Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
WEEK 11 !

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.11.2018, 16:02 Předmět: WEEK 11 !
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tak vás vítám u dalšího weeku. V tomto Weeku s číslem 11 vidím daleko více vyrovnaných příležitostí, a doufám že je stihnu všechny s analyzovat, nerad bych vydal holotip.

WEEK 11 Chicago Bears - Minnesota Vikings

Tady se mi zdá kurz na Vikingy dost přestřelený, Medvědi jsou dobří, ale né zas tak aby měli takový kurz. Tento zápas se nebude tak špatně analyzovat neboť poslední zápas obou týmů byl shodou okolností s Detroitem Lions.

-Oba týmy jsou docela útočné, jen je rozdíl jakým stylem útok vedou.
Vikings- Útok především vzduchem, co se jim občas vyplácí občas za to dostanou jako "odměnu" turnover, tak jsou dlouhé a riskantní passy. Běh Používají o něco méně, ale na správných místech.
Bears Především běhová hra, do které se dost často zapojuje i QB Mitchel Trubisky (v zápase proti lions si dal krásný touchdown). On také rád zvolí passovou hru, ovšem jsem dost často zmiňoval, že mu chybí fotbalové IQ a to se někdy dost projevuje hlavně proti silnějším soupeřům
-Co se týče obrany.
Vikings Skvělá obrana proti běhům, strašně špatně se probíjí tady budou mít Medvědi velké problémy se dostat dopředu během a budou muset volit útok vzduchem, a to se jim nemusí vyplatit protože Minnesota má skvělého CB Alexandera. V čem hlavně vyniká obrana Minnesoty jsou Blitz útoky na quarterbacka. A Trubisky si bude muset dát velký pozor. Co mi také přišlo v posledním zápase Vikingů, že si skvěle hlídají RedZone.
Bears převedli krásný útok proti "ZPEVNĚNÉ" obraně Lions, poměrně krásně působili i v obraně, jen ke konci nějak vyplivli a já se bál aby mi Handicap vyšel. A to je pro mě Lions podprůměrný tým. Teď to bude mít obrana Medvídků těžší neboť bude čelit proti sackujícímů týmů a týmů, který hraje blitz. Co jsem si všiml u Trubiského, tak moc rád "couvá" a byl mnohdy zahnán dost dozadu (ne proti lions..., ale třeba proti Green Bay nebo New England. Co ale rozhodně týmu z Chicaga jde a bude si na to muset dát pozor QB Cousins jsou Interception a při riskantních passech by mohlo dojít snadno k Turnoveru. Takový bonus od Chicaga je jejich Kicker Cody Parkey, který 4 označkoval tyč ypsilonky, stát se to může každému ale pobavilo mě to Very Happy.

To by bylo představení týmů, zatím za mě má mírnou výhodu Minnesota, neboť skvěle útočí, a i brání běhy, kterými jsou Bears nebezpeční.

Také hlavní Výhodu vidím v quarterbackovi Kirkovi Counsinsovi, který je hroký adept na MVP. zamlouvá se mi víc než Trubisky. který (můj názor) dost často sóluje v běhů. Kirk má skvělou mušku a nebojí se hodně riskovat. Ovšem také skvěle čte postavení obránců a ví komu nahrát.

V passové hře nebude vědět chicago koho bránit dříve, neboť Vikingové oplývají skvělými receivery a není jich málo. Nejlepší z nich je Thielen ten od začátků sezóny posbíral úchvatných 947 yardů ! a pro Chicago bude výzva ho zastavit v získání dalších yardů pro svůj tým. Sekunduje mu Stefon Diggs ten má na svém kontě yardů o něco méně než, ale pořád dost aby si s tím Bears dělali starosti, krásných 587 yardů. Hlavně tyto dvě WRka budou trápit Chicago, ale jsou tu i ostatní, kteří se neztratí třeba Rudolph, Treadwell, Murray. Co se týče Běhové hry Vikingů tam je zkušený Murray, a s vlažný rozjezdem kvůli zranění Dalvin Cook.
Chicago taky má ve svém seznamu kvalitní hráče u běhu třeba Howard, Cohen, u pasové hry Gabriel Robunson Burton Miller, ale prostě vidím mnohem větší kvalitu u hráčů z Minnesoty. Navíc Steffon Diggs chce hrát a očekávám, že do toho vletí hned ze startu po zranění a nasbírá yardy pro svůj tým.

Poslední co bych chtěl napsat, Minnesota se vrací po Bey Weeku a jistě bude více Fresh než Chicago. Spoléhám na skvělou práci Kirka v passové hře, a na vyhoření obrany Bears jako na konci zápasu proti Lions.

Hodně štěstí !!!!
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.11.2018, 22:47 Předmět: WEEK 11
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Vítejte u další analýzy z WEEKu 11

WEEK 11 New York Giants - Tampa Bay Buccaneers

Tady moc upřímně nechápu nevyrovnanost kurzů. Tampa sice prohrála s Redskins (na které byla i analýza) a Giants vyhráli proti 49ers (kde to nebylo tak jednoznačné), ale 49ers není kdo ví jaký tým letos a kvůli jedné výhře takto podceňovat Tampu....


Tampa Bay Buccaneers, tým s nejagresivnější a s nejvíce otevřenější hrou. V jejich zápasech padá dost bodů, i když v jejich posledním zápasu proti Redskins padlo celých 19 bodů, no to není moc a under se v zápasech tampy vidí málokdy . Mě osobně se hra Tampy líbí je agresivní, rychlá a nebojí se hru otevřít do maxima.

New York Giants Tento tým nenabízí moc extra, i když překvapil výhrou proti Texans ve WEEK 3. Jejich hra není tak otevřená a občas dokážou někdy potrápit.

Výhody pro můj tip.
- QUARTERBACK tady vidím obrovskou výhodu Bukanýrů. Ryan Fitzpatrick, byl zraněný a tak stihl pouze 7 zápasu ovšem naházel během nich 2199 yardů, to je 314 průměr na zápas !, a procento kompletace má moc krásných 67,1%. Ovšem s agresivní hrou získal i 9 Interceptions, ale to už je riziko takové hry. Ve Fitzovi vidím mnohem větší kvalitu než v QB Eli Manningovi, který byť má 2565 yardů, ale stihl všechny hry svého týmu a posledním záse proti 49ers se moc neukázal a čekal bych od něho víc.
- Obrana New Yorku není moc velký zázrak, a Tampa má svou passovou hru zvládnutou skvěle. Giants povolují dost yardů a nechávají si sázet i dost bodů. A obrana proti běhu jako by nebyla. Obrana Tampy není o moc lepší dostávají hodně bodů povolují hodně yardů, ale to patří k jejich hře. Tampa to hraje spíše na blitz a o to se stará především Jason Pierre-Paul, který má pěkných 8 sacks.
- Tampa má mnohem více hráčů na které se při útočení může spolehnout kromě Mika Evanse a DeSeana Jacksona tam mají třeba O. Howarda, Godwina, Humphries. NYG nemá taky špatné hráče třeba úžasný Odell Beckham Jr, ale mnohem větší kvalitu a rozpoložení vidím u Tampy.


Na tento zápas prostě spoléhám ve skvělou práci QB Fitzpatrika a jeho WRek, také věřím, že se Pierre-Paulovi podaří připsat si další sacks a tím zamezí New Yorku získávání yardů. Tampa je velmi útočný tým, který nasazuje moc krásné tempo, sice se jim nepovedl zápas proti Redskins kde selhlávali v koncovkách, ale několikrát zvládli přejet celé hřiště. A věřím že přejedou i Giants.

Hodně štěstí !!!


Naposledy upravil Cerox dne 15.11.2018, 20:33, celkově upraveno 1 krát.
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.11.2018, 22:50 Předmět: WEEK 11
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tady jsem neodolal kurzu na Kansas, rozhodně bych takto nefavorizoval Rams a pokusím se vám říct proč.

WEEK 11 Los Angeles Rams - Kansas City Chiefs

Oba týmy mají skvělé výsledky 9-1. Jen u Rams mi přijde, že ztrácejí dech. Rams vběhli do sezóny tak, že rozmetali všechny 3 týmy co dostali a to Oaklad, Arizonu a Chargers. První zakolísání přišlo u Minnesoty tam vyhráli pouze o 7 bodů to bych od týmů, který investuje do hráčů aby tento rok vyhráli superbowl, nečekal. Druhé zakolísání, ale přesto vydrřená výhra proti Seattlu 33-31, tady byl Seattel blízko výhře. A co bych vůbec nečekal, že se budou trápit i s Denverem opět těsná výhra Rams pouze o 3 body 23:20. A následovali další těsné výhry, ale tyto v začátku sezóny kdy nakoupili posili v podobě Ndamukonga Suha Aqiba Taliba Marcuse Petersna a dalších zkušených defenderů a z ofenzivní lajny třeba Brandina Cookse, takové zklámání bych rozhodně nečekal a rozhodně v mých očích nejsou favority na zisk superbowlu.
Kansas mi je o něco sympatičtější. Najdeme u něj občas také těsnou výhru, ale ti nedělali takové mega-nákupy hvězd před začátkem a v průběhu sezóny.

Co se týče zápasu samotného očekávám vyrovnaný souboj dvou skvělých týmu a rozhodně to bude skvělá podívaní.

-QB pozice je vyrovnaná, ale mě se více zamlouvá Patrick Mahomes. Neuvěřitelný talent, který byl vydraftován minulý rok, projevuje se skvělým fotbalovým IQ a dokonalým čtení obrany. Mahomes už nahrál na 31TD's a nasbíral 3150 yardů.
Jared Goff má o něco více zkušeností než Mahomes, ale né zase o mnoho. Letošní sezóna je pro Jareda je zatím ta nejlepší. Ovšem více se mi zamlouvá právě Mahomes kvůli čtení obrany, ovšem pořád jsou tito 2 quarterbackové dost vyrovnaní.
- Dalším vyrovnaným duelem bude souboj dvou běhačů Kareema Hunta (KC) a Todd Gurley II. Kareem spoléhá spíše na strategii a svou průbojnost, a ukazuje ji celou sezónu navíc ve spojení s Tackely a ofenzivní lajnou si průbojně dělá cestu v před. Gurley spoléhá spíše na rychlost, kterou rozhodně má.
- Goffovi bude dělat problém rychlá defenzivní lajna Kansasu, která je nejlepší na Sacks a čtvrtá nejlepší na Interceptions.
- co se týče ještě WRek tak za kansas nastupuje duo Hill-Kelce za Rams Cooks-Woods. O dvojici z Rams by se měli postarat kvalitní CB Orlando Scandrick+ Steven Nelson a jako doplněk safety Ron Parker. Takže pro duel jsou pro mě mírní vítězové duo Hill a Kelce, kteří už se s kvalitní obranou potýkali a věřím, že nebudou mít problém s defendery Suha a peterson.

Závěrem bych chtěl říct, že to bude vyrovnaný zápas a tento přepálený kurz mile rád vyzkouším. Rams pro mě nejsou takový favoriti jak se o nich píše a jak napovídá kurz, v této sezóně vydřeli několik těsných výher a poprvé je porazilo New Orleans a teď podruhé padnou s Kansasem.

HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!


Naposledy upravil Cerox dne 15.11.2018, 22:41, celkově upraveno 1 krát.
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.11.2018, 23:20 Předmět: WEEK 11
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Analýzu na Titány proti koltům přidávám později, kurz u ostatních a hlavně amerických sázkovek hodně skákal a teď je u tipáče poměrně dole oproti tomu za co jsem to "vsadil" tady. V minulém zápasu kdy Indianapolis hráli proti Jaugars tak jsem viděl favority kolťáky což se i ukázalo jako správně, a jaguars nepomohl ani návrat Fournetteho. Skvělá forma Lucka dovedla Kolťáky k vítězství.
Titánům se píše podobný příběh. Poté co prohrály těsně se slabými bills a dostaly nafrak od Baltimoru tak se jejich tým přesunul do Evropy na stadion Wembley kde se utkali proti LA Chargers, a tam už ukázali pevnou obranu a krásnou běhovou hru, a když dali 30 s před koncem touchdown, tak jsem si řekl půjde se do prodloužení, ovšem Titáni raději zvolili za 2 body, který jim nevyšel a tak odlétali domů s porážkou 20:19. Zároveň měli beyweek a šlo vidět na dalším zápasu, že rozhodně zapracovali na sobě. Titáni mě vypekli totiž, když vyhráli proti Dallasu a pak mě mrzela i výhra proti New England. Ale na těchto hrát šlo vidět, že se v Tennesee hodně zlepšili hlavně v běhové hře, a obraně.
Konec povídání Very Happy teď důvody.

-Andrew Luck je ve skvělé formě za poslední pár her ve skvělé formě, ovšem do stejné formy se dostává i Marcus Mariota z titánů ten poslední za poslední 3 hry překonal svůj průměr a i hranici vypsanou některými sázkovkami. Ovšem Mariota nesbírá moc yardy neboť hra Titánů se opírá především o běhovou hru ve které se silně zlepšili a obrana kolťáků proti běhové hře není extra nejlepší, ale ani nejhorší v průměru pouští 107 yardů. Myslím si, že ofenzivní obrana v kombinaci s Dionem Lewisem a občasným pasem na duo WRek Davis&Sharpe bude kvalitativně převyšovat defenzivu Colts.
- Obrana Tennessee je jedna z nejlepších v lize, na Quarterbacka vytváří největší tlak a Tennessee jako celek dostává nejméně bodů v celé NFL. Tady vidím jako velkou výhodu obranu Tennessee.
-Co se týče útoku Colts tak ten vedou především vzduchem na hráče Ebron&Hilton, ovšem Obrana Tennesse eessee je proti passové hře 6 tá nejlepší, povolují něco kolem 228 yardů za hrů což je skvělý výkon a tady to budou mít colts hodně těžké.

Celkově mě přesvědčilo k tomuto tipu hra Titans po bey weeku, ofenzivní obrana i vyvíjený tlak na QB při obraně. Tady jsem pevně přesvědčen, že si Titáni pordlouží vítěznou serii. Hoddně štěstí !!!


Naposledy upravil Cerox dne 18.11.2018, 17:17, celkově upraveno 1 krát.
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.11.2018, 18:07 Předmět: WEEK 11
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Přednostně píšu tuto analýzu, ovšem ještě dnes plánuji ještě jednu přidat. Jinak T.... tuto příležitost vypsal trošku nevýhodně, ale jistě hratelně.

Aaron Jones Pro mě je takový menším favoritem Green Bay, ovšem bez analýzy a bez sázky. Ale k tomu aby vyhráli budou muset volit přizpůsobenou taktiku. Seattle poměrně dobře brání "vzdušný prostor", ale poměrně hůř brání útoky vedené během proto Joe Philbin ofenzivní koordinátor bude muset přizpůsobit strategii. A dle mého ji přizpůsobí právě tak aby vyhovovala Aaronu Jonesovi . Aaron se postupně rozehrává, to ukázal ve vyhraném zápasu proti Miami Dolphins kdy zakóroval 2 touchdowny a naběhal neuvěřitelných 145 yardů. Před tím zvládl ještě 2x over dnešní hranice a to 75 yardů proti Patriotům, a 86 yardů proti Rams. Jinak do té doby byl docela dost podprůměrný, ale bylo to i kvůli nedostatečnému protoru na hřišti a to by se dnes mělo změnit. protože WR R. Cobb je zraněný, Davante Adams za poslední 2 zápasy hraje podprůměr navíc to dneska nebude žádná agrese na passy neboť jak jsem zmínil, Seattle má dobrou obranu proti passové hře, TE Jimmy Graham hraje těžký podprůměr a nějak nevynikne. Navíc Jones si stěžoval, že chceš více prostoru a Green Bay si uvědomilo, že to není špatný nápad a pár vyjádření na Twitteru uvedl i sám Jones. Na tento zápas mu dostatečně věřím jen jsem zvolil menší vklad.

HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!!
tipster77
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 27.2.2016
Tipy a sázky: 1964
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 200.8Hodnocení kvality tipů: 200.8Hodnocení kvality tipů: 200.8Hodnocení kvality tipů: 200.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.11.2018, 21:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Rams Idea
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.11.2018, 22:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Proč myslíš, že Rams ? Tvůj názor ti neberu jen Kansas mi přijde prostě lepší, každopádně si přivstanu abych tento zápas viděl.
Navíc se ztotožňuji s názorem Buckyho Brookse a Daniela Jeremiahna. https://www.youtube.com/watch?v=xbPTDL2aFzg (analýzu jsem psal před vydáním videa, ovšem vydal jsem ji až teď)

Nevidím důvody proč jsou Rams takový papírový favority koukněme se na zápasy proti Seattlu, Green Bay Denveru... Uvidíme jak zápas dopadne necpu ti můj názor, ale zajímá mě ten tvůj Wink
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.11.2018, 23:33 Předmět: HANDICAP
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tady jen velice rychle. Detroit hraje velice velice špatně, a v minulém zápasu proti Chicagu, ani zpevněná O-line nepomohla. A v podstatě kdykoliv kdy objevím krásný kurz tak vsadím proti nim. Carolina aje velice pěkně a Detroit bude mít problém probíjet její obranu a zastavovat její útok, tady je handicap na správném místě, a jen se štěstí by Lions porazily Panthers. Nojo letos opět nebude Play off pro Lions.
Nesprávne zadaný tip.
Výkon jaguars mě v poslední době dost zklamává a ani návrat zraněného Fournetteho jim moc nepomohl. A dnes za pár minut se proti nim psotaví velmi silný a dobře laděný Pittsburgh v čele s BIG Benem Roethlisbergerem. Pittsburgh má velmi špatnou formu a to 5 proher v řadě. Je pravda, že proti nim byli především silnější týmy jako Kansas, Dallas, Texas nebo Phila, ale poslední zápas prohráli právě proti Indianapolis. Steelers nabírají skvěliu formu a jedou jako vlak, věřím že dnešní handicap proti Jaguars vyjde.
Nesprávne zadaný tip.
Tady vidím v tomto kurzu velký potenciál, Phila sice nehraje zas tak špatně jak by se na první pohled mohlo zdát tak je tady velký nepoloměr kvalit. NOS hraje velice skvěle pirazili skvělé Rams a to o 10 bodů, padli pouze proti Tampě Bay hned v prvním zápasu a poměrně těsné to bylo s baltimorem. Ovšem jinak jedou bez sebe menšího zaváhání a New Orleans dokáží porazit mnohem větší favority tak už jen z hlediska selského rozumu ( Very Happy ) by to mělo být jasné.
Nesprávne zadaný tip.
Poslední můj tip je na skvělý Texans. Hlavní výhoda sázky je, že je to full time takže včetně prodloužení. A když už jde zápas do prodloužení téměř vždy to skončí minimálně o 3 body. Safe je málo kdy v běžné hrací době natož v prodloužení. Hra obou týmů je velmi pěkná, jen více se přiláním ke hře Houstonu, kteří nezaváhali ani s Denverem. Vidím mnohem větší potenciál právě v Houstonu hlavně v obraně. Red skins se trápil s body proti Tampě bay a to má tampa jene útočný tým (doslova) Věřím, že se redskins rozbijou o obranu Houstonu.

Tady to beru hodně zkrátka, ale doufám že jsem vytáhnul to nejdůležitější za chvíli začínají první zápasy tak se dívejte Wink HODNĚ ŠTĚSTÍ VÁM PŘEJI !!!!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy