Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - listopad 2018 (+21,22 unitů ... Yield +20,91 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 28.10.2018, 7:56 Předmět: Dexter blog - listopad 2018 (+21,22 unitů ... Yield +20,91 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - listopad 2018

Naposledy upravil propitak dne 3.12.2018, 9:51, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 31.10.2018, 10:13 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jekatěrinburg je asi favorit číslo jedna na celkové vítězství a soupeře zatím celkem drtí. Polkowice v prvním euroligovém kole doma propadly a jasně prohrály s Bourges. Kurzy jsou tudíž logické, ale já v nich vidím přece jen hodnotu. Domnívám se totiž, že u Polkowic se proti Bourges jednalo o menší kolaps, který by se neměl opakovat. Kádr je totiž skvělý, jen si bude muset trochu sednout. S každým duelem by to ale mělo být lepší. A v polské lize jsou zatím suverénní. Vedení angažovalo výborné Američanky Jasmine Thomas, Kelsey Bone a především Tiffany Hayes, která byla letos jednou z největších hvězd WNBA. Bohaté zkušenosti s nejlepší ligou světa mají kromě amerického tria i Britky Fagbenle a Leedham, k tomu je v týmu třeba zkušená Řekyně Kaltsidou a hned několik polských reprezentantek. Potenciál tam vidím obrovský.
Kurzy na USK jsem moc nechápal už před týdnem, kdy to Pražanky potvrdily výhrou v Orenburgu. Schio je podle mě soupeř ze stejného soudku, který po odchodech opor jako Zandalasini, Yacoubou nebo Miyem zatím trochu hledá tvář, i když pod košem má sílu v podobě dvojice Gruda-Lavender. Nicméně očekávám vyrovnaný duel, v týmu USK se zatím velmi dobře jeví letní posily - Slovinka Oblak, Francouzka Ayayi a především americká pivotka Alyssa Thomas, která byla v prvním euroligovém kole vybrána do All Star.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 31.10.2018, 10:47 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Gorzow přes léto hodně nakupoval a silný kádr už se začíná sehrávat. O víkendu v polské lize smetli Ostrow 113:55. Výborné jsou Američanky Zoll-Norman a Atkins, vysokou kvalitu mají i Belgičanka Linskens, Slovinka Prezelj, Litevka Juskaite nebo Běloruska Papova. U Spartaku hrají prim portorikánská rozehrávačka O´Neill a americká pivotka Stallworth, s nimi jsou v týmu jen ruské hráčky, které jsou solidní, ale ne špičkové, protože to nejlepší si rozebraly euroligové týmy Jekatěrinburgu, Kursku a Orenburgu.
Besiktas v prvním kole překvapivě prohrál s Minskem, o to víc teď ale nic nepodcení. A v sestavě už bude mít skvělou francouzskou rozehrávačku Epoupu, která nastoupila poprvé o víkendu v lize při vysoké výhře nad Istanbul University 93:60. Besiktas má silný a zkušený kádr, který by měl přehrát Inventu, což je v podstatě juniorka Dynama Kursk, za kterou hrají talentované holky okolo dvaceti let.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.11.2018, 13:29 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kdo má účty u zahraničních sázkovek, tak např. Marathonbet nebo Bet365 měli ještě o trochu výhodnější kurzy.

Z turecké ligy jsem si vybral Hatay, který začaůl sezonu famózně, ale v týdnu doma překvapivě prohrál euroligový duel s Rigou. Věřím, že to byl ojedinělý výpadek, protože kádr mají výborný. Besiktas je sice po třech kolech v čele tabulky, ale měl hodně příznivý los. V Eurocupu byl naopak tragický prohrál s Minskem i s juniorkou Kursku.
Druhý turecký duel vypadá možná na první pohled podivně, ale Galatasaray oproti loňsku dost oslabilo a třeba v týdnu dostalo v Eurocupu nářez v polské Toruni 55:77. Naopak Cukurova přivedla v létě hvězdy jako Ndour nebo Mestdagh, které společně s Iagupovou tvoří hodně silný tým, který by měl letos usilovat o medaile.

Hned tři zápasy jsem si vybral ze španělské ligy. Celek Al-Qazeres z Extramadury přetáhl v létě tři největší opory loni třetí Zaragozy (Barbee, Ferrari, Ocete) a letos by měl být minimálně v horní polovině tabulky. Současná bilnce 1-3 je zavádějící, protože měli na úvod těžký los. Gipuzkoa naopak celkem oslabila, ale měla lehčí los. Před týdnem ale doma prohrála s nováčkem z Valencii, což myslím vystihuje její kvalitu.
Kádr Zamaratu se mi sice celkem líbí a mohli by hrát v klidném středu, ale eurocupová Gernika je po Salamance a Gironě největším adeptme na semifinále.
Nováček z Luga si zatím vede solidně, v minulém kole navíc už naskočila letní posila Touré, která by měla dnes dostat větší prostor. Soupeř je ideální, ferrolu odešly největší opory a letos je zatím tragický. Pokud nepřivede nějaké posily, tak může mít problémy se záchranou.

Z Francie vybírám del euroligového Villeneuve, které ve středu vyhrálo na palubovce belgického Castors Braine. Jistě mu pomohl návrat zraněné kapitánky Gomis. Nantes je takové nemastné neslané, dpoma prohrálo celkem jasně jak před týdnem s Landes, tak v týdnu s maďarským Miškovcem v Eurocupu.

V italské lize vidím jasného outsidera v nováčkovi z Empoli, který by podle mě neměl mít šanci proti Broni, které už letos porazilo silnou Luccu i druhého nováčka San Giovanní. Empoli naopak s oběma jasně prohrálo a je stále bez výhry.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.11.2018, 11:56 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Královo Pole před týdnem šokovalo domácí výhrou s Benátkami, ale spíš to byla shoda několika výjimečných okolností než důkaz jejich skutečné kvality. Francouzská liga je úplně jinde než česká a já si pořád nemyslím, že by měl být špičkový český tým v souboji s průměrným francouzským celkem favoritem. Nantes nezačalo sezonu vůbec ideálně, ale zdá se, že se rozjíždí. O víkendu porazilo v lize euroligový Villeneuve d´Asque, což je výrazně silnější soupeř než KP.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.11.2018, 15:51 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Běloruský Tsmoki Minsk bych rozhodně nepodceňoval, proto mě kurzové hladiny trochu překvapily. Mají v kádru dvě Američanky McCray a Theriot, z nichž prvně jmenovaná má bohaté zkušenosti z WNBA. Dál je tu česká rozehrávačka Bartáková a několik běloruských reprezentantek, z nichž je určitě nejkepší pivotka Hasper, která nastřílela v prvním eurocupovém kole 30 bodů na palubovce tureckého Besiktase!
Inventa je jakási farma Dynama Kursk. Nemá žádné cizinky a domácí hráčky jsou vesměs juniorské reprezentantky. Tedy šikovné, ale nezkušené. Trochu se štěstím doma překvapivě přehrály Besiktas, ale ten porazilo Tsmoki dokonce v Turecku. Stejně tak proti Wisle hrál běloruský celek mnohem lepší partii. pro mě jsou favoritem hosté, takže kurz výrazně přes dva musím zkusit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.11.2018, 10:10 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Lyon poskládal hodně silný tým a zatím hraje výborně, jak v domácí soutěži, tak v Eurocupu. Porazil už třeba i euroligové celky Bourges a Villeneuve d´Ascq. Vynikající je Američanka Clark, kterou skvěle doplňují Kanaďanka M.Plouffe, Brazilka Clarissa nebo francouzské internacionálky Badiane, Salagnac a Tanqueray. A o víkendu by mohla poprvé nastoupit i belgická rozherávačka Allemand, která zazářila na nedávném MS.
Hainaut to má sice zatím v lize 3:1, ale to jen díky tomu, že měl na úvod hodně příznivý los. Jinak je to průměrný tým, který by neměl na Lyon stačit.

Polkowice letos poskládaly podle jmen strašně silný tým, který se na začátku sezony trochu trápil (v plské lize to ale vždy stačilo na výhru), ale teď to vypadá, že se nové hráčky sehrávají a výkony celého družstva jdou nahoru. Britky Leedham a Fagbenle či Američanky Bone, J.Thomas a především Hayes - to je extratřída. V týdnu porazily belgický Castors Braine o 19bodů a myslím, že v polské lize letos moc zápasů neztratí.
Gdyně určitě patří do horní poloviny tabulky (Američanka Cannon nebo Australanka Allen jsou výborné), ale na Polkowice by mít neměly. V posledním domácím duelu prohrály po prodloužení s Wroclaví, která je určitě horším týmem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.11.2018, 13:32 Předmět: italy basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Lepší by byl možná handicap, ale ty zatím nikdo nevypsal. Sad
Schio je letos trochu oslabené, odešlo několik opor. Aktuálně je navíc zraněná rozehrávačka F.Dotto, což je docela důležitý článek.
Neapol naopak v létě masivně posilovala a vyhlásila útok na titul. Přišly tři skvělé Američanky - C.Williams, G.Williams a Harrison, nebo právě ze Schia veteránky Macchi a Ress.
Podle mě to bude vyrovnaný zápas, kurzy na domácí jsou přestřelené.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.11.2018, 14:35 Předmět: eurobasket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 72
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 45
Vklady: 117 unitů
Výhry: 127.24 unitů
Profit: +10.24 unitů
Yield: +8.75 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.11.2009
Tipy a sázky: 152
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.11.2018, 14:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

U těch Švýcarů s hcp. bude tip asi 1 (máš tam 2).
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 16.11.2018, 14:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Trochu blbě napsaný ten druhý basket, ne? S tím hdc je kurz spíš opačný a pokud to je sázka na nás, tak asi o 10 bodů míň, ne?
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.11.2018, 14:47 Předmět: švýcarsko
Pište tipy na sázení
Citovat

Samozřejmě máte pravdu, měla tam být jednička na Švýcarsko. Omlouvám se!
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.11.2018, 14:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nic se neděje, kurzy stále drží, tak vesele vsázet Smile
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.11.2018, 15:04 Předmět: kvalda basket
Pište tipy na sázení
Citovat

Abych řekl pravdu, tak jsem dost zklamanej z kurzů na kvaldu basketbalistek. Většinou jsou tam ze strany sázkovek nějaký úlety, ale teď nic moc. Sad

Celkem věřím Britkám, který mají asi nejsilnější tým co kdy měly, včetně tří hráček se zkušenostmi z WNBA - Fagbenle, Leedham a Samuelson. V ˇřecku prohrály jen o koš, takže doma by mohly vyhrát. Je ale pravda, že Řekyně mě už hodněkrát dostaly. Mám sklon je podceňovat, ale dobrou obranou a kolektivní výkonem už nejednou překvapily. Důležitý bude, jak na tom bude veteránka Maltsi, která je aktuálně bez angažmá, takže by neměla mít formu jako třeba na loňským Euru, kde jí tam padalo skoro všechno.

Mírně přehnaný mi přijdou handicapy u zápasu Česko-Švýcarsko. Doma jsme vyhráli o 27, třeba bronzová z MS Belgie vyhrála ve Švýcarsku o 29. Nejspíš Češky s přehledem vyhrajou, ale podle mě by to nemuselo být o 30 a víc. Záleží, jak dlouho nechá Svitek na place klíčové hráčky (Vaughn, Elhotová, Hanušová). Ten zbytek už takovou kvalitu nemá, navíc je zraněná Vyoralová, takže na rozehrávce to nebude žádná sláva.

Fortuna měla slušnej kurz na Italský v Chorvatsku 1,75, což je asi hratelný. Jenže pořád je tu strašák prvního zápasu, kdy Chorvatky vyhrály v Itálii. Italky mají problém na postu pivotek, kde musí uhlídat Režan, která jim dala doma 35. Z toho důvodu mě spíš láká sázka na Chorvatky v nějakým handicapu.

Původně jsem chtěl dávat ve větším Černou Horu v Bosně, jenže hostům chybí Dubljević a Poček, navíc rozehrávačka Škerović ukončila kariéru. Takže to nemusí být zase tak jasný...

Věřím, že by mělo vyhrát Rusko v Litvě, která už nemůže postoupit, takže tady by se možná dál hrát nějakej handicap. Ale Litva zatím nehrála špatně a prohrávala jen těsně...

Většina dalších zápasů jsou pidikurzy na jasný favority, takže se dají hrát maximálně handicapy. Ale jsou to vesmě zápasy, v nichž bude rozhodovat, jak k tomu týmy přistoupí. Se základní sestavou můžou vyhrát o 40, s náhradnicemi třeba o 20. Takže se mi do toho moc nechce. Sad

Možná mě ještě něco napadne k sobotě, ale spíš se teď upínám k poslednímu středečnímu kolu, kde se nabízí přece jen víc zajímavých zápasů.
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 16.11.2018, 18:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

yurny:
Nic se neděje, kurzy stále drží, tak vesele vsázet

No, já tam viděl 2 možnosti - jak jsem psal - buď otočený tip nebo chyba v hdc. Dexter pak dal Void, já si vybral tu druhou možnost jakou jsem psal a netrefil jsem se a sypnul jsem 4 unity na nás s hdc - 27,5 - kurz seděl taky a mohl se přepsat taky v jednom čísle. No a storno do 5 minut jsem nestihl. No, nadšený nejsem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.11.2018, 8:13 Předmět: slalom levi
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Shiffrin je pro mě pořád o parník jinde než ostatní slalomářky. V sezoně na ni bývá kurz okolo 1,4 na vítězství. U ní nevidím velký rozdíl mezi prvním a druhým kolem, dnes startuje s jedničkou, což je spíš výhoda. Za tenhle kurz se asi musí zkusit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.11.2018, 8:49 Předmět: eurobasket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Možná vypadá divně, že teď doporučuju sázku na Řecko s handicapem, když jsem předtím favorizoval Britky. Jenže kurzy udělaly takový obrovský veletoč (asi trochu i díky mně), že už vidím value na druhé straně. Pořád považuju za mírného favorita domácí, ale nemyslím si, že by to mělo být o 10 a víc. Řekyně mají dobrou obranu a většinou moc velký příděly nedostávají. V celé kvaldě jim zatím dal nejvíc bodů Izrael doma - 65.

Už jsem psal, že Černohorkám chybí hlavně zkušená Dubljević, ale rozdílovou hráčkou by měla být naturalizovaná Američanka Glory Johnson. Naopak Bosna tentokrát po americké posile nesáhla, pivotka Kizer už v nominaci není. Celkově mi přijde, že na každém postu je Černá Hora o malý kousek lepší (když budu výbornou Gajić srovnávat s Johnson).

Jako největší "tutovku" z vybrané čtveřice zápasů považuju výhru Rusek. Kurzy začaly někde na 1,22 a moc nechápu, proč se vyšplhaly až přes 1,4. Pokud vím, tak Rusky dorazily do Litvy kompletní, i s euroligovými hvězdami jako Vadeeva, Belyakova, Musina nebo Beglova. Litva už nemůže postoupit ani teoreticky a nevěřím, že pod trenérem Langem se zlepšující Rusky může porazit. Tady bych zvažoval i handicap.

Naopak asi nejtěžší bude zápas Italek v Chorvatsku. Kurz by asi mohl být i vyšší vzhledem k tomu, že Italky před rokem prohrály s Chorvatkami na domácí půdě. Bookmakeři ale stejně jako já tuší, že to nebyl skutečný odraz poměru sil obou týmů. V jarním bloku už třeba Chorvatsko prohrálo ve Švédsku o 8 bodů, zatímco Italky o čtyři dny dříve na stejném místě vyhrály o 22... Základem italského úspěchu bude uhlídat pivotku Režan z USK, která jim doma nasázela 35 bodů. Ony mají individualit víc - Zandalasini, Sottana, Dotto...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.11.2018, 12:57 Předmět: liga národů
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Přiznávám, že tady jde pouze o "pocitovku". Žádný poslední zápas Andorry ani Lotyšska jsem neviděl. A dobře vím, jak slušné výsledky Andorra v poslední době uhrála. Pro mě jsou to ale pořád jenom amatéři, kteří to můžou nějak ukopat vzadu, ale nemají potenciál na to, aby sami dávali góly.
Lotyši sice nejsou taky žádná sláva, ale přece jen (aspoň v mojí hlavě) leží o level výš. Najde se tam pár slušných hráčů - třeba u nás dobře známí útočníci Ikaunieks (Jablonec) nebo Šabala (letos dal už osm gólů v druhé polské lize), další hrají švýcarskou nebo polskou ligu. Lotyši uhráli ve čtvrtek remízu 1:1 v Kazachstánu, takže jejich aktuální forma forma by nemusela být špatná. Andorra je natolik slabá, že snad už i doma musí po delší době konečně prohrát! Kurz přes 2 na výhru v Andoře mi přijde zajímavý téměř pro jakéhokoliv člena FIFA.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.11.2018, 10:28 Předmět: eurobasket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Rusko už sice mají jistý postup, ale nevěřím, že by to doma vypustily. Navíc mají tak silmný kádr, že i hráčky z lavičky mají vysokou kvalitu. Rusky vyhrály v Maďarsku o 7 bodů a věřím, že potvrdí kvalitu i v odvetě. Navíc Maďarky vlastně taky už skoro o nic nehrají, protože při jejich skvělém skóre by byl zázrak, kdyby nepostoupily ze druhého místa.
To Bělorusky by pro jistotu asi měly hrát naplno, protože ty tak aktivní skóre nemají. Zato mají výbornou formu, protože v sobotu vyhrály v Estonsku o 50 bodů. Tým táhne hlavně skvělá Verameyenka a naturalizovaná Američanka Bentley. Turecko už má postup zajištěný, takže by trenér mohl dát šanci z lavičky. A ty jsou výrazně slabší než základní pětka!

Italky si to rozdají se Švédkami o výhru ve skupině, i když i poražený má dost velkou šanci na postup. Osobně nevidím Itálii jako jasného favorita. Má slabší pivotky, a tak bude mít problém s pokrytím skvělé Zahui. Navíc Švédky mají i silný perimetr se sestrami Eldebrinkovými. Švédky sice doma s Itálií celkem jasně prohrály, ale teď mají podle mě lepší formu než v únoru.
Makedonie dostává hrozné klády, v tomto bloku navíc hrají bez naturalizované Američanky Givens, která byla jejich jednoznačně nejlepší hráčkou. V sobotu prohráli doma se Švédskem o 70 bodů, v únoru prohráli doma s Chorvatskem o 61...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.11.2018, 13:27 Předmět: Killington
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Podle úvodu sezony se zdá, že ve slalomu se celkem nic nemění. Jasnou jedničkou zůstává Shiffrin, za ní trio Vlhová, Hansdotter a Holdener a pak ostaní v čele s Rakušankami, z nichž zůstává nejnebezpečnější Schild.
V Levi byla Schild dokonce na bedně, když zajela fantastické druhé kolo, v němž vytěžila z nižšího startovního čísla a tedy lépe upravené tratě. Přesto si myslím, že Švýcarka Holdener (stříbrná z loňské olympiády) je o trochu lepší slalomářka. Navíc v Killingtonu se jí celkem daří. Předloni tu byla třetí a loni druhá po prvním kole, ale druhé nedokončila.

Slalomářkou první desítky podle mě stále zůstává i Norka Loeseth, která dojela v Levi na solidní deváté příčce. Na Killington má dobré vzpomínky, předloni tu byla čtvrtá a v obřáku dokonce druhá. Naopak Kanaďance Mielzynski se tu v minulosti moc nedařilo - předloni byla 22., loni nedokončila první kolo. Sezonu začala solidně 11. místem v Levi, ale Loeseth řadím o stupínek výš.

Švédská Francouzka Alphand loni několikrát příjemně překvapila, ale na začátku této sezony nevypadá úplně v pohodě. V Söldenu dokonce při obřáku nepostoupila do druhého kola. To olympijská vítězka v kombinaci Michelle Gisin potvrzuje svoji úžasnou všestrannost. V Levi dojela desátá (v obou kolech byla lepší než Alphand) a stejné umístění si připsala i loni v Killingtonu (opět kepší než Alphand, která byla až 23.).

V obřáku mě lákají sázky proti Švýcarce Gut. V posledních sezonách už se jasně specializuje na rychlostní disciplíny a v kdysi silném obřáku se po vážném zranění moc neprosazuje. Za loňskou sezonu byly jejím nejlepším umístěním dvě desáté příčky. Rakušanka Brunner je naopak specialistkou právě na obřák a sezonu začala výborně - pátým místem v Söldenu.

Vsázím i proti Holdener, přestože jí ve slalomu věřím. A přesto, že se dost zlepšila i v obřáku. Italka Brignone je ale v této disciplíně absolutní extratřída společně s Worley, Shiffrin a Rebensburg. Ostatně Brignone je bronzová medailistka z loňské olympiády a letošní sezinu zahájila v Söldenu druhým místem.

P.S. Vesměs podobné kurzy (o 1-2 setinky nižší) má T...., kde zase ty kurzy asi vydrží o něco dýl. Jinak, kdo má účet, tak jsou zajímavé kurzy i na Pinnacle nebo Bet365 a brzy určitě vypíše i MarathonBet.


Naposledy upravil Dexter dne 23.11.2018, 14:07, celkově upraveno 1 krát.
JohnyIV
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 18.12.2017
Tipy a sázky: 9
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 26.5Hodnocení kvality tipů: 26.5Hodnocení kvality tipů: 26.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.11.2018, 14:01 Předmět: fortuna
Pište tipy na sázení
Citovat

opět ta fortuna bez šance Evil or Very Mad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.11.2018, 14:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Před chvílí Fortuna tipy vrátila (i když s nižším kurzem) a pak je zase stáhla. Je to fakt čím dál horší... Sad
Vypadá to, že budu moc dávat už jenom T..... Uvítám návrhy, který sázkovky by odběratelé preferovali. Když jsem dával zahraniční, tak většina protestovala. Ale podle mě je skoro jednodušší vytvořit si účet u zahraniční sázkovky a tam sázet za serioznějších podmínek a lepší kurzy, než se snažit vydělat nějaký větší prachy u českých sázkovek. S výjimkou Tipsportu je to dost špatný. Sad
Přidám ještě alternativní tipy k alpskému lyžování z Tipáče:
Ve slalomu se mi celkem líbí Vlhová-Schild 1 (1,57), Hansdotter i Holdener do Top 6 (obě 1,4).
V obřáku Shiffrin vítěz (4,00), Bassino - Gut 1 (1,60) nebo Vlhová do 10. místa NE (1,58).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.11.2018, 16:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ještě mě napadlo, že bych kromě konkrétních tipů mohl častěji psát nějaký rozbor k určité akci, kde bych uvedl informace, podle nichž by si pak každý udělal obrázek a svoje tipy vybral sám.
Je to sice pro odběratele blogu náročnější než jen opsat tip (ty bych ale samozřejmě dával dál taky), ale zase by každej nedával to stejný a kurzy by déle vydržely na nějaké solidní hodnotě. Když dá během minuty deset lidí stejnou věc, tak sázkovka logicky zareaguje... Ale když třeba napíšu, že věřím Vlhové a uvedu důvody proč, tak někdo ji zkusí na výhru, někdo na umístění, jinej do dvojičky s Holdener, další proti Schild atd. Podle toho, jestli někdo preferuje vyšší kurzy nebo nižší s vyšším vkladem. Kurzy by pak neměly jít tak rychle dolů.
duso
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.1.2015
Tipy a sázky: 50
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.11.2018, 17:18 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

ano ja som za
wesztik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.7.2017
Tipy a sázky: 32
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 23.11.2018, 18:24 Předmět: Fortuna
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Fortuna je extrém uplně, žádná jiná sázkovka se nechová jako takhle připos... žlutá Rolling Eyes Tentokrát jsem to stihnul, ale jindy to ani memusí být tip od Tebe. Kolikrát stačí sázet na nějakou pro ně asi “podezřelou” příležitost, typicky třeba 3. ruská fotbalová liga a hned následuje někdy až pětiminutové schvalování tiketu, pak snižování kurzu, nebo mě prostě vsadit nenechaj vůbec. Někdy si řikám, proč to vůbec nabízej, když jsou z toho takhle podělaný Rolling Eyes U žádný jiný český sázkovky jsem tohle jště nezažil...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.11.2018, 9:46 Předmět: Kuusamo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nor Johannes Klaebo je obrovský talent a loni byl senzací Světového poháru. Je to sice především sprinter, ale loni dokázal právě na patnáctce klasicky v Ruce vyhrát, navíc byl na stejné trati ještě druhý v Planici. Jeho aktuální forma určitě není špatná, protože ve včerejším sprintu mohl poměrně suverénně vyhrát, kdyby trestuhodně nevypustil finiš, když přehlédl spurtujícího Rusa Bolšunova.
Kurz mi přijde dost vysoký, i když Klaebo má ještě pořád dost velké výkyvy. Uvidíme, jak se projeví únava ze sprintu, což platí i pro Bolšunova, který má také vynikající formu. Pokud to bude handicap, tak by měli mezi největší favority patřit asi domácí Niskanen a Nor Toenseth, který vyhrál nedávný kontrolák v Beitostolenu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.11.2018, 12:09 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Ve španělské lize čekám, kdy se konečně chytne Zamarat, který podle mě nemá vůbec špatný kádr. Teď navíc vyměnili nevýraznou Američanku Wagner za její krajanku Alston, která už ve Španělsku odehrála dvě výborné sezony a určitě by měla být větším přínosem. Gipuzkoa zatím naopak hraje podle mě trochu nad očekávání. Osobně čekám vyrovnaný zápas a za menší vklad si zkusím i výhru domácích.

Turecký Hatay měl skvělý úvod sezony, v němž mj. porazil i Fenerbahce v Suerpoháru. Poslední výkony už však tak přesvědčivé nebyly. Naopak u Fene se mi zdá, že se nové posily (Zandalasini, Hartley) začínají sehrávat s týmem, který je podle mě o trošku silnější než Hatay. Pro mě jsou mírným favoritem hosté, proto považuji kurz vysoko přes dva za hodnotný.
Jacob3003
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.6.2016
Tipy a sázky: 9
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.11.2018, 9:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj Dexi k tomu tématu psaní těch rozborů.. Oceňuji tvůj přístup opravdu super.Určitě to bude přínos. Náročnější to bude i pro tebe je to něco zase navíc.Ale za mě ano !!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.11.2018, 10:30 Předmět: rozbory
Pište tipy na sázení
Citovat

Takže z několika ohlasů bych to viděl takto:
Tipy do blogu budu dávat víceméně stejně jako dosud s tím, že budu co nejvíc eliminovat Fortunu, kde je vsaditelnost často hodně složitá.
K tomu se pokusím občas (podle časových možností) vytvořit nějaký širší rozbor k dané události. To bude takový bonus pro ty, co mají víc času a chtějí spíš jen nějaký tip nebo námět k tomu, co si pak sami podle sebe vsadí. Tam je pak výhoda, že když vsadíte nějaký svůj alternativní tip, tak kurzy vydrží déle než u těch vsazených hromadně.
Kdo o něco takového nemá zájem, tak bude prostě jen dávat tipy z blogu, které se budou také započítávat do celkové bilance. A čtením rozborů se nemusí zdržovat...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.11.2018, 21:02 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
České sázkovky mají vesměs stejný kurz na výhru v základní hrací době, který je trošku méně hodnotný, ale určitě také hratelný.
Pro mě jsou Polkowice černým koněm Euroligy, jehož výkony by podle mě měly jít nahoru. Trochu zavádějící je podle mě úvodní jasná domácí prohra s Bourges. Pak však přišla velice čestná prohra v Jekatěrinburgu a jasná výhra s Castors Braine. V polské lize to pak mají 7:0. Kádr je na polský celek až neskutečný - hlavně Američanky Hayes a Thomas jsou světová extratřída. Výborné jsou i Britky Fagbenle s Leedham, zkušená Řekyně Kaltsidou nebo Srbka Bojović. V repre pauze pak navíc přišla další Američanka - pivotka Kizer. Tenhle týmá podle mě má jasně na play-off.
To si naopak už tolik nemyslím o Villeneuve. I přesto, že to mají po třech euroligových kolech 2:1. Trochu překvapivé pro mě bylo hladké domácí vítězství se Schiem, ale povinná výhra s Castors Braine se rodila velmi těžce (51:49) a od Jekatěrinburgu dostali o 48 bodů. S oběma shodnými soupeři tedy sehráli Polkowice mnohem lepší zápasy. Navíc Villeneuve se příliš nedaří ani ve francouzské lize, kde to mají zatím 3:3. O víkendu dokonce prohráli jasně 58:79 na palubovce slabého Roche.
Osobně bych se asi nebál ani nějakého nižšího handicapu s výhrou Polkowic.

U ostatních euroligových duelů podobné value nevidím. Věřím, že by měl vyhrát Orenburg v Belgii, ale kurz už klesl na nějakých 1,40, což už asi nestojí za to.
Líbil se mi kurz na Bourges ve Schiu, dokud byl ještě přes 2, současných 1,8 je už na hraně.
Trochu přemrštěný mi přijde kurz na Šoproň ve Španělsku. Salamanca je sice doma dobrá, ale maďarský tým má silný kádr a spíš čekám poměrně vyrovnaný zápas. Nemyslím, že by to mělo být o víc než 10 bodů.
V Rize věřím asi o trošku víc Charleville, ale lotyšský tým je hodně nevyzpytatelný, takže tady mám trochu strach.
Favoriti celé soutěže Jekatěrinburg i Kursk jsou jasnými favority, ale tady se moc sázet nedá. Kurzy na domácí jsou strašně nízké a s handicapem bych byl opatrný, protože u ruských týmů nikdy nevíte, jak moc se jim bude chtít hrát naplno celý zápas.
Stejně tak Hatay. Kurz na jedničku je nehratelný, to už spíš ve vyšším handicapu na hosty. Na druhou stranu je ale Olympiakos asi nejslabším týmem letošní Euroligy...
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy