Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - říjen 2018 (-7,84 unitů ... Yield -5,92 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 26.09.2018, 8:59 Předmět: Dexter blog - říjen 2018 (-7,84 unitů ... Yield -5,92 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - říjen 2018

Naposledy upravil propitak dne 1.03.2019, 9:52, celkově upraveno 2 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.10.2018, 12:04 Předmět: basket ženy Polsko
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V loňské sezoně porazily Gdynia doma Siedlce právě o 16 bodů, letos v přípravě na turnaji v Lublinu o 14. Mylsím, že na domácí palubovce v posíleném složení to bude ještě jasnější zápas. Za domácí by dnes totiž už měla mj. nastoupit i Rebecca Allen, čerstvá vicemistryně světa s týmem Austrálie. Kromě ní jsou ale v týmu i další skvělé hráčky: z ruského Orenburgu přišla skvělá Američanka Cannon, z Košic slovenské reprezentantky Bálintová s Jurčenkovou, z Wasserburgu Litevka Okockyte, z Krakova Němka Greinacher. K tomu poslké reprezentantky Misiek, Podgorna a především supertalent Makurat. To je tým, který chce uspět nejen v lize, ale i v Eurocupu. Naproti tomu Siedlce by měly stejně jako v posledních letech i letos hrát spíš o záchranu. Tým potáhnou spíš průměrné Američanky, známé i z české ligy - Bellock (ex Slavia) a Harris (ex Sparta), ostatní hráčky mají podstatně nižší kvalitu než domácí tým.

P.S. Srovnatelné kurzy vypsali i Tispsport a Fortuna.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.10.2018, 7:45 Předmět: Euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Řecký Olympiakos se uchází o premiérovou účast v Eurolize, ale paradoixně má asi slabší tým než loni, kdy vypadl už v prvním kole play-off méně prestižního Eurocupu. Největší opory jsou pryč - Amaeričanky Macaulay a Y.Anderson zamířily do Turecka, opora řecké repre Kaltsidou do Polkowic a veteránka Maltsi nejspíš ukončí kariéru. Přišly poměrně neznámé Američanky Lykendra Johnson a Jessica Thomas, s nimi Maďarka Rasheed nebo reprezentační rozehrávačka Pavlopoulou. To je ale podle mě na Euroligu málo.
Tradiční euroligový účastník Wisla Krakow naopak přes léto mocně posiloval. Ze Seattlu přišly dvě vítězky WNBA - pivotka Russell a talentovaná rozehrávačka Canada, Španělku Rodriguez pak doplnily její reprezentační spoluhráčky Conde a Araujo. Wisla má letos hodně silný tým a podle mě je v této kvalifikační dvojičce jasným favoritem.

Lotyšská Riga si už Euroligu v minulosti zahrála, ale moc nevěřím tomu, že to klapne i letos. V týmu jsou dvě solidní Američanky Peddy a Slaughter, k nim pak řada reprezentantek v čele s pivotkou Vitolou, která přišla z polské Gdyně. Celkově mi ale přijde tým Benátek silnější. Údajně mají pro tuto sezonu velké plány jak v domácí soutěži, tak v Evropě. Tomu odpovídá i kádr, který mimo jiné posílila třeba i nejĺepší lotyšská hráčka současnosti Anete Steinberga. S ní by měly patřit k oporám Američanka J.Anderson, americká Maďarka Goree a mladá Němka Gülich, která si letos vyzkoušela WNBA. Kromě toho je v týmu řada italských reprezentantek. Tomuto týmu by Euroliga docela slušela...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.10.2018, 12:31 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ruskému ženskému basketu vládnou Jekatěrinburg a Kursk, naopak u Orenburgu mi připadá, že je rok od roku slabší. A letos bych se nedivil, kdyby vůbec do Euroligy nepostoupil. Turecká Cukurova ji chce hrát hodně, což je evidentní podle letních posil. Skvělou Ukrajinku Iagupovou by totiž letos měly doplnit dvě hvězdy nedávného MS - Španělka Ndour a Belgičanka Mestdagh. Minimálně na horké turecké půdě bych Cukurově věřil.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.10.2018, 9:11 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tak jsem zase začal nový měsíc tragicky (Krakow mě bude ještě dost dlouho štvát), doufám, že to opět zlomím...
Hodně věřím Nantes (důvěra 8/10), ale na sólo tip je to nízký kurz a hanndicapy sázkovky nevypsaly. Sad Proto přihazuju do trochu divné akovky. Lutych je solidní belgický tým, ale francouzská liga je úplně někde jinde. Navíc Lutych hraje výhradně s domácími hráčkami, a to spíš juniorského věku, žádná z nich např. nebyla na nedávném MS. Nantes je mnohem zkušenější i kvalitnější, tady by to podle mě měla být celkem jasná záležitost.
V tureckém pohráu je podle mě favorit Fenerbahce, kde udržely zkušenou trenérku Garnier i kostru týmu a navíc přivedly kvalitní posily jako Italku Zandalasini nebo Američanku Hartley. Největší rozdíl oproti Hatay ale vidím v kvalitě domácích hráček. Zatímco v kádru Fene je absolutní tureckí špička (Vardarli, Senyürek, Cora, Canitez), u Hatay se této kvalitě blíží jen Koksal a Aydin. Osobně bych viděl hladinu někde kolem 1,5.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.10.2018, 8:56 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Budu si stát za tím, co jsem napsal před prvními zápasy, i když mi to nevyšlo. Cukurova si nechala utéct začátek, Wisla zase trochu nezvládla konec. Věřím, že Krakow do Euroligy postoupí a Cukurova o ni alespoň zabojuje.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.10.2018, 9:33 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V pohárech jsem možná trochu podcenil faktor nesehranosti, i když to, že Wisla Krakow s takovým kádrem nepřešla přes Olympiakos, pořád ještě úplně nechápu. Shocked Dnes se rozbíhají další evropské ligové soutěže, kde jsem se pokusil vybrat zajímavé duely.

Dva zápasy jsou ze Španělska. Bembibre hrálo poslední tři roky o záchranu a jinak by to nemělo být ani letos. Odešla jim celá základní pětka a posily (Gladkova, Nauwelaers, Llorente) nejsou nic extra. Gipuzkoa končila v posledních letech uprostřed tabulky a i letos vypadá její kádr určitě líp než ten domácí. K oporám by měly patřit chorvatská rozehrávačka Brkić a americké duo Weaver-Louis.
Hodně posílil Zamarat, kam přišly členky širšího kádru silné španělské repre Quevedo a Lo Sylla, dále Srbka Stanačev a Američanky Wagner a Nelson. S touto sestavou by letos mohli atakovat horní polovinu tabulky. Tam by mě naopak docela překvapilo Araski.

Francouzská liga začíná turnajem v Paříži, tedy na neutrální půdě. Možná vůbec nejvíc ze všech týmů posílil Lyon, který je vážným adeptem minimálně na semifinále. Hlavní hvězdou je skvělá Američanka Alysha Clark, právě z Tarbes přišla jeho loňská nejlepší střelkyně Kanaďanka M.Plouffe, ze Charleville do Lyonu zamířila Brazilka Clarissa. A už loni tady hrály francouzská reprezentantka Badiane nebo belgická rozehrávačka Allemand, která zahrála fantasticky na nedávném MS. Z Tarbes odešla kromě Plouffe taky Amričanka Björklund a myslím, že náhrady (Fontaine, Bravard) nejsou úplně adekvátní.

Ve Francii se hraje taky Superpohár, v němž je favoritem Bourges. Ten by měl jít po loňské přestavbě a omlazení kádru výkonnostně nahoru, hráčky jako Johannes a Chartereau jsou už výraznými postavami francouzské repre, k tomu jsou tu výborné Kanaďanky Raincock a K.Plouffe nebo skvělá španělská rozehrávačka Ouvina. Charleville se čeká na euroligovou premiéru, takže jsem čekal větší posilování, než k jakému v létě došlo. Kádr se sice výrazně obměnil, ale nejsem si jistý, jestli oproti loňsku posílil.
Kvůli vyššímu kurzu jsem si do akovky přibral netradičně výsledek prvního poločasu italské ligy mezi Empoli a Neapolí, což by měla být podle mě jednoznačná záležitost. Nováček Empoli by měl být outsiderem soutěže, naopak Neapol míří hodně vysoko, když přivedla akvělé Američanky C. a G. Willimas, Harrison a ze Schia přišly veteránky Macchi a Ress.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.10.2018, 10:57 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Kdo má účet u Marathonbet, tak tam jsou ještě o trochu výhodnější kurzy. Jinak oba zápasy lze asi hrát i samostatně s menšími handicapy.
Landes je tým, který v posledních letech útočí na medailové pozice, hodně mu pomohl příchod rozehrávačské legendy Celine Dumerc. Kvalitu má ale i na jiných postech - pod košem Kanaďanka Ayim a Američanka Gatling, z perimetru nově naše Hejdová. Landerneau Bretagne je nováček, který by se měl v soutěži spíš rozkoukávat a na týmy jako Landes by podle mě neměl mít.

Krasnojarsk se už loni probojoval do semifinále ruské ligy (vedle tří euroligových týmů) a letos navíc přivedl skvělé podkošové duo z Ameriky. Mavunga i Hines si letos odbyly solidní premiérovou sezonu ve WNBA a pro většinu týmů v ruské lize by měly bt nebránitelné. MBA je složen většinou z veteránek, které už nemají na Top týmy, ale nechtějí končit. Je to tým s velkými zkušenostmi, ale bez větších ambicí. Na střed tabulky to bude, na Krasnojarsk by to ale stačit nemělo.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.10.2018, 8:24 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Ve španělské lize jsem si vybral nováčka Lugo, jehož kádr se mi moc nepozdává. Tým táhnou dvě Američanky . celkem neznámá Breedlove a zkušenější B.Miller (před deseti lety působila v Králově Poli). Kvalitu přinese zkušená Senegalka Traoré, ale doufám, že ještě nebude stejně jako v prvním kole k dispozici, protože byla zraněná.
Hostující Extremadura sice prohrála doma s Araski, ale v kádru vidím vyšší kvalitu a především šířku. Základní pětku tvoří Američanky Wagner a Nelson, Srbka Stanačev a dvě členky širšího kádru španělské repre Quevedo a Lo Sylla. Netvrdím s jistotou, že v Lugu vyhrají, ale kurz ke třem mi přijde přestřelený.

Ve francouzské lize jsem si vybral opět zápas nováčka z Bretagne proti loňskému finalistovi Tarbes. Na první pohled by to vypadalo jako jasná záležitost, ale tak to asi nebude. Přesto moc nechápu, proč bookies nemají za favorita hosty. Tarbes ice odešly některé opory (Plouffe. Bjorklund) a v prvním kole dostaly nášup do Lyona, ten ale bude letos hodně silný a klidně může bojovat i o titul. Pořád tu zůstaly kvalitní hráčky jako Pouye, Gaye nebo Konteh a nově přišly Američanka A.Prince a Švédka Fontaine. Největším nákupem Landerneau je asi Američanka Lucas, ale při pohledu na soupisku si myslím, že budou mít problém se záchranou.

Do spodních pater tabulky francouzské ligy by mělo patřit (stejně jako loni) taky Roche. Přišly Američanka Bailey a Nigerijka Ugoka, to by ale na Landes nemělo stačit. Hostující tým táhne legendární rozehrávačka Celine Dumerc, kterou doplňují třeba Kanaďanka Ayim nebo naše Hejdová. To je tým minimálně na lepší střed tabulky.

Z polské ligy jsem si vybral akovku. Krakow prožívá obrovské zklamání, protože s nabitým kádrem neprošel přes řecký Olympiakos v kvalifikaci Euroligy. Na oslabený Lublin by to ale mělo v pohodě stačit.
Druhý duel je mezi týmy, které by se měly pohybovat spíš u dna tabulky. Hlavně Ostrow bude mít velké problémy, protože vedle mladé Američanky Burdette má v kádru jen průměrné poslké hráčky, a to ještě většinou hodně nezkušené.
Siedlce vypadají určitě líp, což potvrdily v minulém kole výhrou nad Widzewem. Solidní jsou Američanky Harris, Lapszynski a Bellock (loni Slavia), stejně jako Ukrajinka Mollova, Lotyška Ikstena nebo zkušená Urbaniak.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.10.2018, 9:53 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Letos jsem se připravoval na začátek soutěží ženskýho basketu asi nejvíc, ale paradoxně zatím vypadají výsledky katastrofálně. Aspoň tady na blogu, jinak já osobně (a z ohlasů vím, že i někteří z Vás) jsem se zahojil na onlajnech. Lahůdka byla třeba Neapol v Empoli, kde po nepovedené první čtvrce byl na livku v tipáči kurz 6! Tak snad se to už konečně otočí k lepšímu i na předzápasových sázkách...

Ve francouzské lize se mi líbí souboj dvou euroligových týmů. Villeneuve se mi moc nelíbí a dost mě překvapili snadnou výhrou v odvetě kvaldy se Székszárdem. Pořád si ale myslím, že kádr není nic moc, navíc teď mají zraněnou kapitánku Gomis. Loni druhý Charleville může klidně vyhrát, kurz mi přijde přemrštěný.

Z polské ligy jsem si naopak vybral souboj outsiderů. Widzew má podle mě kvalitnější tým, hlavně výraznou výškovou převahu. A k tomu výhodu domácího postředí...

Ve španělské lize se už snad musí chytit Zamarat, který přes léto celkem slušně posílil, naopak Ferrolu odešly největší opory a letos to bude mít dost těžké. Araski vypadá zatím dost dobře a doma by si mělo s nováčkem z Luga celkem jasně poradit.

V turecké lize považuju celkem za tutovku (i když to slovo nemám rád!) výhru Mersinu, kterej má silnej kádr (T.Mitchell, Walker, Petronyte). Naopak Kayseri je od své účasti v Eurolize každým rokem slabší a slabší, nejspíš jim došly peníze. Ty naopak evidentně nechybí Cukurově, která přikoupila ke skvělé Ukrajince Iagupově Španělku Ndour, Belgičanku Mestdagh a nově i loňskou MVP play-off WNBA Chlesea Gray. Navíc tým doplnila i solidními tureckými hráčkami a podle mě bude hodně vysoko. Orman nemá špatný tým, ale na Cukurovu by to stačit nemělo.

Ve francouzské lize na sebe narazí týmy, které by mohly udělat největší pokrok oproti loňsku. To se týká hlavně Montpellieru, který skoupil půlku repre (Miyem, Tchatchouang, Ciak, Duchet, Bernies) a k tomu ještě Australanku Whitcomb a Američanku Wurtz. Lyon bude taky silný, ale ještě neměl k dispozici belgickou rozehrávačku Alemand a navíc hraje venku.
K tomu přihazuju podle mě dost vysokej kurz na Slovanku, která má oproti juniorkám ze Strakonic přece jen mnohem zkušenější a kvalitnější kádr.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.10.2018, 10:37 Předmět: italy basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

San Giovanni jako nováček nemá špatný kádr. V létě přivedl zkušené Američanky Brooque Williams a Sophie Brunner, Švédku Loyd, reprezentační pivotku Nicolodi a na rozehrávku talentovanou juniorskou reprezentantku Veronu. Proti Vigaranu by se mohl dočkat doma první výhry. Hostům odešla celá loňská základní pětka a z nových hráček jen Američanky Fitzgerald a Bolden jsou výraznými posilami. Pak jsou ještě solidní Bocchetti a Slovenka Raková, zbytek je ale celkem bída. Pro mě je favorit San Giovanni.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.10.2018, 10:51 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Hatay trochu překvapivě porazil v nedávném Superpoháru Fenerbahce, toto vítězství mírně bledne po včerejší ligové prohře s průměrným ASKI Adana. V prvním ligovém kole porazil Hatay o sedm bodů Mersin a nyní jej čeká Botas Adana, který je podle mě ještě o trošičku silnější. V prvním kole smetl slaboučký Istanbul Univ., ale hlavně přes léto přivedl skvělé posily. Američanky Loyd a E.Williams jsou absolutní extratřída a velmi důležitá bude při povinnosti dvou domácích hráček na palubovce výborná reprezentační rozehrávačka Cakir, která přišla ze zaniknuvšího Yakin Dogu. Hatay přivedl Američanku Glory Johnson a reprezentantku Köksal a podle mě má srovnatelný kádr s Botasem. Proto očekávám vyrovnaný zápas, v němž by mohli hosté papírového favorita pozlobit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.10.2018, 8:15 Předmět: alpine skiing
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Aktuální basketbalové trápení si zpestřím jednou dlouhodobou sázkou. Ve světovém poháru alpského lyžování jsou dva jasní favorité a sázka na jejich celkové vítězství se téměř rovná sázce na to, že se ani jeden z nich v sezoně vážně nezraní.
Oba jsou suverénní. Marcel Hirscher už vyhrál svěťák sedmkrát za sebou (!!!), a to mu je stále "jen" devětadvacet, takže je v podstatě na vrcholu sil. Loni vyhrál před Kristoffersenem o 335 bodů (přičemž si před sezonou zlomil kotník), rok předtím měl další Nor Jansrud ztrátu dokonce 675 bodů!
V ženách by to mělo být ještě jasnější, protože slalomová suverénka Mikaela Shiffrin se loni neskutečně zlepšila v rychlostních disciplínách a momentálně je schopná vyhrát v podstatě cokoliv. S tím, že ve slalomu to bude o parník.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.10.2018, 11:28 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Všechny sázkovky ještě nevypsaly kurzy, takže se možná nakdou i výhodnější kurzy. Mně už ale stačí tyto. Kdo má účet, tak zajímavé kurzy nabízí třeba Marathonbet.
Belgický Castor Braine mi přijde jako outsider Euroligy, v posledním kole belgické ligy prohrál dokonce se Sunt Katelijne. Italské Schio by mělo být o level jinde, zvlášť když získalo skvělou francouzskou pivotku Sandrine Gruda.
Orenburg je určitě jasně nejslabší z ruského tria, podle mě je to pro USK hratelný zápas. Za menší vklad si zkusím i čistou dvojku, protože kurzy okolo 2,5 mi přijdou hodnotné.

Šoproň byla už loni ve Final Four a letos vypadá jejich kádr ještě líp. Pro nováčka ze Charleville to podle mě bude příliš tvdrý oříšek. Kursk je společně s Jekatěrinburgem největším favoritem soutěže, teď navíc přivedl MVP letošní WNBA Breannu Stewart. Ta se aklimatizovala cekem rychle - v posledním ligovém zápase nasázela 40 bodů! Lotyšského kvalifikanta by měl Kursk přejet.

Olympiakos šokoval v kvalifikaci těsným postupem přes Krakow, ale to nic nemění na tom, že budou outsiderem soutěže. Naopak Fenerbahce je jako obvykle adeptem na Final Four.
Z české ligy jsem si vybral opět Strakonice, které jsou podle mě prostě jasně nejhorší tým soutěže. Ostrava na tom taky není bůhvíjak, ale má přece jen tři solidní cizinky a řadu mládežnických reprezentantek. Prohrát ve Strakonicích by pro ně byla ostuda.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.10.2018, 8:46 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Švédská Umea si loni nevedla v Eurocupu špatně, když postoupila ze skupiny a v prvním kole play-off vypadla s polskou Gdyní. Má v týmu několik zajímavých cizinek (Lawrence, Mingo, Degbeon, T.Brown), které táhnou tým, ale myslím, že na Botas by to nemělo stačit. Ten mě trochu zklamal v turecké lize na Hatayi, ale kádr má vysokou kvalitu. Američanky Loyd (členka zlatého týmu USA na letošním MS) a E.Williams (z kádru USA před MS vypadla až při poslední eliminaci v závěru přípravy) jsou absolutní elita, výborné jsou i Rumunka Pop-Cuic, Maďarka Krivacevic a turecká reprezentační rozehrávačka Cakir.

Zápas Montpellieru s Lyonem jsem dával už ve francouzské lize, kde to skončilo výhrou domácích 80:63. Nemyslím, že by to mělo být nyní všechno naopak...
K tomu přidávám loňského finalsitu francouzské ligy Tarbes, který sice přes léto trochu oslabil, ale pořád má o dost vyšší kvalitu než švýcarský Fribourg.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 26.10.2018, 11:03 Předmět: basket women poland
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Vratislav nemá oproti loňsku takové ambice, o čemž svědčí i to, že se letos nepřihlásili do evropských pohárů. Oproti loňsku se kopmpletně obměnila základní pětka, citelný je především odchod americké dirigentky Zoll-Norman, která byla mozkem týmu.
Gdyně se chce naopak po trochu nevýrazném období alespoň přiblížit někdejším úspěchům. Přišly např. Autralanka Allen, Američanka Cannon nebo Slovenky Bálintová s Jurčenkovou. V lize jsou zatím suverénní, v minulém kole Gdyně dokonce vyhrála na palubovce silné Wisly Krakow.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.10.2018, 9:52 Předmět: basket women spain
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Omlouvám se, ale musím odjet a už nemám čas čekat, až se rozhoupe T..... Podle nástřelů na klasické tipy 1x2 by ale mohl mít i na handicapy ještě lepší kurzy, takže kdo můžete, tak si počkejte. Rozhodně tam minimálně vydrží kurzy déle než u Maxitipu...

Velice zjednodušeně - u obou zápasů očekávám vyrovnaný průběh, takže kurzy mi přijdou přestřelené. Za menší vklad možná stojí za to dát i čistou dvojku na Valencii, resp. jedničku na Ferrol.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.10.2018, 9:25 Předmět: basket women italy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V souboji nováčků favorizuji hosty, kteří po postupu mnohem lépe posílili kádr. Ještě to trochu skřípe v souhře, ale kvalita je podle mě na straně SG. Američanky Brunner a Br.Williams už toho mají v Evropě dost za sebou, výborná je Švédka Loyd a v kádru jsou i členky širšího kádru italské repre Nicolodi a Ercoli nebo talentovaná rozehrávačka Verona. Empoli je pro mě outsider celé soutěže, solidní Američanky El Huland a Mathias všechno samy neutáhnou. Na pozici třetí cizinky je Češka Pochobradská (v rámci italské ligy podprůměr) a domácí hráčky většinou ani nemají prvoligovou kvalitu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.10.2018, 15:50 Předmět: basket women italy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tenhle kurz mi přijde prostě přemrštěný. Benátky jsou silné, ale třeba v kvalifikaci Euroligy dostaly dvakrát nakládačku od Rigy. Neapol zatím v lize neprohrála a přes léto získala skvělé posily. Američanky C.Williams, Harrison a G.Williams jsou v Serii A absolutní špička, k tomu přišly ze Schia i italské veteránky Macchi a Ress. Podle mě vyrovnaný zápas, stojí za to zkusit i handicap +8,5 v solidním kurzu přes 1,7.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 30.10.2018, 15:03 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Oba zápasy by měly být podle mě vyrovnané, kurzy mi přijdou přestřelené. Mírně kvalitnější jsou v obou případech hostující týmy, tento handicap by měla částečně vyvážit výhoda domácího prostředí. Za menší vklad přesto zkusím i čisté dvojky.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 31.10.2018, 7:12 Předmět: basket eurocup women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Gernika letos poskládala slušný tým s Američankami Roundtree a Dietrick, Portorikánkou Gwathmey, Britkou Vanderwal nebo Ukrajinkou Berezhynskou. V Eurocupu sice dostal nakládačku od silné Girony, ale ve španělské lize má zatím čtyři výhry. To Györu se v maďarské lize moc nedaří, má už tři porážky, naposledy o víkendu s Ceglédem, který podle mě není lepší než Girona.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy