Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Garbage (Vaše otázky/názory/komentáre - PIŠTE ZDE, NIKOLI K TIPŮM)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  

Takze, je podla Vas SUCASNE NASTAVENA CENA za blog v poriadku?
(str. 8, reakcia kazdeho viac nez vitana)
50%
 50%  [ 1 ]
(str. 8, reakcia kazdeho viac nez vitana) 2.0
50%
 50%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 2

Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 13.08.2018, 13:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na tu dvojičku byla na tipáči taky analýza s celkem hodně insparacemi (ale opačný tip na Salpeter - proto nejprve asi uznali diskvalifikaci a naše tipy byly OK. Ale asi to bylo objemově přece jen míň - my to máme sólo + v té akovce, tak asi spočítali, že Salpeter pro ně bude stát míň peněz.

Jinak jsem ještě jednou skouknul záznam, nejprve je disk Pauer, pak je oficiální dekorování medialemi (v tu dobu už ale mohla být disknutá i Salpeter),ale režie to nabídla až potom.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.08.2018, 13:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/blogy#/detail/spravodlivost%3F-to-jedine%2C-po-com-nase-srdce-bazi/1988

BLOG

http://www.european-athletics.org/mm/Document/EventsMeetings/General/01/28/50/76/ResultBook_Berlin_2018_Final_Neutral.pdf

Vsetky oficialne vysledky ME pohromade (dozvedam sa, ze mi vysiel aj Nilsson Montler proti Polakovi v dialke - tiez bol pokus znova preskumany a skocil nie 802, ale dokonca nove PB 810 v poslednej serii - dalsia zlodejina, o ktorej som ani netusil).
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 13.08.2018, 13:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě jsem argumentoval tím, proč mají ve vyhodnocení (99:4), když tedy podle této logiky neskončila Němka 4., ale 5. a už tam svítí 4:5.

No hnus.
jirman
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 3
Vklady: 7 unitů
Výhry: 7.56 unitů
Profit: +0.56 unitů
Yield: +8.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.10.2005
Tipy a sázky: 160
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 229.8Hodnocení kvality tipů: 229.8Hodnocení kvality tipů: 229.8Hodnocení kvality tipů: 229.8Hodnocení kvality tipů: 229.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.08.2018, 14:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Večer se do nich taky pustím, tohle vyhodnocení je naprosto nepochopitelné... Si to T.... vyhodnocuje, jak se jim to hodí...
raptor787
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.7.2012
Tipy a sázky: 288
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 121Hodnocení kvality tipů: 121
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.08.2018, 15:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tipac teraz dokonca voidol zensky skok do dialky, dnes im celkom ide karta... Very Happy
jirman
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 3
Vklady: 7 unitů
Výhry: 7.56 unitů
Profit: +0.56 unitů
Yield: +8.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.10.2005
Tipy a sázky: 160
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 229.8Hodnocení kvality tipů: 229.8Hodnocení kvality tipů: 229.8Hodnocení kvality tipů: 229.8Hodnocení kvality tipů: 229.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.08.2018, 8:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

tak jsem také neuspěl, ohánějí se paragrafem 17 a bodem č.3... zajímalo by mě teda, co si představují pod pojmem oficiální výsledek - podle mě je to ten, z kterého mají větší zisk...
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 14.08.2018, 9:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pokud to chtějí takto hodnotit, tak jsem právě reklamoval tiket od Dextera. Mužské štafety, což je podle mého úplně stejný případ a tam diskvalifikaci Poláků a Italů hodnotili jako void. Dexter dával akovku Tur-Fra 1 a Pol-Ita1. Chtěl sice dát na Italy, ale špatně to napsal, ale já už to tak nechal. Situace stejná, Poláci v rozběhu před Italy, screen z tv (což je hlavní důkaz v našem případě mám, k diskvalifici doslo taky až po nějaké době, Finové se na finále vraceli až z autobusu), ale hodnocení bylo 99:99 - void). Jasný odlišlogný přístup. Jsem zvědavý, co mi napíšou. Škoda, že blog je jen na slovenském tipaci.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.08.2018, 9:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tomu sa mi nechce verit, ze je len na slovenskom Tipaci - ono skor plati, ze "link" je na slovensky Tipac. Ja vidim normalne vsetky ceske blogy a pod ne sa mozem (zatial) slobodne vyjadrit. Je to podobna hlupost, ako keby niekto napisal, ze Cesi nevidia moje prispevky na chate Tipsportu a to len z toho dovodu, ze som na slovenskej verzii Tipsportu (samozreme, je to bullshit - vidia absolutne vsetko).

Som medzi top blogermi vdaka hodnoteniu, takze najst moj blog je kvoli tomu hracka a to aj bez odkazu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.08.2018, 11:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

http://www.european-athletics.org/externalmodules/AT/pdf/ATM061101_C73P.pdf

Inak som zacal riesit aj toto - nevsimol by som si toho, keby vyhodnotili vsetko s kostolnym poriadkom, takze ich problem. Ziadna diskvalifikacia, ziadna kontumacia, jednoducho Sved skocil dalej nez Poliak.
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 14.08.2018, 12:13 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se. Hledal jsem podle data přidání a neviděl to tam ten blg.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.08.2018, 21:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takze dam sem nejake zhrnutie toho, co sa za posledne 3 dni podarilo, nepodarilo, kam som sa stihol posunut, kam sa naopak planujem este vydat, resp. co s najvacsou pravdepodobnostou v tejto veci este podniknem.

Prvotnym planom bolo podat reklamaciu a cakat, ci pride nejaka adekvatna reakcia. Samozrejme, tento plan nie je prilis pre slovenskeho klienta T.... SK. O tom svedci fakt, ze na ani jednu z mojich dvoch reklamacii mi zatial nikto neodpovedal - sice maju 30-dnovu lehotu, OK, ale inym ludom sa uz ozvali.

Druhotnym planom, a v mojom konkretnom pripade mozno aj prvotnym, bolo napisanie blogu na ich webstranke. Uz po necelych troch dnoch mozem smelo konstatovat, ze tento zamer vysiel na jednotku s hviezdickou. Mnozstvo reakcii, vacsinou pozitivnych so snahou pomoct, resp. podelit sa o vlastnu skusenost, prinajhorsom slova podpory, resp. podivenie sa nad tym, co si az ten T.... dovoli. Uz teraz takmer 300 precitani/kliknuti, dobre hodnotenie a najma - uz pocas vcerajska lukrativna pozicia c.1 v doporucenych blogoch - tam sa ocitnente po jednom kliknuti na kolonku "Blogy" = to prave zapricinilo ten dnesny povyk a zaujem sirokej verejnosti, ktory by nemal opadnut minimalne do konca tyzdna. Ako som pisal, povazujem to za absolutny uspech.

Treti krok som rozbehol naplno dnes, resp. v podstate uz vcera, ale pan Alfonz Juck mi odpovedal prvykrat az dnes. Prva odpoved rozbehla nasu cca hodinovu diskusiu na twitteri. Ali Juck je presne to meno, ktore ma vsetky potrebne aspekty, ktore si pri spore v oblasti atletiky so SK predstavujem. Neexistuje vazenejsia osoba, ktora ma za sebou zastupovanie elitnych atletov, kontaktovanie svetovych atletov v zaujme priviest ich na miting, organizovanie mitingu so vsetkym, co k tomu patri, zaroven je komentator, samozrejme divak ... A vsetci vieme, aky je jeho pristup k vyberu mien (menej financii, takze treba byt "tvorivy"). To znamena, ze je v podstate tiper, ktory vsadza na urcite karty a dufa, ze vsadil dobre a jeho dovera sa v dlhodobom meradle len a len vyplati (ako s Boltom napr.).
citace:

Vdaka za uznanie, uz chapem o co ide. Moj nazor pravne nezavazi. Ale mozem zohnat oficialne potvrdenie od EA ktore vysledky platia.


Tu je jedna z jeho reakcii. Ponukol sa, ze kontaktuje EA (European Athletics) a ziska od nich reakciu, ktora potvrdi to, co uz davno vieme (ale SK sa tvari, ze ich sa to nejako netyka). Tym nam setri cas, pretoze moje a jeho meno je neporovnatelne - ja by som sa k tomu dostal tiez, ale pochybujem, ze tak rychlo ako on.

Budem teda cakat, kedy mi od pana Jucka pride vyrozumenie zo strany EA. Zajtra je v plane trochu pritlacit a kontaktovat vyssie organy Tipsportu, kedze tie zabomysie vojny v blogu nikam viest nemozu (aj ked takisto maju svoj zmysel, rozhodne nie z pohladu uspesneho vyriesenie nasho problemu).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.08.2018, 14:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cerstva novinka: Nilsson Montler opraveny, peniaze pripisane!
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 28.08.2018, 18:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Super a díky.

Toho Montlera mi zamítl i auditor Jakubík z Tipsportu (jako vyšší šarže, ke které jsem dovolával) ještě 22. 8. a a o pár dnů později peníze připsány. Nevím, zda mu teď odpovědět, co se teda jako změnilo a kdy opraví Salpeter. Nevíš, co je přimělo to změnit? Ta Salpeter by se mi líbila o fous víc, ta byla ještě v té akovce.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 29.08.2018, 10:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pri Salpeter zostavam v bojovnej nalade - prave som dopisal (dopisal vcera, drobne korekcie dotiahol dnes) zhrnutie k celej veci, ktore sa snad dostane k ludom, ktori maju vacsie slovo a pravomoci v strukturach Tipsportu - co sa o tych ludoch, ktori sa vehementne snazili argumentovat s nezmyslami, napr. v mojom blogu, povedat rozhodne neda.

Vsak u mna je to cca 750 u Salpeter a necelych 200 u Montlera = aj u mna je to kvapka v mori, resp. Sved mi pokryva Doxxbet, kde som ich argumentaciu v tejto veci ako-tak bol schopny prijat (tam ma to stalo prave necelych 200 eur).

Nilsson Montler posluzil ako urcity zivotabudic, ze v Tipsporte je aspon nieco stale zive a schopne, aj ked po strasne dlhom case v jasnej veci, zalezitosti pozmenit v zmysle zdraveho rozumu. Zaroven v nasom pripade ho teraz vyuzivam ako paku (to je ta nova pasaz, ktoru som v spominanom zhrnuti prvykrat popisal). V paragrafe, ktory nam T.... neustale predhadzoval a nan sa odvolaval (nic ine som, uprimne, od nich za tie vyse 2 tyzdne nevidel), sa okrem ineho pise, ze ked su uz zname oficialne vysledky, nie je mozne urobit uz ziadnu opravu (a ejhla, pri Svedovi to zrazu ide, kedze sa nejedna o "diskvalifikaciu").

Lenze diskvalifikacia je v tom paragrafe spomenuta len ako nevinny priklad a to dokonca v kontexte s nicim inym nez usvedcenym dopingom. Je to len dalsia dobra metoda, ako si urobit z toho este vacsi trhaci kalendar nez doteraz realne bol.
macacik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.4.2013
Tipy a sázky: 3
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.09.2018, 15:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rád by som pochválil UselessToo za jeho neskutočný prehľad. K tomu víkendu mu gratulujem. Som tu len prvý mesiac, a akosi mi unikla podstata. Platíme si len za tipy, ktoré sú v téme daného mesiaca alebo sa dá niekde nazrieť do ďalších tipov, viď tipy screenshotu od žltých? Túto otázku nemyslím útočne, len by som sa rád dostal do obrazu a využíval jeho kvality naplno Cool
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.09.2018, 16:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Neriesim, ci to bola narazka, nebodaj provokacia (mysliet si to mozem, ale pravda to byt naozaj nemusi).

Si tu prvy mesiac, takze ta uvediem do obrazu, ako to tu chodi a zrejme aj chodit este urcitu dobu bude (myslim, ze toto bola skutocna podstata tvojho komentara - a ak si to nemyslim, tak si to zatial mysliet chcem ...).

Podstatu si najde kazdy sam (zmyslom toho je motivovat ludi, ze aj cez rozne problemy, ktore nam prichystali vlady na CZ/SK, sa tipovanim da zivit/vyhravat slusne peniaze a to dokonca aj na SK ako Fortuna, ktora tikety vacsinou neberie, resp. ak berie, tak len take, ake som zahral v sobotu ... preco tak ucinili, to sa musis spytat Fortuny, nie mna ... zmyslom je ukazat ludom, ze sa to da robit inak, nez boli doteraz zvyknuti ... zmyslom toho je ukazat, ze som si tie tipy vsadil, co je jedno z nepisanych pravidiel tohto blogu a ktore rozhodne nefunguje u vsetkych blogerov (naopa je dost pravdepodobne, ze tak ako u mna, tak nefunguju uz u nikoho - moze sa tu objavit len to, co si vsadim a v objeme, ktory som si vsadil, resp. aspon vo verzii/v moznostiach toho, za ktore to mne zobrali - to zarucuje, ze to zoberu aj vam). Komentare (ako tento posledny) sa tu objavuju pravidelne a dlhodobo. Podla mojho nazoru naplnaju podstatu slova "blog", tak ako ho pozname pri blogoch o jedle a vareni, o roznom designe, o konickoch vsetkeho mozneho druhu, o cestovani, o nejakej literarnej tvorbe apod. Zaroven to nemusi byt ani nic konkretne - moze to byt volne komentovanie diania v politike, ekonomike, sporte, biznise, o spolocenskom diani atd. Tento blog treba brat podobne - je na K2, co je stranka o tipovani (nie nutne o tipoch), takze aj moj blog je o tipovani (nie je nutne o tipoch). Samozrejme, akceptujem, ze aby bol "predajny", tak musia sa v nom vyskytovat aj nejake tie tipy (a nielen inspiracia, ale treba byt konkretny, treba tzv. vytlacit z celej tej prace aj urcite cisla). Ale, a teraz to "ale", vsetko mimo toho je v absolutnej volnosti autora blogu. Tipy sa objavuju v kazdom blogu (dovod som vysvetlil, je to logicke a nikto sa nad tym nepozastavuje), avsak to "ostatne", napr. ako to chapem ja, to sa objavuje len niekde, resp. mnoho veci sa objavuje len u mna (alebo ako sa objavili zaujimave veci v blogu o NFL, kde si dovolim tvrdit, ze to zaujatie NFL a statistikami bolo hodnotnejsie nez tipy ako take).

To je aj mojim dlhodobym mottom. Je to presne to iste ako v prihode o chytani ryb. Ked ju chytim ja a dam ti ju, budes sice jednorazovo najedeny a kym to takto bude fungovat, hladny nebudes ani v blizkej buducnosti, lenze ... ked sa tento vztah z akehokolvek dovodu ukonci, dotycny bude hladny. Hladny bude dovtedy, kym si nebude schopny ulovit tu rybu sam alebo nenajde znova niekoho (nejakeho hlupaka), ktory mu tie ryby znova nachyta. Samozrejme, existuje aj moznost, ze dotycny nieco vie a tuto schopnost "vymeni" za schopnost toho druheho. Hacik je v tom, ze to asi nebude dovod na to, aby sa tie ryby chytat aj tak nenaucil - nie nutne lepsie ako ucitel, ale dostatocne na to, aby sa zaobisiel aj bez jeho sluzby/schopnosti.

V tom je skryte aj dalsie poucenie, resp. odpoved na otazku - preco im za taku malu sumu predavas take velke know-how (casta otazka, ktoru dostavam)? Z dovodu, ze to skoro urcite niekomu pomoze a na strane druhej mi to neohrozi. Stale to nemeni nic na fakte, ze to know-how ma daleko vyssiu hodnotu nez je cena blogu, ale odpoveda to na tu cast, ktora hovori o tom, ze nielen za to dostavam malo, ale ohrozujem aj svoju existenciu ako tipera (vytvaram sam sebe konkurenciu). Lenze ja tu predavam nieco, co funguje "teraz" a co za rok fungovat mozno bude, ale v pozmenenej verzii, mnoho veci nebude fungovat vobec a ak nieco bude fungovat viac-menej rovnako, tak ako si moze byt dotycny isty, ze tomu tak naozaj je? Ani ja si nie som isty a to tipujem x rokov a mnozstvo tych veci a technik som vymyslel/doladil/nasiel/... To znamena, ze som schopny najst v tych veciach daleko skor chyby, nedorazy, nezmysly, ale aj chapat, ze ani po roku sa nic vazne nestalo a zalezitosti funguje presne tak ako naposledy.

///

Platis si za cely blog. To znamena, ze si platis za vsetko, co mozes vidiet tu a teraz a neplatiaci okoloiduci sa k tomu dostane za mesiac, 3 tyzdne, v idealnom pripade az na druhy den (na prahu 2 mesiacov). K tomuto sa napr. neplatic nedostane nikdy (sekcie urcene k otazkach a najroznejsim reakciam od vas).

Z toho vyplyva, ze z mojho tipovania/analyz/tych "nepochopitelnych" textov bez podstaty sa clovek moze co-to dozvediet aj bez zaplatenia co i len centu, ale ... je to este tazsie nez ked su komentare/tipy aktualne. Mne to az taky problem nerobi (takze som rad, ked sa mozem po konci mesiaca pozriet na nieco z inych blogov, co som trochu nepochopil - napr. na toho Stanka zo soboty u Dextera, ak dovtedy nezabudnem ... a nasledne aj na ten rozpor sobota/nedela). To mi bohato staci, kedze je tie tipy druhych naozaj nepotrebujem (ale ta cast s nazvom "kontrola" a faktor "zaujimavost" ma vylozene bavi).

///

Tikety z Tipsportu su tu bezne (ako som pisal, pocas tohto vikendu bol T.... bezchybny - vsak som tam aj na atletike prehral nejake 2 stovky), kazdy ti to dosvedci. Samozrejme, prematch (ako inspiracia, ulahcenie nahadzovania do vlastnych tiketov, moznost ho okopirovat pokojne cely atd. - vyuzitie prilis neriesim, je to moje rozhodnutie, ktore mne neublizi a vam pomoze). Tikety z Fortuny/Nike sa tu uz objavili, avsak link z oboch portalov roztahuje stranku na K2 (takze som ich musel vzdy po chvilke vymazat - zbytocne vela prace za taku hlupost). Tikety z Doxxu tu snad uz tiez boli, aj ked uz pomerne davno. Bet365 link neposkytuje a je to skoro vyhradne o livku. Ine zahranicne SK su na tom velmi podobne a screen napr. z betka som uz tiez robil (dokonca mam jeden pripraveny uz ale tyzden kvoli analyze toho, co som pri jednom zavode robil na livku - to je ta pridana hodnota tohto blogu).

///

Ako to ide, btw, na TMB? (nie, nie je to narazka ...)

Rovnako mozes, konecne, naplno vyjadrit svoj autenticky pohlad na slobodu slova, resp. nemoznost sa slusne vyjadrit k comukolvek, co patri k tipovaniu/deje sa na stranke bez rizika toho, ze behom kratkej chvile prileti ban (s vymazom vsetkeho, co bolo napisane).
macacik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.4.2013
Tipy a sázky: 3
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 10.09.2018, 19:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Páči sa mi tvoj postoj, tiež som zástanca toho, že je dobré ukázať ako sa lovia ryby. Ja to beriem ako koníček (asi väčšina), preto tomu venujem minimum času. Vždy som obdivoval ľudí, ako si ty, že tomu venujú celý svoj čas. O to viac je obdivuhodné, že niečo takéto publikuješ.
Čo sa týka TMB, tak som zistil, že nemá zmysel sa biť do hrudi na cudzom. Našťastie to nemám vo zvyku.
Ja som sa len preto ozval, lebo som sa s takýmto niečím ešte nestretol ( teda isto nie na hornom webe). Máš moju plnú prajnosť. Budem vďačný za každý tvoj postreh.
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 2.10.2018, 13:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Info, nyní jsem všem stávajícím předplatitelům předloužil UselessToo blog o 1 měsíc a 1 den, UT nebude v říjnu patrně dávat vůbec tipy, možná nějaký ano, ale ten bude mimo předplatné.

J.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.10.2018, 15:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Presne tak, v najrychlejsom moznom casu som vyriesil tento drobny problem a nenechaval som to na jednotlivcoch, ktori by to zrejme len zbytocne komplikovali (najma propitakovi) - a chaos v takychto veciach naozaj nikto nepotrebuje.

U 10 z 11 teraz svieti 11.mesiac, u Daggyho uz dokonca januar, takze vsetko je vybavene a z mojej strany najviac ferove, ako si len viem predstavit.

Tipy nebudu, clanky budu. Cely mesiac je u mna venovany pisaniu cohokolvek a nehodlam z toho uplne vynechat tento blog. Vzdy som hovoril, ze tato cast blogu je pre mna ta najpodstatnejsia a nevidim dovod, aby som s tym uplne sekol len z dovodu, ze sa toho moc vo svete "individualnych" sportov nedeje, t.j. nemam moc priestor, z coho by som doloval peniaze (a najma priestor, ako by som to predal vam v dohladnom case).

O com budu clanky? Najma taka volna priprava k zime, od ktorej, ako som sa uz stihol vyjadrit, ocakavam doslova neocakavane. Obavu z novej novely zakona o hazarde nemam, resp. mi komplikuje trochu zivot ohladom Pinny (na ktoru som presunul viac penazi v snahe ziskat na Skrille VIP Silver - aby som neplatil zbytocne poplatky za rozne presuny, ktorych urobim za 3 mesiace dost a dost - snahou bude ho udrzat aj na obdobie januar-marec), inak uz skoro rok idem systemom, ktory ide uplne mimo tejto novej buzeracie, takze som pokojny. Rozhodne neplanujem ziadne blaznenie, do ktoreho som sa pustil pred 2 rokmi a ktore sa da charakterizovat ako jedine obdobie temna - kde som za par tyzdnov skoncil -10k a tato zabavka ma tak velmi rychlo presla. Druha vec, ktora uz v tomto case nehrozi - dostal som sa s celkovym ziskom z tipovania na metu, ktoru som si pred urcitym casom vytycil, co znamena, ze nic ma uz nejak extremne netlaci. Zrazu odpada ten pocit, ze cas sa krati a ty si nenaplnil to, co si si vysnil/predstavoval, resp. to, co si realne zasluzis, resp. by sa patrilo, aby ti betting vratil za to, co si do neho investoval (myslene formou casu a vynalozeneho usilia).

///

Ak sa casto spomina slovne spojenie "poker je mrtvy" (v zmysle, ze do ekosystemu uz nevstupuju tak hufne nove tvare, ktore by zivili tie ostrielane, resp. ze samotne herne maju tendenciu nielen poskytovat sluzbu (priestor, kde sa hra odohrava), ale hracov vylozene zdierat, t.j. odcerpavat peniaze z obehu sposobom, ktory celu strukturu viacej a viacej brzdi a to pri fakte, ze sa musia potykat s vladnymi regulaciami po celom svete - t.j. trh sa triesti, takze prize pooly su mensie, menej lakave a to z pohladu hobikov, ktori dufaju v zazracny zasah do cierneho, ako aj profikov, ktori chcu za danu jednotku casu vyhravat co najvacsi mozny objem penazi).

V tipovani to tak uplne nevidim. Samozrejme, s regulaciami vsetkeho mozneho druhu bojujeme taktiez - da sa povedat, ze neuspesne. Rozdiel je v tom, ze tu funguju minimalne 3 velmi pozitivne faktory - 1,nie sme priamo napojeni na neuspesnych; 2,cinnost sa do robit aj sprostredkovane; 3,kedze tipovanie neprebieha cez nejaky software, ktory je nutne najprv stiahnut a nainstalovat, daleko lahsie sa prechadza na inu identitu.

///

Ked uz som pri tych novych identitach (t.j. tipovanie cez niekoho ineho), neda mi spomenut skusenost, ktora sa skoncila pred par dnami. Bet365 uz davno nie je tou milou SK, ktora ma siroku ponuku (to stale plati, chvalabohu), velkoryse limity na konkretnu stavku (v kombinacii so sirokou ponukou, najma z pohladu livebettingu, to stale viac-menej plati) a politiku, kde dotycneho nechaju vyhrat solidnu ciastku predtym, nez ho vymazu z povrchu zemskeho. To posledne uz rozhodne neplati a je to samozrejme naviazane aj na tu druhu cast. Stale ale plati, ze ked ma bet365 na livku nieco, co nikto iny na nasej planete, limit na danu ponuku clovek nemoze moc riesit, kedze aj vyhra 300 alebo 600 eur je viac nez ponukne ktokolvek iny (300/600>0).

Po x uctoch, za ten jeden rok, nie som o moc mudrejsi, co sa mechanizmu limitovania tyka. Klamal by som, keby som tvrdil, ze som nepostrehol urcite opakujuce sa postupy, ale zasa nemozem povedat, ze by fungovali stopercentne. A to som chcel prave povedat - nedavno mi po dlhych mesiacoch konecne totalne zlimitovali ucet. Ucet, na ktorom som bol v pluse takmer 15k. Ak sa dobre spominam, na podobnom cisle som sa zastavil aj na svojom povodnom ucte, ktory bol este na moje meno, v uplnych zaciatkoch seriozneho tipovania.

Samozrejme, stalo sa a nie raz, ze som dostal limit este skor, nez som cokolvek vsadil. Alebo som dostal limit, ked som bol na danom ucte v minuse, prip. s vyhrou okolo 200-400 eur. Z toho vyplyva, ze rozptyl moznych scenarov je obrovsky, dokonca vacsi nez som pred par mesiacmi dokazal pripustit.

Pribeh dosvedcuje, ze prekazkou nie je ani rovnake zariadenie, ktore clovek pouziva. Samozrejme, bez software-u na menenie VPN sa clovek nepohne, ked ucet nie je z nasej krajiny a ked je z nasej krajiny, tak mobilny internet je takisto zaklad.

Asi najzakladnejsou chybou, ktoru som z kraja robil, bolo to, ze som si poslal peniaze a hned som ich na nieco pouzil/hned som tipoval. To je neskutocne podozrive spravanie, ktore casto prinieslo rychly odpal uctu. Niekedy sa to oplatilo, resp. to bolo nevyhnutne, inokedy to bola jednoducho hlupost z mojej strany. Faktom je, ze aj ked to clovek robi uplne opacne, vysledoky moze byt uplne rovnaky - prihlasi sa a nic nerobi. Prihlasi sa znova na hodinu a posle peniaze. Prihlasi sa do tretice, znova neuzavrie hned stavku a spravi tak po hodine, mozno aj dlhsom case. To som robil naposledy a ucet nevydrzal ani prvy den od uzavretej stavky s vyhrou okolo 200 eur (takze dovodom rozhodne nebol uspech).

Tento mesiac je zrejme idealny na to, aby som otestoval taku najzakladnejsiu strategiu boja - zo zaciatku vsadzal totalne mainstreamove ligy a turnaje. Idealne by bolo to spojit so snahou dostat peniaze z uctu, z ktoreho nemozem vyberat. Neslubujem si od toho nic, ale skusit sa to musi a je pravdou, ze nikdy som nemal tolko casu a priestoru na to, aby som to realizoval. Ked pride zimna sezona, snahou bude vyhravat peniaze a nie sa hrat s moznostami uctu. Ak sa ale strategia osvedci, bol by som sam proti sebe, keby som zamerne na velkych ligach neprehraval zopar drobnych, ak mi ma ucet vydrzat dlhsie/bude sa dat na nom vyhrat viac.

MS v hokeji ukazali, ze je fajn mat vsadene dlhodobe tipy. Je to taka poistka proti limitu. Ani v tomto pripade nie stopercentna, ale vzdy ked som mal vsadene dlhodobe stavky, tak ucet vydrzal dlhsie nez zvycajne (do vyhodnotenia).

Dalsim z problemov je, ze je mam ucet z lokalit, kde zimne sporty prilis nejdu. Takze v zime som vyhral na jednom ucte viac len v casu ZOH, co je globalna akcia a nie je podozrive, ze si obyvatel aj takejto exotickej krajiny vsadi na boby alebo sane (aj z dovodu, ze na tie si clovek inak rozhodne nevsadi ani cent).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.11.2018, 13:19 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prebehla tu otazka formou PM, ze kedy uz budu k dispozicii nejake tipy ako v inych blogoch ...

Vec sa ma tak, ze zimna sezona zacina az koncom tohto mesiaca. Je tomu tak kazdy rok, kto ma dlhodobo sleduje a podporuje (tym, ze si kupi clenstvo ... samozrejme, tym sa snazi podporit aj sameho seba, co je uplny ideal), je na tento harmonogram uz pomerne zvyknuty. Ja na tom nic nezmenim, jednoducho je tomu tak a musi sa s tym kazdy zmierit.

Nie je cestou, tesne pred startom sezony, sa nasilu venovat niecomu inemu. Znova, vacsina z vas vie (a preto mi ani taketo otazky nepokladaju, cim netvrdim, ze to vycitam novym ludom), ze kedysi som zimne sporty kombinoval s basketbalom, chvilu a na urcitej urovni to ako-tak slo, ked bolo nutne sa pohnut vpred, bolo nutne si vybrat a zimne sporty v sebe prirodzene skytaju podstatne viacej hodnoty a najma podstatne viacej zaujimavych prilezitosti pri livebettingu (kam sa pochopitelne vsetko presuva).

Minuly rok som v tomto case nasilu vkladal nejake tipy z tenisu a futbalu. Nasilu prave z dovodu, ze to cele bolo absolutne bez akejkolvek koncepcie - nieco sa mi zapacilo, mal som k tomu dovody, vsadil som to. Ale ked to nevyslo, neuspech bolel o to viac, ze sa nedal v dohladnom case napravit - jedine tak, ze by clovek nasiel este horsi zapas a agonia by sa len prehlbila (co asi nie je ta spravna cesta ako byt spokojny a v plusovych cislach).

Tento rok sa to riesilo volnym mesiacom (a uz dopredu upozornujem, ze v aprili to bude rovnake), je to tak spravne a ja zrazu si mozem dat zasluzeny oddych, pocas ktoreho som nemusel pracne riesit, ci do tych tipov hodim to alebo ono. V najblizsich tyzdnoch a mesiacoch sa v tipoch budu objavovat len tipy zo zimnych sportov - to neznamena, ze nespomeniem aj nieco ine, ked to bude zaujimave (nejaky golf, mozno futbal, v januari zrejme MS v hadzanej ... co bude mozno aj v tipoch, ako jedina vynimka potvrdzujuca pravidlo), sam to budem hrat a budem vidiet prinos v tom, ze sa o to s vami podelim.

///

Treba brat zretel na to (a mnohi z vas to robia, pochopitelne, chce sa mi az napisat vsetci stali clenovia blogu), ze tie tipy tvorim. Nenapisem 100%, to by som mozno klamal, ale 99% urcite. Teraz si to porovnajte s blogmi, kde dotycny netvori ani len to 1%. Samozrejme, na jednej strane mate neobmedzeny prisun tipov, ale akych? Z druhej ruky? Z tretej ruky? Tip, ktory uz bol dvakrat, trikrat dropnuty, prakticky bez hodnoty a ak s nejakou, tak s hodnotou, ktoru ani len nemozete kvantifikovat (to su tie vety, ze ked hram kurz "1,9", tak realny kurz je zhodou okolnosti vzdy "1,7").

Co sa v mojom blogu od uplnych zaciatkov (ano, toto bol prvy blog na K2, stale funguje (na rozdiel od mnohych inych, ktori zacinali aj podstatne neskor) a nielen to) zmenilo? Zmenilo sa toho dost a dost. Staci poukazat na posledne 2 roky, t.j. tie 2 roky, kedy som uplne upustil od kluboveho basketbalu a venujem sa prakticky vsetkym individualnym sportom pocas celeho roku (bol by problem najst jeden, ktoremu nie a je SK ako-tak vypisovany). ROI v poslednych 2 rokoch (tento este nie je na konci, ale uz mnoho nezostava) v ramci blogu sa pohybuje okolo 30%. To znamena, ze moje celkove percentualne cisla za cele posobenie neustale rastu, cim popieram elementarnu logiku - ROI by malo casom klesat. Z hodnot nieco pod 10 (co je stale velmi pekne a ma to malokto, toboz po tolkych tipoch a priznajme si, v zaciatkoch stylom, na ktory uz teraz nie som uplny hrdy - beriem to ako sucast vyvoja, na ceste byt stale lepsim) som v sucasnosti nad 13, blizim sa k 14. Samotny zisk sa drzi, resp. realne rastie - ano, za tym treba hladat livko, resp. fakt, ze som vyriesil zalezitost, ako si konecne vsadit a nebyt tak obmedzovany/limitovany. Stale plati, ze max. potencial nie som schopny z toho dostat aj z dovodu, ze vsetky ucty u nas SK su stale mojimi povodnymi (co je znacny hendikep).

A videli ste ma niekedy spamovat tieto skutocnosti tu v chate na K2, tak ako to robia mnohi ini, ktori sa tymto cislam ani len nemozu priblizit? Nie, nevideli. Preco by som to robil? Za A, pochopil som, ze by som tym skodil len tym najvernejsim, ktori by sa zrazu museli bit s dalsou konkurenciou, ktora by mozno nedavala za take peniaze, ale bola by "snaziva" - t.j. prva pri danom tipe v SK. Zrazu by vznikalo daleko viacej narocnych rozhodnuti, ci hrat aj kurz 2,1, ked povodny bol 2,3-2,5 apod. To clovek nechce a viem to velmi dobre z vlastnej skusenosti, ked nieco nahle trochu padne a zrazu rozmyslam, ci vobec a ak ano, tak za aku sumu.

Zaroven treba dodat, ze blog ide stale v rezime - vyska vkladu musi korelovat s tym, za aky objem si to vsadim ja sam. Ked to vsadit mne nejde a vam by aj slo nad ramec toho mojho vkladu, dobre pre vas, ale ja nemozem napisat 6u, ked som si to vsadil "len" za 200 eur. Opacne to niekedy urobim, vid minulorocna TdF a moj vklad bol za 30u a tu som to zadal za 15 - uz aj tak som to do tipov musel davat dvakrat a urobit to tretikrat a spravit z toho nieco este specialnejsie nez to bolo (stale to bol "overstake" pre bezne standardy, pre mna to bol pritom vklad, ktory ma nijako nehrozoval a ani vtedy nebol nad urovnou 2% z banku). Znova opakujem, 1u = 50 eur. Neda sa s tym nic robit, aj ked by som si mohol dovolit v ramci MM 1u zdvihnut. Preco by som to ale robil, ked mam problem si vsadit za 200-500 a uz vobec nie za 500-1000 prematch. Na livku, na livku ziadne podobne "obmedzenia" neplatia, sice stale vacsinou pracujem s tymito dlhodobo naucenymi cislami (25-50-100-500-1000), ale vacsinou je to cislo naviazane na limit (max. mozna vyhra bez nutnosti schvalovania).

///

A clanky, ktore som tu pisal, nie su samoucelne. Len popisuju to, co bezne robim - nielen pocas zimy, v podstate pocas celeho roka. V zime je ta vyhoda, ze je to stale mix prematch a live. Biatlon je skoro cely o prematch tipoch (aj ked aj tu plati, ze menej nez v minulosti), alpske lyzovanie a klasicke lyzovanie je 50na50 a skoky su u mna uz vylozene len o livku. Atletika, tak uspesna v tejto sezone, je o livku len vo vzacnych pripadoch (a to sem musime pocitat napr. ten maraton, aby to vyznelo lepsie) - povedzme, ze z 20k v pluse boli z livka tak 2k. V zime je ten pomer asi 60-40 pre livko (samozrejme, zalezi na tom, ci sa objavuju prematch nejake nezmysly, ktorym sa neda nijakym sposobom odolat, resp. ako vychadzaju obrovske value kurzy, resp. ci ich vzdy potrestam alebo obcas okolo nich prejdem bez zaujmu ich vsadit). Motorizmus? Tam je pomer 95-5 pre livko. Cyklistika? Odhadom 90-10 pre livko. Basketbalove props? Logicky, tam je to naopak 0-100 pre prematch. MS v hokeji? 5-99 pre prematch, z toho mnoho tvoria dlhodobe tipy na cele MS.

Clanky vzdy sluzili a sluzia na to, aby som vam zdelil maximum z toho, co si myslim, ako nieco vidim, co ocakavam a ako sa to, co ocakavam, bude dat aj realne vyuzit. S tym suvisi aj fakt, ze ja mam nazor takmer vzdy, je to nutne, ale to neznamena, ze ked nazor mam, mam aj prematch nieco vsadene. Cielom je hladat najlepsi sposob ako zhodnotit vlastne peniaze a ked tym sposobom je livko (z roznych dovodov, ktore v tych clankoch zdlhavo popisujem), tak davam prednost livku. Ked je to prematch, nemam problem si vsadit pred zapasom a bud uz len dufat, ze to vyjde alebo to cele kontrolovat na livku.

///

Takze, robim to inak a budem to robit inak. Pretoze robit to inak = byt uspesny. Tym netvrdim, ze je to ten jediny spravny pristup (robit inak ano, to je spravny pristup, lenze "robit inak" je velmi siroky pojem, ktory moze znamenat nieco ine pri futbale a nieco ine NBA), aj ked asi plati, ze na to, co prave tipujem, sa blizi k idealu. K idealu, ktory sice nikdy nedosiahnem, ale rozhodne by som nemal nikdy vzdat snahu sa mu max. priblizit. Sam velmi rad a casto pisem o chybach, ktore som urobil. O chybach, ktorych som si vedomy, ktore sa daju odstranit, resp. min. ciastocne ich eliminovat.

Cielom je, aby ste boli ako-tak samostatni. To neznamena, ze by som si myslel, ze o vas pridem - pretoze cela tato sluzba stoji mnoho casu, tipovanie sa vyvija a to, co platilo pred rokom, to uz niekde je davno prekonane a treba vymysliet nieco ine, resp. sa posunut dalej. Znamena to na jednej strane moju snahu o to, aby ste z toho mali co najviac. Aby ste zazili pocit, ze vy ste sa spravne rozhodli - s mojou pomocou, ale konecne rozhodnutie je stale len a len na vas. A na tom je presne postavene livko - ja tazko mozem popisat dokonale komplexne celu situaciu, ktora nastane v hodine H, nie je to v ludskych silach. Ale mozem vas pripravit, ze ked sa stane to a to, aky je spravny postup, ako treba pri danej veci premyslat, akym veciam nepodlahnut, comu sa vyvarovat a co by bolo hlupe, keby ste nevyuzili/premeskali. Tym, ze si to sami vyskusate na vlastnej kozi, budete skusenejsi; tym, ze nieco velmi dobre vyjde, budete zdravo sebavedomejsi; tym, ze si zacnete mysliet o sebe viac, nez by bolo zdrave, pride logicky tvrdy navrat na zem a nutne poucenie, ze nabuduce musim byt pozornejsi/chytrejsi/opatrnejsi. A takto by sa dalo pokracovat s tym, ze na jednej strane pochopite, co vam tu ex post/ex ante popisujem/analyzujem, mozno si uvedomite, ze to nie je jednoduche, avsak zaroven pochopite, ze je to jedina cesta ako s prehladom a bez vacsich rizik porazat nepriatelsky konkurencny trh.
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 13.12.2018, 23:03 Předmět: AC Milano
Pište tipy na sázení
Citovat

Musím říct, že nakonec dneska ta Evropská liga došla docela pěkně. Málokdy asi lze říct, že díky Tipsportu, že to nešlo vyplatit. AC až na třetím místě a vítěz Betis. Moc pěkné a díky.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.12.2018, 23:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prekvapivo - asi za to cele martyrium, ktore mi to priebezne sposobovalo (a ceska liga "jak by smet", nikdy viac, aj keby na to boli neviem ake dovody).

Poistil som za 150, pretoze to boli zrazu "realne" peniaze, s ktorymi som nepocital (naopak som sa obaval - a opodstatnene, vid vysledok 0:0 s Dudelange - ze to bude remizovy stav do zaveru zapasu a Olymp v marnej snahe dat gol to otvori a AC da do prazdnej z protiutoku) - zaroven tak tradicne progresivne, t.j. nieco na AC over 1,5 a nieco na over 4,5. Zaucinkovalo to, jedina vec, ktora ma zatial nikdy nesklamala = poistka. Potom zrazu realny tip v pohode dojde, co je presne ucel ciastkovej poistky (vklad+nejaka drobna vyhra).

Malo to byt daleko jednoduchsie - AC Milano odpadne vykony, skoro v kazdom zapase prehravali, aby nejakym zazrakom z toho uhravali "relativne" dobre body. Preto pisem o martyriu. Ine tipy nic moc, aj ked ten Leverkusen takmer vysiel necakanym sposobom. To bol tiez velky pribeh, kde Leverkusen, podobne ako AC, snad v 5 zapasoch zo 6 prehravali, aby vsetko az zazracne otocili/vyrovnali, casto v poslednych minutach.

S vysledkom obrovska spokojnost a trochu mi to zdvihlo naladu po dnesnom utrapenom biatlone. Co ma trochu mrzi, to je fakt, ze som dnes (a v podstate aj vcera na LM) nevyuzil rozne zapasy k inej veci, ktoru nejako odkladam, resp. sa nesnazim tvrdo riesit. Mozno to poriesim napr. so sipkami v priebehu MS, uvidim.
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 21.12.2018, 22:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dneska docela pěkně! Zachránila to hodně Olsbu, kterou jsem si vypreparoval z textu, podcenil jsem Chevalier (ale už nevím, jaký kurz byl na top 6). Ale ta Laura to mohla zmršit víc (na 4. místo). Škoda té Chevalier, to bych měl ještě o fous lepší pocity:-)
https://www.ifortuna.cz/cz/sazeni/tiket/index.html?ticket_id=MTk4MDE4NzU1NDkxMzAwMDrHtf8iXIGglcoy6Xg%3D&clickid=FWCP628081499845&affid=63208

Díky i za to, že si dáš tu práci s tím ťukáním těch tipů - je jich teď docela dost a to je fajn.
Včera bych řekl, že ta předpověď nás trochu vypekla, já to jen poslouchal na Radiožurnálu a komentátor říkal, že skoro vůbec nefouká, tak jsem se musel smát.
Škoda, že dnes nikdo, kde mohu, neměl tu Kaisu na neumístění, budu s tím muset už něco fakt dělat.
Za (nejen) dnešek dík.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.12.2018, 0:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Insider hovori, ze tipy, ktore sa mi uz tukat nechcu (alebo tzv. zostanu na hrane, t.j. kvoli nim sa mi nechce otvarat dalsie vlakno, vid Olsbu a pritom to bol pre mna oblubenejsi tip nez Yurlova a aj som to tak chvalabohu zahral, aj ked mozno trochu mimo mojej kontroly), tak koncia velmi, ale velmi dobre (ale asi by to nefungovalo, keby som to robil vylozene zamerne xD).

Chevalier ma stve, pretoze z nej prakticky nic nebolo. Fortuna mala @6,0 po tom mojom drope (ked mi to dvakrat nechceli zobrat), T.... nepochopitelne nevypisal Chevalier (podla mna cielene), MB ma nejaku slabost pre Chevalier (vid aj teraz kurz @8,5 na jej vyhru, co je prakticky na urovni top3 u bet365 @7,0). Na livku zasa smolne nebola vypisana live a ani ju tam nestihli vcas vlozit, aby som aj ju vyplatil.

Takze nemrzi, ze som vyplatil Olsbu pred strelbou (aj ked fakticky to je takmer 1k na vyhre, resp. o cca 200 menej, kedze by bola vyplatena v case, ked bolo zrejme, ze trat zrychluje a na starte je Dahlmeier - v tom case sa mi uz zaroven nechcela hrat Dahlmeier @7,0), ale Dahlmeier (a nemoznost vsadit rozumne top6 na Chevalier). To bola asi najvacsia chyba - vidim, ze to nespomaluje, ale zrychluje, ale kedze som mal dost prace so vsetkym moznym, tak som na Dahlmeier pozabudol v case, ked na nu bol predstartovny kurz okolo @20,0.

Ono fuka, ale ta strelnica je dobra kryta, v tom bude najvacsi problem. Dnes to mozno nebol orkan na strelnici, ale ten efekt bohato stacil (dobre strelkyne v tazsich podmienkach zaziarili, biedne chybovali, prilis rychle vacsinou tiez neobstali a Haecki je odhadovana vynimka potvrdzujuca pravidlo - tiez smutne, kedze ju hravam casto a dnes sa na nu nedostalo - a to bolo na livku na nu @3,5, takisto vdacny objekt na cashout - ako hovorim, ta top6 je skoro ako z mojich snov, mozno by som ju trochu poprehadzoval a idealne, aby v nej nebola Dahlmeier (co je pruser pred nemeckymi zavodmi, kde sme stratili hodnotnu zavodnicku, t.j. potencialne dost penazi, ale co sa da robit).

S Kaisou (jej vsadenim) som mal problemy aj ja a obrovske. Ono je jedna vec - vsadit a druha vec - vsadit za dobry kurz. Vsadit sa dalo, vsadit za dobry kurz prilis nie. Este som si pridaval nieco na livku Fortuny, aj ked ani tam nebol kurz nijak zazracny (pri fakte, ze prematch mali lokalky kurz na top3 @1,4, takze komplementarny k tomu by bol okolo @2,5). Bet365 dava vzdy vysoke kurzy na top3, tam sa @2,25 necudujem (+ maju vysoku marzu). Problem sposobil najprv T.... (ze to vobec nevypisal a pritom JTB mali, na ktorom som odovzdal asi to, co som dnes na Kaise vyhral, co je smutne konstatovanie) a potom MB, ktori favorizaciu Kaisy prilis neprehanali (na win mali od zaciatku @3,0, takze sa dalo tusit, ze na top3 bude vyssi kurz - najvyssi proti bol u nich snad @2,16). Ako som pisal, povodne som sa @2,25 na bet365 schuti zasmial, aby som to dnes s vdakou zahral, rovnako ako ich ponuku na top6.

Ono to s tym pocasim je dvojsecne - mal by som byt spokojny, kedze "to z pohladu tohto moc nefugovalo" - trat sa zrychlovala (co ma aj zarezalo, kedze cisto tipy boli perfektne - Olsbu/Chevalier/Fialkova/Oeberg predviedli najlepsie vykony dna, az niekde tesne za nimi je Dahlmeier) a vietor az taky nefukal (alebo presne taky, ktory umoznil uspiet plejade komplexnych zavodnicok, ktore nie su sprinterkami len o behu, resp. o raketovej bezchybnej strelbe). Rovnako skvele isla Bescond, zial, ukazalo sa, ze mat BIB 4 bola obrovska nevyhoda (s dvomi chybami len nieco cez minutu na vitaznu Olsbu?). Jedinym sklamanim bola Vitkova - s dvomi nulami a relativne vyssim cislom nebyt top10 je znamkou nekvalitneho tipu (a teraz mozeme spekulovat, ci za tym treba hladat "novu rymicku" alebo stare problemy s behom z Pokljuky/ciastocne z Hochfilzenu = ze na tom nie je tak dobre a ze dovody treba hladat aj niekde inde nez v nadmorskej vyske).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.12.2018, 11:33 Předmět: SP v alpskom lyžovaní 2018/19
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Meillard kompromis - najdete ho na Doxxe, na bet365 @9,0 (ale vieme ako to tam funguje a zial, pri dvojkolovych veciach je live s vyssim limitom len ta ciastkova zalezitost, t.j. 1.kolo - co nie je zle a pri oboch tipoch mam v plane skusit nieco aj na 1.kolo). Meillard je za @7,0 v Tipsporte, co je v pohode hratelne (ja som hral prave na MB, hral aj nieco na Doxxe, nieco na bet365, jednoducho klasika, ale princip je, ze @7,0 je dostacujuca pre tuto doveru a takyto tip).

Noel takisto - nechcel som davat MB, aj ked tam som to hral vacsinovo (je tam @6,0 rovnako ako na bet365).

///

Meillard ziari a prichadza slalom, ktory by mu mohol sediet. Je to slalom "rychlych noh", s malymi rozdielmi na nie zrovna dlhej trati. Sedi specifickym zavodnikom, kde vacsinou vidime podobne mena ako v Levi.

Meillard ma BIB 8, pocasie vyzera byt (na rozdiel od roznych inych destinacii) absolutne v poriadku a nedavne zavody v Taliansku potvrdzovali vysoku kvalitu miestnych trati, takze s tou doverou do toho idem (a zrejme pojdem aj v 1.kole).

http://medias3.fis-ski.com/pdf/2018/AL/0025/2018AL0025RLR2.pdf

Minuly rok - top4 v 7 stotinach sekundy! V sezonach predtym to bolo o dominancii dua Hirscher/Kristoffersen, resp. skor Kristoffersen/Hirscher, kedze toto je zrovna trat, kde mlady Nor nicil postarsieho Rakusana. Skoro z toho bol minuly rok hattrick, ale nieco malo tomu chybalo.

Viem, ze Henrik nevyzeral uplne top v poslednych dnoch a tyzdnoch, ale zasa ten dojem je skor umocneny obrakmi (nikdy nebol uplne top, nikdy som ho nebral za uplne top a tak zrovna tato skutocnost ma prilis nerozhodi - pre mna je jednoducho stale top slalomar, ktory zvlada velmi slusne obrak). Paralelny obrak, to uz je absolutne mimo silnych stranok Henrika, platilo to vzdy (aj v pripadoch, ked s obrovskym stastim a vdaka vyhode drahy dosiel napr. do finale). @9,0 na Henrika na "jeho trati", to je prilis. Mozno by sa chcelo pockat na 2.kolo (kedze to prve stavia rakusky trener Pichler), ale po 1, nehram to za vela a po 2, toto prekombinovanie mi moc uspechov nikdy neprinieslo, prave naopak.

Clement Noel vysoke BIB, ale to mal aj na prvych 2 zastavkach (a v minulej sezone) a nikdy mu to moc neprekazalo, toboz ked dnes by mala byt trat perfektne pripravena. Minuly rok tu s BIB 50 bol po 1.kole niekde okolo 15, avsak vypadol (podobne ako Meillard, ktory zasiel vyborne s BIB 30). Oproti Meillardovi ponuka mensi kurz (a vacsi hype), vacsie rizika (1.kolo a vyssie BIB, avsak 18 je tesne po uprave trate, takze to nie je zla pozicia, co sa xkrat potvrdilo) a nestavia mu trener 2.kolo (2.kolo postavi svajciarsky seftrener Joris).

Co je dobra sprava aj pre posledny tip - Lucu Aerniho. Hram ho podobne ako Rydinga (podobne kurzy, podobne dovody). Aerni ma zatial tento rok moc nepresvedcil, najma sklamal v Levi, co je z pohladu tohto zavodu pomerne znacne kriterium. Naopak, nahradny slalom v Saalbachu ma nulovu vypovednu hodnotu (ci uz podmienkami, ci uz charakterom kopca, ktory patril k tym strmsim).

Lenze, toto je Madonna. Pred 3 rokmi s 28 5.miesto (najrychlejsie 2.kolo), pred 2 rokmi vypadol v 2.kole (ale zasa, s BIB 23 bol po 1.kole snad 7.) a minuly rok bol na skvelom 2.mieste s BIB 15 (po 1.kole na 3.mieste). Dnes BIB 10, co nie je ziaden problem + 2.kolo od Svajciara. K skvelemu tipu nieco chyba - nieco a la v Levi to bolo vyborne, ale urobil vaznu chybu (nepamatam sa), resp. vypadol v 2.kole (zamaskovanie potencialu). Saalbach, ako som povedal, nehra ulohu a byt 17. neprekaza absolutne nicomu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.12.2018, 12:11 Předmět: SP v biatlone 2018/19
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

JTB je za @3,74 na Tipaci, ale hral som to na Pinne a tak som uviedol Pinnu. Zasa som vahal, takze nemam @4,0, ale len kurz obdobny tomu z Tipaca (ale nebol to najvacsi fail vahania dnesneho rana ...).

JTB a narocne podmienky na strelnici, pobezi sam, nebude sa mat kam skryt, k tomu pomala stopa. Ano, za nim mozu taktizovat, ale ak zle zastriela a on pojde naplno a za nim sa bude setrit so silami, tak v zavere bude takmer bez sance (aj ked bude to zrejme zavod plny zvratov, prip. vyhra o 2 minuty a la MF - je to 50na50, ktora z nich to bude).

Ponsiluoma a aj tu su 2 mozne scenare - sadne mu to alebo nesadne. Bud bude bojovat o 3.miesto, t.j. o miesto, z ktoreho vystartuje alebo, co je urcite pravdepodobnejsie, sa riadne prepadne. Vsadzat na "nieco medzi" = top6/top10, prip. nejake h2h s nim, to vobec, ale vobec nedava zmysel. Maly vklad, obrovsky kurz, pretoze nezdielam uplne nazor, ze je to nahodny vysledok (nebol to vysledok zrychlujucej sa trati a mnozstva chyb superov, ferovo zdolal mnozstvo kvalitnych superov).

QFM, v podstate moja vecna poistka, kedze zajtra je masak - bud mu to sadne dnes a bude top3 (cim znici akukolvek sancu zahrat nieco na neho zajtra) alebo to standardne odpali a skusim to zahrat aj zajtra s tym, ze to moze dopadnut uplne rovnako. QFM je nevypocitatelny strelec a vietor v podstate na tom nic nemeni - moze dat aj dnes 4 nuly a na dalsi den v bezvetri chybovat 5-6krat, to je Quentin v jeho standardnom prevedeni. Za tipom je skryty aj fakt, ze v sprinte zabehol lepsie nez hovori vysledok - podmienky boli v zavere tazsie a on mal jedno z najvyssich cisiel (resp. z favoritov mal jedno z najvacsich cisiel urcite).

A fail, Johannes Dale. Rano pozriem, @8,0 na MB na top10 (tip pripraveny uz vcera vecer, ked som videl kurzy na vitazstvo). Co nespravim? Odlozim to. Pozriem neskor, uz len @6,0 a pozriem do tretice, uz len biednych @4,5. Co mi zostava? Nehra to a modlit sa, aby to mladik posral, ked uz som to posral ja sam.

///

Fialkova, zahrana vcera @8,5, co bol najvyssi kurz na trhu o parnik a to kvoli favorizacii Chevalier (ktoru som zasa hned zahral na tom betku a pri nej mi ani ten limit na top3 prilis nevadil ... preco? no z dovodu, ze som hral len kurz, dovera v tom tipe je mala/nulova).

Ono aj dnes plati, ze @7,5 je strop na hlavne tipy a aj s takymi kurzami drzim spiatocku, kedze pokojne cislo 45 moze byt top10 a 28 top6, nebodaj top3. Pretoze dnes su hlasene este vacsie poryvy, k tomu prival tepleho pocasia, dalsieho dazda, takze to skoro vyzera ako par vystrelov do tmy. Realita = nie su to vystrely do tmy, je to sucast strategie hrat tipy s potencialom v urcitej kurzovej hladine (niekto sa vam paci a za normalnych okolnosti by ste boli ochotni hrat top6 @2,75 alebo top10 @3,0 ... teraz to len trochu posuniete na top3 a top6 za vyssie kurzy okolo 7/8).

Oeberg - podobne ako Chevalier - zahrana top6 na pokrytie nakladov a zahrana top3 ako valuebet. Aj tu plati, ze @7,5 je vyssie nez by malo byt. A ak bolo v muzoch skrelenim vysoke BIB (vykony lepsie nez napoveda vysledok), potom v zenach bolo skreslenie presne opacne (nizke BIB mali nevyhoda oproti vyssim). A Oeberg sa dostala na 6.miesto s BIB 14 (mat cislo a la Dahlmeier, tak by zavod vyhrala s dvomi nulami, ktore v zavode predviedla).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.12.2018, 12:40 Předmět: SP v biatlone 2018/19
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

A vsetko. Krcmar v sprinte sklamal len tym, ze netrafil svoju prvu ranu. Inak jeho vykon bol vyborny. V kontaktnych zavodoch byva vacsinou este lepsi, od 4.miesta ho deli 1 vystrel a 3.miesto je vzdialene len o kusok dalej. Prvi dvaja zasa pojdu, zrejme, velmi osamotene, minimalne do chvile, kym sa neodstrelia na strelnici.

Co je na Krcmarovi klucove (plati aj o Fialkovej, aj ked v zenach boli v sprinte na stupnoch vitazov 3 zavodnicky, ktore maju raketova posledne okruhy + uz chybal len pomyselny D´Artagnan v podobe Pidhrushnej, ktora zaostala len celkovym vysledkom, rozhodne nie casom v poslednom okruhu - tam bola najlepsia o vyse 4s pred druhou Dahlmeier a to s BIB 22!) su jeho vyborne zaverecne kola, minimalne v casoch dobrej formy + sprint v zavere. Doma by nemal prehrat v sprinte o umiestnenie takmer s nikym, mozno s Hoferom, ktory je takmer neporazitelny a s dalsimi 2-3 by to mohlo byt tesne.

A jedine h2h, co hram, kedze nevidim prilis dobre dvojice s niektorymi menami + naozaj nechcete hrat tradicne h2h s kurzom okolo 1,8 (a nebodaj menej) v akovkach po 2/po 3, ked zlyhat moze kazdy a chytit priaznive podmienky na strelnici takisto. Tu mame vysoky kurz, tip proti Wierer (ktora ma auru superstrelkyne, lenze ta aura by sa mala tykat bezvetria - a pritom si spominam, v case ked som hral na nu tip v individuali, ktory vyhrala, najma vdaka rychlej bezchybnej strelbe, kedze bola po chorobe a beh bol priemerny/podpriemerny, ze o Wierer kolovali famy, ze je nanajvys priemerna strelkyna, co sa tyka presnosti ... s tym som nikdy nesuhlasil, ale rovnako nesuhlasim, ked sa z nej robim strelkyna, ktora nechybuje, ktora nevyhori na polozke apod. = vsetko to totiz suvisi s vetrom, resp. s narocnostou trate). Oeberg ma drobny naskok. Nerobim si hlavu z toho, ze ma drobny naskok napriek tomu, ze strielala cisto a Wierer chybovala dvakrat (BIB + rychlost strelby).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.12.2018, 19:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dalsi den, ked sa clovek musi pytat - ake je mozne, ze ja mozem byt profitabilny v kurzovom stavkovani? Sul-nul biatlony/zensky slalom, muzsky slalom -500 (takze za 2 slalomy -1k a s nimi som skoncil prematch, niet inej cesty).

Mozete mat akekolvek tipy, ked zavodnici zrazu, ked ich mate zahranych, jazdia ako by nikdy nestali na lyziach. Noel/Meillard/Kristoffersen, vsetci v slusnych poziciach, aby ich premenili na kyzene top3/vyhru a u vsetkych to skoncilo po par brankach na jednoduchom slalome.

Duo Ryding/Yule je tiez usmevne, kedze som ich hral minule a vyzerali tragicky. Netvrdim, ze tato trat im nesedela viac nez ta minula, ale obaja predviedli tak malo/menej, ze to s nimi nedavali zmysel co i len skusat. A Ryding sa ledva vtesna do top30, tam mu to sadne ako uliate a zhodou roznych okolnosti sa skoro doplazi na top3 (co som mal uz takmer nakliknute a bol by to povestny klinec do mojej dnesnej rakvicky).

Nabuduce povinny tip Aerni top6 ... (vlastne sme pred chvilou skoncili s prematch tipovanim slalomu, takze len snaha o vtip).

Este mozem byt rad, ze to nehram ako hlupak s top3/top6 ako sprievodny tip k tipom vyhra/top3.

///

Biatlony - nieco vyslo, na seba si to zarobilo, na livku sa tiez nieco dalo chyti (zial, v jednom pripade som bol sam prekvapeny, ze sa to tam objavilo - QFM/Eder po poslednom medzicase, v druhom nebola chut hrat Olsbu, aj ked v dlhodobom oblubenom spote proti Wierer na poslednom okruhu - Wierer totiz vyzerala velmi dobre, Olsbu o 1 TO v nohach navyse + kurz hranicny @2,3).

Rano som skusal Vlhovu v 1.kole @8,0 a o 0,04s to nevyslo, takze asi -500 so vsetkym tymto je "uspech". Aj preto bol vcerajsok "neuspesny", ked sa vyhralo len tolko, kolko sa vyhralo (aj ked bez dalsieho kontextu sa to mohlo zdat ako velmi vydareny den, resp. z pohladu ludi, ktori do toho vidia len okrajovo, beru to ako cisla ... a nevidia dni, kde to tak pekne nevyjdu, resp. kde sa proti tiperovi otoci uplne vsetko).

///

Ani nie je moc chut ttu zajtra nieco pridavat, ak nieco, tak len telegraficky (nemam chut naklikavat a nepotrebujem plusove unity, radsej by som realne vyhral par (stoviek) eur). Teraz nemam predstavu, SK uz nieco zacinaju vypisovat, ale su to len prve pokusy (samozrejme, prehnane ovplyvnene dnesnou stihackou, nic nove).
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 72
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 45
Vklady: 117 unitů
Výhry: 127.24 unitů
Profit: +10.24 unitů
Yield: +8.75 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.11.2009
Tipy a sázky: 152
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.01.2019, 10:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Když vidím dnes ty kurzy v Marathonu a pak v Tipsportu chce se mi brečet ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.01.2019, 12:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A to MB isiel hodne nadol, co sa ponuky tyka (resp. prec su casy, kedy sebavedomo vypisali cokolvek ako prvi). Samozrejme, takyto pristup ma aj svoje vyhody (aspon nejaki netrpezlivi "blbci" nedropnu dobre kurzy este predtym nez nabehnu vyssie limity, co sa deje 1-3 hodiny pred zaciatkom zavodu ... a je jedno, ci v globale mate pekne limity alebo ste vylozene odkazani na cakanie, pretoze za 5-20-50 eur to nema cenu). Zazil som obidve obdobia, takze viem, o com hovorim. Je to sucast prerodu SK pre "hobikov" na SK pre profikov (o com som pisal uz pred x rokmi ... myslim si, ze MB zahubi Pinnu, casom).

Samozrejme takisto su prec casy, kedy kurzy na top3/top6/top10 u Tipaca boli k nakusnutiu (zalozene na chybe, ze ked na niekoho je spravne kurz @101,0 na vyhru, tak automaticky odvodene kurzy na top3/top6/top10 na kazdeho zavodnika mozu polahky vyprodukovat obrovsku hodnotu (alias niekto vyhrat nemoze, ale takmer urcite bude top10 ... teraz sa podobne myslienky neoplatia, pretoze kurzy na top3/top6/top10 su jednoducho zufale, dokonca az zlodejsky nastavene).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy