Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 29.11.2017, 8:54 Předmět: Dexter blog - prosinec 2017 (+0,72 unitů ... Yield +1,06 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - prosinec 2017

Naposledy upravil propitak dne 31.12.2017, 18:22, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2017, 8:33 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Z víkendové nabídky jsem si vybral čtyři zápasy, které se mi zamlouvají. Vzhledem k nižším kurzům (podle mě ale pořád hodnotných) jsem je spojil do dvou akovek.

V turecké lize se stává z týmu Istanbul Universitesi možná druhý nejhorší tým po slaboučcé Bornově. Ani v plné síle to není žádná hitparáda, navíc v poslední době moc nehrály cizinky, což je možná spojeno s finanční situací klubu.Z tureckých hráček má větší kvalita pouze talentovaná Guner, jinak je to slabota. V lioze i Eurocupu dostávají celkem dardy.
Adana má sice zatím taky jenok jednu výhru, ale jejich situace se dost změnila po nedávném příchodu Lotyšky Nacickaite a především vynikající Američanky Sims, které teď tvoří společně se Slovenkou Vyňuchalovou a zkušenou americkou pivotkou Snow solidní kvartet povolených cizinek. Na tuhle kvalitu podle mě domácí nenajdou protizbraň.

U zápasu italské ligy je asi nejméně hodnotný kurz, přiznám se, že jsem doufal ve vyšší, vzhledem k tomu, že Lucca je úřadující mistr a i v aktuální tabulce je výš. Jenže to jde spíš o shodu okolností. Momentálně si myslím, že Benátky mají o dost kvalitnější kádr. Zvlášť po příchodu Američanky Riquny Williams, která je aktuálně nejlepší střelkyní italské ligy. Je tu i další Američanka Walker, Slovenka Ružičková a řada italských reprezentantek, celá širší rotace deseti hráček má slušnou kvalitu.
Lucca naopak v létě po zisku titulu hodně oslabila. Odešel trenér a prakticky kompletní základní pětka, z opor zůstala jen Crippa. Nové posily (Drammeh, Roberts, Udodenko) nejsou špatné, ale loňská kvalita to podle mě není. Docela se divím, že mají v lize zatím jen dvě prohry. Podle mě dnes ale přijde třetí! Jako bonus pro tento tip je zvýšená motivace pro domácí Benátky, které potřebují vyhrát, aby se kvalifikovaly do Final Four Italského poháru (postupují první čtyři týmy po prvním kole základní části ligy).

V brněnském derby je už vzhledem k umístění v tabulce favoritem Královo Pole. Samozřejmě si vzpomínám, kdy loni v podobné situaci Žabiny svého soupeře zaskočily v semifinále poháru, ale to se myslím nebude opakovat. Královo Pole má letos mnohem zkušenější tým s novými posilami Burgrovou, Šujanovou nebo Prokešovou. Navíc se jim vyprázdnila marodka, v Eurocupu proti Benátkám už hrály rozehrávačka Andělová i slovenská reprezentantka Remenárová. Naopak Žabinám chybí chorvatská rozehrávačka Buzov, což je naprosto klíčová hráčka a společně s Hausknechtovou největší tahoun týmu. S ní by možná mohly Žabiny favorita potrápit, bez ní jen těžko.

Poslední zápas je z francouzské ligy, kde je Nice možná nejslabším týmem celé soutěže, což částečně potvrdilo před týdnem, kdy prohrálo i s nováčkem Roche, který byl do té doby bez jediné výhry. Tý táhne zkušená Robert (právě ex-Montpellier) a solidní Američanka Brown, ale to by na euroligové Montpellier nemělo stačit. To se sice letos celkem trápí (v lize to mají 4-3), ale jejich kádr (Sottana, Kobryn, Hurt) je úplně někde jinde. A to jak kvalitou, tak šířkou. Osobně si myslím, že kurz 1,4 je krásný, šel bych do toho i za míň.

P.S. Benátky vyhrály 78:73, ale až po prodloužení... Sad


Naposledy upravil Dexter dne 3.12.2017, 19:57, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2017, 9:38 Předmět: basket women spain
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tým Gipuzkoa ze San Sebastianu je zatím v tabulce výš (na čtvrtém místě), ale myslím, že na konci sezony by to mělo být naopak. Gipuzkoa má podle mě o něco slabší tým než loni a v posledních zápasech se to celkem ukázalo, když prohrály celkem hladce s Ferrolem a pak i s Araski. Navíc se jim zranila Olabarria, čímž se už tak malé možnosti rotace ještě zúžily.
Gernika zatím nemá výsledky, které by odpovídaly kádru. Nedávný příchod zkušené Američanky Caldwell (předloni nejlepší pivotka španělské ligy) ale týmu dost pomohl, takže očekávám, že budou tabulkou stoupat vzhůru, možná až k medailovým příčkám, podobně jako loni. U Gerniky je důležité, že mají sílu pod košem (Caldwell, Bas, Pina), kde má nad svými soupeři většinou převahu právě Gipuzkoa (Weaver, Sarr, Alleyne). V tomto případě však asi narazí kosa na kámen a mělo by to být maximálně vyrovnané. A Gernika má kromě výhody domácího prostředí i bonus na perimetru v podobě výborné Američanky Alston. Volím sázku s handicapem, ale za zvážení stojí určitě i čistá jednička. Kurzy přes dva podle mě mají hodnotu.

Campus Promete je další tým, jehož dosavadní špatné výsledky úplně nechápu. Už na začátku sezony neměly úplně špatný tým (Američanky Hall, L.Knight, W.Knight, exreprezentantka Herrera, Porugalka da Silva), v jejím průběhu pak postupně přicházely další posily - Srbka Knezević, Černohorka Jovanović a naposledy výborná Jamajčanka Gidden, která má bhaté euroligové zkušenosti ze Salamanky a Krakova a půlku loňské sezony působila právě v Araski. Pokud si tenhle kádr trochu sedne, tak má podle mě minimálně na střed tabulky.
Někde tam vidím i Araski, které podle mě hraje naopak mírně nad své možnosti. Zvlášť když je stále na marodce Američanka Roundtree. Tým táhne její krajanka Forster, Nizozemka van den Adel a venezuelská rozehrávačka Silva. Podle mě spíš průměr. Sázet na výhru hostí by asi bylo hodně odvážné, i když za menší vklad možná zkusím. Tady volím bezpečnější handicapovou sázku, protože věřím, že o 15 a víc posílené Promete neprohraje.

P.S. Po napsání analýzy Maxitip právě tyto handicapy dočasně stáhl (mám zkušenost, že je za chvíli vrátí, i když možná s nižším kurzem). Ostatní handicapy ale zatím drží v původní hodnotě (moc nechápu...), takže doporučuju zkusit nejbližší možné, které mají určitě taky value. Anebo kdo má Marathonbet - tam jsou kurzy ještě zajímavější. Anebo počkat na Tipáč, jestli vypíše handicapy, kurzy 1X2 taky vypsali celkem solidní.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.12.2017, 8:52 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Upřímně řečeno, v zápasech Euroligy už se hledá value mnohem hůř než na začátku sezony, kdy se bookies ještě úplně nezorientovali pom letních změnách v jednotlivých týmech...

Přestože má Šoproň letos lepší tým než loni, myslím, že na palubovce Bourges by uspět neměla. Francouzský tým má zatím jedinou výhru (přitom v silné domácí soutěži si vedou výborně a mají bilanci 8-1), ale ještě bych ho úplně z boje o postup neodepisoval. V posledním kole si zavařil prohrou v derby s Lille, teď už si nemůže dovolit další zbytečnou ztrátu, obzvláště ne na domácím hřišti. Síla Bourges je v dobré organizaci hry, skvělé obraně a možnosti slušné rotace, protože má v kádru devět špičkových basketbalistek na podobné úrovni. Uznávám, že podle postavení v tabulce kurz rozhodně jako value nevypadá, tady jde u mě spíš o pocit a intuici. Šoproň nemá ideální formu, v posledním kole podlehla celkem jasně doma s USK a nedávno v maďarské lize prohrála dokonce na palubovce Székszárdu, což určitě není silnější tým než Bourges.

Naděžda Orenburg je jasně nejslabší ze tří ruských euroligových týmů, ostatně o víkendu dostala v lize od Jekatěrinburgu o 25. Nemá zdaleka tak dobrý kádr jako v předchozích sezonách a její šance na postup do play-off jsou někde v oblasti sci-fi. Naopak turecký Yakin Dogu dává okázale najevo, že se chce porvat o mety nejvyšší. Například tám, že v týdnu angažoval vynikající francouzskou pivotku Grudu, jejímž příchodem ještě vyšperkoval už tak nabitý kádr. Tady by to měla být podle mě jednoznačná záležitost, doporučuji i tipy s handicapem.

Poslední tip není tak jednoznačný, což naznačuje nízká důvěra. Jenže za menší vklad si dvojku zkusím, protože kurz podle mě není adekvátní. Galatasaray má na euroligové poměry strašně úzký kádr a po zranění Američanky Quigley (nejlepší střelkyně týmu) je to ještě citelnější. Jejich poslední euroligové výsledky byly hrůzostrašné, protože navíc chyběla i rozehrávačka Alben - domácí prohra s průměrnými Polkowicemi a debakl v Kursku o 57 bodů!!! Ani v turecké lize to není žádná hitparáda - např. prohry s Hatayem nebo Besiktasem a o víkendu hubená jednobodová výhra s nováčkem Cukurovou. I po návratu Alben mají v podstatě jen čtyři špičkové hráčky (ještě cizinky Dubljevič, Epoupa a Petronyte), další turecké basketbalistky jsou na Euroligu podprůměr. To tým z předměstí Lille má určitě mnohem lepší lavičku a právě z možnosti širší rotace a dobré obrany by mohl něco vytěžit. Po debaklu na USK už se daly do kupy a poslední výsledky byly hodně povzbudivé - euroligová výhra s Bourges a ligová výhra na palubovce silného Charleville, jednoho z favoritů Eurocupu. Podle mě mají Francouzky šanci na výhru a když ne, tak by to měl být minimálně vyrovnaný zápas. Proto doporučuji i handicapové sázky na Villeneuve d´Ascq, které podle mě mají slušnou hodnotu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.12.2017, 9:06 Předmět: Alpine combined women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Málokdy dávám sólo tak nízké kurzy na výhru, ale Mikaela Shiffrin má na začátku sezony fantastickou fazonu a o výhru ji snad může připravit jen pád, nebo nějaká obrovská chyba. Výrazně se zlepšila v rychlostních disciplínách a klidně může vyhrát i obě části kombinace. Každopádně ve slalomu by měla i dobrým slalomářkám naložit přes vteřinu, a to je přitom výrazně lepší než drtivá většina z nich i v Super G.

Další mojí favoritkou je domácí závodnice Michelle Gisin. Také ona se v poslední době strašně zlepšila v rychlostních disciplínách, ve druhém sjezdu v Lake Louise byla dokonce třetí! Přitom nezapomněla ani slalom, kde pravidelně atakuje první desítku. To z ní dělá skvělou kombiňačku, což potvrdila i na letošním MS, kde brala stříbro. Italka Brignone je určitě o něco horší ve slalomu a momentálně asi i v Super G. Její forma je trochu s otazníkem, protože letos jela jen jeden obřák a ve svém nejsilnější disciplíně dojela pátá. Loni byla v kombinaci horší než Gisin nejen na MS, ale i ve Val d´Isere, Švýcarku naopak porazila v Crans Montaně. Pro mě je mírnou favoritkou Gisin, takže kurz okolo 2 beru!

Do akovky jsem si vybral další Švýcarku Feierabend, která je vyhlášenou kombiňačkou, např. na letošním MS byla čtvrtá. Letos navíc vypadá zatím výborně, při posledním slalomu v Killingtonu byla rovněž "bramborová". Pokud neudělá nějakou krpu, tak by měla být do desítky v pohodě. Za zmínku stojí i sázka do šestky.
Přidávám duel další vyhlášené kombiňačky Kirchgasser (na letošním MS bronzová) proti Švýcarce Gut, která se po těžkém zranění teprve dostává do formy. Ani bych se nedivil, kdyby do druhé části ani nenastoupila a brala to spíš jako trénink na Super G, kde je určitě lepší. Ve slalomu by ji měla Kirchgasser převálcovat.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.12.2017, 9:29 Předmět: biathlon women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V první dvojičce jsem si vybral souboj Francouzek se Slovenkami. Veteránce Kuzmině moc nevěřím. Za poslední roky toho moc neodzávodila a myslím, že to už prostě není ono. I když zajela v Östersundu sprint solidně (15.), ve stíhačce pak předvedla sedm minel na střelnici. Momentálně je horší než Braisaz jak na střelnici, tak ve stopě. Mladá Francouzka je podle mě černý kůň klidně i na celkové prvenství ve Světovém poháru. To ostatně potvrzují i dvě druhá místa z Östersundu.
Druhá Francouzka - zkušená Dorin-Habert naopak ve Švédsku moc nezářila, ale výkon ze stíhačky (posun z 23. na 14. místo) je příslibem, že forma pomalu stoupá. Přece jen dlouhodobě potvrzuje vysokou výkonnost - loni byla ve svěťáku celkově čtvrtá, předloni dokonce druhá! Proto mi přijde kurz dost vysoký. Fialková sice zajela ve Švédsku výborně individuál (5.), ale pak ve sprintu totálně propadla a byla až 70.

Ve druhé dvojičce sázím na dvě hvězdy, na něž je podle mě přijatelný kurz. Mäkäräinen byla v Östersundu ve sprintu šestá, ale ve stopě na ni momentálně má asi jen Němka Herrmann. Když vyloženě nepokazí střelbu, měla by být vysoko. Norka Eckhoff se na začátku sezony hodně trápí, a to hlavně na střelnici. Výsledky z Östersundu jsou vypovídající - 22., 52., 41. Na střelnici chybuje ještě víc než Finka a ve stopě rychlejší nebude.
Ve druhé dvojičce trochu riskuju, protože Laura Dahlmeier ve Švédsku kvůli lehčí viróze nebyla, takže její forma je s otazníkem. Jenže z minulosti je zřejmé, že když už se na start postaví, tak si můžete být jisti, že je špičkově připravená. To se nedá říct o Domračevové, která se po mateřské přestávce pořád nemůže dostat do bývalé formy. Sprint v Östersundu dokonce po čtyřech minelách na střelnici ani nedokončila, když ve stopě to taky nebyla žádná hitparáda.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.12.2017, 8:29 Předmět: basket women spain
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Duel jedenáctého Cadi se třetím Ferrolem by měl být podle mě celkem jednoznačnou záležitostí. Zvlášť když Cadi opustily obě Argentinky Rosset a Boquete, čímž se ještě snížila kvalita a možnosti rotace. Ferrol má opravdu silnou základní pětku s Kanaďankou Weisner, Britkou Vanderwal, Američankou A.Prince a dvojicí aktuálních španělských reprezentantek Sanchez a Araujo. Loni Ferrol obě utkání s Cadi přesvědčivě vyhrál, přičemž letos je rozdíl mezi oběma týmy možná ještě větší.

Zaragoza se mírně zasekla po zranění Bulharky Zlatanovy, ale pořád je to jeden z adeptů na první čtyřku. Mezeru pod košem se jim mezitím už podařilo zaplnit příchodem zkušené Finky Tuukkanen, která by měla doplnit duo bývalých reprezentačních pivotek Abalde-Pascua. Kromě toho je tu výborná Američanka Barbee, paraguajská ostrostřelkyně Ferrari a zkušená rozehrávačka Ocete.
Bembibre by se mělo pohybivat spíš ve spodní polovině tabulky, momentálně je desáté. Spoléhá na Kanaďanku Urbaniak a Američanku Brown, ale celkově je kvalita na straně domácích, kteří poslední vzájemný duel vyhráli 61:48.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.12.2017, 8:58 Předmět: biathlon relay women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ukrajinky jsou ve štafetě tradičně vynikající, ne nadarmo právě v Hochfilzenu získaly letos stříbro na MS. A to mají nyní podle mě ještě silnější sestavu, do níž se vrátily sestry Semerenkovy. Ukrajinky těží především z přesné a rychlé sřelby, dobré jsou ale i ve stopě. Skvělou formu má především Dzhima.
Bělorusky mají slabinu na třetím úseku, kde poběží Pisareva. Ta je slabší jak střelecky, tak běžecky, např. teď v Hochfilzenu skončila ve sprintu až 87. Pokud nějak nepřekvapí, tak bude už pro Domrachevu těžké to napravit, protože přes poslední dobré výsledky přece jen nemá tak famózní běžeckou formu jako před mateřstvím.
Ani Italky nemají tak vyrovnaný tým jako Ukrajinky. Výborně letos jezdí i stříli Vittozzi i Wierer, ale Sanfilippo ani Runggaldier nemají loňskou formu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.12.2017, 16:26 Předmět: Euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Schio je solidní euroligový tým, ovšem jeho současná pátá příčka v tabulce skupiny je trochu nad plán. Osobně bych ho viděl někde kolem pátého místa. Opravdu špičkové hráčky jsou asi jen Zandalasini a Miyem.
Naopak v tureckém týmu se to hvězdami jen hemží! Oproti turecké lize mohou využít všech šest cizinek, které jsou opravdu výborné - Američanky McBride, Lavender, Vandersloot, Belgičanka Wauters, Švédka E.Eldebrink a od minulého týnde nově i Francouzka Gruda. Ta si o víkendu odbyla premiéru v turecké lize a nasázela v ní 21 bodů. K tomu mají i špičkové turecké reprezentantky Cakir, Caglar a naturalizovanou Američanku Hollingsworth. Její start je sice ohrožen, ale to při nabitém kádru není v podstatě žádná hrozba. Yakin Dogu vedou tabulku, zatím prohráli jen s Jekatěrinburgem. Nejen pro mě je to asi jeden z hlavních adeptů na celkové vítězství.
Pro mě jsou hosté celkem jasným favoritem, a tak jakýkoliv kurz přes dva považuju za velmi hodnotný.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.12.2017, 11:10 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ze dvou istanbulských týmů je na tom aktuálně určitě výrazně líp Fenerbahce, naopak Galatasaray se trápí.
Fenerbahce sice o víkendu v turecké lize porazilo Cukurovu jen o pět bodů, ale z toho bych nedělal vědu. Zápas měly celkem pod kontrolou, volno dostala americká rozehrávačka Plum a v domácí lize dostávají větší prostor turecké basketbalistky. Už proto, že do zápasu mohou zasáhnout maximálně čtyři cizinky, přičemž naráz mohou být na palubovce jen tři. Naopak v Eurolize může Fenerbahce postavit celou pětku z kvalitních cizinek (Plum, Dabović, Powers, Verameyenka, Vaughn), které doplní stabilní turecké reprezentantky Vardarli, Cora, Bilgic, Canitez a Senyurek. To je opravdu hodně silná sestava!
Fenerbahce to má zatím v Eurolize 5-2 a je jasný adept na postup do čtvrtfinále, naopak pro Orenburg (zatím 1-6) to už je v podstatě "mission impossible". Letos nemají zdaleka tak silný tým jako v minulosti. Cizinky (Cannon, Jones, Ygueravide) jsou na Euroligu spíš slabší průměr a domácí hráčky ukázaly svoji "sílu" o víkendu, když dostaly v ruském poháru nakládačku od juniorek z Inventy Kursk.
Třeba italské Schio letos vyhrálo v Orenburgu o třicet a pokud se nestane nic neobvyklého, tak by tady mělo vyhrát i Fenerbahce.

Horší je to momentálně s Galatasaray, který nemá zdaleka tak široký a kvalitní kádr jako Fenerbahce. Po zranění nejlepší střelkyně Američanky Quigley má v kádru jen tři cizinky (Epoupa, Dubljevič, Petronyte) a z domácích hráček je špička jen rozehrávačka Alben. A ve čtyřech se vyhrává dost těžko... K tomu má ještě drobné zdravotní potíže Dubljevič, která tak možná nebude schopná podat stoprocentní výkon. O víknedu prohrál Galatasaray se Samsunem doma o 8 bodů. Maďarská Šoproň je přitom určitě ještě kvalitnější soupeř, který má poměrně širokou rotaci hráček. Doma Šoproň porazila "Gala" o 17 bodů a myslím, že slušnou šanci má i v Turecku. Za menší vklad doporučuji vsadit i čistou dvojku, pokud kurz zůstane přes 1,8.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.12.2017, 19:42 Předmět: Eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Z prvních zápasů play-off Eurocupu jsem si vybral dva.
V první dvojici vycházím už toho, ře rumunský basket je někde jinde než řecký. Olympiakos tvoří kostra řecké repre (Maltsi, Kaltsidou, Sotiriou, Chatzinikolau, Nikolopoulou, Spyridopoulou), doplněná Američankami Anderson s Macaulay a Chorvatkou Mazič. V základní části vypadal tým hodně dobře, když prohrál jen s podobně silnou Rigou, a to ještě toho moc neodehrála největší hvězda Maltsi, která už je opět v plné síle.
Rumunské Sepsi postoupilo s odřenýma ušima, v základní části to měly 2-4. Klíčovými hráčkami jsou Američanky Webb a Marshall, které ovšem podle mě nejsou lepší než americké duo z Olympiakosu. A u zbytku kádru už je kvalita celkem jasně na straně řeckého týmu.

Ve druhé dvojičce mám za favorita polskou Bydhošť, přestože zrovna poslední zápasy jim úplně nesedly. Ještě před časem vedly bez porážky silnou polskou ligu, ale v posledních dvou kolech podlehly Vratislavi a Krakovu. To jsou ovšem finalisté posledního ročníku a podle mě výrazně silnější týmy než Miškolc, takže bych z toho nedělal vědu. Podstatné je, že připravené jsou hlavní opory týmu - Američanky McBride (má polský pas), Stallworth a O´Neill, Srbka Stanković nebo veteránka Miedzik.
Miškolc s Češkou Peckovou a novým reprezentačním koučem Slovákem Svitkem je na tom dost bídně. V Eurocupu vytěžil z lehčí skupiny postup, ale nebylo to nijak přesvědčivé. A v maďarské lize se vyloženě trápí, když je aktuálně až osmý s bilancí 4-5. O víkendu doma prohrál hladce 50:69 se sedmým PEAC Pécs, takže aktuální forma je vyloženě mizerná.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.12.2017, 10:24 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Landes je solidní tým se zkušenou rozehrávačkou Dumerc, ale přece jen oproti euroligovému Lille má mnohem slabší lavičku. Tým z předměstí Lille (Villeneuve) má v lize jen jednu prohru na palubovce silného Bourges, jinak je suverénní. Aktuální formu má také výbornou, protože v posledním kole porazilo další euroligový celek z Montpellier a ve středu vyhrály v Eurolize na půdě polských Polkowic. To Landes v posledním ligovém kole prohrálo na palubovce Mondeville, což je určitě výrazně slabší tým než Villeneuve d´Ascq.

V turecké lize sice sedmý Botas nasbíral jen o bod víc než osmý Mersin, jenže jejich situace se dost změnila po příchodu vynikající americké rozehrávačky Chelsea Gray. Od té doby šly hodně nahoru a v posledním domácím kole dokonce porazily o 9 bodů silné Fenerbahce! Pokud budou schopné se k tomuto výkonu přiblížit, tak by nemělo být co řešit. Mersin naposledy prohrál doma o 12 s Hatayem, což je momentálně asi tak srovnatelný tým s Botasem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.12.2017, 10:26 Předmět: basket women spain
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dnešními zápasy se uzavře 1. kolo základní části španělské ligy, po němž se určí šest celků, které postoupí do závěrečného turnaje domácího poháru. Tento zápas je pro oba týmy důležitý, protože se dá prakticky říct, že vítěz by měl do pohárového finále postoupit.
Sice mají oba týmy vyrovnanou bilanci 6-6, ale vyšší kvalitu vidím u hostujícího celku. Ten byl v úvodu trochu rozhozený náročným programem (hrál zároveň i Eurocup) i hledáním vhodných cizinek. Z Eurocupu už vypadly, nepříliš úspěšné Američanky Sutherland a Devaughn už odešly a místo nich nyní tvoří páteř týmu jejich krajanky Alston a Campbell společně se zkušenou Ruskou Bas-Kuzina. Velmi dobré jsou také domácí hráčky Gomez a hlavně Pina. V poslední době šly výkony družstva nahoru, v minulém kole např. doma rozdrtily Al-Qazeres 90:44.
Cadi La Seu se mi skladbou týmu moc nelíbí, před časem navíc odešly Argentinky Rosset a Boquete, čímž se snížily možnosti rotace hráček. Mají hrozné výkyvy, prohrály třeba na slabém Bembibre nebo doma s nováčkem St.Adria, na druhou stranu ale třeba nedávno porazily doma silný Ferrol.
Určitě to není žádná tutovka, ale pro mě jsou mírným favoritem hosté, takže z tohoto pohledu je kurz celkem výrazně přes 2 zajímavý.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.12.2017, 10:37 Předmět: basket women spain
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sázka na 13. tým tabulky na palubovce aktuálně devátého týmu vypadá hodně odvážně, jenže v obou klubech došlo v poslední době k výrazným změnám.
Al Qazeres se mi během podzimu líbil, ale v posledních kolech se muselo něco stát, protože výsledky byly hrůzostrašné. Přestože neměli žádnou výraznou marodku, tak prohráli nejprve na Gernice 44:90! a před týdnem s Gipuzkoou 45:64. Současná minikrize tento týden vyústila odchodem nejlepší střelkyně Američanky Jones do Izraele, což je podle mě výrazné oslabení.
Naopak Promete průběžne posiluje kádr, který už je momentálně minimálně na střed tabulky. V poslední době přišly zkušená americká rozehrávačka Temeka Johnson a Jamajčanka Gidden, což jsou hodně kvalitní hráčky se zkušenostmi z mnohem lepších týmů. K tomu tady máme Srbku Knezević, Černohorku Jovanović, portugalskou pivotku Silva, další Američanky Hall a Knight a pár soldiních španělských hráček jako Estebas nebo Herrera. Dohromady hodně slušná kvalita a oproti Al Qazeres hlavně mnohem silnější lavička. Stoupající formu tým dokázal minulý týden, když dokázal doma vzdorovat suverénní Salamance a prohrál o jediný bod 72:73.
Za nového stavu jsou pro mě mírným favoritem hosté, takže kurzy přes dva beru.

P.S. Tak tady jsem se nechal pěkně napálit serverem Eurobasket.com, kterej už ve čtvrtek vydal zprávu, že je Jones už z klubu pryč. A na tom byl založenej celej můj tip, protože je to naprosto klíčová hráčka. Jenže klub si nakonec vymohl, že musí před odchodem do Izraele odehrát ještě tento poslední zápas. A to dost výrazně změnilo situaci! Sad I když teda takovou dardu jsem nečekal...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 30.12.2017, 11:11 Předmět: basket women turkey
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nováček Bornova zatím dostává strašné dardy a v první lize nemá co dělat! Před tímto zápasem ale udělalo vedení jisté kroky, aby porážky nebyly tak ostudné. Změnilo trenéra a přivedlo tři nové posily - vedle dvou průměrných domácích hráček také solidní Američanku McLaren. V poslední době prohrála Bornova s Besiktasem o 37 nebo s Botasem o 47, a to jsou podle ěm kvalitnější týmy než Cukurova.
Navíc Cukurovu táhne především trio cizinek Iagupova, Deshields a Larkins, domácí hráčky už nejsou zase o tolik lepší než ty z Bornovy. A předpokládám, že když bude o vítězi brzy rozhodnuto, tak dá domácí kouč příležitost hráčkám z lavičky. Není pochyb o tom, že domácí vyhrají, ale rozdíl 50 bodů je přeci jen dost!

Sázet na derby je trochu riziko, jenže kádr Galatasaray je letos úplně jinde než ten Fenerbahce. Domácím navíc dlouhodobě chybí největší hvězda týmu - Američanka Quigley. Osobně by mě hodně překvapilo, kdyby domácí dokázaly Fenerbahce vzdorovat, i kurz přes 1,3 mi přijde docela hodnotný.

P.S.: Ehm, tak to se nepovedlo... Embarassed
Fene v pohodě, ale co předvedla Bornova, to je děs! I přesto, že McLaren nakonec nedorazilo, protože její letadlo kvůli počasí neletělo, a navzdory tomu, že domácí kouč nechal trochu nepochopitelně hrát základní pětku tři čtvrtiny zápasu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 30.12.2017, 22:52 Předmět: PF 2018
Pište tipy na sázení
Citovat

Vzhledem k aktuální sázkařské formě už nebudu víc trápit sebe ani Vás a nechám si další tipy na příští rok, kdy přijde vrchol už v únoru v podobě ZOH.
Všem přeju kromě zdraví a štěstí taky co nejvíc zelených tiketů a věřím, že se nám bude v roce 2018 společně dařit!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy