Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - květen 2018 (+54,838 unitů ... Yield +60,11 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 1.05.2018, 7:35 Předmět: UselessToo blog - květen 2018 (+54,838 unitů ... Yield +60,11 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - květen 2018

Naposledy upravil propitak dne 1.06.2018, 8:46, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.05.2018, 16:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Piatok nam nezacinaju len hokejove majstrovstva sveta v Dansku, ale aj Giro d´Italia a to prvykrat v Azii (Izrael) a zaroven je tu este tretia pozornost podniku - atleticka seria Diamond league s uvodnym mitingom v katarskej Dohe. Aby toho nebolo malo, nemoze chybat aspon jeden motoristicky podnik, na ktory sa da solidne vsadzat - tentokrat MotoGP a VC Spanielska. Vyhodou je, ze tam sa tie treningy daju polahky vypustit, resp. popri inych veciach sledovat vdaka velmi vydarenej aplikacii, ktoru som tu uz parkrat promoval.

Hokejky sa budem snazit vyriesit v predstihu, sledujem to intenzivne uz par dni po sebe, avsak k velmi dobrym tipom treba poznat zlozenie PP formacii a tie sa zacnu objavovat, teoreticky, az zajtra, resp. v den zapasu (ak vobec). Mam par veci vyhliadnutych, povazujem sa za velmi dobre pripraveneho a zostava mi len cakat (rec je predovsetkym o dlhodobych stavkach na lidrov svojich timov v kanadskom bodovani/v nastrielanych goloch + mozno nejake specialy na O/U poctu golov/bodov - t.j. nic nove, bude stacit od SK standard rokov minulych). Vyhoda slovenskeho Tipsportu - pojde niektore veci vyplacat, ked sa situacia vyrazne zmeni, resp. ked ponuka od Tipsportu nebude odpovedat realita (co sa da chapat aj ako cashout so ziskom, kde riziko je vacsie nez ponukane prostriedky v cashoute, rovnako aj so stratou, najma pri tipoch bez sance na uspech, resp. prinajlepsom s minimalnou sancou, pricom kurzy budu nastavene sposobom, ze sanca je solidna/vysoka).

Giro a v prvom rade musim znova promovat pracu Eshnara na CN - http://forum.cyclingnews.com/viewtopic.php?f=6&t=34066&sid=ba961b3b89e78e715a6fd6cb19391128 - pre nas tiperov je to dokonale preview, vsetko pod jednou strechou, castokrat s detailnymi informaciami o nastrahach, ktore cakaju na zavodnikov na konci etap (sprinterske), ako aj v priebehu (najdene aj profily kopcov, ktore su nehodnotene/neklasifikovane ako horska premia akejkolvek kategorie) + nechyba velmi dobre graficke spracovanie, kratky popis etapy a ako bonus, najpravdepodobnejsi scenar (resp. odhad, ze tato etapa je v predstihu naozaj neodhadnutelna, co je samozrejme takisto prinosna informacia). Preview tak ma co dat naozaj kazdemu - od skusenych tiperov cyklistiky az po absolutnych laikov, ktori svoje stastie skusia prvykrat.

///

https://doha.diamondleague.com/en/programme_results_doha/

Je to jedina sezona bez globalneho vrcholu v podobe LOH/MS. Je to sezona, ktora ma za sebou uz takto skoro dva z jej troch najvacsich vrcholov - HMS a Hry britskeho imperia (Commnwealth Games). Hala, aj ked svetova, zasa az tak nelaka, resp. okruh disciplin je pomerne uzky (samozrejme, v takejto sezone laka viacej nez v tych troch zvysnych). Hry Commonwealthu su zaujimave tym, ze kvoli dejisku (Australia) sa konali takto skoro (keby sa konali vo VB, uskutocnia sa az po ME ako podnik, na ktory sa uz malokto pripravuje/ladi formu).

Takto sa na tento podnik niektori atleti vylozene zamerali (o domacich +NZE netreba ani chvilu pochybovat), ini to brali skor ako sucast pripravy + tu mame atletov mensich krajin, resp. zavodnikov, ktori su sice vyborni, ale vo svetovej konkurencii na velku medailu/titul doteraz nedosiahli. Faktom je, ze kto sa na tento vrchol sezony naozaj pripravoval, ten bude silnejsi nez zvysna konkurencia v maji a v dalsich mesiacoch bude tuto vyhodu stracat a to naozaj dramatickym sposobom (konkurencia bude ladit, napr. na ME v Berline, prip. sa do formy dostane samotnymi zavodmi a bojom o vyhru v DL - co je velke lakadlo uz len z dovodu, ze zavodnikovi zabezpecuje ucast na buducorocnych MS, naopak tato skupinka atletov bude postupom casu stracat stavu).

Pravdou je, ze toto nie je ziadna novinka, lenze v tejto sezone moze byt spojena s CG, v minulych sezonach vyplyvala z cirej podstaty geografie a klimy na jednotlivych kuskoch nasej planety v rozlicnych fazach roka. Aj preto JAR a Australia "dominuje" v tychto prvych podnikoch - v uvodzovkach z dovodu, ze sportovci z tychto krajin su v globale nanajvys priemerni a tak ani tato vyhoda castokrat nesposobi, ze porazia absolutne kazdeho, kto sa zavodu zucastni. To nie je az taky problem, kedze ani ponuku na vitazstva v samotnych podnikoch vacsinou nemame k dispozicii (musime sa uspokojit s menej hodnotnymi h2h, ktore nie vzdy naplnia nase ocakavania a potreby).

Tito sportovci prezivaju svoje leto v zimnych mesiacoch. Zacinaju skor s treningom (samozrejme, Europani maju rozne sustredenia v tychto koncinach v casoch zimy, ale sustredenie sa nemoze rovnat prirodzenym podmienkam/domovu), castokrat uz maju za sebou zopar lokalnych zavodov pred ostrym startom sezony a ak nie su nuteni ladit formu na neskor (naopak, kvoli CG maju o motivaciu ladit formu na april/maj postarane), ich skvele vykony su cisto logicky nacasovane prave na toto obdobie. Kde inde nez v Dohe by to tato skupinka sportovcov mala naplno predat?

http://static.sportresult.com/sports/at/data/2017/doha/Results.pdf

Hned 1.zavod - 100m muzi a vitazstvo Akani Simbineho. Juhoafricki sprinteri su sirsia svetova spicka a pomaly kazdorocne utvaraju prve kvalitne casy na 100/200m (na 400m maju v sucasnoti svoju (celosvetovu zaroven) superhviezdu, ale to par rokov dozadu nebol bezny standard. Treti Femi Ogunode, t.j. domaci naturalizovany Nigerijcan (povazujem za vyhodne, ze Katar nema prilis mnoho sportovcov, ale ked uz ich ma (nebudem teraz riesit, ci su taki (Barshim) alebo onaki (Ogunode), su kvalitni/velmi kvalitni/skveli/spickovi.

400m muzi v minulej sezone mali na startovke "len" 1 borca z Botswany a k tomu 2 borcov z Karibiku (zavodnici "s vyhodou"). V tejto sezone, na starte by malo byt hviezdne duo z Botswany (ktora spada do kategorie "JAR", t.j. juzny cip Afriky), pricom obaja sa zucastnili na CG, k tomu duo z Kataru, jeden zavodnik z JAR (a nie je to MS) a najlepsi zavodnik z Karibiku. 2-3-4 z MS + smutny hrdina zavodov v Londyne. Value je stopercentne v tipoch proti Amikom. Laka zahrat nieco proti Gardinerovi, lenze informacia o tom, ze je bez startu na 400m trochu klame - bezal na 200m pred necelym mesiacom v hriesne dobrom case 19,75s.

Uvodny podnik je raj pre akovky a ja sa priznam - v minulych rokoch som bol prilis konzervativny, pritom naozaj nemozem tvrdit, ze tieto informacie, ktore tu zdelujem, by som vtedy nevedel. 200m (muzi nepobezia tentokrat stovku) v skvelom zlozeni - MS Guliyev, druhy Richards, k tomu De Grasse/Lyles. Pre nas by mal byt vdacny objekt zaujmu Guliyev (tipy proti), Richards (naopak, tipy na jeho vysledok) a uvidime, ci vypisu Aarona Browna. Richards/Brown boli na 1./2.mieste na CG (Hughes DQ vo finale, ked dobehol v rovnakom case ako vitazny Jereem Richards). Zvysok uz vyzera prilis zamotane, kde skveli borci su bez startu na 200m (a so ziadnym velkym vykonom na 100m, pricom si premieru odbil pred par dnami v USA, takze cestovanie cez pol sveta by mu takisto nemalo pridat, z Jamajky casy nula bodov, aj ked aspon zahajili uz sutaznu sezonu, pricom jeden z nich sa specializuje na nieco uplne ine a 200m bude skor zaujimavym spestrenim a z Britanie zavodnik, ktory na CG nestartoval).

Tradicna zmena (resp. otocenie programu) aj pri 800m/1500m - minuly rok sa bezala 1500, tentokrat sa pobezi 800. Startova listina tentokrat taka nemastna-neslana pre nase potreby = vysoka kvalita, ale absentuje vylozene niekto, komu by som mohol stopercentne verit. U mna plati, ze 800/1500 nemam rad na mitingoch. Na mitingoch sa totiz bezi aj na cas (Bram Som, osvedcena istota ako vodic na 800m), nielen na vysledok, co so sebou prinasa faktor "zavodnik s vacsou kvalitou vyhrava". Lenze je to 800, kde kazdy nebezi vo vlastnej drahe, tvrdo sa bojuje o pozicie, takze rizikovost zostava. Na MS to riziko nadherne pokryva prave ta vysoka pravdepodobnost taktickeho behu a sance pochytat krasne kurzy na zavodnikov s lepsim finishom, to na DL prilis nehrozi. Preto na mitingoch mam naopak velmi rad sprinty (idealne 200/400), samozrejme, idealne tie bez prekazok.

A kedze bez prekazok, tak 400m H vyzera velmi dobre. Jedinou vyhradou je fakt, ze domaca nadej zabehla na jednom juhoafrickom mitingu hviezdny cas 47,90s. Bolo to nedavno, to je ta lepsia cast nie zrovna pozitivnej spravy. Pisem to preto, pretoze sa bojim, ze to vypisu ako Samba vs McMaster a "trhni si". Kamionista z Britskych panenskych ostrovov sa totiz zucastnil tolko spominanych CG, kde pomerne v pohode triumfoval s velmi solidnym casom 48,25. Solidnym na jeho moznosti, inak je to cas absolutnej svetovej spicky. Minuly rok si totiz prave v maji zabehol skvely osobak 47,80, trochu mimo pozornost reflektorov na mitingu v Kingstone (pocas naplno rozbehnutej sezony). Tito dvaja by mali za tychto okolnosti v tomto poli (mena maju kredit, ale kazdy ma trochu iny pribeh, nastavenie sezony, pripravu atd.) absolutne dominovat. Zial, prekazky su zradne a nie uplne vhodne na nejake doplnanie akoviek s kurzom 1,3. Americki veterani, od tych necakam naozaj nic, to iste plati o svajciarskom lekarovi s orientalnym menom, ktory kazdorocne ziari najma v domacich podmienkach (ktore sa konaju az k zaveru celej sezony). Naturalizovany Turek (inak Kubanec), tam je to vacsia zahada, aj ked ani u neho nevidim jediny dovod, aby bezal nejako extremne rychlo (rozhodne by ma prekvapilo, keby isiel pod 48,50 pri prvom starte sezony). Zostavaju outsideri, avsak obaja uz v tejto sezone aspon bezali - u Juhoafricana to neprekvapi, u Brita taktiez nie (4.miesto na CG). Minulorocne vysledky by sa malo velmi podobat tym tohtorocnym.

Vyska, vrchol mitingu - samozrejme, kvoli domacej superhviezde. Sezona je mlada a pri vyske to plati dvojnasobne. V podstate sa o nejakej urovni da bavit len z pohladu CG - na mitingu v Dohe bude duo Bahamcanov Wilson/Thomas. Necakam nic od Europanov, od takych, ktori neboli na HMS, este menej (napr. Protsenko). Zvysok na HMS skakal (aj ked nebolo to nic extra). Ghazal je takmer miestny (Syria), lenze v minulej sezone, ked skoncil 4., mal pred sutazou uz vonku skoceny lepsi vykon nez 2,29m (pretoze si ako jeden z mala nepripisal SB). Mexican Rivera ani sutaz vonku, ani HMS. Nieco sa vymysliet bude dat, ale stale je to vyska - takze najradsej by som v ponuke nasiel nejaky kurzovych outsiderov (aspon 2,0+).

Trojskok - favorit by mal vyhrat. Uz len z dovodu, ze si v USA strihol jeden zavod. Vyhral, vykon bol presne taky, aky sa da pri prvom sezonnom starte ocakavat (17,15m - neurazi, neokuzli). Okrem neho sa v riadnej sezone malokto ukazal zatial na zavodoch, ak ano, tak sa ani len nepriblizil 17m. Nie je tu nikto z CG (Doris/Duranona), nie je tu Craddock (tesne druhy za Taylroom na spominanom mitingu) a ani mladi Kubanci (len Pichardo bez startu, ktory uz s Kubou ma pramalo spolocneho - prekvapuje ma skor, ze stale nastupuje pod kubanskou vlajkou). Tu sa asi hodi spomenut, ze Doha praje dalekym pokusom v technickych disciplinach, rychlym sprintom a pomerne komplikovanym snaham vo vytrvalostnych disciplinach (aj ked Kenania su pomerne zvyknuti a ti tvoria gro na starte). Necakam, ze T.... sa bude moc pustat do vypisovania stavok na kvalitu jednotlivych vykonov (max. na Vadlejcha), ale vylucit sa to uplne neda.

Aj vdaka spomenutym podmienkam (v trojskoku fukal silny protivietor, takze tam sa nelietalo prilis daleko) boli pokusy v ostepe v minulej sezone naozaj rekordne (a trend vydrzal aj v dalsom priebehu sezony). V top10 vykonov sezony mame 4 Choprov a 2 Peacockov, to je taky standard, ale aj 3 Vetterov a najma 2 Vetterov nad 90m, co je pomerne desive (aby si z plneho treningu hodil, len-tak, cez 90m). Avsak, obidva pokusy nad 90 su uz starsieho data (posledny 11.marec), takze neda sa uplne z toho vychadzat. Mimo dua, ktore sutazilo na CG (Chopra, jasny vitaz, vo finale zaostal za svojim osobakom len 1cm, pricom je to rocnik 97, progres sa podla mna neskoncil a podla jeho slov, chce v tejto sezone hodit za 90 a Peacock, novozelandska stalica, oblubeny chlapik pri tipoch v early season) a Vettera sa v zavodoch objavila uz len dvojica Yego/Vadlejch. Vadlejch relativne nedavno, v JAR a Yego? Ten sa tiez objavil na CG, lenze bol to totalne prepadak - tych necelych 75m sa snad ani neda zahrnut do jeho tradicnych problemov s technikou, v tomto pripade to bude kombinacia pokusov bez techniky a zufalej formy. Takze, dvaja superNemci a Vadlejch by mali byt znova vysoko a hadzat daleko, samozrejme, da sa spekulovat az ako daleko a v akom poradi. Lenze, do hry by mal vo velkom vstupit Chopra (skvela forma a stale zrejmy potencial hadzat este dalej v jeho nizkom veku) a mozno domaci Magour (a ked ten je bez sutaze a je to vylozene spekulacia, aj ked podobne ako Chopra, je to velky talent s moznostou dalsieho rastu). Hoffman/Frydrych su vylozene divoke karty - vsetko od prepadaku az po zazracny pokus je u nich mozne.

Ak je tazke odhadnut 800m v tomto zlozeni, 1500m/3000m SC su este o level narocnejsie zalezitosti, pricom nie je iste, ci ich niekto vypise (ak ano, neda sa cakat nic zazracne - nie su to zavody pod patronatom DL).

A zeny. 100m - Carina Horn krici - vsad ma. Otazkou je, co za ponuku vygeneruju SK. Za druhe, Horn prekvapivo nebola ucastnickou CG. Za tretie - skvele casy Horn pochadzaju zo zaciatku marca. A za stvrte - konkurencia je na 100m v Dohe skvela, ako uz tradicne. Zaroven nie je moc dovod, aby sprintersky z Karibiku mali nejaku biednu formu, co potvrdzuje Elaine a jej minulorocny pocin na 200m v silnom protivetre. Dalsia skupina sa v solidnom svetle ukazala na HMS (najma duo z CIV). Ziadne Americanky, proti ktorym by som to rad poslal, ponuka sa asi najviac Okagbare, ale to nie je ziaden zazrak.

110m H - tradicne dominuju skvele Americanky. Jedina skoda, ze tu nie je viacej zavodnicok z CG - napr. vitazna Nigerijka Amusan by sa naozaj zisla. Vyzera to, ze nieco skusim s Danielle Williams - s kym, to sa uvidi, moznosti je viacej.

1500m je o tom, ci sa prejavi uz teraz nove nariadenie z dielne svetovej atletickej federacie. Caster Semenya by bez neho s urcitostou vyhrala, takto sa ponuka nejaka spekulativna stavka za predpokladu, ze bude vyrazne favorizovana.

Tyc, kde minuly rok si v zavode utvorilo SB prvych 6 mien (stacilo na to aj 445cm) a nebolo k tomu treba lietat vylozene privysoko. Tentokrat ma Sandi Morris uz skocenych 488cm z Des Moines (pred par dnami) a Kanadanka Newman vyhrala CG (475cm).

A na zaver, zensky disk. Vsetky 4 hlavne hviezdy maju v sezone hodenych aspon jeden vykon za 66m. Lenze v troch pripadoch su to vykony aspon 6 tyzdnov stare. Zaroven plati, co neprekvapi, ze Australcanka Dani Stevens (Samuels) ma tych zavodov/pokusov za sebou uz mnozstvo (co byva standard a CG doma v GC to znova len umocnilo). K tomu 2 Americanky, ktore ale nikto normalny do akejkolvek h2h nevypise a pomerne neznama Brazilcanka, co sa dost podoba charakterom k tych Americankam. Uvidime, co bookies, ale je jasne, kam to bude smerovat.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.05.2018, 22:55 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Chutovcicky z Fortuny zial absolutne nepodatelne (v tomto smere Nike docela prekvapilo, samozrejme, pri tradicne nulovych ocakavaniach) - kurz cez @5 pri h2h BLR vs AUT a kurz @8,6 na duel NOR vs KOR. Zial, musim si najst iny sposob (za drobne, prave pozeram, mi zobrali aspon @6,0 na BLR zostup, ale duel s AUT by som v podobnom kurze oproti tomu doslova miloval).

Norsko @11,0 mam vsadene uz dlho - na betku hned, ked sa tam tato ponuka ukazala. Zahral som limit a onedlho bol uz kurz @9,0. Stale som veril, ze to vypise aj T.... a kurzom prijemne prekvapi - a @11,0 stale povazujem za prijemne prekvapenie.

Vyhoda h2h s Koreou za mamuti kurz je v tom, ze v skupine mame aj Lotyssko, ktore takisto nevyzera zrovna nedotknutelne, takisto stagnuje v A divizii v poslednych rokoch a takisto ma svoje problemy. Stale plati, ze Lotyssko je v mojich ociach lepsim timom, co si nemyslia bookies a v kombinacii s novacikom z Koree, ktoreho bookies dali do polohy isteho zostupujuceho, dostavame velmi, ale velmi lukrativny kurz.

Proti Norsku, ako som uz spominal, hovori dlhodoby trend (o hokej tam nie je zaujem, juniori v podstate neexistuju a ak aj ano, do NT sa v podstate nezapracovavaju), absencia rozdielovych hracov (MZA a Thoresen) v utoku + Olimbovci v priprave moc nehviezdili. 5 timov je v skupine lepsich (cim netvrdim, ze nemaju svoju drobne problemy), Lotyssko je v mojich ociach takisto lepsi tim, aj ked zial nie nejako vyrazne a Korea? Zohrany novacik s vyraznou kanadskou stopou, po OH uz vie, ze si moze verit aj proti "velkym" timom, co Norsko, prip. Lotyssko naozaj nie su = inak povedane, rozdiel medzi KOR a LAT/NOR je daleko mensi nez to na prvy pohald moze vyzerat. Mozem s istotou povedat, ze na NOR by som v ziadnom pripade nevypisal kurz co i len bliziaci sa @11,0. Ak by tam bolo takych @5,0, zrejme by ma to nezaujalo, resp. mal by som k tomu podobny postoj ako k BLR. @11,0 je super zrejma hodnota a uz sa len clovek snazi akymkolvek sposobom vyuzit postavenia NOR (ci uz pri tomto najpriamejsom tipe alebo pri roznych odvodenych ako body v skupine, istejsie h2h v skupine, ...).

Svedsko je jasny favorit skupiny A. Tym netvrdim, ze v konkurencii RUS/CZE/SUI/SVK budu uplne suverenni, ale oproti tymto 4 timom maju na prvy pohlad jasnu vyhodu. To neplati o Rusku, ktore je ale kurzovo vypisane velmi podobne ako spominane SWE. V ruskom tabore, mimo toho, ze su po uspesnych OH, viacero zranenych a odmietnuti, s novym trenerom, sa este ako bonus robia prazvlastne rozhodnutia pri stavbe kadra. Nechali doma Tkachyova, udajne kvoli unave po narocnom finale KHL (pritom na Svedskych hrach hral velmi dobre a skvele si rozumel s Buchnevicom). Za jednotku v branke suverenne vybrali Kosechkina - z tej trojice, ktoru tam maju, je najmenej perspektivny a zaroven uz teraz najhorsi brankar (co viackrat ukazal na nedavnych ZOH). Obrana pochybna, utok ma aj zaujimave mena, lenze na Rusov je ich pramalo (toboz ked v prvych zapasoch bude chybat doliecujuci sa Gusev).

Cesi a nasi su proti RUS vzdy znacne motivovani. Nam chyba utok, Cechom obrana (aj ked sa situacia trochu zlepsuje), ale nevidim jediny dovod, aby sme nemohli zaskocit/zdolat rusky tim, toboz v skupine. A SUI? Mne sa ich kader paci velmi + trener ma prislubenu ucast hracov z NHL v pripade vypadnutia v 2.kole (Fiala/Josi/Meier).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.05.2018, 23:40 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Skoro to ma tendencie 10/10, ale je to Nike. Faktom je, ze mi to prijali v roznych verziach prakticky instantne (za sekundu), pricom za 200 (4u) prave v tejto jednoduchej dvojakovke. Stale zvazujem, ci tam este nieco nehodim, ale najrpv to hodim sem.

SUI/FRA a T.... ma kurz len 1,2 (ano, v skupine, lenze ked sa clovek zamysli, h2h celkovo je takmer to iste, resp. je to este o kusocek lepsie - pokryva variantu, kde obidva timy postupia zo skupiny, pricom FRA z lepsej pozicie, pricom SUI v QF postupi a FRA nie - ako vidite, je to len detail medzi tymito moznostami). FRA mam niekde na urovni BLR/AUT, medzi tymito tromi timami sa tazko vybera. SUI radim na 2-5 bez toho, aby som takisto presnejsie urcoval ako to dopadne, resp. kto je silnejsi/lepsi atd.

DEN/BLR su dve rozlicne skupiny, co je sice zradne, ale ... BLR su moj tromf na zostup v skupine A a Dani su domaci, prisiel im hviezdny brankar Andersen, napokon z NHL dotiahli aj Olivera Bjorkstranda s tym, ze sa caka, kto z plejady utocnikov bojujucich v PO NHL este tim posilni (Eller/Hansen/Boedker/Ehlers). V B su 3 timy slabsie ako Dansko a Nemecko je "na urovni". Takze to vidim tak, ze aj v najhorsom pripade by to malo vyjst, pricom kurz je @1,63
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 0:06 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Zobrali mi to (nepotreboval som velke vklady - Norsko mam zahrane aj inak, BLR v podstate taktiez a zaroven, su to sice pekne kurzy, rozhodne hodnotne, ale kurzy z Fortuny to veru nie su) a musel som uznat, ze sa mi aj tato chudobnejsia verzia paci. Stale su tie kurzy podstatne lepsie nez v Tipsporte (a aj tie maju v sebe nejaku hodnotu, podla mojej skromnej mienky).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 10:41 Předmět: Giro d´Italia
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na jednej strane ...

https://twitter.com/wielerman/status/992322573915521024

... a na tej druhej mlady Nemec, ktory tak strasne zaujal na zavode Fleche Wallonne, kde ako borec z uniku dokazal na zaverecnej stene s nazvom Mur de Huy stacit aj favoritov z pelotonu (obsadil 8.miesto, na vitaza stratil len nieco cez 10 sekund). Necely mesiac predtym ziskal svoje prve profesionalne vitazstvo z dvojclenneho uniku, kde dokazal s kolegom odrazit napor sprinterov (aj ked ich tam moc nebolo) v kratkej rovinatej etape.

http://www.cqranking.com/men/asp/gen/race.asp?raceid=31677
http://www.cqranking.com/men/asp/gen/race.asp?raceid=31137

K tomu 2 minulorocne pociny z kratkych prologov (viac ich nesiel). Okrem toho, aj jeho dlhsie casovky su minimalne slusne a da sa tvrdit, ze profilovo zamotany prolog okolo 8-10km by mu mal sediet prakticky dokonale.

PS: @2,19 ma Nike a beru mi to zatial v pohode a najma rychlo.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 12:27 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 12:41 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 12:56 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 14:40 Předmět: Doha
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Je/bolo tam toho dost, aj ked mohlo byt aj viac (MB bez ponuky, aj ked tam stale nemam schopny ucet). Zial, Richardsa som dropol (3,35-2,6 a dokonal to buciasek s analyzou), ale indiciu ste dostali (do tipov dropnute veci nedavam, nie takto vyrazne). Vybral som hodnotne veci, aj ked tie maju daleko k istote dobreho vysledku.

Popisem len veci, ktore som v analyze predtym nespomenul. Brianna Rollins (teraz uz McNeal) zacal sezonu vo velkom style, vsak uz ma z USA zabehnuty cas pod 12,5s. Ano, Brianna je nevyrovnana, casto ma problemy s cistym prekonanim prekazok, ale toto je len jeden zavod (na rozdiel od MS/OH s rozbehmi/SF/F) a zaroven sme dostali kurz cez 2,5.

Americky suboj na 400m - ano, chcel som hrat proti obom, lenze taky luxus SK neponukli. Ano, bezat z 8.drahy nie je ziaden med (Roberts), ale to ani z 2. (Norwood). Roberts uz v tejto sezone aspon ostru 400 bezal, pre Norwooda to bude premiera. Vykonnostne su podobni, Roberts ma lepsi osobak a celkovo vacsi potencial (potencial Norwooda je max. na urovni startu v stafete).

Este sem hodim nejake akovky pre pripadne inspiraciu ...

https://www.T.....sk/tiket?idu=-69951383611&idb=1134185&hash=1e86d34f&t=dGlrZXQgNS41NyB6YSAyNSZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-69951388077&idb=1134185&hash=eb58bb09&t=dGlrZXQgNi44OSB6YSAyNSZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-69951425154&idb=1134185&hash=4322f49d&t=dGlrZXQgMTAuOTEgemEgMjUmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-69951467372&idb=1134185&hash=7f46c32b&t=dGlrZXQgMy4xNSB6YSA3NSZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1
https://www.T.....sk/tiket?idu=-69951470632&idb=1134185&hash=ad786f7b&t=dGlrZXQgMy41NyB6YSA3NSZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Hram sola vsetky kurzy nad 1,95 (s tym, ze Newman mam v tej dvojakovke (+ v tej uvodnej) a tak ani jednu nehram solo). K tomu hram este Peacock vs Frydrych @2,79 a skusam aj na Pinne Perkovic vs Stevens 2 @5,0 cca.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 18:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hint: M.Plachta bude bodovat @2,6 (Doxxbet)

(Hram to, ale nemam limity a ani to nie je idealny zapas na podobny tip - proti Danom, resp. proti Andersenovi)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.05.2018, 19:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zhrnutie a par postrehov:

Giro - vyslo to super. Cakal som mozno viacej (vysledok) od Schachmanna, ale z jeho vykonu je zrejme, ze to v prvej casti casovky trochu prepalil a v tazsej druhej polovici za tuto snahu zaplatil. Froome nemohol sklamat po rannom pade, t.j. mohol len prekvapit, co sa nestalo.

Nieco som vyhral na livku, aj ked s Dumoulinom (resp. tipom proti Dennisovi, kde sa postupne zacinalo ukazovat, ze ten cas je zdolatelny/zrejme nebude vitazny) sa dalo vyhrat podstatne viac.

Aj tak fajn start - dobre tipy (aj ten na livku - Van Emden 10. a horsi), s prehladom obidva vysli. Nieco som vymyslal v uvode, ale rozhodne to nebolo take drahe ako pri poslednej casovke (na Romandii, kde som vytiekol takmer 1k na vlastnej hluposti).

///

Doha - asi fajn. Ako uz dobre viete - som maximalista. Takze ja si vsimam skor tych veci, ktore som mohol/mal zahrat lepsie nez tie veci, ktore boli "jasne". Dnes toho, chvalabohu, moc nebolo - hral som skoro vsetko, co sa mi pacilo, bez tradicnych mantinelov, ktore mavam z uvodu sezony. Chyby? Fakt, ze som nezahral solo Sandi Morris (ano, je to result-oriented + bola sucastou vitaznej akovky). Co je druha chyba - ta akovka sa mi pacila, kurzy na nu skor rastli (Haroun po mojej stavke nedropoval, z 2,11 isiel na 2,2, co som vyuzil pri sole) a ja som ju druhykrat, tzv. so schvalovanim, uz potom nezahral (aspon za dalsich 25 eur). Takze male chybky.

Potom sklamania - urcite od dua z Australie. Zda sa, ze CG bol vrchol a od tohto vrcholu to bude len stagnacia. S tym som ako-tak pocital, lenze tu som este cakal, ze aspon ciastocne predaju formu a dalsie vyhody. Nestalo sa, aspon to nebolo bolestive, pretoze boli naozaj biedni (t.j. nedali nikoho, prehrali - takze si nemozem vycitat, ze som sa zle rozhodol atd.). Tak ako Dani Stevens nebolela (v akovkach bola aj druha chyba a maly vklad na velky kurz ma nikdy neboli, ked sa inde vyhra/mam solidny den). Peacock, tam to uz zabolelo - znicilo to akovku (jedna chyba) a zaroven vzdy nastve, ked clovek zahra proti vhodnemu kandidatovi v super kurze (Frydrych) a dopadne to tak, ze dotycny zlyha (pricom tip bol dobry - Frydrych bol podobne biedny). S Yegom to bolo podobne - neprekvapil, len Peacock sklamal.

Zvysok uz bol viac-menej pozitivny. Zavody som sice nevidel (o to radsej si ich pozriet zo zaznamu dnes vecer, kedze to nedopadlo najhorsie), ale 5 stotin za Kendrou skor potvrdzuje spravnost vyberu - stalo to za pokus v tom kurze. Solidne casy, zaroven vedomost, ze Brianna ju zdolat dnes rozhodne bola (na cas pod 12,5 dnes mala a takyto cas by na vyhru stacil). Chopra vyborny, aj ked bolo by hlupe obhajovat liniu "CG" za uspesnu. Ta totiz vobec nefungovala, este stastie, ze som to solidne mixoval a vyuzil viac-menej vsetko, co pre prvy ostry miting plati.

400m perfekt, vsetko tam vyslo a to s velkym prehladom, dokonca aj to, co som nehral (Gardiner da Makwalu). Vyska takisto podla ocakavania - domaca superstar zaziarila, Ghazal solidnych 233, treti Thomas, takze tip s Mexicanom na pohodu. 200m, podobne ako 400, super. De Grasse nevyrazny, Richards s casom pod 20. Nehral som napokon Browna (kvoli draham a relativne nizkemu kurzu), ale takisto to dal s prehladom (vypisany s Dwyerom, myslim).

A asi sa dal zahrat Samba na dlhych prekazkach, ale to su uz detaily a keby som hral podobne veci, tak by som skor prehraval (vid trojskok a skvely Pichardo - jednoducho pri prvom sezonnom zavode nemozete hrat nizky kurz proti zavodnikovi s velkym potencialom, ktory sa "len" zatial v sezone nikde neukazal - ako jediny dovod k tipu proti).

PS: Takze McNeal na nu naozaj mala (a to s prstom v nose), lenze zaroven dokazala aj splnit druhu cast predpovede ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.05.2018, 16:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vcera som nemal cas pridat popisok k dlhodobym tipom pre MS. Dnes som mal este v plane nieco pridat (Lotyssko/Rakusko), napokon som si to rozmyslel (dovod u Zwergera - nie zrovna idealni spoluhraci v utoku, aj ked hrat som to mal uz len z dovodu, ze Raffl posilni tim az po prvych 2 zapasoch; u Lotysov som napokon Indrasisa zahral, ale len za minimum - Balcers nevypisany, ktoreho by som velmi rad, aspon na goly, zahral tiez - vtipne je, ze Zwerger/Balcers skorovali).

Rozmyslel som si aj tip na FRA win v dnesnom zapase, kde napokon som sa rozhodol, ze kurz nieco cez 3 je malo. Lakalo ma to dost (dovody boli pomerne jednoduche - FRA hrali vcera skor, zamerne nehral Auvitu, t.j. jednoznacne najkvalitnejsi obranca dozadu/dopredu po zraneni Bescha a dalsie dovody poznate). Tie dalsie dovody takisto rozhodli - vyhra FRA mi zahra do kariet pre dlhodobe tipy, takze ked nie je vylozene extra kurz, preco sa do toho znova a trochu nasilu vkladat? Je to taka klasika, ked hrate dlhodobe tipy a nie ste uplny magor/gambler, slusnejsie povedane, prilis sebavedomy a nekriticky mysliaci jedinec.

///

Rusov som musel hrat uz len z dovodu, ze je mimo Gusev (bolo pisane, ze bude chybat "par zapasov", takze minimalne 2 a max. 3-4? Asi nejako tak. Nezahralo mi do kariet, ze treneri sa zbavili Tkachyova, s ktorym si Buchnevich hned velmi dobre sadol. Musel som hrat za full Dadonova (aj ked som prevahal kurz @5,0, ktory mi dropol na @4,5, co ale na veci, zrovna v tomto pripade, moc nemenilo). V utoku s Datsyukom/Kaprizovom, t.j. dvomi velmi tvorivymi hracmi, cistokrvny strelec + kurz zvyhodneny Gusevom (Rusi hraju prve 2 zapasy s outsidermi, kde sa body nazenu najlahsie).

Tazsie bolo rozhodovanie medzi Kaprizovom/Datsyukom na body. Gusev out, Dadonov je daleko lepsi strelec nez zberatel bodov + samozrejme, obidvaja mali lepsi kurz nez spominany Evgeni. Rozhodla napokon mladost, t.j. Datsyukovi bude k zaveru turnaja trochu dochadzat, kde Kiril by mal hrat stale rovnako, s velkym nasadenim. Samozrejme, vrati sa Gusev, mozno sa prehodia utocne formacie a ja budem musiet nejako zareagovat, ale min. po 1 zapase to vyzera solidne (aj ked lepsie by bolo, keby 2 goly dal Dadonov a nie Kaprizov).

Kanada a snaha vyuzit az prilis nizky kurz na McDavida. V bodoch mi to prislo zbytocne - ustredny hrac a mozog bude mat body takmer zo vsetkeho. Avsak strelba golov, tam sa prave na praci McDavida, toboz v zapasoch, kde Kanade nepojde "o nic", moze zviest ktokolvek, kto s nim bude vo formacii. Vedel som, ze na kridlach bude duo RNH a Schwartz, takze nemusel som dlho uvazovat o moznostiach na vsadenie. Avsak, Schwartz uz v prvom zapase bol presunuty do inej lajny (podobna vec sa stala uz pocas pripravneho zapasu s Lotysskom, kde s duom z Edmontonu zacinal Josh Bailey ... zapas s USA dohraval na kridle prveho utoku Ryan OReilly. Takze v plane je predat Schwartza a zvazit, ci neskusim ROR ako nahradu (uz som sa na obidve veci pozeral, pricom cakam, ci ponuku znova otvori aj betko).

Finsko a aj ked ten kurz nebol z kategorie "prekvapim bookies", tak Aha som si musel aspon za solidny vklad zahrat. Zdalo sa, ze vybrat si z dua Granlund/Aho je nemozne, lenze Aho tu ma spoluhraca z jednej lajny - Tuevo Teravainena, co jeho utoku pridava na kvalite. Druhy utok okolo Granlunda sa bude v prvych zapasoch len zohravat. Zaroven je dost mozne, ze oboch tychto vysoko tvorivych hracov uvidime casto v jednej PP, co je takisto vyhodne prave pre Aha (min. v rovine teorie). @5,0 bola ta hrana, kde sa mi to este pacilo, za @4,0 by som to veru nehral a hladal nejaku inu alternativu, ktoru by som zrejme nenasiel.

Svedsko a Rakell/Elias. 1.lajna si velmi dobre rozumie a z nej najviac ako strelec posobi prave Rakell (nielen ako strelec, ale aj ako najlepsi hrac). Problem bol, ze vdaka bodovaniu NHL - z toho vychadzaju, najma pri timoch, kde je vacsina kadra z NHL - mu bolo sudene, ze bude v oboch veciach favoritom = nizky kurz. To znamenalo, ze nemozem hrat slepo obidve veci na neho a ako strelec sa mi zdal ako lepsia varianta. Elias prilis nevysiel, lakal ma jeho potencial, @10,0 splnilo moje zakladne predstavy o kurze a zaroven to pokryvalo neproduktivitu 1.utoku a prekvapivu uspesnost toho druheho. Nestalo sa a aj tu to vyzera na skory predaj (ma 0 bodov, 1.utok slape, v ktorom uz ma napr. Rakell po prvom zapase hned 3 + o jeden zapas menej, jeden outsider za nimi).

Draisaitl, aj tu platilo, podobne ako u Dadonova, ze mi povodny kurz dropol. Tych @3,0 ma hned zaujalo a to najma pri porovnani s inymi SK, ktore to mali vypisane dobre, ale pre takyto druh stavky nezaujimavo. Tu som napokon neisiel max. stavku od betka, zrejme pod vplyvom toho dropu (z 3,0 na 2,75 je pomerne citelne). Zvazoval som, ci to nejako nepoistim s Ehlizom/Plachtom (duo jeho kridiel z utoku, ktorym sa po jeho boku v priprave darilo vo velkom bodovat), ale takyto nizky kurz sa zle isti tymto sposobom, to za A, a zaroven uz bookies vedeli (s vynimkou Doxxu, vid vcerajsi smolne neuspesny pokus - obidva goly Nemcov dala 1.formacia a Plachta aj tak bez bodu), ze Ehliz/Plachta davaju body (bez ohladu na to, ci si to museli spajat s Draisaitlom - kedze to robi system, ktory pozera na body v priprave ako jedno s kriterii).

Nino je must, pretoze pre Svajciarov je to podobny mozog hry ako McDavid pre Kanadu, Aho pre Finsko alebo Draisaitl pre Nemcov. Zaroven dali bookies v Tipaci pekny kurz na Corviho, ktory robi centra 1.utoku. Gregory Hofmann na druhom kridle, skvela sezona v NLA, este lepsie PO (14 golov, neskutocny pocin) a k ruke dvaja velmi tvorivi hraci (zial, zrovna dnes bol jedinym, kto z tohto tria nedal gol).

Necas a ten kurz bol no-brainer za max. Stale zvazujem Kubalika, ale byt v utoku zrovna s Plekancom (zrejme treti, aj ked nie je to uplne iste) a mat za trenera Jandaca, to nikdy nepotesi (vid OH, kde to bol podobny pribeh). Chytil, min. ho dnes dopisali na supisku ako 10./11.utocnika, lenze je to taka pozicia, ktora neumoznuje moc hrat premysleny vyhodny tip. Pockame, uvidime, ponuka bude aj po prvych zapasoch, minimalne v T.... urcite.

Bakos za @8,5, ked sme bez strelcov a konkurenciou (podla bookies) je najma Jurco/Nagy? Dakujem, beriem. Viem, na OH to neklaplo, ale za ten kurz si druhu sancu zasluzi.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.05.2018, 0:29 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Nike ma:

A, skvele kurzy, uz som to podaval na betku (2,2 a 1,66), aby som v poslednej chvili nezacal prezerat ponuku Nike a zrazu vidim, ze maju skoro na vsetkom "pridanu hodnotu".
B, a berie aj tieto veci bez odvravania, t.j. okamzite (vsak je to hokej, MS a sme na Slovensku - co ine by chceli brat, aby ta SK ako-tak fungovala - ja som na tomto ucte rozhodne nezarobil miliony, takze nie je dovod, aby mi to nezobrali).
C, budem to musiet pozornejsie sledovat, ked sa tam objavuju taketo skvosty (najma ta Kanada, co je u nich docela bezne - v minulosti som to vyuzival najma na vyssie TT undery pri MS).

Vysvetlenie prozaicke - dnes ma z toho boleli oci, co nie je sice prekvapenie, ale ja dopredu neodsudzujem nikoho a nic. To je stale ale to najmensie. Cesko 20:15/16:15 v b2b zapasoch, kde dnes hrali aj nejake to predlzenie + prisli o Necasa. Ak bude chytat Rittich, tak tiez to povazujem za plus (zasa u Svedov sa opravnene bojim, ze bude chytat Nilsson, ale tak svet nikdy nebude dokonaly). Samozrejme, da sa tvrdit, ze dnes CZE muselo, zajtra mozu len prekvapit, ze dnesny zazracny zvrat/obrat im doda novu energiu do zil, ale tieto frazy maju aj svoje opacne nahlady, ktore u mna dominuju.

Svajciarsko sa mi dnes pacilo, remiza na uvod je u nich uz taky standard (toboz ked hraju s timom ako FRA/AUT). Nestastne vylucenie na 5+DKZ zmenilo uplne zapas, Rakusani sa dostali golom do hry, z ojedinelej akcie v 3.tretine vyrovnali (po fatalnej chybe Kukana, ktory bol cely zapas mimo a svojim negativnym vykonom vylozene vynikal) a najma, Starkbaum bol neskutocny (dva zakroky z ineho sveta a zopar dalsich vylozene nadstandardnych). Nasi? V priprave sme mali bilanciu, ak sa nemylim, 1 PP gol, dnes sme dali Cechom 2 z 3 presiloviek (a to ta tretia bola skratena o cca minutu). Len 17 striel na branku (pomer 42:17 sice suvisel s tym, ze Cesi vacsinu zapasu prehravali, ale to ospravedlnuje tuto statistiku len ciastocne). Tradicna tragedia v obrannej tretine (a to proti velmi priemernemu timu, cim nikoho nechcem urazit) pri rozlicnych cinnostiach (odstavovanie hracov, vyhadzovanie pukov, nedoraz pri mantineloch od vacsiny obrancov + tradicna bolest - vhadzovanie). Pozitivom bolo minimum trestov, resp. vylozene debilnych zakrokov/faulov, ktore su vidiet z kilometra a absolutne nic neriesia (nehatia cistu sancu/precislenie/...) + do poslednych sekund vykon brankara. SUI hrali uz 12:15, nasi az 20:15, sice oproti CZE je oddych takmer 24h (co by malo byt v pohode na uvod turnaja), ale princip je podobny, resp. nasi v druhej casti zapasu vyzerali miestami na umretie (aj vdaka neschopnosti v obrannom pasme, vdaka comu sa niektore striedania "umelo" natiahli na vyse minutu, cim sa tlak len stupnoval).


Naposledy upravil UselessToo dne 6.05.2018, 1:10, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.05.2018, 0:43 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

A, Kanada nevyhrala 1.zapas
B, Korea hrala vcera o 16:15, dnes hra o 12:15
C, 2,07, pricom na Tipsporte ten isty dropol uz pod 1,7 (pretoze som chcel hrat v Tipaci O9,5 s kurzom okolo 3,6 a nejako som to prevahal, takze to mam aspon odsledovane)
D, To zrejme - utok Kanady z ineho sveta a kvalita Korejcanov, ktora je sice slusna, ale v podstate takisto trochu z ineho sveta (na pomery top timov ako FIN/CAN/USA/SWE)

Kombinujem aj s Nemeckom @1,9 (nechcem do toho pchat zapasy CZE/SVK).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.05.2018, 18:24 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Scherwey mal naposledy dvojbodovy zapas proti nasim. To vyzera desivo, lenze keby sa toto vzplanutie nestalo, nikdy by na neho v zapase proti kurzovemu favoritovi nebola rovina ohladom toho, ci bude alebo nebude bodovat.

Minuly zapas nastupoval v 3.formacii s Haasom a Rodom, t.j. s tvorivymi hracmi. V 1.zapase to bolo este lepsie (Haas/Angrighetto), lenze potom prislo dobre zname vylucenie 5+DKZ, formacia sa rozpadla a pred dnesnym zapasom trener so zostavou trochu zamiesal (Hoffman sa golovo nepresadil, Andrighetto sa jasne ponukal ako nahrada kus za kus (strelec za strelca), Hoffmana mohli vyhodit uplne zo zostavy alebo mu dat este sancu v 2.utoku, kde bude centrom Haas a pridali k nemu 13.utocnika, ktory hrava presilovky (Baltisberger), tretieho sa po minulom zapase nechytali, takze Scherwey prepadol az do toho 4.). Scherwey je specialista na oslabovky, vid proti nam vymyslel akciu, kde prihraval pred prazdnu branku Muellerovi, ktory nasledne skoroval. 1,82 na takehoto hraca po uspesnom zapase (z 2 zapasov dokonca 3 body) v tazkom suboji, kde by nemalo padat moc golov, to musim zobrat.

A k tomu Gudas. Aj na obrancu je 1,55 trochu moc, toboz ked proti Svedsku sa na PP osvedcilo duo z Grand Rapids (Sulak/Hronek). Znova, moc golov by padat nemalo, ak nejake padat budu, malo by to byt najskor v PP, kde by Gudas hrat nemal, ak ano, tak len sporadicky/experimentalne.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 9.05.2018, 14:45 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Doxx znenazdajky odstrihol ich ponuku asistencii a kanadskych bodov a to aj pri zapasoch, na ktore to mali vcera vypisane (dnesna varka). Bol som na tom zatial v minuse (s fajn tipmi, ale pri tych limitoch a pri style, akym som to aj v minulosti hral (limity to umocnuju) to uplne neprekvapi, toboz ked Lotysov som v zapase s KOR nezahral, aj ked na nich boli az zazracne kurzy; PS: aj tak Dzerinsa Korejci zranili a ten by mi k hypotetickemu uspechu chybal, takze mozno aj dobre). Dnes mozno to takisto pomoze, kedze som mal nakliknutu lajnu Ehliz-Draisaitl-Plachta, komplexny kurz @2,8, avsak oproti kurzom na Lotyssko len slaby odvar, takze tentokrat nebol ziaden dovod to hrat v predstihu s neistotou, co trener porobi so zostavou.

Takze reagujem na nove utoky, kde Kahun bol presunuty k Draisaitlovi s Ehlizom, cim sa obnovi spolupraca hviezdneho dua z mladeznickych vyberov. Vcera som rozmyslal, ze zahram Draisaitla 3 body a viac, aj ked to nie je uplne moja salka kavy. Bol tam solidny kurz (nejakych 4,8) a je to ten tip, ze ked to pojde podla predstav, da to, ked nie, ziaden problem, kurz bol fajn. Kahun je taka vylepsena verzia a svojim sposobom prekvapenie trhu (tym, ze bude hrat v utoku s kamaratom Draisaitlom). Dostavame lepsie kurzy, vdaka comu mozem zahrat aj 2+ za fajn kurz, takze aj ked to nebude fungovat perfektne, mal/mohol by som nieco vyhrat. Hrat Draisaitla s kurzom okolo 2 na tip, ze da 2body, to nevyzera ani lakavo, ani si nemyslim, ze to moze byt dlhodobo profitabilne.

PS: Samozrejme, aj kanadsky bod za @1,5 nie je zly material, ale rozhodne nie pre solo a vdaka tomu, ze kombinovat podobne veci je pomerne zlozite a zvysna ponuka zapasov nie zrovna prajna, tak som priaznivcom 2bodov a este lepsieho vystupenia.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.05.2018, 17:18 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Ja to Rusom zatial "nezeriem". Ak by som aj ano, tak mame tu zapas "narocny los" vs "najjednoduchsi mozny los" na uvod. Ako som povedal pred MS - Rusko si nezasluzi az taku favorizaciu a plati to aj pre tento prvy ostry test.

Chcel som cakat az na zverejnene supisky, ci sa tam objavi duo z Bostonu Krejci/Pastrnak, resp. na strane druhej marod Gusev, ale co by to vo vysledku zmenilo? Nehral by som tipy vobec? Hral by som to pripadne za vyssie vklady? Netusim, ale som skoro presvedceny, ze by to na moje konecne rozhodnutie nemalo dobry vplyv.

A k vyberu tipov? Najprv treba spomenut johnypohorku a jeho tip O5,0. Upozornil ma na fakt, ze kurzy na O/U su pre overy velmi priaznive, pricom suhlasim, ze toto je zapas, kde by mohli/mali padat goly. Znova, mohol som pockat, ci bude chytat Koshechkin, ale myslim si, ze bude. Za CR by mal chytat Rittich, co by malo byt skor drobne plus. Presilovky CR funguju, oslabovka vobec, obrana je smerom dozadu naozaj tragicka, tych chyb a nedorazov je tam stale prilis mnoho. Na strane druhej si myslim o ruskej obrane nieco podobne, minimalne na pomery ruskej repre.

Takze klasicky over, aby som to neprekombinoval. Over TT je kombinacia overu a hodnoty na CR. Povodne som ani nechcel hrat priamo tip na Cesko, ale 2,8 na dvojtip/+0,5 je fakt prilis (som to ani necakal, ze niekto taky kurz ponuka). A zalezitost od Nike je taka chutovka, ktora mi padla do oka hned rano - cistu vyhru CR nechcem hrat (prilis nizky kurz na nejaky vacsi vklad, celkovo malo hodnoty oproti inym alternativam), ale s tym overom pri fakte, ze to Nike trochu prepisklo (je to viacej nez nasobok overu a kurzu na win, napr. MB ma na takyto tip kurz len nieco cez 12).

PS: Kombinacia Shestyorkin/Francouz je velmi zla sprava (aha, nechapem, co to tam svietilo na flashscore, ale fajn).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.05.2018, 14:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na Gire "hovno", rovinata etapa len s velmi teoretickou moznostou zaujimaveho vyvoja (= bocny vietor od mora, ktory by peloton mohol trochu potrhat, lenze aby sa tak stalo, musi mat niekto zaujem a tento chaos vyvolat a ked sa tak stano, nezastavit a pokracovat ... ako som hovoril, velmi nepravdepodobne), takze mam oddych a to doslova. Vcera som nieco skusal, nevyslo to, minimalna prehra, pricom ani ta nemusela byt, lenze tentokrat som bol nastaveny skor tak, ze radsej -50 nez stratit sancu na +600 (aj ked mozno naivnu, nizku ...).

Na MS v hokeji som mal v plane hrat over TT/hcp na Danov proti Norom. Dokonca aj po zapase, kde prekvapili Finov (cim kurzy rychlo dropli aj na tento zapas). Dropovanie sa nezastavilo, premeskal som ten vyhodny moment a teraz to z mojho pohladu nema cenu. Chcel som povodne hrat nieco ako O4,5 a mozno -3,5, t.j. ist na tu hranu realnosti. Tip mal byt postaveny primarne na faktore b2b zapasu s dobou regeneracie/pripravy hlboko pod 24h (kombinacia 20:15/16:15) + Dansko je lepsi tim, Norsko hralo na OH ..., vsak uz to poznate.

V plane mozno bolo aj Rakusko, ale to je to takisto velmi tesne. Plati, ze vyhra Rakuska by mi velmi pomohla (aj ked podstatne viacej, keby som mal za slusny peniaz zahrany zostup BLR). Podoba sa to na tip, ktory som nezahral, t.j. FRA/BLR na zaciatku turnaja a tentokrat som prevahal aj kurzy nad 3. Kurzy pod 3,0 stale mozno lakaju, ale nemyslim si, ze by to stalo za vacsiu pozornost.

A posledna vec - vyzera to ako idealny den pred stats bety. Lenze, Doxxbet s tym definitivne skoncil a ine SK ponukaju len kombinacie napriec zapasmi/timami. To je stale fajn, pretoze pisem "idealny den". Cakam dost golov v sieti Norov, takze sa daju hrat rozni Dani do akovky. Plati, ze cakam nejaku produkciu od FRA, ale aj od AUT (tesny zapas, pre obidva timy je super hratelny, tak proti komu inemu by sa mali vyznamnejsie presadit, dat aspon 2-3 goly). Vecer zrejme zadrzana kanonada USA, ale tych 7-8 golov by vstrelit mohli aj s velmi nizkym nasadenim a CZE vs BLR, kde sice CZE vcera hrali a hrali znova OT, ale BLR naozaj nemaju co ponuknut, golmani su priserni, obrana pasivna a utok viac-menej bezzuby. Ako dobre viete, kombinovat veci neviem, resp. nemam to prirodzene stastie, ktore vidim u inych (ako som videl nedavno - akovka so 4 hracmi v jednom hracom dni, kde dotycny tipoval 2 a viac bodov - osobne si neviem predstavit, ze by mi to v tomto vesmire niekedy vyslo, vid vcerajsok, kde som skusal strely a v dvoch akovkach som prehral o 1 strelu, najma stvorakovka docela zamrzela - pochopitelne, vsetky tipy boli hrane do underov na jednotlivych hracov). Takze nieco asi zlozim (T..../Nike, mozno MB, aj ked tam tie limity stale nie su take, po akych uz mesiac tuzim a zaroven limity, ktore na niektore veci nutne potrebujem), ale delit sa o to nebudem (fakt je to nahoda, ked musite dat k Danovi nejakeho Cecha, mozno nejakeho Amika s dvomi bodmi a zakoncit to mozno Frantikom).

///

citace:

Vyska zeny

McPherson, Spencer (CG) - HMS ano, start pod HN ano
Demireva, Kinsey, Lasitskene, Skoog - HMS ano, start pod HN nie
Treasure - HMS nie, pod HN ano
Jungfleisch, Okuneva - bez startu pod HN, nestartovala na HMS


Trojskok zeny

Williams, Ricketts - HMS/CG
Prokopenko, Dzindzalaite - HMS
Ibarguen - start pod HN
Knyazeva, Jagaciak - ani HMS, ani pod HN


Gula zeny

Thomas-Dodd - HMS, CG
Gong, Marton, Leantsiuk - HMS, pod HN
Gao, Guba, Hill - HMS
Saunders, Adams (CG), Boekelman - pod HN


Tyc muzi

Lavillenie, Kendricks, Marschall (CG), Chapelle, Lisek, Barber (CG) - HMS, pod HN
Holzdeppe, Wojciechowski, Xue - HMS
Vloon - ani HMS, ani pod HN


400m H zeny

Russell, Nel, Watson - CG
Moline, Muhammad, Nugent - pod HN
Linkiewicz, Petersen - bez startu pod HN


Rano som sa pripravoval na DL a toto som si pracovne napisal, aby som to nemusel opakovane riesit v case vypisania kurzov. Skoncil som pri zenskych prekazkach, pretoze potom prisli zavody, ktore sa bud uz konali (pred tyzdnom, napr. zenske kratke prekazky) alebo su to discipliny, ktore nepatria do programu halovych sampionatov. Samozrejme, nieco sa spracovat podobnym sposobom este dalo, ale skor to rozpisem do textu.

"Pod HN" je pod holym nebom, CG = Commonwealth Games, HMS = Halove majstrovstva sveta.

Princip je stale podobny ako pred necelym tyzdnom - rozzavodeny pretekar ma vacsiu cenu nez ten, ktory by mal byt sice v globale kvalitnejsi, avsak sezona pre neho zacina az tymto zavodom. Presvedcili sme sa, ze je potrebne si davat pozor na CG, t.j. aby sme sa nepustali do nevyhodnych spotov (kde budeme hrat tuto skupinku zavodnikov ako velkych favoritov proti kvalite len kvoli tomu, ze na CG si spravili skvely vykon, pricom to bol ich realny tohtosezonny vrchol sezony). Samozrejme, ked nam SK ponuknu nieco na sposob De Grasse/Richards, potom akekolvek obavy z CG idu stranou.

///

Prve 3 discipliny - vsetko zenske, vsetko standardne halove. Vsade mozete vidiet 4 skupiny - aj hala-aj outdoor, len hala, len outdoor, ani jedno. Samozrejme, este sa to cleni na outdoor - CG a outdoor - absolvovany mensi miting, vacsinou niekde v domovine. Ani jedno, to je vylozene skupina, proti ktorej budeme hrat s vejlkou radostou, toboz ked sa jedna o priemerne zavodnicky. Vacsinou su to Europanky (to, co je spracovane, tak tam su to vsetko Europani), ktore beru za jednoznacny vrchol ME v Berline (takze vynechali halu a ani netlacia na to, aby si zbytocne natiahli sezony pod HN). Samozrejme, mohlo v tom byt aj zranenie a ine dovody, to ale na veci nic moc nemeni (zraneny atlet nebude vhodne pripraveny a bude sa do formy dostavat len velmi, ale velmi postupne a pomaly).

///

Williams mam dlhodobo velmi rad a mna osobne prekvapuje, ze sa po dlhych rokoch dokazala posunut. Vzdy totiz bola velmi spolahlivou trojskokankou, ktora neustale na velkych akciach skakala nieco ako 14,35-14,50, co je vacsinou malo na placku, ale s prehladom staci na top6. Ma za sebou 2 vrcholy, na oboch uspela, skace skor niekam 14,60-14,65, co sa zda byt len ako male vylepsenie, ale ako hovorim, aj take male vylepsenie je velmi cenne. V Cine budu mat zavodnici z CG solidnu vyhodu v tom, ze sa jedna prakticky o to iste casove pasmo. Samozrejme, nie kazdy zotrval v tejto casti sveta takmer cely mesiac, ale urcite sa nasli taki aj mimo Australcanov/Novozelandanov. Ibarguen (hlavna favoritka bez velkej superky Yulimar Rojas) ma za sebou start na domacom mitingu a pomerne solidny vitazny pokus. Ak sa ma spytate, ci ma Jamajcanka sancu porazit Caterine, tak odpoviem, ze neda sa to vylucit, ale za nizsie kurzy (ktore ocakavam) by som to rozhodne nehral. Vyssi kurz je nieco cez 3, skor k 3,5.

Vo vyske nebudem hrat nic proti suverenke z Ruska. Skor vyuzijem extravagantnu Inniku a snad este viacej Levern Spencer.

Gula, takze domace Cinanky. Este som nekontroloval vysledky z minulosti (k tomu sa este dostanem), ale to mi skor veci potvrdi nez vyvrati. Hrat domacich atletov na jednotlivych mitingoch nemoze byt skoro nikdy chyba, v tejto specifickej sezone by to mal byt dokonca este vacsi tromf. Urcite pojde proti Americanke Hill, urcite proti Polke. Zial, teoreticky na tej uplne spici sa bude vyberat zle-nedobre - Marton/Adams/Dodd/Sanders + duo Cinaniek, tam nie je moc dovodov niekoho vylozene podcenovat. Marton/Sanders uz stihli na mensich mitingoch hodit aspon za 19m, Dodd/Adams sa zucastnili na CG a Cinanky ani nemusim komentovat (skusenejsia ma uz v sezone tiez hodene za 19,5m).

Ponuka sa Barber (sice vsade skakal, ale vsade biedne - HMS prepadak, na CG 2. za Marschallom s vykonom myslim 5,65, pred 2 tyzdnami na americkom mitingu snad 5,5m (a to tam Kendricks skocil 5,83m, takze skakat vysoko sa rozhodne dalo) a jeho skvely SB prisiel uz na konci marca (odvtedy zavodil minimalne na CG/spominanom mitingu). Ponukaju sa ti, co v sezone nestartovali (Holzdeppe/Wojciechowski). Suboj o vitazstvo? Ked to budu vyrovnane kurzy s miernou favorizaciou Renauda, potom jednoznacne NB. Keby tam bolo 2,5-2,6 na Kendricks, idem do Americana a ine alternativy su podla mna prakticky vylucene.

Russell vyhrala CG vo velmi dobrom case (svoj SB zabehla snad uz v SF). Juhoafricanka a dobre vykone na uvod sezony - standard. Watson sice startovala na CG, ale bieda (a bieda potvrdila aj na mitingu, kde startovali obidve Americanky + Leah Nugent). Rozhodne by som mal hrat nieco na sposob Russell vs Americanky (som zvedavy na kurzy) + nieco ako Nel vs Petersen.

....
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.05.2018, 22:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nejake peniaze zo stats betov (sklamanie pretrvava - z tradicnej ponuky Doxxu by to bolo "velke"), alias z minima maximum, po vcerajsom smutnom zavere s undermi na strely (ktore Nike pre dnesok stiahlo z ponuky, zaujimave? ...).

///

... a pokracujeme. Skoncil som pri zenskych 400m H. Uz su aj zavodnici a zavodnicky zoradene v drahach, co je zrovna pri 400m klucove. Nie je tam nic extra tragicke ohladom 400m H - Russell z 3 vidi vsetky favoritky a Nel aspon nebezi z 9 (aj ked tam by sme si vedeli predstavit aj lepsiu drahu).

400m sa bezala uz pred tyzdnom. Z toho zlozenia su na starte Haroun/Gardiner/Makwala/Norwood, takze preto som pisal, ze tu toho moc nevymyslime oproti tomu, s cim mozu prist bookies (budu sa drzat zavodu v Dohe a duelov, kde toho moc nemozu pokazit). V podstate novymi menami su primarne Americania - Kerley, Cherry, dve stalice na 400m a jedno "nove" meno. Nove z pohladu 400m, ale inak "docela" zname - Christian Taylor, hviezda trojskoku. Ani som netusil, ze je schopny tak skvele behat stvrtku (45,17 PB, 45,44 SB), takze to nie je ziaden ulet. Co vymysliet? Uvidime, co bookies vymyslia s Kerleym (bezal nejaku 200, nedavno sa objavil na jednom mensom mitingu na 4x400m, co sa podoba na jeho predstavenie na HMS - 400m nebezal, na 4x400m sa objavil). Z 2.drahy Cherry, aj tam som schopny nieco vymysliet, ale zrovna v tejto discipline som velmi pruzny (kurzy/duely napovedia viacej nez nejake predstartovne odhady a ocakavania).

Ostep bez suverennej Kathryn Mitchell, ktora v sezone s CG v Australii len umocnila jej nastup do sezony, ktory je u Australcaniek typicky. Dve velmi dobre Cinanky by mali znamenat peniaze. Zvysok som schopny rozdelit do dvoch kategorii - osvedcene mena so standardnymi podpriemernymi vykonmi na uvod sezony (vacsinou z Leirie v ramci predsezonnej pripravy) a menej osvedcene mena/mlade zavodnicky/prekvapenia s vykonmi svetovej urovne, avsak z pochybnych mitingov. Najma o Witek som doteraz nepocul. Pozrel som sa na ten miting, kde to hodila a to pomaly ani nesplna kategoriu "maly domaci miting", to je skoro zavodenie na luke. Uvidime, co bookies skusia, co ich zlaka, resp. ci zostanu pri znamych menach a tam sa budu snazit vypisat nieco stravitelne. A este tam mame horsiu z dua Australcaniek - to je presne meno, na ktore by som si mal davat pozor po minulom tyzdni (ziadne h2h proti Europankam za 1,3 apod., to som si zakazal). Viljoen JAR, osvedcene meno a ucastnicka CG, ale zatial to posobi, ze narazila na svoj karierny strop, ked ma v sezone hodene len nieco pod 63 (na CG este menej, pricom Kathryn Mitchell vo finale hodila takmer 70m.

V dialke zrovna 9 ucastnikov, takze jeden vypadne po 3 pokusoch - zrovna tentokrat sa mi to moc nepaci (obcas to dokaze byt napomocne, ale tu vidim len vsetko nevyhody tohto systemu). Trojica domacich, v podstate bez startov vonku (len jeden z nich s nedavnym startom v Hong Kongu - 7,95m). Trio Amikov - najmenej znamy Gotch s PB v tejto sezone, Henderson pradaleko pri prvom starte (uz pomerne tradicne ma silne uvody sezon) a pre mna traged Hartfield, ktory pri vacsich akciach/zavodoch mimo domovinu, je takmer nepouzitelny. Samozrejme, skvely Luvo (JAR+CG+superstar - asi nebude kombinacia, kde budem hrat proti), velmi dobre skacuci Henry Frayne (ale pozor, Australcan, minule sme sa s tym spalili, takze aj tu plati, ziadne nezmyselne istoty za 1,3) a tragicky Damar Forbes (trochu mi pripomina Barbera v tyci - system vsade, ale vo vysledkoch nikde). Value vyzera domaci vs Hartfield/Forbes, mozno nejaky pokus proti Gotchovi (necakam, ze mi vypisu s nim nieco extra).

100m prekazky - podobne zlozenie, mozno zopakujem tip, ktory minule nevysiel, aj ked po zhliadnuti zavodu som musel uznat, ze bol minimalne dobre, ak nie velmi dobry. Nema zmysel sa v tom viacej vrtat bez konkretnej ponuky.

1500m, pre mna, uprimne, trochu spanielska dedina. Ani bookies to moc nemiluju - vypisu 2 duely, vacsinou nezaujimave a ide sa dalej. Ako som pisal minule - 1500m je disciplina pre velke akcie, nie pre mitingy (bez moznosti hrat len cisto vitaza v peknom kurze na nejakeho mladeho Kenana, napr.). H2h su to vyhodene peniaze bez ohladu na konecny vysledok.

800m a nieco podobne, aj ked tu sa mi to pole docela pozdava - znamejsie mena, lepsie sa v tom orientujem. Ale znova - bookies budu musiet prijemne prekvapit, aby som tam nasiel nieco, co zahram solo. Duo Kenanov sa kvalifikovalo na CG, celkovo su to novsie mena (na 800m sa to v Keni naozaj toci v poslednych rokoch, stale prichadzaju novi zaujimavi mladici, ktori ale skor jednorazovo zaziaria a potom zhasnu). Marcin prvy start v sezone a je uz skor borec na 1500m (idealne takticky zabehnutu). Oboch Kenanov som schopny zahrat proti Amikom/Kanadanovi/Poliakovi, avsak si nemyslim, ze mi ponuknu kurzy, ktore by som s cistym svedomim bral.

200m a mnozstvo Americaniek s prvym startom v sezone. Prandini aspon bezala doma stovku za 11,07 (aj ked s masivnou podporou vetra +1,7m/s). Stevens nic, Jefferson dokonca bezala ja dvojstovku, aj ked cas nad 23 nie je ziadna slava. Potom tu mame plejadu - "ukazala som sa v Dohe na 100m". Ta Lou vyhrala v skvelom vykone, Mujinga bieda a Dafne viac-menej takisto na jej pomery. Mujinga z 9.drahy bude rada, ze je rada. Potom tam mame dalsiu kategoriu - CG. Bahamska gazela v Gold Coast 200m vyhrala. Jamajcanka Shericka Jackson bola druha. Solidne casy nieco nad 22s. Takze - o vitazstvo by si to mala rozdat Shaunae a Marie-Josee. Takze cokolvek, co bude vyzera solidne, budem hrat s tymito dvomi proti Dafne. Keby nebola Jenna v 2.drahe, som ochotny ju hrat proti dalsim 2 Americankam (citim, ze tam bude nejaky americky h2h). A Shericku s kymkolvek mimo elitne trio (resp. proti Dafne sa to tiez ponuka).

Muzske kratke prekazky a znova zaujimavy mix. Na HMS boli myslim len Levy, Merritt a Manga. Na CG Levy, Parchment (1. a 2.). Najzahadnejsie vyzera Shubenkov/Darien, kedze Ortega si aspon otestoval rychlost na "domacom" mitingu na 200m (zaujimave, cas nieco nad 21s s podporou vetra presne na hrane 2m/s). A zahadou je aj dominator Omar McLeod. Mal startovat v Dohe na 200m, napokon z toho nic nebolo. Ani som nezistoval, preco tomu tak bolo. Naposledy startoval na konci marca, takze urcite potencial na prekvapenie, najskor od dua jeho krajanov.

100m a zaujimave je, ze trio Young/Gatlin/De Grasse dali do prvych troch drah (alebo nedali, ale po dohode si ich vybrali). V podstate nemam jasnu predstavu - De Grasse zatial neslnil, ale zavody na jeho konto pribudaju a o jeho kvalite naozaj nepochybujem. Gatlin ma za sebou ostry start so solidnym casom. Isiah Young s najlepsim SB zo st. pola, lenze uz tradicne je to u neho "takmer" veterny cas (+1,9m/s). Domaci Cinan so SB 10,28, ale to bolo v spominanom Hong Kongu pred par dnami, uplne by som z toho nevychadzal a skor to beriem pozitivne (zavodil a cas je druhorady + neboli tam ziadne super podmienky). Cinan vyzera ako nasa spasa, co sa moznej (spekulativnej) hodnoty tyka, pretoze inak tam toho moc nevidim.

///

PS: Minuly rok a zaujimavosti: Bingtian tu sice vyhral stovku, ale zlozenie bolo este o level horsie ako to tohtosezonne. Isiah Young DQ (takze asi nie zrovna prijemne spomienky).

Na 800m prvych 5 zavodnikov z Kene (boli tam napr. obaja Poliaci, McBride).

McLeod vyhral 110m H, ale 13,09 sa nerovnalo SB (ako u mnohych inych s ich vykonmi = rozhodne to nebol prvy ostry start v sezone na kratkych prekazkach ako tomu bude zajtra).

Sam zdolal Renauda v tyci. Mimo nich solidna bieda (3.miesto za 4,60m).

Luvo znicil konkurenciu v dialke (8,61m + dalsie 2 pokusy 8,48/8,49) a za nim trio domacich, ktori za sebou nechali mena ako Samaai/Henderson/Dendy/Lawson/Lapierre/Lasa/Mokoena). Dvaja borci z Ciny PB, treti SB.

Lijiao Gong vyhrala v guli, ale konkurencia bola minimalne polovicna oproti tej zajtrajsej.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.05.2018, 23:40 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jedina vec na tomto tipe je v neporiadku - moje prilis velke cakanie (na ine SK, ktore prinesu ponuku, na zapas DEN vs NOR, resp. KOR vs USA a ja ani neviem, na ake ine zbytocne veci este).

Dani dnes len 3 goly - super. Korea dnes dostala 13, to uz nie je az take super, ale moc by som si tym hlavu netrapil (samozrejme, tie dropy to len umocnuje - ludia su pomerne lahko ovplyvnitelni a toto je presne ten impulz, ktori maju tak radi). Klucove veci, ktore som vedel uz dopredu - KOR b2b a znova nasa oblubena kombinacia 20:15/16:15 + je to uz 6.zapas v par dnoch, v podstate absolutna novinka, ktoru zazivaju premierovo a ta "nekvalita" by sa zrovna v tomto zapase mala prejavit najviac. Zaroven tu mame faktor "domaci tim", co znamena, ze by tu nemala byt ta lutost, ktoru sme videli u zvysnych elitnych timov, mozno s vynimkou dnesneho, aj ked tazko povedat, resp. lutost ano, ale na vysledku to az tak vidiet nie je).

Dani su doma, kazdy by si rad dal doma gol (resp. ako celok by radi potesili golmi vypredanu domacu halu). Dalsi faktor - Dani nehraju ziaden zapas v nedelu, dokonca nehraju zapas v pondelok - mozny klucovy zapas ich caka pocas utorka, s Lotysskom.

8 golov je moja hranica, ktoru vidim velmi realne (preto som si zahral aj u nasich SK O7,5 s kurzami okolo @4,5). Zareagovat promptnejsie, tak mam lepsie kurzy, ale aj menej vyzivnu informacii okolo (aj ked zakladna myslienka bola znama este pred zaciatkom turnaja). O6,5 ma kurz, je to istejsie a uprimne, bol by som prekvapeny, keby si Dani nezastrielali.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.05.2018, 11:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

T.... ponuku vypisuje uz cca 6 hodin a aj tak ju este kompletne nevypisalo, tolko k tejto SK. Dokonca Nike nerobi take drahoty a ponuku ma uz kompletnu.

Nestiham, niektore veci zacinaju uz za par minut, takze (ono v texte su spomenute vsetky tipy).

Lavillenie vs Kendricks 2 (betko @2,62, ale nizke limity, k tomu hram @2,38 T.... a @2,5 Nike na celkove vitazstvo v sutazi)

Ibarguen vs Williams 2 (Nike @3,86 - je to nad 3,5? je, takze hrat to musim)

Gatlin vs Su 2 (Nike @5,5 a to som to nezahral, ked tam bol kurz cez 7 - hram to skor na chut, ani za 0,5u, pretoze uspechu moc neverim)

///

Spencer vs Jungfleisch/Demireva 1 (@1,65/1,7 - podla mna skvele veci do akoviek)

Hartfield vs Gotch 2 (@2,07 - tazky duel, ale solidny kurz a da sa skusit, resp. zahrat s niecim podobne nevyspytatelnym)

Kendricks vs Lisek 1 & Marschall vs Holdzdeppe 1 (@1,5 & @1,83 - dalsie veci do akoviek)

Cinanky vs Tugsuz/Witek 1 (tak ako je to vypisane, treba to na cinskej pode hrat, kurzy @1,55 a @1,82)

Ricketts vs Minenko 1 (@1,5 na hrane hratelnosti, do akoviek s mensim ocakavanim)

Jackson vs Stevens 1 (to splna moje predstartovne predstavy o dobrej dvojicke do akoviek na 200m, zial - @1,65 som nestihol, mam len 1,5 - 200m nema vypisany T...., takze treba si pockat, aj ked zasa par zavodov "zmizne")
...

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.05.2018, 14:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vedel som, ake zrejme budu podmienky v Shanghai, ale ked vam vypisu len techniku a na behy v Tipsporte kaslu (a vy sa kvoli tomu zabudite s obavou, aby ste nieco "extra" nepremeskali), potom sa deju podobne veci ako dnes. V priebehu som si povedal, ze ked mi vyjde aspon nieco (nejake peniaze sa vratia spat), tak to beriem - sice mikrovklad na cinskeho sprintera, ale pre pokoj dusi lepsie nieco nez nic.

Co som mal urobit lepsie? V tych podmienkach sa nepustat do disciplin ako tyc/vyska. Vyska odpalila vsetky akovky a tyc bolo hlavne solo.

Urcite som sa mal viacej drzat domacich Cinanov, toboz v tazsich podmienkach. Usmevne je, ze som dal tu druhu cinsku osteparku do dvoch akoviek, kde ma to v oboch pripadoch pekne potrestalo. Ten prekryv tipov suvisi s neuplnou ponukou v SK - clovek hra nieco v priebehu, neriesi prilis, co kde dal, kolkokrat to dal atd.

A posledny problem - kvalita ponuky. Uprimne, moc chyb tam nebolo. Cinani v dialke vhodne pokryti, v ostepe to tiez nebolo najhorsie (a aj som sa nechal nachytat, pricom som tej druhej tolko neveril). V guli jasna favoritka s biednymi kurzami proti solidnym superkam a jej krajanka v jednom dueli za 1,45, ktory napokon prehrala (tomu som sa uspesne vyhol). Su vs Ujah bol zrovna jediny duel, ktory sa mi dopredu na 100m s Cinanom nepacil.

Behy boli fajn, vysledkovo, ale tych tipov, ktore SK ponukali, bolo pramalo. Takze ale -280. Este raz pozeram tie akovky a chyby len vyska/tyc a druha Cinanka v ostepe. Skoda, ale prehrat som si dnes zasluzil (vzhladom na vsetko spomenute).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.05.2018, 23:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takze prichadza priestor pre drobne zhrnutie pred PO:

1, Tipy na jednotlive zapasy boli limitovane tipmi pred startom skupin. Je to logicke, pochopitelne, niekde ma to poskodilo, niekde pomohlo.

ROZTAHOVALO TO NEUMERNE STRANKU

Kedze vysli aj taketo tikety (zalozene na zverejnenej dvojici FRA/SUI 1 & DEN/BLR), neda sa tvrdit, ze by som vylozene "utrel". SUI vs RUS ma odtrhlo od tipov na SUI v zapasoch proti RUS, SUI/FRA ma odtrhlo od tipu SUI vs SWE (bod by mi dal istotu, ze skoncia pred FRA, takze som bol zaujaty + kurzy poklesli na uroven, kde nieco ako +0,5 nemalo prilis zmysel).

Takze ja som spokojny. Ano, mal som hrat hned na uvod CAN/USA over, potom spominany zapas FRA vs BLR a potom mozno nejake Finsko (proti Kanade napr.) alebo nasich proti SWE. Ale ako hovorim, mimo toho prveho overu, vsade som bol zaangazovany, kde by som len duploval svoj predstartovny zaujem. To, ze vsetko tak dobre vychadzalo, to je sice pekne, tesi ma to, ale bolo by pritiahnute za vlasy, keby som tvrdil, ze som niekde vylozene nechal peniaze.

2, Z toho vyplyva, ze dnesny den bol klucovy - klucova akovka sa mohla pokazit, aj ked som tomu nedaval velke sance (FRA vs SUI, kde Francuzi by museli po 60 minutach zdolat Svajciarov s timom, ktory kvalitativne nema v historii tejto krajiny obdoby).

Ako mozete vidiet, obidva tikety potrebovali vyhru Svedska - niekde by stacilo po PP/SN, niekde bola nutna vyhra v riadnej hracej dobe. A ja som chcel pred par dnami hrat tento zapas, lenze to by bolo v case, kde to mohlo pokojne dopadnut tak, ze SWE budu s istotou prvi v skupine, resp. kde situacia bude podobna dnesnej, ale diametralne odlisna v druhej skupine (vitaz skupiny by hral v QF s Kanadou/Finskom).

Zaroven este mam jeden 4F tiket, kde mi chyba CAN/RUS 1 v trapnom kurze. To znamena, ze som rad, ze Rusi skoncili v skupine na 2.mieste a tato zapletka sa rozriesi hned v QF. Istit to nebudem, to by nedavalo zmysel (je to drobnost, ktora potesi, ale zmysluplne istit sa prakticky neda, ked chcem na tom nieco vyhrat - mozno v priebehu, ale ked Rusi prehravaju, tak zapas aj vacsinou prehraju, toboz so superom ako Kanada).

A potesili aj dalsie skutocnosti, vid dalsia cast.

3, Fini zdolali USA, cim sa primarne vyhli moznosti, ze by v QF hrali proti SWE. Sice to Finom proti silnym timom ide, ale ak som sa niecoho pred startom MS bal, tak konfrontacie so Svedmi uz v QF. Vyhli sa tomu aj Amici, takze dvojnasobna spokojnost, cim nechcem tvrdit, ze SUI/CZE po doplneni o niektorych hracov z NHL (oproti startu MS) su zrovna idealni superi (a existuju taki v QF?).

Ale najma, 3 goly Aho, Teuvo bez bodu. Vsetko zacalo skvele, Aho za 2 zapasy 10 bodov, totalne sa zbalil konkurencie mimo dvojicky z Canes (8bodov). Dvojicka sa ale postupom casu dotiahla (pred dneskom takmer identicka bilancia a 14 bodov na konte). Dnes sa osamostatnil naozaj vyrazne a mam o 100% lepsi pocit v tejto zalezitosti nez pred dneskom. Ano, sice Finom prajem zlato a teda este 3 ostre zapasy, ale prianie a realita su dve diametralne odlisne veci.

U Amikov mam len jednu vec k sledovaniu, ktora uz ani nie je moc k sledovaniu - Kane lider bodovania USA v akovke s Kaprizovom ako strelcom a Balcersom u Lotysov (v case, ked som hovoril, ze rozmyslam nad tym, ze zahram Balcersa - kurz bol ale relativne nizky, Balcers stale nedostaval poziciu/spoluhracov, ktorych si kvalitativne zasluzi a tak @2,5 na solo nedavalo moc zmysel). Tak som k tomu pridal Kanea @1,95 a Kaprizova @1,9 a dostal tak takmer kurz @10. Balcers a jeho situacia je v podstate jedine vacsie negativum dneska - Lotysi postupili, Dzerins skoroval. Zrazu az dvaja Lotysi skorovali trikrat - co nie je tragedia, ale pri vyvoji dalsich dvoch casti akovky je to trochu skoda (stacilo, aby dnes Lotysi neskorovali/prehrali a mam takmer hotovo).

Kaprizova som chcel ako strelca hrat pomerne skoro - ked jednoducho Dadonov nefungoval podla ocakavania. Nehral som to, @3,5 mi neprislo az takych zazracnych, aby som to hral solo za vyssi vklad. Potom pridal dalsie goly, Dadonov golovo mlcal, Gusev stale nikde, takze do akovky mi to pasovalo pomerne prirodzene.

Ruske tipy su tak asi najvacsim sklamanim, resp. ukazkou, ze ja jednoducho nemam stastie pri rozhodovani. Kaprizov/Datsyuk boli na jednej startovej ciare a ja som si vybral zjavne tu najhorsiu moznost. To nie je kritika zleho tipu ako takeho, to je urcity stav zufalstva, ze mozem to zahrat akokolvek, vyvrbi sa to tym druhym sposobom. Zahrat oboch, Gusev sa vrati po 2 zapasoch, zahrat Datsyuka, Kaprizov bude teraz v cele interneho bodovania o 2 body ... Ked vyjde spomenuta akovka, bude to dobry cover malych tipov na Indrasisa (dnesne drobne pozitivum - asistenciou sa dotiahol na delenu lidersku poziciu v bodovani Lotysov) a podstatne vacsich na hracov Ruska.

Treba dodat, ze tam sa situacia zlepsila - Kane 2 body a len upevnil svoje postavenie (naskok snad 7 bodov na druheho) a Kaprizov 6.gol (na dalsieho hraca Ruska uz naskok 2 zasahov, co je fajn).

Skoroval aj RNH, kde zije nadej aspon na DH s McDavidom (ma 4 goly, McDavid 5), co beriem.

V svajciarskom time by to mohlo byt lepsie, ale 7 bodov ma zatial len dvojica Corvi/Niederreiter (t.j. moja dvojica). Skoroval aj Gregory Hoffman, takze aj tu sanca aspon na DH (co pokladam za realne maximum) rozhodne zije.

A skoroval aj dvakrat Martin Bakos, dokonca mal dnes 4-bodovy zapas. Tam bola chyba zrejma - nemozete cakat od strelca zazraky, ked hra vo formacii s hracmi ako Hovorka/Hascak a co je este smutnejsie, hra s nimi aj presilovku (teraz neviem, ci je smutnejsie, ze on hra s nimi, resp. ze tito dvaja vobec hraju presilovku v nasom time pri ich nekvalite/neproduktivite, resp. peknych vykonoch zohranej tretej formacie). Takze trochu smolne, pretoze som presvedceny, ze keby aspon hral s prvou formaciou presilovky, tak tie 4 goly atakuje (a pred dneskom sa zdalo, ze v nasich radoch aj 2 goly by mohli stacit na DH, to len na okraj).

A Martin Necas? Trochu podobny pribeh ako u Bakosa. Zranenie, vynechany zapas, prichod dua z Bruins, napriek tomu ma solidne 4 body a herne to je mozno este lepsie.

O Eliasovi nepisem, pretoze toho som ako jedine predal. Inde som to mozno napisal ako moznost (Indrasis/Bakos/Schwartz), ale ani v jednom z tychto pripadov som ju nevyuzil (z roznych dovodov). Tam ako v jedinom pripade mozem tvrdit, ze to bolo prilis ambiciozne - co som rychlo pochopil a polahky sa toho vzdal (ponukali mi takmer polovicu v situacii, kde sanca na uspech bola miziva). A zo Svedska mam este Rickarda Rakella, ktory dnes takisto potesil (dnes strielali goly len moje kone, aspon tak mi to prislo). Tam je situacia solidna, ale kedze skoroval aj Mika Zibanejad, tak som este velmi daleko od konecneho uspechu (aj kvoli lahsiemu superovi v QF).

Vysiel aj Stephane Da Costa v Nike (ten tu nebol spominany, pretoze si tu chybu pomerne rychlo opravili) a samozrejme, polahky vysiel Leon Draisaitl, moja najvacsia investicia (ktora sama osebe pokryva vacsinu dalsich nakladov na tento druh typov).

4, Prilis ambiciozne boli aj dalsie tipy, tentokrat bude rec o tych, ktore nevysli. Stve ma, ze nemozem mat prave pri takychto tipoch trochu stastia (vacsi vklad nez by bol idealny k tomu, co sme mohli realne vidiet - chybajuca informacia o absencii treningu 2 mesiace pred MS - t.j. aj vacsia odmena, keby to vyslo a taky ten najsladsi mozny pocit - pocit, ked vies, ze tie peniaze si nezasluzis, ale mas ich). Druhy najsladsi pocit je, ked nieco skvele odhadnes a si za to nalezite odmeneny - to mi presne chybalo u druheho zostupujuceho - Bieloruska. Tam zasa vsetko islo az prilis lahko a ja som si vedomy, ze tam mi naopak chybalo nieco na vkladoch (z roznych pricin, ktore som tu aj popisal). Neda sa povedat, ze by som mal malo tipov proti BLR, ale je rozdiel mat DEN/BLR a mat BLR/AUT alebo priamo zostup. Na tom zostupe mi chyba tych 250-300 eur k spokojnosti.

A h2h proti Rusom? Tu nasu som v priebehu vyplatil, aj ked to nepovazujem za nejake super vyplatenie (trosku predcasne, nie moc vyhodne). A proti SUI to bola nahrada za zapas s Ruskom, co by som za inych okolnosti hral (co plati aj o suboji KOR/NOR). Stale plati, ze vdaka dnesku tie veci proti Rusku vo 4F akovkach vysli, takze aj ked to nefungovalo perfektne (ako jedna z mala veci), tak fungovala aspon ciastocne.

Ani Korea nebol zly tip, to len na vysvetlenie. On to bol totiz skor tip proti Norsku, nez tip na Koreu. A to, ze tip proti Norsku mal opodstatnenie sa naplno ukazalo. Mal som nadej do posledneho zapasu? Mal, jednoznacne. Ano, kurzy na vyhru KOR boli vyssie nez moje kurzy na vypadnutie Norska, co zasa potvrdzuje, ze to nebolo idealne/dokonale, t.j. to, ze som potreboval stastie (co som priznal a ktore sa zial neukazalo).

5, QF a dvojice:

SWE/LAT
USA/CZE

FIN/SUI
RUS/CAN

Uz ale 3 dni som nepozeral nikde kurzy na celkovy triumf - je mi jasne, ze sa nieco pohlo (na Kanadu to snad trochu povyrastlo, na Finsko/USA, zrejme aj na Svedsko trochu padlo). CZE/SUI su krajiny, ktore prinasaju hodnotu, aj ked je otazkou, ci SUI maju na to vyhrat 3 tazke zapasy po sebe. Z tohto pohladu nie som moc spokojny, ze budu celit duu FIN/USA v QF.

Na strane druhej, da sa to tymito timami nejakym sposobom istit, resp. istit a hrat hodnotu zaroven. Najst harmoniu medzi obidvomi zlozkami je pomerne narocne - postup neznamena uspech pre moj finsky/americky tip a vklad na SUI/CZE, ked to nevyjde, su utopene peniaze. Lahko sa tak moze stat, ze nebudem mat ani jedno, ani druhe. Preto by asi bolo vyhodntejsie mat tieto 4 timy v roznych QF.

Vyhoda - CAN/RUS out. Nevyhoda - Rusom aj tak neverim a najvacsou hrozbou pre moje tipy je jednoznacne Svedsko, ktore ma ako jediny tim "free" QF proti Lotyssku. Znova, rad by som sa mylil.

Moj power ranking po zakladnych skupinach:

1, FIN
2, USA
3, SWE
4, CAN
5, SUI
6, CZE
7, RUS
8, LAT

Niekde je to velmi tazke rozhodnut, kto bude vyssie, to musim smelo priznat, ale davat delene pozicie postrada vyznam.

Preco je SWE az tretie? Z dovodu, ze aj ked som si stopercentne isty, ze tento tim ma najvacsi potencial ultramonster vykonu v konkretnom zapase, tak tych rusivych elementov tam na taky skvelo zlozeny tim bolo az prilis. K tomu lahka skupina, podcenenie a vypustanie zapasov pri vedeni o 2 goly s kvalitnymi/nadpriemernymi timami (to, ze to tie timy nepotrestali, resp. naozaj len ciastocne, co vo vysledku nebol trest, je vec druha), prehnana nervozita (a uplne zbytocna) a caste fauly, vsetko z toho by sa im mohlo/malo vypomstit. Zaroven je to tim bez prehry a ty v podstate chces, aby si za nedoraz/podcenenie/bohorovnost bol niekedy v skupinach nalezite potrestany (ako sa to stalo vsetkym zvysnym timom). Zaroven maju len 6 zdravych obrancov - zatial to nie je problem, ale lahko sa to problemom moze stat. Toboz, ked sa zrani niektory zo silnej 4.

Kanadu nemozem dat uplne dole, ale vplyvom vsetkeho, co predviedli, je 4.miesto maximum. Brankari su udesni a PO je predovsetkym o nich. Ale ani utok neslape - spomeniem zapas s Finskom, kde si najvacsiu kritiku odniesli brankari, ale to, ze Kanada dala len jeden chudobny gol (a aj to stastny), o tom sa az tolko nehovorilo.

SUI/CZE by som mal tendenciu dat vyssie, ale cez koho? Zaroven Cesi mali lahsiu skupinu, ktoru zakoncili lahkym rozpisom, kde sa pre nich zapas koncil po prvej tretine. To nie je zrovna idealna priprava pred QF (na rozdiel od timov ako USA/FIN/SWE/RUS). Ani jeden tim neprekvapil a nesklamal - ja som od SUI cakal viac, ale ono stacilo malo a to tradicne OT by dosiahli aj proti RUS a proti SWE sa az prilis odstrelili nevhodnymi oslabeniami. CZE hralo ocakavany standard + Krejci/Pastrnak. V podstate v tej skupine dosiahli viac nez si zasluzili (z priebehu zapasov/predvedenej hry).

Preco Fini na prvom mieste? Vyhrali tazsiu skupinu, kde zdolali papierovo dva najsilnejsie timy rozdielom triedy (skore 11:3). Sateri chyta fantasticky, cim ale len potvrdil to, co som videl na Svedskych hrach (a preco som pridal na dovere). Utok je najlepsi na MS (ten sucasny svedsky je jasny konkurent, ale este to naplno neukazal, ten finsky jednoznacne ano) a obrana? Najslabsia cast finskeho timu, kde niektori hraci hraju velmi dobre a niektori su velkym sklamanim. Fini prehrali, co je prinosne a tie prehry maju svoje vysvetlenie (jednoducho Fini hrali 3krat b2b, prida sa k tomu trochu smoly, urciteho podcenenia a prehra je na svete - po dni oddychu maju naopak az neskutocnu bilanciu/skore)

Preco USA? Kinkaid sa ukazal ako top3 brankar svojimi vykonmi a velmi sa mi paci, ze Amici nevymyslali a dali mu absolutnu doveru (odchytal 6 zo 7 zapasov). Posily z PO NHL su adekvatne - McAvoy je neskutocne kvalitny ofenzivny bek a behom par zapasov sa dostal do cela kanadskeho bodovania obrancov (u Finov to iste predviedol Nutivaara, takze podobnosti medzi timami je dost). Utok slape, mozno Gaudreau nie je taky vyrazny, ale tej kvality, rychlosti a techniky je smerom dopredu prehrsel - reci o najlepsom vybere na MS v americkej historii nie su vystrelom do tmy. Obrana je solidna - podobne ako u Finov ma svoje cierne miesta, mozno ich je o trochu menej, mozno sa naplno neprejavili, resp. mozno je to u hracov, od ktorych sa zazraky ani necakaju (u Finov sa hovori o sklamaniach z dovodu, ze horsie vykony predvadzaju hraci ako Pokka/Honka nez hraci ako Rikkola, resp. skvely mladik Heiskanen).

K Rusom len tolko - dnes hrali so SWE a prehrali 1:3 napriek tomu, ze na svoje pomery skvele zachytal Koschechkin, efektivita svedskeho utoku bola miziva, pricom Svedi hrali takmer polovicu zapasu pri hre 4vs5. A Svedsko je jediny tim, ktory bol "niekde inde". Samozrejme, ten tim je kvalitny a su schopni vyradit Kanadu, ale nejako neverim ze je natolko kvalitny, aby zvladol 3 zapasy po sebe proti kvalitnym superom (nieco na sposob CAN/FIN/SWE-USA).


Naposledy upravil UselessToo dne 17.05.2018, 22:04, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.05.2018, 14:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

CAN vs RUS

Hram over 5,5 (s Lotysskom +3,5) a solo over 6,5. Vklady, pochopitelne, mnimalne (je to PO, mam toho v hre stale dost, som s MS spokojny a bol by som uplne blazon, keby som teraz zacal nieco nahanat, ked som to nikdy nerobil). Hram over na strely (cakam ofenzivny zapas). Overy boli oprete o horsich brankarov, ale za Rusov by mal napokon chytat podstatne lepsi Shestyorkin - stale ale plati, ze ofenziva by mala dominovat v oboch timov nad defenzivou a blaznive prestrelky v QF su medzi tymito timami pomerne standardne.

CZE vs USA

Ocakavam malo golov, dokonca som si zahral, znova len na chut, ze minimalne jeden golman vychyta ciste konto, t.j. jeden tim neskoruje. Pri tych kurzoch mi nedava moc zmysel skusat CZE a to ani v kurzoch na celkovy triumf.

SUI vs FIN

Naopak na SUI som si par veci zahral (top3 na betku, top2 na MB, vyhru na oboch portaloch - spolu nejakych 55-60 eur). Kurz na SUI proti Finsku v QF je biedny, dokonca na cistu vyhru (co si myslim, ze skor postupia cez pre nich tradicne predlzenie/najazdy). Samozrejme, verim Finom, ale nebude to jednoduchy zapas. Aj tu hram spominane strely do overu - myslim, ze to bude pomerne otvoreny zapas, dokocna som zabudol zahrat over 4,5, co sa mozno zmeni (zahram 5,5), ked bude potvrdene, ze chytat bude Genoni. Absencia Berru uplne brani zahrat cokolvek na SUI v tomto zapase, to len ako dodatok uz k spomenutemu.

SWE vs LAT

Hram spominany hcp na LAT v akovke. SWE sa tu stale setria a QF s outsiderom by nemalo byt ine. Ano, obava z toho, ze Lotysi odvolaju brankara, aj ked to bude o 3 goly, tu je, ale ako som pisal, vklady su nizko a taketo detaily je zbytocne riesit (ked sa takato vec da riesit na livku - ked vyjde over, ked bude vychadzat aj tento tip - ak sa mi bude chciet ...). Nevyhoda - Merzlikins s nulou proti Danom. Co ale moze byt vo vysledku aj vyhoda, pretoze konecne na MS svojmu timu pomohol, resp. sa na neho mohli hraci stopercentne spolahnut (vid zapas s USA, kde jeho horsi vykon ich stal vitazstvo). Ja viem, ze Elvis je skvely brankar, ja viem, ze Svedi nehraju naplno v takychto zapasoch, ked vedu o 2 goly, zapas "pre nich" konci, nasadenie je polovicne, zacinaju hrat na krasu a extremne prehravat situacie atd. Moze to skoncit debaklom, rozhodne, ale je to nastavene tak, ze laka ma to rozmyslat opacnym smerom, smerom, kde Lotysi zabojuju a so ctou oputia uspesne MS.

PS: Bet365 vypisalo pred QF nejake stats veci, takze som mohol nieco poistit. Datsyuk @1,5 za 3u, t.j. nechcel som si brat sancu s Kaprizovom (aj ked tomu neverim), ale chcem spat aspon peniaze, ktore som do toho vlozil (1,5u na duo Kaprizov/Buchnevich).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 17.05.2018, 22:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pri malych mikrovkladoch to vychadza az podozrivo dobre, stara znama pravda.

Samozrejme, fajn. Otestoval som si odhad a nieco to hodilo. Vdaka vypadku Ruska vysla okamzite poistka (Datsyuk), ktoru som mohol hrat odvaznejsie (napr. na uroven vyhry s Kaprizovom, ale ja som nebol presvedceny, ze Rusi vypadnu, vobec nie, tak preco hrat nieco za @1,5 za viac nez je nutne).

Co nevyslo? Snad len ta sranda "both teams to score - NO". Fini nepostup - desil som sa toho, napokon sa tak stalo, ale rozhodne nevidim ako chybny krok nehrat svajciarske vitazstvo/postup. Samozrejme, moze to dopadnut tak, ze SUI skoncia 4. a z tych dnesnych tipov nebude nic, ale s tym sa da zit. Jednoducho cielom by malo vzdy hrat dobre tipy, co som dneska urobil a uz len kvoli tomu som s tym dnom spokojny (a aj tie peniaze su plus, pretoze PO je vacsinou tabu).

Pozitivum vypadnutia Finska - Aho je doma. Samozrejme, vyslo by to aj tak (po dnesku naskok 4 body). Este vacsie pozitivum - Balcers gol a akovka v Tipaci je komplet doma (Kaprizov je najlepsi strelec, Balcers je najlepsi strelec a Kane ma naskok 8 bodov na dalsieho Amika - keby to nevyslo, tak aspon vyhraju Amici titul, co by nebolo najhorsie). To ale znamena, ze sa nedozviem, ako v Tipaci v sucasnosti vyhodnocuju DH, ked hrac ma menej golov nez konkurenti (a aj celkovo, ci to funguje ako vsade vo svete). K tomu by posluzil prave Indrasis, ale Balcers ho golom bodovo prekonal.

To ma zaujima kvoli Corvimu. Obaja pridali bod, zial Corvi skoroval. Myslim si, ze na betku je bilancia 4+4 viacej nez 3+5 (t.j. nehodnoti sa len pocet bodov, ale pomocnym kriteriom je viacej vstelenych golov - tam mam zahraneho Nina). V Tipaci to je zrejme jedno - tam mam zahraneho Corviho. Sucasna situacia mi tak moc nevyhovuje (zial, zacina ma dobiehat to, ze som Corviho ako strelca nezahral). Skoroval aj Hoffman, ale kedze dal gol Corvi, potrebujem od neho aspon jeden dalsi zasah. Ale v oboch pripadoch plati, ze SUI cakaju este 2 zapasy a stat sa moze vselico.

Rakell drzi naskok na Zibanejada, dnes skorovali hraci, ktori mi naozaj neprekazuju (obaja hraci z Nashvillu, ktori prisli az v priebehu MS + obranca, ktory aj ked je produktivny, nemoze nastradat 6 golov). A RNH dorovnal McDavida na 5 goloch.

Jedine, co som nezahral a povodne chcel, bol odvaznejsi hcp na Lotysov solo, ale to je len detail. Strely na pohodu v oboch zapasoch, akakolvek hranica v akejkolvek SK. Dosla akovka, ktoru som v priebehu istil (malokedy clovek dostane tretiu sancu po tom, co prve 2 na poistenie nevyuzil - stav 2-0, resp. 3-2). Samozrejme, nebolo moc casu medzi golom CAN a odpovedou RUS. Vsetko dobre dopadlo, aj ked po poistke som si prial postup Ruska (napokon dobre, kedze postupili SUI, ktori maju radsej kanadsky nez rusky hokej).

///

Co pred SF? Dnesok ma len jedine minus - fakt, ze nemam na USA vacsi vklad pred MS na ich celkove vitazstvo. Mat tam aspon dvojnasobok, tak sa po dnesku max. spokojny. Takto je ten rozdiel FIN/USA priepastny. Faktom je, ze keby vyhrali Svajciari, dostanem z nich nejakych 1,6k a keby boli USA/SUI vo finale, tak mam nejakych 400 istych a uz by sa hralo len o to, ci 650 za USA alebo nejakych 1,2k za SUI (kde by som ani akymkolvek sposobom nemusel korigovat vklady ako pred rokom, kde som SWE proti CAN parkrat zmysluplne poistil). Stale dlha cesta, aby sa tak stalo, ale rozhodne to nepovazujem za vylucene, resp. vylozene nepravdepodobne.

Mne sa paci zahrat USA, mne sa paci zahrat SUI. S tym, co som povedal - mozno nieco prilozim na USA, ked bude fajn kurz (kurzovy favorit pred QF na MS vs podla mna najlepsi tim, ktory v hre zostal). A SUI by museli byt velky outsider, aby som zahral do nejakej akovky +2,5 a solo +0,5. Blbosti ako strely/vylucenia/KB a neviem co este, na podobne veci je cas a je zbytocne spekulovat, ked clovek nevidi hranicu/kurzy.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.05.2018, 21:10 Předmět: MS v hokeji 2018 (Dansko)
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Boli ma hlava, nie nejako strasne, ale chut pisat dlhe litania docela absentuje.

Stale by bol hriech to sem nedat, toboz ked som to hned podal. Kurz je fajn - ma to sice vypisanych len par SK a postupne sa objavuju dalsie a dalsie, ale tych 3,5 bude vzdy fajn a ked niekto nebodaj prekvapi, tak velmi rad prilozim (toboz ked to bude lepsia SK, kde sa mi podava lepsie - bet365/Pinna). Stale beriem T.... za SK, ktora nas spaja a je dostupna pre vsetkych.

USA hralo skor, jasnejsi zapas (po 2.tretine bolo hotovo), zaroven zapas, ktory bol povedzme 50na50 (t.j. sklamanie sice velke, ale min. do dalsieho dna stravitelne). Kanada neskor (a unava sa na konci sezony/takehoto intenzivneho turnaja nazbiera), do poslednych chvil usilovali aspon o predlzenie, jasny favorit (minimalne v ich hlavach - moj pohlad bol trochu iny a som rad, ze sa naplnil).

Zaroven plati, ze Svedi/Kanadani maju velky problem v zapasoch o tretie miesto, naopak timy ako USA/Finsko/Svajciarsko/Slovensko mam naopak rad (CZE/RUS su niekde uprostred - tam hra velku ulohu kontext - napr. s kym hraju). USA nevyhrali MS od roku 1960 (co boli myslim OH brane ako MS), takze aj medaila je stale povazovana vysoko. Pre Kanadu s McJesusom? Tazko.

Pre USA skor zapas blbec (resp. Svedi zahrali ten dokonaly zapas - zial, prave dnes), pre Kanadu skor turnajovy (nizky) standard, ktori Svajciari vyuzili. Strely skresluju - Kanada vacsinu zapasu prehravala, Svajciari, ak v niecom, tak mali problem vo vlastnom pasme s upratavanim pukov, inak Kanada bola vo vlastnej ofenzivnej produkcii zufala. To Svajciari vedeli v ofenzivnej tretine vymysliet velmi zaujimave veci, kde nikto nemoze tvrdit, ze mali 3 sance a dali 3 goly (sanci bolo mnozstvo, az som sa zacal obavat, ze ked nedaju konecne prvy gol, dopadne to ako SWE vs USA).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.05.2018, 17:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak USA to po boji dali a este by mi vysiel aj blaznivy -2,5 hcp, nad ktorym som rano rozmyslal (alias mohlo to dojst tak ako to doslo - golmi do prazdnej, avsak hral by som to s tym, ze som cakal pomerne jasnu zalezitost). Vzhladom na priebeh musim byt max. spokojny. Vklad bol primerany, vysledok je ocakavany, ale nerodil sa sposobom, ktory by odpovedal predpokladom/logike/comukolvek.

DH medzi dvomi v kanadskych strelcoch - s tym by som bol spokojny pred MS, v to som dufal pred PO (ako som aj napisal), takze nemozem byt spokojnejsi (a dnes som naozaj Kanade neprial, aby davala goly a je jedno, kto by ich mal davat). Golmi som skor mohol stratit (vyhru USA, ale aj traja strelci mali 4 goly a samozrejme, McJesus zhodne 5 ako RNH).

Akovka s Kaneom, tam neboli pochybnosti a len som cakal na kapitalizaciu mojho uspesneho snazenia. A zostava posledny zapas, kde sa po SF skomplikovali veci v svajciarskych internych stats betoch. Na jednej strane nebodovali kamarati z Churu (Niederreiter/Corvi) a bodovali niektori z prenasledovatelov (najma Andrighetto), ale na strane druhej, 4krat skoroval Gregory Hoffman, cim dorovnal Enza Corviho. Hnevat som sa na goly Svajciarov prilis nemohol, kedze to znamenalo postup do finale a nejakych 400 eur k dobru.

Zostava ta zaujimavejsia cast - 625 betko, 550 MB + vklady = takze cca 1200. Istit? Istit sa to prilis neda, resp. da (vsak sa bavime o kurzoch @51,0, resp. @56,0), ale kurzom cca 1,3 pred zapasom a mensim. Nie je moj styl davat 1000 eur na kurz 1,2-1,3 s tym, ze stratim akukolvek sancu na velku vyhru, budem mat sice istych 200-300 eur, ale to z mojho pohladu pri takychto tipoch su tak zanedbatelne peniaze, ze by som sa este dlho chytal za hlavu, keby som tak urobil. Je to jednoducho extremne rozdielna situacia oproti nejakemu livku, kde hram relativne nizky kurz za vysoky vklad a veci sa zacnu vyvijat nie uplne idealnym smerom, kde je daleko prednejsie uchranit vklad nez slepo verit, ze sa veci otocia a tip bude uspesny. Co sa stalo takmer dnes, kde chvilu bol v Moto3 vitazom Fabio di Giannantonio. Ja som ho nepredaval ani tak z dovodu, ze by v tom case vyhrat nemohol, avsak som videl, ze si skratil trat a ze sa take veci zrazu zacali pomerne prisne trestat (a nie hned, ale az penalizaciou po zavode). Chvilu som mal sice obavu, ci trest pride, ked sa dovtedy nic nedialo a muselo to zajst az do takeho absurdna, ze FdG regulerne oslavoval triumf (ktory by bol aj tak velmi stastny po zrazke dvoch konkurentov v predposlednej zakrute zavodu), ale vsetko "dobre" dopadlo.

Co s tym? Verit, ze Svajciari budu mat dobry start do zapasu a ujmu sa vedenia, idealne o 2 goly. Vtedy by som istit nielenze chcel, vtedy by som istit doslova musel. Svajciari totiz vo finale nastupuju z menej vyhodnej pozicie - hrali SF ako druhi, bojovali az do konca - jednoducho tie iste dovody, ktore som pouzil proti Kanade. Samozrejme, to je vsetko - stale mali na regeneraciu takmer cely den a motivacia chybat rozhodne nebude, co sa o Kanade povedat neda. Pozitivne je, ze SUI to na SWE vie (co platilo aj vcera o zapase s CAN - dvaja dlhodobo najoblubenejsi superi zo spicky - co bol aj dopredu kalkul, ked som sa do dlhobobych tipov na SUI pred QF pustil). S 800 eurami by som bol spokojny, takze istit so 400 je uplne v poriadku. Na nieco take potrebujem kurz @3,0, takze asi rychly gol na 1:0 by mi uplne nepomohol. Dva rychle goly ano a ak gol dlho padat nebude, tak vedenie 1:0 v 2.tretine by takisto mohlo pomerne dobre posluzit. Samozrejme, zrejme by sa jednalo o progresivne poistenie (nie hned na celu sumu, ale postupne - nizsi kurz, drobna poistka, casom, ked nebude padat gol, sa situacia bude vylepsovat a ja budem moct istit stale vacsiu a vacsiu cast pri celkovo nizsich nakladoch na samotnu poistku).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.05.2018, 22:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V priebehu som nemal nikdy kurz 2,0 (a tak omylom vsadil DNB na zapas namiesto tipu na vitazstvo v turnaji - bol void po riadnej hracej dobe). V predlzeni to bolo SUI (krasna vyhra) alebo aspon nech to dobojuju do najazdov, kde to urcite nejako poistim (loteria). Takze som rychlo istil na Tipaci (samozrejme trochu, pretoze 1,85 je zlodejina) a potom @2,95, ked SUI viedli 1:0 v najazdoch (zial, 3,75 som nestihol vsadit, cim som prisiel o nejakych 250). Aj tak fajn, aspon 500 eur na poistke, ked nikdy nenastal (az do toho stavu po dvoch seriach) v priebehu stav, kde by som to istil mohol. Nevyslo to, t.j. som tych 500 eur+ (poistka vysla - neistit = nemam nic).

Zapas nebol uplne super (Zibanejad dal gol - len polovica naj.strelca; Niederreiter da gol - len tretina naj.strelca, ale aspon Corvi/Niederreiter maju identicku bilanciu, co tiez nebolo uplne stastne, kedze z Corviho mam menej nez z Nina, toboz ked Nino sa tak snazil a golom mi znizil vyhru aj niekde inde) aj v inych oblastiach.

MS ale super, dokonca som presne odhadol priebeh finale (len tak pre srandu som ho glosoval, skor ako nieco, co si uplne nezelam/nebude sa to dat uplne dobre poistit a stale ma to "bude drzat v hre) - aj presny vysledok po 60min., to len na odlahcenie (alias to, z coho nie su peniaze, vychadza az podozrivo dobre).

Zo stats betov nevysli v podstate len Rusi, aj to sa podarilo vtipne vyriesit. Vsetko ostatne minimalne ciastocne ano, ak sa jednalo o dolezitejsie veci. Fini nevysli, ale poistka v podobe Svajciarska urcite nesklamala (za necelych 60 je nieco cez 900 pomerne solidny pocin, aj ked dalo sa z toho vyzdimat aj o malo viac). Takze Fini 200, Amici nieco cez 50, Svajciari nieco takmer 60 = 310 a z toho spominanych 900.

K tomu fajn tipy v priebehu a nebyt nemileho prekvapka v Doxxe, tak mohlo byt este lepsie. A ako bombonik - vtipne akovky z Nike, ktore vysli vsetky (aj ked mnohe s podobnym zakladom).

Cista ruka? 4k? 5k? Tych 5k snad az nie, fakt som zvedavy a vrhnem sa zajtra 4F na to, aby som vedel a zbytocne si to neidealizoval. Samozrejme, este mozno prekvapia SK pri tych DH (Svajciari/Svedi/Kanadani), ale ani tam nejako nehrozia nemile prekvapenia, kedze dvaja borci zo SUI maju identicku bilanciu 4+5.

Co bude dalej? Snad lepsi treti tyzden Gira. Nemozem sa tam dokopat k nicomu. Ja som kral unikov a ked uniky nevychadzaju (vyhrava peloton), ja tazko nieco vyhram. Pritom som mal v troch etapach vybraneho najsilnejsieho zavodnika z uniku a tesne pred cielom bol dostihnuty. Giro, kde v etapach vyhravaju favoriti a je jedno, aka etapa to je, mi nie je moc po chuti. Inak z divackeho pohladu je Giro tradicne vrchol sezony a toto Giro zatial bavi.

A pocas neho priprava na RG. Som trochu zufaly, ze sa nemozem dostat k funkcnemu uctu na MB (kvoli juniorke). Asi viem, kde bude chyba a skusim to este jedenkrat, ale budem skor milo prekvapeny, ked to tentokrat vyjde). Funkcny ucet = plne limity, ktore sa v minulosti objavili presne po tyzdnoch. Na velke akcie a hlavne tipy to clovek az tak nepotrebuje, ale o tom ani MB nikdy nebolo a nebude. Vcera som skusal po dlhsom case nejaky tenisovy tip, samozrejme, nevysiel v TB 3.setu (Niemeier vs Ianchuk). Trochu mrzi, ze som sa na tie prvokolove Q pre pseudoturnaje pred GS nepozrel. To je vzdy krasne stretnutie tragedov/trapiacich sa tenistov s juniormi (pretoze do Q sa vacsinou dostanu az hraci nad hranicou ucasti v Q na GS - takze nieco ako 300+).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.05.2018, 12:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Casovka na Gire:

Ak nieco na Gire fungovalo, bol to uvodny prolog. Dnes je na programe casovka a moja pozornost je znova maximalna - ocakavania su miernejsie, resp. cim su mensie (alebo idealne ziadne), tym vacsia radost bude, ked sa nieco podari.

Podmienky budu narocne, ale aby som z toho mal radost, museli by byt otocene naruby.

https://www.yr.no/place/Italy/Trentino_and_South-Tirol/Trento/hour_by_hour.html
https://www.yr.no/place/Italy/Trentino_and_South-Tirol/Rovereto/

Startuje sa z Trenta a finisuje v Roverete. Ako mozete vidiet, zrazky su prognozovane skor do oblasti obeda/skoreho poobedia a teoreticky sa maju zlepsovat k veceru (min. by malo prestat prsat a trat zacat mierne osychat). To znamena, ze hlavny favorit (kurzovy) dnesnej casovky a zaroven uradujuci MS v tejto discipline, Tom Dumoulin, zrejme dostane dalsiu vyhodu do vienka. V takom pripade sa len velmi tazko vkladaju peniaze do niekoho ineho, napr. do zavodnikov, ktori mohli v 2.tyzdni setrit sily a pripravovat sa vyhradne na tuto casovku (Campenaerts/Martin/Dowsett a spol.), co bol povodne moj plan.

Prvi zavodnici vyrazia do boja o 13:20 CET, lider GC, Simon Yates, presne o 3h a 10min neskor, t.j. o 16:30. To znamena, ze by sme mali (mohli) na trati vidiet uplne kazdeho, kto by mal miesat karty (prenos na Gire tradicne zacina o 13:00 s kratkym entree, takze v podstate o 13:20). Takze budeme vidiet stav trate v samotnom uvode, budeme vidiet aktualne podmienky (kde prsi, kde prestava, intenzitu dazda, zradne useky, kde jazdci budu mat problemy/budu padat atd.) a budeme snad vidiet aj trendy (niekto, od koho sa toho moc v casovke necaka, zajde niektory usek vylozene nadpriemerne a naopak, niekto, kto je velmi dobry casovkar, na niektorom useku prekvapivo strati). Tym, ze casovka je rovinata a mimo jednej kratuckej rampy v druhej polovici to plati pre takmer celych 34,5km, potom trend bude zavisly cisto na podmienkach, ochote riskovat a zvolenom tempe. Ochota riskovat by mala byt konstantna od samotneho uvodu, zvolene tempo je vec, ktora je lahko citelna a ja osobne poznam zavodnikov, ktori maju tendenciu tempo prepalit na roznych typoch trate (Remi Cavagna nie je casovkar, ktory by vydrzal vrazedne tempo na 34,5km, ale na 1.medzicase moze polahky byt vo vedeni, ak sa mu dnes na mokre bude chciet riskovat). Prepalenie tempa zavisi od charakteristiky jedinca - borci, co preferuju prology maju tendenciu ho prepalit, tzv. to skusia - nemaju co stratit a zaroven im to da informaciu, kde sa nachadza ich vykonnost. Zavodnici, ktorym vyhovuju casovky nad 50km, ti by sa prave mali postupom case posuvat vpred (kategoria Tony Martin/Vasil Kiriyenka). A potom tu su prisposobivi casovkari, ktori idealne preferuju takyto typ casoviek (Victor Campenaerts/Ryan Mullen). Van Emden miluje casovky 15-25km, takze sa da ocakavat drobny ustup z pozicii v zavere, ked to napali hned od uvodu (co by mal, ked chce zivit sancu na etapove vitazstvo). Rohan Dennis je samozrejme spickovy casovkar, ale najsilnejsi je dlhodobo v kratkych casovkach (10-30km), resp. v netechnickych prologoch (5-10km). Dumoulin ma najradsej technicku hornatu casovku s podobnou dlzkou tej dnesnej. U Froomea je to docela otazka, kedze casovka je u neho trochu na ustupe, rovnako necitelna je aj jeho sucasna vykonnost/rozpolozenie. Faktom je, ze casovka na mokrom povrchu nebude zrovna to, co by ho mali dvakrat potesit, to, co by ho malo zazracne vratit do hry.

To, ze bude casovka technicka (vplyvom vody na trati), nahrava prave Tomovi. Nahrava z dovodu, ze tak, ako su rozdane karty, musi dnes zobrat akekolvek riziko za tzv. nutne. Nie je v pozicii, kde GC kontroluje, kde 10-15s v zaujme bezpecneho prejazdu zakrut moze polahky obetovat - taky luxus rozhodne nema a nemoze si ho dovolit.

///

Takze moja rada na zaver - casovka, aspon takto dlha, je vdacna tym, ze ma velky zmysel si na nej robit tzv. zachytne body (cokolvek, co pomoze urcit aktualnu situaciu mimo medzicasov). Medzicasy su na trati 2, v podstate to ide po nejakych 11-12km (1./2./ciel). Klucove miesta na trati su tak 3-5km pred medzicasom a 3-5km po medzicase. Pred medzicasom potrebujeme mat aspon par minut na to, aby sme ten tip stihli uzavriet (ked uz sa k medzicasu velke meno blizi, SK si to dokazu postrazit - nie vzdy, ale vacsinou ano). Samozrejme, pracujeme s tym, co od TV prenosu dostaneme - nemozme sledovat nonstop jedneho konkretneho zavodnika, resp. si na neho prepnut priblizne v case, ked bude prechadzat nasou virtualnou branou, kde stopujeme cas, resp. zistujeme aktualny cas na danom prejazde.

V prologu som videl, ze na obrazovke nechybal kilometrovnik a aktualny cas. Tieto dve veci mi velmi ulahcuju zivot, mozno az prilis. V podstate ani nemusim cakat na nejaku pozoruhodnost na trati, vychodiskovy bod (moze to byt cervene auto, moze to byt prechod pre chodcov, specificka znacka pri ceste, idealne miesto, kde sa teren lame, t.j. v zakrute ...), kedze hned beriem to, co mi rezia ponukne (do ciela zostava 7,7km a hned si na tomto bode zapisem cas - a ked maju na niekoho zaujimaveho dlhsi zaber, snazim sa si zapisovat casy po 300m/500m apod. a to z dovodu, ze v buducnosti moze byt na favorita zaber kratsi v podobnom mieste casovky a keby som si zapisal len jeden, prip. dva medzicasy, nedostal by som taku presnu informaciu ako ked si ich zapisem 3-5. Vo vysledku ide o synchronizaciu udajov, t.j. v prvom rade sa snazim zachytiti toho, co mozno najviac a je casto aj docela jedno, ze ti jazdci idu pod svoje moznosti ako potencialni favoriti, borci, ktori by mali utocit aspon na top10. Zaroven ide o domyslavost/trendovost a vyuzitie elementarnej logiky - mame medzicas s clovekom, ktory sice straca cez minutu v cieli, lenze ked 6km pred cielom tadial pojde TD a bude mat naskok takmer minutu, resp. cez minutu, asi tusime, ze etapove vitazstvo ho neminie (ak sa nestane nieco nepredvidatelne/smolne). Samozrejme, je to narocnejsi sposob a viacej pri nom dochadza k omylom (clovek sa propozrie, v tej rychlosti nieco zle vyhodnoti a je zle), ale je to stale lepsie nez nic.

Dnes mam jednu velku obavu, t.j. dlho budu v zaberoch absolutne nezaujimavi zavodnici pre samotnu etapu/pre celkove poradie zavodu. Spomeniem Fabia Arua, od ktoreho sa oko kamery asi len tazko pohne. Vyhodou je, ze ide viac-menej v zone nikoho a aj z Fabia sa snad budu dat zistit nejake informacie, ked s nim kamera pojde nepretrzite useky o dlzke 3-4km.

///

Resume - asi vyhra hlavny favorit, t.j. Tom Dumoulin. Lenze prematch je nulovy kurz, hovorim o zradnom terene a vacsina hlavnych hrozieb pojde v uplne inom casovom pasme nez samotny TD. Konkourenciou moze byt CF, lenze ked trat zostane aspon vlhka/trochu mokra, potom mu velke sance na priamy utok na etapove vitazstvo nedavam. A Rohan Dennis. Vyhodou suboja Rohan vs Tom je, ze sice idu v podstate v jednom casovom useku (zaver st. pola), lenze zaroven sa prakticky vobec nekryju (Rohan vyraza na trat o 27 minut skor, casovka sa pojde cca 40 minut, takze ked bude Rohan v cieli, TD sa bude blizit len na 1.medzicas). Prave zber informacii o Rohanovych medzicasoch mimo oficialne medzicasy, bude absolutne klucovy. Mat dalsich 10-15 vychodiskovych bodov s Rohanom = mat v rukach zlaty gral. Stale plati, ze betting nie je o tom, co si myslime, betting je o prihodnych situaciach. A livebetting si z tohto tvrdenia berie uplne maximum. Ja potrebujem, aby suboj o prvenstvo bol (aspon naoko) vyrovnany - ked bude mat TD na 1.medzicase naskok 15s na kohokolvek, primarne na toho, kto bude lidrom v cieli, potom zaujimavost do ponuky pride len faktor "TD zacne postupom casu stracat", ak nie, potom mame kurzy 1,05-1,1, co asi nie je moja salka kavy (riziko cohokolvek je vacsie nez istota takeho typu - defekt/pad/nahla kriza/...).

Najvacsim zlom je virtualne porovnavanie casu reziou - chvalabohu, robi sa to vacsinou v suboji GC lidrov, t.j. dnes to zrejme budeme vidiet v suboji Yates/Dumoulin, co mi z pohladu etapy vobec, ale vobec neprekaza. Virtualne porovnanie - za A, je tam castokrat mnozstvo chyb a moju doveru to naozaj nema (to sa da sice vyuzit, ked tam ta chyba je, vacsinou to ale pomaha bookies - bud tym, ze moze perfektne upravit dane kurzy alebo jednoducho celu ponuku zavru a je to livebettingu).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy