Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.01.2018, 18:27 Předmět: Dexter blog - únor 2018 (+123,644 unitů ... Yield +29,70 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - únor 2018

Naposledy upravil propitak dne 1.03.2018, 6:25, celkově upraveno 2 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.02.2018, 14:19 Předmět: zoh
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se všem odběratelům za první únorové dny bez tipů, ale momentálně ladím olympijskou formu v Alpách. Smile Už ve středu večer se ale vracím a určitě Vám vše během olympiády vynahradím! Minimálně počtem tipů a doufám, že snad i úspěšností...
Vzhledem k časovému posunu budu během olympiády dávat tipy občas asi i v netradičních nočních časech. Ještě uvidím, jak se budou chovat sázkovky s vypisováním kurzů, ale jen upozorňuji, že se to může stát. Oproti normálu bude taky změna v tom, že budu uvádět i některé tipy u Marathonbet, který se jinak snažím vynechávat, protože řada z Vás u nich nemá účet. Pro mě je ale MB klíčovou sázkovkou pro olympiádu, takže mi to asi nedá a něco zveřejním i na blogu. Berte to ale prosím spíš jako bonus pro ty, co účet u MB mají, popř. se budu snažit uvádět, jestli stejnou příležitost mají třeba v mírně nižším kurzu i jiné sázkovky. Kromě toho ale budu dávat samozřejmě řadu tipů u českých sázkovek a určitě naplním bohatě standardní počet tipů, i když odečtete ty "bonusové" u MB.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.02.2018, 21:07 Předmět: oh
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Korejci září hlavně v short tracku, ale občas vystrčí růžky i na dlouhém oválu. Teprve osmnáctiletý Kim Min-Seok je velkým talentem, na trati 1500 metrů má titul juniorského mistra světa z roku 2016. Loni na světovém šampionátu seniorů (právě v korejském Gangneungu) vyjel pěkné páté místo, a to tehdy před ním byli Rus Juskov a Nizozemec Kramer, kteří tentokrát na startu chybí - Juskov kvůli trestu, Kramer nepostoupil z náročné nizozemské kvalifikace.
Letos byl Kim ve svěťáku čtvrtý ve Stavangeru a v Heerenveenu zajel dokonce druhý nejrychlejší čas (lepší byl jen Juskov), byť startoval v B-skupině.
Letos je o rok zkušenější než loni a má výhodu domácího prostředí, kde zná dokonale dráhu a neusí se bát případných aklimatizačních potíží.
Za menší vklad bych možná zkusil i kurz 5 na medaili. Papírově jsou výrazněji lepší asi jen Holanďani Nuis a Verweij.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.02.2018, 21:44 Předmět: curling
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jak jsem už psal dříve, během OH budu občas výjimečně dávat i tipy z MB. Mají tak širokou nabídku a zajímavé kurzy, že mi přijde škoda to sem nedat, když vím, že někteří taky máte u MB účty.
Konkrétně tento tip mi přijde zajímavý! V rozehraném turnaji se vykrystalizovaly čtyři silné týmy, které mají zatím bilanci 3:1. Jsou to Kanada, Švýcarsko, Rusko a Norsko, tedy víceméně očekávaní favorité na medaile. Jenže zatímco ostatní tři týmy ještě čekají vzájemné zápasy, Norové už se všemi třemi hráli a nyní budou hrát s papírově slabšími týmy. Neříkám, že nemůžou prohrát, ale rozehrané to mají výborně. Navíc mají lepší vzájemný zápas jak s Kanadou, tak se Švýcary, u nichž je podle mě nejpravděpodobnější, že by mohli být soupeřem v boji o první místo po základní části. Za současného stavu mi přijde zajímavý prakticky každý kurz přes 2. Ovšem pozor! Nezaměňovat s tipem na celkové vítězství! V play-off se hraje od nuly a upřímně řečeno, favoritem číslo jedna je asi Kanada.
enola
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 17
Počet 1/2 OK: 2
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 1
Počet KO: 13
Vklady: 31.5 unitů
Výhry: 35.33 unitů
Profit: +3.83 unitů
Yield: +12.16 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.11.2007
Tipy a sázky: 100
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 215.9Hodnocení kvality tipů: 215.9Hodnocení kvality tipů: 215.9Hodnocení kvality tipů: 215.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.02.2018, 22:05 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kde jinde kromě Marathon lze tento curling vsadit?
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.02.2018, 23:02 Předmět: saně
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Tréninky postupně pěkně zamotaly s kurzy. Nakonec si to ale nějak sedlo a podle mě jsou největší favoriti na medaile v podstatě stejní jako před týdnem - Loch, Kindl, Repilov a D.Fischnaller.
Ze špičkových borců se zatím hodně trápí jen Rus Pavličenko a Němec Langenhan. Proti Pavličenkovi už se moc dobrých kurzů nenajde, možná Fortuna 1,45 na Repilova, což má vzhledem k aktuální formě asi ještě hodnotu.
Proti Langenhanovi je to o něco lepší, kraluje dvojička s D.Fischnallerem na MB. Ital byl černým koněm, protože v Koreji loni vyhrál suverénně svěťák, ale v prvních trénincích byl překvapivě špatný. Postupem času se ale zlepšoval a v posledním tréninku už byl druhý. Proto u něj doporučuji zvážit např. sázky do 5. místa - třeba T.... má solidních 2,5.
Nezavrhoval bych ani sázku na vítězství Locha. Připadlo mi, že v tréninku si jezdil jen to, co potřeboval, přesto byl ze šesti jízd jednou první, jednou druhý a jednou třetí. Přece jen je to dvojnásobný olympijský vítěz a současný kurz (T.... 2,7, Marathon 2,9) už stojí za zvážení...
Výborně zatím vypadá Rus Repilov, který byl ze začátku bookies dost podceňovaný. Poté, co vyhrál poslední dva tréninky šly kurzy pochopitelně dolů, ale 2,0 do 3. místa u Tipáče, nebo právě 1,7 do 5. místa ve VictoriaTipu (tady se moc omlouvám, že jsem se upsal a do tabulky zadal Maxitip!!!) není ještě tak špatné.
Jako poslední jsem vybral dvojici borců z druhé vlny, kteří se zatím v tréninku dost trápili. Jenže u Lotyše Kivleniekse to byly spíš následky karambolu ve třetí jízdě, zatímco u Slováka Ninise jde buď o ztrátu formy, nebo totální neporozumění s tratí. Kivlenieks je obecně o něco lepší a navíc mu korejské koryto sedí o něco víc, vždyť loni tady byl při svěťáku pátý!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.02.2018, 23:24 Předmět: kraso
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Už před začátkem soutěže týmů bylo v podstatě jasné, že vyhrát může buď Kanada nebo Rusko (nebudu vypisovat ten debilní název:)). Mírným favoritem byla podle mě Kanada a její pozice se ještě výrazně zlepšila poté, co Rus Kolyada zazdil krátký program a skončil až třetí od konce.
Už po dvou jízdách má tak Kanada náskok čtyř bodů, přičemž v mých propočtech měli být touto dobou Rusové v mírném vedení. Kanada má totiž v rukávu úřadující mistry světa v tancích Virtue-Moir a vyrovnanou dvojici žen, kterou může prostřídat - Osmond a Daleman, které loni skončily na MS druhá, resp. třetí.
V ženách sice asi vyhrají Rusky (buď Medveděva nebo Zagitova), ale moc dalších krasobruslařek by Kanaďanky nemělo porazit. Bodování je takové, že co příčka v pořadí disciplíny, to bod do celkového pořadí. Takže i kdyby získala Kanaďanka třeba za volnou jízdu o dvacet bodů míň než Ruska, ale skončila druhá, tak Kanada ztratí na Rusko jen jeden bod. A teoreticky by měla víc získat v tancích, kde bude mít ruský pár Bobrova-Soloviev co dělat nejen se skvělými Francouzy Papadakis-Cizeron, ale také s Američany a možná i s Italy.
Samozřejmě není nikde psané, že nevybouchne také někdo z Kanaďanů, ale pokud byli mírnými favority už před začátkem, tak po kolapsu Kolyady už si to můžou pokazit jenom sami. Kromě Rusů je podle mě nemůže ohrozit nikdo, Američani nejsou prakticky v žádné kategorii úplná špička (zvlášť když moc nezajel mladíček Chen) a Japonci mají slabinu v párových kategoriích.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.02.2018, 0:18 Předmět: oh aku
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady jsem si vybral dva pidikurzy do akovky. K vypsání těchto tipů asi vedla bookmakery nějaká potřeba mít v nabídce české závodníky...
Dvojička ze slopestylu mi připadá celkem nesmyslná. Je to sice trochu loterie, ale přece jen belgický vlajkonoš Smits je úřadující mistr světa, zatímco náš Horák nikdy nestál na vrcholné akci ani ve svěťáku na bedně. Pro Horáka bude úspěchem postup z kvalifikace, Smits by měl útočit na medaili.
O našich skokanech je asi zbytečné psát, formu nechali někde u Harrachova. Polášek postoupil s odřenýma ušima, ale v kvalifikaci i ve bšech tréninkových skocích byl horší než veterán Ahonen. Ten se bude chtít určitě důstojně rozloučit s pěti kruhy a na střednm můstku mu k tomu mohou dopomoct tradičně vysoké známky za styl. Polášek by ho musel výrazněji přeskočit, o čemž dost pochybuju.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.02.2018, 7:31 Předmět: medaile
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V tomto ohledu nespoléhám na různé odhady v médiích, ale dělám si tabulku sám. Je to hodně pracné a letos i dost komplikované vzhledem k tomu, že se do poslední chvíle nevědělo, kteří Rusové dostanou zelenou.
V mém osobním součtu mi Noři vyšli celkem jasně, největšího konkurenta Německo by měli dát tak o pět medailí, možná i o víc. Budou brát medaile po hrstech především v klasickém lyžování (skoky, severská kombinace a hlavně běhy), ale i v alpském a biatlonu (především díky mužům). Mají ale také např. výborné snowboardisty, něco by měli vyjet i rychlobruslaři, možná se zadaří v curlingu.
V Soči byli Norové druzí za Ruskem, které letos vypadlo ze hry. Před čtyřmi lety mělo Norsko před Německem náskok sedm medailí a nevěřím, že se to nyní nějak otočí. Z ostaních připadají do úvahy asi jen USA a Kanada, ale tam mi to vychází na rozdíl možná až deseti cenných kovů.
Takže "Heia Norge!" Smile
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.02.2018, 10:37 Předmět: short track
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Short track je loterie, proto moc nemá smysl sázet malé kurzy na favority. Tenhle kurz je ale podle mě úlet, protože je hodně vysoký a přitom na jednu z favoritek. Možná mi něco uniklo, ale kurz 19 na pětinásobnou mistryni světa na této trati (z toho třikrát v posledních třech letech!!!), to prostě nechápu...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.02.2018, 7:51 Předmět: moguly
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Fortuna má momentálně 7,0, Tipáč vypsal jen 1-3, kde kurz 3 taky není špatný.
Mladý Japonec Horishima je asi jediný, kdo má potenciál porazit skvělého Kanaďana Kingsburyho. Povedlo se mu to při poslední svěťáku i na loňském MS, kde bral dokonce dvě zlata, když vyhrál i duál.
Bohužel dost riskuje a mívá výkyvy, takže moc nedoporučuju sázky za vyšší vklad na umístění třeba do 5. místa, i když kurzy jsou celkem lákavé. To raději za málo na výhru, ale raději právě to druhé místo, protože Kingsbury se neporáží každý den a za ním je přece jen trochu výkonnostní díra.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.02.2018, 8:13 Předmět: pančochová
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Média trochu uměle vytvořila zdání, že by měla jet Pančochová o medaili. To je ale podle mě scestné, je někde jinde než Ledecká nebo Samková, které mají vyšší potenciál. Navíc měla Šárka v sezoně i zdravotní potíže, které ji limitovaly v přípravě.
Teď už jen zbývá zvolit, koho do dvojičky proti ní. Z nabídky se mi zamlouvají skoro všechny možnosti, ale vybral jsem si Japonku Onitsuku. Je to mistryně světa z roku 2015, loni brala bronz. Pokud nechytne "Den Blbec", tak by s Pančochovou neměla mít problém.

Komentář: Tady zapracoval Murphyho zákon... Proti Pančochové mi všechno vyšlo (Sadowski, Norendal, Jenson) až na ten jediný tip, co jsem vybral na blog! Sad A k tomu to teda nebyl ve velkým větru moc regulérní závod. Pořád si stojím za tím, že Japonka je někde jinde než Pančochová!


Naposledy upravil Dexter dne 12.02.2018, 10:26, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.02.2018, 10:10 Předmět: skeleton
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Lotyš Martins Dukurs je žijící legendou skeletonu, mimo jiné vyhrál poslední tři světové šampionáty. Problémy by mu neměla dělat ani korejská dráha, na níž loni vyhrál závod Světového poháru. Po dvou olympijských stříbrech touží konečně po zlatu a podle mě je jediným borcem, který mu v tom může zabránit, domácí Yun Sungbin.

Kurzy na mladého Rusa Tregubova jsou obecně vysoké, doporučuji i sázku do pátého místa v kurzu okolo 2. Asi bookmakeři přihlídli k tomu, že loni skončil v celkovém pořadí svěťáku až osmý. Na posledních třech světových šampionátech ale skončil vždy do pětky, loni bral bronz. Solidně zajel i na loňském testu v Koreji, kde byl pátý, přičemž byl před ním i krajan Treťjakov, který na olympiádě nemůže startovat. Němec Gassner končí většinou za Tregubovem, loni na MS byl pátý, v Koreji skončil šestý. Z letošních osmi závodů svěťáků to je 6:2 pro Tregubova.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.02.2018, 10:25 Předmět: bowe
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zkušená Američanka Brittany Bowe měla loni zdravotní problémy. Právě tento fakt nepochybně ovlivnil poměrně vysoké kurzy, které na ni sázkovky vypsaly. Chyběla totiž na loňském MS a v aktuálním ročníku Světového poháru se zpočátku jen zlehka dostávala do formy a nezajížděla žádné extra výsledky. Jenže na lednové americké kvalifikaci už ukázala, že je zpátky! Právě na 1500 metrů tam porazila i úřadující mistryni světa na této trati Heather Richardson-Bergsma. V Koreji se s ní musí počítat do širšího okruhu favoritek, kam patří kromě dua Američanek také tři Holanďanky (Wüst, Leenstra, van Beek) a Japonka Takagi. Moc mě nenapadá, kdo by ji mohl vytlačit z první šestky. T.... má v nabídce chybně uvedenou Rusku Shikhovu, která však startovat nemůže, její krajanka Graf zase hry bojkotuje. Dříve byla schopná jezdit dobře i tuto kratší trať Sáblíková, ale v současné formě bych jí tady moc nevěřil a navíc si myslím, že se spíš bude šetřit na pětku, kde má šanci na zlato. Do úvahy ještě připadá možná Japonka Kodaira, ale na ni je to pro změnu zase moc dlouhé. Je to především sprinterka a na japonském šampionátu dostala od Takagi dvě vteřiny. A i u ní je otázka, jestli vůbec nastoupí a nebude se raději věnovat přípravě na své dvě hlavní tratě - 500 a 1000.
Pokud je Bowe skutečně opět v Top formě, může skončit i výš. Ostatně z této trati má titul mistryně světa z roku 2015 a o rok později byla třetí.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.02.2018, 9:46 Předmět: biatlon ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V biatlonu se zatím rodí celkem překvapivé výsledky. V dnešní ženské stíhačce se dá očekávat útok běžeckých es ze zadních pozic. Zlato si nejspíš pohlídá Dahlmeier, ale další medaile jsou podle mě na dosah i pro biatlonistky s vyššímí čísly, pokud zvládnou střelbu.
Na posun vzhůru si v různých kombinacích dávám na Domrachevu, Mäkäräinen nebo Herrmann, naopak nevěřím, že se udrží vysoko Oeberg a hlavně Cadurisch, druhá medaile by mě překvapila i u Olsbu.
Do blogu vybírám sázku, která se mi zamlouvá asi nejvíc. Zatímco u ostatních výborných běžkyň nejsou kurzy až tak extra, Francouzce Braisaz bookies moc nevěří. Přitom letos jezdila výborně - byla druhá ve stíhačce v Östersundu a dokonce vyhrála masák v Annecy. Pak ji trochu přibrzdily zdravotní problémy, ale nyní by měla být opět v Top formě. Ve sprintu zaběhla pátý nejlepší čas, což jí při dvou minelách na střelnici stačilo na desáté místo. Její ztráta na závodnice před ní však není velká, navíc je tam několik překvapivých jmen, u nichž moc nevěřím, že dokážou zopakovat výkon ze sprintu. Pokud Braisaz nepředvede nějaký kolaps na střelnici, tak díky skvělému běhu se může klidně přiblížit medailovým příčkám.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.02.2018, 10:11 Předmět: biatlon muži
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Očekávám, že Krčmář bude po včerejším životním závodě hodně vyčerpaný jak fyzicky, tak především psychicky a emočně. Hodně by mě překvapilo, kdyby se dokázal jen přiblížit včerejšímu výkonu, spíš to vidím na výrazný sešup pořadím dolů.
Naopak Nor Bjoentegaard podle mě může klidně zaútočit na medaili. Ne náhodou vytlačil z nominace legendárního Björndalena, při posledním závodu svěťáku před olympiádou byl v Anterselvě třetí v masáku. Včera možná trochu zanikla informace, že měl druhý nejlepší běžecký čas po Fourcadovi. U něj to dnes bude asi hlavně o stojce, kde to občas dokáže zvorat. Pokud ji dá slušně (max dvě minely), tak může být hodně vysoko.
Jinak se dá samozřejmě očekávat posun vzhůru u běžeckých es jako Fourcade, Schempp nebo bratři Boeové. Jak už jsem psal, moc nevěřím Krčmářovi, taky Wiestnerovi a hodně by mě překvapilo, kdyby čtyři položky zvládl bez větší újmy střelecky dost labilní Windisch. Černým koněm může být mladý Švéd Samuelsson, který včera zaběhl třetí nejlepší čas ve stopě!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.02.2018, 12:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Už jsem psal soukromou zprávu to Anndrew:
Z Windische mám strach na střelnici, ostatní beru...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.02.2018, 21:16 Předmět: halfpipe
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tak tenhle kurz se mi fakt líbí, i když to samozřejmě není žádná tutovka. Jistotu nemá ani skvělá Američanka Kim, proto je nesmysl na ni sázet v současných pidikurzech. Jasně že je nejlepší, ale snowboarding a freestyle jsou hodně nevyzpytatelné, navíc když je v Koreji počasí, jaké je...
Takže k Číňance... Vypadá to na souboj Američanek s Asiatkami, z nichž se mi zdají Číňanky silnější než Japonky. Cai Xuetong nezajela zdaleka ideálně ani jednu jízdu v kvalifikaci, přesto postoupila jako šestá. Ale má rozhodně navíc a já věřím, že ve finále to už konečně předvede! Je to mistryně světa 2015 i 2017, loni byla druhá na prestižních X-Games. Letos byla ve svěťáku jednou druhá a jednou třetí. To není zrovna špatná vizitka, což?
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.02.2018, 1:43 Předmět: alpská kombinace
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Pro noční olympioniky mám pár tipů na kombinaci (pokud se pojede). Až na jednu výjimku preferuju spíš lepší slalomáře. Docela by se mi tak hodilo, kdyby třeba kvůli počasí sjezd trochu zkrátili, což je celkem možné, protože to budou chtít odjet, pokud to jen trochu půjde, aby se jim ještě víc nenaboural časový program...

První tip je z kategorie rekrea sázkařů, ale nemůžu si pomoct. Kurz skoro 4 (a to byl u MB před časem dokonce 4,2) na nejlepšího lyžaře současnosti mi přijde prostě moc. Hirscher nejezdil v tréninku sjezdu nic moc časy, ale věřím, že ze sebe nevydal maximum. Klíčové bude vejít se po sjezdu do třicítky a jet slalom z kraje na nerozbité trati. Pokud udrží ztrátu na špičkové sjezdaře do tří vteřin, bude mít šanci. Samozřejmě si nesmí nechat moc utéct další dobré slalomáře - Pinturaulta, Muffata nebo Aerniho.

Právě Švýcara Aerniho, který loni z brzkého startu ve slalomu vytěžil titul mistra světa, jsem si vybral do dvojičky s Italem Innerhofer. U něj je zažité, že je výborný kombiňák, ale tou myslím není úplně tak pravda. Ve slalomu mívá velké problémy a buď v něm hodně ztartí, nebo ho spíš vůbec nedokončí. Aerni měl v tréninku sjezdu hrozné časy, ale to bych nebral tak vážně. Určitě se šetřil, první trénink odjel dokonce ve větrovce v turistickém tempu... Ale například letos ve Wengenu ukázal, že není špatný sjezdař, když v první části kombinace ztratil na vítězného Kriechmayra jen něco malinko přes dvě vteřiny.

A tím jsme se pěkně dostali právě ke Kriechmayrovi. Ten má podle mě hodně slušný potenciál do kombinace, ale v posledních závodech měl trochu smůlu. Právě ve Wengenu vyhrál první část, ale slalom nedokončil, předtím v Bormiu si už jel pro prakticky jisté druhé místo, ale nezvládl poslední branku. A tak má zaknihováno alespoň osmé místo z loňského MS. Ve sjezdu už je absolutní špička (i v Pchjončchangu vyhrál poslední trénink) a ve slalomu je podle mě o dost lepší než Mayer.

Letošní výsledky ze svěťáku pasují do role jednoho z favoritů Itala Filla, který byl druhý v Bormiu a třetí ve Wengenu, jenže to byly závodu, kde mu prakticky všechno klaplo na maximum. Aktuálně nemá takovou sjezdařskou formu jako loni, ani v tréninku nejezdil bůhvíjaké časy. Švýcar Caviezel se mu už ve sjezdu celkem přibližuje a ve slalomu je určitě výrazně lepší. Právě jeho vyrovnanost by ho mohla vynést vysoko. Možná až tak jako loni při MS, kdy bral bronz.

Poslední dvojička je z tuzemska a jako jediná sází na lepšího sjezdaře. Mladý Filip Forejtek má skvělou formu (na české lyžařsé poměry). Těsně před olympiádou vyjel ve sjezdu pěkné páté místo na juniorském mistrovství světa a přímo v Koreji jezdil v tréninku velice slušné časy, kterého ho předurčují k tomu, aby skončil ve sjezdu v první třicítce, a měl tak mnohem lepší trať než Slovák Žampa, u něhož nepředpokládám, že by se do třicítky vešel. V trénincích mu Forejtek dával okolo dvou vteřin, a to podle mě Adam na rozbité trati nemůže dohnat. Zvlášť když Forejtek je slušný kombiňák, v této disciplíně je např. úřadující mistr republiky, kde porazil třeba i Berndta. Ve Wengenu pak skončil 31., o čtyři příčky výš než Žampa, který už zdaleka nemá takovou výkonnost jako v minulých sezonách.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.02.2018, 10:34 Předmět: short track
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Shorttrack je velká loterie vzhledem k množství kolizí a pádů, proto je nesmysl sázet za hodně nízké kurzy na favority. Vybral jsem si ale dva na domácí borce, které mi přijdou hodnotné a za menší vklad si je rád zkusím.
Seo Yi Ra je na kilometru úřadující mistr světa a bude se chtít určitě revanšovat za patnáctistovku, na které protaktizoval semifinále, kdy se v závěru nechal zavřít. Ve finále by měli být čtyři borci (v shorttracku ale nikdy nevíš, komu uznají protest), takže teoreticky by mělo Seovi stačit skončit do druhého místa buď v semifinále, nebo ve finále B. To by pro mistra světa mělo být hratelné.
Druhou sázku zkusím na mladíčka Lima. Bookmakeři se nepoučili jeho poměrně suverénním vítězstvím na patnáctistovce, které ho určitě favorizuje i na kratší trati. Letos kvůli zranění startoval jen na dvou svěťácích, z nichž v Budapešti vyhrál. Okruh favoritů je poměrně široký, ale kurz přes 7 zároveň dost lákavý...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.02.2018, 11:45 Předmět: pellegrino
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ital Pellegrino je vynikající sprinter, úřadující mistr světa a možná jediný, kdo je schopný potrápit famózního Klaeba. Má to ovšem jeden háček! To všechno platí pro volnou techniku a dnes se jede klasicky! A z kurzu nějakých 1,5 máme rázem 6,5. Já si přesto myslím, že Pellegrino může využít svých taktických schopností i výbušnosti, on v sobě toho sprintera prostě má! A už to nejednou ukázal i v klasice. Na MS 2015 byl pátý, o rok později v Canmore vyhrál dokonce svěťák. A výborně si vedl v klasice i při týmovém sprintu, když loni na MS zařídil pro Italy stříbro. Ten kurz určitě stojí za zkoušku!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.02.2018, 18:37 Předmět: korejský čas
Pište tipy na sázení
Citovat

Během olympiády se musím učit žít podle korejského času, takže opět upozorňuju, že budu někdy dávat tipy i v nočních hodinách, nejspíš asi někdy po půlnoci před začátkem celodenního bloku v Pchjongčchangu. Druhou várku pak asi někdy ráno (cca kolem osmé) před korejským odpoledním blokem a pak snad i něco po obědě po skončení celodenného programu. Ještě ale musím vymyslet nějakej čas, kdy budu spát. Zatím jsem tomu za poslední čtyři dny moc nedal, tak abych nezkolaboval! Smile
Určitě nebude zadávání tipů a analýz moc pravidelné, budu reagovat na to, co vymyslí bookmakeři a taky nechcí pálit od boku bez důkladné přípravy. Je to výjimečný olympijský režim, ale snad se to vyplatí...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 1:30 Předmět: kraso
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Omlouvám se, že to posílám na poslední chvíli, ale než všechno důkladně nastuduju, tak si pomalu nestačím vsadit sám... Smile
Takže: Naši Dušková a Bidař byli loni v parádní formě a skončili na MS 14. Teď je tam navíc třetí čínský pár, od loňska se výrazně zlepšili juniorští mistři světa z Austrálie (s Ruskou v páru) a na politickou podporu rozhodčích můžou spolíhat Severní Korejci, kteří byli loni jen těsně 15. Na podzimní olympijské kvaldě naši prohráli ještě s dalšími páry, přičemž tehdy byli v plné síle. A pak si partnerka v listopadu přetrhla vazy v koleni! Takže příprava na OH veškerá žádná, nestihli ani nedávné ME. Normálně by na patnáctku mohli útočit, takhle to vidím přinejlepším na nějaké 17. místo.

Brňák Hotárek v italské dvojici s Marchei jsou dlouhodobě o něco málo lepší než jejich italští konkurenti. Na nedávné Evropě je porazili o 12 bodů. Teď v soutěži družstev se vystřídali Della Monica/Guarise v krátkém programu nic moc, naopak Marchei/Hotarek ve volné jízdě fantastický osobák...

A nakonec ruská dvojička. Zabiiako/Enbert se blýskli bronzem na nedávném ME (byť s lehkou podporou rozhodčích) a na mistrovství Ruska porazili Astakhovou s Rogonovem skoro o deset bodů. Ti druzí by na olympiádu vůbec nejeli, kdyby nebylo trestu pro Stolbovovou s Klimovem.

Pozn.: Ta Fortuna, to jsou draci! Během deseti minut kurz z 1,62 na 1,2... Méně dobrá alternativa je na Tipsportu - maši proti Severním Korejcům (Ryom) za 1,4. Není to nic extra, ale klapnout by to mělo.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 3:38 Předmět: kombiňáci
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Tak jsem si při marném čekání na slalom pohrál ještě s kombiňáky:
Obecně se dá říct, že hodně věřím Němcům. Ti letos nebyli tak dominantní jako v minulých letech a trochu se trápili ve skoku, tady v Koreji ale skákali v tréninku hodně dobře. A vesměs jsou to výborní běžci! Závod na středním můstku skýtá dobrým běžcům malou výhodu, protože špičkoví skokani na ně nezískají takový náskok. Proto si nemyslím, že by měli vyhrát Watabe, nebo Riiber. Ti budou mít vyšší šance na velkém můstku.
Myslím, že po závodě uslyšíme německou hymnu a favoriti jsou podle mě v pořadí Rydzek, Riessle, Frenzel, přičemž bez šance na dobré umístění není ani mladík Geiger. Nebezpeční budou taky Fini Herola s Hirvonenem, kteří jsou výborní běžci a přitom si vedli v tréninku velmi dobře i na můstku. Naopak jen průměr předváděli Norové, což se týká hlavně Schmida a Andersena.
Přibral jsem si ještě "národní" akovku u Tipáče. Portyk sice neskákal v tréninku moc dobře, ale Slovinec Jelenko byl ještě horší. A ten to má vyloženě postavené na skoku. Pokud bude po něm Portyk na dostřel, tak by ho měl v pohodě dát. Z české dvojice věřím zkušenosti. Čerstvý juniorský mistr světa Pažout neskákal v tréninku o moc líp než veterán Dvořák, a ten je zatím přece jen ještě o dost lepší ve stopě.
kingbin
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 25.2.2016
Tipy a sázky: 10
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 69.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 3:55 Předmět: rydzek
Pište tipy na sázení
Citovat

rydzek skutocne za 5?
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 6:53 Předmět: rydzek
Pište tipy na sázení
Citovat

Hmm... To jsem se samozřejmě překlepl! Sorry, ale to se prostě stane a bohužel to bez admina nejde opravit. Sad
Tak na to prosím berte při sázení ohled. Mělo být samozřejmě 0,5!!!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 7:07 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kingbin: Díky za upozornění! Snad si někoho zachránil. Ale doufám, že moji odběratelé jsou chytřejší než já a taky to pochopili... Smile
Fakt mě to mrzí, ale pokud to někdo fakt napral za hodně, tak už teď ten Rydzek prostě bude muset vyhrát!!!
Já se asi budu muset aspoň chvilku vyspat, aby se podobný chyby neopakovaly... Embarassed

pozn.: Kurňa, škoda že se nepočítá zkušební kolo. Rydzek skočil 105,5!!! To bych dal klidně i 7/10! Snad to zopakuje i naostro...
Stracci
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.7.2017
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 11.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 7:57 Předmět: Čas
Pište tipy na sázení
Citovat

Nedalo by sa dohodnut na nejakom čase, kedy začneš pridavat tipy. Už 3x som to nestihol. Včera resp dnes som tu čakal do 1:00 a tipy si pridal o 1:30. Teraz rano zasae meškam hodinu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 8:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Stracci: Chápu, že to řadě z Vás takhle nevyhovuje, ale je to výjimečný stav. Já si vždycky dávám předsevzetí, že to pošlu dřív, ale pak to nestíhám a než dát rychle nějakej tip bez dostatečnýho prověření okolností, tak to raději nic...
Já se pokusím posílat to v rozumnější časy, ale slíbit to prostě nemůžu! Zkuste to brát tak, že řada z Vás všechny tipy prostě nestihne. Ale myslím, že jich dávám tolik, že se každej dostane k více tipům, než je v tomto blogu slibováno v podmínkách. (min. 20 na měsíc)
Díky za pochopení!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2018, 11:47 Předmět: kombiňáci
Pište tipy na sázení
Citovat

Kdybych nebyl vůl, tak to mohlo být dneska moc pěkný dopoledne. To jsem se nemohl ukliknout třeba včera u Pellegrina?! Smile
Doufám, že toho Rydzka nikdo z Vás za moc nedal... Dělal, co mohl, ale po skoku už to nešlo. Škoda, že nezopakoval skok ze zkušebního kola. To by si je namazal na chleba!
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy