Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - leden 2020
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
duso
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.1.2015
Tipy a sázky: 50
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.01.2020, 23:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kibermanis mal v treningu v dvojkach aj tak skvelý cas na starte a su to poriadni chlapi..neverim ze ho to bude obmedzovat...o aké zranenie nohy ide? keby to bolo také vázne tak by sa setril v treningu a tak neurobil..podla mna je kibermanis top dvojkar a potvrdí to i zajtra
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.01.2020, 13:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

1.trening trenoval stvorky, 2.trening stvorky a v 3.treningu uz isiel logicky dvojky a zo startov je jasne, ze od zaciatku v bobe sedel ... Samozrejme, v treningu sa nestartuje naplno (to by boli castejsie zraneni ako zdravi, keby tak cinili) a vonkoncom nie pilot (brzdari sa daju nahradit, s pilotom je to horsie ...), ale plati, ze z treningov rozhodne nevyplynulo, ze je OK (a clanky v lotysskych mediach to len potvrdzuju).

Vazne? Niekde som cital len "noha", niekde "triesla", niekde bolo, ze bude trvat mesiac, kym bude uplne v poriadku (co je dost casu k vrcholom sezony) ...

https://en.wikipedia.org/wiki/2019%E2%80%9320_Bobsleigh_World_Cup

Tym su pre Lotysa rozhodne ME doma v Sigulde (toboz dvojky ... teoreticky by mal brat zlato, resp. min. tvrdo bojovat s Friedrichom) a nasledne MS v Altenbergu. Ked je to zranenie na mesiac, tak do Siguldy by sa mal zotavit.

Samozrejme, spekulovalo sa, ci prerusi ucast vo SP, ale rozhodlo sa, ze bude lepsie pokracovat (a zbierat body do SP ... napr. z dovodu startovych cisiel pre vrcholy sezony).

Uvidime ... ja tomuto stylu tipovania moc neverim a ako som pisal, radsej by som hral zdraveho Kibermanisa v tej vytvorenej akovke. Ale situacia sa vyziadala otocit o 180 stupnov, tak som otocil ...

PS: Kibermanis nie je zavodnik, ktory by v (poslednych) treningoch vylozene vypustal ... ako to robia casto Nemci. To bol aj taky posledny popud, aby som to predsa len preveril a nasiel informacie/spatne pozrel jazdu v La Plagne ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.01.2020, 16:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Info dobre, vyuzitie nedostatocne. Na strane druhej plati, ze vyuzitie bolo mozne len s Hallom (a o to viac, ze snezilo skor, resp. poobede sa Innsbrucku mraky vyhli = zavod bol regulerny a spravodlivy). Oelsner top3 (a to aj s biednou druhou jazdou, kde v samotnej jazde pokazil, co sa dalo). Kripps s obrovskymi problemami nastupit vobec do bobu pri 1.jazde, Maier v polovicnom mode, co sa roztlacovania tyka. Dvorak pokazil 1.jazdu, inak by bol vyssie, ale tu top3 by aj tak asi nedal (aspon by dal Heinricha a vysla mi akovka ... ale co by to bolo za den bez jednochybovky xD).

///

Z hadzanej hram dnes len kombo Bilyk O5,5 & Fernandez Perez U4,5 z toho isteho zapasu AUT/ESP. Prvy sa uz hra a nic ma tam nezaujalo (po vcerajsku zaroven nejdem zbytocne do veci, ktore su na hrane) a ten vecerny slager GER/CRO ... tam by sa nieco dalo, ale napr. Gensheimer, dlhorocny strelecky tahun a najma sedmickovy kral, sa tu na sedmickach trapi, ma to 3/7 a je tak otazkou, ci si napr. zoberie dnes prvu sedmicku (a nedostane prednost Reichmann). Kuehn do overu preco nie, ale nemecke spojky su trochu zahada pri fakte, ze na sampionate nehra ani jedna tradicna stredna spojka (3-4 top hraci na tento post su totiz zraneni). Zaroven Chorvati dobre brania strelbu z 9, resp. to nie je zrovna zapas, kde by malo padat obrovske mnozstvo golov. Chorvati s hranicami 4,5 ... vsetci to dat mozu, ale staci, aby niektori z nich dal 7-8 golov a zvysok skonci na 3-4.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.01.2020, 1:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Znova len rychle orientacne okienko k nedelnej varke zimnych sportov ...

Boby:

T.... si uz dal pozor a nic fatalne nevypisal (co bolo to najpravdepodobnejsie, coho sme sa uprimne mohli dockat). Takze uz len praca s omrvinkami, napr. s Krippsom top3. Kombinacia volneho miesta v top3 (Kibermanis/Maier viac-menej out, aj ked faktor startov nebude az taky kriticky v stvorboboch, stale je to znacny minus a stopka v boji o podium), ak berieme Walthera s viacerymi novymi brzdarmi za toho zdolatelneho (najma na tejto trati, kde start ma vacsiu vahu nez napr. v St.Moritzi ... skoro kdekolvek inde).

Ako inak, nevypisali Stulneva, ked by sa mi hodil "do kramu", ale tak uz si pomaly zvykam (pravdou je, ze lepsie toto ako nic ... co by som aspon za takuto ponuku dal v oblubenej sev. kombinacii).

///

Slalom special:

Noel BIB 1 + 1.kolo postavene Loicom Brunom (FRA) + minulorocny vitaz (premierovy triumf vo SP). Aby to nebolo az take idylicke ... minuly rok, cuduj sa svete, postavil 2.kolo slalomu vo Wengene stavitel s menom Loic Brun a Noel v nom musel tuho bojovat o udrzanie veducej priecky z kola prveho (ktore postavil rakusky trener Norov, t.j. trener jedneho z hlavnych rivalov). Noel pocas tohto tyzdna vyhral stedro dotovanu "exhibiciu", dobre obsadenu a viac-menej s prehladom (to len ako zaujimavost).

Az by som chcel dodat nieco zle, nieco z minulosti, kde sa mi vynara urcita deja vu na tento zavod, ale radsej to neurobim ...

///

Paralelny obrovsky slalom:

Zasa bez prematch ponuky kurzov na vitazstvo. Zasa u zien zahadne h2h, ktore sa vyrazne lisia od toho, co sme videli pri muzoch (muzi h2h podla dvojic z 1.kola Q, zeny mnozstvo h2h medzi "par" zavodnickami podla nejakej zakladnej hierarchie, ktora tentokrat je odvodena od toho 1.zavodu ... cert ber, ze ten 1.paralel bol slalom a nie obrak).

Tym som asi odpovedal, ze tu nam psenka nepokvete a len dodam (po poslednych skusenostiach), ze zrovna tu mi ani to betko chybat naozaj nebude (aspon dufam, ze na tomto pocite sa zajtra nic nezmeni).

///

Klasicke stihacky v NMnM:

https://www.nmnm2020.cz/program-svetovy-pohar-v-bezeckem-lyzovani-2020/

2.obrazok, zajtrajsi okruh. Len 2,5km, takze zeny 4krat, muzi az 6krat. Hned na prvy pohlad je vidiet, ze je okruh hore-dole, nic viac a nic menej. Urcite je to tazsi okruh, aj ked z hladiska nastupanych metrov sa oproti dnesku toho moc nezmeni (celkovo zeny okolo 300 a muzi okolo 450, co nie su zrovna vysoke cisla). Avsak, je to klasika a z uvodu okruhu sa bude dlho suvislo stupat, vid najvyssie prevysenie na trati je az 45m, co nie je nejaky extrem, ale v kombinacii s klasikou a po dnesnom lazo-plazo dojme zo skejtu to dvakrat nepotesi (okruh som videl az po dnesnom zavode). Len to vo mne akcelerovalo smutok za stavom, kde povodne sa mala ist v sobotu klasika a stihat sa malo skejtom ... ale je to prec.

Zeny vypisane, muzi nie. Zeny pomerne bohata ponuka, avsak moju chut hrat cokolvek narusa system skupiniek, ktore sa okamzite deru na svetlo sveta. Haga a Diggins mozu byt horsie klasicky, ale su okamzite zabudovane do silnej skupinky s Oestberg a Parmakoski. Okruh neradim k uplne lahkym (vplyvom toho suvisleho stupania), ale tazko ho mozem oznacit za supertazky. Keby sa isla klasika na tom dnesnom v odhadovanych nedelnych podmienkach (= bez snezenia), potom je to prechadzka ruzovou zahradou. Keby sa islo toto za dnesnych podmienok intervalovym startom, tak by rozdiely boli mamutie a najma v muzskom zavode by to pozmenilo vysledky zavodu.

Podropovali Razymovu, kde mi prekaza, ze nejde v skupinke, resp. ze take Diggins/Haga idu. Proti Diggins to nie je o tom "dobehnut", ale aj ujst, kedze varianta "presprintovat" prilis nehrozi (vid druha cast okruhu s dlhym zjazdom a kratkym vyslapom pred zaverecnou rovinkou do ciela). Majstri analyz dropli aj Kristu top3 (co by som hral, min. do akovky a asi aj oboje), ale ani v jednom pripade nemam pocit, ze o nieco velke prichadzam. Cela ta ponuka, ked ju bude T.... drzat aj na livku, je vdacna prave pre livko, kedze v sebe snubi rozne mena a rozne scenare - lahko dotiahnem a veziem sa, tazko dotiahnem (a dotycna je rada, ze visi a na nejaku aktivitu v skupine/zav. sprint nema pomyslenie), nedotiahnem vobec a dufam, ze horsie zavodnicky zo skupiny predtym odpadnu a v zavere zdolam aspon tie ... K tomu budem vidiet podmienky a v priebehu aj kvalitu lyzi jednotlivych zavodnicok, co aj dnes bol velmi dolezity rozradovac v konecnych vysledkoch.

V muzoch ma este viac odradil profil, kedze som mal v myslienkach zopar mien, s ktorymi by sa dalo na lahsom vhodne pracovat (za predpokladu bohatsej ponuky, ktora zrovna v domacom SP bola realna ... a stale je, len moje nastavenie je ta-tam, ked vidim ten profil).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.01.2020, 8:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70249362722&idb=1134185&hash=6abb8174&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70249363916&idb=1134185&hash=46c8312a&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70249364193&idb=1134185&hash=7627b708&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

A "bojacny" pokus hrat solo na Burmana proti Callemu (nie som fanusikom ani jedneho z nich, ked to mam povedat slusne ...).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.01.2020, 16:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Asi prevlada spokojnost, co nutne neznamena, ze som so vsetkym uplne spokojny ...

Boby fungovali v podstate presne tak, ako mali, len som tu myslienku top3 uplne nedotiahol. H2h proti Vogtovi s prehladom, hranie proti Hallovi by sa tiez oplatilo, ale na Hallovi (a Waltherovi bez topstartu) stali myslienky prave s top3. Nejako si nevybavujem, ci bol h2h Hall/Church a ak bol, tak aky kurz ...

Bezky fungovali solidne. Cielom bolo livko, kde som neurobil vsetko idealne, ale bavime sa o Tipaci, takze "nie idealne" sa nutne nerovna nejake vazne pochybenie. Hlavnou chybou bola Krista, ktora znicila 2 akovky a nechybalo vela, aby aj tu hlavnu (kde som hodil top6). Samozrejme, v tom case som este nevedel, ci to budu jednochybovky, ale ani tie akovky nesklamali a viac nez jednu chybu spolahlivo nedopustili. Naopak, jednoducha linia s Razymovou proti skejtovym hviezdam napokon zdarne vysla, takze zrovna zenska stihacka dnes patrila k tomu najhorsiemu. Ruska na livku nevyuzita az tak razantne (aj z dovodu, ze som si uz prematch zahral top3 @2,5, kde som cakal na potvrdenie, ze nesnezi ... kedze startovala sama s velkou dierou pred sebou a s neistou situaciou za nou (Weng).

Muzi? Mam Burmana a v poslednom okruhu ide k zemi. Netvrdim, ze by Calleho porazil, ale aspon by mohol dufat az do konca. Nemyslim si, ze to bolo stratene, aj ked zaroven nepadol z jasnej pozicie takmer OK tipu (alias by napr. isiel v skupinke o 20s pred Callem ... boli v tej istej, Burman by mozno utocil v stupani, mozno by sa trochu separoval ...). Zvysne tipy OK, z Kruegera zial po hriechu nic (az prilis nazorovy tip na Vlhovu bez zjavnej hodnoty a nejakej vacsej istoty zdarneho vysledku ... to nebolo dobre). Nejake livka, ktore isli po tejto linii a nestihol som Klaeba, ked bolo zrejme, ze duo Iivo/Sjur dvaja Nori v zavere dozenu.

Paralel? Samozrejme, na betku lepsie kurzy. Ale nie u vsetkeho, aby som bol korektny. Chut hrat 4,2 namiesto 5,0 je rozhodne mensia a hlavne neumoznuje dat vyssi vklad (a nesledovat hlavny zdroj je chybou vzdy, aj ked to ma negativny vplyv na zahranie). Zavod na livko zaujimavy, ale to by som sa musel narodit pod stastnou hviezdou - clovek zahra Robinson, ktora okamzite ide k zemi a vyjde napr. Goggia (hral som len ako poistku tipu pred 1.jazdou) alebo Stjernesund (som chcel hrat, ale som potom na to uplne zabudol). Nedam Direz, ked mi je jasne, ze modra je lepsia (co bol cely princip livka od uplne zarodku a ja som modru povazoval za lepsiu uz v kvalifikacii, aj ked data to uplne nepotvrdzovali). A takto by som mohol pokracovat. Od QF uz SK vedeli, co a ako ... s jednou vynimkou, ktora (ako to uz byva zvykom) nevysla - Robnik za @2,4 z modrej.

Noel vyhral, spokojnost. Po 1.kole som tu cast, ktora sa dala, vyplatil a dovodom bolo najma huste snezenie. Dalsi faktor, ktory zvacsuje moznost vyrazne chybovat v kombinacii s 1.kolom, ktore vyslo perfektne a tak kurzy pred tym 2. bol na urovni 1,28-1,3. Poistka prebehla a tym bol kladny vysledok posvateny (malokedy sa udeje opak). Hral som aj 1.kolo, ale to nemozem hrat hned po vypise (u betka), takze len cakam, co mi z toho povodneho v lokalkach zostane (+ tie este radi ponizia kurz, ktory je aktualny, vid @3,25 na @2,9 v Tipsporte a @3,0 vo Fortune). Noel bol fajn, tazko v tom hladat chyby (solo, v akovkach ...).

Biatlon som ani neskumal. Spatne som bol zvedavy, ci na Tipaci bol aspon @5,0+ na Fialkova top3, ale nasiel som, ze bolo "len" @4,5. Ako tomu bolo niekde inde, to netusim a mozno dobre, ze je tomu tak (pre pokoj v dusi).

K uplnej spokojnosti chyba snad len vacsia akovka, nieco a la tych 30eur na kurz 15-20. Inak povedane, vyhnut sa Kriste velkym oblukom.

PS: Co ma zaujalo, to je T.... bez props (strelci) k dnesnym zapasom ME v hadzanej muzov. Sam som rozmyslal, co bolo tym hlavnym dovodom - timy stale hraju o nieco, takze to by bol velmi hlupy dovod ... pochybujem, ze to bolo pre SK stratove ... takze zostava zdovodnenie "malo ludi/mali toho vela pocas tejto nedele").
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.01.2020, 13:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nic velke na dnes prichystane nemam a to malo ... no, to malo nie je zrovna drziak a uz vonkoncom nie, ked ho mam nebodaj na tikete.

O kom je rec? Michal Krcmar, ktory ma na Tipsporte najvyssie kurzy (z vypisanych, pretoze je Cech), je to individual, takze skoncit vysoko je najma o tom dobre zastrielat a solidne bezat (co teoreticky Krcmar zvlada a historicky je v individualoch vzdy velmi nebezpecny) a ten kusok, ktory ma tzv. uviazal pre tento tip je ... 30s za nim do zavodu vyraza Johannes Thingnes Boe.

Mozno by bolo lepsie, keby startoval za nim celu minutu (o 2 cisla), ale beriem aj toto. Krcmar je jediny zo sirsej spicky, za ktorym podobny rychlik dnes startuje (kedze dalsie rychle mena vacsinou idu za sebou, prip. rychle meno ide za vylozene slabym zavodnikom, ktory toho nebude schopny vyuzit). V Pokljuke udajne tazsie trate, dost zamotane a technicke, sam som zvedavy, ako to bude vyzerat v reale pocas ostreho zavodu.

Okrem Krcmara (top15 @4,0 bije do oci, min. v porovnani s top10 @5,5 a to tam vcera pri vypise bolo @5,0 ... T.... sa nezaprie xD) na umiestnenie sa ponuka Krcmar/Doell 1. Nechcel som to hrat solo a dlho som rozmyslal, co k tomu, napokon padla volba na duel Jacquelin/Guigonnat 2 (dovod je analyza a standardne "sialenstvo", ktore kurz zhodilo na uroven, kde to vobec neodpoveda realite ... len pre zaujimavost, v Pokljuke sa isiel individual na uvod minulej sezony a Antonin skoncil na slusnom 8.mieste ... vobec z toho nevychadzam, ale niekomu to moze dodat trochu chybajuceho sebavedomia). Alebo, pochopitelne, hrat len ten prvy h2h solo.

Ani na livku nemam nejaky jasny plan. Snad len spomeniem, ze vetromery priamo zo strelnice ukazuju vyssie hodnoty, nez som podla predpovedi ocakaval (5-9km/h).

PS: Hrajte radsej top15 v casti ano/nie, kedze to nema priamy dopad na zvysne umiestnenia (chcem si kurzy porovnat s livkom na Fortune, ci nahodou nevypisu aj o kusok lepsie). Je to taky drobny trik, ktory to Tipsportu minimalne trochu stazi.

PS: Fortuna klasika - @16,0 top6 - @6,0 - top10 (to uz je hratelne) - @4,25 top15 (u kusok lepsi kurz)

PS2: Uz to trochu upravili ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.01.2020, 1:41 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Krcmar snad naposledy ... (mari sa mi, ze som nieco podobne uz pisal, ale dalsie fiasko ma v tom len utvrdilo).

///

Cakal som na h2h z biatlonu a ani nie z dovodu, ze by som cakal kvalitnu ponuku (ked taka na Tipsporte nebola od zaciatku sezony) alebo vylozene chcel hrat proti niektorej z favoritiek, skor z dovodu, aby som si mohol povedat, ze k dispozicii je kompletna ponuka piatkovych zimnych sportov a mozem s cistym svedomim z toho nieco zlepit = citaj, nejaku akovku.

Z biatlonu som tak niekam hodil overy na pocet zasiahnutych tercov, kedze ani zajtra by na strelnici nemalo panovat omnoho horsie pocasie nez to dnesne. Koho hrat, to uz je silno individualne - dal som si Olsbu, kedze ju zaradili do "odpadnej" kategorie s O16,5 a potom sa da vyberat s ocakavanych favoritiek a la Oeberg/Hojnisz/Fialkova/Wierer apod.

///

Tesil som sa na tohtotyzdnove alpske discipliny (a asi celkovo na predlzeny vikend vo vseobecnosti), kedze som uz par dni dopredu videl, ze pocasie bude vsade stabilne, bez nahlych zrazok, silneho vetra a inych rusivych elementov, ktore by zbytocne zamotavali situaciu. Tento vikend su dostatocne zaujimave podujatia, kde naozaj nepotrebujem chaos na vznik hodnoty.

No, mozno som bol az prilisne sebavedomy. Ponuky na zajtrajsi zensky zjazd (nahrada za zruseny zjazd z Val dIsere), resp. muzske SuperG ma uplne nenadchli.

Samozrejme, nepomohol jediny trening v Bansku. Zeny nemaju az taku tendenciu cielene vypustat a pri jedinom treningu by cielene nevypustali ani mnohi muzi, toboz ked sa zjazd v Bansku pojde premierovo a zeny v tomto stredisku boli v historii SP len jedenkrat (pred par rokmi sa tu islo SuperG + kombinacia).

Napriek tomu prekvapilo, ze SK to az tak "dobre" vypisali. Nemyslim si, ze o Bansku vedia az tak vela, skor im vsetko sadlo do kariet. Je logicke, ze pri jedinom treningu bude hodnota tohto treningu vynasana do nebies. Samozrejme, nie je to jedine kriterium, ale v tomto pripade ma masivnu vahu.

Tesil som sa na Talianky + Vlhovu (polovicnu "Talianku"), kedze Bansko je zname extremne technickou tratou a to nielen pre zeny. Trening to potvrdil, nielen vysledkami, ale aj v ramci vyjadreni jednotlivych zavodnicok. Brignone a Goggia zasli, Vlhova zasla a kedze vplyv treningu je na maxime, kurzy su pre zmenu na absolutnom minime toho, co som mohol dostat (najma Brignone/Vlhova je "smutny pribeh"). Bassino nevypisana, Shiffrin medzi favoritkami, ale o tu som nemal prehnany zaujem ani pred a uz vonkoncom nie po vysledkovo solidnom treningu.

Zahadou treningu tak bola najma Schmidhofer - v treningu zvacsa v popredi, ked je vsetko v poriadku. Napokon som sa docital, ze Nicole je chora, neciti sa vobec dobre a zajtrajsi start je vo vaznom ohrozeni (dnes v treningu sa necitila vobec dobre, najazdy daleko do branok, nemohla poriadne zarezat lyze v oblukoch ...). Takze tiez ziadne "chaos", ktory by mal dvakrat tesil.

Ani na livko (bez ponuky "ujme sa vedenia") to nevidim uplne slubne. 2-5-8-16-18-31-32. Rebensburg s nizkym BIB a dnes s vypustenym treningom (u Rebensburg vec naopak velmi typicka), takze min. vhodna zavodnicka pre nejake uvodne zoznamenie s prostredim/tratou). Mozno vhodna aj na livebet/prematch bet s tym, ze Gisin bude v zjazde, ktore nie je zjazd, ale skor SuperG, v tragickom vydani (= Rebensburg moze v cieli viezt o parnik, co SK mozu vyhodnotit rozne, zvacsa maju tendenciu precenit aj priemerny vykon). Ledecka na 3 by to mala len umocnit (plati presne to iste, co pre Gisin). Puchner uz nema kurz (nie je vacsou favoritkou prematch nez Rebensburg), ale ani ona by vyrazne nemala rozbit tento vstupny dojem.

Goggia s 5 je uz pravoplatna favoritka. Plati, ze aj ked nedokonci, tak min. jasne naznaci, ze ta jazda Rebensburg nebola az tak famozna, ako sa to popri Gisin/Ledeckej mohlo do tychto chvil javit. Miradoli so 6 je dalsia technicka zjazdarka, v podstate velmi podobna Goggie (jazdi solidne aj obraky ... samozrejme horsie, nez Goggia). Suter je pre mna necitelna a to uz dlhu dobu - ja ju v podvedomi mam ako gliderku, ale ona uz je skor komplexnou zavodnickou. Faktom je, ze vylozene technicka trat nikdy nebude uplne pre nu, takze ju neradim vysoko v mojej hierarchii.

Naopak vysoko radim Tippler s 8. To je presne prototyp pre technicke trate - ak je zjazd ako superg, tak je to dokonala zhoda k jej silnym strankam (naopak miestne SuperG by malo byt pre nu uz prilis, kedze neholduje obrakom ako Brignone/Bassino/Shiffrin/Vlhova/Holdener apod.). Dalsie 2 Talianky by nemali byt zle a obidve by pokojne mohli utocit na top6, ale top6 = nezaujem.

Nasleduje sed a bieda (Weidle a Siebenhofer patria do kategorie "C.Suter" - kedysi som ich bral ako zavodnicky bez jemnej techniky v oblukoch, to sa ale postupne meni a dokazu aj mna prekvapit ... nasledne zasa totalne sklamat ... je to nekonzistentne a sam v tom trochu plavam). Haehlen je rozhodne zavodnicka pre SuperG a tak dnesne vitazstvo v treningu prilis neprekvapilo. Lenze to znamena, ze jej hodnota pre ostry zjazd je tak zaporna a preto nie je ani v mojom zozname zaujimavych mien. Shiffrin nemam rad, ale tazko ju vyradit z potencialneho utoku na top3 v technickom zjazde.

Zaroven som sa na talianskom portali docital, ze zavodnicky sa stazovali na skory zajtrajsi start zjazdu a to z dovodu, ze svah, na ktorom sa zavodi, je v tom case stale takmer cely v tieni. Staznosti zostali nevypocute, kedze priestor k posunu jednoducho neexistuje (naviazany je zavod muzov v Kitzbueheli). To znamena, ze cim neskor, tym viacej bude svah osvieteny obednym slnecnym svetlom a tym lepsiu budu mat neskorsie cisla viditelnost.

Samozrejme, da sa zasa povedat, ze v Bansku su teploty nad nulou a kvalita kopca, toboz technickeho, sa bude vyrazne zhorsovat, lenze zasa treba dodat, ze sa ide skoro a svah nie je prilis vystaveny priamemu slnecnemu svitu (+ v noci mrzne).

Brignone ako 3.favoritka s vysokym BIB je nevhodna pre tipy na umiestnenie a teda na akykolvek prematch typu top3/top6 apod. Je to naopak jasne livko, pricom pred nou uvidim vsetky favoritky (za nou s 19 chora Schmidhofer + dve divoke karty s cislami 31/32).

Tymi su krajanka Bassino a Petra Vlhova. Ani u jednej si nemyslim, ze by mali utocit na vyhru. U oboch si myslim, ze v pohode mozu utocit na top6/top10, lenze ako som povedal, jedna nie je vypisana (Bassino) a druha je vypisana tak, ze kurzy na umiestnenie su jednoducho nizke (pri fakte, ze pojde len druhy zjazd vo SP).

///

Zial, v muzoch obdobna situacia ako v zenach. Pred par dnami sa vazne zranil pri treningu Paris (predny skrizeny vaz + trochu to odniesla aj fibula), co mi zrovna v Kitzbueheli vyrazne nahlodalo plany.

SuperG bude tradicne - technicke a kratke (najma prvych par stoviek metrov je velmi zlozitych, vid sa mi stale vybavuje minulorocne rozostavenie branok, kde uvod bol vylozene o preziti). Pred 2 rokmi sa skusala ina verzia, verzia nudneho pseudozjazdu o dlzke 1:30, takze som rad, ze sa jednalo len o vynimku potvrdzujucu pravidlo ...

Trat postavi francuzsky trener = malo by to byt technicke. Avsak, aj vdaka absencii Parisa su kurzy prematch na Pinturaulta skor nizke + podobne ako u Brignone pojde do boja ako posledny z hlavnych favoritov (BIB 20).

Minuly rok stracal 10. v cieli na vitaza len necelu polsekundu (+0,46s), co A, ukazuje na vyrovnanost a prematch nezmyselnost hrat relativne nizky kurz na top3 (a nebodaj top6/top10 apod.) a B, ze nie je lahke zajst toto SuperG bez akejkolvek chyby. Minuly tok to nezvladol nikto, Ferstl znova raz vytazil s BIB 1 (zajtra ma BIB 1 zas a znova xD) a svojskym sposobom poodrazal vsetky utoky, ktore sa na neho postupne valili.

Tento rok sme zazili uz podobny zavod - Odermatt, ktory vyrazne v technike chyboval, lenze danu chybu zarovne aj solidne zahladil, udrzal si rychlot a zvysok trate presiel absolutne famozne. Aj on mal nizke BIB a ma nizke BIB aj zajtra. Lenze zajtra je to aj o senzacne rychlom navrate po zraneni menisku a tych otaznikov ohladom jeho vykonu je tak dost a dost. Som rad, ze ho ma T.... vypisaneho (u bet365 som ho nevidel), ale ci ma zmysel ho hrat este pred jazdou, resp. skusat top3, to necham na posudeni kazdeho z vas (sam nad tym stale premyslam).

Takze 1-3-11-13-20. Clarey s 5 je urcite nebezpecny, lenze podobne ako u zien ... dnes 2.miesto v treningu na zjazd, co mu nalezito spocitali na vyske kurzu (+ bol minuly rok v tomto superg na 2.mieste, co sa tam asi tiez mozno nejakym sposobom prejavilo). Clarey je cisto na livku za danej situacie - s 1 a 3 borci, ktori maju co ukazat/co povedat do konecnych vysledkov, ale lahko sa moze stat, ze ani jedne nic velke nepredvedie (Ferstl kvoli forme a Odermatt kvoli absencii vyjazdenosti po zraneni). Caviezel na ciernej listine so 7 a aj minuly rok som cakal velke veci a tu v SuperG sklamal na plnej ciare. S 9 dnesna padavka - Kriechmayr. Ten na konci treningu nezvladol Hausbergkante a skoncil az v bezpecnostnych sietach. Trochu dotlceny, pobolieva ho ruka, ale inak dopadol relativne solidne a bez vaznejsich zraneni. Stale to nie je idealna priprava a do mojho interneho zoznamu sa kvoli tomu nedostal.

Tazko z neho vyclenit duo Mayer (domaci, dari sa mu tu ... a darilo sa mu aj pri SuperG, ktore som spominal a ktore vyhral Marco Odermatt) a Kilde (technicke SuperG? je nemozne ho vyclenit zo zoznamu hlavnych favoritov - kdekolvek a kedykolvek). Prichadzaju zjazdari a la Nyman/Dressen/Feuz, ktori by mali ukazat svoje kvality az o den neskor a sam dufam, ze sa toho budu drzat pre pokoj v dusi v oboch dnoch - vyhodne bude, ked budu zajtra biedni, nielen kvoli zajtrajsku, ale aj kvoli zjazdu a potencialne vyssiemu kurzu/dalsieho nepoklesu uz nizkeho kurzu), Innerhofer stale v rezime pozvolneho navratu, ktory sa bude rozhodovat az tesne pred startom, ci sa zavodu vobec zucastni a na konci Jansrud, ktory je extremne necitelny a ja mu uz nedoverujem a Pinturault, ktory v kombinacii so stavitelom trate je jasnou myslienkovou volbou.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.01.2020, 21:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes trochu chaoticke - livko biedne (dnes to bez "ujme sa vedenia" prilis neslo ... niekde hlavou, niekde aj samotnou realizaciou, vid Haehlen). Prematch solidny, aj ked nieco som hrat este mohol, ked spartanovske komando utichlo (a povodne aj chcel, napr. kombo Dressen mimo top3 + Ledecka mimo top10, len som na to nejako zabudol). Hojnisz mohla dat top10, Tippler nemusela padnut, ale tak je tu aj zatrajsok (opakovany zjazd) ...

///

Zjazd zeny:

Tippler. Dopredu som pisal, ze hodnota sa vytvori neuspechom niektorych mien v 1.zjazde. Tippler vypadla skor, nez cokolvek mohla predviest + isla v tej prvej vlne, ktora nemala idealnu viditelnost (top10 najma) a napriek tomu 7. na 2.medzicase (t.j. este pred tou "pravou" technikou).

Okrem Tippler je to uz slabsie ... Zaroven som bol nuteny hrat rychlo, co u mna nie je zvykom. Lenze tentokrat tam bol strach z cierneho pasaziera s menom Goggia (nestartuje po dnesnom pade ... nic vazne sa jej nestalo, ziadna zlomenina, len je totalne dobita a boli ju absolutne cele telo).

Vlhova/Bassino dnes vytazili z podmienok takmer maximum, aj dalsie mena z top6 isli az neskor. Zajtra ale doslo k zmene, nepojde sa v rovnaku hodinu (9:45), ale zavodnicky si vyhadali posun o 30 minut na 11:15. Takze to znamena, ze zajtra tie "s 1" su zajtra zavodnicky okolo 13-15. Po dnesku uz zavodnicky tvrdo brali vysoke BIB (vid nasadena 10 isla 19-17-15- az k 1, co hovori za vsetko). Niekto moze povedat, ze vsak Vlhova utocila na vyhru, lenze pripominam - zajtra 31 uz nebude taka obrovska vyhoda, kedze vidiet budu lepsie vsetky a cislo okolo 11-20 bude asi top (Tippler 16, kvitujem ... hram s nou vsetko, co sa dalo ... top3/top6 ... top10 do akoviek, to h2h, co uz droplo ... nebol som to ja ... atd).

///

Zjazd muzi:

Mojim konom je Thomas Dressen a oproti dnesku aj tu mi praje BIB. BIB 3 je super - zajde skvele a nebude to uplne citelne + nie je to az taky favorit kvoli dnesku a poslednemu treningu (kde som sa docital, ze nahodny kamen na trati mu v prvych stovkach metrov strhol hranu a na lyziach sa tak vobec nedalo zavodit).

Skrytym je Janka, ale u neho by som ruku do ohna veru nedal (aj dnes ma nastval, napr.). A Feuz je favorit, OK, ale na Hahnenkamme nikdy nevyhral a 2.miesta doslova pritahuje. Takze uz ale od stredy (zranenie Parisa) sa sam seba pytam, kto to bude tentokrat (ten zavodnik, ktory ho zdola a necha na 2.mieste)?

///

Biatlon nevypisany, resp. len fragmenty. Logicky sa elita setri, kedze kombo 2.trimester/3.tyzden/po individualoch a pred masakmi je tzv. vrazedne (a presun do nadmorskej vysky s tazsimi tratami nez obvykle v Pokljuke).

Single mix so znova spojenou dvojicou Eder/Hauser. Celkovo je to preosiate a dopredu nebudem nic odhadovat, k niecomu sa uvazovat.

///

Boby precistene spartanom, sice nejako zvlastne, ale tak ...

Sam vylozenu liniu nemam. Zaujalo ma, ze Brad Hall vcera uplne vynechal trening, takze asi ma vo vlastne schopnosti velku doveru (po historickom 2.mieste v dvojkach v Igls pocas minuleho tyzdna). Ano, hra Halla. Nepochopil som ten entuziazmus s Krippsom a ani ten prevelky hate na mladeho Vogta. Resp. ciastocne pochopil, ale "pochopil", t.j. s tym nesuhlasim, ale viem, preco to dotycny hral (Vogt ale nie je treningovy typ, vyborny v dvojkach, konecne mu zacal dobre behat brzdar a velmi solidny pilot na jeho vek ... v treningoch ziadna abnormalita ... Kripps tu mal dobre vysledky v minulosti, ale to mal vsade, co v tejto sezone jednoducho nema + su to dvojky, kde Kripps osobne nema moc co ponuknut (aj ked jeho atletickost sa k bliziacim MS zlepsuje, to nepopieram).

///

Klasicke lyzovanie - skiatlony

Zeny vypisane na T.... a nie je to prilis pekny pohlad. Mozno nieco s Razymovou (top10 ... mozno tie h2h s Brennan/Kylloenen, ale to je take prvoplanove a odvodene od minuleho tyzdna, ze to nema kurz/moment prekvapenia a tak sa na tom da skor pekne spalit, nez nieco vyhrat). Mozno Kalla/Niskanen 2, mozno Ebba/Jacobsen 2 ... ale nie je to ziaden zazrak, naozaj nie.

Muzi nevypisani, len kurzy na win u betka pre nejaku zakladnu predstavu. Asi to bude najma na livko, lenze betko nemam (ano, stale a asi to este chvilu potrva) a najma ... cely vikend nebudu bezky live v TV (Eurosport si ide v plnej polnej AO, takze mame smolu). ESP to zachranuje v kombinacii s "textovym" livkom (medzicasy ... snad fis-ski nebude zasa blbnut, vid aj dnes pri zjazde v samotnom uvode). Ale nebudu to tipy "vidim, cakam, vaham" a aj tak to mozno stihnem vsadit. Bude to viacej o skusenosti a vypisanom kurze, nez o idealnom momente a nejakom "istom" tipe na pomaly odpadavajucu osobku z nejakej skupiny.

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70250220178&idb=1134185&hash=405f58fa&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70250220469&idb=1134185&hash=73fb3d37&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70250220776&idb=1134185&hash=b5deadb0&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

PS: Jednochybovky, takze viete, ze to musite nejakym sposobom zmenit ... xD
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.01.2020, 9:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70250264172&idb=1134185&hash=3dc9797b&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70250262369&idb=1134185&hash=4cd11bc4&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70250264265&idb=1134185&hash=2354eeb5&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

Lutujem, ze som nestihol @7,0 na Doxxe, ale aj @5,5 na Rakusko mi stale pride fajn. Hram trochu solo, hram aj takto akovku so Sundbym.

U Sundbyho plati nieco podobne - hram trochu solo, hram aj takto. Top10 v kombiku, kedze sa toho nazbieralo dost, aby som skusil svoje stastie.

Ani Ukacka som nestihol (proti CZE zacinali snad na @1,45), ale proti mase analyzatorov je casu menej, nez si je clovek schopny vobec pripustit. Ukrajinci su teoreticky dobra divoka karta na mozne vitazstvo, ale to skor v pripade, ze by sa islo v tradicnom poradi - finishman Pidruchnyi, nie Merkushyna.

To je dnes celkovo zaujimava vlozka aj do livka - v single mixe snad ubehnu viac nez muzi (7,5km namiesto 6km, kedze finishuju) = napr. Vittozzi a livebet na Taliansko (ked to Bormolini nestihne po....) a v tradicnom mixe idu aj zeny 7,5km (kedze muzi zacinaju a tzv. "urcuju" dlzku trate, na ktorej sa bude zavodit). To zasa dava zaujimave moznosti napr. pre Finky, prip. Americanky s dvojicou kvalitnych a rychlych zavodnicok.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.01.2020, 23:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes som trpel od rana az do podvecera. Zacalo to zle, nikde sa to v priebehu nerozbehlo, livko slabota, prematch to iste. Tipy solidne, s vynimkou Dressena, kde to dobre jednoducho nebolo, to si nebudeme klamat ... u zvysku mam silny pocit, ze keby sa isli zavody zajtra znova, mnoho z toho dopadne podstatne lepsie (Rakusko, Tippler, "prekvapko" s Weng na livku, Clarey (livko, co som hral), Razymova a jej zahadna strata v samotnom uvode zavodu ...).

///

Boby:

Spartan sa rychlo nahrnul na Lochnera (pomerne opravnene, tentokrat) a mne to uz zobrali len pod podmienkou, ze beriem aj nizsi kurz. Takze mam @6,0 (a nie @7,0), ale zrovna tu povazume za dobre cokolvek nad @4,0. Friedrich je favorit, ale realisticky to moze byt dokonca 50na50. Trochu ma desi novy brzdar u Lochnera, ale tak necakam, ze by zrovna Lochnerovi dali nejakeho vandraka na domacom zavode po tom, co posledne tyzdne nechodi dvojky (prehral cez Vianoce internu kvalifikaciu s Oelsnerom). Takze win Lochner.

///

Zjazdove lyzovanie:

Zatial som nehral nic. V zenskom SuperG ani nic neplanujem (vid zufala ponuka).

Po 1, SuperG stavia rakusky trener a su to Rakusanky, ktore su zo st. pola najviac povazovane za echt zjazdarky (mozno s plejadou Americaniek "druheho sledu"). To znamena, ze ocakavam SuperG, ktore bude mozno menej zlozite nez rozostavenie bran v zjazde v prudkej sekcii (SuperG jednoducho bude bez tych prvych 20-23 sekund, kde je to mimo poslednych metrov jedine pasmo, ktore ako-tak sedi gliderom).

Po 2, Dnes sa zacinalo o 30 minut neskor nez v piatok a zajtra sa zacina pre zmenu o 30 minut skor nez v piatok, t.j. o hodinu skor nez dnes. To znamena, ze viditelnost bude biedna pre drvivu vacsinu pola a lepsiu bude mat mozno Haehlen/Vlhova, t.j. cisla 30+.

Takze prematch nehodlam hrat zhola nic. "V zjazdoch" uspeli, logicky, obrakarky, kopec je tazky, ale tazko si viem predstavit situaciu, kde rakusky trener bude stavat este nieco krkolomnejsie, toboz pre zeny a po roznych staznostiach, najma z vlastneho rakuskeho tabora.

///

Slalom? Noel po vyhre v biednom kurze (ziaden problem, ked sa to minule vyuzilo/vyslo to). Tentokrat sa pohravam s Ramonom a len rozmyslam, ci hrat uz pred 1.kolom alebo az pred 2. (1.kolo norsky trener, 2.kolo svajciarsky Joris). Sice nema svoje privilegovane BIB 1 (ako takmer vzdy v poslednych 10 slalomoch), ale 4 nie je zla. Minuly rok tu 1.kolo vyhral dokonca s 13 a celkovo plati, ze tu ma solidne vysledky (treba brat ohlad, ze jeho nastup do absolutnej spicky sa datuje na minuly rok).

///

Biatlon a klasicke lyzovanie este len postupne vypisuju, tak nebudem upozornovat na "nedostatky" extremne predcasne (alias robit to, co kritizujem na druhych).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.01.2020, 0:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Klasicke lyzovanie:

V zenach mam 4 tromfy, z toho 2 su na Tipsporte v zaujimavych kurzoch - Dahlqvist (win/top3 solo, top6 akovka) a Caldwell (top3/top6 solo, top12 akovka).

Su tam lepsie kurzy nez na betku a aj tie na betku by som bral, viac netreba dodavat. O rizikach prematch tipov v sprintoch ani nebudem pisat, vsetci to poznate.

Dalsie su Svendsen a Faendrich. Svendsen a kurzy na Tipaci su vtip. Na betku mate top3 @21,0, aj ked limit na tento druh stavok je biedny. Na Doxxe je @27,0 na top3, len T.... z nejakeho neznameho dovodu ma na top3 @5,0.

Faendrich? Podobny pribeh, aj ked skor kurzy na betku su strasne premrstene - @81,0 na top3? @21,0 na top6? Jednoznacne treba hrat. Smutny som, ze MB ako jedinu osobku neopisali z betka prave Nadine - zahral by som si aspon tu top3 za @81,0. @7,0 moze byt fajn, ale tazko sa to hra, ked konkurencia ma @21,0 ...

H2h? Betko ma @2,1 na Stenseth/Dahlqvist 2 a ja to hram na Tipaci za @1,88. K tomu duel Svendsen/Lundgren 1.

///

V muzoch nie je nic, co by stalo za pozornost. Toboz po dnesnom skiatlone, kde som dopredu dufal, ze sa Klaebo/Iversen/Halfvarsson znacne unavia. Prvi dvaja necakane stratili kontakt (necakane, kedze su to klasici a nemyslel som si, ze sa zrovna v klasike dnes pojde take tempo ... a ani som necakal, ze sa nasledne v skejte bude v norskej presilovke proti Bolshunovovi tak taktizovat, ze sa tam dotiahnu dalsi 7-9 lyziari.

///

Hram v boboch do akoviek Dvorak/Won 1.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.01.2020, 9:11 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Biatlon:

Ako som slubil, tak cinim. Zasady sa maju dodrziavat a to bez ohladu na nazor, resp. vysledny rezultat (tym myslim ponuku h2h - ocakaval som biedu, dostal som biedu).

Ti pozornejsi nieco tusili, ti menej dostanu presne to, co som mal k dispozicii vecer - Erlend Bjoentegaard s peknymi kurzami na Tipaci (top3/top6 ... top10/top15 prip. do akovky).

Nehram kurz na win, aj ked vlastne to povazujem za chybu, ked sa nad tym zamyslim (toboz na slovenskom Tipaci, kde sa da, teoreticky, v priebehu vyplatit ... a najma, ked kurz je 80 na vyhru, co je o o dost viac nez napr. na betku).

Podmienky na dnesny masak boli uplne jednoduche - neist ziadnu stafetu. Tym odpada velke mnozstvo mien, avsak aj dost znacne mnozstvo stale zostalo k dispozicii. Samozrejme, netlacim sa do favoritov a Erlend spaja obidve poziadavky takmer dokonale. Okrem toho tu mame specialistu na zavody na konci narocneho obdobia (spominal som to v Annecy ... zial, vieme ako to dopadlo a nebudem to pre pokoj duse viacej komentovat), ktoremu velmi sedia hromadne zavody (celkovo kontaktne, lenze v stihackach nema zo startu rovnaku poziciu ako zvysok + stihacka, ked clovek straca, je o nahanani a k tomu je vyhodne mat rychlu strelbu, co uplne nesedi Erlendovmu charakteru, resp. sa s rychlostou pridavaju zvacsa chyby).

Mimo Erlenda v muzoch stoji za uvahu Julian Eberhard - splna vsetky zakladne poziadavky na "dobry tip", aj ked vieme, co je Julian zac (v masaku nehladame zrovna rychlostrelca ... presnost dominuje nad rychlostou, ak je to zavodnik, ktory je rychly v stope).

Mozno Arnd Peiffer, mozno Doell/Nawrath, ale tam vplyvom kurzov sa uz manevruje pomerne zlozito.

///

V zenach bez navysovaka kurzov (Eckhoff) a po individuali, ktory dopadol tak, ako dopadol + s tym, ze vcera nestartovali zvacsa favoritky a outsiderky bojovali v niektorej zo stafiet ... sa vybera zaujimavy tip pomerne zlozito.

Fialkova? Da sa, ale treba este dodat, ze kurzy stlacaju aj vysledky posledneho masaku z Ruhpoldingu, kde Oeberg/Fialkova boli na bedni. Zahral by som Kaisu, keby vcera nezavodila v stafete. A dalej ... neviem.

Ako som naznacil, h2h na Tipsporte stoji za velke hnede.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.01.2020, 11:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Houston, mame problem!! Nechapem, preco nemozem mat niekde v niecom trochu stastia ... alias do 3.QF (co nie je vyhodne ani z pohladu dlhsieho oddychu, ani z pohladu prehladu, ze priamo postupujuce idu vzdy do 1.SF/2.SF a ani z pohladu lahsich superiek, rozhodne nie dnes ...) sa netlacili Stenseth, Caldwell, Faehndrich a Dahlqvist. Zo 4 mojich mien hned 3 + neprijemna Stenseth. Nie je to 1.QF s temparkou, kde postupia 2 s casom, nema tam vylozene kto tahat, aby sa s casom nahodou postupovalo ...

Teraz uvidim, co SK vypise a podla toho sa rozhodnem, ci sa niecoho zbavim, coho sa zbavit bude dat (sam neviem, ako to bude vyzerat). Podla betka kvalda kurzy moc neoplyvnila, co som az prekvapeny (toboz ked Svedky/Svedi mali tragicku mazu).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.01.2020, 16:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravim spartana, ked to tak poctivo cita (vid dnesna komedia v chate Tipsportu pri sprintoch v klasickom lyzovani) ...

///

A teraz sa vrhnem na vypisanie sa z dnesnej frustracie, ktora bola uplne ineho typu nez vcera ...

Vcera "nebolo co hrat" ... chybali veci na sola, vylozene hodnotne a tak to sklzlo do hrania "hranicnych" zalezitosti v akovkach. Vcera tam zaroven bolo dost "vaty", ktora ten den este ako-tak zachranila (z toho mala, co vyslo ... napr. biatlonove h2hS/Sundby top6 a to je vlastne vsetko). -200 sa vzhladom k tomu dalo brat ako uspech (akovky hovorili jasnou recou ... po dlhej serii dni (nie akoviek), kde uspesnost jednochyboviek atakovala 90%, to vcera bolo cervene more = to sa znasa dobre, mozno s jednou vynimkou, kde sa hodil hlupo Dressena).

Dnes? Uz vcera bolo jasne, ze v hre bude dost kvalitnych nadejnych tipov, hranych solo v peknych kurzoch s jasnou myslienkou a s vedomim, ze aspon nieco z toho by malo vyjst, ked nie je spravodlivost uplne slepa.

No, ... a nieco fakt vyslo. Lenze po 1, nic nevyslo poriadne, na 100%, resp. po 2, vyskytla sa tam Maja, svedske problemy s namazanim lyzi a zial, Maja bola ustrednou sucastou vsetkych akoviek, ktore na prelome vcerajska/dneska zahral. Na rozdiel od vcerajska materialu do akoviek moc nebolo, resp. pri solach nebol dovod tam hadzat nasilne hluposti ... Masaky v biatlone sa oplatia hrat len pri vyssich kurzoch v h2h, ktore T.... uz v podstate nevypisuje (hrat kurz 1,4 v masaku je hlupost a este vacsia, keby som to pridaval k niecomu a la 1,8 z ineho zimneho sportu). Slalom h2h? Nasilne sa da nieco zahrat, ale su to 2 kola, najtocivejsia disciplina a znova je hlupost to pchat k niecomu, co by "malo vyjst", ked sa neprihodi nieco necakane. SuperG bolo takisto jasne vysvetlene a mat T.... nieco a la Miradoli/Delago @1,8 ako na MB, mam to vsade (ale to nebol ten pripad). Skoky, to ani nemusim komentovat. Zostali tak len "istejsie" tipy zo sol (nie top6, ale top12 ... nie top10, ale top15 apod.) a to h2h z bobov.

Bjoentegaard 6., Caldwell 4. a h2h z bobov easy. Caldwell som ale doveroval (na tip a la top12 @2,0) o kusok menej nez Maje na top6 (top12 asi ani nebolo echt value, top6 mozno lahke bolo, za normalnych okolnosti).

Takze akovky s Majou, to je prva moznost zo 4. Druhou je, samozrejme, Erlend top3, resp. Caldwell top3. Nazval som to stopercentne fungovanie, nielen priemerne/lahko nadpriemerne. Erlend s cistou 4.polozkou by bolo bez problemov top3 a mozno, mozno ... by napr. dokazal stahovat QFM a nieco som vymyslel aj s drobnym betikom na win (@80,0). Ale primarne sa bavime o top3 @20,0. Caldwell to iste ... z 1.SF postupia napokon len 2 (a kto boli 3. a 4. ... ano, Nadine a Anna, t.j. dalsie 2 zavodnicky, ktore sa mne nedali moc dobre zahrat, takze ma to az tak nemrzi, aj ked viem, ze s postupom z 1.SF by ich sance na top3 zili ... nebola by to uplna utopia) a dopadne to tak, ze Caldwell prehra s Diggins z 2.SF o par metrov po tom, co sa Caldwell nechala trochu pozdrzat v zjazde pri obiehani Svahn (svedske lyze, to bol dnes majstrstyk a la bolo to len o hrdinskejsom boji par vynimiek, nez o harmonii cloveka s materialom).

A na zaver ... Lochner v boboch. Viedol po 1.kole, avsak som vedel, ze mal viest viac, aby to vyzeralo velmi dobre. Takto to bolo "len dobre", kedze Friedrich v 1.jazde trochu chyboval + ma takmer vzdy kvalitnejsi start v 2.kole nez v 1. Zial, vsetko sa naplnilo a Lochner prehral o 1 desatinu (nazyva sa to "najpravdepodobnejsi scenar" ... pred zavodom a taktiez po 1.kole). Je zbytocne tu pisat o obrovskej smole, velkom prekvapeni a neviem com este, ked viedol po 1.kole a vedenie neudrzal (po tom, co sa Friedrich vyrazne zlepsil).

A mozno este 5.rozmer - livko u beziek. Bez betka nebolo kde si zahrat h2h Lampic/Nepryaeva 2 @3,0. Bral by som aj mensi kurz a ked uz som to nemal kde hrat (komedia na Tipsporte dnes na livku nebola len o spartanovi, ale aj o vypadkoch, smiesnej ponuke, najma na zeny a dalsich hokusoch-pokusoch, ktore uz clovek vnima ako "standard"). Vplyvom svedskych lyzi sa mi nechcelo hrat na Svedov a to aj v situaciach, kde by som to za inych okolnosti hral vo velkom (proti Chanavatovi, na Svenssona v SF). A ten 5.rozmer zakoncim Valnesom, ktoreho som mal v akovkach na MB (s Golbergom), bol skvely a ... vo finale tesne prehral s Golbergom po tom, co to finale trochu podcenil (prilis vzadu, vyckaval ... ked uz chcel ist dopredu, tak nebolo miesto ... co vacsinou nie je jeho styl boja a dnes ma to stalo cca 300 eur).

PS: Maju som nevyplacal. V poslednej chvili som si povedal, ze je lepsie neurobit nic (a "prist" o 100-150 eur), nez urobit nejaku blbost (nebodaj vyplatit Caldwell kvoli narocnosti 3.QF). Nebolo to idealne rozhodnutie, ale nebolo to ani nic katastrofalne, co by som musel dlho lutovat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.02.2020, 0:35 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mame hole ruce! Mame hole ruce! ...

Uz pred tym minulym vikendom som avizoval, ze pocas tohto bude tych prilezitosti pomenej (biatlon ma po 2.trimestri a prebieha juniorsky svetovy sampionat a v klasickom lyzovani je volny vikend pre narodne sampionaty, aj ked sa ich v tejto sezone moc neodohrava (Norsko/Finsko).

Zostavaju boby, od ktorych som si predbezne sluboval asi najviac ... avsak ponuka optimizmus rychlo skrotila a v kombinacii s nulovymi moznostami z inych odvetvi nie je ani ta zakladna chut tlacit sa do nazorovych veci. Nieco, co sa da podlozit treningami alebo nejakou nahodnou informaciou tam nie je a na hranie domaceho Vogta naslepo tomu brani prave ta sirka vikendovej ponuky (alias hranie blbosti sa lahsie strati, ked toho clovek hra vacsie mnozstvo), absentuje nejake popostrcenie ...

A alpske lyzovanie? V Rosa Khutor zrusene vsetky 3 prve pokusy o trening - zatial plati, ze zajtra by sa mali organizatori pokusit o skory ranny trening a nasledne hned potom absolvovat skrateny zjazd. Takze v kratkosti zhrnute - podmienky su nevalne (snezenie, hmla), sme bez akehokolvek treningu (+ minuly rok sa malo ist v Rosa Khutor a cely vikend sa pre vysoke teploty a nedostatok snehu zrusil) a aj ked sa zajtra trening obide, bude to kratky zjazd, ktory sa tu nikdy neisiel (cize uz ani tych par historickych materialov zo ZOH 2014 neobstoji). Tazko si predstavit vacsie informacne prazdno, resp. tazko si predstavit horsie nacasovanie na skrateny zjazd, nez je tomu prave teraz (po technickom Bansku, kde dominovali obrakark ... a teda bola chut to trochu vyuzit). Kurzy su tak vytvorene na baze dlhodobych ocakavani ... kurzovou favoritkou je z Banska dobuchana Sofia Goggia. Suma sumarum, tu moze prematch zahrat prakticky cokolvek len uplny blazon (alebo clovek, ktory nema rad svoje peniaze). Samozrejme, netradicne podmienky vyhovuju prekvapeniam, ale o tych sa mozeme bavit aj po treningu, ktory skor moze bookies nevhodnym sposobom zamotat hlavy (aj ked su to zeny, jediny trening ... takze svojim sposobom mozu mat urcitu vahu, ale netreba zabudat, ze je to trening "len z povinnosti", za ktorym ma nasledovat ostry zavod). Rozhodne chcem vidiet kopec, aktualne podmienky, aj s casmi z treningu sa zrejme bude dat nejako pracovat ... takze moja reakcia na vzniknutu situaciu nemoze byt jasnejsia.

V Ga-Pa je to nieco velmi podobne. Dnes sa "nasilu" isiel jediny trening pred sobotnym zjazdom (v Nemecku nesnezi, ale pre zmenu prsi) - aj dnes sa odkladal start a napokon sa trening absolvoval z nizsieho st. okna (zjazd skrateny o necelych 20s).

Z vyberu cisiel je zrejma snaha mat co mozno najmensie BIB (3-5-7-1-9 prva 5 podla WCSL pre zjazd) = po serii dazdov na tom kvalita podkladu asi nebude najlepsie, k tomu teploty nad nulou a obedne (povzbudive) slnecne luce. Zavod nielenze bez Parisa, ale uz par dni dopredu hlasil Matthias Mayer, ze pre chorobu sa tohto vikendu nezucastni (cim sa zrieka realnej snahy o boj o celkove vitazstvo v SP). K tomu dalsich x vypadkov (Reichelt, Theaux, Odermatt ...). Povodne som chcel hrat Innerhofera (ktory sa az na zaklade treningu mal rozhodnut, ci do zavodu nastupi alebo nie ... vyzera to, ze ano a otazka, ci ano alebo nie, bola smerovana k jeho nasadzovaniu v tejto (alebo najma buducej sezone) = je lepsie nezavodit vobec, nez zavodit priemerne). Lenze po "priemernom" treningu kurz poklesol a pre istotu mu prischlo BIB 20, co by mala byt zjavne znacna nevyhoda.

///

Aj cyklokros som riesil, ale napokon to nechavam tak (potesilo by, keby bolo na Tipsporte livko ... toboz v zavode, kde bude bahenny podklad, dazdivo, veterno ... takze podmienky nachylne k chybam jazdcov, ale aj samotnej techniky). Podobne ako u boboch - nieco by som mozno nasiel, nieco zlepil, ale zvysok ponuky ma k tomu netlaci (a la mam v talone nejake dobre veci do akoviek a je ich treba niecim doplnit/podporit).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy