Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - červen 2018 (+35,945 unitů ... Yield +17,12 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 72
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 45
Vklady: 117 unitů
Výhry: 127.24 unitů
Profit: +10.24 unitů
Yield: +8.75 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.11.2009
Tipy a sázky: 152
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.06.2018, 20:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Super práce tleskám Smile) hello1
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.06.2018, 14:55 Předmět: MS fotbal
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Podle posledních zpráv by mělo být Salahovo rameno v pořádku a měl by být k dispozici už pro první zápas. Pokud srovnáme oba hráče jako jednotlivce, tak asi není co řešit. To by ale jaksi nestačilo... Bude záležet, jakou rolki ve svých týmech hrají a kam se jejich týmy dostanou. Pokud jde o role v týmu, tak je tu opět velká výhoda na straně Salaha, protože na něj Egypťani budou spoléhat ,mnohem víc než Rusové na Smolova. Problém by nastal, kdyby se Rusové dostali daleko. Jenže tomu nevěřím. Maximum pro ně bude osmifinále, a to se ještě klidně může stát, že ani nepostoupí ze skupiny. Třeba právě na úkor Egypta.

Neymar a Ronaldo jsou vynikající, oba hrají ve svých týmech klíčové role a oba jsou pořádní sobečci, kteří spoluhráčům nedají čuchnout u žádné standardky, takže je nejspíš budou zahrávat všechny sami. Podstatný rozdíl vidím v ambicích obou týmů. Zatímco Brazilci patří k největším favoritům, Portugalcům nevěřím, že by se svým stylem dokázali zopakovat Euro. Neymar tak může mít klidně o dva až tři zápasy navíc. A o tom, že následky svého nedávného zranění moc necítí, přesvědčil v přípravě, kdy dal gól jak Chorvatům, tak Rakušanům.

Firmino je výborný útočník a v Liverpoolu hrál letos skvěle. Jenže už to tak vypadá, že v nabitém brazilském kádru nebude mít místo v základní sestavě. Neymar by měl mít místo jisté a s ním asi potáhnou ofenzivu Gabriel Jesus a Coutinho. Jako střídající hráč to nebude mít lehké se tolik prosadit, i když šanci asi dostane. Navíc to není úplně typický kanonýr, na rozdíl od nich není takový sobec a umí zakombinovat. Cavani sice se svým týmem možná nedojde tak daleko (to ale není jisté!), ale určitě to bude hlavně on se Suarezem, na koho bude Uruguay v útoku spoléhat.


Naposledy upravil Dexter dne 14.06.2018, 15:26, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.06.2018, 15:15 Předmět: MS fotbal
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kurzy proti Peru mi přijdou zajímavé, obecně se mi zdá, že jsou trochu přeceňovaní jen kvůli tomu, že jsou to Jihoameričani. Nemají zkušenosti s takovým turnajem a ani v hráčském kádru nevidím mco kvalitu. Guerrero půl roku nehrál kvůli trestu, farfán už není, co býval. Australani budou mít podle mě daleko lépe organizovanou hru a silnější defenzivu. O jejich kvalitách se ostatně nedávno přesvědčili naši fotbalisti. Tahle dvojička mi přijde vyrovnaná, proto si kurz 3 za nižší vklad rád zahraju.

Afričani podle mě letos nemají takovou kvalitu jako v minulosti. Klidně se může stát, že žádný jejich tým nepostoupí ze skupiny. Tunisko a Maroko mají hodně těžké skupiny, u Nigérie se přiznám, že mě ovlivnil jejich výkon proti našim, který ale nemusí být směrodatný. Senegalci mají hratelnou skupinu, ale jsou na mě moc živelní. Vychází mi z toho prostě Egypt, který má největší africkou hvězdu v Salahovi a podle mě i nejlepšího trenéra Hectora Cúpera, který dal týmu řád. Ve skupině by měli skončit před Saudy a podle mě si to rozdají s Ruskem o druhé postupové místo. A to určitě není "mission impossible".

Třetí tip je spíš pro zpestření, ale na to, jak se moc píše o tom, že chce Léo napodobit Maradonu a dovést Argentinu k titulu mistrů světa, tak mi kurzy na Argentince přijdou až příliš vysoké. Asi jsou ovlivněné ostudnou porážkou se Španělskem 1:6. Při ní ale jednak někteří klíčoví hríči nebyli a pak je možná dobře, že takovou facku dostali. Samotný kurz na Argentinu má Fortuna 10,5, jenže pokud by vyhráli titul, tak by to podle mě bylo hlavně díky tomu, že by se Messi utrhl z řetězu. Proto mě tato spojená příležitost, která kurz hodně příjemně navýší, zaujala.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.06.2018, 7:56 Předmět: MS fotbal - střelci 1
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Doporučuju zkontrolovat kurzy u jiných sázkovek, podle toho, kde všude máte účty. Vybíral jsem ty nejvyšší u českých v době podání, ale to se může během dne měnit. Tyto příležitosti vypsala většina sázkovek.

Austrálie
Tady mě spíš vyprovokovaly nízké kurzy na Jedinaka a Cahilla, kterým vůbec nevěřím. Osmatřicetiletý Cahill je za zenitem a na MS bude maximálně plnit roli žolíka. V uplynulé sezoně nedal jediný gól za Melbourne v australské lize, ani v Millwalu ve druhé anglické.
Jedinak zase není žádný střelec, je to defenzivní záložník. Tady bookmakery ovlivnily jeho góly v kvalifikaci, ale to se podle mě nebude opakovat. Třeba v Anglii vstřelil za poslední tři sezony jediný ligový gól!
V australském útoku je to trochu nepřehledné, o místo se perou Juric a Nabbout. Ani jeden není žádný superstřelec, navíc si asi herní minuty rozdělí. Proto jsem se rozhodoval mezi ofenzivními záložníky - Leckie nebo Rodic. Leckie se možná vystřílel proti nám, když dal dva góly, proto volím Rogice, který dal v posledních třech sezonách v Celticu 20 ligových gólů a aktuálně se o něj zajímá řada klubů (nejen) z Premier League. Navíc umí dávat důležité góly v těžkých zápasech, např. loni při Confederations Cupu se trefil proti Němcům. Umí vystřelit z dálky a díky své výšce (189cm) se může prosadit i ze vzduchu.

Španělsko
Přiznám se, že tady mě trochu ovlivnil fakt, že nemám rád Diega Costu, což je samozřejmě špatný důvod. Tak to zkusím racionálněji: Costa za sebou rozhodně nemá sezonu snů! Podzim si jako nechtěný v Chelsea protrpěl na tribuně, po zimním přestupu do Atlética dal v 15 ligových zápasech jen tři góly. Místo v sestavě nemá rozhodně jisté, na to se třesou i Rodrigo nebo Aspas. Těžko říct, jaké s ním má plány narychlo povolaný kouč Hierro, ale coby legenda Realu by mohl preferovat právě hráče "bílého baletu", jako třeba Isca...
Právě Isco je můj černý kůň. Jeho šance na sestavu jsou vysoké, protože na rozdíl od Costy může hrát na více postech - na křídle, podhrotu, nebo v případě nouze i jako falešný útočník, tak jako to Španělé dříve hráli třeba s Fabregasem. Isco má obrovskou motivaci, protože v Realu je trochu ve stínu Ronalda a Balea. Díky tomu na druhou stranu nemusí být po sezoně tolik unavený. V reprezentačním dresu se mu střelecky daří - ve 27 zápasech dal 10 gólů. Na jaře vstřelil hattrick proti Argentině, v kvalifikaci dvěma góly sestřelil Italy...

Maroko
Ziyech je podle mě jasně nejlepší hráč Maroka. Ofenzivní záložník Ajaxu bude motorem ofenzivy, navíc je jako první určený pro případné penalty. Jeho výhodou je, že by měl mít místo v sestavě jisté, takže by měl odehrát maximální počet minut, pokud se nestane něco nečekaného. To se naopak nedá říct o obou hroťácích, kde se perou o místo Boutaib a El Kaabi. Boutaib se blýskl čtyřmi góly v kvalifikaci, ale momentáolně to vypadá spíš na El Kaabiho. To je zajímavý borec, který se ještě před čtyřmi lety živil jako tesař a loni hrál jen druhou marockou ligu. Nevěřím, že po jedné sezoně v nejvyšší marocké soutěži bude schopný pokořit obrany špičkových světových týmů. Nedejte se ošálit jako skvělou repre bilancí (10 zápasů, 11 gólů). Většina z toho je totiž je za "ligový výběr", hrající pod hlavičkou áčka, a ze zápasů proti celkům jako Mauretánie, Libye nabo Namibie. Góly střílet umí, ale je otázkou do jaké úrovně. To ziyech už ukázal, že se dokáže prosadit proti komukoliv.

Nigérie
Možná ví Fortuna víc než já, protože Ighala vůbec nevypsala, ale podle dostupných informací se zdá, že právě Ighalo vyhrál interní souboj s Iheanachem o post hroťáka nigerijské repre. V čínské lize se mu hodně daří, za Changchun nastřílel v 38 zápasech 23 gólů! A o svých střeleckých schopnostech přesvědčil už dříve ve Watfordu, kde dal 35 gólů během dvou sezon. V ofenzivě by s ním měli od začátku nastoupit asi Iwobi a Moses, což jsou sice šikovní hráči, ale ne vyložení kanonýři.

Rusko
Po včerejším zápase se situace dost výrazně změnila. Největšími favority byli Smolov a Dzagoev, jenže první se proti Saudům neprosadil a druhý se dokonce zranil. Cheryshev je teď jasná volba, protože moc nevěřím tomu, že by dokázali Rusoví na svou kanonádu navázat. Saudi jsou jedním z nejslabších týmů na MS, Uruguay a podle mě i Egypt budou v defenzivě mnohem lépe organizovaní. Největšími konkurenty asi budou útočníci Smolov a Dzyuba, ale Smolov už má manko dvou gólů a Dzyuba asi nejspíš opět začne jen na lavičce. Navíc Cheryshev v jeho fazoně klidně může ještě nějaký gól přidat.


Naposledy upravil Dexter dne 15.06.2018, 8:52, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.06.2018, 8:02 Předmět: MS fotbal - střelci 2
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Korea
Tady je spíš problém, jestli Korea vůbec nějaké góly dá. Ale proti Mexiku nebo Švédům by se snad mohlo zadařit a speciálně Son by měl mít velkou motivaci proti Němcům, coby bývalý hráč Hamburku a Leverkusenu. Teď už stříli góly za Tottenham a je obdivuhodné, že jich v konkurenci Harryho Kanea dokázal za dvě sezony v Premier League nastřílet 26! Je to jasně nejlepší korejský hráč posledních let a mužstvo na něj bude hodně spoléhat. Určitě bude první volbou i pro případnou penaltu.

Kolumbie
O minulé MS přišel Falcao coby nejlepší kvalifikační střelec kvůli zranění, o to větší motivaci má nyní, kdy je navíc kapitán týmu. Pro útok je to jasná kolumbijská jednička, i skvělý Bacca se bude muset spokojit buď s roli náhradníka, nebo se v sestavě posunout na jiný post. Falcao je zabiják, za poslední dvě sezony nastřílel ve francouzské lize v dresu Monaca 39 gólů! Teoreticky by mu mohl konkurovat James Rodriguez, ale ten nemá takovou formu jako před čtyřmi lety a navíc by se neměl dostávat do koncovky tak často, jako hroťák Falcao.

Německo
Timo Wernera označují někteří odborníci za nového Gerda Müllera. Za poslední dvě sezony nastřílel v bundeslize za Lipsko 34 gólů a daří se mu i v nároďáku - ve 14 duelech se trefil osmkrát! Loni se třemi góly blýskl na Confederations Cupu a teď se očekává, že si v Rusku něco podobného zopakuje. Konkurenci přitom v jinak nabitém německém kádru nemá až tak vysokou. Jediným dalším typickým hroťákem je stárnoucí Mario Gomez, který se podle mě na hřiště moc nedostane. Větším soupeřem bude Thomas Müller, jemuž se v nároďáku tradičně daří. V lize nastřílel za poslední dvě sezony "jen" 13 gólů, ovšem v Bayernu má trochu jinou roli než v repre. Bude hrát víc zprava, ale je asi nebezpečnější než duo Reus-Draxler, které si to rozdá o místo na levé straně.

Srbsko
Mitrovič je pro Srby jasná volba na hrot. Prospělo mu hostivání ve Fulhamu, kde nasázel v 17 zápasech 12 gólů. A pálí mu to i v nároďáku! V kvalifikaci dal 6 gólů, letos v přátelácích se dvakrát trefil proti Nigérii a naposledy minulý týden zaznamenal hattrick proti Bolívii. Konkurovat mu mohou ofenzivní záložníci Ljajič a Tadič, ale Mitrovič je jasný favorit. V Laziu se střelecky dařilo i Milinkovičovi, ale ten by měl hrát v repre víc zezadu s větším počtem defenzivních úkolů.

Švédsko
Po odchodu "Ibry" je jasnou střeleckou jedničkou Švédů bombarďák Marcus Berg. Jeho statistiky jsou úchvatné! V kvalifikaci nastřílel 8 gólů. loni v řecké lize za Panathinaikos dal 23 gólů v 28 zápasech a po přestupu do Emirátů byl letos hvězdou týmu Al Ain, když v lize nasázel 25 gólů ve 21 zápasech a dalších 7 (v 8 zápasech) přidal v asijské Lize mistrů. Švédi na něj budou v ofenzivě hodně spoléhat, jiného podobného kanonýra nemají. Toivonen za sebou má katastrofální sezonu, když v Toulouse vypadl ze sestavy a za celý ligový ročník nedal jedinou branku! Lepší sezonu měl určitě Forsberg, ale to není střelec, ale křídelník. V Lipsku dal letos v lize jen 2 góly, další dva přidal v Lize mistrů.


Naposledy upravil Dexter dne 15.06.2018, 9:42, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.06.2018, 8:07 Předmět: MS fotbal - střelci 3
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V poslední várce střelců jsem si vybral osvědčená jména, u nichž mi ale kurz přijde stále přijatelný.

Anglie
Kapitán Harry Kane je jednoznačně největší ofenzivní zbraní Albionu. Čísla hovoří jasně: Za poslední čtyři sezony nastřílel v Premier League 105 gólů (!!!), letos dal za Tottenham 41 branek ve 48 zápasech. A daří se mu i v reprezentačním dresu - řádil už v mládežnických výběrech a v áčku má zatím bilanci 24/13. Další útočníci Vardy, Welbeck nebo mladík Rashford se budou asi muset smířit s lavičkou a budou rádi za každou minutu na hřišti. Největším konkurentem tak zůstává rychlonohý Sterling, kterému se střelecky daří v City, jenže v anglické repre dal v 38 zápasech jen dva góly... Podle mě budou hrát Angličani i na MS převážně stylem "vše na Kanea". Což nemusí být špatná volba...

Belgie
Je neuvěřitelné, že měl Romelu Lukaku v květnu teprve 25 let. Přitom už má na svém kontě 36 gólů v repre a 101 v Premier League, když předtím zaznamenal jako mladíček dalších 33 v belgické lize! Zdá se, že je ve vrcholné formě. Za Manchester United dal letos 27 soutěžních gólů, v kvalifikaci dal za Belgii 11 a v posledních šesti přátelacích přidal dalších 8, naposledy v pondělí dva proti Kostarice.
Další hroťák Batshuayi se asi na hřitě moc nedostane, větší nebezpečí představuje kapitán eden Hazard, který má malou výhodu coby zahrávač většiny standardek. Hazard je však spíš tvůrce hry a ne sobecký střelec, chybí mu "killer instinct", který má Lukaku.

Francie
Je dobře, že si Antoine Griezmann vyřešil svoji nejbližší budoucnost prodloužením smlouvy s Atléticem, aby ho nic nerozptylovalo. Za poslední čtyři roky nastřílel ve španělské lize 79 gólů, letošní skvělou sezonu vyšperkoval dvěma zásahy ve finále Evropské ligy. A daří se mu i v nároďáku - na posledním Euro byl nejlepším kanonýrem celého turnaje a Francouzi na něj budou spoléhat už nyní.
Jeho výhodou je v podstatě jistá pozice v sestavě, což nemůže pod Deschampsem tvrdit žádný jiný ofenzivní hráč. Je jen otázka, jestli bude na hrotu, pod ním, nebo na křídle. Další jeho výhodou je fakt, že by měl zahrávat případné penalty.
Menší komplikace by nastala, kdyby na hrotu pravidelně nastupoval Giroud. Tomu ale moc nevěřím, protože jeho letošních sedm gólů v Premier League mu velké šance na základní sestavu nedává. Větším obavy ve mně vzbuzuje mladíček Mbappé, z něhož je většina expertů nadšená. Letošních 13 gólů v nabitím PSG není špatná vizitka, Mbappé by mohl být pro Francouze vítaným X-faktorem. Na roli lídra má ale ještě čas a navíc bude asi nastupovat na křídle, takže střelecky věřím víc prověřenému Griezmannovi.

Polsko
Nejnižší kurz, jaký jsem si vybral. Oproti konkurenčním 1,4-1,45 má ale 1,6 podle mě ještě hodnotu. Poláci mají celkem slušnou šanci na postup, na los si rozhodně nemohou stěžovat. Proto věřím, že se jim podaří vstřelit víc branek. A čím víc jich bude, tím větší je podle mě šance, že nejlepším sřelcem bude Lewandowski, protože věřím na statistiky a pravděpodobnost. O jeho střeleckých schopnostech asi není třeba mluvit - 89 bundesligových gólů za poslední tři sezony a celkem 55 tref v nároďáku hovoří jasně.
Pro tip by bylo dobře, kdyby Poláci nastupovali v rozestavení 4-2-3-1 a za Lewandowskim bylo trio Blaszczykowski, Zielinski a Grosicki tak, jako minulý týden proti Chile. Nikdo z nich nemá tak velký střelecký potenciál a všichni by měli hlavně pracovat pro Lewandowskiho. Horší případ by byl, kdyby Poláci hráli na dva útočníky s Milikem. To každopádně je střelec, na druhou stranu za sebou nemá nijak podařenou sezonu. V Neapoli odehrál kvůli zranění jen 15 zápasů, v nichž vstřelil 5 gólů. Spíš by mohl být pro Poláky žolíkem. Víc ale rozhodně věřím hvězdě Bayernu.

Dánsko
Dánové nemají typického kanonýra. Na hrotu by měl hrát asi Jörgensen, popř. Cornelius, z krajů by jej měli doplňovat Sisto a Poulsen. Nikdo z nich ale není žádný velký střelec. Nikdo z nich ale ndal v kvalifikaci víc než dva góly. To špílmachr Christian Eriksen jich dal hned 11, včetně hattricku v barážovém duelu s Irskem! Co víc dodat?
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.06.2018, 15:44 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Podobné kurzy nabízí Fortuna, Sazka nebo Marathonbet.
U Atlanty je klíčové, že by ještě neměly nastoupit Brittney Sykes a především Tiffany Hayes, která letos hrála fantasticky a do svého zranění kotníku byla jasně nejlepší střelkyní týmu. Bez Hayes nastřílela Atlanta 72 bodů New Yorku a předtím slabé Indianě (v tomto zápase se Hayes zranila) dokonce jen 64! Problémem Atlanty je, že má slabou lavičku, a tak na perimetru mají vedle zkušené McCoughtry alespoň soilidní úroveň už jen Montgomery a Clarendon.
Budu ještě sledovat aktualizace ohledně zdravotního stavu Hayes a Sykes (před pár dny ale byly obě na vozíku se sádrou...) a také hostujícího podkošového dua Ch. Ogwumike - A. Thomas. Podle posledních informací by měla minimálně prvně jmenovaná nastoupit, což by mělo stačit k tomu, aby byl Connecticut výrazným favoritem. Pokud by hrála i Thomas, tak jsem ochoten jít i do vyššího handicapu.
Tipáš pro tento zápas (alespoň zatím) bohužel nevypsal body hráček. Pokud by tak ještě učinil, tak McCoughtry bych určitě věříl přes 20 bodů, i když má průměr 18. Tentokrát na to bude totiž skoro sama.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.06.2018, 9:31 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

První dva tipy si zdánlivě protiřečí, ale vše je dáno tím, že Atlantě stále chybí kvůli těžkému výronu v kotníku Tiffany Hayes, která začala sezonu v parádní fazoně a do svého zranění byla klíčovou hráčkou a nejlepší střelkyní týmu.
Bez ní je Atlanta poloviční, a to hlavně v útoku. O to víc se teď musí spoléhat na zkušenou Angelu McCoughtry, která letos začala trochu ve stínu Hayes, ale po jejím zranění se obrovsky zvedla a minulý týden byla vyhlášena Hráčkou týdne, když proti New Yorku nastřílela 39 (!!!) bodů a proti Connecticutu 25. Myslím, že minimálně druhý výkon může zopakovat, protože Chicago nemá žádnou vyhlášenou obranářku, která by ji dokázala úplně eliminovat.
Proč ale přesto věřím Chicagu? Atlanta má podle mě celkem slabý kádr, kromě Hayes a McCoughtry chybí větší osobnosti. Je pravda, že zatím hrála výborně v obraně, ale věřím, že Chicago to doma zvládne. Začátek sezony mělo bídný, ale je třeba vidět, že jim vždy chyběla některá z klíčových hráček (Vandersloot, Quigley, Dolson). Teď jsou už konečně kompletní a hned se to projevilo při posledním zápase, kdy doma porazili silný Phoenix 97:88, což je určitě lepší tým než Atlanta. Chicago není špičkový tým WNBA, ale jeho výkony by teď měly jít mírně nahoru.

Třetí tip je na dvojku letošního draftu Kelsey Mitchell. Ta začala sezonu fantasticky, měla zápasy, kdy nastřílela třikrát přes 25 bodů. V posledních zápasech se střelecky trápila, ale myslím, že to nemůže trvat věčně. Důležité je, že si stále věří a ostatně Indiana nemá moc kvalitních hráček na výběr, aby si mohla dovolit nechat Kelsey sesět na lavičce. Naposledy prívě proti Connecticutu měla střelbu z pole 4-17, a tak mizernou bilanci snad nemůže zopakovat. Naopak v prvním duelu na palubovce Suns dala 18 bodů. Ještě před pár dny byly na ni hladiny 17,5 bodu, takže 14,5 prostě musím zahrát...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.06.2018, 13:21 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Diamond DeShields je trojka letošního draftu a už během sezony v Evropě ukázala svoje kvality, když měla v silné turecké lize průměr 16 bodů na zápas. Rychle se aklimatizovala i ve WNBA a v posledních zápasech chytla velkou fazonu. Přitom má obrovskou důvěru trenérky, protože např. v posledním zápase s Atlantou jí tam v první půlce zápasu nespadlo skoro nic a navíc dělala chyby v obraně, takže byla zralá na střídání, ale zůstala a nakonec z tohéo byl double-double 23 bodů a 11 doskoků. Je všestranná, umí střílet za tři, je rychlá, dynamická, sebevědomá i silná na doskoku. Roste v oporu týmu, společně s Alley Quigley je hlavní střelkyní. Proti New Yorku by to mohl být vyrovnaný zápas, přičemž domácím chybí právě na postu Deshields solidní obranářka Coleman. V současné formě je 14 bodů hranice, kterou by měla překonat.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy