Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - leden 2021 (+9,89 unitů ... Yield +10,52 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 25.12.2020, 17:22 Předmět: Dexter blog - leden 2021 (+9,89 unitů ... Yield +10,52 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - leden 2021

Naposledy upravil propitak dne 20.02.2021, 19:48, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.01.2021, 11:37 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Lucca sice hned v prvním kole tohoto ročníku porazila SM, jenže od té doby se dost změnilo. Pro Luccu to byla vůbec jediná výhra v sezoně, k ní přidala sedm porážek. Od začátku listopadu byly hráčky navíc kvůli covidu měsíc a půl v karanténě, takže rozehranost týmu je dost mizerná. A aby toho nebylo málo, tak pár dnů před koncem roku ohlásila odchod z osobních důvodů kapitánka a nejlepší střelkyně týmu Laura Spreafico.
Naopak San Martino se hodně zvedlo po příchodu výborné Američanky Jolene Anderson, která dřív zářila v italské lize v dresu Schia. Kolem sebe má hlavně šikovné mladí hráčky a taky kvalitní litevskou pivotku Sulciuté. S pěti výhrami patří SM zaslouženě do elitní osmičky a myslím, že dnes by to měly potvrdit.

Při pohledu do tabulky vypadá zápas pátého Empoli se čtvrtou Ragusou celkem otevřeně, ve skutečnosti je ale mezi nimi dost velký rozdíl. Empoli s bilancí 8-5 docela příjemně překvapilo, ale je to tým pro střed tabulky. Naopak Ragusa (bilance 9:2) jasně patří do velmi silné Top4, která se výrazně oddělila od zbytku tabulky. Zvlášť poté, co tým posílila skvělá americká pivotka Harrison (ex-USK). V polovině prosince Ragusa porazila dokonce i euroligové Schio, Empoli by pro ni mělo být mnohem lehčím soustem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.01.2021, 11:59 Předmět: Zagreb
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dnešní slalom ukáže, zda se mění pořádky, nebo se vše vrací k těm starým...
Poslední tři roky jasně dominovaly slalomářkám Shiffrin s Vlhovou, na sklonku roku v Semmeringu je však předčily Gisin s Liensberger. Je možné, že to letos nebude už tak jednoduché, ale pořád si prostě myslím, že Petra a Mikaela jsou fenomenální závodnice, které jsou o krůček před zbytkem startovního pole. Navíc v Záhřebu se jim v minulosti hodně dařilo - Shiffrin tady vyhrála už čtyřikrát, Vlhová se tady radovala loni, kdy obě ostatním soupeřkám odskočily o parník. Na tak velký kurz u H2H nejsme u těchto hvězd zvyklí, a proto ho prostě musím zkusit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.01.2021, 12:31 Předmět: tour de ski
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Mladá Švédka Linn Svahn je rozhodně závodnicí budoucnosti, ale zatím je to hlavně sprinterka. Včera vyhrála svůj první distanční závod v kariéře a moc se mi nechce věřit, že by to dnes zopakovala. V masáku jela takticky a dlouho se vezla, aby pak v závěru využila své sprinterské přednosti. Dnes to bude trochu jiné, minimálně ze začátku bude muset jet sama, což by jí úplně nemuselo vonět.
Pokud tedy nevěřím Svahn, tak už zbývá otázka "kdo jiný"... Pokud se podíváme na handicapy na startu, tak by se podle všeho měly brzy spojit Diggins, Karlsson a Brennan, které by měly stíhat Svahn. Pokud by vyhrál kdokoli jiný mimo tuto čtveřici, tak by to bylo velké překvapení.
Pokud tedy nevěřím, že Svahn vydrží až do konce, tak je nejlepší sprinterkou a navíc skvělou bruslařkou právě zkušená Jessica Diggins, která na začátku Tour de Ski jasně ukázala, že má mnohem lepší formu než na začátku sezony, kdy se trochu trápila. Za dané konstelace mi kurzy okolo 4 přijdou fajn.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.01.2021, 12:16 Předmět: házená
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Kurzy u dalších sázkovek jsou podobné, je to o setinkách. Raději mrkněte i ke konkurenci, protože to trošku kolísá.
Důvod tipu je jasný. Norové nechtějí před MS (začíná příští týden) riskovat nákazu covidem a do Běloruska posílají svoje béčko. Přitom běloruský tým jde v poslední době nahoru a má řadu mladých šikovných hráčů. Ze skupiny postupují dva týmy a v konkurenci Lotyšska a Itálie by to mělo být skoro jasné, že postoupí právě Norové s Běloruskem. Proto to Norové trochu vypustili. Neříkám, že v náhradním týmu nejsou solidní borci, ale přece jen to nejsou hvězdy jako Sagosen, Myrhol nebo Jöndal. V dnešním duelu by měli mít domácí i trochu větší motivaci, protože hráči bojují o svoji pozici v týmu pro MS.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.01.2021, 12:33 Předmět: toblach
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Při neúčasti Norů je boj o celkové prvenství mezi muži celkem nuda. Bolšunov je úplně jinde než ostatní. Při stíhačce sice neměl úplně nejrychlejší čas, ale jel celou dobu sám a takticky, což mu bohatě stačilo na vítězství v závodě a udržení solidního náskoku v průběžném pořadí. A ještě podle mě trochu pošetřil síly. Volná patnáctka se jela naposledy v půlce prosince v Davosu a Bolšunov měl náskok na druhého Melničenka přes půl minuty...
Kurz na Diggins by byl za normálních okolností nesmysl, ale podle aktuální formy mi to už tak nepřipadá. Ebba Andersson se zatím na Tour de Ski vyloženě trápí, zatímco Diggins chytla po Novém roce parádní fazonu. Ve stíhačce právě na desítce volně byla Diggins lepší skoro o minutu a nejsem si jistý, jestli se to za dva dny může obrátit. I když se startuje v intervalech, což by mělo Andersson určitě vyhovovat víc.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.01.2021, 12:40 Předmět: NBL
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Brno po vstupu izraelského majitele nastavilo velmi zajímavou koncepci, která z nich může v blízké budoucnosti udělat konkurenta pro Nymburk. A jasné zlepšení je zřetelné už letos. Po příchodu bulharského reprezentanta Yaneva-Georgieva na konci roku se nyní vrátil i Američan Roby, který na jihu Moravy úspěšné působil už loni.
Brno porazilo v půlce prosince Hradec doma o 11 bodů, a tom jim kromě Robyho chyběl také reprezentant Puršl, tedy klíčový podkošový hráč. Naopak u Hradce dnes visí otazník nad startem zraněného srbského rozehrávače Stamenkoviče, jehož případná absence by byla velkým oslabením.
Aktuální výkonnost obou týmů naznačuje poslední zápasy, shodou okolností s Nymburkem. Zatímco Brňané s lídrem tabulky prohráli na přelomu roku jednou o 10 a podruhé o 11 bodů, Hradec utrpěl debakl o 57!
Podle mě by Brno dnes mělo vyhrát a pokud nenastoupí Stamenkovič, tak jasným rozdílem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.01.2021, 20:48 Předmět: Brno basket
Pište tipy na sázení
Citovat

To jsem si teda vybral zápas! Confused Absolutně nejhorší výkon Brna, co jsem letos viděl. Shocked Vypadalo to, že ještě nevystřízlivěli od Silvestra...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.01.2021, 11:11 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Podle mě přestřelenej kurz, za mě vyrovnaný zápas. Český a slovenský sázkovky mají na čistou dvojku mírně přes 2,8, což je pořád hodně dobrý.
Moc tomu nerozumím, protože Lublin je sice čtvrtej v tabulce před pátým Gorzowem, ale má o zápas víc. Bilance týmů jsou Lublin 7:4 a Gorzow 8:2.
A víc se mi líbí i kádr Gorzowa, který byl tvořen s vyhlídkou na úspěch v EuroCupu. Na přelomu roku sice odešla Američanka Doyle, ale místo ní přišla Walker-Kimbrough, která je podle mě ještě o trochu lepší a společně s Gustafson by měla být hlavní oporou.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.01.2021, 11:18 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Je to derby, které bývá trochu nevyzpytatelné. V posledních duelech vyhrával vždy hostující tým, což rozhodně neberu jako hlavní argument, ale spíš to ukazuje, že domácí výhoda není výrazná.
Aktuálně má podle mě "kénig" mnohem lepší tým, který chce uspět v blížícím se EuroCupu. Proto přišla už v listopadu americká rozehrávačka Teniya Page, která se zatím jeví hodně dobře, a na přelomu roku pak reprezentační pivotka Březinová, což je taky velká posila. Navíc se nemusí až tolik sehrávat, protože tady působila už loni, i když to pak ovlivnil covid.
Žabiny hrají letos bez cizinek, což znamená přece jen nižší kvalitu. Je pravda, že hrají moderní týmový basket a mají v kádru řadu šikovných talentovaných holek, ale zkušenosti i kvalita jsou podle mě na straně soupeře.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.01.2021, 11:29 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Pozor, některé sázkovky uvádí u domácího celku z Tenerife jiný název Ciudad de La Laguna!
Tady je podle mě rozdíl mezi oběma týmy celkem zřetelný. Domácí Clarinos je v tabulce šestý s bilancí 10:9, zatímco Bembibre až čtrnácté s bilancí 4:15. Tým z Tenerife sice nedávno opustila Švédka Loyd, ale místo ní vedení ihned angažovalo srovnatelnou krajanku (alespoň podle pasu) Abdi a nádavkem Maďarku Raksanyi. Za mě má Clarinos lepší základní pětku i lavičku.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.01.2021, 21:56 Předmět: Clarinos
Pište tipy na sázení
Citovat

Doufám, že jste se nikdo nedíval na webu na to Tenerife... Protože to by vás trefil šlak! Very Happy
V poslední vteřině Raksanyi široko daleko úplně sama nedala dvojtakt, takže to skončilo jen o tři body...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.01.2021, 11:13 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V říjnu Bologna doma Ragusu porazila těsně o tři body. Ale od té doby se situace trochu změnila. Především Ragusu posílila výborná americká pivotka Harrison (ex-USK). A od té doby drží sérii sedmi výher v řadě, včetně domácí nad euroligovým Schiem. Aktuální forma i srovnání kádrů (především laviček) mi vychází pro Ragusu, takže si myslím, že by doma měli vyhrát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.01.2021, 11:22 Předmět: tour de ski
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dnes se jede závěrečná šílená etapa Tour, která končí na vrcholu sjezdovky Alpe Cermis. Tady je to hodně o vůli a aktuálních silách.
Proto volím dvojičku Brennan-Stupak, protože Američanka mi v posledních etapách už přišla, že mele trochu z posledního. Sice je lepší bruslařka, ale styl zrovna v dnešní etapě zase tak nerozhoduje. Je pravda, že Stupak tady běžela v roce 2019 (ještě za svobodna jako Belorukova) a kopec jí moc nevoněl, ale to se dá říct i o Brennan. Pro mě je celkem důležitá informace od přítele Googla - obě dělí jen jeden centimetr, ale zatímco Stupak váží 55 kilo, tak Brennan údajně 68. Nemůžu uvěřit tomu, že se rozdíl 13 kil v tom hrozném stoupání neprojeví, když výkonnost obou v klasických etapách je podobná. Navíc Stupak je v celkovém pořadí druhá a v cestě za životním úspěchem do toho dá určitě všechno.

Vítězkou Tour ale podle mě bude Jessica Diggins. Kurz na Top 6 mi přijde luxusní, protože v minulosti si na Alpe Cermis nevedla vůbec špatně a patří také spíš k drobnějším závodnicím, které nemusí nahoru táhnout tolik kil. V této etapě se podle mě nedá zase tolik taktizovat, aby si hlídala soupeřky a za někým se vezla. A myslím, že Jessie to ani nemá v povaze. Podle mě půjde na doraz, což by na elitní šestku v okleštěné startovce bez Norek mělo stačit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.01.2021, 11:40 Předmět: tour de ski
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ten okruh favoritů je tak úzký, že tenhle kurz (stejný má Fortuna, T.... 2,7) mi prostě přijde fajn.
Spitsov si vedl skvěle v bruslařských etapách, ve třetí měl při stíhačce absolutně nejlepší čas, v masáku byl těsně druhý za Bolšunovem. A na sjezdovce Alpe Cermis se mu v minulosti dařilo. I v konkurenci Norů, kteří letos chybí, byl loni čtvrtý, v roce 2018 měl dokonce třetí nejlepší čas, když se ještě startovalo formou stíhacího závodu.
Podle mě mohou dnes o výhru bojovat jen čtyři borci. Kromě Spitsova jeho krajan Melnichenko, který ale nemá na Tour úplně svoji Top formu, pak Francouz Magnificat, který se ale v posledních dvou ročnících na Alpe Cermis hodně trápil, a pak Bolšunov. Toho sice není radno nikdy podceňovat, ale takový krpál asi není úplně to, co by si vysnil. Určitě bych nepodceňoval fakt, že musí nést o 17 kilo víc než subtilní Spitsov.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2021, 11:14 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Toruň odehrála podzim víceméně s dorostenkami a dostávala strašný klády. Konkrétně s Gdyní to bylo v říjnu o 54 bodů. Jenže od té doby se dost změnilo! Do Toruně přišly dvě Američanky Jackson a Burkholder, Rakušanka Sagerer, po nemoci se rozehrála bývalá reprezentantka Zietara a už je to o něčem jiném. V posledních dvou kolech Toruň prohrála s třetí Bydhoští o přijatelných 22 bodů a předtím dokonce porazila Wroclaw, což vůbec není špatný tým. Podle mě už Toruň padesátky dostávat nebude, byť je samozřejmě euroligová Gdyně jasný favorit.

Lyon v posledním kole prohrál celkem jasně v Montpellier, ale to mě zase tak nepřekvapilo, protože právě Montpellier má po dalším posílení aktuálně možná nejnabušenější kádr ve francouzské lize. Navíc Lyonu chyběly reprezentační pivotka Ciak a Američanka Clark. Minimálně první z nich by už dnes měla být k dispozici a údajně se už do tréninku zapojila i Alysha Clark. I bez ní by ale podle mě měl Lyon v čele s fantastickou Marine Johannes vyhrát. Kombinovaná sázka s poločasem mi přijde hodně zajímavá, protože kurzy na výhru v zápase se pohybují jen těsně nad 1,5. A Lyon má největší sílu v základní pětce, která by mohla rozhodnout už do poločasu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2021, 11:40 Předmět: NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

O Kirilu Kaprizovovi se už pár let tvrdí, že je to asi nejlepší hokejista mimo NHL. Letos bude mít konečně možnost o svých kvalitách přesvědčit v dresu Minnesoty. Ve třiadvaceti letech stále v pohodě splňuje podmínky pro udělení Calder Trophy a na rozdíl od teenagerů z posledního draftu má mnohem větší zkušenosti. Vždyť vlastní olympijské zlato a v posledních dvou sezonách byl nejlepším střelcem KHL! V Minnesotě na něm chtějí stavět, měl by hrát v prvním útoku s Parisem a Bjugstadem i v první přesilovkové formaci, kde Bjugstada nahradí Fiala. Není pochyb o tom, že Kaprizov je vynikající hokejista a má potenciál stát se už letos nejproduktivnějším hráčem Wild. Snad jedinou překážkou je strašák v podobě ruské mentality, s níž to někteří jeho předchůdci v zámoří nezvládli (nedávno třeba Šipačov). Zrovna Kaprizovovi bych ale docela věřil.

Osobně vidím asi jen dva velké konkurenty. Logickou volbou je jednička posledního draftu Alexis Lafreniere. To je bezpochyby fantastický hráč, ale u něj vidím handicap v tom, že v Rangers asi nedostane takový ice time, jak by si možná představoval. Na jeho postu levého křídla totiž mají skvělého Panarina i osvědčeného Kreidera. A tak Lafreniere začne sezonu až ve třetím útoku po boku Chytila a Gauthiera. Ale samozřejmě není nikde psáno, že se Lafreniere nemůže během sezony posunout v hierarchii výš. Spíš ho ale Rangers opravdu nechají otrkat, tak jako třeba loni Kakka, který se nyní posune do druhého útoku. Lafreniere teprve nedávno oslavil devatenáctiny a jen opravdové výjimky se dokážou v NHL prosadit v tak mladém věku. Poslední jedničkou draftu, která následně získala Calder Trophy, byl Matthews v roce 2017. Ten už měl v té době ale zkušenosti s dospělým hokejem po sezoně ve Švýcarsku, která mu podle mě dost pomohla.

Možná i víc se proto obávám jiného hráče Rangers, a to dalšího Rusa - gólmana Igora Šesťjorkina. Ten se už loni ukázal při třinácti startech v dobrém světle, nemluvě o výborných výkonech na farmě. A teď má otevřené dveře dokořán po odchodu Henrika Lundqvista. Ve dvojičce s krajanem Georgievem by měl být právě Šesťjorkin jedničkou. V pětadvaceti letech bude patřit k nejzkušenějším nováčkům, vždyť už startoval na třech světových šampionátech a olympiádě, byť většinou jako náhradník. Rangers mají perspektivní kádr, který by měl jít výkonnostně nahoru. A bude dost záležet právě na Šesťjorkinovi, jestli to bude už letos. Pokud se týmu bude dařit, může být mladý gólman vážným adeptem na Calder Trophy. I když tady mají určitě výhodu hráči v poli, zejména pak útočníci, kteří jsou prostě víc vidět. Posledním gólmanem, který cenu pro nováčka sezony získal, byl Steve Mason v roce 2009. Častěji získá trofej ten, kdo jednoduše nasbírá nejvíc kanadských bodů. A to je šance pro produktivního Kaprizova!

Je možné, že se během sezony najde někdo, kdo překvapí. Jako třeba loni Dominik Kubalík. Osobně jsem hodně zvědavý na dalšího ruského gólmana Sorokina, který má ale v Islanders začít sezonu jako dvojka za krajanem Varlamovem. Nedivil bych se ale tomu, kdyby ho brzy z této pozice vytlačil.

Posledním hráčem, kterého bych ještě zmínil, je americký útočník Trevor Zegras. Po tom, co předvedl na nedávném MS dvacítek, bych ho rozhodně nepodceňoval. Proto mě dost udivuje, že Anaheim stále váhá, jestli ho vůbec zařadí do týmu. Při současné bídě Kačerů bych se určitě nebál dát Zegrasovi prostor v jednom z prvních dvou útoků. A to by pak vyrostl Kaprizovovi další vážný konkurent.

V nabídce Tipsportu jsou (na rozdíl od Zegrase a Sorokina, kterého má ale Fortuna) i borci z loňského draftu, ale nemyslím si, že by kromě Lafreniera měl někdo reálnou šanci na Calder Trophy, Stützle nebo Byfield ještě nejsou hotoví hráči a jejich čas podle mě teprve přijde.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2021, 14:10 Předmět: NHL - kanadské body
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Před startem NHL jsem vybral pár tipů na kanadské bodování hráčů. Tam samozřejmě bude hodně záležet na případných absencích, což může být v době "koronavirové" trochu problém. Proto raději s výší vkladu opatrně!

Moc nevěřím, že by Jakub Vrána dokázal zopakovat loňskou sezonu, která byla pro něj zatím suverénně nejlepší, když získal 52 bodů v 69 zápasech. Aby v letošních 56 zápasech posbíral 41 bodů a víc, tak by musel udržet toto tempo. A to ještě za předpokladu, že bude celou sezonu fit. Připomeňme si ale poslední play-off, kde se naopak trápil a v osmi duelech neměl jediný bod. Myslím, že to bude něco mezi oběma těmito extrémy. Každopádně v konkurenci ofenzivních hvězd Ovečkina, Bäckströma, Oshieho či Kuzněcova nebude jeho ice time příliš vysoký a na přesilovku se taky moc často nedostane.

Ondřej Palát zazářil v play off, kde 11 góly výrazně přispěl Tampě k zisku Stanley Cupu. A já věřím, že bude ve výborných výkonech pokračovat. Měl by být totiž opět členem elitní formace, jen už vedle něj a Pointa nebude dlouhodobě zraněný Kučerov, ale naopak uzdravený kapitán Stamkos. Což vyjde přibližně nastejno...
Dlouhodobá čísla v této dvojičce mluví pro Tatara, ale tak nějak subjektivně cítím, že Palátův potenciál je prostě výš. Tatar sice asi začne v prvním útoku s Gallagherem a Danaultem (což rozhodně nejsou Point a Stamkos!), ale u Montrealu jsou jednotlivé řady dost vyrovnané a Tatarův ice time podle mě nebude tak vysoký jako Palátův. Navíc si myslím, že Tampa by měla střílet mnohem víc gólů než Montreal.


Naposledy upravil Dexter dne 13.01.2021, 14:25, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2021, 14:12 Předmět: NHL - kanadské body
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Nějak jsem si zasedl na Slováky Very Happy a po Tatarovi jdu i proti Pánikovi. Ten to bude mít podle mě ve Washingtonu hodně těžké. Pokud jsem psal, že Vránovo vytížení nebude nic moc, tak o Pánikovi to platí dvojnásob. Nejspíš se bude pohybovat na hraně mezi třetím a čtvrtým útokem.
To Ondřej Kaše by měl dostat v Bostonu určitě větší prostor, zvlášť když v prvních zápasech bude chybět jiné pravé křídlo David Pastrňák. Vedení s ním počítá do druhé lajny s Krejčím a DeBruskem, kde v play-off vůbec nevypadal špatně. Jen musí víc proměňovat šance, do nichž se umí dostat. Každopádně už v minulosti dokázal v Anaheimu, že umí sbírat body, loni ho bohužel přibrzdilo i zranění. Opět tady věřím, že Kaše má vyšší potenciál než Pánik.

V souboji kanadských ofenzivních beků sázím na mládí. Cale Makar loni získal Calder Trophy pro nejlepšího nováčka a nasbíral na beka parádních 50 bodů v 57 zápasech. A v play-off přidal dalších 15 v 15 utkáních. Nevidím důvod, proč by tato čísla neměl letos minimálně zopakovat. Colorado je považováno za jednoho z největších favoritů na Stanley Cup a s borci jako MacKinnon nebo Rantanen se body sbírají celkem lehce...
Naopak Kris Letang je (stejně jako celý Pittsburgh) už trochu na ústupu ze slávy. A tady navíc vidím velkou šanci v tom, že Letang neodehraje kompletní sezonu. V posledních letech totiž strávil pomalu víc času na marodce než na ledě. Zranit se může každý, ale Letang je k tomu hodně náchylný. A to stejné platí i o Crosbym a Malkinovi. Makarovi může Letang podle mě konkurovat jen v případě, že budou všichni tři zdraví a zavzpomínají na svá nejlepší léta.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2021, 14:43 Předmět: NHL - kanadské body
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak Fortuna dočasně některé dvojičky stáhla, asi poté, co pár z vás vsadilo...
Myslím, že si jen ověřují, jestli třeba agentury nevydaly zprávu o nějakém zranění, která by zapříčinila hromadné sázky. Nejspíš všechny dvojičky do nabídky vrátí, i když je bohužel možné, že se změněnými kurzy.
Tak to udělali třeba s Hronkem proti Zachovi, kde jsem si mimochodem taky vsadil na beka Detroitu, který by měl být nejofenzivnějším zadákem Red Wings, zatímco u Zachy to po návratu Hischiera a Bratta do sestavy Devils vidím přinejlepším na třetí lajnu.

Alternativní tipy u dvojiček Páník-Kaše a Palát-Tatar jsou na počet gólů, což by mělo být víceméně podobné jako u bodů.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2021, 17:10 Předmět: ms házená
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Domácí Egypt bych rozhodně nepodceňoval! Je to dlouhodobě nejlepší africký tým, který na posledním MS skončil osmý. A třeba na MS do 19 let vybojoval předloni zlato! Z tohoto týmu jsou tady dvě největší hvězdy - nejlepší střelec turnaje Hassan Walid Kaddah a MVP Ahmed Hesham, který hraje ve francouzském Nimes. Klíčoví však budou zkušenější borci - živoucí legenda a národní hrdina Elahmar, Sanad (nejlepší pravé křídlo loňského ročníku francouzské ligy), Elderaa (MVP loňského mistrovství Afriky), Yahia (nedávno se slušně uvedl při Final Four Ligy mistrů v dresu Veszprému) nebo zkušený pivot Shebib. Velkou výhodou je kromě domácího prostředí pro Egypt také to, že na rozdíl od většiny dalších týmů jim v podstatě nechybí žádný důležitější hráč.

To se ovšem zdaleka nedá říct o Švédech, kteří přijeli bez několika hvězd. Z různých důvodů chybí gólman Appelgren, křídla Ekberg a Tollbring, pivot A. Nilsson nebo spojky Ekdahl, L.Nilsson a Jeppsson. To všechnou jsou hvězdy, které musí chybět!

O prvenství ve skupině asi mohou jen snít Chilané, kteří by měli být outsider. Místo odstoupivších Čechů narychlo zaskočili Makedonci, kteří sice mají skvělého Lazarova, ale celkově nepatří ke špičce a navíc neveřím, že takhle narychlo budou mít nějak vyladěnou formu. Oslabené Švédy by možná mohli potrápit, ale proti nahecovanému Egyptu jim nevěřím.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2021, 17:37 Předmět: ms házená
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Bjarki Mar Elisson je třicetileté levé křídlo z německého Lemga. Je to rozený střelec a letos má parádní fazonu. Zatím je nejlepší střelec celé bundesligy, když nasázel v 16 zápasech 107 gólů. Aktuální formu potvrdil v neděli, kdy byl s devíti góly jasně nejlepším střelcem týmu při výhře nad Portugalskem v kvalifikaci ME.
Na loňském ME se o pozici nejlepšího střelce Islandu dělil hned se dvěma hráči. Jenže hvězdný Aron Palmarsson z Barcelony na MS chybí a Alexander Petersson už je ve 40 letech trochu za zenitem a nedostává v zápasech tak velký prostor jako dřív. Spíš se bude dělit o svůj čas v útoku na pravé spojce s Viggó Kristjánssonem, který je také dobrý střelec. To Elisson je na svém postu jasná jednička a navíc by měl být i první volbou pro střelbu sedmiček.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.01.2021, 14:44 Předmět: ms házená
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

T.... a Niké mají 1,85, což mi všechno přijde pěkné.
Ve skupině H je favorit Slovinsko (pro Bělorusy ale ne úplně nehratelný soupeř) a papírový outsider Korea. O druhé příčce by se tedy mělo teoreticky rozhodnout v souboji Rusů s Bělorusy, a tam jsou kurzy na výhru Běloruska okolo 1,45 - 1,50.
Rusko prožívá momentálně v mužské házené velkou krizi, kterou umocnio loňské 22. místo na mistrovství Evropy. Aktuálně ani nemají klubový tým v Lize mistrů, chybí výraznější osobnosti.
Bělorusko je na tom momentálně líp, v posledních letech jim vyrostlo několk výborných mladých hráčů, mezi nimiž asi nejvíc vynikají pivot Karalek a křídlo Vailupau. Kostru týmu tvoři hráči euroligového Brestu a jejich kádr podle mě vypadá o dost zajímavěji než ten ruský. Bělorusko obsadilo na posledních třech evropských šampionátech shodně desáté místo a asi je jen otázkou času, kdy se jim podaří dostat výš.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.01.2021, 14:38 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V Istanbulu vyhrálo Fenerbahce 77:70, teď se hraje v Praze, takže by to teoreticky měl být vyrovnaný zápas. Jenže na straně USK vidím jeden velký problém! Tím je zranění Alyssy Thomas, která byla naprosto klíčovou hráčkou Pražanek. Byla strašně důležitá hned v několika herních činnostech a je opravdu málo hráček na světě, které by ji dokázaly nahradit. Nepatří k nim ani Candace Dupree, kterou klub pohotově angažoval jako staronovou posilu. Dupree je kvalitní basketbalistka, ale Thomas to prostě není.
Naopak Fenerbahce přivedlo na přelomu roku také svoji bývalou hráčku - Ukrajinku Alinu Iagupovou. Ta hraje v podstatě chlapskej basket (hodně netaktně dodám, že na to i vypadá Smile ) a když má den, tak je skoro nebránitelná. To je velká posila! Snad jedinou komplikací pro tento tip je zranění Satou Sabally, která byla v předchozí bublině asi nejlepší hráčkou Fenerbahce. Před devíti dny si v lize zvrtla kotník, ale nepodařilo se mi vygooglit, jak moc je to vážné. Pokud by nehrála, tak by to bylo citelné podkošové oslabení, ale i tak bych o něco víc věřil Fenerbahce. Pokud bych zjistil, že je Sabally už fit, tak bych se nebál ani vyššího vkladu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.01.2021, 14:56 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Galatasaray si vede velmi dobře v turecké lize (15:2), ale v Eurolize má zatím jen dvě prohry se Šoproní. Navíc na přelomu roku ztratil největší hvězdu Courtney Williams, která se z rodinných důvodů vrátila do USA. Přišly za ni sice hned dvě zkušené Američanky Epiphanny Prince a Angel McCoughtry, ale Prince ještě v zápase nenastoupila a McCoughtry zatím odehrála v posledním ligovém zápase 14 minut, takže souhra ještě asi nebude ideální.
Basket Landes je euroligový nováček, ale zatím si vede slušně, protože v první bublině dokázal porazit Bourges. Mají skvělou dirigentku Dumerc, výbornou Ayiyi-Vukosavljevic (ex-USK) a od přelomu roku nově i Srbku Nevenu Jovanović. Aktuální forma vypadá slibně, minulý týden vyhrály v lize na palubovce silného Charleville. Navíc se hraje v Bourges, takže pro Landes napůl domácí prostředí. Věřím, že tento zápas bude vyrovnanější než ukazují kurzy.

V první bublině Orenburg hodně překvapivě Kursk porazil o tři body, potom s ním v lize prohrál o deset. Myslím si, že nějakou jasnou výhrou Dynama to neskončí ani tentokrát. Kursk totiž letos nemá zdaleka tak silný kádr jako v předchozích letech. Před pár dny navíc odešla Švédka Zahui, za niž přišla okamžitě jako náhrada Slovinka Lisec, což je dejme tomu téměř rovnocenná náhrada, jenže poprvé nastoupí za Dynamo až právě proti Naděždě.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.01.2021, 9:51 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Francouzský tým Villeneuve d´Ascq z předměstí Lille býval zvyklý hrávat o patro výš v Eurolize. A možná by se v ní neztratil ani letos. V silné francouzské lize má bilanci 6:4 a třeba s vedoucím Bourges prohrál nedávno jen o tři body. Hru řídí zkušená Španělka Ygueravide, výborná je Američanka Peters a solidní hráčky jsou i na lavičce, což umožňuje slušnou rotaci.
Proti Cadi La Seu jsou na neutrální půdě v Rumunsku určitě favoritem. Jejich soupeř je ve španělské lize mírně podprůměrný s bilancí 8:12. Mají poměrně mladý kádr, který hraje rychlý basket, ale obávám se, že pro Eurocup trochu chybí kvalita.

MBA Moskva je výjimkou mezi ruskými týmy, protože nespoléhá na drahé cizinky, ale výhradně na domácí hráčky. Přitom ty nejlepší jsou samozřejmě v euroligových kádrech Jekatěrinburgu, Kursku a Orenburgu. Na MBA zbyla spíš druhá sorta, i když hráčky jako Leshkovtseva, Nizamova, Shtanko nebo veteránka Kirillova mají svoji kvalitu a nelze je podcenit.
Přesto si myslím, že by to nemělo stačit na turecký Elazig, který před nedávnem obměnil tábor cizinek. Zůstaly slovinská rozehrávačka Barić a americká pivotka Cannon, které se osvědčily, a naopak odešly naše Hanušová a další Američanka Atkins, které se v Turecku vůbec nedařilo. Místo nich přišla černohorská veteránka Dubljević a famózní střelkyně Kelsey Mitchell. Domácí hráčky už takovou kvalitu nemají, ale Elazig má oproti turecké lize výhodu, že v Eurocupu můžou hrát všechny čtyři legionářky společně. A jejich kvarteto je opravdu hodně silné!

U zápasu Clarinos vs. Charleville pozor na různé názvy klubů, každá sázkovka to používá jinak. Na papíře domácí klub z Tenerife (hraje se ale ve Valencii) je označován buď jako Clarinos, nebo taky jako Ciudad de la Laguna a soupeřky z Francie zase buď Carolo Flammes, nebo Charleville.
Španělky nemají špatný tým a ve španělské lize mají vyrovnanou bilanci 10:10, ale pro mě je jasným favoritem francouzský tým. A to možná i na celkové vítězství v Eurocupu! Jejich kádr má euroligové parametry. Zkušenosti z WNBA mají Nigerijka Akhator, Američanka Nared, kapitánka francouzské repre Miyem i skvělá Yvonne Turner, vlastnící maďarský pas. Když k tomu přidáme dlouholetou dirigentku týmu Bouderru, Srbku Čadjo, talentovanou Pouye nebo zkušenou Sy Diop, tak tady máme celek jako víno.

Královo Pole je pořadatelem jedné z bublin, ale to jim podle mě k postupu nepomůže, protože vyfasovali opravdu těžkou skupinu. Na Gorzow narazili jž loni, kdy venku prohráli o 36 a pak doma senzačně o 4 vyhráli. Jenže si nemyslím, že by se něco takového mělo opakovat, Polky si dají určitě pozor. Kvalita kádru je na straně Gorzowa, skvělé jsou především Američanky Walker Kimbrough a Gustafson, které se budou Brňankám těžko bránit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.01.2021, 10:01 Předmět: ms házená
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Fortuna bohužel asi jako jediná umožňuje tuto kombinaci, která je částečně podpůrná. Můj hlavní tip je na vítězství Egyptu ve skupině, což předpokládá, že porazí Slovince. A ti by pak měli velký problém s postupem do čtvrtfinále, protože už prohráli s Ruskem. Naopak Chorvatsko má hodně hratelnou skupinu, z níž by teoreticky měli postoupit společně s Dány.
Dá se očekávat, že kurzy nevydrží dlouho. Pak se dá jako alternativní tip zvolit pouze výhra Egypta ve skupině, na což má aktuálně nejvyšší kurz Sazka - 4,00.
A já osobně jsem si vsadil i na medaili pro Egypt (kurz 6,00), protože i přes smolnou porážku se Švédy se mi zatím hodně líbí.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.01.2021, 13:39 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Ještě před týdnem bych vsadil na Gorzow i tak za 1,7. Jenže hlavně v prvním zápase bubliny s KP Brno hráli hodně pod svoje možnosti. Pořád ale jsou ve hře o postup a věřím, že potvrdí kvalitu kádru, který je díky zahraničním posilám podle mě o něco kvalitnější než u MBA, který spoléhá výhradně na ruské hráčky.

V duelu Schia s Gironou půjde o druhé postupové místo ze skupiny. Girona vyhrála první vzájemný duel o 4 body a o něco líp vypadala i v předchozích zápasech současné bubliny. Včera dokonce dlouho trápila hvězdný Jekatěrinburg! Schio by mělo mít mírně navrch pod košem, Girona zase na perimetru. Věřím, že rozhodnou idndividuality, které má výraznější španělský tým hlavně v Chelsea Gray, Srbce Vašíć (za svbodna Petrović) a zkušené Palau.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.01.2021, 10:59 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady je podle mě dost přestřelený kurz na zápas, který by měl být vyrovnaný. Vychází asi především z prvního vzájemného duelu této sezony, který Empoli doma jasně vyhrálo. Jenže tenkrát chyběla Magnolii rozehrávačka Bonasia a přímo v zápase se zranila pivotka Linskens. I v dalších kolech tým Campobassa pronásledovala zranění, ale teď už jsou komplet až na Linskens, místo níž však přišla podobně kvalitní Chorvatka Tikvć.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.01.2021, 11:37 Předmět: ms házená
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Francie zatím neztratila jediný bod a působí na mě celkem suverénně. I když v některých zápasech neoslnila. Jenže to vypadalo, že prostě hrají jen to, co potřebují, a možná trochu šetří síly na play-off, protože turnaj je dlouhý. Z tohoto důvodu je pro ně výhodou, že mají dost vyrovnaný a kvalitní kádr, takže opory nemusí být tak přetěžované, jako u některých jiných týmů.
Parádní zápas odehráli s Norskem, které porazili 28:24 a svoji sílu jasně deklarovali včera, když přejeli Portugalce 32:23. Sice jim chybí hvězdná střední spojka Nikola Karabatic, jenže jeho "záskok" Kentin Mahé zatím podává výborné výkony, takže to jako žádný vážnější problém nevypadá.
Pro tento tip bude důležitý i dnešní zápas Španělsko-Maďarsko. Byl bych raději, kdyby vyhráli Španělé, kteří jsou podle mě silnější. Pak by hlavní tři papíroví konkurenti Francouzů (Dánsko, Norsko a Španělsko) byli v horní části pavouka, stejně jako nebezpečný Egypt, který může doma překvapit. Dolní část pavouka, v níž je Francie, by pak byla podle mě o dost přijatelnější. Ve čtvrtfinále by ji čekali Maďaři a v případě postupu pak v semifinále buď Švédi, nebo někdo ze zamotané skupiny II, kde se dnes rozhodne o postupujícím mezi trojicí Chorvatsko, Argentina, Katar.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy