Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - únor 2021 (+12,54 unitů ... Yield +11,00 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.02.2021, 10:48 Předmět: biatlon štafeta ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Celkem dnes věřím Švýcarkám (se třemi sestrami Gasparinovými), které vypadaly v individuálních závodech výborně a všechny jezdily dobře. Vyniklo šesté místo Seliny Gasparin v individuálu a sedmé místo Haecki ve sprintu. U nás jsou handicapem slabší běžkyně Jislová s Puskarčíkovou, která nejspíš na druhém úseku dost ztratí na Selinu Gasparin. A pak tu máme riziko jménem Charvátová, u níž je to na střelnici loterie. Lépe řečeno spíš skoro jistota, že to pokazí...

Kurzově jsou podle mě trošku podhodnocené Rusky. Vzhledem k tomu, že letos vyhrály poslední štafetu v Anterselvě a taky byly dvakrát čtvrté. Nemají vyloženou hvězdu (možná Mironova), ale jsou vyrovnané a na střelnici poměrně jisté. Rakouská štafeta je spíš "Hauser a ty další". Zdouc a Schwaiger jsou pomalejší ve stopě, Innerhofer to zase často odpálí na střelnici. Věřím, že před posledním úsekem budou mít Rusky takový náskok, že už s tím Hauser nic neudělá.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.02.2021, 11:06 Předmět: biatlon štafeta muži
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Stejně jako v ženách dávám dvojičku Rusko-Rakousko. A tady by mě být rozdíl ještě větší. Rusové jezdí štafety tradičně dobře, jsou to dobří střelci. V letošních čtyřech závodech svěťáku byli jednou třetí a třikrát čtvrtí. Rakušáci byli nejlíp šestí... V Pokljuce se daří jen rychlostřelci Ederovi, ostatní zaostávají. Eberhard může jen vzpomínat na lepší sezony, po odchodu Landertingera do sportovního důchodu chybí rakouské štafetě větší kvalita.

Bělorusové nejsou tak silní jako jejich ženy, navíc jedou bez Bocharnikova. Ukrajinci tady podávají lepší výkony, obzvlášť Pryma má superfazonu. A jsou to výborní střelci!

Finové se mírně zlepšují, ale pořád v biatlonu zdaleka nepatří mezi velmoce. Sice byli v Anterselvě sedmí, ale podle mě by na desítku neměli dosáhnout. Švýcaři v čele s Wegerem mají o trochu lepší tým, štafety jezdívají víceméně stabilně na chvostu první desítky - letos byli třikrát devátí.

Ve federálním souboji favorizuju naše borce. Krčmář má slušnou formu a Moravec v individuálu také nezajel (a hlavně nezastřílel) vůbec špatně, navíc se bude chtít rozloučit co nejlepším umístěním. Mladý Karlík v mix štafetě nezklamal, trochu jde strach ze střelby Štvrteckého, což je asi největší úskalí. Nějaký supervýsledek to asi nebude (desítka by byla úspěch), ale na Slováky by to stačit mělo. Po prvních dvou úsecích (Šíma, Hasilla) by nemuseli tolik ztrácet, ale mladíci Bartko a Baloga nemají výkonnost na to, aby mohli držet krok se světovou elitou, kam třeba Krčmář patří.


Naposledy upravil Dexter dne 20.02.2021, 11:17, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.02.2021, 11:08 Předmět: biatlon štafeta muži
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Přijde mi, že kurzy na výhru Norů jsou až moc nízké. Přitom podle mě to bude proti Francouzům otevřené. Zatím mají dokonce na šampionátu lepší formu. Jen považte: Jacquelin - mistr světa ve stíhačce a bronzový ve sprintu, Desthieux - stříbrný ve sprintu, Fillon Maillet - čtvrtý ve stíhačce i v individuálu, Guigonnat - mistr světa v mix štafetě!!!
Norové se trochu hledají, hlavně střelecky se nedaří J.T.Boeovi, jeho bratr Tarjei skončil v individuálu 70.! Proto možná trochu překvapilo, že vůbec štafetu jede. Naopak v týmu není v individuálu bronzový Dale, což moc nechápu. Místo něj pojede vůbec poprvé tady v Pokljuce Christiansen, a to hned na posledním úseku. Pokud se Francouzi udrží v kontaktu, tak by to měl podle mě proti skvělému Jacquelinovi hodně těžké.
Hodně bude záležet, v jakém světle se představí bratří Boeové. Pokud Tarjei někde nenašel formu a J.T. nebude trefovat terče, tak by mohli slavit Francouzi, což se ostatně stalo při posledních dvou štafetách ve světovém poháru.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.02.2021, 9:52 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tabulka trochu zkresluje, protože Charleville má o tři zápasy míň než některé jiné týmy. Ve skutečnosti jsou podle mě adeptem na první čtyřku. První zápas vyhrálo Charleville doma o 17 bodů a podle mě jsou mírným favoritem i dnes, přestože dostali naposledy hroznej kotel od Montpellier. Ale Villeneuve na tom byli podobně s Landes. Když se podívám na kádry, tak je síla na straně hostujícího týmu, který ještě nedávno posílila výborná Američanka Yvonne Turner a už dříve tam byli např. Nigerijka Akhator, další Američanka Nared nebo kapitánka francouzské repre Miyem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.02.2021, 11:33 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ještě jsem si počkal na soupisky, které mě ujistily. Mersin opustila hvězdná Ukrajinka Iagupova (Fenerbahce) a na soupisce už není ani její krajanka Naumenko, takže zbyla jediná cizinka - Britka Anigwe. To Kayseri naopak nedávno přivítalo výbornou Lotyšku Laksu a především zkušenou Američanku Glory Johnson, k nim má ještě další Američanku, téměř dvoumetrovou Kalani Brown, a Srbku Miljković. A ani domácí hráčky nejsou horší než u domácích, Gülcan, Günay nebo Ural jsou dlouhodobé členky širšího kádru turecké repre. Podle mě by mělo Kayseri vyhrát a nebál bych se ani nějakého nižšího handicapu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.02.2021, 12:35 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

První vzájemný zápas vyhrálo Nesibe v listopadu doma jen o bod, jenže v té době ještě hrály za Botas dvě opory turecké repre Alben a Senyürek, které jsou teď zraněné. Bez nich tým klesá tabulkou a už je sedmý, zatímco Nesibe je třetí.
Jacob3003
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 3.6.2016
Tipy a sázky: 9
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.1
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.02.2021, 12:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

20/02/2021 10:00 Lyzovani MS v alpském lyžování (Cortina d´Ampezzo): Slalom ženy: Meillard - Moltzan 2 vklad 3/10 (2.05 Sazkabet) VOID dnf/dnf

Tato sazka nebyla vyhodnocena jako Void..ja to mam jako chybu
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 72
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 45
Vklady: 117 unitů
Výhry: 127.24 unitů
Profit: +10.24 unitů
Yield: +8.75 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.11.2009
Tipy a sázky: 152
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 25.02.2021, 20:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

jj Sazka to vyhodnotila jako Vadu,už jsem to tu psal 21.2.

Tak Sazka to vyhodnotila jako vadu.Měl jste to tam ještě někdo vsazené..

"Váš tiket je vyhodnocen v souladu s Herním plánem Internetové kurzové sázky SAZKA BET, schváleným Ministerstvem Financí, podle dosaženého výsledku.

Melanie Meillard narozdíl od soupeřky dokončila 1.kolo a nedokončila až 2.kolo.
Paula Moltzan nedokončila již 1.kolo.
Za vítěze duelu je proto považována Melanie Meillard.
Váš tip Paula Moltzan tedy nebyl správný a tiket je vyhodnocen korektně jako nevýherní.

Sázky by se vracely v případě, že by obě závodnice nedokončily stejné kolo.


Sorry klidně to odtud potom smažte.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.02.2021, 8:05 Předmět: slalom MS
Pište tipy na sázení
Citovat

Tento týden jsem moc nebyl na netu, takže to řeším až teď...
Omlouvám se za špatné vyhodnocení dvojičky Moltzan-Meillard ve slalomu. Zatímco T.... to (podle mě naprosto logicky) vyhodnotil jako void, tak Sazka má pravidla opravdu jinak a u nich trochu nepochopitelně "vyhrála" Meillard, přestože závod nedokončila. Měl jsem to v nějaké akovce, která už byla stejně zabitá, takže jsem to moc neřešil a přehlídl, že to není void.
Zařídím u admina, aby to ve vyhodnocení sázek opravil, určitě nechci nic úmyslně falšovat!
Díky za pochopení!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.02.2021, 8:31 Předmět: oberstdorf
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Rozhodně žádná tutovka, ale prostě mi to nedá...
Klaebo vypadal ve sprintu fantasticky, má formu jako hrom. Primárně je to sice sprinter, ale dokázal už vyhrát i pár distančních běhů. Má za sebou i jednu výhru ve Světovém poháru právě ve skiatlonu. A nemyslím si, že by v nabitém norském týmu dnes nastoupil, kdyby mu vedení týmu (a také on sám) nevěřilo, že má na medaili. To by se raději šetřil na zítřejší týmový sprint a dnes by dostal šanci někdo jiný.
Největší hrozbou je Bolšunov, který se může pokoušet ujet. Otázka je, jestli na něj Norové pojedou třeba trochu týmově. Pokud by dojela do cíle větší skupinka a Klaebo se v ní udrží, tak bude ve finiši určitě největší favorit na zlato.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.02.2021, 8:42 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Malým problémem tohoto zápasu je fakt, že v něm o moc nejde. Ale nemyslím si, že by to jeden z týmů jenom odchodil...
První zápas Slavia doma vyhrála o sedm bodů, ale to hrály v základní sestavě Chomutova Satoranská a kapitánka Krejzová, které jsou teď mimo (mateřská/zranění). To je velké oslabení jak do kvality, tak do možností rotace sestavy. Momentálně má Slavia podle mě na každém postu o trošku lepší hráčku.
Chomutov měl jasný vrchol posledních dní v pohárovém čtvrtfinále s Ostravou, protože Final Four bude právě v Chomutově. Ostravu porazil, ale taky proto, že Slezankám chyběly opory Tarkovičová a Rašková. A hlavně - Slavia je o dost lepší tým než Ostrava. Věřím, že pojedou na výhru, která může být povzbuzením před play-off.


Naposledy upravil Dexter dne 3.03.2021, 9:56, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.02.2021, 10:04 Předmět: slalom MS
Pište tipy na sázení
Citovat

Vyhodnocení slalomu Moltzan-Meillard opraveno z voidu na KO. Ještě jednou se omlouvám za nepozornost!
assembly
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.7.2006
Tipy a sázky: 1695
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8Hodnocení kvality tipů: 184.8
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.02.2021, 12:15 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

záleží na sázkovce, tipáč dal VOID a nechal to to jako VOID, sazkabet jsou větší svině prostě, mě vyhodnotili KO tip jako VOID (NHL pod širým nebem) VEGAS-COLORADO, a pak to přehodnotili a šáhli na už na vyplacené peníze a strhli mi to jako KO, kdybych po vyplacení VOID vybral účet, tak by mě asi i poslali do mínusu ??? a vymáhali, toť moje zkušenost s sazkabet
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.02.2021, 17:46 Předmět: bolka
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Bolce nijak zvlášť nefandím a je mi celkem jedno, jestli spadne. Ale pořád to nějak nechápu, že takhle relativně zabezpečenej tým se zkušeným koučem a na českou ligu slušným kádrem je tam, kde je. Prostě si myslím, že už nastal čas, aby konečně ukončili šňůru dvanácti zápasů bez prohry. A když se jim podaří dát nějakej ten gól už do poločasu, tak to může být klidně výhra s handicapem. Ofenzivní potenciál tam určitě je, jenom nesmí třeba Škoda dvakrát minout ze dvou metrů prázdnou branku jako ve Zlíně...
Počítám, že by Škodu mohl na hrotu nahradit třeba mladej Drchal, stejně tak očekávám v bráně Šedu místo Diviše, kterej byl druhým hlavním viníkem prohry ve Zlíně. Do sestavy se může po karetním trestu vrátit Matějovský, který by tomu mohl dát myšlenku, když se s Jarolímem dostal do války Budínský. Což je podle mě škoda, protože ho mám za dobrýho fotbalistu (i když mu to poslední dobou až tak nešlo), ale Jarolímovy metody mu asi nevoněly. Nevím...
I tak je tam do útoku hodně zajímavejch hráčů - Ladra, Malínský, prosadit se dokáže i DM Takács, minimálně hlavou při standardkách. Celkem slušně vypadal i Zmrhal po návratu z Itálie, horší už to bylo se Skalákem, kterej toho v Anglii za poslední rok moc nenahrál a je to na něm vidět. To prostě není kádr na sestup!
Musím uznat, že Karviná se mi letos docela líbí, ale nedá se nic dělat. Prostě už přišel pro Bolku nejvyšší čas! Nechci tady spekulovat, ale řekl bych, že i vedení pro výhru udělá maximum... Protože už to fakt smrdí a Bolka určitě sestoupit nehodlá!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.02.2021, 0:06 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Omlouvám se za tak pozdní čas tipu, který je pro noční vytrvalce, nebo ranní ptáčata. Je to výjimečně, ale zápas se hraje už v osm ráno...
Syktyvkar je ambiciozní klub, který dost investoval do kádru, a tak je vedení logicky nespokojené, že výsledky nejsou až tak dobré. Proto nyní přišel zkušený kouč Vasin a věřím, že se projeví efekt "nového koštěte". Kádr kvalitu má, je tam několik ruských reprezentantek i tři kvalitní Američanky.
V tabulce jsou na tom oba týmy podobně, ale kádr má podle mě o něco lepší Syktyvkar, který první zápas doma vyhrál o pět bodů. I venku jsou pro mě (velmi) mírným favoritem, kurzy přes 3 jsou podle mě přestřelené!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.02.2021, 9:17 Předmět: oberstdorf
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Noři letos kvůli covidu velkou část sezony Světového poháru vynechali a spíš se připravovali doma. Proto byla jejich forma trochu neznámou, ale už první disciplíny ukázaly, že se Norové na šampionát připravili skvěle.
Evidentní to bylo u zkušené sprinterky Maiken Caspersen Falla, která byla ve sprintu klasicky stříbrná. Věřím jí i do týmů, ostatně v této disciplíně vyhrála už dva světové šampionáty. Je pravda, že tehdy jela s Oestberg, resp. Heidi Weng, které v té době měly asi vyšší výkonnost než Tiril Udnes Weng, která s ní pojede dnes, ale Tiril byla ve čtvrtečním sprintu šestá, takže formu rozhodně má. Spolu jely jenom jeden svěťák předloni v Lahti, kde byly druhé. Dnes se jede volně, což by mohlo Norkám možná vyhovovat ještě víc než klasika. Vždyť Falla je mistryně světa ve sprintu bruslením z let 2019 a 2017!
Jasnými kurzovými favoritkami jsou Švédy, což je logické vzhledem k průběhu letošního svěťáku, ale úvodní sprint tady v Oberstdorfu ukázal, že by nemusely být neporazitelné. Z formy je hvězda Linn Svahn, která dnes ani nenastoupí.
U dalších štafet vidím vždy nějakou tu slabinku oproti Norkám. Slovinky vyhrály poslední svěťák, ale Urevc přece jen není úplně TOP závodnice a mohla by přivézt Lampič nějakou ztrátu. Přesto jsou určitě adeptky na medaili.
Dost z formy vypadají Rusky, navíc Stupak a Nepryaeva mají na rozdíl od většiny ostatních týmů v nohách včerejší náročný skiatlon.
Američanky senzačně nepostavily Diggins a bez ní podle mě na medaili nemají. Brennan už nemá formu z úvodu sezony a Bjornsen je neznámá, protože půl roku prakticky nelyžovala a přemýšlela o konci kariéry.
Do bojů o medaile můžou zasáhnout Švýcarky, ale Fähndrich v klasickém sprintu ani nepostoupila z kvalifikace. Sice je lepší bruslařka, ale kdyby měla Top formu, tak by se jí to nemohlo stát...
Finky asi nemají takovou kvalitu, Joensuu je spíš lepší průměr a Parmakoski není sprinterka, navíc má taky v nohách skiatlon.
Podle mě by si to mohly Norky rozdat klidně i o zlato se Švédkami, zasáhnout do toho mohou i Slovinky. Pokud ovšem nepřijde nějaký pád, jak to ve sprintu poměrně často bývá...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.02.2021, 9:57 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Při pohledu na tabulku je kurz logický, Bourges v lize ještě neprohrálo. Skutečný rozdíl mezi oběma týmy však podle mě veliký není. Zvlášť když Montpellier nedávno přivedlo ještě skvělou Američanku Collier. Naopak Bourges v posledním zápase chyběly zkušené Eldebrink a Yacoubou.
Myslím, že Bourges by mohlo poprvé letos klopýtnout. Právě Montpellier považuju za jejich největšího rivala (možná ještě Lyon). A domácí dnes potřebují vyhrát, protože se chtějí před play-off dostat do první čtyřky, což kvůli slabšímu začátku sezony zatím není jisté.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy