Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - únor 2019 (+37,565 unitů ... Yield +32,24 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 29.01.2019, 10:36 Předmět: Dexter blog - únor 2019 (+37,565 unitů ... Yield +32,24 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - únor 2019

Naposledy upravil propitak dne 1.03.2019, 9:52, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.02.2019, 8:56 Předmět: samková
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ve snowboardcrossu jsou závody často ovlivněny pády a kolizemi, proto jsem opatrný ohledně vkladu. Přesto si ale myslím, že ten kurz je zajímavý.
Eva Samková vyhrála suverénně kvalifikaci a díky tomu si dnes může také vybírat dráhu, což není zanedbatelná výhoda. Pokud bude mít tu, co jí nejvíc sedí, tak při jejím stylu může odjet jízdy stylem start-cíl, při němž se eliminuje riziko nějaké kolize. Navíc má pro čtvrtinále hodně dobrý los, ve své jízdě nemá žádnou z největších favoritek. Ty se v podstatě seřadily v kvalifikaci za ní na 2.-5. místě. Doma bude chtít určitě uspět americká veteránka Jacobellis, nebezpečná je Italka Moioli a počítat se musí i s Britkou Bankes a Francouzkou Moenne Loccoz, která byla druhá v kvaldě.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.02.2019, 9:49 Předmět: Ga-Pa
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kurzy na Pinturaulta mi přijdou hodně vysoké, všechny sázkovky mají na bednu 3 a víc, což je dost. Dlouhodobě patří v obřáku k absolutní špičce, nebál bych se říct, že je dvojka za Hirscherem. A momentálně má vynikající formu - naposledy ve Schladmingu byl druhý ve slalomu, předtím v Kitzbühelu ve slalomu třetí a v Super G osmý. A obřák je jeho nejsilnější disciplína! Navíc kromě Hirschera nemají další výborní borci na obřák ideální formu - Kristoffersen, Luitz, Ligety...

Ideální formu letos nemá ani Francouz Faivre, který byl předloni v celkovém pořadí Svěťáku druhý. Letos se blýskl jenom třetím místem v Saalbachu, jinak to bylo slabší. Pořád si ale myslím, že je o dost lepší než Švýcar Tumler, který byl sice druhý na začátku sezony v Beaver Creeku, ale to byl spíš takový úlet. Podle mě je to spíš borec někam na konec druhé desítky.
Jinak na Faivrea mají téměř shodné kurzy i Sazka nebo T.....

P.S. V Ga-Pa se nakonec nejelo, což mě obzvlášť v tomto případě dost mrzí, protože ty kurzy se mi fakt dost líbily. Obzvláště na Pinturaulta jsem měl několik sázek v různých obměnách. Sad


Naposledy upravil Dexter dne 3.02.2019, 18:20, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.02.2019, 7:07 Předmět: maribor
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Na Mikaelu Shiffrin bývá spíš kurz okolo 1,5, takže 1,8 (i 1,72 na Tipsportu) podle mě má hodnotu. I přesto, že Petra Vlhová má výbornou formu! Pořád ale letos vyhrála Shiffrin ze šesti slalomů pět. A v Mariboru proměnila své poslední dva starty ve slalomu také ve výhru. A kromě Vlhová už je asi její jedinou soupeřkou jen ona sama...

Obecně mi přijdou přehnané kurzy na mladou Rakušanku Liensberger. Jasně, letos se výrazně zlepšila, ale pořád stála ve Svěťáku jen jednou v životě na bedně. Olympijská vítězka Frida Hansdotter je podle mě pořád ještě o kousek před ní, společně s Holdener hned za hvězdným duem Shiffrin-Vlhová. Aktuální formu by také měla mít lepší Švédka, která včera vyjela v obřáku pěkné šesté místo, zatímco Liensberger byla až 22.
Proti Liensberger se dá zkusit i odvážnější tip na Schild (Fortuna 2,68), na Holdener už šly kurzy dolů, ale v Tipsportu se drží tip na první kolo za 1,75, což je slušné i vzhledem k tomu, že první kolo staví švýcarský trenér.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.02.2019, 17:18 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na Valencii mají podobné kurzy všechny sázkovky, na Qazeres se dá zkusit i nižší handicap - např. T.... (6,5 za 1,90) nebo Marathonbet, ze menší vklad jsem zkusil i čistou dvojku, kde kurzy hodně přes 3 mají podle mě hodnotu.

Gipuzkoa je v tabulce šestá, ale podle mě to bude mít těžké, aby se v Top6 udržela. Z posledních osmi zápasů šestkrát prohrála, takže aktuální forma není dobrá. Doma prohráli i s Ferrolem nebo Bembibre, což jdou slabší týmy než Qazeres. Hosté z Extremadury sice ztratili Američanku Barbee, ale rychle našli srovnatelnou náhradu - Roneeku Hodges. Základní pětka s další Američanou Maize, paraguayským duem Ferrari-Ocete a španělskou reprezentantkou Ginzo je hodně kvalitní.

Nováček z Valencie je dost ambiciozní a aktuální pátá příčka přibližně odpovídá kvalitám kádru. V prvním zápas porazili Zaragozu doma 89:62. Zaragoza oproti loňsku hodně oslabila, v létě jim odešla kompletní základní pětka, za niž nepřišly adekvátní náhrady. V posledním kole prohrála s předposlední St. Adrií o 15 bodů, takže si myslím, že na mnohem silnější Valencii by neměli stačit ani doma.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.02.2019, 8:27 Předmět: Are
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dnes začíná MS v alpském lyžování a já jsem posbíral takový myšmaš z toho, co zatím sázkovky vypsaly...
Poté, co i zrušili v Ga-Pa obří slalom, tak jsem si dal i pro MS stejné dva tipy na obří slalom mužů, protože předpokládám, že se za týden nic zásadního nezmění. Tedy staále si myslím ´, že je Faivre lepší než Tumler a Pinturaultovi věřím na medaili. Tady dokonce nabízí Bet365 ještě vyšší kurz 4,00, což mi přijde možná vůbec nejhodnotnější kurz z celé mé dnešní nabídky.

U ženského slalomu si zopakuju sázku na Holdener a Hansdotter, které podle mě prostě jednoznačně patří společně se Shiffrin a Vlhovou do slalomářské Top4. Rakušanky jsou přece jen o krůček zpět, navíc Schild nemá právě ideální formu. Tady se dá počkat, až to vypíšou další sázkovky, možná se objeví i mírně vyšší kurzy.

Z dalších dvojiček se mi líbí duel Norky Holtmann proti Slovince Bucik (vypsaly i české sázkovky). Holtmann má letos mnohem lepší výsledky, třeba v Semmeringu byla devátá. K tomu předvedla několikrát jedno výborné kolo, ale trochu to pokazila tím druhým. To je také úskalí tohoto tipu, jinak potenciál má Norka podle mě výrazně vyšší. Slovinka Bucik měla už loni nemastnou sezonu a letos se vyloženě trápí. Jejím nejlepším umístěním je 20. místo z Flachau. Naposledy doma v Mariboru sice skončila o šest setin před Norkou, ale ta právě pokazila druhé kolo, když po prvním byla více než o vteřinu před Bucik.

Další tip je z mužského slalomu, kde na domácí půdě věřím loňskému olympijskému šampionovi Myhrerovi. Ten měl dobrý úvod sezony, pak přišel velký útlum a v posledních týdnech už mu šla forma zase nahoru. Věřím, že při jeho zkušenostech ji dokonale načasoval právě na vrcholu sezony. Rakušan Matt měl velmi dobru první polovinu sezony, ale po Novém roce je to trápení - snad až na šesté místo z Wengenu nic moc.


Naposledy upravil Dexter dne 5.02.2019, 8:47, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.02.2019, 8:33 Předmět: Are
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Důvěru 10 nedávám prakticky nikdy, protože co je dnes stoprocentní? Very Happy Jenže tady Nike podle mě trochu ulítla. Hirscher do médií oznámil, že do Are přijede až 13. února, tedy pojede pouze slalom a obří slalom. A z toho víc jak dvě medaile opravdu vyjet nejdou! Very Happy Půl bodu nechávám rezervu čístečně z pověrčivosti a pak kdyby snad Marcelovi ruplo v kouli a nechal se přemluvit na kombinaci, kde by samozřejmě patřil k největším favoritům. Ale pochybuju, že k něčemu takovému dojde...
Naopak si na něj ale musím vsadit ve slalomu. Kurz 2,1 na absolutního suveréna posledních sezon - to je podle mě prostě neadekvátní a přestřelené.

Líbí se mi i sázka na Petru Vlhovou, že získá víc jak dvě medaile. Ve slalomu je letos jasnou dvojkou za Shiffrin, tam bych to viděl tak na 90%. Letos se výrazně zlepšila i v obřáku, z posledních tří závodů dva vyhrála (!!!) a jednou byla čtvrtá. Tam bych to viděl tak na 55%. A ještě víc jí věřím v kombinaci! V ní byla při posledním svěťáku třetí a na olympiádě pátá, přičemž v Are nestartuje olympijská vítězka Gisin, která ji v obou případech porazila. A Vlhová má navíc lepší formu než loni.
Zvažoval jsem i sázku na Shiffrin, že získá minimálně tři zlata (T.... 2,7), ale tam mi trochu vadí, že ještě nepotvrdila start v kombinaci. Pokud by tomu tak bylo, tak by to bylo slušné value.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.02.2019, 14:23 Předmět: euroliga basket
Pište tipy na sázení
Citovat

Asi jste čekali, že dám jako obvykle nějaký tipy na ženskou Euroligu, jenže aktuální kurzy stojí za prd. Ještě v pondělí jsem stihl Fenerbahce proti oslabenému Hatayi za 1,45, ale kurzy šly rychle brutálně dolů, že teď nemají hodnotu ani handicapy. Podobně jsem stihl Orenburg za 1,7, ale ten klesl až k 1,2, což už není o ničem. To už spíš teď možná na Villeneuve v nějakým vyšší handicapu.
Jinak jsou to v tomto kole souboje jasných favoritů s outsidery, takže kurzy na zápas bez value a do handicapů se mi úplně nechce, protože to bude o tom, jak moc se favoritům bude chtít.
Vyrovnaný by měl být duel Schio-Polkowice, ale ten nesázím, protože si dokážu představit vítězství obou a kurzy víceméně odpovídají realitě.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.02.2019, 11:09 Předmět: inzell
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Obecně se mi líbí kurzy na Ireen Wüst, které jsou dost vysoké. Jsou hodně ovlivněné jejím nemastným vystoupením na letošním ME, ale to bych nepovažoval za bernou minci, protože pro Ireen to určitě nebyl vrchol sezony. A v minulosti už mnohokrát dokázala, že na hlavní událost se umí připravit skvěle. A kdyby byla z formy, tak nevěřím, že by ji Holanďani při jejich obrovském výběru nominovali právě na trojku, která není její nejsilnější disciplínou a hned na úvod šampionátu by se na ní mohla zavařit. Možná je lepší sázka na medaili (Fortuna 2,25, T.... 2,20), ale spolufavoritek je přece jen dost. Na medaili dost věřím i de Jong a Sáblíkové a někdo určitě překvapí. Proto raději volím nizozemský duel. Achtereekte loni vyhrála olympiádu, ale to byla velká senzace. Jinak v drtivé většině vzájemných duelů s Wüst prohrává.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.02.2019, 11:40 Předmět: Are
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sazka jako první vypsala kurzy na kombinaci. Je možné, že někdo vypíše lepší kurzy, ale mně tenhle stačí. Při neúčasti Hirschera jsou hlavní tři favoriti - Pinturault, jeho krajan Muffat-Jeandet a Rakušan Schwarz. Je pravda, že při letošní jediné kombinaci v SP byl Pinturault za oběma až třetí, ale pro mě je to favorit číslo jedna. Loni na OH byl druhý (za Hirscherem) a celkově vyhrál už sedm závodů SP, což je při četnosti kombinace obdivuhodné. Alexis navíc nabral v posledních týdnech opravdu vynikající formu, naopak Muffat a Schwarz šli s výkonností po Wengenu trochu dolů.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.02.2019, 17:36 Předmět: Are
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V ženské kombinaci se mi líbí tipy proti Švýcarce Gut. Lara bývala solidní slalomářka, ale od poslední operace kolene slalomy vynechává a i v obřáku má očividně problémy a zdaleka nejezdí výsledky co dřív. Upřímně řečeno, docela mě překvapilo, že vůbec kombinaci jede.
Proti ní se nabízí sázky na Stuhec, Brignone nebo Gagnon. Volím Kanaďanku, která se výrazně zlepšila v rychostních disciplínách. Tréninky sjezdu jezdila slušně, takže by na Gut snad neměla moc ztratit. A jako bývalá vynikající slalomářka (bývala i v první nasazené sedmičce) by na ni měla ve druhé části najet celkem dost.

Pozn.: Sázkovky vypsaly Goggiu, která ale není ve startovce. Tím se mírně zvyšuje hodnota sázek na Top6 nebo Top10. Na šestku doporučuju třeba Gagnon (1,70), do desítky pak Haaser, Siebenhofer nebo Mowinckel.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.02.2019, 15:03 Předmět: biatlon štafeta ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ukrajina mě už letos párkrát vypekla a včera v individuálním závodě se holky taky zrovna moc neblýskly. Ale prostě kurz 2,4 na Top8 u týmu, který ještě donedávna vždycky jezdil o medaile a i dnes má v sestavě takový závodnice jako Dzhyma nebo Pidhrushna, je až moc lákavý. Navíc ostatní týmy nejedou v ideálních sestavách, třeba Švédky mají vyloženě béčko, oslabené jsou třeba i Bělorusky. Pořád si myslím, že Ukrajinky by měly porážet týmy jako USA, Polsko nebo Švýcarsko. Kdo má Marathonbet, tak za menší vklad doporučuju superkurz 5,0 na Top6.
Jinak v obou štafetách se mi zdají celkem podceňované týmy Ruska. Sice jedou v netradičním složení (hlavně ženy), ale při jejich obrovské zásobárně talentů bych je až tolik nepodceňoval. Navíc by jim kanadské mrazy nemusely tolik vadit jako některým dalším týmům. Muže vidím minimálně na Top5, ženy aspoň do Top8.

P.S. Ukrajinky mě vypekly, protože na poslední chvíli vyměnily kvalitní finišmanku Pidhrushnou za Bondar, která byla tragická. Je pravda, že jely všechny dost špatně (nechápu hlavně kdysi vynikající Dzhymu), ale při dobrým posledním úseku ještě byla reálná šance na 7. místo. Sad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.02.2019, 9:16 Předmět: inzell
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Původně jsem chtěl sázet na vítězství Sáblíkové, jenže kurzy jsou tak nízké, že do toho nejdu. Přece jen mladá Nizozemka Visser vyhrála loni olympiádu i jediný letošní svěťák na pětce a tady v Inzelu se plně soustředila na svůj jediný start. To už mě teď skoro láká vsadit na ni, protože kurz je podle mě přestřelený.
Raději zkusím Rusku Voroninu na bednu.Ta byla třetí jak na olympiádě, tak na zmíněném svěťáku v Polsku i tady přímo v Inzellu na třech kilometrech. A v minulosti většinou bývala na pětce ještě silnější, je to podobně jao Sáblíková vyloženě štrekařka. Ohrozit ji může asi jen Nizozemka Kleibeuker, které ale tolik nevěřím, nebo trochu nevyzpytatelná Kanaďanka Weidemann. Blondin je z formy a Pechstein už za zenitem. A na pětce mohou startovat jen dvě Nizozemky, což je další výhoda.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.02.2019, 9:53 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady vidím value protože pro mě je to otevřený zápas. A možná se mi o trochu víc líbí Besiktas, který šel během sezony nahoru. Vyhrál posledních pět zápasů v lize, mezi nimi vítězství doma nad euroligovým Hatayem nebo na paubovce Galatasaraye, loňského vítěze Eurocupu. Výborná je Američanka Kelsey Mitchel, kvalitní jsou i další cizinky Epoupa a Akhator. Z domácích hráček je výborná zkušená Caglar. Mersin má podle mě o něco slabší turecké hráčky a ani nemá superstar jako Mitchell. V posledním domácím zápase prohrál s Botasem o 14 bodů, a to je podle mě srovnatelný soupeř s Besiktasem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.02.2019, 12:08 Předmět: lindsey
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zřejmě to bude poslední závod Lindsey v kariéře, takže do toho dá všechno. Po pádu v SuperG má "jen" pár modřin, takže snad by to nemělo mít velký vliv na její jízdu. To ostatně ukázala v kombinačním sjezdu, v němž dojela osmá s vypuštěným závěrem. V Are se jí historicky daří, ještě loni tady sjezd vyhrála. Zkusím ji za nižší vklad i na lepší umístění, do Top 10 by se ale měla dostat. Pokud dojede do cíle! Smile Ale snad po pádu v Super G už nic podobného nezopakuje...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.02.2019, 12:36 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tyto dva zápasy ve španělské lize se mi líbí, u obou bych osobně dal kurz okolo 1,3. Tabulka v tomto případě celkem odpovídá realitě - čtvrtý tým hostí sedmý a třetí hraje na palubovce osmého.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.02.2019, 22:04 Předmět: kombinace
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Věřím, že si to stejně jako v ženské kombinaci rozdají o zlato slalomáři. A to se ještě teoreticky může sjezd zkracovat kvůli počasí, což by byla další výhoda. Při neúčasti Hirschera jsou celkem jasnými favority na bednu Pinturault, Schwarz a Muffat-Jeandet. Na posledně jmenovaného jsou nejvyšší kurzy a 1,8 považuju za value. Muffat byl loni třetí na olympiádě (za Hirscherem a Pinturaultem) a v jediném letošním svěťáku ve Wengenu byl druhý (za Schwarzem).

Hned za touto trojkou vidím Mauro Caviezela, který je lepším sjezdařem, ale je i celkem slušný slalomář. Svoji univerzálnost potvrdil nedávno ve Wengenu, kde byl čtvrtý za zmíněným triem, na šampionátu pak obhajuje bronz z roku 2017. Ve Fortuně jsem ho stihl za 1,7, ale už klesl na 1,6. Synottip o má alespoň za 1,65. Tady je další bonus, že Synottip vypisuje i umístění do 15. místa. A tam se mi hodně líbí zkušený Francouz Mermillod Blondin, který je v podstatě specialistou na kombinaci. Právě v ní dosáhl nejlepší výsledky - ve svěťáku už byl pětkrát na bedně a loni na olympiádě skončil šestý. Klidně bych ho za nižší vklad zkusil i do desítky.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.02.2019, 9:08 Předmět: Are
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V závodě týmů věřím v prvním kole víc Slovincům, protože Slováci budou mít problém hlavně v jízdách žen. Zuzulová ukončila kariéru a Vlhová dala přednost přípravě na individuální starty. Slovinky Bucik a Ferk by měly v pohodě porazit duo Hromcová-Moravčíková. A nevěřím, že by bratři Žampové (eventuálně Falát) vyhráli obě své jízdy. Kurz Fortuny 1,45 mi tady přijde blíž realitě.

S Kristoffersenem jsem se už letos párkrát spálil, ale pořád je to pro mě dlouhodobě slalomářská dvojka za Hirscherem. Od posledního svěťáku měl dva týdny na přípravu a věřím, že přijede opět v Top formě. Navíc je skoro doma. Když jsem na něj nedávno sázel Top3 v kurzu 2, tak kurz 4 prostě musím zkusit!
enola
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 17
Počet 1/2 OK: 2
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 1
Počet KO: 13
Vklady: 31.5 unitů
Výhry: 35.33 unitů
Profit: +3.83 unitů
Yield: +12.16 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.11.2007
Tipy a sázky: 100
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 215.9Hodnocení kvality tipů: 215.9Hodnocení kvality tipů: 215.9Hodnocení kvality tipů: 215.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 12.02.2019, 10:24 Předmět: Slalom je 17/2
Pište tipy na sázení
Citovat

Slalom je 17/2 a 15/2 je obří slalom. Co jste vlastně měl na mysli u Kristoffersena
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.02.2019, 9:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zřejmě jen spletl datum tipuju
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2019, 19:09 Předmět: Kristoffersen
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se! Je to přesně jak napsal yurny - šlo samozřejmě o slalom. Jsem na dovolené, tak sorry, že jsem nereagoval dříve...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.02.2019, 12:57 Předmět: shiffrin
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jde o sázku po prvním kole. Před závodem byl kurz na Shiffrin okolo 1,55, před obřím slalomem to bylo 1,45, Kurz 2 považuju za hodnotný, protože Shiffrin je sice po prvním kole třetí, ale na první Holdener ztrácí jen 15 setin a na druhou Swenn pouze čtyři setiny. Naopak na největší soupeřku Vlhovou má náskok 31 setin. Vzhledem k tomu, že Vlhovou považuji za větší soupeřku než Holdener, tak mi současná situace přijde pro Shiffrin ještě výhodnější než před startem.
Rad125
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.6.2017
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 111.5Hodnocení kvality tipů: 111.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 16.02.2019, 21:36 Předmět: Holtman - Buick
Pište tipy na sázení
Citovat

Holtman - Buick zde vyhodnoceno jako void, ale holtman DNF v prvním kole a Buick až ve druhém což je proherní - nebo tak mě to bylo vyhodnoceno
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2019, 10:10 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tohle je zápas, v němž oba celky bojují o play-off. Doácí Nantes je aktuálně desáté s bilancí 5-10, zatímco hostující Tarbes je osmé s bilancí 6-9. Pro tento tip je však aktuální stav hráčských kádrů. Domácí mají velký problém pod košem, protože Nantes chybí dvě klíčové pivotky - Medenou a Američanka Day. Naopak Tarbes v posledních týdnech hodně posilovalo - přišly americká Ukrajinka Moss a další zkušená Američanka Deveraux Peters. V současné chvíli je tedy podle mě kvalita výrazně na straně Tarbes.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2019, 10:18 Předmět: Holtmann-Bucik
Pište tipy na sázení
Citovat

Rad125: Mrkni na vlákno "Vaše otázky", tam jsme to už řešili. Předpokládám, že jsi na Holtmann vsadil u Sazky...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.02.2019, 11:21 Předmět: hirscher
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Marcel sice nemá paralelní slalomy moc rád, ale kurzy okolo 4 mi přijdou celkem zajímavé. V nedělním slalomu na MS ukázal parádní formu, údajná viróza na něm nezanechala stopy. City Event přímo ve Stockholmu už vyhrál před třemi lety, v letošní sezoně vyhrál paralelní obřák v Alta Badii, takže s tou "neoblíbeností" to taky nebude až tak horké. K vítězství mu stačí čtyři podařené jízdy a v tomhle kurzu to podle mě za zkoušku stojí.

P.S. Poté, co na Maxitipu kurz klesl, na Tipsportu je pořád 4,0 (11.44 SEČ).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.02.2019, 12:03 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nemyslím si, že by to měla být tak jednoznačná záležitost, jak naznačují kurzy. Maďarský Szekszard vyhrál první zápas doma 79:73 a podle mě není bez šancí na postup. Ambiciozní vedení v létě sestavovalo tým s naději na Euroligu, ale Szekszard nakonec v kvalifikaci prohrál s francouzským Villeneuve. Kádr ale zůstal a jsou v něm výborné hráčky jako Australanka Bishop, Američanka McCall nebo Švédka F.Eldebrink. Girona má podle mě srovnatelný tým s největší hvězdou Laiou Palau (která ale bude mít letos už 40) a myslím, že se dnes docela zapotí.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.02.2019, 11:29 Předmět: sprint ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zvažoval jsem tip na Diggins, že získá na MS medaili (T.... 2,89), ale tenhle kurz mi přijde ještě hodnotnější, protože právě asi ve sprintu má Diggins nejspíš největší šanci. Vyhovuje jí, že se jede volně, protože je lepší bruslařka. Ostatně obhajuje stříbro... Vyhrála poslední svěťák v Cogne, kde byla sice slabší konkurence, ale i v předchozích dvou závodech v Toblachu a Val Mustair byla třetí. Pro mě by byl fair kurz spíš tak někde kolem 3. Zvlášť když je hodně nejistá forma hlavní favoritky Nilsson, která byla v posledních týdnech zraněná...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.02.2019, 8:57 Předmět: hirscher
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Už na MS jsem v kombinaci preferoval slalomáře, což se nakonec ve výsledcích potvrdilo. Dnes v Bansku by to mohlo být ještě výraznější, protože se místo sjezdu jede Super G, který je pro slalomáře přijatelnější. A nejlepším slalomářem je momentálně Marcel Hirscher! Letos sice rychlostní disciplíny vůbec nejezdil, ale v minulosti skončil právě v Super G několikrát v první desítce a jeden závod SP dokonce vyhrál! V kombinaci vyhrál loni olympiádu i MS v roce 2015, letos ji na MS vynechal, protože se plně soustředil na slalom a obří slalom. Pro mě je to největší favorit, kterého mohou ohrozit asi jen Pinturault a Schwarz. Hodně jsem zvědavý na Kristoffersena, protože ten Super G vůbec nejezdí a netuším, co od něj očekávat. Myslím si ale, že na bednu to od něj asi nebude.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.02.2019, 9:56 Předmět: Skiatlon
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

U dnešních skiatlonů mě trochu zklamaly vypsané dvojičky, takže dám přednost sázkám na umístění.
U žen chybí na startu několik potenciálních adeptek Top10 (Andersson, Diggins, Stadlober, Niskanen, Haga, Belorukova, Björnsen), což otevírá cestu mladé Švédce Fridě Karlsson, trojnásobné juniorské mistryni světa. Proti hovoří její malé zkušenosti s tak těžkými závody, na druhou stranu v závodech FIS, juniorek či na domácím švédském šampionátu ukázala obrovský potenciál.
Do desítky je zajímavý kurz i na Švýcarku von Siebenthal (T.... 2,20), i když otázka je, v jaké je formě, protože poslední dobou to z její strany nebylo nic moc.

U mužů mi přijde možná až moc vysoký kurz na Klaeba. Tam bude samozřejmě záležet, jestli to někdo ze začátku nenakopne. Pak by mohl mít norský sprinter problém se udržet v kontaktu. Ale on se i na delších tratích zlepšil, ostatně letos vyhrál Tour de Ski. A jestliže se udrží v balíku, tak závěrečný spurt bude asi jasnou záležitostí. Pokud mu Norové dali v nominaci přednost před olympijským vítězem Kruegerem, tak mu musí dost věřit i na této trati...
Z další nabídky se mi celkem líbí kurzy na Spitsova (buď Top10 přes 2,0, nebo třeba H2H s Musgravem), ale platí u něj trochu něco podobného jako u von Siebenthal - v poslední době to nebylo nic moc.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy