Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - září 2018 (+31,99 unitů ... Yield +142,18 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 26.08.2018, 12:20 Předmět: UselessToo blog - září 2018 (+31,99 unitů ... Yield +142,18 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - září 2018

Naposledy upravil propitak dne 1.10.2018, 7:59, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.09.2018, 9:14 Předmět: Ostrava
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.09.2018, 9:22 Předmět: Ostrava
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Princip je jednoduchy a je vidiet, ze T.... si dal pozor a Fortuna nie (co neznamena, ze nebudu robit po zavode problemy s vyhodnotenim).

Pravidla kontinentalneho pohara su velmi specificke. Aby bola zaujimavost sutaze maximalna a stierali sa trochu rozdiely medzi zavodnikmi/kontinentmi, tak v roznych disciplinach su pouzite prvky, ktore maju vlozit do vysledkov trochu nahody a nevypocitatelnosti.

Vrhy, hody a dialka/trojskok su na tom tak, ze cela 8 ma 3 pokusy. Pocas tychto 3 pokusov sa nebojuje o to, aby dotycny skocil/hodil/vrhol co najdalej, bojuje sa len o to, aby dotycny porazil kolegu z rovnakeho kontinentu. Je to teda eliminacia - z 8 zostanu 4, po jednom z kazdeho kontinentu. Tato stvorica postupi do 4.pokusu, kde sa znova zacina od nuly. Kazdy ma jeden jediny pokus, pricom dvaja najlepsi postupia do finaloveho suboja o vitazstvo. V 5.pokuse sa znova vsetko nuluje. Ak nastane situacia, kde v 4.pokuse traja budu mat neplatny pokus (v 5.pokuse obaja), tak platia vysledky z prechadzajuceho pocinania (kto z nich bol lepsi v prvych 3, resp. v 4.).

Co to znamena? Ak su v danej discipline najlepsi dvaja napr. z Europy a zaroven je jeden Europan pomerne o dost lepsi nez ten druhy, znamena to, ze proti tomu horsiemu clovek chce nieco zahrat. Samozrejme, nieco mimo jeho europskeho kolegu. Je tam totiz kalkul, ze s kolegom prehra a po 3 pokusoch skoncil. To znamena, ze nemoze byt lepsi nez 5. Zaroven je vyhodne, ked superom mu je niekto, kto na svojom kontinente nema konkurenciu - polahky postupi do 4.pokusov.

Ked chcem byt konkretny - Cinanka Luo je o parnik pred konkurentkou z rovnakej oblasti, zaroven Tavernier je o parnik za Wlodarczyk. Ano, 3 pokusy su zradne, ale princip je absolutne jasny. Cinanka tak moze hodit menej v prvych 3 pokusoch, ale vo vysledkoch by mala byt na konci rozhodne pred Francuzkou.

Tentoglou - je lepsi nez Nykyforov. Frayne? Cinan Wang by mal mat vyhodu oproti Australcanovi. Samozrejme, toto je uz tesnejsi suboj, kde sa moze pokazit aj jedna, ale aj druha dvojica. Nadej mame aj v pripade, ze vyjde len jeden predpoklad (to plati aj o zvysnych podobnych dvojiciach) = obaja postupia a rozhodne "hop alebo trop" 4., resp. 5.kolo, resp. nepostupi ani jeden a rozhodne lepsi vykon v prvych 3 pokusoch.

V guli je jediny problem - to, ze Haratyk bol nedavno chory. Inak je lepsim guliarom nez Stanek. S chorobou sa naposledy na DL moc nechytal a dal ho aj Tomas Stanek - pomerne s prehladom. Povedzme, ze Haratyk/Stanek je 50na50. Nigerijcan je 95/5 proti Egyptanovi. Nigerijcan je teda skoro istotne v top4, kam aj keby postupil Stanek, tak kurz cez 5 je zazrak z nebies. Samozrejme, ideal je postup Hatatyk a hotovo.

Vo Fortune boli este dalsie 2 h2h podobneho typu - Gierisch/Rypakova (Rypakova by mala zvladnut kolegynu z Azie a Papahristou je urcite lepsia nez Nemka - aj ked znama problemami na odraze). A este Jagers/Hogan. Jagers nema narok proti Dacresovi a Hogan bojuje proti "krovakovi" z Maroka, ktory sa nikdy ani len nepriblizil 60m. Skoda len, ze som vahal, pritom mi to dnes Fortuna az zazracne brala (takze citim nejaku "levarnu" z ich strany).

///

A druhy leitmotiv vikendu su azijski sportovci. Lokalny sampionat mali ako posledni, pred tyzdnom. Zaroven oproti DL a prichodom na poslednu chvilu (a aj to nestihli vsetci) mali relativne dost casu na presun/aklimatizaciu/regeneraciu. Zahrat azijskeho sportovca proti niekomu z Europy/Ameriky/Azie by skoro nikde nemalo byt chybou. Bingtian Su by dnes dokonca mohol vyhrat - ma rozhodne na vsetkych mimo Lylesa, kde ale plati, ze 100m je jeho horsia distancia nez 200. K nemu dalsi azijsky reprezentant Haroun, ktory by nemal mat problem s vyhrou na 400m.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 8.09.2018, 12:52 Předmět: Ostrava
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Prakticky kurz 20+ na to, ze Haratyk zdola Stanka s tym, ze aj ked ho nezdola, stale to moze vyjst.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.09.2018, 13:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ani neviem, kde by som mal zacat. Je toho tolko, co by som chcel povedat, resp. k comu by som sa chcel, resp. dokonca az mal vyjadrit, ze je pomerne zlozite najst uvodnu temu, ku ktorej by sa dostali aj ti, ktori moje prispevky citaju naozaj len povrchne.

Asi bude najvhodnejsie zacat informaciou o pocte tipov v tychto/nadchadzajucich mesiacoch - uz len z dovodu, aby sa zasa neobjavil niekto, kto svoje vlastne problemy (ktore by som osobne ani za problemy nepovazoval), krivdy a pocity bude reflektovat nie prilis ferovym sposobom - co znova moze viest k situacii, kde si na tom zopar chudakov bude honit svoje chudobne ego. Zazil som to pred par mesiacmi a to aj napriek tomu, ze som vas predtym informoval o tom, ze nieco podobne moze nastat. Nemyslim si, ze som si to zasluzil, nemyslim si, ze som nejako vyrazne pochybil a zaroven znova opakujem, ze nie som ta osoba, ktora tieto technicke veci ma pod palcom (aj ked opakujem, ze niecomu takemu by som sa rozhodne nebranil).

Takze, minuly rok bol vynechany april (historia sa v tomto roku len zopakovala) a zaroven v mesiacoch september-oktober-november bolo vlozenych 7-6-12 tipov. Bez basketbalu (nie, nehodlam na tom nic menit - niekam som sa posunul, rozhodne si nemyslim, ze tipujem menej, resp. ze tomu celkovo davam menej nez v minulosti, len som isiel smerom vyssej efektivity, vacsej istoty a celkovo vacsej kontroly nad tym, co robim a co to ma vo vysledku prinasat - mne, ale aj vam) to uz ine nebude, to je jednoducho fakt, s ktorym sa musite zmierit. V tomto mesiaci som teraz na cisle 5 a uprimne tam nevidim prilis mnoho veci, aby sa to vyrazne posunulo (v plane su nejake dlhodobe tipy, ktore mam asi zrejme vkladat ako tipy, ktore budu spadat vyhodnotenim do mesiacov, kde budu realne ukoncene a zname ich vysledky = sice ich dostanete teraz, ale v statistike sa objavia v novembri, decembri, nebodaj v marci/aprili/maji).

Atletika vcerajskom skoncila (a mozete podakovat Dexterovi, ze ako clovek (a najma tiper) postrada akukolvek logiku, nadhlad a kalkul, inak by tu odo mna nieco bolo. Samozrejme, menej som sem hodit strategicky tie iste tipy, co v sobotu (a ani v sobotu som to sem nahadzal hned, co som to zbadal - 2 tipy tu vobec neboli, ktore som v texte spomenul, ten treti nejakym zazrakom prezil, aj ked bol dropnuty, ten druhy vypisali az na zaver (a pritom bol z tych 5 ten najhorsi - Tentoglou) a proti Stankovi nam pomohol Dexter, ktory v sobotu nemal dokonca ani len paru, ako cely Kontinentalny pohar vobec funguje (ak by mal, nikdy by taky tip nemohol podat, to jednoducho nejde - rovnako ako ten druhy, kde z dobre vypisaneho duelu urobil takmer kurz 4 na Haratyka proti Romanimu). Po sobote to zjavne pochopil (samozrejme, neskoro) a v nedelu uz bol za machra s tym, ze musel hned utekat na K2, aby to sem nahadzal (co znamenalo jedine - Fortuna tie veci zablokovala (uz boli dropnute - 2,37 na Peters bolo nad 3 a Elgamal bol za 2,06 - aspon vidite, ze keby som bol dement, tak mam statistiky v blogu s rocnym ROI okolo 50% - ale to asi nie je zmyslom tipovania, to je len paralelna hra na dobreho tipera so snahou si namastit vlastne ego ... alebo je to myslene dobre, len ten dotycny ma logiku priemerneho skolaka (ine moznosti prilis nevidim)). Toto spravanie sa neudialo prvykrat pocas atletickej sezony (chvalabohu, neviem si predstavit, ze by mi (a samozrejme "mi" = "nam") v zime mohol skodit takymto konanim. V atletike sa nutne nase cesty musia krizit, niet ineho vychodiska, avsak v zime je skoro nepredstavitelne, aby sa nieco take dialo castejsie nez jedenkrat za celu zimu (a aj tak to nebude nic take mrzute, ako sa odohralo napr. vcera).

Ja hram velke kurzy, on hra male kurzy. Pri atletike na mitingoch velke kurzy neexistuju (velke kurzy su vacsinou na poradie, kde v podstate hrame proti inym, ale hromadne, nie proti konkretnemu jedincovi - cim nie sme limitovani vyberom nevyhodnej/nie zrovna idealnej h2h od SK), takze je jasne, ze prekryv je nutne zlo. Zaroven prekryv je v hre vtedy, ked ja hram "tutovky" na male kurzy, resp. myslienkovu vec, kde aj male/mensie kurzy maju znacnu vyhodu, ked sa myslienka potvrdi/zrealizuje. V zime prilis velky problem s nedostatkom velkych kurzov nehrozi. Ano, obcas je problem s top3 (mozno castejsie nez "obcas"), ale neexistuje, ze by som si nemohol podat vitaza v akomkolvek zavode (prematch a aj live). V atletike je tip na vitaza skor prijemnym bonusom, vid aj preto su ME daleko nad mitingom, kde tuto sferu na mitingoch vyplnala nanajvys Pinna a aj to sposobom, kde clovek naozaj netusil, ci sa to stane tu alebo tam, v akej discipline, ked uz ... apod.

Pre mna je to jednoducho nepochopitelne. Nepochopitelne aj pri zreteli, ze Dexter rozhodne akovku hrat nebude/nechce/..., aj ked to tiez nedava prilis logiku, ak mam byt uprimny (dokonca aj pri fakte, ze mu beru na Fortune solo za 10-15k CZK - nech je dovod akykolvek - male vklady (nedava zmysel, ale povedzme), pristup k velkemu mnozstvu identit a uctov (mozne a potom gratulujem, stale je to ale hodne chaby argument, aby robil to, co robi). Pre nas, ktori nemaju 20 uctov na Fortune (a inde v SK/CZ priestore) a ktori nehraju solo za 5/10/15 eur, su moznosti znacne obmedzene. Za A/ musime cakat na kompletnu ponuku, ktora nam prinesie lepsie moznosti kombinovat veci s podobnym charakterom. Kompletnu ponuku Fortuna nikdy celu nevypisu, samozrejme, nielen Fortuna, ale aj T..../Nike/Doxx apod. V nekompletnej ponuke su 2, mozno 3 veci, ktore su fakt top, zvysok je priemer/odpad. Kombinovat top vec s priemerom je presne to, co SK chce - tak preco by som to robil? Faktom je, ze clovek je niekedy dotlaceny k muru a urobi to - potom je na konci dna smutny, ze tu priemernu vec nahadzal vsade a bez nej by bol 2k+ a s nou je 200 eur minus.

Vo Fortune zaroven islo o chybu - normalna SK spominane duely vypisat jednoducho nemoze (preto ich T.... vypisane nemal). Ked ide o chybu, kurz nehra az taku ulohu. Nechapte ma zle - netvrdim, ze je jedno, ci ma clovek kurz 3,0 alebo 1,5 - to nie, ale je jedno, ci ma 3,0 alebo 2,3 = solo si nezahra, ci ma kurz 3,0 alebo 2,3 (vtedy je kurz podstatny) a v akovke funguje 2,3 velmi podobne ako 3,0 (pricom SK skor zoberie 4/5-ako nez 2/3-ako). Zaroven ma SK tendenciu si mysliet, ze ta dropnuta vec uz je dobre vypisana, takze ju skor beru a obcas ju beru slusne aj ako 2-ako (ta vec + nieco k tomu, pokojne aj v kurze 1,2-1,4). Idealne, ked to nieco k tomu nemoze uhnut, co sa zrovna pri atletike vzdy da najst, idealne v kratkych behoch.

To znamena - ked to po sobote Dexter konecne pochopil (neskoro, ale predsa) a ked ma zjavne furu uctov vo Fortune, nemam nic proti, ze si to sam zahral (nikdy som netvrdil opak). Dropol kurzy (na 1,8/2,37) a koniec. Tu keby to utal, mozem len spekulovat, ci to vobec bol on, kto ich primarne dropol. Takto spekulovat ani len nemusim, natrel sa sam (a ako som povedal, nie prvykrat). Ja som vedel, ze v dalsich technikach budu dalsie skvosty (boli - Winger proti Ogrodnikovej, Ibarguen proti Europanke a mozno este nieco, co mi vypadlo z hlavy). To su uz minimalne 4 veci, ku ktorym sa da pridat este nieco z behov (1,24 Haroun/Strother bol vylozene navysovak, ktory som vyuzil aj o den skor v Nike (dokonca len 1,22, ale to nehra vobec ulohu), aby mi vobec ako-tako zobrali Bingtiana Su - aj to som to daval az v situacii, kedy bol Cinan dropnuty v Tipaci na 1,45/1,5 a Nike drzalo 1,7 - to uz som nemohol cakat ani sekundu - snazil sa sa to nejako podat (podal som velku akovku s kurzom cez 17, ktora napokon vysla za 25 a solo za 50 tak, ako som ho podal aj tu v blogu - dalsie pokusy, zial, uz neuspeli, aj ked tych 1,7 na Cinana drzali este hodnu chvilu) = mate 5-ako (v sobotu som na to zabudol, inak by som len na tom vyhral o par stoviek viac - a to mam bodov, za ktore sa bonus 1,5 kupuje, dost a dost). To sa podava uz lahko a nemusite to tam tlacit za desiatky eur (standardne to skusam za 25, pricom za menej to beru este lepsie).

https://imgur.com/a/6I1TvmN

Napriek vsetkemu som vyhral v sobotu vo Fortune cez 2,5k. Vzdy totiz plati, ze tiper musi vyuzit chyby a nie dufat, ze chyba sa bude opakovat aj v buducnosti, nebodaj vzdy, resp. do omrzenia. To iste v podstate platilo aj pocas rychl. kanoistiky, kde prvy den nebol T.... pripraveny a este ako na potvoru sa isli finalove zavody az vecer (t.j. pocas najsilnejsieho vetra od mora). Urcite som mohol vyhrat aj viac, ale vzdy je otazkou, co by sa dialo, keby som sa snazil viacej vyuzit uvodnych troch tipov (Rypakova+Hogan+Luo). Brali by aj po tejto uvodnej snahe tak dobre ten zvysok? Myslim si, ze ano, ale to sme stali v rovine domnienok a odhadov. Zaroven ma peniaze stala ta chyba s bonusom. Na strane druhej, moze clovek prilis frflat nad 2,5k, ked ...

1, to Fortuna vobec vypisala tak dementne
2, to Fortuna pomerne slusne brala, az som sam nechapal, co sa deje
3, sa skoro kazdy tip zachranoval v poslednej tretej serii (Dacres mal po dvoch hodenych nejakych 58 a potreboval aspon 63-64 na Jagersa; Tentoglou mal 2 preslapy a potreboval sa konecne dobre odrazit a zaroven zdolat v 4.pokusoch Fraynea, ktory o jeden jediny cm zdolal Wanga; Papahristou 2 preslapy (trochu ocakavane) a az v tretom pokuse konecne skocila solidny poistovaci pokus, ktory mala dat az v 1.serii (zaroven ani Ibarguen to nerozriesila nejako s istotou proti Americanke, aj ked stacilo to); Haratyk dal Stanka az tretim pokusom a posledny kusok skladacky, Morais v disku dala o par cm poslednym pokusom Nemku - co bol duel, ktory som mal napr. v akovke na najvacsiu vyhru).

Bol to den, kde to vsetko sadlo a z minima som vytazil takmer maximum. V kontexte toho priebehu by bolo hlupe hovorit - jaj, vyhral som "len" 2,5k. Skor sa hodi povedat, som rad, ze som vyhral 2,5. Za vikend na akovkach som tak pochytal kurzy 12, 23, 25, 29 a v Nike 17. Za celu sezonu som pochytal mnozstvo podobnych akoviek s kurzom cez 10 v atletike - co bola jedina moznost vyhrat na atletike take mnozstvo penazi, s ktorym som spokojny a ktore si jednoznacne zasluzim - o tomto nie je sporu (a nie je to ani prehnane sebavedomie, drzost ... je to fakt). Takze aj posledny atletiky vikend sa podarilo vytlacit takmer 3k z atletiky a s dalsimi vecami cez 3,5k. Za celu sezonu okolo 20k (okolo je namieste aj z dovodu, ze o tych takmer 1k sa stale bojuje).

Uplne si napamatam, co som ocakaval pred sezonou a ci vobec som nieco ocakaval (urcite, ale ci to bola konkretna suma, to netusim). Mam pocit, ze 20k som si nepredstavoval a aj teraz mozem uprimne povedat, ze som spokojny. Ano, boli tam zavody, ktore som nezvladol (urobil som chybu, ktora bola draha, vacsinou na vyhre a ktora sa jednoducho stane, len pri tom systeme, ktory praktizujem (ciastocne pretoze musim, ciastocne, ze chcem a je to lepsia cesta ako mnohe ine), ma pomerne fatalne nasledky na cele snazenie. Je to rozhodne obrovsky krok vpred v sezone bez MS/OH (co je jedina za 4 roky, ktore sa neustale opakuju). Konecne som do toho chodil vylozene po hlave, hral skoro vsetko, co sa mi pacilo a co davalo aky-taky zmysel. Pravidelne som bol v tom za 2k+ na vkladoch a citil som sa trochu ako pokerovy hrac pred nedelnou session s velkymi turnajmi vsade, kde sa clovek pozrie. Vzdy je prvotnym cielom "neprehrat", resp. zobrat si spat co najskor a co najviac vynalozenych vkladov. Ked sa to podari, prichadza to prijemna faza, kde to zacina nabiehat do plusu. Som rad, ze takych dni bolo pomerne dost pri fakte, ze atleticka tiperska sezona ma do 30 dni (t.j. je to neporovnatelne so zimou, aj ked ta ponuka je vzdy trochu inak koncipovana - pretoze jeden miting je hned niekolko zavodov, asi tolko, co pocas predlzeneho vikendu pocas zimy - samozrejme, zasa s horsou ponukou, ked porovnavame "zavod" a "zavod").

Som sa nad tym zamyslal a na atletike som musel pretocit okolo/cez 50k, co je pomerne raketa, ked sa absolutne nebavime o livku, ktore prakticky neexistuje. Ked spominam livko, tak atleticka sezona "nekonci", kedze sa zacinaju behavat zname maratony a ja som len zvedavy, ktore sa objavia v ponuke bet365 live. Tento vikend to bol napr. polmaraton v Newcastli - na matonoch/polmaratonoch/akomkolvek cestnom zavode sa live zarabaju peniaze velmi dobre, idealne, ked zavod nema uplne jasneho favorita (co bol problem pri muzoch s Farahom a nebol problem pri zenach s Jepkosgei/Cheruiyot).

///

Co budem tipovat v tychto troch mesiacoch (skor 2 mesiace - 10.11. uz budem v plnej priprave na zimnu sezonu, najma cez "pracovny" tyzden)? Problem pre blog je v tom, ze skoncila atletika - ako som spominal, live neexistuje (mimo betka pocas ME, resp. kto nema x uctov v Tipsporte a aj to je live hodne narazove a neiste), takze prematch bola jedina cesta, ktoru pri atletike clovek tak-nejak akceptuje. Cyklistika je sezonne sklamanie (a to som si hovoril, ze o co som prichadzal v sezone minulej, ked som mimo nas rybnik, dlhu dobu nemal ziaden ucet) a spasit to trochu mozu len MS, ktora zacnu za necele 2 tyzdne v Innsbrucku. Sezona ukazuje, ze mimo MS vo futbale, sa velke akcie pomerne darili (aj ked faktom je, ze ME v plavani/atletike su na podobnej urovni ako MS vo futbale/hokeji + ZOH z pohladu zisku), tak snad to vydrzi. Mimo MS uz len posledny tyzden Vuelty (zaujimavostou vikendu bolo, ze bet365 uplne odignorovalo kanadske klasiky v Quebecu a Montreale, na livku sa vobec neukazali - netusim z akeho dovodu), urcite Lombardia a mozno nejake prekvapenie (mozno nejaka klasika, ktora nepatri do top rankingu zavodov, mozno Turecko, mozno zaverecna Cina).

Samozrejme, MotoGP/F1/IndyCars/WSBK/BSBK. Cez vikend som tipoval 2.zavod BSBK (a nieco vyhral), na MotoGP som tiez nieco zarobil (aj ked to nebolo uplne ono a spokojny som bol max. len so zavodom v Moto3 - Dallaporta za @9,0 v tesnom zavere potesil a to velmi - bol to skor nutny pokus nez nejaka istota). Z tych prvych dvoch este dost zavodov, lenze aj na miestach mimo nase pasmo (najma Aziu v podstate vobec netipujem - nebudem stavat kvoli F1 s velmi neistym vysledkom, ci vobec budem moct nieco zarobit, pri MotoGP sa mozno preberiem, uvidim). IndyCars cez vikend posledny zavod v Sonome, WSBK asi este par vikendov, aj ked tam dominuje Jonathan Rea, takze sa tam cokolvek tipuje velmi zle. V BSBK sice dominuje podobne Leon Haslam, ale kurzy su castokrat prekvapivo dobre (suvisi so sposobom, akym zavodi, resp. s celkovou vyrovnanostou pola).

A mimo toho snad len hlupe napady ako tenis, hokej a futbal. Rozhodne sa tu neobjavi tip z nudze ako Watford/Chelsea (s tym zazracnom obratom v poslednych minutach, na to nezabudnem este velmi dlho). Som zvedavy, ci T.... vypise MS vo veslovani pocas tohto tyzdna, to by sa tu mohlo nieco objavit, ale tam ani len nemozem nieco slubovat, aj keby som akokolvek chcel. To iste bliziace sa MS vo vodnom slalome. V oboch veciach su nejaki Cesi, ktori maju vplyv na to, ze sa to vobec moze objavit. Ale vsetko je to skor prijemny bonus nez cokolvek ine.

V takomto pozvolnom tempe sa budem presuvat do zimnej casti sezony. 18.11. je posledny zavod MotoGP, 25.11. posledny zavod F1.

Klasicke lyzovanie zacina az 30.11. (takze do novembra by patril len jeden zavod - sprint volnou technikou). Skoky zacnu skor, niekde v polovici novembra, ale tie mimo livka uz takmer vobec netipujem - nema to cenu sa o nieco snazit, ked edge je na strane SK kvoli podmienkam). Alpske lyzovanie - tradicna ochutnavka v Soeldene na konci oktobra, rovnako uz tradicne Levi ako urcita vypln medzi riadnym startom sezony a Soeldenom a potom hned zavody v USA - aj medzi Levi a zavodmi USA bola dvojtyzdnova prestavka, to sa zmenilo a uprimne to vitam). Cize do novembra nam spada mnozstvo zavodov - alpske lyzovanie mam sice rad na livko, ale da sa tipovat aj prematch, alebo kombinaciou live/prematch - t.j. tipy na poslednu chvilu, ktore su aj live a aj prematch, zalezi len na uhle pohladu). Rovnako vitam, ze sezona biatlonu zacina az 2.decembra (kvoli tomu, ze MS su v Oestersunde, co bol tradicny prvy podnik sezony s lokaciou za polarnym kruhom). Na nejake preview a odhady je casu este dost, len pripomeniem, ze kvoli tomu, ze sa jedna o sezonu poolympijsku, sa mozete tesit na naozaj skvelu zimu s mnozstvom naozaj vynimocnych prilezitosti k zarobku. Zaroven je to sezona s MS, ktore budu na seba pekne nadvazovat. Zaroven tato zima pride po velmi plodnom a uspesnom lete, co sa minuly rok stat, zial, ani len nemohlo kvoli urcitym zmenam a pracnemu prisposobovaniu. Neda sa tvrdit, ze by bolo vsetko teraz vsetko idealne, ale urcite je to lepsie nez 12 mesiacov dozadu a daleko lepsie nez 24. Co by to malo znamenat? Nazvem to vacsou odvahou, vacsou vierou vo vlastne sily a schopnosti - t.j. nieco, co malo velmi pozitivny efekt v atletike. Neriesit, ze je to prvy zavod a ze ked to nevyjde, budem -2k. Neriesit, ze som "len" 5k v pluse po prvom mesiaci, nie som s tym spokojny a kvoli tomu prepast sancu zarobit smahom ruky dalsie 2-3k. Zrazu je tam ta poistka, ktoru zabezpecilo leto a ktora bude sluzit ako vankus, z ktoreho sa bude dat odrazit vyssie a ked to uplne nevyjde, tak zasa stlmi neprijemny pad.

Ak si totiz dobre pamatate, tipy boli na uvod zimnej sezone vyborne. Odhady skvele, vsetko slapalo ... az na tu doveru vo vlastne sily. OH boli kvoli azijskemu casu a bez uctov, ktore som nejako ocakaval, ze budem mat v tu dobu, skor utrpenim a ked som si to zacinal ako-tak uzivat, bol koniec (aj ked na tom uplnom konci som bol rad, ze si na par mesiacov od toho zasa raz oddychnem - co je prirodzene a spravne). Znova, som o rok skusenejsi, nic z toho, co fungovalo v minulosti som nezabudol a znova budem badat a hladat nieco, co by tu celu schemu niekam posunulo. Je to nevyhnutne, kedze SK nespia a nieco, co fungovalo, uz fungovat nemusi a zrejme ani nebude. Na strane druhej, rozhodne nepatrim k tym, ktori by nejako glorifikovali pocinanie SK - nie, su to hlupaci, co vidiet aj na samotnych ponukach, ale aj pri diskusiach s nimi - v zahranici je to lepsie (aj ked pripad s MB to uplne nepotvrdil), u nas je to len strach a des. A uz vobec nie systemov, pocitacov a algoritmov, ktore SK vyuzivaju a na ktore bookies len dohliadaju, resp. ich dopredu nejako nastavia a potom uz maju velku pohodu. Tie budu robit chyby neustale a vzdy to budu chyby uplne rovnake. Presne tieto chyby vyhladavam a presne tieto chyby musim trestat, rovnako ako musim byt schopny si vcas uvedomit, ze aj ked je to dobry smer, tentokrat nezafunguje/nezafungoval. Toto je urcite priestor, kde sa da na sebe pracovat. A naozaj ma bude zaujimat, ci bet365 bude pokracovat v poolympijskom nastavani, t.j. bude sa dat cashoutovat klasicke lyzovanie a biatlon. Ak ano, uz teraz viem, ze zima bude perfektna. Ak nie, nejako sa prisposobim, vsak som uz na to pomerne zvyknuty a budem si musiet "davat" pozor.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.09.2018, 10:25 Předmět: Vuelta d´Espana
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

K tipu ma dotlacili vysledky vcerajsej casovky. V nej Steven Kruijswijk predviedol skvely vykon a nechybalo vela, aby na konci dna bola medzi top3 najlepsich. Tomu sa uz nevyhol v celkovom poradi, kde po vcerajsku okupuje prave 3.priecku.

Z GC zavodnikov boli vcera dvaja velki vitazi - Kruijswijk a este Enric Mas. Vykon Simona Yatesa nesklamal a takisto sa da povazovat za vitaza, ale na rozdiel od SK, u neho to malo jasny kurzovy dopad (na bet365 v kurze 1,53). Obaja z Movistaru stratili prilis, najma vykon Valverdeho povazujem za najvacsi prepadak, toboz po tom ostrom starte a nadejnom prvom medzicase. Quintana zasiel to svoje, lenze ked sklamal Valverde, tak Movistar stratil vsetky karty, s ktorymi teoreticky mal v tuto dobu oplyvat. Pinot po dni volna tradicne bezzuby, Uran neprekrocil svoj tien, aj ked ludom to asi aj tak neda a budu ho nadalej oznacovat ako hrozbu/kvalitneho casovkara atd., pricom za poslednych x rokov predviedol jedinu obstojnu casovku - tu na TdF, ked skoncil celkovo druhy. Od MAL sa necakalo zhola nic a v tomto smere to nejako potvrdil - stratil vela, ale to vsetci od neho viac-menej cakali.

Situacia v cele GC poradia je zrejma - Yates ubranil vedenie pred Valverdem a to sposobom, kde nielenze nestratil, ale on este par sekund ziskal. Yates je znamy tym, ze nema vytrvalost na 3-tyzdnovy zavod. Potvrdil to na Gire a obava je namieste aj tu na Vuelte. Ano, tim sa ho tentokrat snazi drzat na uzde, najma pocas prvych 2 tyzdnov ho brzdili vsade tam, kde by za inych okolnosti velmi rad utocil. Za druhe, na Gire to bola kombinacia tohto faktoru a celkovo nacasovanej formy, ktora bola jednoducho vyborna v 1.tyzdni, velmi dobre v 2. a v tom tretom prisiel logicky zosup (a zaroven vrchol u jeho konkurentov). Ja nepredpokladam, ze Simon Yates skolabuje ako na Gire, to naozaj nie. Zaroven nevylucujem, ze v 19./20.etape nebude mat zly den, kde strati 1-2 minuty, co by znamenalo, ze vedenie neudrzi a Vueltu nevyhra. Toto je asi najlogickejsi scenar, cim nutne netvrdim, ze najpravdepodobnejsi. Tym je zrejme jeho triumf, kde zly den sice pride, ale on ho nejako rozumne prezije - aj z dovodu, ze GC lidri okolo budu viacej bojovat proti sebe, rozohravat nejake vzajomne vojny, nez aby isli do toho naplno a dorazili tych, co sa nebudu citit zrovna najlepsie.

Quintana sa totiz hasteri s Lopezom - tym staci, ze jeden je lepsi nez druhy a pokojne mozu skoncit aj na konci top10, ciel by bol "splneny". Samozrejme, trochu prehanam, ale zatial to v horskych stupaniach tak vyzeralo. Zaroven netreba zabudat na zvlastnu situaciu v samotnom Movistare, kde Valverde je stale na 2.mieste. Valverde bude do svojej cyklistickej smrti (konca kariery) vzdy "lidrom" Movistaru. Cez to nejde vlak. Ak ma Valverde za ciel byt aspon top3 (a nejako dufat, ze Yates odpadne viacej nez on a zaroven Quintana mu bude v takomto pripade sluzit, aby pokryl utoky toho zvysku = sanca na vyhru), potom Quintana utocit nebude, minimalne nie dovtedy, kym Valverde bude v tej top3 celkoveho poradia. On neutocil ani doteraz, takze velka obet to asi nebude + je na nom vidiet, ze si TdF zacina vyberat svoju dan. To je, samozrejme, vidiet mozno este viacej na Valverdem a ja ocakavam, ze v top3 Spaniel neskonci. Lenze som zaroven naznacil situaciu, kde aj pri fakte, ze na to ma nebude, top3 skoncit moze - prilisna taktika, resp. nechut utocit a uspokojit sa s tym, co je.

Jedinym, kto spokojny nebude a kto zautocit na 100%, to je prave Steven Kruijswijik. Steven je znamy tym, ze jeho teriteriom je na GT az treti tyzden, idealne aj stvrty, keby sa zavodilo este dlhsie. Casovka v jeho uvode to vcera do bodky potvrdila. Mozno su kopce na Vuelte prilis kratke, co dieselovemu vrcharovi nie uplne sedi, ale treba hned dodat, ze Vuelta je zavod o dieselovom zavodnikovi tak ci onak. Preco? Je to posledna GT, po narocnej sezone, kde mnohi toho maju uz plne zuby, vacsina ide 2.GT, niektori kombinaciu Giro-Vuelta, ini TdF/Vuelta (plati aj pre Kruijswijka, ktory bol na TdF 5.).

Jeho ofenzivne plany potvrdzuje aj umiestnenie jeho timovych kolegov - 6 zo 7 skoncilo za 150.miestom, 4 dokonca v poslednej 5 celej etapy. Sily sa tak setrili vo velkom s vedomim, ze pred nimi je velka vyzva - vyzva dostat SK do cela celkoveho poradia. Strata na Yatesa je do minuty - ako som pisal, na to nepotrebujeme kolaps a la Giro, na to staci zly den a tim, ktory pojde stastiu naproti, t.j. pojde tempo, ktore dokona ich lider odvaznym nastupom hned na upati koncoveho stupania. SK sa takto prezentoval pocas celej Vuelty, on sa tak prezentoval aj na TdF (vid jeho neskutocne solo nejakych 100k pred cielom), takze toto je asi to najmenej, co od neho mozeme v najblizsich dnoch ocakavat. Na Valverdeho potom straca len par sekund a nepochybujem, ze sa pred neho na konci Vuelty dostane.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.09.2018, 12:38 Předmět: 1.Česká fotbalová liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Snad nebude robit problem, ked nie kazdy z tipov konci 27.4., co je datum posledneho kola zakladnej casti. Na nu bude premierovo nadvazovat nadstavbova cast, ktora bude mat napr. 5 kol v suboji o zostup, rovnako aj v boji o titul.

Samozrejme, na zahratie takychto kurzov nemate mesiace a ani dni. Casu je len do zaciatku dnesnej predohravky 8.kola. Na strane druhej, po tomto kole sa zrejme ponuka znova otvori a situacia moze byt este lepsia, nez je ta sucasna (samozrejme, nemyslim si to, ale mozne je vsetko).

///

Dovody? Podla mna Olomouc/Dukla/Opava su perfektne spoty (rovnako ako bola DS v slovenskej lige, resp. h2h s Trnavou pred par tyzdnami). Olomouc je po 7 kolach dokonca na hrane zostupu. Preco? Ciastocne los, ale primarne poharova Europa. Pre timy, ktore v Europe pravidelne nehravaju je to dvojsecna zbran - o to viac si vazia ucast v nej a o to viac ide liga na druhu kolaj. Tie timy zaroven nemaju take siroke kadre a zapasovy napor z ich timov urobi este uzsie (vid proti Seville hrali v odvete s duom stoperov, ktori bezne nenastupuju/nenastupovali a to dokonca v lige).

V Europe hrali 4 zapasy. To sa zda ako nevyznamna vsuvka do beznej sezony. Lenze Olomouc hral proti superovi z Kazachstanu a superovi zo Spanielska. V jednom pripade tak na konkurenta mal, avsak ako bonus sa k tomu pridalo extremne narocne cestovanie, takze vypadky v lige boli nielenze realne, ale dokonca vylozene ocakavane. A potom suboj David vs Golias, kde sance Olomouca na postup boli mizive, ale kazdy hrac chcel dat do toho snad aj viac nez 100%. Treba dodat, ze ani cesta do Spanielska nie je uplny med, najma pri nie zrovna ostrielany kader.

Tato skusenost sa skoncila. Zaroven k tomu prisla repre pauza, ktora sa tentokrat mnoho hracov Olomouca netykala - aj kvoli na pohlad horsiemu startu do sezony. To je prva vyhoda zleho startu - trener Jilek mal velky priestor k tomu, aby sa hracsky kader znova stabilizoval, aby sa mohli zotavit niektori hraci, aby si opory mohli trochu oddychnut, aby sa nieco mohlo natrenovat atd. Olomouc jednoznacne patri do top10 a este stale ma solidnu sancu skoncit v top6, ktora zarucuje po 30kolach suboj o titul. Faktom je, ze lepsou cestou do poharov, je ucast v skupine o 7.-10.miesto + domaci pohar (a to kvoli tej strate, ktoru prve kola vygenerovali).

Preco duel s Bolkou? Nemyslim si, ze boj o zachranu bol v pripade MB jednorazovou zalezitostou, ktora sa tykala len minulej sezony. Budu v tom boji aj tentokrat a nevidim ich, ze by mali patrit do elitnej 10. Duel so Zlinom je hranicny, ale kurz cez 7 bol dostatocnou motivaciou, aby som tam hodil aspon maly vklad. V Zline zatial vyslo vsetko, o co sa na uvod sezony pokusili. Svedcia o tom stastne vyhry na konci zapasov (snad 3), 16bodov a mohol by som pokracovat. Ano, rozdiel 13bodov je znacny, ale do konca zakladnej casti zostava 23kol, takze naozaj mi to nepride ako nemozna uloha (55vs45 pre Zlin a to som este pri zemi).

///

Opava a Dukla su spojene nadoby. Na vlastnu ziadnost z Opavy odisiel trener Skuhravy, ktory dostal klub do ligy. Netrvalo dlho a po tomto trenerovi siahla Dukla, Skuhravy nevahal a ponuku zobral (z Opavy odisiel z rodinnych dovodov, kedze chcel byt blizsie domovu, ktory ma v Jablonci).

Opava stratila kvalitneho trenera (a angazovala o dva levely horsieho) a Dukla vyhodila slabeho trenera a nahradila ho kvalitnym. Uz len tato zmena ma vyssiu hodnotu nez 4 body. Zaroven Opava predala Kayambu, najlepsieho hraca, do Plzne. Ten sice v klube zostava, ale len do konca jesene (takze jar bude naozaj viac nez bolestiva). Naopak, Dukla zapracovala na prichodoch hracov, najma smerom do obrany, kde tim najviac tlacila topanka v uvodnych kolach. Jan Durica ma podla mna stale na lepsi tim nez je Dukla, sam tomu vyberu nechapem, ale asi zostavalo malo casu do konca prestupoveho obdobia, on chcel byt blizko domovu a zaroven si chcel este predlzit karieru. Ked sa to takto spoji, dava to nejaky zmysel + zrejme nemal take vysoke platove naroky. Aj srbska posila Raspopovic je stoper. Dvaja stoperi a Skuhravy plati za trenera, ktory si s utocnou fazou poradi.

Opava je 14., za nou je prave Dukla a Olomouc. Olomouc pojde nahor, jednoznacne a nevidim dovod, preco by neisla dopredu aj Dukla. Samozrejme, nie az tak rychlo a razantne, ale aby predcila Opavu, na to nepotrebuje zrovna vela. U Opavy sa cakalo, ako u kazdeho novacika vsade na svete, ze najviac vytazi z uvodnych kol v sezone - tradicny novacikovsky entuziazmus v kombinacii s vytazenymi timami z Europy, resp. timami, ktore su kvalitativne hratelne. Nestalo sa. Za prvych 6 kol ziskali jeden jediny bod, vyhra prisla az naposledy a bez Skuhraveho a s postupne vyprchavajucim entuziazmom (ak uz nestihol vyprchat doteraz), zaroven bez domaceho stadionu, to naozaj s nimi nevidim ruzovo.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.09.2018, 17:25 Předmět: Europa League
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Na toto som prisiel, resp. objavil, az ked som to mal za velky vklad zahrane na MB. Tam som to hral klasicky - 2,05 na to, ze AC Milano nevyhra skupinu F. T.... ma 1,94, takze aj to bol progres a ine SK protibet nemali, resp. nemali take vyhodne kurzy, aby som zahral nieco a la Sbobet.

Na Sbobete da tato varianta kurz okolo 2,1 (ked k tomu pridame 150 na Dudelange na Tipaci).

Pouzil som, samozrejme, surebet kalkulacku (nie je to surebet, ale dobre sa to k tomu hodi), ktora pri vklade 500 eur (moj sucasny, aj ked, ako som pisal, to mam rozdelene na standardny tip a trochu "hravy") a toto su hodnoty:

329 na Real Betis, 164 na Olympiakos a 7 na Dudelange. Da sa s tym aj trochu pohrat, t.j. komu staci kurz 2,05, moze niekde prida/ubrat, cim docieli vyssi kurz na konkretnom tipe (napr. kto favorizuje skor Olympiakos nez Real Betis apod.).

Ja to mam zahrane standardne, kde rozdiely su tvorene len tym, ze na Sbobete si desatiny nevsadite (co vobec nie je problem).

///

Preco proti AC Milano? Tazko si clovek dokaze predstavit prihodnejsiu skupinu, ked chce clovek hrat proti AC Milano. Samozrejme, v kombinacii s tym, ze AC Milano ma stale zjavne velke meno a SK na to pocuju, resp. ho vyuzivaju ako solidnu udicku na tych, ktori maju podobne vnimanie reality.

AC sa v minulej sezone vratilo naspat do europskych poharov. Toto beriem ako jeden z hlavnych dovodov, ze pristup nebol taky ostudny, ako ho pozname od inych velkych talianskych timov, ktore sa "zial" ocitli len v EL. Napriek tomu v lahkej zakladnej skupine uplne nepresvedcili. V skupine totiz mali trio AEK Ateny/NK Rijeka/Austriu Vieden a uhrali 11bodov - aj to najma kvoli biednej Austrii, ktora s AC Milano dvakrat dostala nakladacku 5-1. S daslimi dvomi timami to uz bolo horsie - 2krat 0:0 s AEK Ateny, 3-2 doma s Rijekou a 0-2 vonku. Niekto moze tvrdit, ze prehra prisla v poslednom zapase, kde bol postup isty, ze remizy s hlavnym konkurentom su znamenim kontroly situacie atd.

Lenze, v tejto sezone je skupina trochu z inej kvalitativnej urovne. V skupine maju spanielsky tim (to je v EL vzdy velmi zla sprava) a Olympiakos, t.j. standardneho ucastnika LM. K tomu Dudelange, extremne podcenovane, napriek tomu tim, ktory v predkolach vyradil Legiu a Cluj - znova, mozme tam hladat vselico (ze Legia bola mimo na uvod sezony a ze rumunsky futbal ide dole vodou, vid ziaden zastupca sa nedostal do skupin), ale takyto pristup by bol extremne tendencny a hlavne prehnane kruty k Dudelange ako takemu.

Inak povedane - mame v skupine AC Milano v pozicii pomerne jasneho kurzoveho favorita. AC Milano, ktore je talianskym timom s velkymi ocakavaniami a cielmi, avsak s prakticky nulovymi vysledkami z posledneho obdobia. Teraz je otazkou, ci ma prioritu Serie A alebo EL. Myslim, ze odpoved na takuto otazku v tejto faze sezony je pomerne jasna - je to Serie A.

Hrat dve sutaze naplno, s tym maju problemy aj tie uplne najlepsie timy z elitnych lig. Najviac je to vidiet na PL, ktora je najvyrovnanejsia, takze v podstate absentuju jednoduche zapasy. Zaroven kvalitativne su tie timy za duom Barca/Real, ktore maju superov v lige, najma zo spodu tabulky, jednoduchsich (co znamena, ze tu kombinaciu zvladaju lepsie - maju dominantnu poziciu a lahsie sa im v lige dycha). Serie A je niekde uprostred, lenze AC Milano nema "top kvalitu" a aj keby EL nehralo, tak to s top4 bude naozaj, ale naozaj zlozite. Logika veli - kaslat na EL a bojovat od zaciatku do konca o tu spominanu top4 (zaruku LM v dalsej sezone).

Dalsou vecou je, ze kvoli tragedii v Janove (spadnuty most) sa odlozilo uvodne kolo pre obidva timy z Janova. S FC Janov malo hrat prave AC, co je dalsia nemila komplikacia, pretoze uz tak nahusteny program bude este hustejsi. Zaroven plati, ze ak bola EL minuly rok "vyzvou" (pohare po 4 rokoch suchot), teraz je vylozene pritazou. EL sa minuly rok nevyhrala, AC pochopilo, ze tam vzdy budu nejake solidne timy z ESP, aspon 2 timy z PL, ktore neboli top4 v PL, resp. prepadli z LM do EL po skupinach + solidne timy z ITA/FRA/GER a zopar prijemnych prekvapeni. Sance na vyhru su uz zo zaciatku nizke, toboz ked kader sa oproti minulej sezony prilis nezmenil.

Ano, prisli nejake posily, lenze stale je to na jedno kopyto - pripomina mi to posilovanie Evertonu v PL = strasne mnozstvo hracov, lenze ziaden rozdielovy. 20 hracov do zakladu trener nepostavi a 11 priemernych/lahko nadpriemernych dieru do svetu (a zrejme ani v SA) neurobi.

Zaroven situaciu praje aj sucasny trener - Gennaro Gattuso. Je to Talian ako repa, takze ten nazor na EL bude obdobny ako u inych talianskych trenerov/hracov/majitelov apod. To je aj dovod, preco nehrat proti Arsenalu, resp. nie tak srdnato - je tam totiz Unai Emery, takze Spaniel, ktory ma s EL bohate skusenosti, je na lavicke novy a potrebuje okamzite uspiet. Vie, ze v PL to asi nepojde (co rychle dve prehry viac-menej potvrdili), takze EL je logicka volba.

Chelsea je na tom presne naopak - sice novy trener, ale zasa Talian. Zaroven skvely start do sezony v PL (bez straty bodu) s tym, ze Chelsea ma potencialnu vyhodu EL, ktoru sice musia hrat, ale nie je to nic prestizne, takze nemal by byt problem sa tejto tarchy zbavit. Ak sa to podari, budu vo vyhode oproti MU/MCity/LPoolu/TH a samozrejme, aj proti Arsenalu. Samozrejme, kvalita skupiny Chelsea je nevalna, ale zasa je to vykompenzovane solidnym kurzom.

Spominany Leverkusen - dobry kurz a zaroven biedny start do Bundesligy. Biedny natolko, ze je to urcite nevyhoda (treba sa viac snazit predrat dopredu v BL nez sa drat v EL). Samozrejme, pristup timov z BL je pomerne svedomity, takze je to tip na dlhe lakte, ale po tom biednom starte v domacej sutazi sa to vylozene ponukalo.

Anderlecht je najlepsi tim z tych 4 a zaroven nebol kurzovy favorit - dalej nemam moc co k tomu povedat. Zahral som si aj Trnava over 2,5 na body v skupine. Verim, ze aspon jednu vyhru uhraju, najskor niekde vonku. Vsetci traja superi su hratelni a Trnava v predkolach ukazala, ze jej strategia boja je velmi ucinna (najma vonku s kvalitnou obranou a hrou na brejky). K tomu kurz 2,45, co mi prislo ako najviac mimo na tom celom. Rovinu by som asi nehral.

Len si zoberte, ze dnes je na Spartak kurz okolo 5 na vyhru a to hraju, podla mna, s najlepsim timom skupiny. Kurzovo je to sice druhy favorit, to ale znamena, ze proti Dinamu bude kurz nizsi (povedzme 3,5-4,0?). Suma sumarum, pochybujem, ze by ste dostali kurz 2,45 na stavku "vyhra Trnava aspon jeden domaci zapas" ... a to tvrdim, ze vonku su sance vacsie nez doma (co sa bude dat vyuzit aj v konkretnom zapase, aj ked s mojim stastim je takyto suhrnny tip lepsia varianta).


Naposledy upravil UselessToo dne 20.09.2018, 18:22, celkově upraveno 1 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.09.2018, 17:38 Předmět: Europa League
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Az som zabudol, ze tam mam davam cas vyhodnotenia a nie cas mozneho podania (t.j. posledne kolo zakladnej skupiny EL - 13.12.2018).

Zahrane aj Chelsea top2 - NIE @20,0, AC Milano top3 - NIE @40,0, resp. AC Milano/Dudelange 2 @30,0 apod. K tomu na MB Olympiakos postup za @2,55, co sa mi zdalo priamejsie nez Milano/Olympiakos s kurzom snad @3,48 na Tipsporte. Samozrejme, je to tesne a znova zalezi na moznostiach a chuti.

Tie tipy za minimum (26 eur), sem hadzat nebudem, len som ich spomenul, ze ich mam zahrane. Olymp postup je za 2u, zahral som aj Anderlecht za max. (na obmedzenom ucte je to pri tomto type stavok tesne pred "vykopom" 150 eur to win) na vyhru v skupine @2,78, resp. Leverkusen, ze skupinu nevyhra @3,7.

Na Arsenal a stavku proti nemali kurzy a nemam chut ani vymyslat nieco a la AC Milano a Sbobet.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.09.2018, 18:25 Předmět: Europa League
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.09.2018, 9:12 Předmět: MS v basketbale žien
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70039960909&idb=1134185&hash=c6b8e3d2&t=dGlrZXQgOC4xNSB6YSA3NCZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70039960928&idb=1134185&hash=f5798ac1&t=dGlrZXQgNTAgemEgMjAmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Tu je to aj s tiketmi pre rychlejsie vyuzitie. Samozrejme, lepsie by bolo, keby som si dnes trochu privstal, ale faktom je, ze nemal som naladu na kombinaciu "skore vstavanie" a "nulova ponuka". Druha vec je, podobne ako pri atletike, ze ponuku vypisuju zdlhavo, vid napr. BEL/PUR nemaju vypisane.

Takze Hollingsworth by bola fajn tip, mozno aj ta Astou Ndour (tam uz je to trochu tazsie, ale Japonky bez top hracky pod kosom s tym, ze maju aj tak Spanielky vyskovu prevahu, resp. Ndour je jednotka na C pri vaznom zraneni dlhorocnej opory Sancho Lyttle.

Pri underoch je situacia trochu ina - tam aj vacsi drop nie je az taky problem, kedze faktory ako fauly/zranenia apod. hraju vacsinou pre tip a zaroven, ked je lajna uplne mimo, tak hodnotnych je aj 1,55/1,7 apod.

Argentincanky - tam ani jedna nepatri k dvom hlavnym oporam, vid na MB nenajdete ani jednu (na Tipaci zasa nenajdete hlavnu hviezdu Gretter, takze funny, alias klasika na uvod kazdych MS/ME). Kanadanky a tam je hlavna superstar hviezda WNBA Kia Nurse, ktora aj v pripravnych zapasoch to na seba jasne brala (zaroven proti Grecku to dnes nemusi byt uplne prechadzka ruzovou zahradou a lajna nie je nejako zasadne vysoko). Kaltsidou bola zranena a nevie sa, ci dnes nastupi, resp. ako dlho bude hrat. Maltsi ma sice snad 100 rokov (takmer 40), ale ak chcu mat Grekyne dnes akukolvek sancu, tak musi predviest par zazracnych pokusov. Asi nie je moc chytre hrat v underovom zapase 2krat over, ale tie hranice naozaj nie su prilis vysoko.

Cinanka v stratosfere, pritom nie je najvacsia hviezda. Korejcanka to iste. Najvacsiu korejsku hviezdu Tipac ma, cinsku dokonca vobec nie, takze podobne ako u ARG. Proti FRA do underov sa moc neda (super priaznivy na body), zaroven pod kosom maju najvacsiu hviezdu (takze Gruda skor do underu) a lajna na Johannes je na Tipaci stratosfericka.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.09.2018, 23:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Postnutym tiketom nieco chybalo - malinko stastia, v tej vacsej akovke urcite, v tej mensej, aj ked sa jedna o ten isty tip, tak zrejme trochu viacej zamyslenia a pouzitie ineho tipu z rovnakej struktury.

Tym chcem povedat, ze ten KO tip bol dobry/velmi dobry tip, ale uplne sa nehodil k tym zostavajucim (tam sa moc nehodil ani over na Nurse, ak mam byt uplne presny). Vzdy je snahou utvarat akovky (ak su to tie po 3 tipoch, mozno po 4-5) s podobnymi tipmi. To hladisko uz moze byt rozne - ci uz ide len o jednoduchu pravdepodobnost, o rizika, o urcitu rezervu (vyjde, aj ked to nebude fungovat perfektne, t.j. vyskytnu sa drobne problemy) alebo o ten isty druh typu (prilis vysoka hranica na dolezitu/klucovu hracku, avsak nie prvu hviezdu/tahunku/ostrostrelkynu, alebo tie rizikove hranice okolo 10/skor pod 10 na hracky, ktore nehraju zaklad/hraju len nejaku specificku ulohu/su nestabilne; nizke hranice na hracky, co dostanu minuty/zopar striel/teoreticky viacej priestoru nez obvykle kvoli lahsiemu superovi alebo vyssie hranice na overy na top hracky/klucove hracky po zlom/horsom zapase proti superovi, ktory je narocny/caka sa vyrovnany zapas/bude mat vyhodny matchup atd.).

Jednoducho povedane, ked da cely tim 37 bodov (a ano, toto bol zapas, kde sa dalo cakat jedine - malo bodov z oboch stran), tak smolne je uz len to, ze akakolvek hracka da dvojciferny pocet, nie este niekto z lavicky a nie 19-rocne dievca, aj ked viem, ze talentovane. Svojim sposobom ma aspon potesili tie zaverecne 2 TH v garbage time - 10bodov pri hranici 9,5 boli viac nez ked hodi 12 (uz tam potom nie je ta vtierana otazka - co keby nedala aspon jeden TH z tych 2, ktore hadzala v poslednej stvrtine apod.).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70040009753&idb=1134185&hash=4f85fccc&t=dGlrZXQgMjIuMjYgemEgMjUmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

A este toto mi zlepsilo naladu. To som vsadil az po tom, co som sem hodil povodne zahrane akovky. A to som zahral len a len z dovodu, ze zrazu Tipac vypisal aj posledny zapas, kde sa mi hned zapacila Ann Wauters (pri ktorej platilo nieco podobne ako u Kaltsidou - zranena, prakticky nehrala v priprave a tak varianty pred dneskom boli - nebude hrat vobec (void), bude hrat chvilu (easy OK), bude hrat dlhsie, ale bude z formy (stale zrejme easy OK). Zlepsilo mi to naladu z viacerych uhlov pohladu. Tie "hlavne" akovky (na 2k), kde mi nevysla len mlada Argentincanka, tie nevysli este pred vecernou varkou zapasov - takze na tejto akovke chybali 4 zapasy zo 6.

2 overy sa rodili velmi podobne - malo to byt easy a nebolo. Nurse sa takmer vyfaulovala, pritom tych 10bodov mala takmer hned a ako to uz byva, chybal jeden jediny a ten sa stale viacej a viacej vzdaloval. Napokon sa este na chvilu objavila v zapase, hodila 2 TH a isla spat (so 4 faulami - 3 mala uz v polcase a hned na zaciatku toho druheho si spravila 4. - v utoku).

Vtipne by tiez bolo, keby nevysiel len najmensi kurz. To som tam hodil len tak - nechcel som davat prilis mnoho tipov z predchadzajucich dvoch tiketov a zaroven som chcel mat solidny kurz. Zaroven som mal dost dovodov pre over s relativne nizkou hranicou + to bola len taka "dohravka", kde uz nejaka racionalita nehra az taku ulohu. Tam bol problem trochu iny - efektivita. Na konci zapasu 6/15 za 2body (celkovo 6/17, ale trojky su od nej skor nadstandard nez normal) a najma, ani jeden TH ... proti Japonkam a v zapase, kde mala 5 OR (to je umenie nemat TH). Napokon to dala a aj preto hovorim, ze aj napriek tomu, ze k velkej vyhre nechybalo vela, nemozem prilis nadavat na "vysledky".

A s legendou Wauters som bol po polcase zmiereny, ze sa uz na palubovke neobjavi ani len na sekundu a pritom o chvilu jej trener dal idealnych 58s. Takze ta akovka bola vo vysledku cira dokonalost - ked to je utrapne a po boji, vtedy to chuti najlepsie.

K tomu dosla akovka s U/O na body v zapasoch (som hral 2 undery a 1 over, pricom jeden under vysiel presne na bod - CAN/GRE). To boli cisto moje pokusy a ked akovka vyjde, je to perfektne - mikroinvesticia a relativne solidna vyhra. Snad ma len nastvalo, ze na MB sa uz nedaju vobec kombinovat strelci (necakam, ze z jedneho timu/jedneho zapasu, ale medzi zapasmi, to si pamatam, ze vzdy fungovalo). Jednoducho, MB pracuje na tom, aby sa stali lepsou SK, co, samozrejme, nie je uplne najlepsia sprava (ale ani ziadna tragedia, ma to aj svoje drobne vyhody).

///

Prvy den nie je moj oblubeny. Pravdou je, ze priprava nebola uplne puntickarska - cielene. Ked neboli vsetky pripravne zapasy pod jednou strechou, tak som nemal chut (a nepokladal to za extremne dolezite) sa v tom prilis dlho hrabat. Ano, mozno by to nieco prinieslo, lenze zaroven by to aj nieco zobralo, takze vyhody/nevyhody by boli vo vzacnej zhode.

Treba chapat, ze pri prvom zapase su aj SK "opatrnejsie" - ponukaju hracky, ktore su zname, osvedcene, take, kde sa maju od coho "odpichnut" (tie, ktore hraju v WNBA, idealne). Co by som dosiahol tym, keby som studoval vsetky pripravne zapasy Senegalu? Nic. Co by som dosiahol, keby som studoval pripravne zapasy Belgicka, ked v nich hlavne hviezdy vacsinou vobec nehrali ... Videl som vsetky pripravne zapasy USA, tam ale napr. nehrali niektore hracky s povinnostami v WNBA, takze dostali sancu hracky, ktore bojovali o miesto/hracky sirsieho kadra.

Pri druhom zapase uz opatrnost stracaju, mylne. Dostanu sice nove informacie, ale tie informacie su "udicka". Naopak, pre mna tie informacie maju cenu zlata a dokazem ich velmi umne a presne spracovat. A uz len cakam, ci sa na tu ocakavanu udicku v SK naozaj chytia (pri takom Doxxe v minulosti bolo uplne tutti, ze sa tak stane, v Unibete to bolo len o nieco lepsie, MB mal tiez pomerne tvorive srdce a Tipac sa taktiez nenechal zahanbit = klucom k uspechu je mnozstvo SK, pricom kazda na to nazera uplne inymi ocami. Zial, mnohe SK su nepouzitelne, mnohe pozmenili svoje pravidla, niektore MS zien nevypisuju apod.

Rozdiel medzi mojim pristupom a pristupom SK je v tom, ze ja uspech chapem ako "terc" a SK ho naozaj berie ako potvrdenie nejakej dlhodobej kvality a naopak, neuspech beriem ako prilezitost a nie ako prejav neschopnosti a neformy. Moje chapanie je vykonnost, ktora neustale osciluje a dovody tejto oscilacie mozu byt velmi rozne, chapanie SK je linearna priamka, kde tak ako vcera, bude aj dnes a rozhodne aj zajtra.

///

Ja mam rad, ked hracky skoruju ako dnes Americanky. 19, 16, 15, 14, potom sialena diera a 6. Diana Taurasi dala napr. dnes proti Senegalu len 3 body pri uspesnosti z pola 1/7. Potom clovek skontroluje s kym hraju zajtra - s Cinou, takze s podstatne lepsim superom. To znamena, ze serioznejsie to zoberie zaklad a menej minut a priestoru dostane lavicka. Samozrejme, bavime sa o USA, ktore je o hlavu nad zvyskom sveta, takze druhy zapas na MS s Cinou asi nebude bojom do poslednej minuty, resp. zapas, kde by hrali Americanky svoje maximum. Je to klasicky zapas, ze si rad zahram nizku hranicu na zvucne meno a nepochopitelne vysoku hranicu na meno, ktore je mozno zvucene v WNBA, ale v americkej repre musi stale nieco dokazovat a potvrdzovat. Proti USA zasa nie je mozne hrat v tychto zapasoch vysoku hranicu a to ani na oporu timu supera. Zaroven Cinanky dnes neponukli tu druhu stanu mince - ulet a vysoke pocet bodov od hracky, ktora sa zajtra nebude moc chytat. 10bodov, ok, fajn, ale to u mna nie je ulet a to ani u zien (ta s 15 bodmi je kvalitna hracka, opora, proti nej nemozem hrat under 12,5 a ani over 12,5).

ARG/AUS - asi nejake overy na hracky mimo Cambage. Under proti nej nehratelny, kedze ARG ma tendenciu nicit este viac Nigerijcanky a to dokonca aj ked zvazim, ze hranica sa moze objavit nad 25 (uz dnes malo MB 24,5, pre informaciu). U Argentiny, tazko povedat. Over na kohokolvek sa bude hrat zle a under po dnesku? Dve mena si viem predstavit, ale bude to podobne "tricky" ako tie dva dnesne.

CAN/KOR. Korea mala dnes take americke skorovanie - ked sa to vzdiali od poctu "10 da takmer kazda", je to vzdy fajn, t.j. 15-14-13-9-5 a menej je takmer ideal, ked da tim "len" 58bodov. S Kanadou to bude obdobny zapas ako s FRA - tim na rovnakej kvalitativnej urovni s rovnako kvalitnou obranou, ak nie lepsou. Kanadanky tam maju dnes aj nejake kladny ulet, potom zvacsa nudne kopirovanie hranic od hlavny tahuniek, takze vymysliet sa nieco da, aj ked zrejme nic velke (ono aj ten ulet sa bude tazko trestat, kedze proti KOR sa body davaju lahko a dobre - este lepsie nez dnes proti GRE).

JPN/BEL. Belgicanky tam nieco pripravili, ale hlavna hviezda body dala (a zajtra bude mat priestor to zopakovat) a undery sa proti JPN hraju zlozito (co neznamena, ze to neskusim). Zaroven je tu niekto, kto strelecky zhorel a potvrdilo sa, ze legenda este nie je uplne OK, aby odohrala solidne minuty (co je viac dobre nez zla sprava). Ak som popisoval fajn bodove hodnoty nahodnych hraciek v danom time, tak JPN je presne to "vyrovnane zlo" - 12-11-11-10-10-9 od 6 hraciek s najvacsou minutazou = cierna mora ziskoveho tipera props betov. A este vedomie, ze Japonky hraju s Belgicankami, t.j. narocny zapas proti timu s kvalitnou obranou (vid dnes 6bodov dalo PUR v polcase).

LAT/SEN. Lotysky dnes odohrali takmer dokonaly zapas. Ano, znie to zvlastne, ked aj napriek tomu prehrali, ale je to moj dojem z daneho zapasu (videl som takmer cely). Preskacu vyssieho supera pod kosom a to totalne (22-9 na OR), dokonca maju menej strat a prehraju? To je idiocia, s prepacenim. A naozaj, Lotyskam chybala co i len zakladna inteligencia v tolkych hernych momentoch, ze som sa sam musel chytat za hlavu. K tomu zufale trojky, co rozhodne nie je standard, ale nejako to doplna to nezvladanie niektorych momentov, z ktorych sa jednoducho musia uhrat body na ukor nadstavby a hernej krasy (skor v jednoduchosti je krasa ...). Dnes najznamejsie mena dali 16 a 14 bodov a hraju so Senegalom o postup zo skupiny = spatna sprava. Ta lepsia - hlavna strelkyna (strelkyna je ta co striela, nie ta, co je vzdy uspesna) bola dnes uplne mimo. Proti africkym timom plati, ze sa ma velmi dobre perimeter a horsie podkos, to znova nahrava dnes mimoznej shooterke, ako aj pomerne uspesnej rozohravacke. O Senegale viem uplne najmenej zo vsetkych timov a davam im aj najmensi kredit, o to lepsie vyznieva dnesny vysledok (netreba sa ale nechat opit rozkom). Jedno meno vylozene krici - zahraj ma a to je tak vsetko.

FRA/GRE. Proti Grecku hrat over na Francuzku hrat nebudem a under, tam by jeden napad bol, uvidim, co bude za hranicu (neprekvapi, na koho bude ten under). Grecko totalny vybuch a len pokracovanie biednej formy z pripravy. U Grecka nie je moc co dodat - Maltsi to dala a Kaltsidou nie - obidve relativne s prehladom. Zajtra budu lajny korektne a super tazky s kvalitnou obranou. To je ako brozura pre NB.

ESP/PUR. Od Puerto Rica som necakal az taky des, to znamena, ze po dnesku k nim musim pristupovat trochu inak. Spanielske strelkyne dnes boli pomerne nenapadne - Ndour mala excelovat a ledva dala nizku hranicu, Xargay je druha strelecka hrozba, takze ked da 15, moc sa s tym neda robit, toboz pred zapasom s outsiderom typu PUR. Torrens si setria a Palau zacne strielat, aspon trochu, az vo vyradovacke (aj ked dnes na nu je 9 az prilis), ked bude Spanielsku horiet ohen za zadkom. Cize zaujme max. Ouvina, co ale zajtra nebude prilis pouzitelne. Od PUR drzim ruky radsej co najdalej je to mozne.

TUR/NGR. Myslim si, ze Quanitru len posetrili, ked mala rychlo 3 fauly a bolo hotovo. Samozrejme, mohlo tam byt aj nieco ine, ale ked vidim tie 3 fauly, priklanam sa k tejto variante. Okrem toho ziaden zasadny extrem. U Nigerijcaniek, podla ocakavania, sa o body starala hlavne silna trojka, resp. tentokrat najma 2 zo silnej 3. Asi bolo chybou nehrat under na nejake ine meno nez tychto troch - Tipac totiz vypisal niekoho ineho a tato hracka mala dnes strelbu 0/10 (zajtra je nepouzitelna, som len zvedavy, ci to s nou skusia znova).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.09.2018, 12:53 Předmět: MS v basketbale žien
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ponuka Tipsportu absolutna bieda a to som ju skenoval vcas - hned rano niekedy po 8, max. 8:30. Minimum kurzov dropnutych, ak nejake, tak len decentne na 1,7. Nebolo tam fakt nic, resp. len to, co som teraz postol a co uz mam chvilu zahrane.

Samozrejme, mozno aj nieco ine bolo hratelne, resp. Johannes/Akhator under 14,5 urcite, ale toto je ponuka, ktoru malo aj MB a plati, ze oproti Tipsportu v nie tak zlodejskej "rovine". Naopak, vcerajsia panika s MB bola nasledovana prijemnym rannym prekvapenim, ked sa vsetko spravalo tak, ako som bol v minulosti zvyknuty - kombinovat sa da cokolvek medzi zapasmi (co nie je T...., kde sa da kombinovat cokolvek s cimkolvek), limity sa zdvihaju, cim je zapas blizsie (inak povedane, hodinu pred koncom ponuky je limit na maxime, co znamena, ze hodiny pred startom zapasu, kedze hodinu pred zaciatkom strelcov vzdy stahuju z dovodu vlastnej bezpecnosti), pricom max. na uplne najhorsom moznom ucte je 60 to win pri sole (co je fajn pri fakte, ze clovek pocka 20-25 minut a ponuka sa obnovi - obcas dropne kurz, obcas trochu lajna, mnohokrat sa nestane nic). Pri 4-kombe vklad uz 20 eur, co je pre moje potreby dobry kompromis. Samozrejme, vedel by som si predstavit aj top ucet a vyuzit ponuku aj lepsie, ale toto mi ako-tak staci.

Hral som tam uplne klasiky - Gaucher under, Boquette under, Vanloo under, Laksa over. Potom sa to uz trochu prelina s Tipsportom, vid Johannes/Akhator under, myslim, ze niekde snad aj Delle Donna under, Babkina over, Cinanka over (ktoru som hral vcera do underu) a Maltsi under.

Tazko nieco pokazite, ked zahrate under na hracku, ktora vcera nastrielala najviac bodov vo svojom time, pricom to nebolo tych trapnych 10-11, ak sa bavime o hlavnej hviezde timu. Samozrejme, to je len zakladna premisa a treba k tomu nieco pridat, aby z toho mal clovek lepsi dojem, resp. aby tie tipy trochu rozradil a vhodne ich pouzil.

V Tipsporte, ako som uz pisal, nebolo moc co rozradzovat. Jedine 2 slusne duely, ktore bud na MB neboli, resp. s horsou hranicou, su tieto 2. Turkyna na MB bola, ale s nizsou hranicou o 1bod, Senegelcanka dokonca vobec. Ma to daleko od niecoho extra a to plati pre obidva tipy, ale zahral som to za 1u, tak som to sem hodil. Viac rozhodne cakam od tych roznych tipov a akoviek, co mam na MB.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.09.2018, 10:29 Předmět: MS v basketbale žien
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.09.2018, 10:32 Předmět: MS v basketbale žien
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dokonca som si dal kombik, kedze tych "hratelnych" veci bolo v Tipsporte tentokrat pomerne dost. Neda sa povedat, ze tutti, ale hratelnych urcite.

Korejcanku Kang som v ponuke ocakaval uz minule, ale nestalo sa. Ona predviedla dalsi podareny zapas, takze bolo iste, ze tentokrat sa oku bookies nevyhne. Lenze, Kang chodi do hry z lavicky. Prve zapasy boli pre Koreu skor pokusom o zazrak nez realnou sancou na uspech. To sa dnes meni, kedze je to pre obidva timy (Grecko/Korea) zapasom o vsetko, zaroven pre oba timy zapasom, kde rozhodne mozu uspiet. Korea ma solidne sance aj z dovodu, ze Grecku minuly zapas proti FRA tak skvele vysiel (co je spatne, kedze k uspechu to aj tak neviedlo).

Dat 13bodov z lavicky je obrovsky pocin. Dat aspon 13bodov z lavicky trikrat po sebe? To je skoro zazrak. Proti Grecku sa body nedavaju lahko, takze to tentokrat nie je zapas, kde lahsi super = lahsie strielanie bodov. Zaroven vyrovnanost dostane do hry viacej zaklad, ktory proti Kanade dostal menej minut, najma v 2.polcase.

Nigerijcanku Niyngifu som uz spominal. Je to ta hracka, ktora v uvodnom zapase proti Australii zaznamenala bilanciu strelby 0/10. Aj tato hracka chodi do zapasu z lavicky (resp. v prvom z lavicky, v druhom v zaklade, avsak jej minutaz bola prakticky totozna - okolo 18 minut). Pre mna je zahadou, ze po 0bodoch v prvom zapase a 9 v zapase s Tureckom, ju bookies vypisuju znova a to s povodnou hranicou 9,5. Hracka hranicu ani raz neprekonala, priemer ma 4,5 a aj tak vypisu 9,5 - fajn, nestazujem si.

Nigeria znacne fauluje, takze problemy s faulami su u zakladnej zostave takmer na dennom poriadku. V minulom zapase sa to tykalo dvoch hracok z hviezdneho tria, ktore odohrali velmi malo minut (Elone necelych 19, Kalu necelych 23).

///

Li Yueru, hviezda cinskeho timu, mala velke problemy s faulami v oboch uvodnych zapasoch. To je jeden z dovodov, preco sa mohla tak v skvelom svetle predviest Xu Han, jej nahradnicka na C. Slabsi super, osobne teda ocakavam, ze tentokrat si uz da pozor a zaroven, ze bude to ona, kto potiahne svoj tim za vitazstvom. K tomu si pridame stabilnu Shao Ting, ktora riadi hru, technicky je niekde inde nez jej spoluhracky, dokaze umne napichnut obranu a vyhodit na volnu hracku na trojke apod. U Shao Ting ale plati, ze sa do strelby netlaci, pricom by mohla a berie to na seba az vtedy, ked Cinu tlaci topanka, resp. ked ju k tomu situacia vylozene donuti (Lotysky ju k tomu nutili pomerne casto strasidelnou soft obranou).

To znamena, ze skoro vsetky mimo tejto dvojice su potencialne hratelne do underu. Ano, hranice nie su obrovske a je to riziko, toboz proti slabsiemu superovi, ale ine faktory nas k tomu tak trochu tlacia.

U Senegalu je to podobne. Sarr hram znova, aj ked MB malo lepsiu lajnu o kusok (aj ked aj tu nizsiu v Tipaci mam v kombiku). Je to skoro ako kopia Kang. Hracka z lavicky dava v pohode cez 10bodov. Dieme je podobna vec ako rozohravacka Ciny Yang - az 4./5.moznost na strelbu v hierarchii zakladnej zostavy, pricom dat 10bodov u zien v akomkolvek zapase je velky pocin.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.09.2018, 23:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jedine, co ma pocas vikendu (prvych dvoch kol zapasov) naozaj stvalo, to bol biedny vysledok tu postnutych tipov (tzv. formularovych - tie mimo boli dobre, logicky, kedze bilancia bola cca 20-4 alebo nieco podobne). To sa dnes zmenilo a som za to velmi rad.

Uz sa aspon mozem zakonito pochvalit, resp. rozhodne nie skryvat a aj by sa zaroven patrilo prvu, tu klucovu cast MS zien, nejako ucelene zhodnotit. Pre mna to boli 3 dni so ziskom okolo 750. Naozaj, takto vyvazene to slo. Prvy den tomu vyznamne pomohla spominana akovka z O/U, avsak druhy a treti den to bolo vylozene o propbetoch. Druhy den takmer cisto o MB (kedze limitovo to tam ako-tak fungovalo), dnes to zasa bolo v znameni Tipsportu.

Kazdy den sa dalo vyhrat viac, zial, kazdy den sa vyskytli drobne chyby - tie su povestnym jazyckom medzi uspechom a megauspechom. Prvy den Argentincanka na 2k, druhy den nevyuzity potencial a nezahrana vacsia akovka na MB (5-ako/6-ako, kedze max. vklad je rovnaky od 4-ako vyssie -20 eur na jednu akovku). Druhy den na MB totiz vyslo snad vsetko. A dnes? Dnes idealne vyslo len to, co som tu zverejnil (to je nejakych 700 eur+), zvysok bol v znameni drobnych chyb, ktore pokazili dobre akovky. Dnes bola vsadena aj ta 6-ako (kedze limity boli nizsie, ale zasa ponuka na MB bola o to bohatsia - s tipmi na doskoky/asistencie u kazdeho timu). Zaroven k 6-ako potrebuje clovek aspon 6 zapasov, pricom v kazdom zapase musi byt nieco zaujimave k vsadeniu (z 8 zapasov sa to realizovat da, v dalsich dnoch budu len 4, takze to cele bude z pohladu podobnych akoviek stat vylozene na Tipsportu - faktom je, ze je to vyradovacka, co uz nie je zona, ktora tiperom nahrava, mozno tak tym, co to robia systemovo absolutne tragicky).

Dnesne chyby (treba chapat tak, ze chybou to nie je zahrat, chybou je druh zahrania - t.j. dat to k dobrym tipom do akovky, dat to k tipom z ineho sudku ... uz som to predtym vysvetloval). Vid aj dnes, zapas JPN/PUR - nie je problem zahrat solo 4F najvyssie hranice do underu (ONeill/Takada apod.), ked MB ponuka trochu nadsadene hranice (co je standard), problemom by bolo, keby som to vyhodnotil tak, ze nieco z toho moze ist do "serioznej" akovky. To je presne ta chyba, o ktorej hovorim.

Ta sa stala u Whitcomb. Faktom je, ze stacilo trochu stastia, t.j. aby ju tam tam trenerka Brondello uz nedavala za rozhodnuteho stavu v 4.stvrtine podobne ako to urobila u Cambage, nedala by potom tu trojku a skoncila na 8 bodoch. To ale nemeni nic na veci, ze do tej akovky tam nepatrila. Mozno som chcel az prilis zahrat 6-ako, pricom som to mal vyhodnotit tak, ze staci mi 5-ako, ktore zahram dvakrat (co by bolo vo vysledku to iste).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70043452908&idb=1134185&hash=16a2e03a&t=dGlrZXQgNjYgemEgMTIsNTAmZXVybzsgS08%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

To iste. Over medzi undermi. Dokonca obrovsky over a dokonca over po vydarenom zapase. Neviem, asi najhorsi tip, ktory som podal za tie 3 dni (a ze je latka nastavena velmi vysoko). A este Mestdagh mi pokazila poslednu akovku na vacsie peniaze, aj ked to bolo 4F rychlo nahadzane, takze tam to beriem realisticky a nepokladam to za chybu v style zahratia.

Inak musim spomenut, ze naozaj nepamatam turnaj, kde by po zakladnych castiach neprebehol jediny "vyjeb". Bud su to easovky alebo to na chlp vyjde (vid Achonwa - malo to tendencie na vyjeb, to sa deje casto, ale aj napriek tomu sa to udrzi po hranicou, resp. na poslednu chvilu sa to preklopi do overu ... u Achonwy bolo smutne, ze mala cely zapas problemy s faulami Ayim, najma v zavere, ked dostala 5.osobnu chybu, bez ktorej by sa uz Achonwa na palubovku nedostala ... aj ked sa dostala, tak ziaden bod uz nepridala a tip vysiel). Aj z tohto pohladu tych vyse 2k musim brat s pokorou, pretoze si velmi dobre uvedomujem, kde by som bol, keby sa nieco nevydarilo (je to velmi jemny mechanizmus, kde akykolvek drobny zasah moze mat fatalne nasledky - co je vidiet aj na tych mojich drobnych chybach).

///

Aj preto je pre mna nepochopitelne, ze niekto moze ponukat sola na strelcov. Aj keby som sa odprostil od toho, ze je to vo vacsine pripadov hlupost, ak je to dotycny dobry/viac nez dobry, solo tych strelcov sam dlho hrat nebude. Ak ich sam hrat nebude a napriek tomu ich v takej verzii ponuka, tak velmi dobre poznate moj nazor na takyto typ spravania. Ak ich tak hra, tak to znamena, ze ich hra za male vklady = potom je otazkou, kde je ten uspech. Je absolutne prirodzene, ze ked som v niecom dobry (skor vyborny), tak sa snazim pomaly posuvat vyssie a vyssie. To, samozrejme, nevydrzi dlho. To, ze to nevydrzi dlho znamena, ze som skor ci neskor musi dotycny prisposobit. Nicit kvoli strelcom ucet za uctom mi pride chytene za vlasy, ale beriem, nemusi so mnou v tomto kazdy suhlasit.

Smutnejsie je, ze v tomto pripade je prisposobenie aj same osebe logickou volbou cislo 1. Hrat solo strelcov je hlupost (pri rovine 1,82-1,82 obzvlast) aj v zazracnej krajine, kde limity nikdy neexistovali a existovat ani nebudu.

Ja sa tu stale bavim o ludoch, ktori to porazaju. Keby som bral ludi, ktori nemaju paru a nechapu system, ako to cele funguje (co je drviva vacsina, urcite 99,5%+), tak beriem - hrat solo bude asi lepsou variantou, aby dlho prezivali okolo nuly, resp. to odozdavali SK pomalsim tempom. Tym nehrozi problem, ze by prilis rychlo vyhravali a teda im ani vonkoncom nehrozi, ze by prilis limity, resp. ze by co i len vyuzivali limity, ktore by prisli, keby boli uspesni.

Dam priklad, uz som ho tu snad niekedy spominal, dokonca som tu ratal zmysluplnost vsadenia akovky. Clovek ma dva tipy rovnakej urovne (v idealnom pripade "nepriestrelne" za normalnych okolnosti). 1,82 a 1,82, dve sola podam za 500 eur. Samozrejme, ked som fakt dobry, za 500 eur si strelca solo budem moct podat tyzden, mozno dva (ak to budeme vztahovat na dlhodobejsiu sutaz, napr. NBA - pri MS by clovek len odpalil ucet, mozno aj dva, za dobu trvania, ak by sa mu darilo).

Ak vyjde len jeden, prehravam aj pri solach nieco (co je primarny dovod nehrat sola - na kurzoch 1,82, ktore clovek vsadza kazdodenne, dojde leda tak do pr...., resp pekla). Ak vyjdu obidva, tak "snad" vyjde aj akovka. Ked nevyjde ani jeden, aj ked som pisal "nepriestrelny" (s touto logikou ale mozem lahko argumentovat, ze ked su nepriestrelne, tak preco nehrat akovku namiesto sola? ...). Hrat 2krat za 500 je to iste ako zahrat akovku za 350, co sa tyka vyhry, ak obidva tipy vyjdu. Riskovat o 650 eur navyse na vkladoch kvoli zisku cca 800 (prematch, to je tiez klucove poznamenat), to uplne zabija moje mozgove bunky.

Ak vyjde len jeden, tak som na 2 solach minus takmer 100, na akovke spominanych 350. Naschval pouzivam vyssie vklady, pretoze sa s nimi lepsie pocita a ten rozdiel je lepsie vidiet. Na zlimitovanom ucte v Tipaci mi zoberu solo za 150, takze 2sola = 300 (a to ultimatne dropnem kurzy). 300 = cca 240, co sa tyka zisku = to znamena akovku za len nieco vyse 100 eur. Rozdiel medzi 30 eur a nieco cez 100 eur je pre mna nulovy (a kto hra solo za 500, tak plati to iste aj pri prvotnom prepocte = 100 alebo 350, ak mam dva nepriestrelne tipy, t.j. to hram s tym, ze obidva by mali vyjst, avsak ako mysliaci clovek a skuseny tiper viem, ze stat sa moze vselico a jeden moze vyjst lahko a aby nevysli obidva? stavaju sa aj vacsie zazraky = pri strelcoch je to casto retazova reakcia a T.... nam umoznuje hrat akovku z jedneho zapasu, t.j. keby som mal tuto akovku z jedneho zapasu, tak by tie tipy boli naviazane na seba = problemy u jedneho by sa rovnalo problemom u druheho).

V neposlednom rade plati, ze hodnota sa nasobi. Akovky su sice zlo blah-blah-blah, avsak je to zaroven najlepsi akcelerator hodnoty, aky kto kedy vymyslel. Kombik je len suhrn variacii akoviek z urcitej vybranej mnoziny tipov. Pri propbetoch sa tazko hovori o hodnote - clovek tam ma castokrat problem chapat, co znamena jeden bod na hranici, co sa tyka kurzu (cca 2 desatiny), nebodaj 2, 3 alebo 5. Rovnako sa zle vycisluje stav, kde to dany hrac prakticky nemoze hodit, ak sa v zapase neodohra nieco magicke (predlzenie/vyfaulovanie konkurenta v polcase/zranenie dvoch spoluhracov ...). Nepriestrelny prakticky za ziadnych okolnosti nemoze byt over, naozaj nemoze. Zranit sa da aj po 5 sekundach, 2 fauly a vysadevania na lavicke sa daju dosiahnut s prehladom do minuty, vyrazny naskok tiez prilis neprospeje (vacsinou sa vypisuju starteri a tahuni).

///

Takze Dexter, na rozdiel od atletiky, je tu skor teoretickym prinosom nez nejakym vaznym problemom. Nejaky slusny tip sa objavi, kde-tu, ale prevladaju tie nanajvys priemerne (nehratelne, nezaujimave, resp. hrat ich solo? to vazne? ... v nejakej vylozene 4F akovke, preco nie, ale to je tak strop ich vyuzitelnosti) s par kuskami, ktore su vylozene ulet (jednoducho pruser a sanca zahrat proti v lepsom kurze - asi ako som nepochopil ten drop na Laksu pri prvych zapasoch a po par dnoch som uz stopercentne "pochopil").

A ako som povedal - to, ze nam dropne kurz z 1,82 na 1,7, to je uplne v pohode. Ono sa to za A, mohlo stat len pri prvej varke zapasov, ktora je pre neho asi najzaujimavejsia (ten tradicny pristup - preferujem overy, takze 1.den je raj, kedze "na top hracov" su nizke hranice + je tam strach, ze v dalsich dnoch budu vyssie ...) a za B, je takmer uplne jedno, ci v trojakovke mam vysledny kurz 5,5, 6,2 alebo 7,5. Pisem v trojakovke, pretoze neexistuje, aby som hral 2-ako s dvomi 1,7 v kurze 2,89. Ten kurz samotny vyzera odpudivo, najma neprinasa nic, co by akovka prinasat mala.

///

Este "nas" cakaju 4 hracie dni, vzdy po 4 zapasoch. Uz to bude PO faza, takze si treba davat velky pozor. Najma to znamena, ze vsetky timy pojdu naplno a nebudu chciet nic podcenit a to dokonca aj v zapasoch, ktore su na papieri uplne jasne. Zaroven plati, ze po zajtrajsku je den volna, takze zajtra tam nie je nejaky vyrazny tlak na to posetrit sily na boj v QF. Naopak, trener by mal skor chciet dat svojim hviezdam tradicnu zataz, aby zostali v rytme a vyuzit to ako vyhodu v QF (kedze superky budu mat 2 dni volna).

Naopak, o unave a taktike bude zaverecny trojboj - QF/SF/F v troch dnoch na konci turnaja (pre niektore timy 7in9). Zaroven do hry viacej vstupia faktory ako zranenie, ktore vyrazne suvisia s unavou hraciek.

Nieco ocakavat - stacil mi 2.hraci den a ponuka Tipsportu. Vo vyradovacke som uz v poho, nemam velke oci a len budem cakat na nejaku vyraznejsiu chybu (s ktorou sa pochvalim) a ked sa neobjavi, tak si tam leni nieco hodim. Netreba totiz zabudat, ze kazdy dalsi zapas (bez nejakej intervencie do schemy nasadzovania hracok, o co sa vacsinou postara zranenie startera) hra do kariet SK (extremy sa stieraju, ci uz su pozitivne alebo negativne).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.09.2018, 10:29 Předmět: MS v basketbale žien
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nenapadlo by mi, ze zrazu Grekyna dropne. Niekto, kto je stale na pomedzi vypisanej hranice, to je trochu nestandardny tip pre komunitu. Grekyna je v ponuke premierovo a dovodom je presne ta vyrovnanost - 7 alebo 8 bodov dala v kazdom z troch predchadzajucich zapasov.

Dovodom k tipu je jej postavenie v time (chodi z lavicky, hra pod 20 minut) a najma - jej neskutocna efektivita. Mat cca 4 strely na zapas a vycarovat z toho vzdy 7 alebo 8 bodov s timom a la Grecko (ziadna slava), to je pozoruhodne.

Alba Torrens, tam je ta lajna uplne mimo. Spanielky su doma a rozhodne neprisli na MS s tym, ze by koncili niekde v stvrtfinale. Spanielky zaroven hraju o zapas viacej nez vsetky najvacsie konkurentky (z dovodu, aby sa vyhli USA v SF, aj ked ten zaver zapasu s BEL, ktory o tom rozhodoval, bol naozaj vtipny). Alba v prvych zapasoch proti lahsim superkam nula-nula-nic, aby vcera v prvom ostrom zapase s BEL zahrala svoj standard. Ten standard, co je uplne najviac zabavne, sa zastavil na cisle 16 - hranica je zahadne na 15,5, co je presne ten zlom jej "vcerajsieho" vykonu.

Lenze vcera sa hralo s BEL, prestizny zapas dvoch silnych timov z Europy. Dnes sa hra nutne zlo, ktore si ESP zvolili v snahe vyhnut sa USA a zvysit svoje sance na finale. Torrens vcera cez 27 minut (proti JPN 12/5, proti PUR 22/6) a 16 bodov, dnes necakam, ze by na palubovke stravila taku porciu casu.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70044562487&idb=1134185&hash=2c45efda&t=dGlrZXQgMzYgemEgMjAmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

A akovka - podla mna az trochu za hranicou. Zamerne som tam nedaval Grekynu, ktora je hodne hranicna (avsak velmi zaujimava svojim "streleckym" pribehom o efektivite). Vidite, ze je tam nejako moc overov, co je taky standard, ked sa zo skupin posuniete do vyradovacky a ako som pisal, rizika pri overoch su nepomerne vyssie nez pri underoch. Najlepsia grecka, cinska a turecka hracka, k tomu jedna zo silneho nigerijskeho tria + Torrens a lajna na Meng Li je jednoducho vyssie nez by mala byt.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.09.2018, 10:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70046403478&idb=1134185&hash=32f47f53&t=dGlrZXQgMzQgemEgMjYmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Nevidim tam ani len 2 tipy podobnej (vysokej) kvality, aby som mohol zahrat aspon nejaku 2-akovku za vyssi vklad. Takze len obligatna "plachta". Ostrelujem to cele MS a zatial mi ziadna, ktora sa blizila 1k nevysla - dnes je ten den D? Uvidime.

Keby bola Taurasi/Gruda za 15,5, bolo by to dost aj na vacsiu doveru. Hranica 7,5 u Cinanky je zradna, u Nigerijcanky 8,5 takisto (to je ta nevyhoda neskorej fazy turnaja - hracka sice moze zahrat super zapas, ten posledny, ale priemer vytvaraju uz 3, resp. 4 zapasy, nie 1 alebo 2). Cruz sa mi paci asi najviac z toho vsetkeho, rovnako sa mi paci, ze je to take jednoliate - 6 underov, moje srdce plesa.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 28.09.2018, 21:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Koniec. Z MS tu uz nebude ani ciarka a zaroven vam oznamujem, ze tu nebude ciarka ani cely dalsi mesiac (mozno bude, ale rozhodne to nebude ziaden tip, to som si isty). Vyjeb storocia s menom Anna Cruz - a to som este mierne istil Kanadanku, ktoru som tam realisticky davat nemal (pricom som stopercentne veril, ze Cruz to za normalnych okolnosti nemoze hodit). Ako vidite, obcas normalne okolnosti neprebehnu a aj nelogicka vec sa stane realitou.

Takze dnes -200, samozrejme, ziadna tragedia, aj ked je rozdiel byt +700 a -200, resp. konecne trafit tu zasluzenu akovku a takto o nu prist. Sposobom, ze trener Mondelo nenecha dohrat zostavu, ktora vybojovala vitazstvo a hodi tam Cruz, ktora si zjavne este potrebuje nahanat jej mizerne statistiky. V zavere zapasu sa davaju do hry mlade hracky a nie obstarozna Cruz, ktorej to nic neda (nazvime to zazitok/skusenost). Fakt je mi na zvracanie z debilneho myslenia niektorych ludi, v tomto pripade hlavneho trenera (ono uz prazvlastne bolo nasadzovanie do hry pocas celeho zapasu, ale tak to je o inom).

PS: Rozhodnutie, ze tu nebude nic dalsi mesiac nesuvisi s tymto vyjebom, to len aby bolo jasno. Jednoducho v oktobri stabilne nie je nic, co by som mohol zmysluplne tipovat mimo livko - t.j. zahrat prematch a napisat par dovodov v analyze. Pokusy ako minuly rok robit nasilu nebudem, vodny slalom vypisany tiez uz nebude, ked nebol dnes a inak tam bude len mnoho kluboveho basketbalu (ktory uz netipujem), futbalu, hokeja a nejaky ten halovy/azijsky tenis = nic, co by som pred zimou dobrovolne podstupoval. Ak si nieco zahram, bude to len moje rozptylenie a ako sa poznam, zrejme moja blbost.

Myslim, ze som odviedol k MS velmi dobru pracu, po dnesku mam pocit, ze som nebol uplne adekvatne odmeneny (doteraz som ten pocit mal, dnes mi to tato udalost znacne spochybila), rovnako sa da hovorit o celom mesiaci, kde to zrovna nebolo nabite zaujimavymi prilezitostami (minimalne nie pre moju vsestrannu specializaciu).

Nebojte sa, za oktober nikto nezaplati ani cent. Bud sa o to prihlasite vy (dobra varianta) alebo to budem musiet nepriamo riesit ja (cez propitaka, vid uz o tom diskusia raz bola - pri podobne hluchom mesiaci ako bude ten nadchadzajuci).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy