Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Vaše otázky, diskuse, náměty k sekci DaKrA blog
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 12.09.2016, 11:56 Předmět: Vaše otázky, diskuse, náměty k sekci DaKrA blog
Pište tipy na sázení
Citovat

Vaše otázky, diskuse, náměty k sekci DaKrA blog
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 2.10.2016, 22:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj všem.

Těšim se na Vás a budu rád, když budete mít zájem o interakci oboustrannou. Budu nesmírně rád, když si svoje potřehy nenecháte jen pro sebe, ale podělíte se o ně se mnou. Ať už půjde o pochvalu, návrhy na vylepšení, co byste rádi, nebo třeba o konstruktivní kritiku. Wink

Ať se daří a věřím, že se podaří blog odstartovat úspěšně, tj. naším společným profitem!
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 7.10.2016, 8:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, píšeš, že názory jsou vítány.

Chci se tedy zeptat, jestli by šel omezit např. synottip. Ono je sice hezké, že tam mají občas přestřelené kurzy nebo zaspí, ale když nevezmou tiket ani za 1000,- Kč, tak je to pak pro většinu zákazníků (kteří to berou vážně) naprosto zbytečný tip. Takové vyšší kurzy za 1 unit by se ještě daly - ale cokoliv navíc stejně nevezmou.
Nebo máš s nimi jinou zkuženost? Dá se u nich časem dávat za více?

Děkuji za odpověď.
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 7.10.2016, 10:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,

jasně, že jsem rád, že si napsal. Cool

Pokusím se Synot dávat spíš méně, to už byl nakonec můj původní plán.

Ale představi si následující situaci:

Sázkovou příležitost vypsali jen dvě sázkovky T.... a Synot. Z toho hodnotu má kurz pouze u Synotu, který nabízí výrazně vyšší a hodnotnější kurz.

Já v tu chvíli můžu v blogu udělat dvě věci:
a)analýzu nenapsat a nikdo o příležitosti ode mě vědět nebude
b)analýzu napsat a umožnit tak, abyste si to vsadili alespoň za menší vklad (přičemž nikdy uplně nevím, jaký tam kdo bude mít limit, třeba to někomu vezmou za relativně více) a pak sice nebude možné pro většinu dát vysoký vklad, ale zase bude možné vydělat "alespoň něco".

Kdybych příležitost ze Synotu neuvedl, tak si to na základě mého blogu nemůže vsadit nikdo.

Právě proto se snažím uvádět (hlavně u sázek na Synotu apd) vždy min. doporučený kurz a alternativní sázky.

dává to smysl?
kingbin
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.2.2016
Tipy a sázky: 10
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.10.2016, 11:16 Předmět: Volby
Pište tipy na sázení
Citovat

dalsia pripomienka by bola ze slovaci nemozu tipovat v slovenskom tipsporte a fortune tieto veci ako krajske volby v cr
lemmy42
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 22.8.2013
Tipy a sázky: 169
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 61.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 4
PříspěvekZaslal: 7.10.2016, 13:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za koment. Tomu rozumím. Dnes ten tiket na KSČM nevzali ani za 500,- což mi už přijde úplně komické. Další myšlenka jen byla, ať tipy ze synotu neovlivňují tolik statistiky - ale s tím uváděním alternativ je to určitě super! Dávat ty tipy max za 2/10, tak za něco malého by se to snad dalo vsadit.
Psaní na podporu a stížnosti také nemají cenu, neustále se odkazují na pravidla (výsměch od státu, že to stále toleruje).

Každopádně díky za úvahy a GL do dalších tipů Smile
MarkBanyCZ
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 6
Vklady: 12 unitů
Výhry: 11.98 unitů
Profit: -0.02 unitů
Yield: -0.17 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.1.2008
Tipy a sázky: 1901
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 316.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 7.10.2016, 16:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já k tomu jen přihodím Marathonbet ,sice má většinou krásné a nejlepší kurzy ,ale také luxusní limity , já mám například téměř na 99% limit 1 Euro .
Laughing
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 7.10.2016, 18:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já k tomu přidám také svůj komentář, asi můj klasický, ale také směrem k blogerovi.

Ano, zákazník si může vybrat, zda blog chce nebo nechce, může si projít historii tipů, kde jsou uvedeny sázkové kanceláře a jaké druhy tipů sázkař dává. Podle toho se rozhodne, zda chce nebo nechce = nabídka/poptávka. Nelze pak požadovat, aby bloger do blogu dával profi tipy, které se dají vsadit v pinnacle, sbobet, apod. za vysoké částky.

A na druhou pro DaKru, v pozici moderátora byla situace velice volná a všechny tipy se počítaly, tipy byly volně k dispozici, nikdo nic za tipy neplatil a tak si každý bral jak potřeboval. Teď je i pro DaKru situace trochu jiná, i on se bude muset vyrovnat s poptávkou a podle toho uzpůsobit svoji nabídku. Pokud tipy nebudou pro zákazníky atraktivní z důvodu limitů či okrajových sázkových kanceláří, patrně si blog nepředplatí. Pokud bloger nabídne takové tipy, které si vsadí alespoň v lepší rekrea sázkovce typu T...., bet365, fortuna, apod., tak si myslím si blog předplatí.
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 7.10.2016, 20:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

lemmy:ano, to dává smysl.

Můžu se zeptat: za kolik komu vzali ty komunisty, nebo jiné sázky na volby ze Synotu, ať mam komplexnější představu, jak tam koho limitují (třeba dle historie hráče, max. limitu apd ,určitě se to hodně liší), abych měl nějaký vzorek? Díky.

Situace s volbama v ČR je hodně specifická. Jsou tam sázky, které mají evidentní hodnotu (podle mě často doslova gigantickou!) a taková událost se děje jednou za několik let. Na Tipsportu a Fortuně se to podle mě dá celkem dobře sázet i za vyšší vklad, takže to zkrátka hrát musim. Přátelé ze Slovenska snad odpustí, volby jsou nicméně skutečně jednou za rok, takže mi snad tento "výstřelek" odpustí, protože pak už bude jen 2. kolo senátních voleb a opět tu budou jen tipy, které si vsadí lidé z Čech i Slovenska. Klidně se občas může stát, že dám jednou i sázku na třeba Slovenské volby.

K Synotu:
Myslím, že v podstatě je něco pravdy na názoru většiny z nás, proto my přijde nejrozumnější následující scénář:

Pokud bude nějaká sázka na Synotu (případně jiné "limitované sázkovce") s hodnotou, vyberu jednu z následujících variant řešení podle situace):

a)Vsadím bet na Synotu, ovšem s hodně nízkým vklad, který bude "simulovat limit", tj. kurz 2,5 třeba s vkladem 1 unit.

b)bet nevsadím jako sázku, ale zveřejním jako text, tj. neodešlu tip, ale napíšu jen komentář mimo statistiku ve stylu "Ahoj, na Synotu je vypsána příležitost XX, doporučuju vsadit jedničku za kurz 4,5, protože....vzhledem k tomu, že událost bude pravděpodobně hodně zalimitována, tak to poskytuji pouze jako informaci". (protože tu informaci vám poskytnout chci, abyste měli možnost se s těmi limity prát a poskytnu vám jí, i když to nedám jako tip. Chci, abyste to věděli, že tu ta možnost je, i když omezená)

c)Pokud je hodnota u sázky třeba i na Tipsportu, tak vložím tip u Tipsportu, ale do komentáře samozřejmě uvedu, že je top kurz u Synotu, kde se máte snažit událost vsadit, ale s tím, že tam hrozí nízký limit a zbytek vkladu můžete dát třeba u Tipáče.

Myslím, že pokud budu podle situace a konkrétní události (podle toho, jaké budu u dané události očekávat riziko limitů) vždy citlivě volit mezi možnostmi a/b/c, tak by to mohlo vést ke spokojenosti všech.

Co si o tom myslíte vy? Je to ode mě rozumné řešení?

A jak jsem psal, i nadále se budu snažit dávat více alternativ. Např. jako teď v zápase Estonsko:Gibraltar, který se dal vsadit v podobném a dle mě hodnotém kurzu na Marathonu, Fortuně i Pinnacle (kde to šlo napálit relativně bez limitů podle vkusu každého) a o všech možnostech jsem informoval. Wink Smile

------------
Ještě jednou vám chci všem upřímně poděkovat za reakce. Bloguju zatím prvních 6 dní a i když se to nezdá, tak to zkrátka opravdu je něco trochu jiného, než v pozici moderátora. Ale půjde to. Právě proto potřebuju zpětnou vazbu, abych moh pracovat na zlepšeních a v pozici blogera se rychle aklimatizoval. A jste uplně super, že mi jí poskytujete. Je to totiž v zájmu mém a vašem. Díky moc! Cením si toho! Jen tak dále. Přípomínky neberu na lehkou váhu.
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 12.10.2016, 21:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takže za sebou máme pomalu první polovinu prvního blogového měsíce. Takže by to chtělo říct pár slov.

Takhle strašnou bilanci v měsíci (nebo po půl měsíci) jsem tady neměl rok a půl. A je tady teď. Je to strašně "vtipný", protože tohle je zkrátka ta jediná chvíle, kdy jsem chtěl a šíleně potřeboval, aby to takhle nebylo. Nevěřím na pověry, kdybych věřil, tak bych to asi okomentoval tak, že je to nějakej divnej naschvál. Neni. Asi je to divně postavená variace. Rok a půl tu něco funguje, pak založim blog a v tu nejméně vhodnou chvíli během celého mého působení tady na K2 to musí přijít zrovna teď, když je tohle ten nejklíčovější měsíc, kterej nasměruje blog směrem k úspěchu, nebo naopak. Zrovna teď mi to variace dává sežrat, jak umí.

Takže, umim přijímat variaci, patří to ke hře. Jen mě hrozně štve, že to muselo přijít zrovna teď. Obvyklý scénář je teď jako přes kopírák, Struvay vedl 1:0 na sety a podával ve 2. setu na výhru, prohrál. Dneska Opelka ztratil opět totálně vyhraný zápas, ve který jsem za ten kurz mimořádně věřil a měl to jasně vyhrát. Nakonec asi rozhodla pro nás hodně smolná páska v rozhodujícím setu, která se překulila jinam než měla.

Každopádně je dobrý znamení to, jakym způsobem některé tipy nevychází. Vypovídá to o tom, že v nich ta hodnota byla, jenom se zkrátka stali neočekávané události. Je to jednoduchý. Pokračuju dál.

Vim, že variace je spravedlivá a z dlouhodobého hlediska fér. Na každou haluz proti mě připadne i nějaká haluz pro mě. Ale doufám, že to přijde dřív, než všechny předplatitele otrávim. To už by bylo pozdě. Very Happy

-----------
Osobně se po tomhle měsíci opravdu extrémně těšim na listopad a zimní sporty. Ale v pro zbytek října mam v merku nějaký události, kde ta hodnota zkrátka vydolovat půjde. A držim palce bookmakerům, aby vypsali nějaký pořádný nesmysly. Chytim se. O to bych neměl strach. Wink

Lets go!
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 29.10.2016, 17:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj všem!

Říjen byl špatný (i když neni ještě konec a mínus je to jen nepatrný), nicméně za odměnu, že jste patřili k prvním kdo se do blogu pustili jsem všem aktuálním předplatitelům zajistil prodloužení předplatného přesně o 1 měsíc. Takže krom jiného uvidíte, jak to pofrčí v Listopadu (včetně Listopadové sezony) a pak už bude jenom na vás, jak to uvidíte dál. Wink

Lets go!

Mimochodem, kdo stihl to bělorusko, tak domácí měli na lavičce přesně 2 hráče + jednoho golmana, takže easy money a fair lajna byla nakonec zřejmě ještě o dost níže.
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 30.10.2016, 18:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kurzy na tenis klesaly.

Na šampionát ásie dokonce totálně, na bwinu skoro o 4 desetiny, jinde to bylo podobné.

Co tim chci říct, byli to dobré tipy. Takže v tomto ohledu mam naprosto čisté svědomí. Tipy, které jsem dal mělo hodnotu a zvlášť ta Asie byl podle mě TOP tip se super hodnotou.

Ale jak to chodí, někdy to nevyjde. Sázení z krátkodobého hlediska není fér. Samozřejmě. A u mě se to všechno krásně sešlo přesně tenhle měsíc.

Takže doufám, že v listopadu variace přestane mi za každou cenu nakládat.
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 6.11.2016, 17:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na začátku Listopadu jsem se snažil zaměřit na Americké prezidentské volby a nějaké hodnoty se tam dají najít.

Vynechám omáčku, kterou víte všichni "blablabla Trump je takovej, Hillary taková, nálada taková", protože to všichni víme. Resp. všichni, kdo se o politiku zajímají a nemá cenu si hrát na politologa

Základní úvaha:
1)Výzkumy veřejného mínění (Emerson, NBC,regionální) + zvážení jejich relevance
2)Trendy výzkumů veřejného mínění (jejich dlouhodobý i krátkodobý trend) - viz výše
3)Aktuální informace posledního vývoje od posledních pollů, které se ještě nikdo neprojevili, včetně třeba kurzů
4)Analýza US specializovaných zdrojů, kde novináři nepíšou hlouposti
5)Google trendy - kdo z jakého státu hledal v posledním časovém úseku jaké téma/jakého kandidáta (dle témat a jejich vývoje se něco usoudit zdá, zda začíná v regionu více znít ekonomika, bezpečnost, zbraně, sýrie, nebo ckoliv jiného)
6)Případné další vlivy

Tolik k základní kuchařce, zřejmě ještě během dneška zadám tipy.
MarkBanyCZ
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 6
Vklady: 12 unitů
Výhry: 11.98 unitů
Profit: -0.02 unitů
Yield: -0.17 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.1.2008
Tipy a sázky: 1901
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 316.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 9.11.2016, 21:25 Předmět: 10/11/2016 17:00 Hokej Běloruská hokejová liga: Lida:Brest, tip:1 (AH +3,5) vklad 3/10 (2.38 Maratho
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,
předpokládám že tip je 1 AH -3,5 ,že jo?

A celkem by mě i zajímalo kdo si to za kolik u Marathonu vsadil ?
Já mám třeba limit 1 Euro Laughing Laughing
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 10.11.2016, 0:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,

jj. Už jsem editnul. Osobně jsem dával jen 5E pro formu, je to tam hodně jak u koho. Možná by mi stejně o moc víc nedovolili. Vím, že někdo tam má limity nízké, ale někoho naopak sázet nechávaj, plus záleží od soutěže. Já jsem pevně doufal, že hokej by tak nějak mohl být.

Nevzdával bych to, třeba ti zítra vezmou víc s blížící se událostí, i když asi s o něco horším kurzem, který se ale nejspíš pořád vyplatí, protože fair lajna je podle mě asi ještě níž, než jsem uvedl.

Osobně jsou situace, kdy to v určitých soutěžích sám extrémně nenakládám, protože kdybych u něčeho někde vsadil bambilion, tak to někdo napodobí a kurz může jít rovnou do kopru. A to by pak nemělo smysl.

KOlik tam máš limit na co? Tj. kdybys vsadil třeba 1-0-2, tak tě to nechá dít kolik? Nebo jiného hokejové soutěže?

Nejspíš ten Marathon taky víc omezim, jako Synot, krom teda událostí většího významu.

-------
Osobně bych to doporučil sledovat (já sám když si všimnu, tak napíšu info), jestli to v den zápasu nevypíšou ještě někde. Osobně si myslím, že ano a předpokládám, že to bude vypsáno s hodnotou, takže to info nepřijde na zmar. Budu to monitorovat a dam vědět během zítřka.

Ale tobě (vám) doporučuju si to hlídat i sám, ať to máš na tý sázkovce co nejdřív od vypsání za open kurz. Protože téměř jistě bude open kurz spíš cestovat směrem dolu, než nahoru.

Doufám, že to vypíšou na víc hernách a něco se z toho vytěží.
MarkBanyCZ
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 6
Vklady: 12 unitů
Výhry: 11.98 unitů
Profit: -0.02 unitů
Yield: -0.17 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.1.2008
Tipy a sázky: 1901
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 316.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 10.11.2016, 17:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak já tam mám prakticky pevný limit na všechny sázky 1Eur , vyjimečně něco klem dvou Eur Laughing .
Dostal jsem to tam za podezření na Surebet nebo tak něco už tak před rokem a nedá se snima nijak moc diskutovat zda oprávněně nebo ne.
No jinak jsem to vsadil u jiné sázkové za kurz 2.15 ,tak snad to klapne ,zatím teda 3:1
GL
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 1:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Aha, tak tim pádem už to tam máš uplně zabité. Very Happy

Kdes to nakonec hrál a za jaký kurz?

Já jsem to během dne našel vypsané v super hranici a kurzu na Tipáči, doufám, že si toho všimli i ostatní. Tohle by byla škoda nechat ležet. Smile
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 10:04 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj Ty máš sázku na volby v Nevadě zelenou, ale já ji mám na betku prohrávající ,kde je chyba? Very Happy
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 10:12 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

[img]http://www.imgup.cz/image/LLwk[/img][/url]
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 10:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

yurny:

U mě. Zkontroloval jsem oficiální výsledky a nakonec se to otočilo. Takže sázka bude KO a už jsem zapracoval na opravě. Díky za pochopení.


-----------
pozn.:Sázka na Běloruský hokej je pořád vypsaná na Tipsportu za pěknou hranici Tipsportu -3,5 za 1,93 (což je horší, než na bwin, ale taky to jde).
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 10:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Asi to bylo těsné v té Nevadě že?
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 10:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To sice relativně jo (tušim, že se to tam i otáčelo), ale mnohem těsnější byl New Hampshire, kde republikáni dlouho vedli a pak o pár drobných vyhrála Hillary. To mě štve asi mnohem víc, protože už jsem to měl za OK tip, ale nakonec se to těsně otočilo a mam tam KO o nějaké tři desetiny.

Takže i když to dlouho vypadalo na fajn volby, tak jsem nakonec vybral špatný státy (i když základní trendy jsem tak nějak odhadnul), nezaměřil jsem se na ten sever, kde se na výhře Trumpa dalo pěkně vyrýžovat. Škoda.
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 13:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prosímtě kde hledat ten tip na fedcup,nemůžu ho najít Sad
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 13:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

už jsem to našel Smile
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 13:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V levém menu tenis-ženy (6 odshora) - > Fed Cup vítěz (druhé odshora) a pak si u tipu rozklikni "více". a uvidíš to tam.

EDIT:super. Ale necham to tu, kdyby to hned nenašel někdo další. Smile
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 13:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky akorát už 10 min čekám na schválení tiketu Very Happy
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 13:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak nakonec přijali za 9 jednotek a bez změny kurzu,to jsem nečekal Laughing
DaKrA
Pravidelný sázkař
Pravidelný sázkař


Celková statistika na K2:
Počet OK: 4
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 4 unitů
Výhry: 7.41 unitů
Profit: +3.41 unitů
Yield: +85.25 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.5.2005
Tipy a sázky: 1325
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 325.7
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 5
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 13:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Paráda.

Jak jsem varoval, před chvilkou to spadlo na 1,8 (asi se není čemu divit, když to tam valíme), pokud jste to ještě nevsadili, tak se to sice vyplatí hrát i za 1,8, nicméně bych doporučoval vzhledem k trochu menší výhodnosti úměrně snížit vklad. Wink
MarkBanyCZ
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 6
Vklady: 12 unitů
Výhry: 11.98 unitů
Profit: -0.02 unitů
Yield: -0.17 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.1.2008
Tipy a sázky: 1901
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 316.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 14:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ten poslední tip nemůžu teda najít Sad
honza144
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.12.2014
Tipy a sázky: 389
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 168.7Hodnocení kvality tipů: 168.7Hodnocení kvality tipů: 168.7
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.11.2016, 14:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak ono to slo od zacatku i na betku do akovky za 1,82.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy