Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - červen 2018 (+35,945 unitů ... Yield +17,12 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 29.05.2018, 8:12 Předmět: Dexter blog - červen 2018 (+35,945 unitů ... Yield +17,12 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - červen 2018

Naposledy upravil propitak dne 1.08.2018, 5:54, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.06.2018, 16:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se, ale omylem jsem dal dnešní tip ještě do května...

02/06/2018 02:00 Basketbal WNBA: Minnesota - Phoenix: počet bodů
Griner méně než 20,5 vklad 4/10 (1.82 T....)

T.... mě potěšil, že začal vypisovat body hráček u WNBA, což dříve nebylo. Zatím budu opatrnější, protože jsem se na to dopředu pečlivěji nepřipravoval, ale v následujících týdnech do toho asi půjdu výrazněji...

Dnes se mi líbí Brittney Griner, což je bezpochyby skvělá pivotka. Jenže její Phoenix hraje na palubovce úřadujícího mistra z Minnesoty, který má právě na jejím postu loňskou MVP celé soutěže Sylvii Fowles, která byla už třikrát vyhlášena také nejlepší obranářkou WNBA! Griner to tedy nebude mít vůbec lehké a myslím, že i její spoluhráčky ji budou možná vyhledávat méně než obvykle. Loni dala ve třech duelech s Minnesotou 9, 15 a 6 bodů. Letos zatím z pěti zápasů překonala dvacetibodovou hranici jen dvakrát, takže si nemyslím, že by se jí to mělo podařit právě proti Minnesotě a Fowles.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.06.2018, 16:22 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V zápase Atlanty s Phoenixem považuji za mírného favorita hosty a věřím, že se budou činit hlavně jejich největší dvě hvězdy Diana Taurasi a Brittney Griner. Pokud mi Griner zkazila tip na under proti Minnesotě se skvělou pivotkou Fowles, tak ji prostě proti Atlantě musím dát. Ta totiž má pod košem jednu z nejslabších sestav v celé soutěži. ostatně loni proti nim dala Griner 30, resp. 28 bodů. věřím, že se prosadí i Taurasi, která už je sice mírně za zenitem, ale snad se chytla v posledním zápase s Minnesotou, kdy nastřílela 29 bodů. A celkem se jí daří i proti Atlantě, loni jí dala v jednom zápase 31.

Chiney Ogwumike se vrací po nucené roční pauze a zdá se, že má slušnou formu, která by navíc mohla jít ještě nahoru. proti LA už dala 18 bodů, naposledy v Chicagu 17. Hranice 13 bodů by pro ni měla být rozhodně zvládnutelná i proti Washingtonu, který má pod košem slabinu, protože mu tam chybí kvalita i centimetry. Za to může především rozhodnutí výborné Belgičanky Meesseman, která dala letos před WNBA přednost přípravě na MS.

Další ze sester Ogwumike naopak dávám na "under". Ne, že by byla Nneka horší, ale má proti sobě mnohem silnějšího protivníka. Úřadující šampion z Minnesoty má pod košem výbornou obranářku Fowles. A navíc asi nebude mít Nneka tak vysokou minutáž jako v úvodu sezony. Už v minulém zápase se totiž do sestavy vrátila hvězda týmu Candace Parker a dnes by měla poprvé v sezoně naskočit po návratu z Evropy další podkošová opora Jantel Lavender. To vše dohromady mi nevychází na víc než 18 bodů...


Naposledy upravil Dexter dne 3.06.2018, 16:33, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.06.2018, 16:24 Předmět: wnba II
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Las Vegas nemá zase tak špatný tým. Po návratu dvojice McBride a Plum z Evropy šly výkony trochu nahoru, naposledy dokonce poprvé vyhrály nad Washingtonem. A podle mě se ještě budou dál zlepšovat, protože v týmu je hodně talentovaných hráček. Tou TOP je určitě jednička letošního draftu Aja Wilson. Ta se otrkala neuvěřitelně rychle a v posledních třech zápasech nastřílela 27, 21 a 26 bodů. Pod tuto hranici by neměla jít ani s Chicagem, které není pod košem kdovíjak silné a navíc mu asi bude chybět nejlepší pivotka Dolson, která má svalové potíže.
Věřím, že se rozstřílí i Kayla McBride, což je rozená střelkyně. po návratu z Turecka dala v prvním duelu se Seattlem 21 bodů, ale pak se jí výrazně nedařilo, možná i vlivem doznívajících aklimatizačních příznaků. Za poslední dva zápasy dala dohromady jen 18 bodů a jedinou trojku, což se jí nestává příliš často. Doufám, že dnes předvede svůj standard, který je určitě výš než na 13 bodech.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.06.2018, 13:59 Předmět: Odložil
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Na stovce jsou kurzy udělané hlavně podle letošních nejlepších časů, které nejsou úplně vypovídající vzhledem k tomu, že se letos ještě tolik závodů neběželo. Třeba jihoafričan Roto má letos jen 10,54, ale loni běžel 9,95! A právě na Odložilovi byl třetí, když tehdy pátého Brita Aikinese porazil. Kurz bych viděl maximálně rovinu, spíš je pro mě mírný favorit Roto.
Podobně to vidím ve dvojičce Slováka Volka s naturalizovaným Turkem Barnesem, který má o tři setiny lepší osobák, vtip je navíc v tom, že se musí nejprve postoupit z rozběhu, a ten má Volko výrazně těžší. Navíc jeho aktuální forma nebude ideální, protože nedávno prohrál i s naším Stromšíkem.

Věčný marod Svoboda je vždycka s otazníkem. Může klidně vyhrát, jako spadnout na první překážce. Letos ještě nemá žádný start, zatímco Polák Czykier už je rozzávoděný. Navíc je to výborný překážkář, loni si vytvořil kvalitní osobák 13,28.
Juškovi nevyšel závod Diamantové ligy v Římě, ale formu určitě má, což ukázal před týdnem v Turnově. Berrabah už má nejlepší léta za sebou a provází ho dost nevyrovnané výkony. Věřím, že doma ho Juška dá.

Lenka Masná už je hodně za zenitem, myslím, že na nejlepší už prostě nemá. To Britka Tracey měla loni průlomovou sezonu, když postoupila do semifinále MS a vytvořila si solidní osobák 2:00,26.
Zuzana Hejnová zahájila sezonu v Eugene, kde Američanku tate porazila o šest desetin. Myslím, že doma by to mohlo být i vyšším rozdílem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.06.2018, 10:38 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Bohužel jsem ve fázi, že ihned poté, co vsadím na body hráček ve WNBA, tak jde kurz dolů. Proto nedávám všechny původně vybrané tipy, ale nedalo mi to, abych tady neuvedl aspoň jednu akovku ze dvou, které se mi líbí asi nejvíc.
Tina Charles je výborná, ale hranice 23,5 je přece jen hodně vysoko. Letos ji ze čtyř zápasů překonala jen jednou a právě těch 34 bodů proti Dallasu jí vylepšilo čísla na průměr, z něhož bookmakeři vyšli. Navíc zrovna Phoenix má pod košem dvě výborné obranářky Lyttle a Griner, takže to dnes Charles nebude mít vůbec jednoduché.
Druhý tip je na Jasmine Thomas, kde se mi zdá hranice zase dost nízká. Loni měla průměr 14,2 bodu na zápas, letos nastřílela minimálně 12 bodů třikrát z pěti duelů, přičemž ty dva, kde se jí to nepovedlo, byly ovlivněné tím, že Connecticut vyhrál naprosto jasně a dal větší prostor hráčkám z lavičky. V Atlantě by to tak snadné být nemělo, takže očekávám u Thomas vyšší minutáž. A také to, že úplně neztratila formu z posledního utkání s Washingtonu, v němž nasázela 25 bodů!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 6:42 Předmět: speedway
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Obecně bych viděl startovní pole rozdělené do tří skupin:
O vítězství by si to měli rozdat asi Poláci, Rusové a Švédi. Za nimi asi dvojička Velká Británie a Austrálie, která má jednoho silného jezdce a k němu trochu slabší dvojku. Outsider je Německo, ale o moc líp na tom asi nebudou ani Dánové, kteří s Němci v semifinále dokonce prohráli.

A teď ke konkrétním tipům. Dánům chybí největší hvězdy Pedersen a Iversen, což je problém. Jensen a Bjerre jsou solidní jezdci, ale ne úplně TOP. Austrálie by naopak měla těžit z kvalit úřadujícího světového šampiona Jasona Doylea. S ním jede mladík Fricke, který trochu zklamal v semifinále v Manchesteru. Opět by ale mohl i ve finále využít znalost dráhy, protože v polské lize jezdí (a vůbec ne špatně!) za pořádající Wroclaw.

Podobné složení jako Austrálie mají i Britové - skvělý Tai Woffinden a vedle něj spíš jen průměrný Craig Cook, který totálně vyhořel v semifinále, kde za něj nakonec více jezdil junior Lambert. To by nemělo stačit na domácí Poláky, kteří mají silnou dvojici ze seriálu Grand Prix - Janowski, Dudek. Navíc Maciej Janowski je hvězdou klubu z Wroclawi, takže trať zná jako svoje boty.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 7:09 Předmět: DL Oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V disku jsou hlavními favority Dacres a Gudžius, ale kurzy na ně jsou tak malé, že to rozhodně nemá smysl sázet. Zajímavější je Švéd Stahl, na kterýho jsou slušný kurzy, i vzhledem k tomu, že v Římě byl až čtvrtej. Je to ale vicemistr světa, kterej loni hodil 71,29! A v Norsku je skoro jako doma, ostatně loni tady vyhrál.
Proti němu dávám Íránce Hadadiho, který ma zatím letos výbornou formu, ale jeho standard je tak kolem 65-66 metrů. To Stahl, pokud se trefí, by mohl hodit minimálně o dva metry dál.
Další podceňovaný borec je Belgičan Milanov, který byl loni v Oslo třetí. Samozřejmě to má svůj důvod, a to ten, že mu totálně nevyšel závod v Římě, kde byl až desátý. Ale pořád má letošní maximum 64,91, což je víc než 64,17 Američana Finleyho. Tady bych to viděl maximálně na rovinu, takže kurz 2,5 a víc má určitě value.
Další jsem si vybral norskou dvojičku mladíků, oba ročník 95. Celý kurz je postavený na letošním maximu, které má lepší Isene - 63,30. Jenže Skagestad šel letos jenom jeden závod, a to ještě v březnu. Jeho osobák je 65,20, loni vyhrál mistrovství Evropy do 23 let. A teď to hlavní - jejich bilance ze vzájemných duelů je 21:1 pro Skagestada!!!

V ženském oštěpu jsou dost vlastenecké kurzy na Nikolu Ogrodníkovou. Není pochyb o tom, že se pod vedením partnera Veselého výrazně zlepšila, ale přece jen tyto výkony nepotvrdila na nějakém významnějším podniku. Dnes to bude její premiéra v Diamond League a moc nevěřím tomu, že by hned urvala nějaký super výsledek. Přijde mi přehnané, že je kurzovou favoritkou proti zkušené Lotyšce, když Palameika už v minulosti dokázala vyhrát pět závodů DL!

V kouli se sice bude rozhodovat mezi Crouserem a Walshem, ale v posledních letech byl hned za nimi Joe Kovacs, který už nejednou překonal hranici 22 metrů. Navíc v Oslo se mu tradičně daří, vyhrál tady už v letech 2016 a 2014. Letos se sice trochu trápí a jeho maximum je 20,73. Věřím ale, že se bude zlepšovat a začne s tím už dnes. A taky věřím, že porazí svého krajana Ryana Whitinga, jehož forma šla v posledních letech výrazně dolů.
wesztik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.7.2017
Tipy a sázky: 32
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 7:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, díky za tipy. Můžeš zkusit napsat nějakou alternativu k Ogordníková-Palameika. Fortuna to zase nečekaně během chvilky stáhla a nikde jinde jsem tu dvojičku nenašel...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 7:47 Předmět: Ogorodníková
Pište tipy na sázení
Citovat

To jsou fakt neskuteční vocasi! Sad
No, Tipáč vypsal Ogorodníkovou jednak proti Winger (na kterou je dost nízkej kurz) a pak proti Gleadle, která zase letos zatím nemá úplně ideální formu. Možná by stálo za to s menším vkladem zkusit Norku Borge za 2,6. Ale ta je mladá a možná bude vyjukaná. Osobně to nedávám... Anebo spíš teda dát under na výkon 62,51. To není zase tak málo!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 8:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kdyby chtěl ještě někdo dávat Stahla proti Hadadimu, tak Maxitip ho má pořád za 1,83, zatímco v Tipáči a ve Fortuně dropnul na 1,7.
Jinak samozřejmě obecně platí, že je dobrý se podívat ke konkurenci, když tip z blogu dropne...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 11:15 Předmět: DL Oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Oba tipy u Maxitipu byly v době zaslání také na Tipsportu, jen o dvě, resp. jednu setinku nižší...

Na ženské čtvrtce bych se nedivil, kdyby Američankám vypálila rybník výborná Naser z Bahrajnu. Já si ale vybral dvě americké dvojičky. U nich jsou kurzy stanovené podle letošních výsledků, já sázím na celkovou kvalitu, která se snad začne postupně projevovat.
Courtney Okolo získala v březnu suverénním způsobem titul halové mistryně světa a potom si dala trochu oraz. I proto zatím nebyly její první běhy ideální. Podle mě se ale bude zlepšovat, vždyť má osobák 49,71, tedy víc než o vteřinu lepší než Jade Stepter, která byla zatím úspěšnější (ale ne nějak výrazně) na překážkách.
Do druhé dvojičky jsem si vybral loňskou překvapivou mistryni světa Phyllis Francis proti beard, která má sice letos zaběhnutý lepší čas 50,52, ale pro ni je to strop, zatímco výkony Francis půjdou podle mě nahoru. A Francis ji těsně porazila už v Eugene...

Na krátkých překážkách mi přijde, že bookmakeři až trochu moc podlehli vlivu domácího prostředí. Isabelle Pedersen je sice kvalitní závodnice, ale kurzy proti ní jsou dost zajímavé. Vybírám Němku Roleder, úřadující mistryni Evropy a stříbrnou z MS v roce 2015. Pro mě je podstatné, že v neděli Norku porazila na mítinku v Hengelu o 9 setin, takže pro mě je mírnou favoritkou tohoto souboje.

Poslední tip je na loňského mistra světa na dvoustovce - naturalizovaného Turka Ramila Guliyeva. Start do sezony měl spíš průměrný (i když třetí místo z Dauhá není špatné), ale hodně dobře vypadal při svém posledním startu v úterý ve finském Turku, kde ve velké zimě soupeře naprosto rozdrtil a zaběhl na dané podmínky skvělý čas 20,23. Kanaďan Brown měl vrchol sezony dřív, protože se konaly už v dubnu Hry Commonwealthu. Teď už jeho forma asi moc nahoru nepůjde, na rozdíl od Guliyeva, pro něhož je vrcholem ME.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 12:09 Předmět: oslo 3
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Švýcarka Léa Sprunger dříve běhala spíš hladkou čtvrtku a dvoustovku, ale v posledních letech se výrazně zaměřila na překážky. Výsledkem byl bronz z posledního ME a loni skvělé páté místo na MS. Letos běžela překážky poprvé v Římě, kde to ještě nebylo ono, ale věřím že už dnes stlačí své letošní maximum výrazně dolů. Právě v Římě prohrála s kubánskou Italkou Pedroso, na čemž je založen kurz. Jenže Pedroso nemá takový potenciál jako Sprunger a už se moc nemá kam posouvat.

Do druhé dvojičky jsem zvažoval proti Watson buď Američanku Little nebo Hejnovou. Zuzana se mi nijak zvlášť nelíbila na Odložilovi, tak jsem zvolil vicemistryni světa z roku 2015 Shamier Little. Je pravda, že ta se někdy trochu pere s technikou, ale rychlost jí určitě nechybí. A když jí to sedne, tak to bývá velké! Její osobák je 52,75, což je skoro o dvě vteřiny lepší výkon než kdy zaběhla Kanaďanka Watson. Ta má zatím letos výborné výsledky, ale je to podobné, jako u některých dalších atletů z Britského společenství - jejím vrcholem sezony byly dubnové Hry Commonwealthu. Proto jsou její výkony z úvodu sezony tak dobré. Co mě k tipu vyprovokovalo je však vylosování drah. Watson totiž poběží v nevýhodné první dráze u mantinelu, navíc vedle průměrné Norky Kloster, která ji asi moc nevytáhne. Naopak Little má ideální čtvrtou dráhu a před sebou motivující Muhammad.


Naposledy upravil Dexter dne 7.06.2018, 13:58, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 13:15 Předmět: oslo 4
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Vybral jsem si tři zajímavé kurzy na Pinnacle:
Ve steeplu jsem si vybral americké duo, které loni získalo na MS senzačně zlato a stříbro. Mistryně světa Emma Coburn se netají tím, že by chtěla letos pokořit devítíminutovou hranici. Celkem blízko byla už v Římě, jenže zakopla v posledním kole na vodním příkopu a částečně i díky tomu prohrála s Keňankou Kiyeng. Jinak by to asi bylo napínavé až do konce. věřím, že i dnes svedou vyrovnaný souboj, takže kurz výrazně přes dva mně přijde hodnotný.

Podobné je to i u vicemistryně světa Frerichs, ale tam se moc není čeho chytit, protože ani ona ani Norka Grövdal letos ještě žádný steeple neběžely. přesto je ale divný tak jasný kurz na Grövdal, která je sice doma, ale se steeplem spíš pořád ještě začíná a její osobák je o deset vteřin horší...

Ještě mi to nedalo zkusit Jasmin Stowers na krátkých překážkách v hodně vysokém kurzu. Ze všech startujících má nejlepší osobák a v oslo se jí tradičně daří. V roce 2015 tady vyhrála, o rok později byla třetí. Až přehnaně nízké kurzy mají všechny sázkovky na Bělorusku Talay, která zaběhla před týdnem fantastický čas 12,41 v rakouském St. Pöltenu. Podle mě je ale jedna věc zaběhnout takový čas na malém mítinku a pak jej zopakovat na Diamantové lize. Talay může vyhrát, ale kurzy jsou podle mě prostě přestřelené.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2018, 13:38 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Pro ty, co dávají raději sólo sázky, se nabízí alternativa s čistou výhrou New Yorku (kurzy až okolo 2,7) a vítězství Minnesoty s handicapem (okolo -5 by mělo klapnout). Osobně jsem dával obě varianty.

Fakt by mě překvapilo, kdyby úřadující šampion z Minnesoty prohrál popáté za sebou. Některé zápasy jsem viděl a nedá se říct, že by hrály vyloženě špatně, navíc jsou fit všechny opory, které loni vybojovaly titul. Podle mě to obrovksou kvalitou prostě musí zlomit. Navíc proti Washingtonu, který je hodně oslabený. Celou sezonu vynechala Meesseman, zraněná je Hill a od čtvrtého zápasu je na marodce i Delle Donne. Tedy všechno naprosto klíčové hráčky. Ze začátku se některé méně známé hráčky blýskly, ale poslední dva zápasy byly už dost tragické. Nejprve celkem jasná prohra s nováčkem Las Vegas a pak domácí debakl 64:88 s Connecticutem. A to je Minnesota určitě silnější soupeř! U bodování hráček se nabízí hvězdy Moore a Fowles, díky posledním slabším zápasům vypsal Tipáč přijatelné hladiny 17,5, resp. 15,5.

Vysoké kurzy na New York moc nechápu, pro mě jsou možná i mírným favoritem. Odpovídá to sice postavení v tabulce, ale to je zavádějící. Liberty měli na úvod výrazně těžší los a navíc měly celkem početnou marodku. v Minulém zápase už ale naskočily po zranění Rodgers a Boyd, takže momentálně má trenérka Smith k dispozici velmi slušnou rotaci. A to nemluvím o famózní formě, jakou chytla Tina Charles, aktuálně nejlepší střelkyně celé WNBA. New York sice naposledy doma prohrál s Phoenixem, ten bude ale patřit k nejlepším. na rodzíl od Atlanty, na jejíž palubovce zase prohrál Connecticut.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.06.2018, 10:50 Předmět: DL Stockholm
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kdo nemá Nike, tak stejný dvojičky nabízí i český sázkovky. U Stahla měl vyšší kurz T..../Maxitip, u McNeal zase Fortuna.

Brianna Rollins-McNeal je olympijská vítězka z Ria a po roční pauze kvůli dopingu se vrátila ve výborné formě. Letos už vyhrála DL v Šanghaji, v Dauhá byla druhá. Podle mě je výrazně lepší než Běloruska Talay, u níž kurzy ovlivnil její skvělý čas 12,41 z menšího mítinku v St.Pöltenu. Ten pro mě zase není tak směrodatný, podstatnější je, že ve čtvrtek v Oslo ji porazila Jamajčanka Williams. To je ostatně druhá možnost, protože na Williams jsou kurzy přes 2, zatímco já bych volil tak 1,7. A na McNeal spíš tak 1,4.

Stahl se už v Oslo zlepšil a dnes bude házet doma. Jamajčan Dacres je skvělý a normálně bych do tohoto tipu asi nešel. Jenže on si před týdnem v Estonsku poranil koleno a kvůli tomu byl v Oslo až osmý, když hodil o víc než tři metry míň než Stahl. Pokud se koleno za tři dny zázračně neuzdravilo, měl by to být handicap.

Mladá Britka Asher-Smith se dosud věnovala víc dvoustovce, ale má výborné předpoklady i na poloviční trati. V Oslo si vytvořila skvělý osobák 10,92, a to ještě nemusí být její strop. Ahye tam porazila o 14 setin a nevěřím, že by se měl za tři dny poměr sil tak dramaticky změnit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.06.2018, 14:59 Předmět: DL Stockholm
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Mladík Birhanu Balew, reprezentující Bahrajn, zatím letos vypadá hodně dobře. Na DL v Šanghaji vyhrál 5km a pak byl v Eugene třetí v silně obsazeném závodě na 2 míle. Etiopan Hadis je lepší na 10 km, letos běžel jen pětku v Šanghaji, kde skončil sedmý, o necelé dvě vteřiny za Balewem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 7:25 Předmět: zlatá tretra
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V dnešním předprogramu Zlaté tretry se předstasví diskaři a kladivářky. V disku je těžké hledat nějaké value, protože karty jsou rozdány celkem jasně a kurzy asi víceméně odpovídají realitě. Přece jen si ale myslím, že český diskař Marek Bárta je v nabité konkurenci předem odsouzen k poslednímu místu. Hodně by mě překvapilo, kdyby kohokoliv porazil, pro něho bude úspěch překonání hranice 60 metrů (osobák 61,38). Jihoafričan Hogan je pátý muž z MS 2013 s osobákem 65,33, přičemž hodil před dvěma lety už i 67,62, ale tento pokus byl později anulován kvůli dopingu.

V kladivu je kuriozní situace, protože světovým tabulkám zatím nevládne Polka Wlodarczyik, ale Američanka Berry, která šokovala v pátek v Chorzowě novým americkým rekordem 77,78! A asi to nebyla náhoda, protože přidala i další dva dlouhé hody - 77,19 a 75,91. Číňanka Wang Zheng letos absolvovala sedm závodů, ale její maximum je "jen" 73,01. Naposledy v německém Halle předvedla průměrných 71,79.

Chtěl jsem dávat téměř cokoliv proti slovenské veteránce Hrašnové, která má za sebou dvě promaroděné sezony a dnes jde do závodu z plného tréninku. Původně neměla v plánu v Ostravě startovat, ale jak sama řekla nakonec nedokázala odmítnout. Ve svém domově Banské Bystrici sice letos hodila při jediném startu 73,25, ale to je momentálně její strop, který podle mě dnes jen těžko zopakuje. Loni bronzová z MS Polka Kopron už absolvovala několik závodů s výkony přes 72 metrů a u ní spíš očekávám, že jí to konečně ulítne i trochu dál. Loni při vítězství na světové univerziádě hodila 76,85.
Já stihl ještě kurz 1,75. který už klesá. Podobné je to s Francouzkou Tavernier, na niž jsem si proti Hrašnové taky vsadil. Ale dokud to bude přes 1,5, tak to podle mě má smysl.
Zklamal mě T...., který Hrašnovou vypsal jen s mladou Maďarkou Gyurátz a tam už je to na hraně.


Naposledy upravil Dexter dne 12.06.2018, 7:45, celkově upraveno 1 krát.
wesztik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.7.2017
Tipy a sázky: 32
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 7:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, opět prosím nějakou alternativu k Hrašnová-Kopron. Fortuna opět drop na 1.2 a následně staženo Shocked Díky
wesztik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.7.2017
Tipy a sázky: 32
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 7:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Koukám, že už si to přidal k tipu, dal jsem tu Tavernier za 1.52. Díky Cool
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 7:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Proti Hrašnové jde taky Tavernier u Fortuny, asi ale ne výrazně za míň než 1,5.
Jinak kdo má Victoriatip, tak tam ještě nedropli Berry a Hogan...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 11:15 Předmět: Fortuna
Pište tipy na sázení
Citovat

Jak už jsem psal dříve, budu se snažit dávat tipy od Fortuny co nejmíň, ale když oni někdy vypíšou tak nesmyslnej kurz, že mi to nedá. Většinou to ale dopadne tak, že to stihne jen pár lidí a pak jde kurz do kopru, nebo to dokonce úplně stáhnou. Sad Dnes byl problém v tom, že jsem se chystal na jakýkoliv sázky proti Hrašnové, jenže ty nakonec vypsala jenom Fortuna. Teda Tipáč (potažmo Niké, Maxitip) ji dali proti Gyurátz, ale do toho se mi zase až tak nechtělo, protože ta je dost jinde než Kopron nebo Tavernier.

Dovolím si dát malý tip pro sázení u Fortuny, který alespoň mně celkem funguje. Většinou tam nedávám sólo tipy, ale spíš akovky (nejčastěji 2-Aku), nebo kombíky. Pokud teda máte třeba nějakej svůj jinej tip, kterýmu věříte, tak to zkuste spojit. Oni jsou asi háklivý na sólo sázky s vyšším vkladem. A jak to takhle zkusí na stejnou věc několik lidí po sobě, tak se podělají...

PS: Ještě bych dodal, že do té akovky je ideální dát něco z jinýho sportu, což asi zvyšuje šanci, že to projde.


Naposledy upravil Dexter dne 12.06.2018, 11:20, celkově upraveno 1 krát.
Nalbandian
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.11.2007
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 162.9Hodnocení kvality tipů: 162.9Hodnocení kvality tipů: 162.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 11:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj Dextere jedna mimoatleticka otázka. Plánuješ nějaké dlouhodobé tipy na fotbal? Nebo to půjde mimo tebe. Dik
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 11:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nalbandian: Ještě sám nevím. Smile Možná si zkusím nějaký střelce, pravděpodobně si vsadím kombíka z nejlepších střelců jednotlivých týmů.
Ještě před pár lety jsem měl fotbal jako sport č. 1, ale poslední dva roky už to nesleduju tak podrobně, abych si dovolil dával na blog víc tipů. U fotbalu je výhoda obrovské nabídky a menšího dropu kurzů, na druhou stranu je obzvlášť na takové akci informovanost bookies velká a těžko se hledá nějaký value...
Nalbandian
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.11.2007
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 162.9Hodnocení kvality tipů: 162.9Hodnocení kvality tipů: 162.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.06.2018, 11:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ok dikes
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.06.2018, 7:05 Předmět: zlatá tretra
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Srovnatelný kurzy jako Nike a Maxitip má samozřejmě T...., protože oba od něj opisují...
Zatím vypsaly sázkovky jen technické disciplíny a moc velký value tam bohužel nevidím. Snad budou běhy lepší!

V kouli by si to měli samozřejmě rozdat hlavně Crouser s Walshem, hned za nimi bych asi viděl Poláka Haratyka, kterej má hodně slušnou fazonu. Jeho poslední tři starty - Bialystok 21,67, Eugene 21,97, Chorzow 21,58 (ze všech šesti pokusů byl nejhorší 21,16!!!). Němec Storl už není co býval, hlavně kvůli zdravotním problémům. Letos zatím nejvíc 21,16, v Eugene i Chorzowe s Haratykem jasně prohrál.
Pokud jde o Staňka, tak fakt nevím. Záleží, jak moc ho ještě trápí zraněné tříslo. Pokud se kousne, tak může hodit hodně za 21, ale spíš si myslím, že se bude kvůli Evropě podvědomě trochu šetřit a raději bych sázel proti němu. Ale kurzy nejsou zase tak lákavý (Haratyk, Romani, Storl) a Kovacs s Whitingem se zas letos zatím dost trápí.

Kubánec Echevarría má neskutečnou fazonu a nevěřím, že se jeho fantastická forma rozplyne během pár dní. Manyonga má samozřejmě taky potenciál na skoky hodně přes 850, ale v posledních týdnech si naplánoval hodně náročnej program a zdá se mi momentáolně trochu zavařenej - poslední dva závody: Hengelo 818, Stockholm 825.

Frydrych se po loňským úletu na MS, kde třeba mě bronzem hodně šokoval, už zase vrátil ke svýmu trápení, který je u něj až moc častý. Podle mě má v hlavě zase nějakej blok, kvůli němuž je schopnej házet hluboko pod 80. Jeho poslední výkony - Osaka 71,71, Eugene 69,67!, Odložil 77,04, Dessau 75,53. Navíc v Ostravě se mu v posledních letech nijak zvlášť nedařilo.
Je pravda, že Keňan Yego (mistr světa 2015 a stříbrnej z OH v Riu) taky nemá nějakou Top formu, ale třeba právě v Dessau hodil aspoň 80,13 a v květnu na Diamantové lize v Dauhá dal 80,75. Zlatou tretru už vyhrál v roce 2015, ale to letos asi těžko zopakuje. Na trápícího se Frydrycha mu ale věřím.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.06.2018, 8:55 Předmět: zlatá tretra
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Na stovce věřím Justinu Gatlinovi, loňskému mistrovi světa. Sice měl letos pomalejší rozjezd do sezony, ale při posledním startu v Osace už vyhrál za 10,06 v protivětru, což naznačuje příchod formy. Kurzovou rovinu sázkovky zvolily kvůli času Rodgerse na Odložilovi, kde dal 9,92. Jenže tam to zase bylo naopak s větrem v zádech na hraně regulérnosti. Takže to srovnání nejlepších časů je trochu zavádějící. Když se podívám na vzájemnou bilanci Američanů na stovce, tak Gatlin vyhrál posledních 20 soubojů H2H!

Stejně tak reagovali bookies u dvoustovky na letošní nejlepší čas mladého Jihoafričana Munyaie 19,69. Jenže ten zaběhl už v březnu doma v Pretorii, jinak zase tak nic světoborného nepředvedl. To úřadující mistr světa Guliyev chytil v posledních týdnech formu jako blázen, kterou má podloženou výhrami v Diamantové lize v konkurenci s nejlepšími.

P.S. Tak to vypadá, že Munyai nakonec nestartuje. Což je teda velká škoda, protože ten kurz na Guliyeva byl podle mě největší úlet dne! Sad


Naposledy upravil Dexter dne 13.06.2018, 10:37, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.06.2018, 9:43 Předmět: zlatá tretra
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V Tipsportu i Fortuně už kurz začal klesat, možná ho ale ještě nějací vlastenci během dne vyženou zpátky nahoru. Zase taková jistota to není, protože Santos je hodně výkyvovej borec, ale přece jen běžel minulej pátek v Polsku skvělej čas 44,75, zatímco Maslák má letošní maximum z Odložila 45,73... Takovej rozdíl mezi nima dnes určitě nebude, ale přesto si myslím, že Maslák nemá aktuální formu na to, aby byl na bedně.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.06.2018, 10:22 Předmět: zlatá tretra
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Polák Czykier má o desetinku lepší osobní maximum, ale to není až tak směrodatné, protože podmínky na různých závodech jsou rozličné. Zajímá mě přímá konfrontace. Jejich bilance je 11:0 pro Bajiho, letos se potkali před dvměa týdny v Bydhošti (tedy na Czykierově půdě), kde právě Maďar vyhrál o 9 setin. A nezapomínejme, že Baji loni získal stříbro na MS! A taky byl druhý na Zlaté tretře, zatímco Czykier až sedmý.

Ve druhé dvojičce to trochu risknu na Francouze Martinota Lagarda, jenž býval dokonce světovou jedničkou. Loni celou letní sezonu vypustil, ale halu už absolvoval komplet a na halovém MS byl na 60m pátý. Letos nemá žádný extra čas, protože běžel jen v protivětru v Hengelu a v nepříznivém počasí v Turku, ale dvě třetí místa v nabité konkurenci naznačují příchod formy. Sám jsem zvědavý, jestli bude schopný vrátit se na někdejší úroveň. Jeho osobák z roku 2014 je 12,95! Jihoafričan Alkana je kvalitní překážkář, ale přece jen nikdy nepatřil (a asi nikdy ani patřit nebude) do absolutní špičky. Při posledním startu v Chorzowě minulý pátek nepředvedl žádnou famozní formu, byl třetí za 13,51. Pro mě je mírným favoritem Martinot.
Nalbandian
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.11.2007
Tipy a sázky: 40
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 162.9Hodnocení kvality tipů: 162.9Hodnocení kvality tipů: 162.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.06.2018, 18:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dextere co říkáš na 400m Taylor - Taplin 2 ?? Časy hovoří pro Taplina tak proč je na něj rovina. Dik
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy