Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - červen 2017 (+81,48 unitů ... Yield +56,64 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.06.2017, 10:14 Předmět: Jackson
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Bershawn Jackson je trochu nevyzpytatelný veterán, který je schopný vyhrát ve skvělém čase pod 48 vteřin, stejně tak jako zakopnout o druhou překážku a skončit poslední. Kurz 5 na jeho vítězství v ne úplně nabitém startovním poli mi ovšem přijde přehnaný.
Sázkovky až moc jasně favorizují Nora Warholma, který sice má velký talent i výbornou formu, ale ještě nevíme, zda je schopný podávat skvělé výkony opakovaně. Přece jen, v Oslo se dostal teprve počtvrté v životě pod hrani 49 vteřin. To Jackson už absolvoval takových závodů desítky, jeho osobák (byť už hodně fousatý) je 47,30. Bývalý mistr světa a olympijský medailista má i ve 34 letech vysokou výkonnost. V květnu vyhrál v Šanghaji závod Diamantové ligy za 48,63, teď by na tom měl být teoreticky ještě líp, protože formu určitě načasoval na americký šampionát, který ho čeká už příští týden.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.06.2017, 10:38 Předmět: bishop
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kanaďanka Melissa Bishop byla druhá na posledním MS a čtvrtá loni na olympiádě, kde si zaběhla osobák 1:57,02, její letošní maximum je 1:59,52.
Největším úspěchem Islanďanky Anity Hinriksdottir s velmi atypickým stylem běhu je bronz z halového mistrovství Evropy, osobní rekord si zaběhla ve čtvrtek v Oslo - 2:00,05.
Bilance vzájemných soubojů obou atletek (naposledy právě v Oslo) je 3:0 pro Bishop. Osobně bych viděl adekvátní kurz někde okolo 1,5.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.06.2017, 12:05 Předmět: ME basket ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Mírně vyšší kurz měly ještě Marathonbet nebo 1xbet, pokud někdo má...
Belgičanky jsem tipoval na černého koně už před začátkem šampionátu a nyní jsou velmi blízko velkého úspěchu. Porazily Černou Horu i Rusky a pokud zdolají i Lotyšky, tak postoupí coby vítěz skupiny rovnou do čtvrtfinále. Se skvělou podkošovou dvojicí Meessemann-Wauters by se jim to mělo podařit. Navíc je zatím velice dobře doplňují i hráčky z perimetru - Vanloo, Carpreaux, Delaere a především K.Mestdagh. Lotyšky mě celkem mile překvapily, především rozehrávačka Babkina hraje opravdu skvěle. Ale na Belgičanky by to podle mě stačit nemělo. Myslím, že odbré srovnání obou týmů přinesly jejich zápasy s Ruskem. Zatímco Lotyšky své vedení neudržely a jakmile Rusky zvýšily obrátky, tak jim nestačily, Belgičanky dokázaly utkání dotáhnout do vítězného konce.

P.S. Z utkání Lotyšek s Černou Horou jsem viděl jen určité pasáže, takže mi uniklo, proč odehrála zkušená Baško jen pár minut. Jestliže to někdo víte, budu rád za info. Pokud by totiž byla třeba zraněná, bylo by to celkem citelné oslabení...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.06.2017, 11:56 Předmět: draft nhl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kurzy Tipsportu mi přijdou mírně vlastenecké. Čeští hokejisté v posledních letech nebývají příliš vysoko a nemyslím, si, že by letos měli být hned dva vybráni v prvním kole. Brněnskému Nečasovi se to s největší pravděpodobností podaří, ale u zlínského Filipa Chytila už bych si tak jistý nebyl.

Když se podívám na pět nejprestižnějších zámořských serverů, které nabízí preview letošního draftu, tak je Chytil tipován na výběr v prvním kole pouze u Hockeyprospect.com, který ho zařadil na 28. místo. Naopak prestižní časopis The Hockey News jej odhaduje až na 54. výběr, ISS Hockey jako 64. a Future Considerations dokonce až na 70. místo. Kromě mého tipu bych ještě doporučil sázku H2H u Fortuny, která proti Chytilovi nasadila urostlého Američana Poehlinga, který se v žebříčcích pohybuje okolo 20. místa. Kurz už bohužel klesl na 1,35, ale realita je podle mě tak 1,20.

Martin Nečas se pohybuje někde na rozhraní první desítky a už tu bych považoval za úspěch. Zvlášť když mu vůbec nevyšlo letošní mistrovství světa osmnáctek. Doporučuji sázku Tipsportu, že nebude v první sedmičce a ještě víc se mi líbí dvojička s Caseym Mittelstadtem. Urostlý americký centr byl hvězdou USHL, což je nejvyšší juniorská soutěž v USA. Loni se blýskl výborným výkonem i na MS do 18 let, kde přispěl k americkému bronzu čtyřmi góly a pěti asistencemi. V průběhu celého roku se pohyboval v žebříčcích někde okolo pátého místa a i těsně před draftem je na všech pěti nejprestižnějších před Nečasem. Poměrně vysoký kurz je způsoben tím, že bookmakeři Tipsportu evidentně vycházeli ze žebříčku Hockeyprospect.com, kde je mezi oběma borci nejměnší rozdíl. Mittelstadt je tu osmý a Nečas hned za ním devátý. U ostatních je ale rozdíl 4-7 míst.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.06.2017, 20:35 Předmět: Zandalasini
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ještě mi žije tip na Belgičanku Meesseman, jenže Belgičanky mi udělaly trochu čáru přes rozpočet, když vyhrály skupinu, čímž přišly o předkolo play-off a mají tak o zápas míň, než jsem čekal. Meesseman má jinak nejvyšší průměr bodů na zápas ze všech hráček, které ještě zůstaly v turnaji, ale obávám se, že to manko jednoho zápasu bude těžce dohánět.
Momentálně má nejvíc bodů Ukrajinka Iagupova, ale ta už je ze hry. Po ní následuje právě Italka Zandalasini, jeden z nějvětších talentů evropského basketbalu. Ta nastřílela ve čtyřech zápasech 73 bodů a má menší náskok na řecké duo Kaltsidou (67) - Maltsi (66). Tady hned vidímě pomocné kritérium - Řekyně mají dvě střelkyně, zatímco u Italek je jasným střeleckým lídrem Zandalasini. Její význam pro tým přitom ještě vzrostl poté, co si zlomila lícní kost zkušená Laura Macchi, která se s ní střídala na pozici tři. Poté se vytížení Zandalasini ještě navýšilo a proti Maďarkám odehrála 36 minut.
Pro můj tip by asi bylo lepší, kdyby Italky ve čtvrtfinále s Belgií prohrály. Pak by je totiž čekaly zápasy pravděpodobně s Lotyšskem a se Slovenskem, nebo Řeckem, v nichž by se asi Zandalasini bodově prosadila lépe než proti těm nejlepším týmům z první čtyřky.
Z obávaných střelkyň se zatím nikdo vyloženě neutrhl. A když, tak je brzdí zranění, jako tomu bylo u Srbky Petrovič, Lotyšky Babkiny a částečně i u Slovenky Žirkové, kterou trenéři musí občas šetřit, což se podle mě minimálně ještě v jednom utkání opět stane.
Kurz 2,5 je tak na hraně, ale za nižší vklad si na zatím famózně hrající Italku vsadím.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.06.2017, 19:19 Předmět: ME basket ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Řecko je největší senzací šampionátu, ale pokud by postoupilo do finále, tak to už by bylo na mě moc! Nevěřím, že si udrží střeleckou formu z předchozích zápasů. Především proti Turecku jim tam padlo skoro všechno a v podstatě kterákoliv hráčka přišla na palubovkju, tak se hned prosadila. Celkem sedm řeckých hráček vstřelilo trojku. Na druhé straně ovšem nejde nevidět hrůzný výkon Turecka a navíc i trochu nepochopitelné tahy jejich Memnuna, který dal až moc velký prostor hráčkám z lavičky, které přitom výrazněji zaostávají za základní pětkou.
Proti Francii to ale bude podle mě úplně jiný zápas. Francouzky mají dlouhodobě nejlepší obranu z celé Evropy. Ve skupině do toho ještě nešla na sto procent, ale ve čtvrtfinále udržely Slovenky na 40 bodech! Jejich výhodou je, že trenérka Garnier točí všech dvanáct hráček, které jsou do jedné velmi vyspělé, a mohou tak udržet vysoké tempo po celý zápas. Pokud se řekněme na řecké střelkyni Maltsi vystřídají vždy čerstvé tři obranářky (např. Skrela je v tomto směru skvělá), tak to podle mě osmatřicetiletá veteránka nemůže vydržet. A třeba další hvězdu Kaltsidou ubránily Francouzky už ve skupině, kdy jí povolily pět bodů. Osobně bych Řekyně viděl na nějakých 50 bodů, přece nemohou hrát na 120% svých možností donekonečna...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.06.2017, 6:26 Předmět: ME basket ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Obě hráčky jsou na čele střelecké tabulky šampionátu - Zandalasini je první s 96 body, Maltsi druhá s 91 body. Obě hrají skvěle, jenže dnes je u nich velký rozdíl v soupeři. Zatímco Italky se střetnou s Lotyškami a jsou mírným favoritem, Řecko čeká Francie, což je dlouhodobě nejlépe bránící evropský tým.
Ve skupině nechaly Francouzky Maltsi rozstřílet, ale v semifinále si ji podle mě pohlídají a udrží do 20 bodů. Mají výhodu v tom, že při rotaci všech 12 hráček mají stále dost sil na dostatečně agresivní styl obrany, navíc se při nižším hracím čase nedostávají do problémů s fauly. Tipuju, že největší porci při obraně Maltsi si vzeme Skrela, což je výborná obranářka, která například ve čtvrtfinále úplně vymazala Žirkovou.
Podle mě je navíc možné, že Francouzky rozhodnou zápas už v první půli, a tak řecký kouč by mohl po poločase šetřit své opory, které hrají téměř bez střídání a po pěti těžkých zápasech toho musí mít plné kecky. To Italky asi čeká vyrovnaný zápas s Lotyšskem, v němž budou Zandalasini potřebovat. O to víc, že další křídlo Macchi si ve skupině zlomila klíční kost a do zápasu určitě nezasáhne. V utkání jde také o hodně - vítěz si zajistí postup na MS.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.06.2017, 8:39 Předmět: ME basket ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Celkem mě udivuje, že tuto akovku Tipáč povolil, protože to je svým způsobem podpůrná sázka.
Už před šampionátem jsem si vsadil na výhru Španělek a doufám, že se tak i stane. Na druhou stranu ale moc nevěřím tomu, že by měly finále vyhrát v suchém tričku. Mají víc individualit, ale Francie má výhodu v široké rotaci a vynikající obraně. Myslím, že výsledek může být dost těsný a skóre poměrně nízké, výhra o více než 10 bodů by mě překvapila.
Kurz na střelecký duel rozehrávaček mi pak přijde hodně zajímavý. Po pěti zápasech má Palau průměr 3,6 bodu na zápas, zatímco Dumerc 6,6. Palau je opravdu především rozehrávačka, která se do střelby ani do úniků moc netlačí a vždy raději hledá v prvé řadě nějakou spoluhráčku. Ostatně na střelbu jsou v týmu jiné kapacity jako Xargay, Lyttle a především Torrens. Dumerc sice bývá tradičně ve statistice asistencí také hodně vysoko, ale na rozdíl od Palau se častěji snaží o střelbu, především za tři body. A velké zápasy jako je ten dnešní jsou pro ni jako stvořené. V momentech, kdy na ostatní padá nervozita, ona dokáže vzít zodpovědnost na sebe.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 26.06.2017, 8:46 Předmět: Dovolená
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím všechny předplatitele blogu!
Omlouvám se, ale od 27. 6. do 7. 7. budu na rodinné dovolené v zahraničí, takže si budu chtít od sázení trochu odfrknout. Notebook budu mít sebou a možná mi to nedá, ale na 90% v tomto období nebudu posílat žádné tipy a analýzy.
Jsem domluvený s Propiťákem, že každý, kdo má na tento termín zaplacený odběr blogu, dostane týden navíc zdarma. Pokud by s tím byl potom náhodou nějaký problém, tak mi napište přes soukromou zprávu.
Díky za pochopení!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy