Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - prosinec 2020 (+28,10 unitů ... Yield +44,60 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.09.2020, 6:14 Předmět: Dexter blog - prosinec 2020 (+28,10 unitů ... Yield +44,60 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - prosinec 2020

Naposledy upravil propitak dne 12.01.2021, 7:51, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.12.2020, 9:38 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Celkem jsem se těšil na euroligovou bublinu basketbalistek, ale kurzy na první den jsou pro mě zklamání. Sad
Nedokázal jsem najít nic, co by mělo extra value. Osobně mi to nedalo a za menší vklad jsem si vsadil na Šoproň, ale kurz 1,6 u Nike a o trošku nižší jinde mi nepřijde zas tak dobrý, abych ho doporučoval...
Ještě jsem zvažoval USK s handicapem, protože počáteční kurzy byly až moc vysoké, přičemž si nemyslím, že by to měla být tak jasná výhra Fenerbahce. Na druhou stranu ale nabitý kádr Fene budí respekt a navíc jsou z kvalitní turecké ligy líp rozehrané než USK, které v lize vyhrává o 70 bodů.
Snad se nejde něco zajímavějšího v dalších dnech...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.12.2020, 13:36 Předmět: házená ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Normálně bych si netroufl tipnout na vítěze zápasu Rumunsko - Německo, ale ten kurz mi přijde mimo. Za mě je to rovina, což naznačují třeba i H2H sázky (lepší celkově), které jsou vyrovnané, nebo sázky na umístění ve skupině, kdy jsem ještě stihl u Fortuny na Německo do 2. místa za 1,8. Což je skoro surebet, protože na Norky podle mě ani jeden tým mít nebude a Polky by zase oba měli porazit. I když zápas může skončit samozřejmě remízou, takže pokud do toho půjdete, tak bych byl opatrný s nějakými náložemi!

Tipovat celkového vítěze v házené je hodně ošidné, ale Norky mají na papíře jasně nejlepší tým a kurzy přes 2,5 jsou podle mě hodnotné. Zatímco ostatní týmy mají dost výrazné absence, Norky jsou prakticky kompletní a mají silnější tým než na minulém Euru, nebo na loňském MS, kde chyběly např. výborné spojky Mork, Kristiansen a Reistad. Jediný problém byl v brance, protože Sollberg měla pozitivní test na Covid. Jenže to se vyřešilo nečekaným povoláním legendy Lunde. Ta měla chybět kvůli těhotenství, ale bohužel nedávno potratila. Zdravotně je v pořádku a psychicky snad už taky, protože se nabídla, že týmu pomůže. Jen kvůli testování asi nebude k dispozici od prvního zápasu ve skupině.


Naposledy upravil Dexter dne 1.12.2020, 13:47, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.12.2020, 13:39 Předmět: házená ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Sázka na Španělky je hlavně spíš sázka proti Ruskám. Přijde mi, že jsou Rusky až moc přeceňované vzhledem k tomu, kolik mají klíčových absencí. Jasně, i jiné týmy jsou více či méně oslabené a zrovna Rusky mají z čeho vybírat, ale přece jen si nejsem jistý, jestli ustojí tak obrovské ztráty na pozicích spojek. Kvůli zranění vypadly obě levé spojky Sen a Michajličenko, také talentovaná střední spojka Frolova a nakonec přišla pohroma největší: kvůli bolestem se zády vypadla superstar Vyakhireva, MVP posledního Eura i olympiády v Riu.
Alternativním tipem je sázka na to, že Rusky nebudou celkově do třetího místa (T.... 1,98), která mi přijde hodně zajímavá, zvážit se dají i různé H2H na celkové umístění (Francie, Nizozemsko).
Nakonec jsem se ale rozhodl pro podle mě kurzový úlet na vítězství Španělek ve skupině. Těch Španělek, které byly stříbrné na loňském MS! Sice jim chybí skvělá střelkyně Barbosa, ale to je asi jediná citelnější ztráta a naopak oproti MS se do kádru vrací kapitánka Martin. Proto bych Španělky neodepisoval, klidně mohou opět útočit na medaili.
Sázka na vítězství ve skupině je mnohem výhodnější než dvojička proti Ruskám, tím ale neříkám, že do toho nemůžou zasáhnout Švédky (naše opravdu ne!). Ten kurz 5,5 je prostě ale hrozně lákavý!

V akovce oproti tomu volím dva pidikurzy, které mi ale přijdou na místě, protože obě dvojičky by teoreticky měly být jasné. Úřadující mistryně světa by i bez chybějící Polman měly opět hrát o medaile, zatímco Rumunkám moc nevěřím, zvlášť poté, co se nakazila Covidem výborná pivotka Pintea. Takhle to bude všechno na jejich superstar Neagu, ale jedna hráčka turnaje nevyhrává.
Dánky sice trochu ustoupily ze slávy začátku tisíciletí, ale doma budou oět silné s touhou zabojovat o medaili. Zvlášť když se neprobojovaly ani do kvalifikace na OH, takže toto je pro ně jasný vrchol sezony. Černohorky by to proti nim měly složité i v kompletní složení, navíc jim ale chybí zraněné spojky Raičevič a Bulatovič, stejně jako první brankářka Rajčič, která je na mateřské.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2020, 9:24 Předmět: NBL
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Čekal jsem, až to vypíšou i další sázkovky, ale kurz v Tipáči mezitím klesl z 2,02 na 1,95, takže raději už váhat nebudu... Ale po očekáváném dropu doporučuju sledovat, s čím přijdou ostatní sázkovky, popř. sázky live.
Svitavy sice nemají špatný tým, ale letos se jim zatím vůbec nedaří. Z deseti zápasů si připsali jen tři výhry.
Naopak Brno stoupá vzhůru. Jejich nastartovaný projekt se mi hodně líbí. Hodně sází na talentované domácí hráče a výsledky se už dostavují. Sehráli zatím méně zápasů, ale mají slušnou bilanci 4:2. A v nedávné bublině kvalifikace ME měli hned tři hráče (Puršl, Farský, Bálint). Tedy vlastně čtyři, protože v repre pauze získali na pozici 4 bulharského reprezentanta Georgieva Yaneva. A to je slušná posila, například minulý týden si proti Řecku připsal 9 bodů a 8 doskoků.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2020, 15:32 Předmět: basketball + handball
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Striktní ctitelé zásad profesionálního sázení asi budou kroutit hlavou nad mými dvěma akovkami, ale z dlouhodobých statistik mi vychází, že i tyto sázky mají cenu a dá se s nimi slušně vydělat. Prostě jsem vybral to, co se mi líbilo a nějak to splácal, aby byl zajímavý kurz... Very Happy

V italské lize vypadá kurz na hostující SG nezajímavě vzhledem k postavení obou týmů v tabulce, ale ta je poněkud zavádějící. Costa skončila loni jako nováček nejvyšší soutěže 11. a nyní je na senzačním čtvrtém místě s bilancí 5:3. Ale to je hlavně proto, že měli dosud hodně příznivý los. Mají hrozně mladý tým (věkový průměr bude určitě pod dvacet) a i když se postupně zlepšují a třeba stále ještě patnáctiletá (!!!) Matilde Villa je obrovský supertalent, zatím podle mě prostě nemají kvality a zkušenosti na to, aby byly v horní polovině tabulky.
Tam naopak poprávu patří Sesto San Giovanní (loni páté, letos zatím šesté s bilanci 4:2). Američanka Graves, Portoričanka Gwathmey (hrávala i WNBA) nebo Slovenka Oroszová jsou hráčky, které v domácí týmu nenajdete. Navíc se po zranění vrací do sestavy šikovná Panzera. Podle mě celkem jasná dvojka.

K tomu jsem si přihodil naši mužskou ligu, protože se mi zdá pidikurz na výhru Opavy prostě přehraný. Přece jen jde o souboj druhého celku se třetím a USK letos hrají zajímavý basket. Ostatně dokázali senzačně porazit i Nymburk, takže za nižší vklad bych asi doporučil zkusit i čistou dvojku! Klíčový může být souboj reprezentačních rozehrávačů Šiřiny se Sehnalem. A třeba při repre pauze mi tedy přišel v mnohem lepší formě Sehnal.

Dále sázím v handicapu Jekatěrinburg, který opět nakoupil skoro to nejlepší, co bylo na trhu. Až se skoro divím, že je to baví, protože drtivou většinu zápasu můžou odehrát s prstem v nose. Girona proti Rize nevypadala nejlíp a i když má velmi dobré hráčky na perimetru, pod košem proti UMMC nemají šanci. Hráčky jako Reisingerová nebo Litevka Labuckiene prostě nemůžou zastavit obrovskou sílu, jakou představují Stewart, Jones nebo Vadeeva.

Nakonec přidávám házenou, kde se trochu opakuju, ale nedá mi to. Jak už jsem psal včera - Norky považuju za největšího favorita za titul, zatímco Rusky mi přijdou trochu přeceňované vzhledem k tomu, že mají opravdu vážné absence klíčových hráček.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.12.2020, 13:47 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kdybych to chtěl hodně zjednodušit, tak jen napíšu, že Kursk v úterý prohrál s Orenburgem 74:77 a o den později Salamanca porazila Orenburg 70:42. To samozřejmě neznamená, že teď španělský tým vyhraje s prstem v nosu o 30! Ale přece jen to něco naznačuje...
Minimálně to, že ruský velkoklub už není zdaleka tak silný jako v předchozích letech. Kursk byl zvyklý, že měl prakticky jistou účast ve Final Four, ale loni skončil až pátý ve skupině, což byla pro takový klub malá katastrofa. Proto to vzalo vedení z gruntu a přes léto vyměnilo skoro celé družstvo. Jenže podle mě zase nemělo úplně šťastnou ruku při výběru hráček. Jednak už není taková kvalita cizinek, jako v minulosti u hvězd jako třeba Stewart, Ogwumike, Bonner nebo McCoughtry, ale hlavně typologicky mi současná sestava moc neladí.
Nelíbí se mi moc rozehrávka, Američanky Ogunbowale a Bentley nejsou zrovna týmové hráčky. I když je pravda, že Ogunbowale je individuálně tak silná, že je schopná nasázet přes 30 bodů, když má den. Většinou toho ale také hodně zkazí a počet jejích ztrát bývá poměrně vysoký...
Salamanca je podle mě mnohem víc sehraným týmem a pak má další dvě velké výhody. Za prvé je to silná lavička, mají v podstatě dvě rovnocenné pětky. A tím nemyslím průměrné, ale opravdu kvalitní! To lavička Kursku je o poznání slabší.
Další rozdíl pak vidím na trenérském postu. Salamanku v létě převzal uznávaný expert Roberto Iniguez, jenž v Eurolize koučoval např. Fenerbahce, Orenburg nebo Šoproň. Kursk nově vede bývala reprezentantka Shakirova, která je vlastně pořád spíš na začátku trenérské kariéry. A zatím mě tedy moc nepřesvědčila... Možná je to úmyslně zvolená strategie klubu, ale na můj vkus až moc protěžuje mladé ruské hráčky, které dřív vedla v Inventě, což je farma Dynama. Nic proti pár minutám pro nabrání zkušeností, ale ona nezkušené Rusky proti Orenburgu nechala na hřišti i ve vypjaté koncovce, a to na úkor drahých cizinek. Pokud zvolí podobnou strategii i proti Salamance, tak nemám strach. Je ale možné, že ji někdo z vedení klubu důrazně upozorní, že hráčky z WNBA neplatí proto, aby seděly na lavce... Pak to může být vyrovnaný zápas! Ale Salamanca mi připadá uvnitř týmu prostě taková zdravější a pospolitější.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2020, 10:24 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Jasně, Fenerbahce porazilo USK, a to porazilo Lyon. Čili Fenerbahce nemůže prohrát s Lyonem... Very Happy Jenže tak jednoduchá logika ve sportu nefunguje!
Už po losu bylo jasné, že se ve skupině potkají tři silné celky, z nichž každý může porazit každého. Přestože má Fenerbahce asi nejnabitější kádr, tak bych tak jasný kurz nedával ani za normálních okolností. A ty zřejmě nebudou, protože včera nehrály Thomas ani Vaughn a vypadá to, že by nemusely nastoupit ani dnes. Pokud by se tak stalo, tak by to veliké oslabení. Hlavně v případě rozehrávačky Jasmine Thomas, která řídí celou hru týmu. Už včera proti Gdyni bylo vidět, že ji domácí Cakir prostě nemůže plnohodnotně nahradit. Navíc v případě zmíněných absencí by mělo Fenerbahce mnohem menší rotaci hráček a výrazně slabší lavičku než Lyon.
Lyon odehrál proti USK velmi dobrý zápas, když prohrál o jediný bod. Výborná je Američanka Clark, mají celkem zajímavou a kvalitní rotaci pod košem a hlavně pak famózní Marine Johannes! Zatímco proti Gdyni se blýskla 9 fantastickými asistencemi, tak proti USK zase ukázala svoje střelecké možnosti a nasázela 38 bodů. Na tento zápas se těším také proto, že se proti sobě postaví (i když na jiných postech) dvě podle mě možná nejlepší Evropanky současnosti a zároveň určitě dvě zatím nejlepší hráčky istanbulské "bubliny" - Johannes a Sabaly.
A když jsem začal tím srovnáním předchozích zápasů, tak co třeba tohle: Lyon porazil Gdyni o 32 bodů, zatímco Fenerbahce jen o 10... Very Happy

Přidávám ještě kombík, kde je hlavní tip na Schio. Asi to nebude nijak jednoznačný zápas, ale Italky mají výrazně vyšší kvalitu pod košem (Gruda, Achonwa), která by měla být rozhodující. Schiu se navíc zranila Frida Eldebrink, což je jednak ztráta výborné a zkušené střelkyně a pak se tím snižují možnosti rotace Girony.
Přidávám tip na domácí Šoproň, která má letos velmi silný tým. Landes je srovnatelné s Bourges, což ostatně ukázal i jejich vzájemný zápas. Mají v týmu legendu Dumerc a výbornou Ayayi (nyní už Vukosavljević), ostatní hráčky jsou ale na Euroligu spíš takový lepší průměr. Šoproň má lepší tým, je doma a taky odpočatější než Landes, které hrálo včera i prodloužení.

Ještě přidám poznámku ke včerejšímu tipu na Salamanku. Tam šly kurzy nahoru, což asi částečně dělá "tradiční jméno" Kursku z minulosti a pak bohužel také zranění Bosňanky Gajić, která bude Salamance chybět. Je škoda, že přišly o podkošovou hráčku, kde nemají takovou hloubku, absenci na perimetru by zvládly lépe. Je to komplikace, nicméně pořád to vidím jako vyrovnaný zápas. Takže kurzy přes 2,7 mi přijdou zajímavé. Osobně jsem si dal za nějakou tu stovku akovku na Salamanku a Lyon s celkovým kurzem přes 10.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2020, 19:22 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zápas by měl být podle mě vyrovnaný, kdybych si musel tipnout na vítěze, tak bych volil spíš Araski. Proto kurz hodně přes 2 je za mě výhodný.
Araski se mi líbí, mají v týmu kvalitní španělské reprezentantky (Cruz, Quevedo, Abalde), jejich dosavadní výsledky (bilance 4:7) jsou pro mě trochu zklamáním. Ale poslední zápasy byly už lepší. Vyhrály na Bembibre a hodně trápily Valencii i Gironu, které letos patří společně se Salamankou do TOP3.
Naopak Ensino nemá nejlepší aktuální formu, poslední dva zápasy prohráli s Logroňem a Extremadurou, což jsou týmy z konce tabulky.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.12.2020, 11:23 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Mersin si vede zatím v turecké lize možná nad očekávání s bilancí 7:3. Má vynikající Ukrajinku Iagupovu, ale zbytek kádru už tak kvalitní není. Euroligový Galatasaray (zatím bilance 9:1) má mnohem širší a vyrovnanější kádr, kde je řada výborných hráček. Lídry jsou skvělé Američanky C.Williams a Russell, sílu pod košem ještě znásobil nedávný příchod naturalizované Hollingsworth, u níž je navíc výhoda, že může zabrat jednou ze dvou povinných míst na hřišti pro domácí hráčky, protože má turecký pas. Za mě Galatasaray favorit na úrovni kurzu 1,5.

Podobně to vidím u zápasu polské ligy, kde víc věřím Gorzowu. Ten má skvělé americké duo Doyle-Gustafson, což jsou vycházející hvězdičky zámořské WNBA. Určitě mají vyšší kvality než domácí Američanky Jessica January a Sydney Wallace (Pozor, nezaměňovat se známějšími Briann January a Shaqwedia Wallace!), které jsou sice solidní, ale ne špičkové. Gorzow má určitě vyšší kvalitu i u domácích hráček, takže si myslím, že je výrazný favorit. Zvlášť když hraje zatím slušně s bilancí 6:2 (Sosnowiec 4:4).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.12.2020, 12:46 Předmět: live Fenerbahce
Pište tipy na sázení
Citovat

Doporučuju zkusit na livku tureckej basket ženy Cankaya - Fenerbahce na výhru hostí 1,85 (T....). Domácí sice vedou v poločase o pět bodů, ale hrajou celej zápas v pěti, což se podle mě musí v závěru projevit. Naopak Fene má širší a kvalitnější kádr. Před zápasem bylo na dvojku 1,25... Důvěra tak 5.
duso
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.1.2015
Tipy a sázky: 50
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 9.12.2020, 19:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

krasne tipy a aj ten livebet suprový..dik
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.12.2020, 22:17 Předmět: házená
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Škoda, že to vypsala jen Fortuna. Uvidíme, jak dlouho to bude vsaditelný. Mně to pustili za 500 a cca hodinu po tipu se kurz překvapivě nezměnil...

Do tutovky to má samozřejmě daleko, ale hodnota tady podle mě rozhodně je. Hodně věřím, že Norky uhrají zlato, zatím jsou jasně nejlepší. A pak by mělo logiku, kdyby MVP byla právě Norka, zvlášť když nikdo z ostatních týmů zatím nijak extrémně nezazářil...
Pak by to měl být hlavně souboj dvou norských zkušených spojek - Nory Mork a Stine Oftedal. Za mě je o trochu platnější Stine Oftedal, která tvoří norskou hru ze střední spojky. Byla už MVP na MS 2017 a také byla vyhlášena nejlepší světovou házenkářkou za rok 2019. Má ještě o trochu větší jméno než také výborná Mork.
Trochu matoucí je to, že Mork je lepší střelkyně, jenže na tom má velký podíl, že zahrává sedmičky. Zatím dala 22 gólů, jenže z toho 12 ze sedmiček. Oftedal má 12 gólů, jenže všechny ze hry. Síla Oftedal je pak hlavně v asistencích, kterých má už 15. I když Mork má také slušných 12. Oftedal je zatím i víc vytěžovaná, odehrála o 35 minut než Mork. Lídrem Norek je hlavně Oftedal a podle mě se to v klíčových zápasech ještě ukáže.

P.S.: Tady se cítím trochu okradenej! Very Happy Nemůžu si pomoct, ale za mě byla prostě Oftedal jasná adeptka na MVP. Suverénně nejvíc asistencí (o 12 víc než druhá Neagu), třetí nejlepší střelkyně ze hry (bez sedmiček, který ona neházela, ale spoustu jich svými průniky vybojovala), hlavní tahoun vítězek, mozek i motor týmu v jednom. Moc to nechápu, ale EHF asi chtěla nějaký nový jméno pro zpestření. Nze Minko je výborná hráčka, ale MVP turnaje? To sorry...


Naposledy upravil Dexter dne 20.12.2020, 23:14, celkově upraveno 2 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.12.2020, 10:48 Předmět: courchevel
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Toto si prostě musím zkusit. Nepamatuju si, kdy naposledy byl na Shiffrin tak vysoký kurz v točivých disciplínách, ale řekl bych, že pár let už to bude...
Jasně, má to logiku. V letošní covidové sezoně toho nenatrénovala tolik jako v jiných letech, navíc měla problémy se zády. A při dvou letošních startech v Levi příliš nepřesvědčila, když skončila ve slalomu druhá a pátá. Ale pořád je to MIKAELA SHIFFRIN, pro mě asi nejlepší lyžařka všech dob. A poslední tři týdny údajně tvrdě trénovala, aby se vrátila do své TOP formy.
Už dávno neplatí, že je pouze famózní slalomářka, v obřáku už je prakticky stejně výborná. Přesněji řečeno, ona je skvělá ve všech disciplínách, ale před pár dny deklarovala, že rychlostní disciplíny v letošní sezoně vynechá a bude se plně soustředit jen na obřák a slalom speciál.
V obřáku je úřadující olympijskou vítězkou a vyhrála už 11 závodů Světového poháru. A z toho dva (2018 a 2017) v Courchevelu!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.12.2020, 13:04 Předmět: fortuna liga
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na tento zápas jsem si vsadil už včera, kdy byl kurz okolo 2,3. To se ale ještě nevědělo, že hned několik hráčů Opavy mělo pozitivní test na covid. Takže pokles kurzu je logický a adekvátní situaci.
Absence domácích ale rozhodně nejsou jediným důvodem. Opava má podle mě nejslabší kádr z celé ligy a její poslední výkony byly dost tristní. Ani nezkušený kouč Kováč mě zatím nijak nepřesvědčil.
Bolka hrála zatím taky dost bídně, ale její kádr je nesrovnatelně kvalitnější. Jsem přesvědčený, že ze spodních pater tabulky brzy vyplují minimálně do klidného středu. Dobrým impulzem by měl být příchod trenéra Jarolíma, který řadě lidí vadí, ale já ho beru jako profíka a věřím, že Bolku zvedne, jako to dokázal už před pár lety, kdy s nimi uhrál jedno třetí a dvě čtvrtá místa, k tomu pak vítězství v poháru.
Nové koště většinou dobře mete a tady vidím navíc větší kvalitu hostí a zdravotní komplikace domácích. Zkusím i asijský handicap -1.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.12.2020, 10:16 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Toruň prožívá sezonu hrůzy, postihly je všemožná zranění, covid, ztráta formy, autonehody atd. Jejich výsledky byly hrůzostrašné!
Jenže se s tím ještě snaží něco dělat. V týdnu podepsaly dvě Američanky a minimálně jedna by snad už měla dnes nastoupit. Dva zápasy už odehrála solidní Rakušanka Sagerer a do kupy se daly veteránka Tlumak a bývaá reprezentantka Zietara. Už to zkrátka nevypadá tak strašně a právě proti juniorce Gdyně mají podle mě slušnou šanci na první výhru v sezoně.
Uvidí se, kdo všechno nakonec nastoupí. Pokud by byly v sestavě i dvě Američanky, tak bych bral hosty dokonce jako favorita.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.12.2020, 10:00 Předmět: házená ME ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Rumunkám už nejde vůbec o nic, je jasné, že skončí ve skupině poslední. Podle mě tedy už možná budou šetřit největší hvězdu Neagu, která není zdravotně stoprocentně v pořádku. A jelikož už jim chybí dvě další opory Pintea a Chiper, tak už to bude prostě moc. Nemají totiž natolik kvalitní lavičku, aby mohl někdo tyto hvězdy zastoupit.
Úřadující mistryně světa Nizozemky už nemohou postoupit do semifinále, ale pořád mají ještě šanci hrát alespoň o páté místo. Není to super motivace, ale aspoň něco. A každé lepší umístění se v házené počítá, v dlouhodobém kontextu může mít vliv třeba na nasazování do výkonnostních košů při losu dalších šampionátů.
Nizozemky mají o trochu vyšší kvalitu a alespoň nějakou motivaci, takže myslím, že by měly Rumunky porazit. A myslím si, že klidně i vyšším rozdílem.

Norky zatím všechny válcují a už je jasné, že postoupí z prvního místa. Proto si myslím, že dnes budou šetřit opory a šanci dostanou hráčky, které toho zatím tolik neodehrály. Ty mají samozřejmě také kvalitu, ale nějaký rozdíl tam je, navíc nejsou tak sehrané jako třeba Oftedal s Mork nebo Brattset.
Maďarky už postoupit nemohou, ale nevěřím, že by poslední zápas vypustily. Myslím, že se budou chtít rozloučit důstojně a zase tak slabé nejsou, aby prohrály s norskou lavičkou o deset.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.12.2020, 9:12 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady mi ten kurz přijde hodně přestřelený a není to jen věc Sazky, podobně to mají všichni. Je to založeno na postavení v tabulce a dosavadní bilanci, což je celkem logické. Jenže skutečný výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy podle mě rozhodně tak velký není.
Bourges v posledních zápasech chybí Američanka Coleman, Švédka Eldebrink a talentovaná pivotka Rupert, což je celkem citelné oslabení. Nedávno na Eurolize prohrály s Landes, což je podle mě srovnatelný tým s Montpellier.
Abych se přiznal, tak na papíře se mi soupiska Montpellier líbí asi o něco víc než u Bourges. Dosavadní výsledky jsou velkým zklamáním, ale věřím, že kvalita kádru se musí projevit. Měly také nějaká zranění (Dabović, Filip), ale ty už vyřešili příchodem naší Hejdové a nedávno i střelkyně Mamignan Touré. Uzdravila se navíc kapitánka Tchatchouang. Když k tomu přičtu duo výborných Američanek Hines a Parker společně se skvělou belgickou rozehrávačkou Allemand, tak to vidím na vyrovnanou partii. Proto doporučuji i sázku s handicapem - např. T.... (+9,5 - kurz 2,05).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.12.2020, 9:31 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tureckou ligu celkem dost sleduju, ale musím uznat, že mě často výsledky překvapí. Zejména zahraniční hráčky střídají některé týmy jako ponožky, navíc občas nechápu logiku některých trenérů. Je to dost nevyzpytatelná a nečitelná soutěž, ale myslím si, že podobný problém mají i bookmakeři, a proto se celkem často objeví kurz, který je celkem úlet.
Myslím si, že je to i tento příklad. Botas je v tabulce výš s bilancí 6:5, Hatay odehrál míň zápasů a má to 4:4. Podstatné pro můj tip je, že Botasu se nedávno zranily dvě velké opory klubu i turecké reprezentace - Alben a Senyürek. Navíc je dlouhodobě mimo i další reprezentantka Cora, takže bez nich mají aktuálně prakticky jen šest použitelných hráček, z nichž dvě jsou spíš podprůměr.
Hatay se naopak už chystá na bublinu Eurocupu, a proto v týdnu podepsal výbornou americkou rozehrávačku Jordin Canada (letošní vítězka WNBA se Seattlem). K tomu má další tři hráčky se zkušenostmi z WNBA - A.Prince, Ndour a Ben Abdelkader. Tady je ale to, co na turecké lize občas nechápu. Ndour je suverénně nejlešpí podkošová hráčka týmu, ale trenéři ji nedávají takový prostor jako domácím hráčkám. Nevím, jestli je tam nějaký zdravotní problém, ale je to na palici.
Když se podívám na aktuální soupisky, tak bych řekl, že Hatay by měl vyhrát alespoň o deset, ale vzhledem k tomu, že to je Turecko, tak raději volím jen nižší vklad...

P.S. Jsem dost naštvanej, protože ten zápas nevyhrály ani tak domácí hráčky jako rozhodčí, kteří Hatay docela zařízli. Sad Tip byl podle mě dobrej, až na to, že ještě nenastoupila Canada. Ale i bez ní to měl Hatay vyhrát a tři čtvrtiny to tak i vypadalo, než začali úřadovat rozhodčí. Evil or Very Mad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.12.2020, 9:44 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zase ta nešťastná Zaragoza, která mě už letos párkrát vytrestala...
Je to trochu záhada. Kádr mají určitě na horní polovinu tabulky, přesto jsou až jedenácté s bilancí 5:8. Před týdnem však vyhrály na Kanárech a v týdnu navíc získaly z Araski Annu Cruz, dlouholetou španělskou internacionálku se zkušenostmi z WNBA. S ní by mohla ožít i dosud nepříliš výrazná Nicholls, protože spolu odehrály desítky skvělých zápasů.
Cadi je deváté s bilancí 7:8, ale nemůžu si pomoct, kádr má prostě Zaragoza lepší. A navíc je doma, takže kurzy přes 2 beru určitě jako value.

P.S.: Sice to o fous vyšlo, ale až budu zase příště sázet na Zaragozu, tak mě neberte vážně! Very Happy Jenom jména prostě zápasy nevyhrávají... A je neskutečný, jak hrozně můžou hrát takový hráčky jako Cruz nebo Nicholls. Dohromady daly 0 (!!!) bodů, přestože hrály obě skoro třicet minut. Nevím, jestli je to tím covidovým rokem, ale ta hra byla vo voči!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.12.2020, 10:47 Předmět: madonna
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Netradičně se jedou dva slalomy po sobě ve dvou různých střediscích. Trať v Madonně bude samozřejmě trochu jiná než včera v Alta Badii, navíc se jede večer, ale forma jednotlivých závodní se během tak krátké doby asi nezmění...
Vybral jsem čtyři dvojičky, které vypsal i T.....

V současné době mi přijdou obecně hodnotné sázky proti Kristoffersenovi, který letos nemá takovou formu, na jakou jsme u něj zvyklí. Chybí mu rychlost, a to se při jeho vznětlivé povaze dost projevuje na jeho psychické pohodě. V obřácích se vyloženě trápí, včera ve slalomu to bylo o něco lepší, ale pořád to není ten starý dobrý Henrik.
Proti němu dávám za (podle mě) krásný kurz Francouze Noela, který se včera nevešel do jedné z branek, a tak vůbec nepostoupil do druhého kola. Přestože se rozjížděl po vyšlapání úplně znovu, tak měl ale v dolní části skvělé mezičasy, které jasně ukázaly, že formu má. Nedávno navíc suverénně vyhrál závod Evropského poháru. Podle mě stojí za zvážení i kurzy na jeho výhru (5,00) nebo na Top3 (2,00).

Stejně tak bych doporučil za nižší vklad Top3 na Vinatzera (5,00). Mladý Ital je vycházející hvězda, včera celkem s přehledem vyhrál první kolo, ale pak to možná doma trochu psychicky nezvládl před očima legendárního Alberta Tomby. I tak to bylo pěkné čtvrté místo.
Proti němu dávám zkušeného Francouze Muffata-Jeandeta, který si včera pátým místem vyjel jedno z nejlepších umístění kariéry ve slalomu. Moc nevěřím, že to dokáže zopakovat. Jezdí na pohled pěkně, ale na bednu mu podle mě chybí větší agresivita mladých vlčáků jako je právě Vinatzer.

Na mládí sázím i ve dvojičce Meillard-Khoroshilov. Rus je v šestatřiceti už trochu za zenitem, navíc poměrně často závod ani nedokončí. Švýcarský technik udělal včera chybu v prvním kole, ale ve druhém zajel třetí nejlepší čas, takže to tam má...

Jako posledního jsem si vybral Brita Rydinga, který zajel včera solidně a navíc se mu v Madonně daří. V posledních třech letech tady byl 7., 4. a 6. Proti němu stavím Haugana. Mladí Noři se obecně zlepšují, ale zrovna Haugan mě úplně neoslnil. Loni šokoval druhým místem v Chamonix, ale jiné umístění v Top10 zatím v kariéře nezaznamenal, a to mu bude tento týden už 24. Navíc má v prvním kole poměrně vysoké číslo 23 (Ryding 9), kdy by mohla být trať už dost rozbitá.
Jacob3003
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.6.2016
Tipy a sázky: 9
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 22.12.2020, 15:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Cau Dexi budou tipy na hokej MS 20 ?
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.12.2020, 0:09 Předmět: Re: Jacob
Pište tipy na sázení
Citovat

Na dvacítky něco málo určitě dávat budu, možná už zítra (vlastně už dneska). Very Happy
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.12.2020, 20:58 Předmět: MS 20
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

O medaile si to na 99% rozdá silná pětka (CAN, USA, RUS, SWE, FIN) a mně to pořadí vychází tak, jak jsem ho napsal. Určitě dojde i na nějaká překvápka, ale kanadský tým prostě vypadá až moc dobře na to, abych si na něj ve slušným kurzu nevsadil.
I přes neúčast diváků má Kanada malou výhodu v tom, že je doma a v Edmontonu bude mít určitě nejlepší servis. Paradoxně jí možná i pomohl covid, protože díky němu mohla mít už od poloviny listopadu společný kemp, kde mohli hráči pilovat souhru a stmelovat tým. Navíc mohou počítat s několika hráči, které by v normální sezoně kluby NHL na šampionát nejspíš neuvolnily.
Jedním z nich je určitě kapitán Kirby Dach (trojka draftu 2019), který má za sebou vydařenou nováčkovskou sezonu v Chicagu.
O kvalitách týmu svědčí např. fakt, že všech 14 útočníků z kádru bylo draftováno v prvním kole! V týmu je také šest borců, kteří loni v Česku vybojovali pro Kanadu zlato. Mezi nimi např. Quinton Byfield (dvojka letošního draftu) nebo elitní bek Bowen Byram (čtyřka loňského draftu).
Pokud mám hledat nějaké pihy na kráse, tak jsem našel dvě. První je absence poslední jedničky draftu Alexise Lafreniera, kterého neuvolnili Rangers, druhou pak trochu nevýrazná jména na postu gólmana, kde mají největší konkurenti větší osobnosti (Rusko - Askarov, USA - Knigt). I tak ale Kanadě věřím, že na domácím ledě dokáže titul obhájit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.12.2020, 19:33 Předmět: Kanada
Pište tipy na sázení
Citovat

Ne, že by byl hokej o jednom hráči, ale zranění Kirbyho Dacha v generálce s Rusama mě zrovna nepotěšilo... Měl to být hlavní lídr jak na ledě, tak v kabině! Crying or Very sad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 26.12.2020, 17:37 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Opět podle mě jeden přestřelený kurz na zápas, který by měl být vyrovnaný. Besiktas má bilanci 4:8, Elazig 3:9, ale aktuálně Besiktas vyhrál pouze jeden zápas z posledních pěti, naopak Elazig vyhrál dvakrát z posledních tří duelů. Naposledy např. porazil Elazig o 13 bodů Kayseri, které o tři dny dříve porazilo právě Besiktas, i když až po prodloužení.
Především mě však k tomuto tipu vede výrazné posílení Elazigu. Ten se před dvěma týdny zbavil Američanky Atkins, která hrála hodně pod své možnosti, a ke trojici legionářek Cannon, Barić, Hanušová přivedlo vedení skvělou americkou střelkyni Kelsey Mitchell a zkušenou Černohorku Jelenu Dubljević. Z této pětice mohou v lize nastoupit jen čtyři, ale i tak je to slušná síla.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.12.2020, 16:21 Předmět: MS 20
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Němci prohráli s Kanadou 2:16, zatímco Slováci jen 1:3. To ale neznamená, že teď Slovensko vyhraje o deset... Very Happy
Slováci zatím překvapili velmi dobrou defenzivou a podrželi je i gólmani, které mají asi lepší než Němci. Zbytek mužstva mi ale přijde celkem vyrovnaný, až na německý tandem Stützle-Peterka, který výkonnostně vyčnívá.
Němci odehráli první dva zápasy se 14 lidmi v poli, což ještě ustáli proti Finům (3:5), ale proti Kanadě už chyběly fyzické a za nepříznivého stavu i morální síly. Jenže teď se jim vrací hned šest hráčů z karantény, což bude určitě na jejich výkonu znát. A předtím vytížení hráči si den odpočali, zatímco Slováci mají v nohách překvapivě vyrovnaný a velmi náročný duel s Kanadou.
Docela věřím Němcům, jejichž mládežnický hokej jde dost nahoru. Loni to pocítila i česká dvacítka, která s nimi na šampionátu prohrála. A pokud mají Němci uspět, tak by měl zahrát elitní útok, který výrazně převyšuje další řady. V něm je největší hvězdou Stützle (trojka letošního draftu NHL), jenže to je spíš nahrávač. Roli střelce by měl plnit spíš Peterka (letos si ho vybralo ve druhém kole draftu Buffalo), který si čtyři góly připsal už jako benjamínek na loňském šampionátu dvacítek. Tady se trefil už proti Kanadě a kurz na jeho gól v kombinaci s výhrou Němců se mi zamlouvá.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.12.2020, 14:04 Předmět: MS 20
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na tomto tipu se mi líbí to, že je to v podstatě o tom, jestli Rusové porazí Švédy. Nevěřím totiž, že by naši porazili Američany a už vůbec, že by Rusové mohli ztratit s Rakouskem. A na výhru Ruska proti Švédsku jsou kurzy okolo 2,05, takže tady vidím value.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy