Online chat - diskuse KolemDvou.cz

Tuto on-line diskusi NENÍ TŘEBA AKTUALIZOVAT (refreshovat) v prohlížeči!
Stačí diskusi otevřít jednou a nové příspěvky i komentáře se zobrazují automaticky modrým pruhem.

CO na diskusi CHCEME

- pohodovou a pozitivní diskusi inteligentních sázkařů
- diskuse slouží převážně pro sdělování zajímavých a důležitých informací/tipů ke kurzovému sázení
- u LIVE tipů vkládat příspěvek pouze pokud k tomu uvedete podstatné a důležité informace
- u běžných tipů očekáváme uvést alespoň jeden důležitý důvod k tipu

CO na diskusi NECHCEME

- jakékoli vulgarity, napadání a negativa = chceme pozitivní diskusi
- holotipy (mimo osvědčených/placených zdrojů), zejména LIVE holotipy, bez důležité informace = založte si sázkařský deník ZDE
- komentovat každou "sebemenší situaci" co se v zápase stane = chceme důležité informace ze zápasu
- komentovat již hraný zápas = komentujte daný příspěvek, NE dát nový (celý příspěvek lze skrýt pomlčkou vpravo nahoře u příspěvku)
- spam, neplacenou a nevyžádanou reklamu a oslovovat lidi a hledat "kohokoli na cokoli" = viz podmínky užití
- otázky na věci, které si každý může snadno najít na K2 či přes google


Tipsport

comments powered by DisqusDostávat tipy = dej LIKE

Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips


Výměna odkazů:

Betting shop - pomůcky, odkazy a tipy na sázení
Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Hockeytown Blog
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

Art of Wrestling
madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.