Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Jakým směrem by mohlo jít fórum a moderování.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
kulij
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.2.2008
Tipy a sázky: 295
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.10.2009, 17:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdrawim vsecky...rozhodl sem se,ze sem taky pridam svuj skromny a nikoho nazajimajic nazor na novej styl K2 Smile ....predem rikam,ze tady nechci nak fnukat a neberte muj nazor nak zle....taakze dyz jsem se tu objevil poprvi(uz je to +/- rok a pul),tak sem si hned tohle forum oblibil.Ac sem se sazenim jakztak teprv zacinal,tak sem se tu mohl hodne priucit a najit,zde velmi kvalitni tipy od zkusenych moderatoru(jako napr.shinky,elnino,gamniki atd.)...nikdo za to nechtel zadny penize,jak to bejva jinde....nejdriv sem se rozkoukaval a potom,jsem taky pridal obcas sem tam nakej muj tip nebo malou analyzu....priznavam,ze na naky salodlouhy a propracovany analyzy jako od nekterych z vas stale nemam,prece sem zatim jenom rekreacni sazkar,kterej dyz prijde domu,okamzite projede nabidku ve fortune,zkoukne statistiky,podiva (vlastne podival,pac ted uz tu nic nezjistim) na nazor ostatnich zde na forum a vsadi si tiket. Ale ted?....je tu totalni chaos,nema to rad nic....dyz jsem minulej tejden tady napsal par tipu,myslite,ze nekdo zareagoval? napsal: hele to je totalni picovina to nevsazej,vsad radsi tohle!....tak po skonceni zapasu sem si pod moje tipy napsal KO,KO,OK OK a tim to skoncilo....dalsi den znova....za chvili se to tu stane forum vas par "vyvolenych"(mozna jeste priberete tak 2-3 cleny a to bude secko) a tim to hasne...ostatni se vam nato vykaslou....jenom otazka...myslite si,ze dyz sem prijde nakej zacatecnik,tak jako sem byval ja,tak si tu bude nejdriv psat sam pro sebe analyzy cca 3-4 mesice, a pak bude cekat,jestli VY ho "milostive" vezmete mezi sazkarskou smetanku?...to ste teda na omylu...on chce kvalitni tipy hned a ne nekdy za pul roku a i dyz by mohl byt pro tohle forum v budoucnu prinosem,tak se mu bude vyhybat obloukem...ztoho mi plyne,ze nikdo novej uz sem moc neprijde a tem,co nejsou mezi vama se to tady za chvili zhnusi a odejdou....chapu,ze posledni dobou to tu byl samej spam....byl bych pro rozdelelni fora na otevrenou a uzavrenou sekci....do ty uzavreny by ste psali analyzy jenom vy stavaci(nebo jak si to rikate),ale nahlidnout by tam mohli vsichni uzivatele,ale psat uz nikoliv...ostatni by psali do otevreny sekce,kde by o tech tipech diskutovali sami a psali svoje analyzy a dyz by nekdo vynikal a snazil se,tak by ste ho vzali mezi sebe....v tomhle bych videl pokrok kupredu,ale jak to funguje ted tak to ani nahodou....a nazory typu,nic si sem neprispel,neukazu ti ani jeden tip mi prijde k smichu....ti,co si tohle mysli,tak by si meli uvedomit jestli chcou lidem pomoct a poradit jim,aby taky obrali sazkovky nebo si chcou nechat tipy pro sebe(od uzavreny sekce nekteri do ty otevreny mezi nas "chudaky" nenapsali ani carku...to mi prijde docela arogantni)...vtom pripade ale nwm,proc tu vubec sou....naopak bych ocenil ty,kteri i pres to,ze muzou psat do uzavreny sekce hodi svuj tip s analyzou i do otevreny sekce...tem patri velkej dik a vazim si jich o to vic....no tot asi vse,co sem mel na srdci....na zaver bych chtel jenom rict,delejte jak myslite,je to vase forum a jakou cestou se vydate zalezi jen na vas,ale tahle asi neni uplne ta orechova


PS: omlouvam,ze sem psal bez diakritiky a nespisovne....to bych ale smolil jinak pul dne Very Happy
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.10.2009, 21:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prečo by tí "vyvolení" mali stále len dávať a dávať dlhodobo? Je tu niekoľko x-100 ľudí, ktorí len očumujú a nikdy ničím neprispeli, t.j. 0 príspevkov a účet založený pred niekoľkými rokmi, kopec spamerov a vrtákov....nezdá sa ti, že zháňanie infa k zápasu a taktiež napísanie príspevku stojí tých "vyvolených" kopu času? Ja som za to, aby všetci šťaváci písali len do uzavretej časti...ak sa medzi nich chce dostať nejaký nováčik alebo ten čo dlhé roky len očumuje, nech zháňa info a píše, dostane možnosť Wink
ganmiki
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2007
Tipy a sázky: 3255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 79.6Hodnocení kvality tipů: 79.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.10.2009, 21:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No, hmm jak já to chápu, tak tady je jediný problém s tím, že ta hranice mezi tím kdo jenom bere a tím kdo se chce podílet je při tomto radikálním řezu poněkud úzká a tak na jedné straně ( a teď budu hnusnej ale prostě to tak cítím a tak to na plnou "klávesnici" řeknu ) máme mezi šťaváky cliffaburtona co je velmi slabý a na druhou stranu na některý jako mates, či kulij místo není, tedy, prostě jsou to renonci a je třeba z obou stran trpělivost a proto o ní prosím ( ať už současné nastavení nepovažuji za extra šťastné, holt ho akceptuji, já mám K2 rád i přes propiho chyby - sorry Wink )
kulij
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.2.2008
Tipy a sázky: 295
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.10.2009, 22:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak ja vas na jednu stranu chapu,co se tyce toho spamu....ale na druhou...ja dyz uz sesmolim nakou tu analyzu a dal sem si stim praci,tak se stim chci "pochlubit" a ukazu to,co nejvetsimu poctu lidi,nez jenom par lidem....a je mi uplne jedno kdo si to precte jestli pepik z horni dolni nebo franta z jachymova(omlouvam,jestli sem nekoho z jachymova neurazil Very Happy ,nic chytrejsi me nenapadlo)....tady de o to jestli tim lidem chci pomoct nebo ne...a co se tyce opisovani tipu,tak nekdo kdo jenom ty tipy bezhlave opisuje nemuze natom zbohatnout...musi mit taky svuj nazor


jinak tady nejde vubec o moji osobu...ja to myslel vseobecne...dyz sem nekdo novej prijde a uvidi tu bidnou uroven v otevrenej sekci(a co si budem povidat,bude se to cim dal vic zhorsovat) tak rychle odsud utece a uz se sem nevrati,coz si myslim,ze je skoda...
ganmiki
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2007
Tipy a sázky: 3255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 79.6Hodnocení kvality tipů: 79.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.10.2009, 22:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

já to taky myslím obecně, konec konců tě ani neznám Wink no navíc co já tady mám být za "autoritu" , když jsem amatérská guma Wink prostě chci říci, že to dělení není úplně spravedlivé, ale na druhou stranu by právě to "vyrovnávání" měli udělat "šťaváci" aby se ten co za to stojí dostal k open foru
jati
starej kořen - v K2profi součet OK 500
starej kořen - v K2profi součet OK 500


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2004
Tipy a sázky: 1027
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.10.2009, 23:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kulij napsal:
tak ja vas na jednu stranu chapu,co se tyce toho spamu....ale na druhou...ja dyz uz sesmolim nakou tu analyzu a dal sem si stim praci,tak se stim chci "pochlubit" a ukazu to,co nejvetsimu poctu lidi,nez jenom par lidem....a je mi uplne jedno kdo si to precte jestli pepik z horni dolni nebo franta z jachymova(omlouvam,jestli sem nekoho z jachymova neurazil Very Happy ,nic chytrejsi me nenapadlo)....tady de o to jestli tim lidem chci pomoct nebo ne...a co se tyce opisovani tipu,tak nekdo kdo jenom ty tipy bezhlave opisuje nemuze natom zbohatnout...musi mit taky svuj nazor


jinak tady nejde vubec o moji osobu...ja to myslel vseobecne...dyz sem nekdo novej prijde a uvidi tu bidnou uroven v otevrenej sekci(a co si budem povidat,bude se to cim dal vic zhorsovat) tak rychle odsud utece a uz se sem nevrati,coz si myslim,ze je skoda...


Jsem rad ze jsi to napsal, mam podobny nazor, separace K2 neprospeje- podobne jsem od zacatku kritizoval i napr. prevaleni teziste zajmu managmentu stranek na mega-mezinarodni turnaje...- kde jsou... - skoda i tohoto chybneho kroku - separace, k tomu jeste drobne doplnim:
a) nemysli si , že za štavackými vraty najdeš zlato ...
b) štavaci, kteri jsou nazoru, ze deleni na "pristupne a od 18ti let" neni optimalni by mali psat do free sekcí
c) osobne s delenim nesouhlasim a o cestu za vrata pres uvedený "profil" nezadam - a ziji Smile
GL
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 4:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ganmiki napsal:
No, hmm jak já to chápu, tak tady je jediný problém s tím, že ta hranice mezi tím kdo jenom bere a tím kdo se chce podílet je při tomto radikálním řezu poněkud úzká a tak na jedné straně ( a teď budu hnusnej ale prostě to tak cítím a tak to na plnou "klávesnici" řeknu ) máme mezi šťaváky cliffaburtona co je velmi slabý a na druhou stranu na některý jako mates, či kulij místo není, tedy, prostě jsou to renonci a je třeba z obou stran trpělivost a proto o ní prosím ( ať už současné nastavení nepovažuji za extra šťastné, holt ho akceptuji, já mám K2 rád i přes propiho chyby - sorry Wink )


znovu říkám, velice rád přivítám od každého šťaváka soukromou zprávu "Zařaď nick xxx mezi šťaváky, protože vím, že je dobrý" a takto "na doporučení" chci počty šťaváků stále a stále rozrůstat

stejným způsobem i vyřazovat slabé, sám mam kandidáta kucu, ostatní až tolik nesleduji
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 4:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kulij napsal:
dyz sem nekdo novej prijde a uvidi tu bidnou uroven v otevrenej sekci(a co si budem povidat,bude se to cim dal vic zhorsovat) tak rychle odsud utece a uz se sem nevrati,coz si myslim,ze je skoda...


jo ať klidně uteče, toto již není o velké návštěvnosti, ale kvalitě lidí

holt dobrej nováček se prokouše, když se neprokouše mezi šťaváky, tak je špatnej

a znovu říkám, skupina šťaváků by se měla rozšiřovat podle doporučení jednotlivých šťaváků a přivedení kvalitních lidí těmito lidmi
lumca
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 9:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

no a dnes tu máme opět tipera, který rozesílá po foru spamy..... myslím si že tomu by se dalo trošku zabránit stížením pro registraci ( dávat ji jednou týdně, s nějakou podmínkou ( napast třeba analýzu,...) nějak co by jim stěžilo registraci). Určitě je tady strašně hodně čumilu, ale stačilo by přeci řekněme jednou měsíčně vymazat všem nick ( kdo maj třeba max 5 příspěvků). Tím by se to trošku pročistilo (nevím ovšem jestli je to v praxi použitelné.
Co se týče obsahu for a kvalitě příspěvku, každý vidí že je to strašné. Bohužel pokud někdo nebude mít na starosti části for ( jak tomu bylo kdysi, tak s obsahem a příspěvky nikdo nic neudělá. Jestli by třeba nepomohlo v každé sekci ( fotbal, hokej, tenis,....) vytvořit téma: "Chci být šťavákem", kde by se zasílaly pouze analýzy a tím by bylo přehledné kdo a jak se snaží. během určité doby by se pak celé forum pročistilo..... a ten kdo by se snažil, by se dostal ke šťavákum.
kulij
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.2.2008
Tipy a sázky: 295
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 14:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
kulij napsal:
dyz sem nekdo novej prijde a uvidi tu bidnou uroven v otevrenej sekci(a co si budem povidat,bude se to cim dal vic zhorsovat) tak rychle odsud utece a uz se sem nevrati,coz si myslim,ze je skoda...


jo ať klidně uteče, toto již není o velké návštěvnosti, ale kvalitě lidí

holt dobrej nováček se prokouše, když se neprokouše mezi šťaváky, tak je špatnej

a znovu říkám, skupina šťaváků by se měla rozšiřovat podle doporučení jednotlivých šťaváků a přivedení kvalitních lidí těmito lidmi




toe sice hezka idea,ale podle me tezko uskutecnitelna...pomalu se ztoho tady stane soukromy forum....driv to tu bylo verejny a kazdej se snazil pomoct....ja sem mel tohle forum vzdy zato,ze ty zkusenejsi se snazi pomahat tem menem zkusenym a sli jim prikladem,nezapomente,ze ste taky kazdej z vas jednou nedky zacinal a kazdej nato nema,aby psal nejake propracovane analyzy(aspon ne zkraje,ale az za par let zkusnenosti se sazenim) ....vy ste si vybrali tu sobectejsi verzi....ja tohle sice asi nikdy nepochopim,ale budiz respektuju to....
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 14:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kulij napsal:
toe sice hezka idea,ale podle me tezko uskutecnitelna...pomalu se ztoho tady stane soukromy forum....driv to tu bylo verejny a kazdej se snazil pomoct....ja sem mel tohle forum vzdy zato,ze ty zkusenejsi se snazi pomahat tem menem zkusenym a sli jim prikladem,nezapomente,ze ste taky kazdej z vas jednou nedky zacinal a kazdej nato nema,aby psal nejake propracovane analyzy(aspon ne zkraje,ale az za par let zkusnenosti se sazenim) ....vy ste si vybrali tu sobectejsi verzi....ja tohle sice asi nikdy nepochopim,ale budiz respektuju to....

A můžeš mi říct, co je na analýze tak složité Question Sleduju třeba jen jednu soutěž. Podívám se na jejich poslední 2-3 zápasy, mám na mysli buď celé nebo alespoň highlighty. Pokud není možný žádný stream atd. najdu si textové livko, kde si přečtu průběh zápasu. Podívám se na absence, znám kvalitu soupeřů a nakonec to sepíšu. Co je na tom Question
ganmiki
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2007
Tipy a sázky: 3255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 79.6Hodnocení kvality tipů: 79.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 14:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

elnino9 napsal:
........ a nakonec to sepíšu.....

No a pak už jen vyhlížím Lucka aby byl Gůd. Laughing
kulij
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.2.2008
Tipy a sázky: 295
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 14:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
toe sice hezka idea,ale podle me tezko
A můžeš mi říct, co je na analýze tak složité Question Sleduju třeba jen jednu soutěž. Podívám se na jejich poslední 2-3 zápasy, mám na mysli buď celé nebo alespoň highlighty. Pokud není možný žádný stream atd. najdu si textové livko, kde si přečtu průběh zápasu. Podívám se na absence, znám kvalitu soupeřů a nakonec to sepíšu. Co je na tom Question


dyby to bylo tak lehky,tak sazkovky brzo krachnou Laughing ....stejnak to ale nic nemeni na mym nazoru,ze ty provedeny zmeny nebyly stastny
ganmiki
starej kořen - v K2profi součet OK 300
starej kořen - v K2profi součet OK 300


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.12.2007
Tipy a sázky: 3255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 79.6Hodnocení kvality tipů: 79.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 14:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

sázkovky nekrachnou protože pořád bude 95% sázkařů hrát kokotiny podle kurzu, plachty s vidinou lehce získaných škvarků a nebo odmítat money management či dodržovat systém
elnino9
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.10.2007
Tipy a sázky: 1780
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121.9Hodnocení kvality tipů: 121.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 15:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ganmiki napsal:
sázkovky nekrachnou protože pořád bude 95% sázkařů hrát kokotiny podle kurzu, plachty s vidinou lehce získaných škvarků a nebo odmítat money management či dodržovat systém

Naprostý souhlas Wink Většina sází podle kurzu nebo podle jmen na soupisce Cool O plachtařích ani nemluvím.
janik.k
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 3154
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1Hodnocení kvality tipů: 207.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 18:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

lumca napsal:
no a dnes tu máme opět tipera, který rozesílá po foru spamy.....

Robí to každý deň a každý deň to premažem plus preheslujem konto. Buď to zistím sám alebo ma stačí informovať Wink
shinki
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.8.2005
Tipy a sázky: 815
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5Hodnocení kvality tipů: 212.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 21:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

...chápu propiho, chápu i ty co chtějí, když něco sesmolí aby to bylo pro co nejvíce lidí, chápu i ty, kteří tu jsou tak dlouho a nepřispěli vůbec, jsou tady protože tady k nějaké soutěži našli super info. Každý chce prosadit své zájmy...souhlasím s tím, že fórum se znepřehlednilo a že je to teď celkově těžší najít to co hledáte...ale život je boj, tak se s tím musíme poprat.

P.S. kdo si myslí, že by měl být mezi šťaváky, tak mi pošlete PM, když si to budu myslet taky mile rád vás doporučím. Já bych byl totiž rád, kdyby se tohle fórum rozrůstalo. Já třeba díky němu osobně poznal elnina a je super ho vidět jak sedí s permanentkou na Vítkovicích a koučuje to tam líp než Hadamczik:) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

GL borci
assembly
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.7.2006
Tipy a sázky: 1695
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.10.2009, 23:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

přátelé, kamarádi

neříká se mi to lehce, ale tato turbulentní doba ve které svádím každodenní boj s časem mi velí, nesázej když to nesleduješ Exclamation

cca v červenci/srpnu jsem si vsadil na posledy za real money (pominu-li nějaké sázky s vkladem do "x" Wink .

Chtěl bych touto zvláštní cestou poděkovat tomuto fóru za jeho existenci Exclamation Exclamation Exclamation

plusy:
Arrow banda adminů Laughing
Arrow Březí
Arrow mods, šolim
Arrow změna přístupu k sázení
Arrow profit
Arrow K2 profi
Arrow ..................
Arrow rum Question

mínusy:
Arrow snaha
Arrow spam
Arrow čas
Arrow Karel Got
Arrow Jan Tleskač
Arrow "big" Jiří Paroubek
Arrow rum Exclamation


btw: kdo první vyluští tento rébus, nevyhrává nic Shocked


jednoduše řečeno: budu se snažit zústat aktivní v K2 profi, dále se budu vyskytovat jen omezeně. NO TIME, NO FUN.

GL 2 ALL
Trey
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.7.2006
Tipy a sázky: 916
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 25.7Hodnocení kvality tipů: 25.7Hodnocení kvality tipů: 25.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.10.2009, 9:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Měl bych také jeden návrh, ale nevím jestli to bude na tomto fóru technicky možné a zda s tím bude někdo souhlasit:
Pokud si neštávák založí ve free sekci nějaké téma, tak ať se o toto téma stará stejně jako moderátor, to jest - např. má možnost smazat nevhodné příspěvky, upravovat příspěvky, atd. (admin má vždy možnost smazat celé nevhodné téma).
Alky
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 132
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 181
Vklady: 313 unitů
Výhry: 318.6 unitů
Profit: +5.60 unitů
Yield: +1.79 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.3.2006
Tipy a sázky: 4793
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 310.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.10.2009, 11:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

assembly napsal:
přátelé, kamarádi

neříká se mi to lehce, ale tato turbulentní doba ve které svádím každodenní boj s časem mi velí, nesázej když to nesleduješ Exclamation

cca v červenci/srpnu jsem si vsadil na posledy za real money (pominu-li nějaké sázky s vkladem do "x" Wink .

Chtěl bych touto zvláštní cestou poděkovat tomuto fóru za jeho existenci Exclamation Exclamation Exclamation

plusy:
Arrow banda adminů Laughing
Arrow Březí
Arrow mods, šolim
Arrow změna přístupu k sázení
Arrow profit
Arrow K2 profi
Arrow ..................
Arrow rum Question

mínusy:
Arrow snaha
Arrow spam
Arrow čas
Arrow Karel Got
Arrow Jan Tleskač
Arrow "big" Jiří Paroubek
Arrow rum Exclamation

btw: kdo první vyluští tento rébus, nevyhrává nic Shocked

jednoduše řečeno: budu se snažit zústat aktivní v K2 profi, dále se budu vyskytovat jen omezeně. NO TIME, NO FUN.

GL 2 ALL


Jsem měl za to, že na tomto fóru veřejně hulí jen matesovka, nyní zjišťuji, že jste minimálně dva Laughing Laughing Laughing
Alien
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.9.2007
Tipy a sázky: 255
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 10
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.10.2009, 12:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

alkyalky napsal:
assembly napsal:
přátelé, kamarádi

neříká se mi to lehce, ale tato turbulentní doba ve které svádím každodenní boj s časem mi velí, nesázej když to nesleduješ Exclamation

cca v červenci/srpnu jsem si vsadil na posledy za real money (pominu-li nějaké sázky s vkladem do "x" Wink .

Chtěl bych touto zvláštní cestou poděkovat tomuto fóru za jeho existenci Exclamation Exclamation Exclamation

plusy:
Arrow banda adminů Laughing
Arrow Březí
Arrow mods, šolim
Arrow změna přístupu k sázení
Arrow profit
Arrow K2 profi
Arrow ..................
Arrow rum Question

mínusy:
Arrow snaha
Arrow spam
Arrow čas
Arrow Karel Got
Arrow Jan Tleskač
Arrow "big" Jiří Paroubek
Arrow rum Exclamation

btw: kdo první vyluští tento rébus, nevyhrává nic Shocked

jednoduše řečeno: budu se snažit zústat aktivní v K2 profi, dále se budu vyskytovat jen omezeně. NO TIME, NO FUN.

GL 2 ALL


Jsem měl za to, že na tomto fóru veřejně hulí jen matesovka, nyní zjišťuji, že jste minimálně dva Laughing Laughing Laughing


Já jsem v tom rozluštil jen ten RUM, neb měl jsem tu čest ho s kolegou pít, šmarjá to bylo ráno. Laughing Laughing Laughing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.10.2009, 20:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já v tom mám teď bordel!
Jsem plus nebo mínus?
Asi budu na srazu požadovat satisfacku.
nastradamus
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.7.2005
Tipy a sázky: 2849
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2Hodnocení kvality tipů: 161.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 12:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zajimalo by me jak jsou admini spokojeni s vyvojem K2 po te radikalni zmene. Nesleduju nic jineho nez sekci NBA, takze nevim jak to vypada jinde, ale v NBA to pomalu zacina totalne umirat, asi to je tim ze lidi nebavi neco psat, kdyz to nikdo po nich necte Sad treba pocty zhlednuti pod 200x za den jsou ubohe proti tem rokum nazpet (si pamatuju i +2000 denne). Dik za odpoved Cool
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 13:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

žádný zázrak jsem nečekal, potvrdilo se, že mnoho lidí-mods odešlo s odchodem odměn, myslím, že dno už bylo a pomalu se to bude zvedat

pokud chcete v NBA, tak nastavím, že to lidi budou moci číst (registrovaní nebo všichni, jak chcete) nebo mohu uvolnit, aby diskutovali všichni ... je to jen na vás
karvinier
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 1
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 1 unitů
Výhry: 1.8 unitů
Profit: +0.80 unitů
Yield: +80.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2007
Tipy a sázky: 766
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 13:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Starší členy fóra to postupně přestalo bavit, přesně jak píše Nastra-není odezva.. A noví- proč by se měli lopotit s nějakými přístupy do uzavřených sekcí, když internet je plno různých fór ať už kvalitních či sračkových . A když si chtějí pokecat odejdou prostě jinam. Ale je to jen můj názor. Třeba to vidíte jinak...
robert37
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.12.2006
Tipy a sázky: 432
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.4Hodnocení kvality tipů: 20.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 15:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Myslím, že by se mohli přesouvat duplicitní vlákna a hned mazat třeba založená témata typu 43.kolo EHL, nebo Záhřeb-Ljubljana. Jinak od otevření dříve zavřených sekcí se stalo K o něco atraktivnější i pro nešťaváky. Na druhou stranu tu bují takový nešvar: Vysmívání se za špatný tip. Nikdo kdo napíše analýzu anebo jen krátký koment k tipu nechce podpořit sázkovky.
Jinak já osobně sázím ca 15 let. Hokej jsem hrál na nejvyšší české úrovni stejně tak dlouho a nejhúř se mi sázela a sází česká extraliga. Příliš informací ve mně vzbuzuje pocit nejistoty. Proto nejraději sázím zahraniční ligy.
robert37
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.12.2006
Tipy a sázky: 432
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 20.4Hodnocení kvality tipů: 20.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 15:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

mohly, K2, nejhůř
karvinier
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 1
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 1 unitů
Výhry: 1.8 unitů
Profit: +0.80 unitů
Yield: +80.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.5.2007
Tipy a sázky: 766
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7Hodnocení kvality tipů: 222.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 15:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

JJ v naší lize se třeba vyspí špatně brankář a hned je výsledek jiný Smile
Tomstersson
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.3.2007
Tipy a sázky: 2116
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 27.4Hodnocení kvality tipů: 27.4Hodnocení kvality tipů: 27.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 19:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Upřímně...trošku mi vadí, že tady je zaregistrovaných x desítek, stovek lidí, kteří jen čekají na to, co kdo napíše. A když to náhodou vsadí za balík (pro některé to je i blbá stovka), tak pak jsou schopni Tě poslat do prdele.
v.h
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 13.12.2005
Tipy a sázky: 1357
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 23.6Hodnocení kvality tipů: 23.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2010, 19:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

propitak napsal:
.... potvrdilo se, že mnoho lidí-mods odešlo s odchodem odměn...


... a ja hovorim ze NIE !

mozno ze sa naslo par jednotlivcov ktory skoncili kvoli odmenam ale podla mna su pricinou upadku tvoje necitlive zasahy do chodu fora. Nejaky nazor na dalsie smerovanie K2 tu bol zo strany byvalych modov prezentovany ale ty si sa vyjadril v zmysle "Chcel som zmenu a tak som ju urobil.". Tym si vlastne dal najavo ze odmietas diskusiu a pohrdas nazorom tych ktori na tento sajt prispeli 100-kami prispevkov a ktori tento sajt drzali. A to ze si zmazal ich niekolkorocny vytvor je len vrcholom tohto pristupu. Niekde si napisal ze "si zmiereny ze ludia prichadzaju a odchadzaju" - zelam ti teda vela stastia s verbovanim novych ludi, mozno uspejes s tou sekciou o vareni a astrologii.

v.h
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy