Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
9/12 19:00 Miami Dolphins - New England Patriots

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Cerox
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.3.2018
Tipy a sázky: 163
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.3Hodnocení kvality tipů: 87.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.12.2018, 22:09 Předmět: 9/12 19:00 Miami Dolphins - New England Patriots
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

WEEK 14 Miami Dolphins - New England Patriots
Tak tady bych hrál klidně i HC -8,5 nebo dokonce i -9. Patrioti předvádí neskutečné výkoný od toho co se vrátil zpět Gronkowski. Navíc Forma v posledních zápasech Bradyho je taky neuvěřitelná na tohoto 41 letého veterána. Co se týče Miami tak ta je pro mě podprůměrný tým, který neporazil silného soupeře kromě na začátku sezóny Titans a Chicago.

Opět se vám pokusím říct proč zrovna je můj tip správný:
- Jako již tradičně začínám u quarterbacka. Tom Brady je už sice veterán, ale pořád vymyslí něco nového. Jeho fotbalové IQ je na nejvyšší úrovni a pořád ty mladé kluky je schopen přehrát. To, že je sice "starý" neznamená že nepodá výkon, když nebudu počítat první zápas proti Detroitu tak nešel pod 250 yardů za zápas. Což není špatný výkon.
QB za delfíny se špatně hodnotí, jsou totiž 2 co aktivně nastupují, ale ani jeden ze nedokáže vyrovnat Bradymu. A v podstatě když to i sečtu ty yardy co naházeli tak to nedá takové číslo jako u Bradyho. Tady za mě jasná výhoda QB na straně Patriotů.
- Co se týče útoku tak v tom Miami dost plave. Zkouší to různýmy směry, ale ani v jednom se nenašli. Mají problém získávat yardy a hlavně dokončovat útočný drive. Překonávání obrany také nic moc a v podstatě jak jsem napsal výše nikoho solidního letos neporazily. Krom na začátku roku Tennessee.
Útok Patriotů se mi dost líbí, teda hlavně v druhé pulce zápasu to mi přijde, že ze šaten vyjdou vždy svěží a opět plní energie. Hlavní strategie útoku je vzduchem hrána na WR Edelman, Gordon White (ano white je RB). Edelman se navíc dostáva do lepší formy ke konci roku, lepší než měl v průběhu a s ním i další hráči, kteří sice nezáří ve statistikách, ale pro Patruoty dělají kus práce. Jako třeba Hogan, Patterson nebo Gronkowski.
Patrioti také volí dost často běhovou hru, která jim také získává dost yardů. Tam už nejvíce září letošní nováček Michel opět White. Patrioti mají co se útoku týče hodně flexibilní tým a hlavně hráči jsou vyrovnaní, šlo to vidět když byl zraněný Edelman (nebo spíše limitovaný) a zraněný Gronkowski i tak dokázali vyhrávat.
- Obrana Ano i tady Miami zaostáva kromě rychlých Cornerbacků nemají nic moc. Povolují dost yardů a více méně spolehají jen na ty CB. Nevytváří skoro žádný tlak na QB, takže v případě Bradyho je to smrtící kombinace , když bude mít dostatek času na rozehrávku.
Obrana Patriotů patří do lepší půlky. Povolují docela dost yardů, ale práce v RZ je skvělá a nedostávají moc bodů. Dobrá obrana proti běhům a skvělá secondary. Patrioti začli dokonce v posledních zápasech vytvářet mnohem větší tlak na QB než předtím a to bude znát v případě QB Delfínů Tannehilla nebo Osweilera.

Ano, více méně jsem napsal, že Patrioti vedou na celé čáře, přes Útok a Obranu, ale i přes jednotlivé pozice, hráče nebo zvláštní úkony jako Sacks nebo interceptions. Tady jsou pro mě jasným favoritem New England a proto bych si je zahrál i v mnohem větším Handicapu, optimální hranici vidím okolo -9. Další důvod je, že si Patrioti po nevydařeném startu budou chtít určitě zajistit Play-off a na tom jim stačí tato výhra. Stane se tak po 10té v řadě co vyhrají AFC East Team.

HODNĚ ŠTĚSTÍ !!!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy