Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dostihy 2021
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 1.01.2021, 8:50 Předmět: Dostihy 2021
Pište tipy na sázení
Citovat

Začíná nový rok a i když nová překážková sezóna na ostrovech běží už čtvrt roku, začínán nové téma. Všichni koně na severní polokouli jsou o rok starší a to si nové téma zaslouží.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 1.01.2021, 9:05 Předmět: Dostihy Irsko
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Novoroční Chase v Tramore má na startu pouhých 5 koní. Loni to byli jen 4 a 2 z nich obsadili první dvě místa. tejné by to mohlo být i letos. AL BOUM PHOTO (1,25) vyhrál loni o 6m délek před ACAPELLA BOURGEOIS (7) a nesl o 11 liber víc. Letos jen o 2 a navíc jsou, stejně jako třetí šance BRAHMA BULL (8) od stejného trenéra, třebaže mají jiného majitele. AL BOUM PHOTO měl kromě novoročního startu v minulém roce jen jediný. Bylo to vítězství v největším ostrovním překážkovém dostihu, v Cheltenham Gold Cupu a nejen to. Byla to obhajoba vítězství z roku 2019. Je to jen příprava, ale nevidím důvod, proč by měl možná nejlepší překážkář na ostrovech prohrát. Jediným koněm z Mullinsova tria, který už v sezóně startoval je BRAHMA BULL, který byl koncem listopadu druhý za skvělým Minella Indo, toho vidím jako větší nebezpečí. Předvedl tam podle handicapu svůj nejlepší výkon a to bylo po roční pauze.
BRAHMA BULL ztratil jezdce už na druhém skoku, celý dostih odvodil outsider DJINGLE (22) za ním v rozestupech ACAPELLA BOURGEOIS a AL BOUM PHOTO. Když zpomalil před posledním obloukem šli přes něho. DJINGLE zastavil, podle veterináře prý hlen v průdušnici (!?). AL BOUM PHOTO přidal a vyhrál o 19délek, dalších 73 zpět byl I'M A GAME CHANGER (80), který nebyl vůbec v dostihu a od startu zametal,
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 2.01.2021, 10:24 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
V Sandown Parku se v Unibet 3 Uniboosts A Day Handicap Chase (Class 2) představí 8 koní. Favority jsou IBLEO (3) a MOONLIGHTER (4). Nesou však docela dost a já si vybral spíše outsidera PADDY'S POEM, který nese zhruba o 5 kg méně než oni. Je to již desetiletý kůň, ale je dost šetřený nebo spíš pozdě dozrávající a má dosud jen 15 startů. Pouze 3x neskončil do třetího místa. Svůj poslední start vyhrál právě zde. Bohužel to bylo v listopadu 2019 a dalším mínusem je, že má být měkká dráha a on by asi potřeboval trochu pevnější půdu pod kopyty. Ale nejsou tam takoví kanóni, nic moc spolehliví a až na jedinou výjimku nesou více. Za málo to zkusím.
Opravdu jsem spokojen a byl jsem vlastně už od prvního skoku, pěkně skákal, držel se třetí-čtvrtý. Když byli soupeři unavení a začali dělat chyby, získával na skocích a posunoval se dopředu. Dva skoky před koncem dokonce vedl, ale závěr měl lepší favorizovaný IBLEO (13/8) , PADDY'S POEM (16) byl o 1 1/2 délky za ním, ale na třetího HOLLYWOODIEN (10) měl 7 délek, Nejlepší ale pro mě bylo, že před startem vylezl 1-3 na 3,5 a tak jsem si přidal! Laughing
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.01.2021, 12:15 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Pátým dostihem v Kemptonu jsou Dornan Engineering Relkeel Hurdle (Grade 2) na 2 míle a 5 furlongů ( 4200 m) se 7 účastníky. Favoritem je MCFABULOUS (2), který skončil koncem listopadu v Newbury třetí za duem Thyme Hill - Paisley Park. Na vítěze ztrácel na 3 mílích a dobré půdě 6 1/2 délky. Já volím raději druhou šanci YOUNEVERCALL (5) . I když se mi líbí jméno - Nikdynezavoláš, je to hlavně kvůli tomu, že skončil 19.prosince čtvrtý v Ascotu v doběhu Paisley Park - Thyme Hill - Roksana bylo to rovněž na 3 míle, na těžké půdě a na vítěze ztrácel 6 3/4 délky. Byl 33:1 a nestačil až v konci, ještě poslední hirdu skákal před vítězem. V Kemptonu to má rád a začátkem listopadu zde prohrál o nos se Storm Goddes, když jí dával asi 7 kg výhodu. Ta kobylka nebude špatná, protože koncem listopadu skončila jen o 3/4 délky za dalším účastníkem dnešního dostihu INDEFATIGABLE (17). Šanci má určitě i o 2 3/4 délky čtvrtý v Newbury SUMMERVILLE BOY (6,5) a na dotaci myslí i CALL ME LORD (12), ON THE BLIND SIDE (12) nebo THOMAS DARBY (8,5).
Naprosto opačně než minule, šel zpočátku dobře, vnitřní stopou, ale už od půlky dostihu musel být pobízený. Začínal ztrácet, byl jako první vyjížděný, ale ztrácel dál a nakonec byl zadržený. Úplně špatně!


Naposledy upravil RedRum dne 9.01.2021, 15:58, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.01.2021, 14:10 Předmět: Dostihy Chepstow
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
S dvoutýdenním odkladem se dnes běží v Chepstow Koral Welsh Grand National Handicap Chase na 3 míle a 6 ½ furlongu. Trial před 4 týdny skončil na heavy půdě, která je očekávána i dnes, doběhem SECRET REPRIEVE (4,5) – THE TWO AMIGOS (12) – BOBO MAC (17). Běželo se ale až po stanovení hmotnosti pro tento handicapový dostih a tak vítěz nese druhou nejmenší zátěž ze všech 18 startujících. Má ale jen 5 startů na těžkých skocích a asi nemá dost zkušeností. Kurz se mi ale nelíbí a tak jsem hledal jinde a zaujal mě doběh handicapu z poloviny listopadu ve Fontwelu. S vysokými hmotnostmi tam na stejné půdě obsadilo první místa duo CLOUDY GLEN (22) – CHRISTMAS IN APRIL (8,5). Váhový poměr mezi nimi se obrátil a proto jsou i jinak kurzy. CLOUDY GLEN ale vyhrál o 13 délek a tak mi kurz na něho přijde přijatelný, někde na tabuli ho očekávám. Ještě docela věřím nejvíce zatíženým koním v poli, tedy startovním číslům 1 a 2. YALA ENKI(17) a TRUCKERS LODGE (10).
Doběh trialu se opakoval, takže SECRET REPRIEVE - THE TWO AMIGOS, třetí byl YALA ENKI. CLOUDY GLEN byl jedenáctý, CHRISTMAS IN APRIL nedokončil.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 30.01.2021, 11:40 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Pouhých 5 koní má na startu dnešní Irish Thoroughbred Marketing Lightning Novices' Chase (Grade 2). Velkým favoritem je sedmiletý Sholokhovův syn SHISHKIN. Svěřenec Nicky Hendersona vyběhl poprvé až jako čtyřletý (což je ale u překážkářů na ostrovech běžné). Nevyhrál jen svůj první start v dostihu point-the-point, ve kterém skončil třetí a potom jednou dělal chybu, když padl na druhé pozici na proutkách v Newbury v prosinci 2019. Na vrcholu sezóny potom vyhrál Supreme Novices Hurdle (Gr.1) v Cheltenhamu. O hlavu tam porazil výborného Abacadabras a to byl jediný případ, kdy byl donucen k boji. To jsem viděl na vlastní oči. Dalších 7 dostihů vyhrál minimálně o 8 délek , stejně jako druhý dostih PTP. V této sezóně už přešel na těžší skoky o oba dostihy vyhrál o 23 a 13 délek v kurzech do 1,3. Pokud nedojde k něčemu mimořádnému, očekávají všichni jeho další působivé vítězství, jak píše Racing Post. V sedle standartně Nico de Boinville. Jen pověstná "Wonderful uncertainty" mi brání dát 10 z 10. Laughing
SHISHKIN vyhrál o 8 1/2 délky, běžel jen proti 3 soupeřům, CHEDDLETON byl kvůli nevyhovující půdě škrtnutý. Kurzy 1/7, totalizátor 1,1. Malé 1,5, velké 5,5. Tipsort krátil na 1,18. Neviděl jsem, ale komentář na RP, 4 překážky před koncem vedl, brzy jasné, snadno.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 20.02.2021, 11:24 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Dnes se běží tradiční Betfair Ascot Chase na 2 míle a 5 furlongů.Před 10 lety jsem si dovezl z tohoto mítinku žlutou šálu Betfair, byla by dobrá na nádobí, říkala kolegyně z práce. Na podzim jich o Velké rozdali tisíce a my přišli o exkluzivitu Laughing
Ale ke koním mezi pouhými 5 startujícími je favoritem CYRNAME, jehož by mohl ohrožovat jen tréninkový kolega MASTER TOMMYTUCKER (3,5) a možná i DASHEL DRASHER (7) nebo BENNY'S KING (8,5). Stájová jednička Harry Cobden zvolil favorita. Jediné , co vede k opatrnosti, je poslední start,. Vánoční King George VI nedokončil a jezdec ani trenér neměli vysvětlení
CYRNAME vodil, ale už před polovinou dostihu ho dohnal DASHEL DRASHER, po pobídnutí šel znovu do čela, na 12. překážce už byl vzadu a na 13. ze 17 už byl zadržen. Budou tam zdravotní problémy, Asdi se něco proslýchalo už před startem, odskočil 2,37. Vyhrál DASHEL DRASHER o 2 délky před MASTER TOMMYTUCKER
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 13.03.2021, 11:21 Předmět: Dostihy Francie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Pozornost českých turfmanů se dnes upírá do Auteuil, kde se na nejvýznamnější francouzské překážkové dráze konaji významné dostihy s naší účastí. V druhém nejdůležitějším dostihu dne, Prix Hubert D'Ailliers, proutkách na 4300 m se představí proti předním francouzským koním CHEMINEE trenéra Pavla Tůmy s Janem Faltejskem v sedle. Z osmi startujících je brána při své letošní premiéře vážně a je podle kurzů i ve Francii na čtvrtém místě. Na této dráze vyhrála na podzim 2019 na měkké dráze (4,8) o něco méně dotovaný dostih čtyřletých na 3600 m. Na skocích byla ve své kariéře poražena jen jednou, a to Aztekem při letošní Velké. Favority dostihu jsou EXUPERY (3,5) a BERJOU (3,85). Před naší černou hnědkou je ještě tempař COBRA DE LARRE (6,6), pátý v v největším podzimním francouzském steeplu Prix Haye Jousselin na 5500 m. Mně ale zaujal největší outsider dostihu REDWILLOW IMPERIAL (20). V posledních startech byl sedmý a devátý, ale nosívá přes 70 kg, i s nimi zde ale vyhrál v září listed na 4400 m. Ze záznamů se mi zdálo, že podlehl na měkku váze a i obíhal, protože asi nerad chodí v koních. Dnes nese 68 a menším poli by měl mít poměrně klid. myslím, že by třetí nebo čtvrtý mohl být, ve Francii má aktuálně stejně jako CHEMINEE = 6,9. A myslím si, že i jezdecky je posílen, REVELEY by měl být přínosem.
Jako sázkař jsem spokojený, jako vlastenec ne. REDWILLOW IMPERIAL právě čtvrtý, CHEMINEE poslední o hlavu a krk. COBRA DE LARRE skutečně vodil, ale bylo to pomalé a CHEMINEE to podle mě vadilo, hlavu nahoru a Faltejsek jediný neměl ruce v klidu. Ale to je třeba jen můj osobní dojem, můžete se podvat na stránkách dostihy.fitmin V cílové rovince odešla dvojice BERJOU - JE DEVIENS MOI, ale ani třetího CORAZONES neohrožoval. Vítěze jsem nehrál, protože 7.3. (!) skončil pátý v dostihu o 120.000 Eur a nevěřil jsem, že to po tak krátké pauze dá. Tenhle byl o 75 tisíc, to jsem zapomněl napsat.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.03.2021, 13:08 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Favoritem úvodního dostihu čtyřdenního Cheltenhamského festivalu jsou proutky pro nováčky s 8 účastníky. Favority jsou APPRECIATE IT (1,8), METIER (6) a BALLYADAM 7,5. Za nimi následuje duo BLUE LORD a SOARING GLORY (8,5). Tito nováčci jsou v drtivé většině šestiletí a prakticky se nepotkali, druhým problémem je, že v této sezóně se většinou běhalo na půdě soft - heavy a dnes se čeká soft, možná i místy good. Zvolil jsem tedy koně, který na mě dělá dojem, že by mu případná pevnější dráha neměla vadit a věřím, že alespoň jednoho ze jmenovaných porazí. Další tři jsou outsideři s kurzem 30 a více, třebaže IRASCIBLE (30) na APPRECIATE IT v obou případech 9 délek. Kurz 2,5 / 1-4 je mi ale hodně málo. Třeba před startem stoupne. Laughing
SOARING GLORY skončil se štěstím čtvrtý protože před ním padl kůň který by ho porazil. Vítězný APPRECIATE úžasný.


Naposledy upravil RedRum dne 16.03.2021, 20:32, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.03.2021, 13:46 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Loňský vítěz Novices Hurdle SHISKIN (1,4) je top favoritem na těžších skocích. Běhá ale hlavně na rovinatějších dráhách právě tady musel loni svést svůj jediný boj ve finiši. V poli pouhých 6 koní proto volím raději druhého favorita, jen pětiletého ALLMANKIND (6), ale raději jen 1-2. Vyhrál v Sandownu a tam je to do cíle ještě víc do kopce než v Cheltenhamu.
SHISHKIN suverénní, ALLMANKIND čtvrtý.


Naposledy upravil RedRum dne 16.03.2021, 20:34, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.03.2021, 14:53 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Vrcholem prvního festivalového dne budou tradiční Champion Hurdle. V poli 10 startujících je favorizováno skvělé trio, klisny HONEYSUCKLE (2,15) a EPATANTE (5,5) doplňuje valach GOSHEN (6,5). Skvělá HONEYSUCKLE je dosud v kariéře neporažená a v sedle bude mít již po jedenácté Rachael Blackmore. EPATANTE prohrála koncem roku v Kemptonu s běloušem SILVER STREAK. GOSHEN padl před rokem po chybě jezdce na posledním skoku ve vyhraném dostihu, potom zklamal posledním místem v Cheltenhamu, ale v únoru se vrátil vítězstvím o 22 délek ve Wincantonu. Mým tipem pro překvapení je bílý tempař SILVER STREAK, před Goshenem v Cheltenhamu o nos druhý. Věřím, že SHARJAH (11) porazí a možná i někoho z favorizovaného tria. Ještě jje tu ABACADABRAS (11), který má se SHARJAH bilanci 1:1 a připadá mi, že on preferuje měkčí dráhu.
SILVER STREAK vodil, ale vodit chtěl i GOSHEN. Neměli vpředu klid a oba na to doplatili. GOSHEN to nezvládl psychicky, odešel na protilehlé rovině od koní doprava, až to vyypadalo, že mine skok. Dole pod kopcem byl hotový. SIVER STREAK došel šestý. HONEYSUCKLE s Rachael Blackmore zvítězila naprosdto lehce před SHARJAH.


Naposledy upravil RedRum dne 16.03.2021, 20:39, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 16.03.2021, 16:05 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
MINELLA MELODY sedmá prakticky celý dostih, bez světlejšího momentu. Ale v následujícím handicapu s 22 koňmi bylo velké pořadí JEFF KIDDER 81 - SAINT SAM 9/2 - ELHAM VALLEY 66 Trifecta 15.502,80 a Tricast 22.098 za 1 libru. Kvůli tomu sázíme na dostihy!!!
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.03.2021, 10:44 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Úvodní dostih středečního cheltenhamského programu jsou proutky pro nováčky na 4200 m. Mezi sedmičkou startujících, kteří se bohužel pro sázející nepotkávali je trio favoritů a jeden kůň, který by je měl ohrožovat. BEAR GHYLLS (10) však startoval jen v malých dostizích a musí svoji kvalitu teprve prokázat. Proto upřednostňuji v Irsku připravované duo
BOB OLINGER (3) - GAILLARD DU MESNIL (2,85) před BRAVEMANSGAME (4,5) trenéra Nichollse. Asi je budu hrát v malém pořadí, ale když už mám dát někomu z nich přednost, bude to BOB OLINGER, kvůli Rachael Blackmore v jeho sedle.
Následující dostih má na startu top favorita dnešního dne. MONKFISH prohrál na skocích jen svůj seznamovací start a to bylo v listopadu 2019. Nikdo z dnešních pěti soupeřů by ho neměl vážněji ohrozit. EKLAT DE RIRE (10), THE BIG BREAKAWAY (10) a SPORTING JOHN (12) běhali jen menší dostihy, DICKIE DIVER měl po vynechané sezóně v této jen jediný start tak se mi nejvíc asi libí outsider FIDDLEONTHEROOF (33), který v listopadu SPORTING JOHNA o hodně porazil.
Čekal jsem na druhý dostih, aby to nebylo jako včera o prvním vyhrání... Dnes to zatím vypadá mnohem lépe. BRAVEMANSGAME vodil, ale Rachelka seděla za ním, chvíli ji vadil BEAR GHYLLS , který ale asi šel moc brzy a propadl zase na čtvrté místo. Bohužel jsem se nechal zlákat na KENKONRISKa, který v prosinci skončil mezi včera úspěšnými APPRECIATE IT a BALLYADAM a tak jsem maličko prodělal.
Druhý dopadl mnohem lépe. Rachael sice opustila sedlo (doufám, že jí nic není) a od toho momentu se FIDDLEONTHEROOF posunul za vedoucí dvojici a jak začal být THE BIG BRAEAKAWAY ježděný, měl jsem to doma. Hrál jsem ho 1-2 (8,5) , 1-3 (3,75) a v malém pořadí za MONKFISHem (13) a uličku proti čtvrtému DCKIE DIVER (1,92). Všechno vyšlo, tak to teď moc nepodělat.


Naposledy upravil RedRum dne 17.03.2021, 15:43, celkově upraveno 5 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 17.03.2021, 10:54 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nejprve oprava, je to čtvrtý dostih, ale čas je správně. CHACUN POUR SOI (1,8) dost vyčnívá v poli 10 startujících, Nejvíce se mu příblížili svěřenci Henryho de Bromheada v prosinci, NOTEBOOK (23 !) a PUT THE KETTLE ON (8,5), ztráceli 6 1/2 a 8 1/2 délky. Z domácích účastníků podal vynikající výkon v Kemptonu NUBE NEGRA (8,5) když porazil výtečného Altiora a SCEAU ROYAL (15). Kemton je ale rovinatá dráha. Tempař, bělouš POLITOLOGUE (8,5) prohrál v Ascotu s FIRST FLOW (15) a porazil ROUGE VIF (23) nebo outsidera GREENATEN (50). Je tu ještě tréninkový kolega favorita CILAOS EMERY (15).
Pátým dostihem je jediná cross-country festivalu, která se koná uvnitř tradičního oválu. Favoritem je suverénní vítěz loňského ročníku, ve Francii připravovaný EASYLAND trenéra Cottina v sedle s nám známým Felixem de Gilesem, druhým z naší Velké 2017(?) V listopadu ho porazil KINGSWELL THEATRE (25), ale nesl asi o 10 kg méně. Dvojnásobný vítěz Velké národní TIGER ROLL (5,5) nedokončil Dnes nesou všichni stejně. V prosinci prohrál s otočenými hmotnostmi KINGSWELL THEATRE s dvojicí SOME NECK (10) a OUT SAM (25) , kromě nich se mi zamlouvá i LE BREUIL (12).
Pokud vidíte zelené OK, tak je to ještě neopravená moje chyba, už jsem psal propimu. Mlčeti zlato CHACUN byl třetí, ale to mi ani nevadilo. Hrál jsem uličku NUBE NEGRA - SCEAU ROYAL 2,31 a vyšla. NUBRE NEGRA šel výborně a byl druhý, vyhrál prakticky start - cíl PUT THE KETTLE ON. POLITOLOGUE neběžel.
EASYSLAND byl druhý, ale o propastných 18 délek. TIGER ROLL nastoupil a poztrácel všechno, šestý ztrácel 93 délek a ostatní to zabalili. Hrál jsem ho na místo (v kombi se Spartou, takže ještě uvidíme) ale hrál jsem uličku LE BREUIL - BALKO DE FLOS, tentokrát proti Rachael, která spadla. ale nedokončil ani můj kůň, takže jsem prodělal.
Dorazil mě následující handicap ulička IBLEO - SKY PIRATE. Vítěz ze Sandown parku šel výborně a byl třeté, jenže SKY PIRATE (15) ještě líp a vyhrál. Ale díky Fidlerovi jsem dnes v plusu.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.03.2021, 13:50 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Dnes jen stručně, Tipsportu haprují stránky, takže jsem sázel u Fortuny, ale oba mají 1,42 na ENVOI ALLEN - na ostrovech mají 4/9! Je to favorit dne a hraje se tu o víc. Je proti němu jen 87 koní a neměli by ho ohrozit. V jeho sedle je Jack Kennedy a pokud chce titul, musí vyhrát. Zítra má obdobnou šanci Rovněž v prvním dostihu se ZANAHIYR (2,4). Zatím jsou s Townendem jeden zásah za Rachael Blackmore, která má 3 zásahy. Já ji mám ještě před festivalem za 6,5, teď má 2,6. Ale kluci mají větší šance, mají kurzy T= 2,3 a K=3.
Paul Townend jede ve třetím dostihu MINa (5) a to může být rozhodující dostih, protože stejně je na to ALLAHO s Rachelkou. On má ještě další esa v rukávu a zítřek by měl patřit jemu. Tady nemusí, ale nesmí vyhrát ona. Tedy z jeho pohledu, já jí ze srdce fandím. Jsou tu ale další zajímaví koně, je to vyrovnaný dostih se 14 koňmi, SAMCRO (Kennedy, FAKIR D'OUDARIES,
IMPERIAL AURA a MELON. To je velmi zajímavý kůň, byl hlášený na pátek do Gold Cupu. Ale má stejného majitele jako obhájce AL BOUM PHOTO a tak běží dnes. Když na něj nesázím, vítězí a naopak. Dnes ho nehraju. Laughing
Zatím prohrávám, ale jinak nádhera, favorit udělal v prvním dostihu chybu a padl. naopak Rachael přidala s ALLAHO čtvrté vítězství stylem start cíl, MIN byl celou dobu jediný v kontaktu, ale utavilo ho to a byl zadržen. Měl bych dodat ještě jednu věc, ALLAHO, MIN i MELON jsou od trenéra Mullinse jehož jednička Townend bojuje s Blackmore o cheltenhamský titul.


Naposledy upravil RedRum dne 18.03.2021, 16:03, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 18.03.2021, 15:53 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Jen stručně, zbývá 10 minut. První sázka je na Kennedyho, první favorit je PAISLE PARK () ale do třetího by měl být. Druhá je na Rachael Blackmore, která je dnes opět skvělá a má už 4. a 1. místo s ALLAHO a zvýšila náskok, protože favorit prvního dostihu udělal chybu.
FURY ROAD nebyl v dostihu prakticky vidět a byl zadržen. PAISLEY PARK byl třetí, když vyhrál FLOORING PORTER (12).
Rachel vyhrála, tentokrát zezadu a pokud se nestane něco opravdu mimořádného (ťuk, ťuk, ŤUK), stane se první ženou v historii, která vyhrála v Cheltenhamu mezi žokeji celý festival!!! V poslním dostihu jede PLAN OFF ATTACK, druhého favorita za MOUNT IDA (Kennedy)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.03.2021, 13:03 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
V prvním dostihu pátečního programu se utká 8 koní. Favorit ZANAHIYR je největší šancí dne pro Jacka Kennedyho, jak ještě ohrozit vedoucí Rachael Blackmore, se kterou zatím prohrává 3:5 Ta je v sedle QUILIXIOSe, jehož kurs stále klesá, včera byl i v Anglii 5,5. Uplatňuje se staré přísloví, že forma tluče třídu. Z dalších koní je tu ve dvou startech neporažený TRITONIC (7) ,ADAGIO (15) nebo HAUT EN COULEURS (17) s jediným vítězným startem. Toho jede Paul Townend, třetí vzadu. Zatímmá jen 2 vítězství, ale dnes má ruku plnou trumfů a podle mě je větším nebezpečím než Jack. Nevím, jestli se k tomu během odpoledne dostanu, takže ve zkratce 2. dostih - GANAPATHI, 3 - STATTLER, 4. AL BOUM PHOTO (obhájci Gold Cupu), 5 - BILLAWAY, 6 - COLREEVY.
Rachael Blackmore rozhodla a stává se historicky první ženou, která vyhrála šampionát žokejů na Cheltenhamském festivalu. Po tomto dostihu byla ještě teoretická možnost, ale další dostih nevyhrál nikdo z pronásledovatelů. Doběh QUILIXIOS - ADAGIO - HAUT EN COULEURS - ZANAHIYR Very Happy


Naposledy upravil RedRum dne 19.03.2021, 15:21, celkově upraveno 2 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.03.2021, 13:14 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Druhý dostih je vyrovnanější, jednak je to handicap a běží v něm 25 koní. GANAPATHI jede Townend, CHAMAGNE GOLD famózní Rachael Blackmore.
Kennedy má ECLAIR DE BEAUFEU (8,5) a jsou tu ještě THIRD TIME LUCKI (8) YOU RAISED ME UP (10). Vynikající je PETIT MOUCHOIR (25), který ale nese nejvyšší hmotnost a mnoho nezaostává ani CAYD BOY (17). Ale je to handicap.
Tento dostih má jen Fortuna.
Doběh BELFAST BANTER (33) - PETIT MOUCHOIR (22) - MILKWOOD (28) - ECLAIR DE BEAUFEU (11) Kursy anglické startovní, tzn. přičíst 1, ale velká pořadí TRICAST 18,582,92 a TRIFECTA 15.049,10! Proto jsou handicapy mezi hráči tak oblíbené!


Naposledy upravil RedRum dne 19.03.2021, 15:31, celkově upraveno 3 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.03.2021, 13:36 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Hodně mimo, STATLER SICE bojoval, ale nestačilo to


Naposledy upravil RedRum dne 19.03.2021, 18:56, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.03.2021, 14:43 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Hlavní dostih je pro mě letos (zatím) ve stínu jezdeckého šampionátu. Prvním favoritem je obhájce AL BOUM PHOTO (3,5) ktrý by se mohl v případě třetího vítězství v řadě zařadit mezi legendy dostihu. Famózní Rachael má A PLUS TARD (4,33), což je v kontwextu její momentální pohody velká šance. Loni mě v jiném dostihu nadchnul CHARM (6), O vítězství bojovali v těsném doběhu SANTINI (12) a LOSTINTRANSLATION (35), skvělou sezónu má NATIVE RIVER (14), který tento dostih vyhrál před 3 lety. Může zazářit MINELLA INDO (9,5). Z menších dostihů přichází v sezóně neporažený ROYALE PAGAILLE (13), skvělý je i tempař FRODON (17) a z dvojice outsiderů (125) mě alespoň na tabuli nalákal ASO 1-4 / 12, tím posledním startujícím je BLACK OP.
" Průbněh dostihu podle očekávání, výsledek celkem taky, ale sázkařsky bez úspěchu, sáhnul jsem většinou vedle. FRODON vodil, drželi se ho KEMBOY, BLAC OP a čtvrtý byl myslím NATIVE RIVER za nimi MINELLA INDO. A PLUS TARD si hlídal AL BOUM PHOTO na 7-8. místě. NATIVE RIVER byl první ježděný možná 2 km před cílem a myslel jsem, že nedokončí. K FRODONovi přišli favoriti a on po chvíli nestačil, chytil ho ještě vzkříšený NATIVE RIVER. Doběh MINELLA INDO (Kennedy) - A PLUS TARD (Blackmore) - AL BOUM PHOTO (Townend) - NATIVE RIVER - FRODON.
Hrál jsem ještě uličku ASO - BLACK OP, ale o půl délky jsem prohrál boj o 7 místo, před nimi byl šestý ROYALE PAGAILLE, devátý byl KEMBOY. Další rojice byla zadržena, SANTINI ještě před půlkou dostihu. Na NATIVE RIVER stoupl kurz, tak mi stačilo jen 2,5 za 1-4 a to bylo jediné štěstí. Naštěstí mi doběhly dlouhodobé sázky Blackmore a Irsko - Anglie. Tam mě mrzí, že jsem nedal za víc. Převaha Irů byla letos tak obrovská, že mi sázku vyplatili už ve čtvrtek = po 19. dostihu z 28 vedli 15:4 a nemohli být dostiženi!


Naposledy upravil RedRum dne 19.03.2021, 19:11, celkově upraveno 2 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 19.03.2021, 14:49 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 24.04.2021, 11:16 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Třetím dostihem v Sandownu je "krátký steeple" na necelé 2 míle. Favoritem mezi 7 účastníky je vítěz cheltenhamské Queen Mother Chase PUT THE KETTLE ON (3,2) s Aidanem Colemanem, senzačně druhým v kursu 100:1 ve Velké národní, proti němu bude stát především skvělý ALTIOR (3,5), držitel řady 18 vítězství za sebou. V této sezóně má ale jen prosincové druhé místo za Nube Negra v Kemptonu Třetím v řadě je SCEAU ROYAL (3,5), pátý z Queen Mother Chase. V ní startoval ještě černý kůň dostihu GREANETEEN (8), který skončil čtvrtý, pouhé 2 délky za vítězem. Výše zmiňovaný Nube Negra v ní skončil o ½ délky druhý. Favorit je svěřencem v letošní sezóně triumfujícího Henry de Bromheada, jeho první jezdkyně Rachael Blackmore sedí na outsiderovi ORNUA (25) a ten by po svém vítězství v handicapu před 15 dny neměl na elitu stačit.
ALTIOR tradičně dostih odvodil, ale v cílové rovině šel přes něho jediný kůň, GREANATEEN s Bryony Frost a byl o 3 1/2 délky první třetí byl už o 12 délek SCAEU ROYAL a za ním PUT THE KETTLE ON a ORNUA.


Naposledy upravil RedRum dne 24.04.2021, 18:10, celkově upraveno 2 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 24.04.2021, 12:04 Předmět: Dostihy Anglie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Ostrovní překážková sezóna se chýlí ke konci, dnes se ale běhají dobré dostihy v Sandown Parku na jihu Londýna. Oaksey Chase (Gr.2) na 4600 m má pouhé 4 startující. Favoritem je tempař FRODON (1,8), který odvodil před 5 týdny Zlatý pohár v Cheltenhamu a nakonec skončil pátý. V této konkurenci by ho mohl ohrozit jen MISTER FISHER (2,5). je ale poměrně nespolehlivý a v aktuální sezóně dokončil, i když vítězně, jediný ze svých 4 startů. V sedle favorita bude Bryony Frost, která by tak mohla prodloužit pro dámy historickou sezónu, po které mohou spokojeně odletět na poněkud jiném dopravním prostředku. Laughing
Dalo by se napsat, že FRODON vyhrál v podstatě start -cíl. Nejsem ale politik, abych klamal veřejnost a tak musím objektivně konstatovat, že poslední překážku skákal jako první MISTER FISHER, favorit se ale dokázal vzchopit a nakonec o krk vyhrál.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 25.04.2021, 13:45 Předmět: Dostihy Praha
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nejdůležitějším trialem tříletých před Velkou jarní cenou je Memoriál profesora Michala. Z devíti účastníků jsou 2 favoriti, kterým by měla konkurovat dvojice čerstvých importů Prvním favoritem je VERT LIBERTE (3,2),jako dvouletý vyhrál Gerschův memoriál na 1400 m. Druhá šance podle bookmakerů je VI FI (3,5), ten vyhrál o den později dostih na 1100 m. Čas byl lepší a proto ho volím. Jsou to rozdílní koně, VERT LIBERTE potřebuje delší distanci, VI FI bude mít možná na 1400 m svůj strop. Těmi importy jsou za prvé irský rodák DRISH VENTURE (ale z Irska jsou i oba výše jmenovaní) pro kterého asi bude i těch 1400 m moc a měl by se objevit ve sprintu na Turf gala v Bratislavě a za druhé francouzský NICO, který má z Francie výhodu letošního startu. Úvodní dostih vyhrál tréningový kolega VI FIho, takže jsem naplněn optimismem, tím spíš, že jsem ho dal už ve čtvrtek za 4,5.
Optimismus skočil po druhém dostihu tedy v čase napsání příspěvku. Potvrdily se distanční předpoklady, nejhorším směrem. Fírující DRISH VENTURE a VI FI odpadli a obsadili čtvrté a osmé místo, VERT LIBERTE nestíhal a skončil šestý, NICO nebyl vidět a byl sedmý. Vyhrál MANDARIN (15:1), člověk na to má koukat jinak. Minulý týden vyhrál v Mostu na 2200 o 7 délek LOCOMOTVE v čase pod 2:20. Při posledním startu 2020 za ním skončil MANDARIN druhý o 3 1/2 délky. Ale je začátek sezóny, jiní dopadli hůře. V soutěži Dostipy jsem se dělil o 5 místo se 2 trefami, byly v prvních dvou dostizích, kromě toho mi ještě vyhrál náhradní kůň (RATE) a měl jsem druhé místo (AVIGNON)
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 8.05.2021, 7:35 Předmět: Dostihy Bratislava
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Dnešní bratislavské dostihy nabízejí několik kvalitních dostihů a tím prvním je Velká májová na 2400 m. Na startu je loni neporažený OPASAN, maďarská AURORA AMICA, nový nákup Holčákových CARLO BIRAGHI, z derby škrtnutý vítěz Velké červnové MARCONI LP, vítězka z EJC WELLUNCA. Mě zaujala velmi dobrá bělka trenérky Kubovičové PALMERA. Proti většině ostatních má výhodu startu v letošní bratislavské premiéře, ve které předvedla výborný výkon a obsadila třetí místo na pro ni netypických 1800 m. Navíc ztrácela jen 1/2 délky na dvojici favoritů dnešní Jarní míle, kterými jsou IDDEAL APROACH a SAGAR. Myslím, že někoho z favorizovanějších porazí a čtvrté nebo třetí místo je v jejích silách
Od začátku na chvostu, není co říct, všechno špatně.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.05.2021, 9:09 Předmět: Dostihy Milán
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Letošní bilance svěřenců trenéra Pavla Tůmy je jedním slovem neuvěřitelná. Před tímto víkendem to bylo 13 vítězství z 31 startů. Včera přidal v Petržalke PETARDA klasické vítězství ve slovenské VJC. Největším dnešním želízkem je NORTHERLY WIND (1,5), který je favoritem milánské Grande steeplechase Gr.1na 5000 m. Kvalitu italských steeplerů dokládá to, že jeho soupeři jsou 2 svěřenci trenéra Váni NOTTI MAGICHE (5) a LODGIAN WHISTLE (8,5), SHENT (8,5) trenéra Urbánka a polský HAAD RIN (12). To byl před 2-3 lety asi nejlepší polský překážkář,ale loni po zranění to nebylo ono a byl ve Velké wroclawské třetí za Cosmic Magic. Letos běžel v Compiegne a skončil pátý, ale jak jsem se díval, tak největší problémy mu dělaly hlavně seskoky, čehož se v Miláně nemusí obávat. Francouzské dostihy jsou jinde než italské a tak mi přijde podceňován. Na favorita by mít neměl, ale 1-2 láká. V jeho sedle bude Jarda Myška, který ještě před půl rokem jezdil a hlavně trénoval LODGIAN WHISTLE. Loňský ročník se běžel v listopadu a vyhrál ho právě NORTHERLY WIND před dvojicí Váňovců NOTTI MAGICHE a Capivari, čtvrtá byla zmiňovaná Cosmic Magic. Výrok byl lehce 5 délek, ale ještě poslední skok absolvovala první trojice prakticky současně, dráha byla ale těžká (6,0).
NORTHERLY WIND vyhrál, celé odpoledne bylo Faltejskovým triumfem, vyhrál 4 krát, třikrát pro Tůmu a jednou pro Seménku. Další místa LODGIAN WHISTLE, NOTTI MAGICHE a HAAD RIN. SHENT nedokončil, ale udělal chybu, když asi 2 nebo 3 skoky před koncem jako jediný tlačil na favorita.


Naposledy upravil RedRum dne 15.05.2021, 8:52, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 9.05.2021, 9:28 Předmět: Dostihy Most
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Jak píšu v předchozím tipu, i toto je sázka na formu svěřenců trenéra Pavla Tůmy. DEVOIR RIEN je ve třech startech neporažená. Vedou se diskuse, že vítězka Deylova memoriálu JCK v posledních letech nevyhrává. Věřím, že ona to zlomí. Její matka Dumnonia vyhrála českou i slovenskou JCK, a stejně jako její dcera i slovenskou Zimní královnu. Druhá z ní Tamna, byla včera ve slovenské klasice třetí. Otec Olympic Glory byl klasický mílař, pro jejich dceru by to měla být ideální distance. Startuje jen 8 klisen, takže není moc pravděpodobná nějaká kolize.
Druhou svěřenkyní Pavla Tůmy je čtyřletá FALIRAKI ve vytrvaleckém dostihu. Loni byla druhá při dostihu klisen při EJC, třetí v Oaks... Je to dobrá vytrvalkyně a i těch 6,5 na vítěze se mi zdá jako docela výhodný kurz a třeba to ještě vyleze. Laughing . Před ní je FRANCIMOR (2,85), třetí a čtvrtý z obou našich derby a DARKOLVA (4,85). Holčákovi mají ve velkých Karlovicích tradičně tužší zimu a zjara to trvá, než se dostanou do formy. Větším nebezpečím se mi zdá být CACOPHONOUS (8,5), který je rozběhaný z Francie, ale běhává hlavně 3 km a více. Minule překvapil ORPHEUS (6,5) když na 2000 m porazil o nos Grigri De Lancray, ale tohle je dál a větší konkurence.
Holky to měly opačně DEVOIR REIN o krk druhá, FALIRAKI vyhrála! Ale český chov potěšil, vyhrála SOLEMEENA, která šla zezadu a závěrem ji chytila. Laughing


Naposledy upravil RedRum dne 15.05.2021, 8:55, celkově upraveno 1 krát.
STABEL58
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 28
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 15
Vklady: 43 unitů
Výhry: 41.66 unitů
Profit: -1.34 unitů
Yield: -3.12 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 9.9.2015
Tipy a sázky: 592
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 187.9Hodnocení kvality tipů: 187.9Hodnocení kvality tipů: 187.9Hodnocení kvality tipů: 187.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 11.05.2021, 8:42 Předmět: Chrudim/Teplice - Movistar/Zaragoza
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.05.2021, 19:04 Předmět: Dostihy Praha
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nejvýznamnějším dostihem nedělní Chuchle je pátý v pořadí, jubilejní 100. Velká jarní cena na 1600 m. Mezi 14 účastníky klasického dostihu se do role prvního favorita dostal francouzský rodák MANDARIN (4) v sedle se svojí trenérkou Ingrid Koplíkovou-Janáčkovou. Původně byl vypsán výše (5,5), ale jeho vítězství v Michalové memoriálu před 3 týdny bylo přesvědčivé a ve výborném čase. Na čase se samozřejmě podílela i pevnější dráha, ale v předcházejících dvou startech dokázal, že umí i na měkčím podkladu a ve svém posledním dostihu jako dvouletý finišoval velmi dobrým závěrem na 1600 m za LOCOMOTIVE, druhým favoritem následujícího dostihu – Frankenbergerova memoriálu na 2200 m. LOCOMOTIVE opanoval suverénním stylem mosteckých 2200 m a až dodatečně jsem si uvědomil, že jsem udělal obdobnou chybu jako soudruzi z NDR a podcenil jím o 7 délek na podzim poraženého MANDARINA. Mojí volbou byl v tomto dostihu VI FI, tak jsem se snad poučil. Minulou neděli ale skončil dobrý třetí na 1200 m mezi mosteckými sprintery. Druhou šancí je o 3 délky za ním minule druhý DRAGON ARROW (7) jehož zelenobílý dres připomínající mě Bohemians, jiným vítěze VP Theophilose, oblékne pro středisko Vocáskových ve velké pohodě jezdící Jaromír Šafář. Jeho výkon v Bratislavě, kde ho s Kilwortem o nos nestihl Opasan ,byl učebnicový. Na stejný kurz se dostali ještě další 2 koně, v Michalově memoriálu zklamavší VERT LIBERTE trenéra Luky, který minulý víkend získal obě JCK a působivý Šavujevův vítěz na 1800 m ROYAL WORD. Čas byl trochu slabší, ale kam spěchat, když vyhrál o 5 délek. Na startu jsou i účastníci slovenské VJC z minulé soboty, čtvrtý AIDENSFIELD (10) devátý ARION a jedenáctý POCELLARUM (oba 15), před nimi jsou ale MYSAK MIKY a králík RABBIT RED JAZZ (oba 8,5). Budu hrát MANDARINa samozřejmě i na místo, ale těch 5,5 jsem musel zkusit. DRAGON ARROW ještě neskončil hůře než třetí a závěr měl solidní, stájová forma je velice dobrá a narodil se 17.3. (jako můj vnuk ) Laughing Do třetice všeho dobrého, ne?
ROYAL WORD vyhrál jen pod rukama a je uvažováno o jeho startu ve francouzském derby! Čas je ale o téměř 3 vteřiny horší než u starších ve Velké dubnové. Druhý VERT LIBERTE dokázal, že čím dál, tím líp. Třetí MANDARIN a za ním šokoval LAILAHO. Pro český chov je to ale jen dobře.


Naposledy upravil RedRum dne 18.05.2021, 8:07, celkově upraveno 1 krát.
RedRum
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.7.2004
Tipy a sázky: 3135
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2Hodnocení kvality tipů: 240.2
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 2
PříspěvekZaslal: 14.05.2021, 20:05 Předmět: Dostihy Praha
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Dalším významným dostihem pro tříleté v nedělním programu je vytrvalecký memoriál dr. Frankenbergera na 2200 m. Je to přípravný dostih pro derby, v němž se objevují koně, pro které je klasická míle příliš krátká. Klasickým příkladem mezi 15 účastníky je tempař LOCOMOTIVE (4,5) trenéra Wroblewskiho, který už vyhrál na úvod sezóny 2200 m v Mostu v času pod 2:20 při výroku lehce 7! Prvním favoritem je ale HAZARDER (2,25) trenéra Tůmy, jehož svěřenci mají skvělou formu. Minulý týden vyhrál PETARDA svovenskou VJC, FALIRAKI Smolíkův memoriál a DEVOIR RIEN byla o krk druhá v JCK. O třech vítězstvích překážkářů v Miláně nemluvě. HAZARDER má jen 2 zahraniční starty, v říjnu debutoval třetím místem v Bratislavě a po vánocích vyhrál v Itálii na 2000 m. Bude určitě dobrý, ale kurz pro mě hodnotu nemá. Pod 10 je už jen ABRAMS CREEK, ve francouzské prodejce zakoupený vítěz dostihu na 2000 m, ve francouzském handicapu oceněný 37,5 kg.V tom prodejním dostihu na 1900 na mě ale neudělal dojem slábnul a porazil ho tam současně zakoupený stájový kolega Aidensfield, účastník VJC. Trenér Urbánek ale před sezónou tvrdil, že z tříletých vypadá nejlépe ABRAMS CREEK. Kurz 10 má dvojice koní, Vocáskových KMOTR, který je ale zatím hlášený až do St.Leger a TCHEQUE KING stáje Pegas. Před 4 týdny byl čtvrtý ve Francii na 2000 m, handicap ve Francii nemá. Vítěz dostihu má 41 kg a rozdíl nebyl ani 4 délky. Protilehlou rovinu šel ale stylem Vivienne Wells u protější bariéry mimo kontakt s polem. Šla tam ale trojice koní, takže to mohlo být i kvůli půdě. Každopádně pár délek rozdali. Sedí na něm poměrně nezkušený Daniel Vyhnálek. V dostihu startuje početná skupina koní, která minule běžela proti LOCOMOTIVE, třetí FAMOUS CATINI (13),.čtvrtý ZORIYMAN (23), pátá VICTORIE GREAT (28) šestý METROPOLIS (20) sedmá KANADA (16) a 43 délek ztrácející Šavujevův ARKADAG (40), tentokrát s Jiřím Palíkem. Pohankova VICTORIE GREAT a Lukův METROPOLIS v dostihu debutovali, takže se dá čekat jejich další progres. V závěru ale jediná neztrácela na vítěze FAMOUS CATINI a proto ji zkusím i tentokrát. Je od Vocáskových, ale opět ji jede Vendulka Korečková, Šafář zvolili KMOTRA, před 4 týdny zase KANADU. Je totiž od V dostihu je ještě jeden zajímavý kůň, po svém dubnovém debutu dohlášený do derby. Je to klisna VERO AMORE (40) Ingrid Koplíkové, při jediném startu druhá za Orleans Lady na 1600 m. Závěr ale ukazoval, že metry navíc jí přijdou rozhodně vhod. LOCOMOTIVE bude „na bedně“ možná ho někdo z nových importů porazí, přece jenom je to tempař a ten závěr nemá. Kurzy do dálky se mi ale nelíbí a tak volím risk, 4,5 rozhodně hodnotu má. Úskalím tohoto dostihu je start, Startuje se prakticky z cíle rovnou do oblouku. Koně s vyššími čísly obíhají a mohou být vyvezeni, s nižšími naopak při pomalejším startu zavřeni a může dojít ke kolizi
Oba tipy jsou na dostihy, doufám, že to propi opraví, už si na moje nepřesnosti nejspíš zvykl! Cool
Stalo se, čeho jsem se obával, jeden kůň ho stihnul, HAZARDÉR měl ale opravdu zdrcující závěr a měl by být favoritem derby. POkud se samozřejmě neukáže jako vytrvalec někdo z VJC. Šafář jako stájová jednička věděl,proč dává přednost KMOTROVI, stihnul tabuli, zatímco klisna byla osmá.


Naposledy upravil RedRum dne 18.05.2021, 8:00, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy