v pohodě. Za zmínku stojí i sázka do šestky.
Přidávám duel další vyhlášené kombiňačky Kirchgasser (na letošním MS bronzová) proti Švýcarce Gut, která se po těžkém zranění teprve dostává do formy. Ani bych se nedivil, kdyby do druhé části ani nenastoupila a brala to spíš jako trénink na Super G, kde je určitě lepší. Ve slalomu by ji měla Kirchgasser převálcovat.
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 6.12.2017, 8:52   Předmět: euroleague basket women
[tip]9249-723[/tip]
[tip]9249-724[/tip]

Upřímně řečeno, v zápasech Euroligy už se hledá value mnohem hůř než na začátku sezony, kdy se bookies ještě úplně nezorientovali pom letních změnách v jednotlivých týmech...

Přestože má Šoproň letos lepší tým než loni, myslím, že na palubovce Bourges by uspět neměla. Francouzský tým má zatím jedinou výhru (přitom v silné domácí soutěži si vedou výborně a mají bilanci 8-1), ale ještě bych ho úplně z boje o postup neodepisoval. V posledním kole si zavařil prohrou v derby s Lille, teď už si nemůže dovolit další zbytečnou ztrátu, obzvláště ne na domácím hřišti. Síla Bourges je v dobré organizaci hry, skvělé obraně a možnosti slušné rotace, protože má v kádru devět špičkových basketbalistek na podobné úrovni. Uznávám, že podle postavení v tabulce kurz rozhodně jako value nevypadá, tady jde u mě spíš o pocit a intuici. Šoproň nemá ideální formu, v posledním kole podlehla celkem jasně doma s USK a nedávno v maďarské lize prohrála dokonce na palubovce Székszárdu, což určitě není silnější tým než Bourges.

Naděžda Orenburg je jasně nejslabší ze tří ruských euroligových týmů, ostatně o víkendu dostala v lize od Jekatěrinburgu o 25. Nemá zdaleka tak dobrý kádr jako v předchozích sezonách a její šance na postup do play-off jsou někde v oblasti sci-fi. Naopak turecký Yakin Dogu dává okázale najevo, že se chce porvat o mety nejvyšší. Například tám, že v týdnu angažoval vynikající francouzskou pivotku Grudu, jejímž příchodem ještě vyšperkoval už tak nabitý kádr. Tady by to měla být podle mě jednoznačná záležitost, doporučuji i tipy s handicapem.

Poslední tip není tak jednoznačný, což naznačuje nízká důvěra. Jenže za menší vklad si dvojku zkusím, protože kurz podle mě není adekvátní. Galatasaray má na euroligové poměry strašně úzký kádr a po zranění Američanky Quigley (nejlepší střelkyně týmu) je to ještě citelnější. Jejich poslední euroligové výsledky byly hrůzostrašné, protože navíc chyběla i rozehrávačka Alben - domácí prohra ...
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 2.12.2017, 9:38   Předmět: basket women spain
[tip]9249-722[/tip]

Tým Gipuzkoa ze San Sebastianu je zatím v tabulce výš (na čtvrtém místě), ale myslím, že na konci sezony by to mělo být naopak. Gipuzkoa má podle mě o něco slabší tým než loni a v posledních zápasech se to celkem ukázalo, když prohrály celkem hladce s Ferrolem a pak i s Araski. Navíc se jim zranila Olabarria, čímž se už tak malé možnosti rotace ještě zúžily.
Gernika zatím nemá výsledky, které by odpovídaly kádru. Nedávný příchod zkušené Američanky Caldwell (předloni nejlepší pivotka španělské ligy) ale týmu dost pomohl, takže očekávám, že budou tabulkou stoupat vzhůru, možná až k medailovým příčkám, podobně jako loni. U Gerniky je důležité, že mají sílu pod košem (Caldwell, Bas, Pina), kde má nad svými soupeři většinou převahu právě Gipuzkoa (Weaver, Sarr, Alleyne). V tomto případě však asi narazí kosa na kámen a mělo by to být maximálně vyrovnané. A Gernika má kromě výhody domácího prostředí i bonus na perimetru v podobě výborné Američanky Alston. Volím sázku s handicapem, ale za zvážení stojí určitě i čistá jednička. Kurzy přes dva podle mě mají hodnotu.

Campus Promete je další tým, jehož dosavadní špatné výsledky úplně nechápu. Už na začátku sezony neměly úplně špatný tým (Američanky Hall, L.Knight, W.Knight, exreprezentantka Herrera, Porugalka da Silva), v jejím průběhu pak postupně přicházely další posily - Srbka Knezević, Černohorka Jovanović a naposledy výborná Jamajčanka Gidden, která má bhaté euroligové zkušenosti ze Salamanky a Krakova a půlku loňské sezony působila právě v Araski. Pokud si tenhle kádr trochu sedne, tak má podle mě minimálně na střed tabulky.
Někde tam vidím i Araski, které podle mě hraje naopak mírně nad své možnosti. Zvlášť když je stále na marodce Američanka Roundtree. Tým táhne její krajanka Forster, Nizozemka van den Adel a venezuelská rozehrávačka Silva. Podle mě spíš průměr. Sázet na výhru hostí by asi bylo hodně odvážné, i když za menší vklad možná zkusím. Tady volím bezpečnější handicapovou sázku, prot ...
  Téma: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Dexter

Odpovědi: 15
Zhlédnuto: 1587

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 2.12.2017, 8:33   Předmět: basket women
[tip]9249-720[/tip]
[tip]9249-721[/tip]

Z víkendové nabídky jsem si vybral čtyři zápasy, které se mi zamlouvají. Vzhledem k nižším kurzům (podle mě ale pořád hodnotných) jsem je spojil do dvou akovek.

V turecké lize se stává z týmu Istanbul Universitesi možná druhý nejhorší tým po slaboučcé Bornově. Ani v plné síle to není žádná hitparáda, navíc v poslední době moc nehrály cizinky, což je možná spojeno s finanční situací klubu.Z tureckých hráček má větší kvalita pouze talentovaná Guner, jinak je to slabota. V lioze i Eurocupu dostávají celkem dardy.
Adana má sice zatím taky jenok jednu výhru, ale jejich situace se dost změnila po nedávném příchodu Lotyšky Nacickaite a především vynikající Američanky Sims, které teď tvoří společně se Slovenkou Vyňuchalovou a zkušenou americkou pivotkou Snow solidní kvartet povolených cizinek. Na tuhle kvalitu podle mě domácí nenajdou protizbraň.

U zápasu italské ligy je asi nejméně hodnotný kurz, přiznám se, že jsem doufal ve vyšší, vzhledem k tomu, že Lucca je úřadující mistr a i v aktuální tabulce je výš. Jenže to jde spíš o shodu okolností. Momentálně si myslím, že Benátky mají o dost kvalitnější kádr. Zvlášť po příchodu Američanky Riquny Williams, která je aktuálně nejlepší střelkyní italské ligy. Je tu i další Američanka Walker, Slovenka Ružičková a řada italských reprezentantek, celá širší rotace deseti hráček má slušnou kvalitu.
Lucca naopak v létě po zisku titulu hodně oslabila. Odešel trenér a prakticky kompletní základní pětka, z opor zůstala jen Crippa. Nové posily (Drammeh, Roberts, Udodenko) nejsou špatné, ale loňská kvalita to podle mě není. Docela se divím, že mají v lize zatím jen dvě prohry. Podle mě dnes ale přijde třetí! Jako bonus pro tento tip je zvýšená motivace pro domácí Benátky, které potřebují vyhrát, aby se kvalifikovaly do Final Four Italského poháru (postupují první čtyři týmy po prvním kole základní části ligy).

V brněnském derby je už vzhledem k umístění v tabulce favoritem Královo Pole. ...
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 29.11.2017, 10:10   Předmět: biatlon
[tip]9249-719[/tip]

Biatlonová sezona teprve začíná, takže začnu opatrně. V dnešním ženském individuálu si vsadím na mladou Kazašku Vishnevskou, která ještě nedávno vozila medaile z juniorských světových šampionátů a myslím, že nastal čas, aby se začala prosazovat už i mezi ženami. Ostatně už loni se blýskla čtvrtým místem z masáku v Oberhofu. V Östersundu startovala ve sprintu dvojic, v němž Kazaši především její zásluhou skončili na fantastickém třetím místě!
Ukrajinka Olena Pidhrushna už mi naopak přijde trošku za zenitem. Ta naopak startovala ve smíšené štafetě a dá se říct, že právě ona to Ukrajině nejvíc pokazila, takže z toho bylo až 10. místo. Nevypadala moc dobře běžecky a hlavně coby dobrá střelkyně měla hned tři minely na dvou položkách. To Vishnevskaya odstřílela ve sprintu čtyři položky s jedinou chybou... A individuál je hodně o střelbě! Pokud dnes Pidhrushna nezastřílí líp než Vishnevska, tak ji podle mě v běhu nedá.
Podle prvního dne v Östersundu je favoritkou této dvojičky Kazaška, takže kurz přes dva určitě beru!
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 28.11.2017, 14:53   Předmět: USK
[tip]9249-718[/tip]

Kdo sází u Marathonbet, tak ten měl 1,94, z českých Fortuna 1,84 nebo Sazka 1,80 (včetně prodloužení).
Šoproň je sice silnější než loni, ale úplná špička nejsou. O víkendu prohrály ligový zápas v Szekszardu o 13 bodů, přitom na stejném místě prohrál před týdnem Nymburk v Eurocupu jen o 7. Je to trochu zjednodušený pohled, ale něco naznačuje...
Přiznám se, že jsem si myslel, že na tom bude USK po odchodu Palau, Petrovič a Vaughn hůř. Jenže trenérka Hejková to opět namíchala dost dobře. Roli lídra převzala Xargay, skvěle zapadly Zahui a Rezan, po mateřské šla výrazně nahoru Kateřina Elhotová. A to ještě neukázala všechno superhvězda Bonner, která se do toho pomalu dostává po letním porodu.
Prostě kvalita je podle mě jednoznačně na straně USK, které naposledy smetlo francouzský Villeneuve d´Ascq, což je srovnatelný tým se Šoproní.
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 25.11.2017, 10:02   Předmět: russia basket women
[tip]9249-717[/tip]
Tento tip vypadá na první pohled dost šíleně, protože Novosibirsk s Inventou ve čtvrtek prohrál na domácí palubovce...
Inventa je v podstatě juniorka Dynama Kursk, za kterou hrají mladé holky mezi 18-21 lety. Určitě mají potenciál, ale chybí jim zkušenosti a u takto mladého celku jsou pochopitelné obrovské výkyvy. Občas dokážou překvapit, jako například ve čtvrtek, ale většinou dostanou od lepších týmů docela kartáč. Třeba prohrály doma 39:73 s MBA Moskva, což je srovnatelný tým s Novosibirskem. Ten naopak před týdnem dokázal porazit euroligovou Naděždu Orenburg a v kádru má například Kanaďanku Langlois nebo skvělou Nigerijku Akhator (trojka letošního draftu WNBA!).
Upřímně řečeno, jejich čtvrteční prohru s Inventou si nedokážu moc vysvětlit (zřejmě katastrofální střelba - např. trojky 2/16!). Ale ještě víc by mě překvapilo, kdyby s nimi prohrály dvakrát za sebou...
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 22.11.2017, 10:14   Předmět: Eurocup basket women
[tip]9249-716[/tip]

V Turecku sice první zápas vyhrála Wroclaw o dva body, jenže Kayseri má od víkendu dvě nové výrazné posily - americkou rozehrávačku Lacy a zkušenou Britku Handy. Ty tvoří společně s australskou pivotkou Tolo, Američankou Page a Rumunkou Marginean velmi silnou kostru týmu.
Momentálně má Kayseri minimálně srovnatelný kádr jako Wroclaw (spíš papírově silnější) a má taky větší motivaci, protože Wroclaw už má postup jistý, zatímco turecký celek ještě musí o druhou postupovou příčku bojovat.
Myslím, že víc jak o sedm bodů by v Polsku prohrát neměly, klidně tam můžou i vyhrát.
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 18.11.2017, 15:59   Předmět: kurzy
Omlouvám se a slibuju, že už nebudu prudit! Ale prostě mi nedá si ještě rýpnout:
Třeba teď vylítl kurz na Lyon až na 3,11 (já ho dával za 2,25). Znamená to, že si mám teda kurz ve statistikách dodatečně opravit? Smile Anebo třeba až za osm a půl minuty, jestli náhodou zase neklesne? Very Happy
Sorry, ale chci jenom ukázat, jak je nesmyslný to, co po mně chce "vinarna13"...

P.S. Přiznám se, že nevím, proč ten kurz na Lyon tak vylítl. Možná se stalo něco, co nevím, ale není to o jedné hráčce, takže i kdyby třeba nenastoupila Gruda (ale já četl na francouzským webu, že hrát má!), tak bych do toho pořád šel. Tak uvidíme...
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 18.11.2017, 11:05   Předmět: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Vypadá to na nekonečnou debatu, která mě už nebaví...
20% dropu by byl opravdu extrém. Navíc o tom dost pochybuju, protože cca půl hodiny po odeslání tipu byl třeba konkrétně na Gerniku kurz 2,6 (včetně prodloužení), což je v podstatě skoro srovnatelný s 2,9 na čistou dvojku v základní hrací době. Ale to bys musel kliknout jednou navíc a to už by byl asi problém...
Takže ještě jednou:
Opravdu mi záleží na tom, aby byli mí odběratelé spokojení!!! Na druhou stranu ale jak říká Pavel Liška: "vocaď pocáď!" Určitě nehodlám věnovat blogu několik hodin denně (jako třeba dnes), to by se musely částky za placení blogu pohybovat úplně někde jinde.
Občas nahlédnu ke konkurenci a jsou blogeři, kteří píší jen holé tipy bez jakékoliv analýzy a třeba důvěru 10/10 u sázkovek jako 1xbet, což je dvojnásobný nesmysl, protože za víc tě tam ani vsadit nenechají, když už si zařídíš, abys u nich mohl vůbec sázet.
Čili v tomto ohledu mám svědomí čisté. Určitě se najdou mouchy i v mém blogu a budu rád, když mi své připomínky budete posílat (párkrát už jsem tady k tomu vyzýval a myslím, že to snad občas i přineslo své ovoce), ale prosím formou soukromé zprávy, abychom to tady nezasírali nějakýma osobníma přestřelkama.
Pokud má odběr mého blogu pro Vás nějaký smysl a užitek, tak jej odebírejte dál. Pokud ne, tak jeho odběr zrušte! Nikoho k tomu nenutím a ani nikomu neslibuju, že se mnou zbohatne...
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 18.11.2017, 10:19   Předmět: nadhodnocené kurzy
Sorry, ale opravdu už nevím, co bych jako měl dělat. Po odeslání mých tipů jsem si ještě kontroloval, že kurzy neklesly. Co bych pak jako měl do statistiky uvádět? Kurz půl hodiny po odeslání tipu, nebo snad dvě hodiny?
Třeba Marathonbet měl na tyto zápasy ještě vyšší kurzy, ale zahraniční sázkovky jsem na žádost několika klientů v podstatě už vypustil, protože tento argument vzhledem k možnosti vsaditelnosti z ČR chápu.
Mně je fakt celkem jedno, jestli budu mít dlouhodobý yield na K2 15% nebo 12%. A rozhodně si kvůli tomu nehodlám nadsazovat kurzy! Doufám, že kdo odebírá moje tipy delší dobu, tak už ví, že se mu to vyplatí. Byť třeba nestihne vsadit přesně v tom kurzu, jaký původně pošlu. Mimochodem, ty dnešní tipy jsou pořád za solidní kurzy. Třeba v Tipáči se dokonce Besiktas oproti původnímu kurzu navýšil.
V blogu se chci podělit o zajímavé tipy, které mají podle mě hodnotu. A jeho cena podle mě není tak vysoká, aby se to odběratelům nevyplatilo i v případě, že nevsází za horentní sumy a občas třeba kurz o něco klesne. Pokud si ale někdo myslí, že za pár stovek měsíčně vydělá sto tisíce, tak to bude muset zkusit nějaký jiný způsob...
Omlouvám se za elaborát, ale štve mě, když má někdo takovej přístup, že bych to měl za něj snad ještě vsadit a nejlépe mu pak přeposlat peníze na účet...
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 18.11.2017, 9:41   Předmět: Re: Nadhodnocené tipy
Jestli tomu dobře rozumím, tak mě obviňujete z toho, že si kurzy vymýšlím, tudíž že lžu. A to mi opravdu hodně vadí!!!
Ručím vám za to, že kurzy byly v odeslání mých tipů přesně takové jako uvádím, a to dokonce i dlouho poté, co jsem si vsadil já sám!!! Zřejmě jste v sázení nováček, když nevíte, že kurzy jsou pohyblivé a ty hodnotné logicky klesají. Zvlášť když dá nějaký bloger svůj tip k dispozici poměrně početné skupině odběratelů. Pokud vsadí během pár minut třeba 20 lidí stejný tip, tak sázkovka logicky reaguje. Tady je to pak o rychlosti.
Konkrétně u dnešních tipů jsou podle mě kurzy hodně přestřelené, takže doporučuji vsadit (třeba za méně) i třeba u konkurence za poněkud nižší kurz.
Pokud se Vám můj blog nezamlouvá, tak ho prostě neodebírejte. Ale příště prosím važte slova!
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 18.11.2017, 8:59   Předmět: basket women
[tip]9249-715[/tip]

Nantes je trochu nevyzpytatelné, dokázalo třeba vyhrát na palubovce euroligového Montpellier. Zatím ale odehrálo mnohem víc mizerných zápasů. Prohrálo třeba o 25 s průměrným Nice, nebo v Eurocupu doma s belgickým Namurem o 24. Jejich problémem je hlavně slabá lavička.
Charleville se naopak zařadil k absolutní francouzské špičce. V posledních dvou sezonách byl v semifinále play-off, loni dokonce skončil po zýkladní části druhý. A letos jsou snad ještě lepší! Z deseti utkání ve francouzské lize a Eurocupu zatím prohráli jen jednou, v prvním ligovém kole na palubovce Montpellier. Jinak své soupeře dost válcují, v minulém kole třeba Mondeville 68:35. Mozkem týmu je reprezentační rozehrávačka Bouderra, výborná je i další francouzská repre Minte, střelbu obstarávají především Američanka Montgomery, Brazilka Clarissa nebo Švédka Loyd. Tenhle tým se může porvat o titul, zatímco Nantes v horní polovině tabulky neočekávám.

Nováček Estudiantes je podle mě jasným outsiderem španělské ligy a bude mít problém vůbec něco vyhrát. Jejich zatím nejlepším letošním výsledkem je prohra o šest bodů se slabým Promete. Qazeres má naopak už čtyři výhry (z toho dvě venku, mj. v Promete vysoko 83:55), díky Američankám Cooper, Brown a především Jones (letošní vítězka WNBA s Minnesotou) mohou pomýšlet minimálně na lepší střed tabulky. Podle mě jasná záležitost pro hosty, kurz bych viděl okolo 1,2.
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 18.11.2017, 8:53   Předmět: basket women
[tip]9249-712[/tip]
[tip]9249-713[/tip]
[tip]9249-714[/tip]

O Lyonu jsem psal už před dvěma týdny. V létě hodně posílený tým, který hrál zatím trochu pod svoje možnosti. Poslední posila je ovšem něco "extra" - jedna z nejlepších evropských pivotek Sandrine Gruda. Poprvé se představila v posledním zápase proti Roche, které Lyon smetl 83:59. Lyon bych viděl na lepší střed tabulky, zatímco Nice je podle mě na francouzskou ligu podprůměrné.

Ve španělské lize loni ve čtvrtfinále Araski překvapivě vyřadilo Gerniku, přestože bylo v základní části šesté a jejich soupeř třetí. Už tehdy to byla spíš shoda náhod a letos je navíc rozdíl v kvalitě týmů ještě víc ve prospěch Gerniky, která má nejen silnější základní pětku, ale především lavičku, což je logické vzhledem k tomu, že hraje také Eurocup. Hlavními oporami jsou zkušená ruská pivotka Bas (za svobodna Kuzina), americká rozehrávačka Alston (už si zkusila i WNBA) a členka širšího kádru španělské repre Pina (naposledy vyhlášena hráčkou týdne španělské ligy), ve středu navíc tým posílila další Američanka Caldwell, která byla před dvěma lety vyhlášena nejlepší pivotkou španělské ligy. Takovou kvalitu Araski určitě nemá, zvlášť když není jisté, jak na tom jsou loňské opory Roundtree a Tudanca, které kvůli zranění letos ještě vůbec nenastoupily. Pro mě jsou mírbým favoritem hosté, takže kurz nechápu...

V turecké lize ani v Eurocupu letos Besiktas nezačal vůbec dobře, ale poslední zápasy už naznačily výrazné zlepšení. Teď navíc doplnila kádr výborná Američanka Zellous. Cizinky hrají v turecké lize klíčovou roli a Besiktas zatím neměl naplněnou kvótu čtyř povolených zahraničních hráček (pouze Američanky Wheeler a Mosby, společně s Černohorkou Perovanović). Příchod Zellous obrovsky zvedne kvalitu, navíc mohou hrát vlastně tři Američanky (povolené jsou dvě zámořské hráčky), protože Zellous má chorvatský pas. Besiktas v posledním domácím utkání (ještě bez Zellous) porazil Galatasaray, což je určitě daleko lepší ...
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 15.11.2017, 14:06   Předmět: basket women
[tip]9249-711[/tip]

Švýcarky bychom určitě porazit měli, ale ta rovina u handicapu mi přijde neadekvátní. Je to určitě pod vlivem zápasu v Německu, kde Češky vyhrály o 33 bodů. Jenže tam to byl spíš totální kolaps domácích, když ještě v poločase to byla plichta! Navíc proti Švýcarkám dnes určitě nenastoupí kapitánka Elhotová (čili nejlepší střelkyně) a otazník visí i nad americkou pivotkou Vaughn, která měla rovněž zdravotní problémy a pochybuju, že ji budou trenéři přetěžovat, pokud tým jasně povede. Navíc trenér Svitek prohlásil, že chce dát šanci dalším hráčkám z lavičky, které určitě nemají takovou kvalitu jako základní pětka.
Švýcarky jsou sice evropský podprůměr, ale že by dostávaly nějaké extra dardy, to zase ne. Například v sobotu prohrály s bronzovým týmem letošního ME Belgií o přijatelných 29 bodů, v minulé kavlifikaci dokázaly např. v Rusku hrát jen o 9 bodů! Švýcarský basket není zase taková katastrofa, stačí vzpomenout jak před pár týdny Fribourg (byť s řadou cizinek) v Eurocupu jasně přehrál KP Brno. Podle mě je 40 bodů prostě moc!
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 10.11.2017, 13:25   Předmět: Marathonbet
Tak po konzultaci s Propiťákem jsem se rozhodl, že kurzy u Marathonbetu nebudu uvádět jako hlavní, maximálně je zmíním v textu analýzy pro ty, kteří mají u této sázkovky účet.
Nadále platí, že budu v drtivé většině uvádět kurzy českých sázkovek, maximálně v případě zajímavého kurzu výjimečně serioznější zahraniční sázkovky jako Pinnacle, Sbobet nebo bet365. Ale vzhledem k tuzemským zákonům opravdu jen výjimečně. Pokud se tedy něco ohledně licencí v dohledné době nezmění...
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 10.11.2017, 9:46   Předmět: basket women
[tip]9249-710[/tip]

Češky sice na domácím Euru zklamaly, ale na Němky by měly snad stačit. Pozitivně se zatím jeví příchod slovenského trenéra Svitka, který povolal i některé zkušené hráčky, které na Euru překvapivě chyběly (Pecková, Hejdová), šanci dal i talentované pivotce Reisingerové, které se daří ve španělskéí lize. Nechybí ani hlavní opory Elhotová, Hanušová a naturalizovaná Američanka Vaughn, jediným problémem je zranění rozehrávačky Vyoralové. To by ale mělo na Němky stačit, ty šly v posledních letech hodně dolů. Tentokrát hodně vsadily na mladé, v nominaci chybí např. zkušené opora jako Baer nebo Skuballa.

Edit: Ani jsem si nevšiml, že po zúžení kádru se do dvanáctky nevešla Reisingerová. Sice to moc nechápu, ale na tipu to nic nemění. Pod košem by měly stejně většinu zápasu odtáhnout Hanušová a Vaughn.
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 10.11.2017, 9:40   Předmět: basket women
[tip]9249-707[/tip]
[tip]9249-708[/tip]
[tip]9249-709[/tip]

Omlouvám se, že tipy jsou u Marathonbet, ale někteří z Vás tam účet mají a jejich kurzy jsou u některých zápasů aktuálně nejvyšší. I mírně nižší kurzy u českých sázkovek ale mají podle mě hodnotu.

Švédky se mi hodně líbí, kromě tradičních opor sester Eldebrinkových a skvělé pivotky Zahui mají několik dynamických hráček tmavé pleti (Abdi, Fontaine, Loyd, Drammeh). Na posledním Euru chyběly, ale měly velkou smůlu, když byly nalosovány do tříčlenné skupiny, z níž postupovaly jen vítězné Španělky, pozdější evropské šampionky. Chorvatky už nemají tak silný tým, jako před pár lety, navíc jim chybí zkušené hráčky Brkić-Ciglar a Ivezić. Osobně jsem si stanovil hratelný kurz na Švédky 1,6.

Líbí se mi vysoký kurz na Bosnu, i když už rychle klesá. Pro mě je hratelné vše přes 1,7! Slovenky totiž nastoupí s týmem, který se snad ani nedá označit jako "béčko". Nedávno došlo k "palácové revoluci", když se hráčky postavily proti trenéru Svobodovi a reprezentaci bojkotovaly. Svoboda nakonec rezignoval, ale jeho nástupce Kováčik už nominaci neměnil a sabotující opory nepřemlouval. Chybí tak všechny hráčky mistrovských Košic (Žirková, Bálintová, Jurčenková), opory eurocupových Piešťan (Slamová, Páleníková a také další stabilní hráčky (Růžičková, Vyňuchalová, Tetemondová, Palušná a další). Bosna sice v posledních letech nic moc nehrála, ale podle mě půjde určitě nahoru. Velkou sílu má hlavně pod košem, kde mají naturalizovanou Američanku Kizer s bohatými zkušenostmi z WNBA a talentovanou Gajić, draftovanou Washingtonem a momentálně hrající tureckou ligu za Mersin. K tomu je tu mladý supertalent Brcaninović, hvězda juniorských šampionátů, Pro mě jsou Bosňanky v domácím prostředí mírným favoritem.

Dobře vypadají i Angličanky, které spoléhají hlavně na zkušenou Leedham z euroligového Lille a mladou pivotku Fagbenle, která si už vyzkoušela WNBA. Navíc mají i vysokou pivotku Stewart (Riga). Naopak I ...
  Téma: Dexter blog - listopad 2017 (+53,31 unitů ... Yield +54,96 %)
Dexter

Odpovědi: 28
Zhlédnuto: 2027

PříspěvekFórum: Dexter (SENIOR) blog - cena 559 Kč/měsíc - VEŘEJNÁ ČÁST (HISTORIE, STATISTIKY, INFORMACE O BLOGU)   Zaslal: 6.11.2017, 22:51   Předmět: kometa
[tip]9249-706[/tip]

Omlouvám se za výjimečně pozdní tip ve večerních hodinách, ale obávám se, že kurz půjde zítra dolů...

Kometa jednoznačně Ligu mistrů vypouští a byl malý zázrak, že doma uhráli s Zugem těsnou výhru i s půlkou dorostenců v sestavě. V odvetě tomu nebude jinak, sestava bude spíš ještě slabší. Určitě budou chybět Krejčík se Zaťovičem a Čiliak s Haščákem, kteří jsou s českým, resp. slovenským nároďákem. Kromě toho i mládežničtí reprezentanti jako gólman Dostál (který chytal v prvním duelu), Havránek, Plášek nebo z NHL se vrátivší Nečas. A budou chybět i další zkušení hráči, kteří dostanou volno. V sestavě budou hráči hostující v prvoligové Třebíči i mladíci z juniorky a dorostu.
Zug má sice pár důležitých hráčů na marodce (Klingberg, Grossmann, Alatalo), ale jinak by měli nastoupit v téměř nejsilnější sestavě. Tedy např. s reprezentanty Surim, Martschinim či Schlumpfem, veteránem Diazem, Kanaďany Holdenem a McIntyrem, Američanem Roem, Švédem Stålbergem či zkušeným gólmanem Stephanem.
Myslím, že přední švýcarský tým by si měl na domácím ledě poradit s "béčkem" Komety.
 
Strana 1 z 32 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com


Sponzor K2Výměna odkazů:

online sazeni
Vtipy
Tipy na sázení
Wetten Tipps
Betting tips
Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.