Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - leden 2019 (+10,81 unitů ... Yield +8,75 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.01.2019, 9:52 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Už jsem s tím Mondeville trochu otravnej! Very Happy Dávám je tuším potřetí a ony ne a ne konečně vyhrát... Pořád jsem ale přesvědčen o tom, že mají kádr na to, aby ještě zabojovaly o to, aby nemusely hrát play-down - tedy nebýt poslední. Ale už musí konečně začít vyhrávat. Po uzdravení Kanaďanky Gaucher a příchodu Američanky Hurt došlo každopádně ke zlepšení herního projevu, ale v tabulce to zatím není znát. Dnes by to mohlo být nadějné, zvlášť když domácí mají celkem úzký kádr a v posledním zápase jim chyběly dvě hráčky užší rotace Dieme a Fouasseau. Kurzy jsou podle mě přestřelené kvůli postavení v tabulce, ve skutečnosti mezi oběma týmy nevidím velký rozdíl.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.01.2019, 10:07 Předmět: wengen
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Trochu jsem zklamaný, že proti Myhrerovi toho sázkovky moc nevypsaly. Alternativou je Yule (Fortuna 1,45) nebo riskantnější Moelgg (T.... 2,16).
Forma olympijského šampiona Myhrera je trochu záhadou. V listopadu byl v Levi sice třetí, jenže od té doby to s ním šlo z kopce. Ve třech posledních slalomech se vůbec nekvalifikoval do druhého kola! Celou sezonu tak špatně jezdit asi snad ani nemůže, ale věřím, že za týden nějaký zásadní posun nenastane.
Proti němu navíc stavím domácího Švýcara Zenhäuserna (loni na olympiádě druhý za Myhrerem), který má naopak velmi dobrou formu - před týdnem v Adelbodenu byl pátý. A ve Wengenu byl loni čtvrtý.

Dalším adeptem na sázky proti je zkušený Němec Felix Neureuther. Ten se vrátil po loňském vážném zranění a ještě během sezony si navíc zlomil prst. Tréninkové i závodní manko je na něm stále znát, myslím, že se to projevuje i na psychice. Každopádně jeho nejlepším letošním výsledkem jsou dvě osmá místa.
Do parádní slalomářské formy se naopak dostal po Novém roce Alexis Pinturault. V Záhřebu dojel druhý, v Adelbodenu čtvrtý a výborně zajel užv přímo ve Wengenu kombinační slalom, v němž jen těsně zaostal za výborný Rakušanem Schwarzem.

Právě Schwarz by mohl být černým koněm. Formu má parádní, ale v předchozích kolech po skvělém prvním kole nezvládl to druhé. Přesto byl druhý v Madonně a vyhrál City Event v Oslo. Aktuálně asi největší soupeř pro Hirschera, ovšem kurzy na něj bohužel po včerejším triumfu v kombinaci výrazně klesly.
Sázkovky už zareagovaly také na další mladou pušku - Francouze Noela.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.01.2019, 9:36 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kurzy na Euroligu nejsou tak zajímavé jako před týdnem. Věřím Polkowicím nebo Schiu, jenže tam už kurzy klesly někam k 1,2, což nestojí za to. Zvažoval jsem v handicapu Rigu, jenže Salamanca nově kouila výbornou Američanku Jewell Loyd, tak z toho raději vycouvám.
Z Euroligy vybírám jen handicap na Charleville, který teď v lize podává výborný výkony. V posledních dvou kolech porazili doma Bourges a venku Montpellier, což jsou podle mě dva nejsilnější týmy francouzské ligy. Hodí, že hrají na Hatayi, který má podle tureckých médií nějaké vnitřní problémy. To bylo vidět minulý týden, kdy tým podle mě odsabotoval utkání v Rize. Další rána přišla vzápětí, když v klubu skončila (zatím bez náhrady) podkošová opora - robustní Američanka Courtney Paris. Hatay prostě není v pohodě a nevěřím tomu, že Carolo nějak výrazně smete.

Víc zápasů jsem vybral z Eurocupu. Trochu přestřelené mi přijdou kurzy na francouzské týmy. Tarbes sice patří k průměru francouzské ligy, ale ten je podle mě pořád výš než slovenská liga. Ružomberok není úplně špatný, ale při pohledu na oba kádry si prostě myslím, že jsou mírným favoritem hosté. To se v kurzu přes tři prostě musí hrát.
Obdobné je to s Montpellier, které sice o víkendu klopýtlo v lize se Charleville, ale jinak je letos po velkém letním posílení výborné. A když mohly Benátky prohrát například s KP Brno, tak pro mě v tomto duelu prostě nemůžou být favorit. Minimálně v handicapu bych dvojku doporučil.
V tureckém derby vidím jako jasného favorita Cukurovu, která poskládala skvělý kádr (Gray, Iagupova, Ndour, Mestdagh) a podle mě je možná největším favoritem na celkovém vítězství v Eurocupu.
Za favority považuju i dva nedávno euroligové týmy Gironu a Wislu Krakow,které mají výrazně lepší kádry než MBA Moskva, resp. Nantes. Myslím, že oba mají na to, aby vykročily k postupu už na palubovkách soupeřů.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 26.01.2019, 8:28 Předmět: kitzbühel
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Čistě podle letošních výsledků je kurz 2,0 na Top3 u Kristoffersena v pořádku. Ze šesti slalomů byl třikrát na bedně, jednou dojel čtvrtý, jednou pátý a v Madonně slalom nedokončil, když byl po prvním kole druhý. Jenže když se podíváme na loňskou sezonu, tak byl ve všech devíti slalomech SP v Top3! A konkrétně v Kitzbühelu se mu v minulosti hodně dařilo - vyhrál tady loni i v roce 2016. A dalším bnusem je fakt, že druhé kolo dnes staví norský trenér... K velkému rivalovi Hirscherovi sice letos přibyly mladé pušky jako Noel nebo Schwarz, ale pro ty by mohl být Kitzbühel možná až příliš náročný.

Britu Rydingovi se tu naopak daří - loni byl devátý a předloni dokonce druhý! On má obecně rád zmrzlé pisty, což by se mu dnes mělo splnit. Formu také nemá špatnou - minulý týden byl ve Wengenu osmý, v prosinci dojel v Madonně čtvrtý a při novoročním paraleláku v Oslo byl dokonce druhý.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.01.2019, 8:16 Předmět: ulricehamn
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Američanky běhají štafety tradičně velmi dobře a včera vypadaly celkem slušně i na bruslařské desítce. Nemyslím si, že by měly prohrávat s rezervními štafetami, i když stát se to samozřejmě může. Přesto věřím, že na prvních třech úsecích se udrží s norským béčkem v kontaktu a na posledním by měla rozhodnout Jessica Diggins, která je jednoznačně lepší než norská finišmanka Kalvaa.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.01.2019, 8:21 Předmět: Ga-Pa
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ester si pochvaluje, jak jí sjezdovka v Ga-Pa sedí a ve včerejším Super G to také potvrzovala, když měla skvělé mezičasy, ale závod nedokončila. Věřím, že dnes dojede až do cíle a bude atakovat Top10. K tomu jí nahrává i absence několika zraněných soupeřek (Vonn, Veith, Gisin...).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.01.2019, 8:26 Předmět: anterselva
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V masáku běží jen 30 závodnic, takže kurz 2,5 na Davidovou, která tady vyhrála sprint, na první polovinu startovní listiny mi přijde hodnotný. Má výbornou běžeckou formu - ve sprintu měla sedmý čas, ve stíhačce desátý. A masák je ještě o 2,5 km delší, takže by mohl vyhovovat dobrým běžkyním. Včera Markéta zazdila lepší umístění na první ležce, věřím, že dnes se podobný kolaps nebude opakovat. Zarazilo mě, že ji trenér Gjelland seznámil se zvláštnostmi střelnice až po závodě. Každopádně dnes by měla být chytřejší. A běžecká forma jí snad zůstala...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.01.2019, 20:43 Předmět: schladming
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na Kristoffersena jsem sázel v Kitzbühelu, kde byl kurz 2,0. Takže teď za 2,65 prostě musím! (i za 2,5 v Tipsportu...) V Kitzbühelu skončil těsně čtvrtý po slabším prvním kole, ale v tom druhém jasně ukázal, že zase tak z formy není. A ve Schladmingu se mu v minulosti dařilo ještě víc! Loni tady byl druhý, předtím tady dokonce dvakrát vyhrál!

Poměrně vysoký je i kurz na vítězství Hirschera (Sazka 2,35), který taky stojí za zvážení. V Kitzbühelu byl druhý, když zajel nejlepší druhé kolo. A nechce se mi věřit, že by nevyhrál ani jeden ze dvou po sobě jdoucích slalomů na domácí půdě. Každopádně nedávno na něj byly kurzy i okolo 1,5, takže hodnota tam určitě je. Ale je taky pravda, že mladý Francouz Noel má skvělou formu... Proto jsem dal přednost Norovi do Top3.

Dále se mi líbí ještě Myhrer do Top10 (T.... 2,25). Loňský olympijský šampion se po pár slabších závodech snad už opět dostává do formy, v Kitzbühelu skončil sedmý. Ve Schladmingu už v minulosti stál třikrát na bedně, v roce 2012 tady vyhrál. A loni byl čtvrtý...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.01.2019, 10:10 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Minule jsem sázel proti Hatayi a pořád platí, že mají problémy. Odešly opory Ben Abdelkader a Paris, ale i po jejich odchodu dokázal tým porazit před týdnem v Eurolize francouzský Charleville a o víkendu v lize suverénně Samsun, i když ten je kvalitativně slabší. Základní pětka (Aydin, Williams, Köksal, Snytsina, Gajić) má pořád svoji kvalitu, minulý týden se navíc po dlouhodobém tranění vrátila bývalá reprezentantka Gunay, která hned nasázela Samsunu pět trojek.
Olympiakos sice doma porazil Šoproň, ale je to jejich jediná euroligová výhra a podle mě je to jasně nejslabší tým skupiny. Pořád má slabší kádr (nebo přinejmenším základní pětku) než oslabený Hatay. Když přihlídnu k výhodě domácího prostředí, tak mi z toho vychází otevřený zápas. Osobně bych na hosty vypsal kurz okolo 2, takže přes 2,9 má podle mě hodnotu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 30.01.2019, 14:34 Předmět: basket eurocup women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Úskalím tohoto tipu je fakt, že Lyonu po domácí výhře 90:82 stačí k postupu i prohra o sedm bodů. Přesto věřím, že vyhraje i odvetu. V posledních týdnech má fazonu, ve francouzské lize porazil Bourges i Montpellier. V předchozím kole Eurocupu smetli Spartak Moskva dvakrát o třicet. Oproti Gorzowu mají navrch hlavně pod košem, kde by měly dominovat Brazilka Clarissa a Kanaďanka M.Plouffe. Gorzow má silný perimetr s Američankami Atkins a Zoll-Norman, ale ani tam by neměl Lyon tahat za kratší konec se skvělou Belgičankou Allemand a Američankou Clark.
Kvalita je na straně hostí, navíc Gorzow nemá nejlepší aktuální formu. V polské lize prohrál poslední dva zápasy s Toruní a Lublinem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.02.2019, 14:03 Předmět: Canmore
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy