Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Bylo nalezeno 2954 výsledků hledání.
KolemDvou.cz - tipy na sázení
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 16.11.2023, 14:55   Předmět: Dexter blog - listopad 2023
Ještě jsem teda měl asi přidat omluvu! Embarassed Měl jsem to sem napsat, že budu dávat cca o jednu jednotku vyšší vklady. Ale nějak teď úplně nestíhám... Sorry!
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 16.11.2023, 14:51   Předmět: Dexter blog - listopad 2023
Pokud kluci ze Sportbreaku tvrdili, že se nic nezměnilo, tak si to opravdu mysleli a nijak Vám nelhali. Původně navrhovali, abych dával vyšší vklady, že je to u dalších jejich servisů běžné. A já jim na to řekl, že se mi to nějak zásadně měnit nechce. Ale jak už jsem psal, cca o tu jednotku výš než na K2 to asi budu dávat. Pro ty, co se mnou sázeli dosud, by to neměl být zase až takový rozdíl.

Jinak bych tady nerad rozvíjel nějaké větší diskuse, protože už na tyto stránky moc chodit nebudu. Mrkl jsem sem spíš náhodou...
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 16.11.2023, 13:05   Předmět: Dexter blog - listopad 2023
Přechod na novou platformu se upekl dost rychle (alespoň tedy pokud se týče mé osoby), takže některé věci se řeší trochu za pochodu. Ale věřím, že si brzy všechno sedne! Pokud jde o důvěru, tak by měla být u mých tipů jen mírně vyšší, viděl bych to tak v průměru o jednu jednotku. Je pravda, že jsem na K2 nastavil asi až moc nízké hodnoty a už jsem to chtěl lehce navýšit delší dobu. Teď je k tomu vhodná příležitost. Ale sérii tipů s vkladem 10/10 ode mě určitě nečekejte!
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 12.11.2023, 13:13   Předmět: basket women
[tip]9249-2978[/tip]

Český i řecký tým jsou laděné spíš defenzivně, takže v tomto zápase nečekám nějakou přestřelku. Zvláště když na obou stranách chybí asi nejproduktivnější střelkyně – Fassoula, resp. Reisingerová a Holešínská.

Při sázení proti našim mám mírně smíšené pocity, protože práce trenérky Ptáčkové se mi líbí a třeba na letošním Euru předváděl tým skvělé výkony. Jenže těch absencí je přece jen už trochu moc a kádr je hodně mladý a nezkušený. Jelikož máme jako spolupořadatel postup jistý, tak to plně chápu a nekritizuju, jen konstatuju. Vedle Reisingerové s Holešínskou chybí oproti Euru třeba i zkušená Vyoralová a talentovaná Paurová, repre kariéru ukončila exkapitánka Březinová. A do Řecka nakonec neodjela ani první rozehrávačka Hamzová, které dali trenéři volno po nedávno prodělané mononukleóze.

V tomto složení to budou mít Češky hodně těžké, navíc prosakují zprávy, že v týmu trochu řádí viróza. Dokážu si představit, že se můžou střelecky výrazněji prosadit třeba Voráčková nebo Stoupalová, popř. výborná trojkařka Galíčková, jestli dostane větší prostor. Ale moc to nevidím, že by dal někdo třeba výrazně přes 20 bodů. Řekyně v čele s hodně dobrou obranářkou Artemis Spanou to mají taky spíš založené na kvalitní defenzivě, takže očekávám výsledek tipu 65:60 nebo tak nějak.
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 12.11.2023, 11:03   Předmět: basket women
[tip]9249-2977[/tip]

Slovenky ve čtvrtek utrpěly dost hrozivou porážku 40:75 v Izmitu, ale turecký basketbal je přece jen někde jinde než rumunský… Slovensko se v Turecku nedokázalo vypořádat především s výškovou převahou soupeře, neboť jim z různých důvodů chybí zkušené podkošové hráčky Hruščáková, Jurčenková a Šimonovičová (za svobodna Oroszová). Před duelem v Rumunsku je ovšem dobrou zprávou návrat další pivotky Alice Moravčíkové, která v Turecku chyběla z osobních důvodů. Na perimetru by měly mít Slovenky vyšší kvalitu a pod košem by to taky měly zvládnout mnohem lépe. Zlobit je může vysoká Virjoghe (196 cm), ale určitě to není taková kvalita jako třeba naturalizovaná Američanka Hollingsworth v tureckém dresu.

V Rumunsku jde nahoru klubový basket (Sepsi hraje letos dokonce Euroligu), ale nároďák zatím rozhodně zdaleka nepatří mezi evropskou elitu. V klubech hrají prim cizinky, popř.domácí veteránky, které ovšem v nominaci repre chybí (Marginean, Cuic, Ghizila, Godri-Parau…). Současný výběr by podle mě rozhodně měl být pro Slovenky hratelný. Rumunsko ve čtvrtek doma celkem s obtížemi přehrálo Island 82:70 a Slovenky by rozhodně měly být zdatnějším soupeřem.

Volím sázku na handicap, který mi přijde hratelný. Variantou je i počet vstřelených bodů týmu. Myslím, že Slovenky by měly Rumunkám nastřílet víc bodů než Island, na druhou stranu od Rumunska bych nečekal víc než nějakých 65 bodů.
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 12.11.2023, 9:41   Předmět: levi
Od dnešního dne už dávám tipy na Sportbreak, na což jste měli být podle mých informací s předstihem upozorněni. Přesto dnes ještě naposledy dávám tip i sem pro případ, že by se někdo nestihl registrovat...
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 12.11.2023, 9:39   Předmět: levi
[tip]9249-2976[/tip]

Takový kurz na famózní slalomářku Mikaelu Shiffrin prostě nejde ignorovat! I když třeba nemá na začátku sezony úplně svoji ideální TOP formu…
Včera skončila čtvrtá, ale nebyl to žádný propadák. Na svahu nevypadala špatně a na druhou Lenu Dürr nakonec ztratila v součtu obou kol pouhých 29 setin. Samozřejmě musíme vzít potaz Inko, že si minulý týden při tréninku lehce poranila levé koleno. Ale po závodě se na to nijak nevymlouvala a prohlásila, že ji to nijak výrazně nelimitovalo.
Shiffrin dlouhodobě dokazuje svoji výjimečnost, ve slalomu se s ní může v případě jejího standardního výkonu měřit v podstatě jen Petra Vlhová. Před včerejší čtvrtou příčkou držela ve Světovém poháru sérii osmi umístění na bedně v řadě, a to k tomu můžeme přičíst i stříbro na letošním MS. Čili pravděpodobnost, že by skončila mimo stupně vítězů dvakrát po sobě, je dost nízká.
V žádném případě nemůže být řeč ani o tom, že by ji svah v Levi neseděl. Už tady totiž v minulosti šestkrát vyhrála, mimo jiné také ovládla oba loňské závody…
Posledním důvodem pro tip je fakt, že absolutní špička mezi slalomářkami není moc široká. Těch, které mají reálnou šanci na bednu, je poměrně málo. I včera byla dost odskočená první čtyřka (v rámci ní tedy i včera fantastická Vlhová), pátá Sara Hector ztratila na Shiffrin devět desetin. Ze včerejší úspěšné trojice visí největší otazník určitě nad Katharinou Liensberger, která se celou loňskou sezonu trápila technicky i psychicky. Určitě naznačila velké zlepšení, ale ještě bych počkal s nějakými závěry, jestli už je definitivně zpět mezi absolutní elitou.
Z dalších závodnic elitní sedmičky včera vypadala hodně z formy Švédka Swenn-Larsson, její krajanka Hector zase spíš dosáhla svého slalomářského maxima, které bude dnes těžké zopakovat. Přece jen je to spíš obřákářka! Chorvatka Popović měla dobré druhé kolo, ale podle mě ještě nemá na to, aby útočila na TOP3. Úplně nevím, co si mám myslet o Wendy Holdener, která dlouhodobě patří možná ...
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 12.11.2023, 8:45   Předmět: Dexter blog - listopad 2023
Jak už jsem psal, nějaká komunikace bude možná i na nové platformě. Z vaší strany minimálně přes podporu, která mi vaše připomínky nebo vzkazy přepošle. A ještě to probereme, jestli by to nešlo udělat nějak podobně jako tady.
Mě to takhle asi taky celkem vyhovovalo, vaše připomínky jsem si rád četl (hlavně pochvaly! Very Happy ). Na druhou stranu přiznávám, že sázení je na psychiku celkem náročné a číst si kritické poznámky zrovna v době, kdy se nedaří a sám jsem z toho špatnej, není někdy úplně ideální... Tohoto chtějí provozovatelé Sportbreaku svoje tipéry ušetřit. Ještě si asi musím rozmyslet, jestli jsem natolik psychicky odolný, abych nějak výrazněji bojoval za to, aby to u mého servisu fungovalo jinak než jak jsou tam zvyklí.
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 11.11.2023, 21:09   Předmět: Dexter blog - listopad 2023
Ještě vlastně nevím, jestli budu dál přispívat do K2 profi. Upřímně říkám, že to pro mě není moc motivace. Teď nemyslím, že to není honorovaný, ale mě spíš baví psát ty analýzy než dávat holý tipy. Pokud by byly jen holý tipy na SportBreaku, tak bych do toho asi taky nešel. Navíc mi pak je trochu proti srsti jakkoli přispívat někam jinam, než kde mám nějakou dohodu. A od zítřka ji mám se SportBreakem...
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 11.11.2023, 16:23   Předmět: Dexter blog - listopad 2023
to BertCZ: Zasílání tipů bude obdobné jako tady - tedy nejprve holý tip, poté analýza, přičemž se budu snažit, aby prodleva mezi nimi byla co nejmenší.
Pokud jde o výběr tipů, tak asi bude minimálně ze začátku také podobný jako tady. Samozřejmě se to může trochu změnit, budu reagovat na to, jak to bude fungovat... A nejspíš budu nucen k tomu, abych hledal víc tipů v masověji sázených sportech jako fotbal a hokej, kde nejsou tak výrazné dropy.
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 11.11.2023, 11:06   Předmět: Dexter blog - listopad 2023
Takže i já jsem právě domluvil s panem Roušem, který mě ujistil, že cena mého servisu bude 3000/měsíc. Dá se říct, že při vyjednávání o jeho ceně to byl můj strop a jejich požadované minimum, takže tady jsme se nějak potkali...
Samozřejmě u Těch, kteří si už předplatili další měsíce na K2, platí pro toto období původní cena a k navýšení dojde až po "vyčerpání" předplaceného období. Na druhou stranu má Sportbreak bonus v tom, že má různé kompenzace v případech, kdy je klientem předplacené období ze strany tipéra "minusové".

Pokud jde o můj přechod z K2 na Sportbreak, tak opakuji, že to nebyla moje iniciativa. Vzniklo to na základě jednání obou zmíněných stran s tím, že já jsem samozřejmě mohl odmítnout. To jsem nakonec po vyslechnutí různých argumentů neudělal, protože cítím, že by to mohlo fungovat. Samozřejmě nemohu nic zaručit, protože provozovatele Sportbreaku osobně dlouhodobě neznám, ale zatím na mě působí velmi seriózně a profesionálně. Pokud bych měl pocit, že se jedná o nějaké podvodníky, tak bych do toho samozřejmě nešel! Podle různých referencí fungují jejich projekty na vysoké úrovni a jejich komunikace s klienty je velmi dobrá.

Doufám, že s většinou z Vás se budu dál potkávat i v "novém dresu", který bych měl navléct pravděpodobně už od zítřka. Pokud jde o nějakou komunikaci mezi námi, tak by měla být možná i na nové platformě. Já mohu komunikovat pomocí notifikací (přes které budu zasílat i analýzy tak, jak jste zvyklí z K2), Vy mi můžete přeposlat případnou zpětnou vazbu přes podporu, která mi Vaše připomínky předá. Pokud by to bylo málo, tak jsme připraveni vytvořit nějakou další možnost vzájemné komunikace.
Pokud se někdo rozhodne už v odebírání mého servisu nepokračovat, tak mě to mrzí, ale Vaše rozhodnutí pochopitelně respektuji. Všem Vám chci poděkovat, že komunikace na tomto blogu probíhala po celých osm let na velice dobré úrovni, kdy jste se neuchylovali k nějakému vulgárnímu hejtování ani v době, kdy s ...
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 11.11.2023, 9:19   Předmět: Dexter blog - listopad 2023
Počkejte prosím na nějaké vyjádření během dne. Musím sehnat relevantní info, protože o částce 10000 jsem nikdy nic neslyšel a věřím, že to je jen nějaká kachna. Já bych s tím rozhodně nesouhlasil!!! Nechci ale psát něco víc, dokud si nepromluvím osobně s lidmi, který můj přechod na jinou platformu řeší. Moje aktivita to v žádném případě nebyla, já jsem byl na K2 spokojený!
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 10.11.2023, 17:19   Předmět: levi
[tip]9249-2975[/tip]
Petře se v Levi tradičně daří. V posledních deseti startech od roku 2016 tady pětkrát vyhrála (!), jednou byla druhá, třikrát třetí a jednou nedokončila. Tedy umístění v TOP 3 s 90% úspěšností! To mi přijde dost na kurz 1,82... Zvlášť, když je podle posledních rozhovorů Petra v dobré pohodě a při premiéře letošního svěťáku v Soeldenu obsadila třetí místo v obřáku. Ze všech slalomářek vypadala v nejlepší formě, před ní skončily těsně jen Gut a Brignone, které slalom speciál nejezdí.
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 8.11.2023, 11:37   Předmět: basket women
[tip]9249-2974[/tip]
Bulharky v minulosti (ale už dost dávné) vozily z velkých akcí i medaile, ale aktuálně jsou bez reálné šance na postup. Navíc procházejí generační výměnou a mají hodně mladý a nezkušený tým. V podstatě jedinou TOP hráčkou je Borislava Hristova z euroligového Sepsi.

V tomto duelu jsou podle mě celkem jasnými favoritkami (osobně bych nevypsal víc jak 1,5) Finky, které sice v poslední kvalifikaci zrovna neoslnily, ale to měly dost absencí a navíc mají mladý tým, který se každým rokem zlepšuje. A nyní mají k dispozici na rozdíl od většiny dalších týmů téměř nejsilnější možný tým, snad jen s výjimkou Sary Bejedi, hrající NCAA.
Největší hvězdou je Awak Kuier (196 cm!), která má za sebou další sezonu ve WNBA v dresu Dallasu a nyní je oporou italských Benátek. Velkým talentem je také teprve osmnáctiletá rozehrávačka Elina Aarnisalo, která aktuálně září v belgickém Mechelenu, hrajícím Eurocup. Kvalitu představují i pivotka Tulonen (italský Milan), Aijanen (španělský Ferrol), Lahtinen (španělské Cadi La Seu) nebo duo Koskimies-Lehtoranta z německého Kelternu. V kádru je celkem sedm hráček z týmu, který letos vybojoval překvapivý bronz na světové univerziádě. Finský ženský basket jde nahoru a měl by zahájit kvalifikaci výhrou.
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 3.11.2023, 18:53   Předmět: fnl
[tip]9249-2973[/tip]
Oba týmy vyměnily trenéry, ale důvody byly diametrálně odlišné. Zatímco v Kroměříži může mít odchod úspěšného Bronislava Červenky o patro výš do Zlína spíš negativní dopad, tak ve Zbrojovce nahradil neúspěšného trenéra Klusáčka jeho asistent Tomáš Polách. Mohlo by se říct "kosmetická změna", ale já si myslím, že i ta může být pro tým velice pozitivní, což už naznačilo brněnské derby, v němž Zbrojovka při Poláchově premiéře vyhrála 3:0. "Polona" znám trochu osobně a myslím, že by mohl dokázat kabinu nakopnout. Navíc má výhodu, že se spoustou kluků se dobře zná z dorostu a dobře byl přijat taky fanoušky jako klubová hráčská legenda.

Polách to má teď trošku snazší v tom, že se mu aspoň částečně vyprázdnila marodka, která byla ještě před časem hodně plná. Obzvláště pomohl návrat záložníka Texla, který je důležitým článkem v přechodové fázi. O střeleckých kvalitách Jakuba Řezníčka asi není třeba mluvit, ještě by to chtělo, aby se uzdravil zkušený stoper Jakub Šural, který by vzadu ty mladé trochu seřval, což on dovede. Ten ještě nebude, ale s návratem Endla a Granečného je i ta obrana kvalitnější. Navíc se asi docela stávám fanouškem mladého Jirky Hamzy (syn šéfa biatlonového svazu), který roste ve výborného defenzivního hráče.

Část brněnských fanoušků brble, že s takovým materiálem by nic neudělal ani Mourinho, ale já si to úplně nemyslím. Tým svoji kvalitu má, pokud se tedy bavíme o druhé lize. I po sestupu zůstalo v týmu poměrně dost zkušených hráčů v čele s Řezníčkem (což je na druhou ligu hodně nadstandardní útočník), které doplňují talentovaní mladíci, vesměs reprezentanti. Vždyť Endl, Koželuh a Alijagič jsou v kádru jednadvacítky, Jambor je kapitán dvacítky, Hamza zase devatenáctky, v těchto týmech hrají pravidelně i Kronus, Gaszczyk nebo Toman. Ti kluci nejsou v repre určitě pro nic za nic...
Zatím to trochu drhne, ale mně se paradoxně většina kroků vedení docela líbí. Velkou funkcionářskou posilou by měl být nový ...
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 2.11.2023, 7:41   Předmět: žabiny
Fridex, naprosto sdílím tvé pocity. To už asi fakt není náhoda. Včera prakticky celý zápas vedly o 5-7 bodů a pak zase neskutečně podělaly koncovku. Možná se mýlím, ale začínám trochu pochybovat o koučovských schopnostech trenéra Průši. Mám takovej pocit, že za Bobrovskýho (v plné síle) by se to nestalo... Sad
  Téma: Dexter blog - listopad 2023
Dexter

Odpovědi: 49
Zhlédnuto: 2847

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 1.11.2023, 10:22   Předmět: basket women
[tip]9249-2972[/tip]
Žabiny s Cadi doma prohrály až po prodloužení, když závěr normální hrací doby trochu protaktizovaly. Byly španělskému týmu vyrovnaným soupeřem, a to jim chyběla kapitánka Záplatová a klíčová rozehrávačka Hamzová odehrála po mononukleóze výrazně nižší minutáž než obvykle.
To bylo před třemi týdny, nyní jsou Žabiny kompletní a v mnohem v lepším rozpoložení. O víkendu smetly v lize Ostravu 96:57, předtím dokázaly potrápit i euroligové USK. A hlavně před týdnem v Eurocupu po prodloužení zdolaly francouzské Carolo, což je nejsilnější celek této skupiny. Mimochodem, o týden dřív Carolo vyhrálo na palubovce Cadi 73:48. Čistě matematicky to samozřejmě fungovat nebude, ale minimálně vyrovnaný zápas by to měl být. Za mě jsou kurzy přes 2,5 value.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 1.11.2023, 3:06   Předmět: ad basket
Upřímně, nevím co si mám o posledních výsledcích ženskýho basketu myslet... I když jsem byl teď devět dnů v Paříži, tak si nemyslím, že bych tipy odflákl. Ale prostě se sešlo několik pro mě nepochopitelných výsledků. Třeba dnes jsem se před odletem na letišti díval na první půlku Landes se Salamankou a bylo to až neuvěřitelný - domácím tam padalo prakticky všechno, zatímco hosté nebyli schopní dát tutovky z pod koše ani natřikrát. To je pak těžký... Sad
Je to prostě sport! Když může vyhrát třeba Karviná v Plzni... Neumím hádat výsledky, ale troufnu si říct, že většinou dokážu vybrat hodnotnej kurz. Bohužel se v poslední době sešlo hodně zápasů, kde to prostě nevyšlo, ale u většiny z nich si i s odstupem myslím, že to nebyly špatný tipy.
To, že někdo sází se mnou zrovna ten měsíc, co se nedaří, je smůla. Ale to je pořád malej vzorek, osobně beru za směrodatnej třeba roční zisk/ztrátu.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 31.10.2023, 9:37   Předmět: basket women
[tip]9249-2971[/tip]
Francouzské Landes ani vloni moc v Eurolize nezářilo, a to má myslím letos ještě o něco slabší kádr. Stále čekají na svou první výhru a moc se mi nezdá, že by to měli prolomit zrovna proti silné Salamance.
Ta se po dvou prohrách potřebuje vrátit na vítěznou vlnu (zatím to má 2:2). Pozitivním signálem je, že se začínají v týmu adaptovat hvězdné posily (Koné, Prince, Hartley).
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 31.10.2023, 9:29   Předmět: basket women
[tip]9249-2970[/tip]
Euroligový nováček ze Zaragozy si zatím vede nad očekávání, ale nejsem si jistý, jestli je schopen nastavené tempo udržet. V kádru není až na Němku Fiebich vyloženě TOP hráčka, na Euroligu mi to přijde takový slabší průměr.
Ve španělském derby je podle mě favoritem zkušenější Valencia. Před měsícem porazila Zaragozu v domácím Superpoháru pohodlně 74:57. A nyní je ještě silnější po příletu Australanky Rebeccy Allen, která hrála v létě WNBA.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 30.10.2023, 9:56   Předmět: basket women
[tip]9249-2969[/tip]
Chomutov loni Hradec přehrál v sérii o bronz a myslím, že letos by měl být rozdíl mezi oběma týmy ještě větší.
Levhartice letos hrají Eurocup, a tomu odpovídalo i posílení týmu. Mají dvě slušné Američanky, přišla třeba Rylichová (repre v 3x3), na rozehrávce je zkušená Bartoňová, velkým talentem je Kadlecová. V Eurocupu zatím odehrály vyrovnané partie s výrazně lepšími týmy než je Hradec. Menší komplikací je pravděpodobná abence pivotky Morris, která nedohrála poslední utkání s Estudiantes.
Lvice pomalu opouští přední příčky domácí soutěže, na nichž byly v posledních letech. Odešlo několik důležitých hráček, určitě nepomohl ani odchod nyní už repre trenérky Ptáčkové, která udělala v Hradci velký kus práce. A dnes by měly zřejmě opět chybět rozehrávačky Zeithammerová a Velichová, což je především v prvním případě velký problém.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 30.10.2023, 9:51   Předmět: Bologna
To, že prohrajou v Lille, by se ještě dalo pochopit, ale s tím San Martinem... To mi hlava nebere! Přitom hrály prakticky kompletní. Shocked
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 28.10.2023, 10:48   Předmět: table tennis
[tip]9249-2968[/tip]
Když jsem si vybral tento zápas, tak byl kurz 1,75. Ale i 1,65 je podle mě ještě value, i když pod 1,5 bych nesázel!
Levoruký veterán Timo Boll je bývalá světová jednička a i ve dvaačtyřiceti pořád skvělý hráč. Po vleklých zdravotních problémech se propadl až někam do sedmé desítky světového žebříčku, ale v poslední době je fit a v pohodě. Zahrál velmi slušně na nedávném ME týmů, daří se mu v bundeslize i v Lize mistrů. V Frankfurtu je hlavní tváří turnaje a měl by mít silnou podporu fanoušků, kteří v Německu chodí na stolní tenis v hojném počtu.
Napak zkušený Korejec Lee Sangsu (33) nevypadá letos moc dobře a myslím, že jeho šance na olympijskou účast v silném korejskm týmu povážlivě klesají. Na posledních třech turnajích WTT vypadl v prvním kole. A jeho vzájemná bilance s Bollem je 0:3...
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 28.10.2023, 10:13   Předmět: basket women
[tip]9249-2967[/tip]
Bologna mě v týdnu zklamala v Eurolize, ale v domácí soutěži by měla dominovat. Její kádr je úplně jinde než u San Martina, které před týdnem prohrálo se San Giovanni o 10. S Bolognou by měl být rozdíl ještě vyšší.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 25.10.2023, 8:34   Předmět: basket women
[tip]9249-2966[/tip]
Takže ještě jednou: "Bonjour les amis"! Symbolicky dnes dávám na dva zápasy z Francie. Tentokrát však budu věřit domácím.
Lyon patří k adeptům na Final Four, ale kvůli řadě absencí má hodně špatný začátek sezony. Pokud nechce nabrat obrovské manko, už by měl začít vyhrávat! Pořád nejsou po sezoně ve WNBA k dispozici Johannes a Williams, na marodce jsou Chartereau a Quevedo. Problém to určitě je, ale pořád je tady minimálně šest kvalitních háček - Allemand, Fauthoux, Gruda, Miyem, Ciak a Davis. Proti euroligovému nováčkovi ze Zaragozy by to mohlo stačit.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 25.10.2023, 8:28   Předmět: basket women
[tip]9249-2965[/tip]
Villeneuve je doma silné, ale lepší tým má podle mě Bologna, která už má na svém kontě tři výhry, zatímco domácí to mají 1:2. Podle mě by to měl být vyrovnaný zápas, v němž asi o trošičku víc věřím rozjeté Bologni. Proto považuju kurzy vysoko přes 2 za value.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 22.10.2023, 9:15   Předmět: basket women
[tip]9249-2964[/tip]
Podle mě jsou kurzy na BB přestřelené. Teď jen jak to uchopit. Osobně zkouším za nižší vklad i výhru BB, další možností jsou handicapy nebo třeba počet vstřelených bodů. Aktuálně skoro vše na BB má podle mě value, protože si myslím, že je to celkem otevřený zápas. Oba týmy jsou na podobné úrovni, mírnou výhodou může být možná domácí prostředí.

Piešťany by letos zdaleka neměly být tak suverénní jako v posledních sezonách. Mírně oslabily, naopak jejich soupeři posílili. O tom svědčí i nedávná prohra s Košicemi. Dvě loňské opory Mujović a Martišková přestoupily právě do Banské Bystrice, která je zatím v lize neporažená a v týdnu odehrála velmi dobrý zápas v Eurocupu s těsnou prohrou proti silnému Panathinaikosu. Tým vede bývalá skvělá hráčka Zuzana žirková, která si před sezonou přivedla reprezentační kapitánku Sabinu Šimonovičovou (za svobodna Oroszovou) nebo třeba Češku Kristýnu Brabencovou (vnučku legendárního Kamila Brabence).

Oba celky mají mírné problémy s marodkou, ale i tady je to víceméně vyrovnané. U BB je ohrožen start zkušené pivotky Hruščákové a mladé Janštové, u Piešťan mají zdravotní problémy zase Mandić a Stašová.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 21.10.2023, 10:31   Předmět: basket women
[tip]9249-2963[/tip]

Cankaya měla špatný začátek sezony, když prvních pět zápasů prohrála. Ale vedení zareagovalo... Nejprve přišla americká pivotka Pierre-Louis a nedávno po sezoně WNBA i střelkyně Walker-Kimbrough (ze dvou zápasů má průměr 27,5 bodu). Tohle duo doplněné o výbornou americkou rozehrávačku McCarthy a Švédku Fontaine představuje kostru týmu, která určitě má na střed tabulky. Potvrzuje to i poslední jasná výhra 103:88 na palubovce eurocupové Antalye. Která předtím mimochodem dokázala vyhrát po prodloužení v Kayseri...

Oba týmy jsou za mě vyrovnané, mohlo by rozhodnout domácí prostředí. Kurzy přes 2 považuju za value.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 21.10.2023, 9:50   Předmět: basket women
[tip]9249-2962[/tip]
Žabiny mají zatím letos trochu smůlu. V Eurocupu mohly (nebo spíš měly) mít dvě výhry, ale oba zápasy ztratily v koncovkách. Domácí duel se španělským Cadi si prohrály samy takticky, v Řecku je nehorázně zařízli rozhodčí (stát se to ve fotbale, tak je to z toho slušná kauza). Ten tým ale má potenciál a v duelu s USK bude mít určitě vyšší motivaci než soupeř. Ostatní české celky v domácí soutěži jsou většinou proti USK předem odevzdané, ale Žabiny cítí prosti oslabenému favoritovi šanci na solidní výsledek. Asi ne přímo výhru, ale tady se musí brát za úspěch i třeba jedna vyhraná čtvrtina, nebo přijatelná prohra.

USK vyhrálo euroligový duel v Györu o 19, ale domácím chyběly dvě klíčové hráčky - Američanka Miller a kapitánka Dubei. Odehrály dobrý zápas, ale určitě ještě nejsou zdaleka na svém Topu, o čemž svědčí i předchozí prohra z polských Polkowic. Po loňské sezoně odešla jejich největší hvězda Alyssa Thomas, poté se vážně zranila další americká hvězda Brionna Jones. Aktuálně jsou kvůli zranění mimo i další dvě opory - slovinská rozehrávačka Oblak a Francouzka Ayayi. To prostě musí být znát! I přesto, že třeba nově příchozí Australanka Magbegor zapadla do týmu velice dobře.

Loni Žabiny s USK doma prohrály ve finálové sérii o 23 bodů, v Praze dokonce jeden zápas zvládly "jen" o 16. Myslím, že pod 20 by se mohly dostat i dnes. USK čeká už ve středu euroligový duel ve španělské Salamance, který je pro Pražanky určitě důležitější. A i když trenérka Hejková moc nedává velkou minutáž holkám z lavičky, tak na druhou stranu asi nebude chtít při absencích Oblak a Ayayi zbytečně riskovat zranění nějaké další důležité hráčky. A holky z lavky jako Přibylová nebo Petlanová nejsou lepší než většina domácích hráček.
  Téma: Dexter blog - říjen 2023
Dexter

Odpovědi: 47
Zhlédnuto: 3640

PříspěvekFórum: Archiv K2   Zaslal: 21.10.2023, 9:13   Předmět: basket men
[tip]9249-2961[/tip]
Myslím, že už dlouho nebyla tak obrovská očekávání od jedničky NBA jako letos. Možná od LeBrona v roce 2003...
Victor Wemanyama je výjimečný! Při výšce 224 cm je obdivuhodně pohyblivý, v jeho hře se jen těžko hledají slabiny. Jeho výhodou v nováčkovské sezoně by měl být fakt, že už má celkem bohaté zkušenosti se seniorským basketem ve francouzské lize, v níž byl mimochodem loni nejlepším střelcem, MVP celé soutěže a také nejlepším obráncem... K tomu má řadu nzkušeností z francouzských reprezentací, včetně té seniorské (třeba proti Česku si v únorové kvaldě MS připsal 22 bodů a 17 doskoků!).
Victor asi se Spurs nedosáhne na nějaký velký týmový úspěch, ale zase by měl dostat v týmu slušný prostor. V přípravných zápasech nastřílel 20, 23, 15 a 19 bodů, přičemž v sezoně by mohl mít ještě vyšší minutáž. Na cenu pro Nováčka roku je předurčen, v mých očích by jej o ni mohly připravit asi snad jen nějaké vážnější zdravotní problémy.
 
Strana 1 z 99 Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 97, 98, 99  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejdi na:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com
Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy