Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - březen 2020

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.03.2021, 1:23 Předmět: UselessToo blog - březen 2020
Pište tipy na sázení
Citovat

Pekne priamo zacnem posledny mesiac zimnych sportov v tejto sezone.

Zajtra je hlavnym problemom to, ze je to vlastne len o jednom jednom zavode. To znamena, ze na kombinacie/akovky mozem skoro zabudnut, resp. som v nich velmi limitovany (umiestnenie s umiestneniami na 10km F ... h2h s h2h apod. ... a nebodaj nejake tipy proti (ano/nie na umiestnenie, ktore tam zrejme dopisu rano) len vylozene solo ...

Ponuka je taka ako zvycajne (aj s dalsimi javmi, na ktore si clovek nikdy uplne nezvykne, ale uz berie ako tradicnu sucast ludskej jednoduchosti). Oproti betku umyselne navyseny kurz na Johaug, aby mohli akoze znizit kurzy na vsetky ostatne, trochu vlastnych uprav (aby, svojim sposobom, motivovali porovnavacov k pisaniu analyz ... tie akoze dropnu kurz a zaroven na nic ostatne kurz nenarastie ... jednoducho krasa kradeze za bieleho dna v podani Tipsportu).

Na bet365 ma zaujala Haga a Parmakoski. Lenze s kurzami 101 a 151 na vyhru (a napr. 41/9 na top3/top6 u Kristy). T.... obidve hned v zarodku ponizil a s tym sa uz tazko bojuje. Princip zajtrajsieho zavodu je jednoduchy - mat co mozno najnizsie BIB. A ako sa k nemu dokopat? Je to davno preddefinovane - prva 30 je v opacnom poradi podla FIS z tych mien, ktore nie su v top15 sezony z pohladu hodnotenia distancnych zavodov vo SP. Takze byt mimo top15 a nemat vylozene vela (ale ani malo) FIS bodov.

V tomto smere je najzaujimavejsia asi az Janatova s 15 (a ani ta by toho nemala vyuzit na vysledok v top10 a ani v top15). Samozrejme, zrovna Janatovu (nejaky special) by som si rad zahral (a uz sa zacinaju podobne veci postupne vypisovat, takze si na to asi pockam).

Potom tam je veteranka Roponen s 19 a tie dalsie uz taku velku vyhodu voci prvym nasadenym (32 ma Diggins) nemaju. Samozrejme, aj o nieco nizsie BIB je lepsie nez nic, toboz u mien ako Haga a Kalla (zrovna obidve maju velky potencial zaziarit). Problem je, ze s @2,3 na top6 moc zazrakov clovek nespravi a ani jednej neverim natolko, aby som nieco podobne hral (toboz ked na tu elitnu trojicu by mat nemali, potom tam je mala a lahka Fossesholm, ktora ma pre zmenu vysoke BIB, ale kombinacia podmienok a makkeho snehu ma odradza v hrani na nu a taktiez v hrani fair kurzov na mena ako Kalla/Haga).

Stupak dropli hlupaci (top10 v rovine by som niekam asi dal), v pripade Soriny/Ebby/Razymovej mi tie prvotne tanecky az tak nevadia.

Hlavnym tipom je Krista Parmakoski. Top15 hram solo a zaroven kombinujem s top15 Roponen, resp. top2 Frida Karlsson (a k tomu niekde vyuzivam aj top10 Parmakoski ... ale je zrejme, ze @2,0 na top15 je daleko lepsie nez @2,7 na top10). A hram taktiez akovku Parmakoski/Razymova & Kalla/Weng (a niekde som k tomu hodil do 3-ako Karlsson/Andersson).

Kto si pocka, tak Krista s Janatovou (co vypisu? top30? top35? ...) vyzera byt velmi dobre spojenie.

///

Q na zenske skoky som jednym okom pozrel a kedze sa riadili treningami, tak sa s tym tazko bojuje. Okrem toho ... je to len kvalifikacia (jeden skok s nulovou dolezitostou, kedze postupi viac-menej kazdy).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.03.2021, 16:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ked uz som sa s tym hral, tak to sem hodim ...a logicky, skor nez sa zverejni oficialna startova listina ...

    1 Miyazawa

    2 Torchia/Martin

    3 Patterson

    4 Pepene

    5 Pellegrino

    6 Lapierre

    7 Rojo

    8 Westberg

    9 Vuorela

    10 Pukhkalo

    11 Ventura

    12 Maloney Westgaard

    13 Brugger

    14 Klee

    15 Rueesch

    16 Salvadori

    17 Baba

    18 Poromaa

    19 Sandstroem

    20 Oestberg Amundsen

    21 Young

    22 Esteve Altimiras

    23 Novak

    24 Schumacher

    25 Boegl

    26 Hyvarinen

    27 Furger

    28 Dobler

    29 Sundby

    30 Burman

    32 Bolshunov

    34 Yakimushkin

    36 Melnichenko

    38 Roethe

    40 Maltsev

    42 Manificat

    44 Cologna

    46 Musgrave

    48 Krueger

    50 De Fabiani

    52 Holund

    54 Lapalus

    56 Notz

    58 Parisse

    60 Niskanen


Samozrejme, je to len vdacna pomocka, kedze mimo par krajin neviem presne zlozenie. Neviem, ci dostane z Norov sancu Amundsen (mal by ...), ci Francuzi postavia logicku 4 (Momo/Parisse/Lapalus/Lapierre), koho Rusi vyberu k Bolshunovovi (Melnichenko by mal byt jasny ... potom je to pomerne otvorene, ale ja by som isiel do Maltseva s Yakimushkinom ... pri zraneni Spitsova/Ustiugova, ktori by boli inak jasni). Tiez neviem, ci nastupi Young (bol zazrak, ze isiel team sprint, takze skor nie, ale pracovne som ho tam nechal). Pri Talianoch to moze byt velmi variabilna zostava, Nemci maju tiez moznost vyberat zo 6-7 mien ...

Zaujimave bude, ci sa k BIB 1 alebo 2 dostane niekto ako Joni Maeki (v mojom zozname je tak 2-3 miesta pod ciarou ponoru, takze to moc nevidim, ale nejaku sancu na BIB 1 asi ma).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.03.2021, 1:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jaj ...

Dam si s niecim pracu a co sa nestane? Posunu zaciatok nasadenej skupiny o 10 cisiel na 22. Ono sa toho o moc nemeni, len taky Maeki, ktory by mal BIB 2 (napokon), bude niekde za 30 (ale nie je na Tipsporte vypisany, takze asi nie je dovod k vyplakavaniu).

Inak som to odhadol dobre a prekvapeny som snad len z Younga, ze je v startovke (takze asi ma v plane start na 15km F).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70301490916&idb=1134185&hash=f8845b79&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70301490864&idb=1134185&hash=0fafb6d4&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

K tipom? Nie je dovod opustat dnesnu strategiu, toboz ked tomu okolnosti praju. H2h su solidne, samozrejme, vedel by som si predstavit aj zopar dalsich, ale uz som videl aj horsiu ponuku.

Takze hram 2 sola - Burman/Yakimushkin a Schumacher/Lapalus (pozeral som, ze Fortuna ma aj alternativu s Parisseom, kde je podobny kurz, podobne okolnosti tipu, podobne kvalitni Francuzi ...). Obidve sola hram potom aj spolu v akovke (uz take tradicne zahratie v podobnych pripadoch). Potom hram roznym sposobom dalsie h2h - Amundsen/Manificat, Poromaa/Parisse, Burman/Cologna, Melnichenko/Maltsev, Amundsen/Musgrave. Hram Svedov 2-ako (k nim niekde aj Amundsen s Momom), hram 4-ako (vsetky h2h mimo Amundsen/Manificat).

Potom mam 4 tipy na umiestnenia, ktore su na dost podobne urovni (takze tam nie je nieco a la Parmakoski). Zaorven pouceny z dneska, tak to hram trochu inak (ono dnes to zahratie suviselo s roznymi vecami ... strach z toho, ze to dropnem bolo v zarodku asi to najvyraznejsie ... potom chyba, ze som sa plietol do top10 Krista, ked som velmi dobre vedel, ze to ma tak polovicu hodnoty top15 (t.j. som mal bud hrat 2-ako Frida/Roponen alebo Frida solo za nejaky mensi vklad + urcite Roponen top10 za nejaky drobizg). Znova hram 2-ako (Novak top20 & Schumacher top15 ... Amundsen top6 & Burman top10 ... Burman top10 & Novak top20) a 2 drobne sola na Amundsena top6 a Schumachera top15 (tie 2 vacsie kurzy z tych 4). A kombik, kde gro tvoria prave tieto 4 tipy.

Zenske skoky? Hore su vsetky h2h, ktore hram. Vsetko hram za malo - hram 5-ako (tie 2 skupiny v kombiku dokopy), hram solo Iraschko @2,52 za maly vklad, hram 2-ako 2 Norky (vid ta druha skupina v kombiku) proti Althaus, resp. Kriznar. Hram 4-ako z tych 3 malych kurzov (prva skupina) a k tomu Klinec/Kriznar.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.03.2021, 1:29 Předmět: Zimné športy 3.3.
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.03.2021, 11:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak som sa dockal aspon top10 ano/nie v Tipsporte.

Hram proti Sundbymu, Niskanenovi, Maltsevovi a Momovi. Vkladovo presne v tomto poradi (Momo len taky drobny pokus, kedze kurz @2,6 je fakt vysoko ... vid bet365 ma napr. @2,2).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.03.2021, 11:54 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Info: Taliani odchadzaju z Oberstdorfu (uz bolo podozrive, ze neskakali skokani/skokanky v treningoch, to iste kombinatori ... ale vcera klasicky este bezali skejtovu 10, takze zvlastne). Dovod je v tychto dnoch pomerne jasny - masivne rozsirenie covidu vo vlastnych radoch.

Co to znamena pre nas? Taliani by na top10 neutocili (max. Salvadori a aj to si uplne nemyslim). Ale budu chybat 4 oraci trate, takze sa trochu zmazava nevyhoda vysokeho BIB (ale Sundby nie je vylozene o BIB, Maltsev len ciastocne, o BIB je Iivo, ale ten ma biedne BIB aj tak ...).

Takze je to negativna informacia, ale nie katastrofalna.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.03.2021, 1:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zo zenskych skokov som po dnesku minimalne do LOH vylieceny ... (prehodene Norky by to dali, resp. stacilo, aby Opseth ustala veleskok v 2.kole a vyslo to byt aj v mojej verzii).

Bezky boli dobre aj zle zaroven. Zo zaciatku to vyzeralo urcite horsie, nez to napokon dopadlo. Napriek tomu ... Sundby a Maltsev, hmm (a viac chapem Sundbyho, ktoremu dnesne podmienky v minulosti sedeli, ale Maltsev, ze nevytuhal v zavera ako mnohi ini, ktori to z uvodu napalili, to som nepochopil doteraz ...). Cakal som viac od Melnichenka (ale s Maltsevom to malo vyjst aj s tymto vykonom), aj od Novaka s Gusom, ale ked sa pozrieme na vitazny cas (tesne pod 34 minut), tak zrovna takto tazka 15 volnym sposobom nie je zrovna pre tychto semisprinterov. Inak ale fajn ... jedno solo vyslo z dvoch. Vysli akovky, minimalne tie podstatne. Vysiel aspon jeden double z umiestneni (Burman top10 & Amundsen top6) a z top10 som sice v minuse, ale napokon som to bral (Iivo a Momo mimo). Mrzi len Amundsen, ze som sa napokon nedokopal k top3 aj s kurzom @11,0 (chcel som aspon @12,0, ked bet365 malo krasny @15,0 ... a zrejme zial, nepozrel som si kurzy na Unibete, to by ma mozno dokopalo vsadit trochu aj na tych @11,0).

///

Zajtra je to take nijake.

2 stafety zien - v biatlone a aj v bezkach. Biatlonove a do akoviek sa daju zahrat TO (ci je to dobre hrat TO v akovkach ... to je na kazdom z vas, ale zajtra tam celkovo nebudu nejake "supertipy", takze asi to nebude vylozeny ulet). Ja dufam, ze bude fajn ponuka na MB (snad ten biatlon aspon budu zo zimy vypisovat) v livku a zahram oblubene chyby na strelnici (a to uz budem vediet, ci predpoved neklamala, resp. ci sa prejavi vietor aj na strelnici v NMnM).

Bezky? SWE/NOR, RUS/USA ... FIN/GER ... su utvorene dvojicky a medzi tymi dvojickami je pomerne vakuum. Svedky by mali vyhrat, aj ked tie zlozenia stafiet su trochu netradicne. Netradicne mnoho stafiet dava najslabsi clanok hned na uvod (pritom to castokrat byva na 3.useku). Takze Jonna Sundling by rozhodne kontakt stratit nemala ... toboz ked Kirpichenko s Razymovou je to najlepsie, co usek prinasa (a Razymova asi nikoho prilis nezaujima v boji o medaile ... aj ked @8,5 na vyhru useku na betku, to ma zaujalo). Kalla v klasike, ale proti Weng by nemala mat sebemensi problem (takze aj tu prekvapenie, ze druhy najhorsi usek oboch stafiet je druhy klasicky). Johaug na tretom, co byva najslabsi usek, ako som pisal. Pokryva ju Ebba. Na poslednom Fossesholm vs Frida.

Preco to najlepsie az v skejte? Dovodom by mohol byt profilovo tazsi okruh a v priebehu dna horsie podmienky (co narocnost len umocni). Taktika Svedok je pokryvat Norky a kedze Svahn je zranena a Maje neveria, zahrali to logicky na 4.usek u Fridy (ktora je na distancnu zavodnicku dost rychla vo finishi). Norky to hraju na to, ze prve 2 useky sa udrzia Svedok (nebol by som si tym taky isty), Johaug sa trhne Ebbe a Fossesholm udrzi drobny naskok pred Fridou. Fossesholm neverim v sprinte ... aj ked urcitu malu sancu ma.

Americanky a Rusky ... Rusky pomerne ocakavana zostava (len ja by som zacinal so Stupak a rovnako by som vymenil skejtove useky). Faktom je, ze to som si maloval v pripade, ze aj ostatne reprezentacie budu volit obvykly vyber usekov. Vidiet Nataliu proti Ebbe s Johaug ... no, nic moc perspektiva. Rusky by rozhodne nemali stratit kontakt v klasike (aj ked presvedceny by som bol viac o tomto tvrdeni, keby isli v poradi Stupak/Kirpichenko). Aj Sorina by sa mohla uspesne drzat a potom velky otaznik v podani Nepryaevy. Problem Natalie je v tom, ze ked budu niekde na dohlad Americanky (s Diggins), tak je dost mozne, ze prehraju aj s USA. Na strane druhej, dokazem si predstavit, ze uvisi Fridu s Fossesholm a presprintuje ich. Aj preto je @1,65 na Svedsko ... hratelne, ale nic viac.

Finky s Joensuu na uvod. To potrebuju prezit. Matintalo na druhom by nemala mat vacsie problemy. Avsak neverim, ze sa Roponen udrzi velkych mien na 3. a neverim ani Kriste, ze dolepi na 4.useku nejakych 10-15s na elitne stafety.

Americanky to maju dost podobne ako Finky - nesmie to v uvode pokazit Swirbul (ten 1.usek je strasne necitelny ... je slaby, ale aby niekto stratil kontakt zo slabych mien, to je velmi lahko predstavitelne a skoro istotne sa to niekomu "podari"). Potom by to malo ist - Sadie kontakt udrzi, ked ho udrzi pred nou Swirbul. Brennan je velka bojovnicka, ked sa ma ako chrust drzat niekoho lepsieho pred sebou a Diggins je Diggins (5km volne je jej zivna poda).

Hram teda SWE win a USA top4, ale ani jedno nie je ziaden zazrak. K tomu sa daju hrat TO z biatlonu (Rusky, Bielorusky, mozno Francuzky ...).


///

A kombinacia? V zarodku som nechapal, co vidim. Rydzek/Niittykoski a Geiger/Baud? To vazne? Chvilu som premyslal a potom to hned zahral. K nim som prihodil este Riibera s Herolom.

Preco som zahral Nemcov? No pretoze je to blbost. A to velmi dobre vieme, ako zle v stope vyzerali obaja v prvom zavode, dokonca Geiger vyzeral desne aj v stafete (na jeho pomery). Faktom je, ze jeden a aj druhy tychto superov zdolali aj v zavode na malom mostiku (a to sa v behu vytrapili ako uz dlho nie). Na velkom v treningu skacu rovnako alebo skor lepsie nez na malom a ak nemecki treneri dali obom znova sancu, tak snad tie problemy nie su chronicke. Samozrejme, su tam nejake skryte rizika , ktore ale pokryva fakt, ze su to MS a toboz, ked su to domace MS (aj ked bez divakov). Inak povedane, aj v tom 1.zavode boli pomerne rychlo jasne, ze to nie je ich den ... a zavod dokoncili.

Znova, myslim si, ze zasa vyhra Riiber, ale uprimne, ak tam je nebodaj nejaka hodnota, tak taka mala, ze je skoda o nej pisat. Dopredu som sa tesil, co vykuzlia s Andersenom a T.... z neho spravil 3.favorita xD (pre info ... velmi dobre skakal v treningoch a je lepsi bezec nez skokan). Z neznamych dovodov kurz proti Watabemu vystupal s Andersenom na takmer @4,0, takze minimalne za malo to musim ist zahrat. V akovke mam potom aj Andersen top5.

To je asi tak vsetko ... no, minimalne dovtedy, kym nezacne nabiehat realna ponuka z HME v Toruni (zajtra zacina sampionat prvymi kvalifikaciami a rozbehmi vo vecernych hodinach).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.03.2021, 8:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zimne sporty dnes trochu v uzadi (a budu aj cez vikend, ale dnes to nie je len kvoli atletike ... ale kvoli celkovej ponuke/podmienkam apod.).

Nemam dovod sa hrat s biatlonom, toboz ked MB sa nevykaslalo len na bezky a alpske, ale aj na ich hlavnu napln v zime, biatlon. Vcera TO moc neslapali (nefukalo tak, ako bolo hlasene ... co ma az tak neprekvapilo, kedze strelnica v NMnM je dobre kryta a zvacsa sa tam striela nadstandardne dobre, bez ohladu na hlasenu silu vetra).

Nemam dovod sa hrat prematch so stafetou. Ak by mi nestacil vcerajsi priklad Svedok, tak kombinacia snehu a ochladenia (+ vrazedneho okruhu v skejte) by mi mala stacit. Je to cele nalajnovane na livko a vcera bolo livko pekne, len som bol citovo uviazany k Svedkam (takze som malo prehral namiesto nieco malo vyhral).

Zjazd by bol skvely, keby nesnezilo ... Kriechmayr/Bailet som trochu zahral (win u prveho na Doxxe, Bailet top6 v Tipaci). Zahral som si aj h2h Bailet/Clarey. Vsetkemu tomuto by som velmi doveroval, keby podmienky boli standardne. Najvacsia obava je z toho, ze sa bude zavodit, ale z nizsieho startu (na SuperG), cim by odpadla horna technicka pasaz, co by poskodilo prave moju dvojicu.

///

Atletika?

Zacalo to solidne. Este vecer/v noci vypisali 3000m. Bahta ma zaujala, hral som ju na viacero sposobov a zaroven som si ju trochu setril na rano (najma k 1500). K nej som prihodil nejake Britky (Ockenden a Markovc).

Lenze 1500 nie je ziadne terno. Ziadne top5, h2h tiez pomenej (pri fakte, ze ich je vo finale nie 12, ale dokonca 13). Hram Gomeza ako snad jedine solo za vacsi vklad (proti Gourleymu ... cisto hranie kurzu, nemam nic proti Britovi). A potom uz take dobehove tipy, ktorych je dnes, zda sa, vacsina (Szobi/Corcoran ... Rozmys/Fontes). Take standardne 2-ako v ramci danej discipliny za maly obnos.

Gula zeny? Za malo Dongmo/Schwanitz a Roos/Dubitskaya (cisto hrany kurz, tiez v tom nie je nieco navyse ... skor idem asi aj proti vlastnemu nazoru). Dongmo/Dubitskaya a Cervenkova/Toimil akovka.

V dialke muzov zasa 2-ako Tentoglou/Montler a Anic/Bitan. Over Tentoglou a under Schwanitz (spolu).

Z kvalifikacii ... dialka zien vylozene no bet (co som tusil, takze som sa zrovna na dialku uz pred Q vobec nepripravoval). V muzskej guli si dali pozor a nic vylozene dobre tam takisto nie je. Niekam som si hodil Sinancevica proti Thomsenovi, ale to je skor moje zalubenie v Srbovi, nez nieco extra specialne. A zial, neda sa hrat ani proti Mihaljevicovi ... @2,16 a podobne kurzy by som hral snad na ktorehokolvek solidneho guliara. Ale zrovna @2,0 je presne to, co v takotmo type stavok mat nechcem. Chorvat po zraneni, 1.zavod v sezone, ale ked je relativne OK, tak je lepsi guliar nez Nor a Sved. Z trojskoku proti Raffinovi (aj ked s Hessom je to "o kejhak") a Bielorusovi (tu som ochotny hrat aj 1,55 ... kedze Bocchi je moj cierny kon a Bielorus Niastsiarenka jeden z velmi pochybnych ucastnikov).

Najviac som sa dnes tesil na SF 400m (zeny/muzi). V poobednom programe su rozbehy, vecer spominane semifinalove behy. Toto by malo zachranit dnesny den. Takze budte pripraveni ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.03.2021, 17:06 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70301897194&idb=1134185&hash=5f5fac62&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D
https://www.T.....sk/tiket?idu=-70301897978&idb=1134185&hash=d89ae546&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

Neviem, kde mi hlava stoji (a dalsie 2 dni to nebude ine ...). Takze najprv kombiky a potom idem vysvetlovat a uvadzat nejake informacie ...

Ani neviem, co som uz pisal. 1500m muzi/3000m zeny kombinujem Copelanda s Bahtou. Zahral som aj nieco solo (top4 Copeland ... Bahta win a tam mam aj top5, kde narastol kurz znova na povodnych 2,3). Pisal som, ze vsetky mozne h2h (preto top5 je asi najlepsie, kedze nemam vylozene vybranu oblubenu h2h ... casom su oblubenejsie tie, ktore este nedropli ... alebo nie tak vyznamne). Novinkou je, ze hram Sasinka s Rozmysom. Dovod? Solidny kurz a taktiez fakt, ze Rozmys v rozhovore povedal, ze v zavere musel pouzit viac sil, nez si povodne myslel. Zaroven s Jakobom (ktory nema sprint v samotnom zavere) sa neda cakat, ze sa pobezi "sampionatovy" beh - takticky vedeny so sialenym zaverom.

400m SF muzi a zeny ... muzi len 1 akovka a 1 solo. Oboje je vidiet v kombikoch (cela skupina je moja akovka a solo je zasa v druhom kombiku s vyssimi kurzami). Husillos vyzeral dobre v rozbehu. Nie je dovod, aby bol outsider voci Van Diepenovi. Ano, 1.SF je viac-menej kvalitativne na urovni finale (Van Diepen/Husillos/Maslak by pokojne mohli byt stupne vitazov). Pritom je jasne, ze postupit mozu len dvaja. Husillos ma 6 - najvyhodnejsiu drahu v hale. Van Diepen 4. Cela akovka je subojom 6 a 4, okrem ineho. Dobber sa mi vobec nepacil a Schlegel mal naopak najrychlejsiu prvu 2 po zbehu (co v hale je velmi podstatne). Potom si to kontroloval z 2.miesta za Jordierom, ktory kvoli vyslapnutiu z drahy bol DSQ. A Janezic, co je asi tazky tip, ale Brit rozbiehal strasne pomaly. Netusim, ci to bol plan len do rozbehu, ale v SF sa mu podobna "ptakovina" kruto vypomsti. Janezic je podobny typ - pomalsi na zaciatku, silne zavery. Ponuka v muzoch nie je, zial, bohata + tie SF su dost nestatne (v 1.SF uplna elita proti sebe, v 2.SF su bezci, ktori rychlo rozbiehaju a potom vadnu, v 3.SF su ti, co rozbiehaju pomaly a maju silny zaver).

Zeny ... ponuka konecne na urovni HME, takto ju poznavam (muzi je snad len nejaky fail/chyba v matrixe). Najviac zaujali 2 veci - Ryzhykova v dobrych kurzoch s odpadom (Borga v 1.drahe a kurz proti nej Ukrajinky zo 4. bol 1,6 ... teraz stale do akoviek solidnych 1,5 ... na lepsiu bezkynu vo velmi dobrej forme). Aj proti Serksniene by som sa nebal (mam niekde), ale ten rozdiel v kurze v zarodku bol zanedbatelny a Agne, aj ked vyzerala biedne, obcas dokaze prekvapit. A ani sam som nezahral tzv. "value" kurz proti Knight (@2,6). To si este pojdem zahrat. Proti Klaver by som si to tiez rad skusil, ale tam Ukrajinku nedali a proti Polke ist nechcem.

A druha zaujimava vec - Jodie Williams. Vyzerala velmi dobre, je to dvojstovkarka (prerobena na starost postupne na 400), co je v hale parada. Startuje zo 6.drahy a nedalo sa odolat zahrat pekne kurzy proti Bolingo-Mbongo (1.draha ... aj ked v hale je vyborna a ani v rozbehu nevyzerala zle, len mala smolu na takze superky) a Sprunger (ktora sa mi, naopak, moc nezdala (mozno taktika, ale v tom kurze nemusim podobne veci riesit). Jodie som si hodil aj do akovky s Morauskaite (2.draha, PB v rozbehu), Bol s Bolingo-Mbongo a k tomu spominanu Ukrajinku proti Talianke.

Este nieco? Niekde je Miklos proti De Witte - ale to nema az taky kurz, Rumunka ma horsiu drahu (3) nez De Witte (4), proste nema to ten smrnc a idem trochu proti pravidlam. Ano, hram lepsiu bezkynu, v sucasnosti by som povedal, ze mozno aj pomerne jasne. A niekde mam aj Vasiliou proti Morauskaite (5.draha vs 2.draha a kurz @2,0 na zavodnicky, ktore si zabehli PB v rozbehoch).

///

Sedemboj? Ehammer top3/top4 sola (a aj to h2h do akoviek, ktore mi v tom dnesnom hektickom case droplo za 1,82 ... ale tak co s tym). Svajciar je ultratalentovany, to za prve. Urobil si v hale PB a mimo 3 favoritov ma s nim na kazdeho. Traja favoriti v olympijskej sezone ... by bolo velkym prekvapenim, keby vsetci boli dokonale vyladeni na halu, v idealnom forme ... a to som to ani nemusel moc skumat (nie je cas). Top4 vyjde, aj ked vsetci predvedu svoj top a Svajciar taktiez. Na top3 staci mala drobnost a je to doma. Ehammer si tyzden pred PB (v Nemecku) robil PB doma vo Svajciarsku. Avsak neskocil zaklad v tyci a bolo po uspesnom kompletnom sedemboji. Vykony vo Svajciarsku boli pritom zvacsa lepsie nez v Nemecku (ano, nadmorska vyska blah-blah-blah). Povodne som si myslel, ze PB ma zo Svajciarska, takto ale plati, ze ma dokonca velky potencial, aby ten PB na HME vyrazne posunul, co by som ocakaval aj tak (je to rocnik 2000 ... ti sa zvacsa zlepsuju), ale takto je to ocakavanie aj realne oprete o cisla/data.

///

60m muzi ... zahral som si akovku Van Gool/Olszewski & Volko/Pohl & Jacobs/Kranz. Neverim nemeckym casom a ani tomu polskemu (z tejto superrychlej haly v Toruni ... vlastne inde tento rok ani nebehal). Nemci a podozrive casy z Dortmundu (muzi a aj zeny). Pohl sa odvtedy napr. objavil v Madride a ziadne dobre casy uz nepredviedol. Mam aj double Van Gool/Kranz & Volko/Fall.

Hram aj rozne 2-ako na umiestnenie. Jacobs win/Van Gool top3 ... Jacobs win/Van Gool top2 ... Van Gool top3/Volko top3. Volko top2 solo.

///

Z gule ... znova Sinancevic ... proti prekvapku Belovi a aj valuebet s Mihaljevicom (ktory predviedol 20,40 ... z toho vieme malo, resp. nemame dovod proti nemu nezahrat niekoho, kto v Belehrade pred tyzdnom daval 21m na pockanie). Zvysok ma moc nezaujal, pochopitelne.

Zo zenskej napokon Cervenkovu aj solo, ked kurz narastol na 2,44 proti Spanielke. Zensku dialku som poriadne ani nevidel (len par pokusov ... nebol cas pozerat kazdy pokus zvlast ... zatial).

Snad vsetko ...







UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.03.2021, 17:36 Předmět: Atletika HME
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.03.2021, 1:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hekticke, je to hekticke ... a este ma caka podobnych skoro 48 hodin.

Prebehol som zimne sporty (a ponuky). Biatlon, ak nieco, tak az rano. Slalom ... fajn, ze je to slalom a nie obrak. Je pomerne neiste, ci sa vobec pojde (aj ked slalom sa da ist aj v totalnej hmle). Slalomy v zenskom podani su nuda, aj ked sa biju 4 (obcas 5) zeny. Nemam chut sa tym zapodievat a ak si nieco dam, tak live pred 2.kolom (a zaroven sa vylozene neplanujem zabudzat na slalom, aj ked budem hore kvoli ponuke na atletiku (a ranny atleticky blok rozbehov a kvalifikacii - co je alfa a omega uspechu). Ale slalom zacina 9:30, rozhodne si neplanujem davat budika na 9:30 (a ked neuvidim 1.kolo, moc sa nebudem tlacit ani do h2h na 2.kolo).

Zjazd? Dnesny pseudozjazd posluzil na drop kurzov. Kriech @11,0 je prec, nahradil ho Kriech @6,0. Je zaujimave, ze sa oproti piatku skoro nic nezmeni - Kriech ma BIB 1, Bailet 2, Paris 3 ... Znova skusam Bailet top6, tentokrat aj trochu top3. Znova hram h2h, aj ked aj tu doslo k vyraznej redukcii kurzu (uz to nie je solo material, uz je to kombo material). A to je tak vsetko ... Pojde sa plny zjazd, takze verim Kriechovi, ale prematch pri tych kurzoch sa mi to uz hrat neoplati (toboz ked ma BIB 1).

Druzstva v skokoch? Dnes bol hlavny uspech odpredaj tipov na jednotlivcov (reakcia na covid Graneruda), zajtra to bude o tom istom (mam Polsko ... a asi uz neodidem bez strat ako dnes). Zial, nevidim realnu sancu, ze Poliaci vyhraju. Kurzy su vypisane korektne - Rakusko a Norsko, velka diera, Nemecko ... potom zrejme Polsko, Slovinsko.

Team sprint v sev. kombinacii? Chvilu som rozmyslal, ze tam poslem Finov, ale potom som si uvedomil, ze ked stratia spolu 5 minut na 2 skoky, tak v team sprinte je to stale 2,5 minuty a aj ked 15km je dost, tak 2,5 minuty je 2,5 minuta (a ti vpredu si budu moct trochu pomoct). Keby vychadzalo 1,5 minuty, Finom verim, ze Japoncov daju urcite a dokonca by som povedal, ze este niekoho dostanu za seba. Takto to jednoducho nevychadza a nejako nevidim dovod, aby Eero s Ilkkou predviedli nejake zazracne obrodenie na mostiku. Nori by mali, ale hodnota v tom nie je ... a mam atletiku a chut hrat veci bez hodnoty (a bez livka na korekciu) su na bode mrazu.

A 30km C? Zahral som si z prvej Frida top2 a Sorina top6 v akovke. Vylozene porovnanie kurzov, ani v tom nie je moc vlastne ocakavanie (1,53 bez Johaug na betku u Fridy, u Soriny 2,1 na top6). Potom som niekam dal Stadlober top6 (tomu naopak verim), niekam Sorina top10, Zhambalova top15. Asi by som mal hrat aj Zhambalovu top10 a asi aj zahram, len ma nieco "chytilo" za ruku (chvilkove vnimanie, ze @2,6 nie je uplne top).

Plus som vtedy veril, ze budu fajn nejake h2h, aj ked bez Stupak/Nepryaeve/Diggins, sa zazraky cakat nedali. Paci sa mi len Stadlober/Weng, verim aj Sorina/Tiril Udnes. Nejako sa mi nechce ani na Razymovu a ani proti nej (za vsetko moze 1.usek stafety ... kurzy su presne v strede, pritom ona je klasicka, vyborna, ale na 30km C nepredviedla uplnu poeziu v minulosti ... inak povedane, ked bola este nikto, tak jazdila solidne ... a ked sa dostala do sirsej spicky, tak na 30km C predviedla nieco velmi podobne, ako ked bola totalny outsider. Toto je ten problem v mojom vnimani. Zaroven mam s nou celkovo zmiesane skusenosti a je to bud vyborne alebo prepadak (S nadejnym uvodom a postupnym tuhnutim).

Nemam dovod sa pustat do prilis zlozitych konstrukcii - 30km, snad bude aspon solidne livko (a rusit to bude snad len 2.kolo v slalome, co ako som pisal, zrovna mna moc nie ... 30km C je priorita popri HME).

Verim Kirpichenko (ale je tam velmi podobna historia ako u Razymovej ... trochu pochybna), mohla by zajst dobre Parmakoski, aj ked v klasike mam svoje pochybnosti (znova, je to trochu a la Razymova ... dala Diggins v zaverecnom useku). Verim Kalvaa, ale kurzy na umiestnenie o nicom, h2h o nicom. Kalla po komickom useku v stafete uz len podmedome nehratelna (ja nemam dovod hrat ani proti nej, aj ked sa to mozno prvoplanovo ponuka).

///

V atletike pribudli po uspesnych SF (vyslo skoro vsetko ... najma v zenach, v muzoch aspon to solicko a akovku viac-menej cert ber, toboz ked tam boli az 2 chyby) hned F. Ja som si toho hned ani nevsimol, az znamy mi povedal (ktory to uz asi chvilu sam obkladal). 400m muzi a "kauza Bonevacia". Bonevacia aj po SF obrovsky favorit, pritom nevyzeral dvakrat dobre a ani nebezal dvakrat rychlo. Naopak "v predcasnom finale" v 1.SF sa bezalo rychlo ... lebo sa aj muselo bezat rychlo. Na strane druhej, Van Diepen a Husillos nebezali len rychlo, aj vyzerali pritom dobre. Vo finale ma Van Diepen 6.drahu, Husillos 4., Bonevacia "len" 3. H2h v tych kurzoch sa museli hrat proti Bonevaciovi a cast hodnoty zostala snad aj doteraz (prejav, casy, drahy ... proti hra len urcita unava a tazsia cesta do finale).

Az pred chvilou, po spracovani SF, som prisiel aj na ine tipy. Hram Dobber/Bengtstroem ... kvoli drahe. V zenach hram proti Jodie, kedze dostala 1 a z nej spravit vysledok bude viac nez zlozite. Hram s Klaver a doporucujem aj Swiety/Jodie za @1,3 do akoviek (Polka dnes skvela ... v interview po dobehu si pochvalovala formu ... ze je to forma jej kariery, je doma a chce vyhrat, co znie docela sebavedomo a jej beh tomu aj odpovedal (PB/NR).

Zatial vsetko (sedemboj som spominal ... 60m som spominal ... dialku som este poriadne nevidel ... 60m H ma nic nezaujalo (plus mam strach z prekazok ... vsade a teda aj v hale, toboz ked sa bude bezat 3krat).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.03.2021, 8:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mal z vas niekto proti Norovi? (alebo nieco, co vdaka DSQ vyslo, aby ste rano videli, ze peniaze, ako uz byva zvykom, zasa raz zmizli)

Zasa ma raz T.... OKRADOL o peniaze. Bud ma okradol teraz alebo pred 2-3 rokmi (5000m a Salpeter/Klosterhalfen). Tak bud platia prve vysledky, ktore pretlacali ako oficialne alebo platia realne oficialne vysledky, t.j. tie po protestoch a reprotestoch atd. Dobre znama pesnicka ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.03.2021, 11:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes uz nic necakajte. Mam toho plne zuby. Nor ... Van Gool DSQ (cim padaju vsetky tipy na 60 a namiesto obrovskej vyhry som v peknom minuse). Nemam slov. Na tu smolu si asi nikdy nezvyknem ... (ako keby nestacila vcera Bahta).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.03.2021, 21:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Potrebujem sa z toho vypisat ...

Sice je len marec a nikto lepsie nevie, co sa mi dokaze pri mojich tipoch udiat, nez ja sam, ale dovolim si povedat, ze najhorsi den roka z pohladu bettingu mam za sebou.

Nie, nezostalo to u Jakoba (a kktnych argumentacii Tipsportu ... alias teraz to je takto a nabuduce naopak ... sa riesi znova to iste na 1500, tentokrat zien, takze som zvedavy, co zasa budu robit za tanecky) a DSQ Van Goola.

Vyhral Kriechmayr v zjazde. Vedel som to, ze sa to stane, ale nedalo sa s tym nic robit. A ono mozno bol ten vcerajsi zavod dnesnym, takze keby som to necashoutoval, tak mam vyhru (to som si uvedomil az teraz). Opakovane som zahral toho blbca Baileta ... a tentokrat pre istotu neda Clareyho (obrovska chyba v technickom uvode ako ceresnicka).

Bezky zle odtipovane. Nebolo toho moc, ale to malo bolo mimo (Zhambalova uplne, Sorinu asi zabrzdili biedne lyze, kedze v zavere po prezuti chytila druhy dych) ... ale tesne to nedala Frida na top2, takze sa to dalo prezit (samozrejme, vtedy to netesilo po Van Goolovi, ale teraz to uz beriem uplne v pohode ... zle tipy, zasluzene aj biedne vysledky). Livko vyzeralo tiez na prehlbujucu sa pohromu, napokon som to uhral na cca nulu.

Slalom ... 1.kolo Vlhova, trochu zahrane po jazde (to este bola nalada relativne dobra, aj ked po zmiznuti par stoviek eur pri Jakobovi zdaleka nie idealna). Na 2.kolo nebol vobec cas pri 30km C, podobne ako na zensky biatlon. Na muzskom som tiez nic nevymyslal ... z podobnych dovodov.

V skokoch sa podarilo predat Poliakov ... a nechybalo vela, aby Poliaci vyhrali, co by ma dorazilo (a to som este nevedel, co sa bude odohravat vo vecernom bloku atletiky).

Strasti s Archer, ktoru DSQ z 2.miesta (zatial ju vratili do poradia, ale poznate to ... minimalne mam cerstvu prihodu s Jakobom v talone) v behu, kde to bolo sado-maso a kde minimalne vsetky 3 Spanielky by si zasluzili nakopat do pr.... (za pohyblivu stenu, ktoru tam vacsinu zavodu vystavali). Kto sa v tom behu z roznych dovodov nestrkal, tak snad sa toho behu nezucastnil, resp. nechcel ziskat co najlepsi vysledok (ked teda niekoho DSQ za toto, tak vsetky do jednej). Sklamala Barysevich, ale ani jej to nemam moc za zle (aj ked to bolo drahe ... ako dnes takmer vsetko).

(Inak logika Tipsportu ... ked niekto poda protest na nevhodne pocinanie supera, ten je dodatocne DSQ ... tak "fuj-fuj", kedze v tendencnych pravidiel maju veticku, ze dodatocne diskvalifikacie neuznavaju (ta veta pritom riesi nieco uplne ine, ako dobre vieme ... doping apod.) ... ked niekto poda protest na nesuhlas s DSQ od jury/supera a je uznane, ze to na DSQ jednoducho nebolo, tak to beru ako "opravu" chyby rozhodcov ... ta uz zjavne moze byt dodatocna. Nie, v tomto nehladajte logiku, to je zlodejsky T.... v praxi.)

Na 400m h2h vysli a aj ked na Van Diepenovi by som vyhral viac (jeho vyhra zavodu ... Husillos bola skor poistka), tak zrovna toto ma neboli (za A ... som zvyknuty ... za B ... ten rozdiel nie je taky zasadny, aby som to zrovna dnes upenlivo riesil).

Dialka a v poslednom pokuse Bekh porazila Mihambo (ktora za cely sampionat trafila ako-tak jeden jediny odraz ... historicky zacinala pri preslapoch a teraz su z toho 30cm nedoslapy na pockanie). Ako inak, zrovna proti nej som hral h2h (namiesto top2) a tie akovky, ktore prezili Archer (vtedy este DSQ a stale cakam od toho vselico ... len nie hladky vysledok), alebo minimalne jedna, sa chytili zrovna na tomto. Aspon ma nemrzi, ze som ju neoblozil (aj ked to by som asi vyplacal/istil live ... takze to je tiez dost relativne ... a ja som ju neobkladal prave z dovodu, ze to dlho vyzeralo, ze dnes ziadne livko nebude).

60 sa posrala hned v zarodku a ja som zaroven cely den zil, ze mam 2-ako Jacobs win/Volko top3 (okrem Volko top2 solo). Volko pokazi vo finale start a tesne dobehne 3. Neda cas pod 6,60, neda top2 a potom zistim, ze zrovna toto kombo som z neznamych dovodov nehral.

Ano, dnes sa pokazilo vsetko, co sa dalo. Aby som nezabudol, nevypisali SF muzskej 800, k comu som sa upinal (ku kazdemu SF sa upinam ... mozno nie k tym prekazkarskym, kde s mojim stastim nemozem prezit bez padu, uliateho startu a roznych inych uskalii, ktore kratke prekazky v hale ponukaju).

Je tiez pozoruhodne, ze s tipovanim ako takym som extremne spokojny - podiel vylozene zlych tipov je nizky (zly odhad/nevhodne ohodnotenie kvalit toho tipu, t.j. nevhodne zahranie apod.). Dnes sa za nieco take da povazovat mozno Barysevich (ale kvoli tomu nekonecnemu strkaniu fakt nechcem robit z toho prehnane sudy ... minimalne platilo, ze to napokon bolo daleko od mojho ocakavania, ktore som do nej vkladal). SF podla ocakavania (ci uz boli vypisane alebo nie), 400 v medziach normalu, 60 takisto (ked si odmyslime par bolestivych detailov), v dialke mensia chyba (podcenenie Bekh ... to bolo hlupe a zbytocne) a zenska tyc isla uplne mimo mna (bez Q v takom zvlastnom zlozeni, ktora sa na mitingoch pred HME dost opakovalo a nejake prekvapenia boli ocakavane, ale ake a u koho, to sa odhadnut prakticky nedalo).

///

Zajtra snad navrat k normalu (uz to zo mna spadlo ... to najvacsie sklamanie). Minimalne ste si odo mna oddychli a ja od vas (faktom je, ze mam problem to vsetko stihat ... je toho moc a som rad, ze som rad ...).

Faktom zostava, ze to vypisuju, ako sa im zachce (nieco rychlo, nieco pomaly, nieco vobec ... cely den to pribuda, roznorodo a ja potrebujem aj ziskavat informacie, pripravovat sa a nie len refreshovat ponuku ... toboz ked je tu stale aj zima, ktoru tiez nechcem uplne odstavit). DL sice vypisuju tiez relativne dlho, ale je to 1 miting v jednom dni, takze to, ze nieco vypisu v noci, zvysok zacnu dopisovat rano a aj ked to vypisuju dalsich x hodin, da sa to spracovat. Nie je to idealne, ale v tomto pripade plati, ze pripravu robim 2-3 dni dopredu a pred vypisom mam uz jasno, co chcem hrat. Tu pripravu robim v priebehu, prepinam VPN (aj s prenosmi je to vselijake ... niekde zima, niekde atletika ... atletiku utnu, takze idem na web ... web sa zo zaznamu pozerat neda, techniky z EBU tiez nie (ked chce clovek vidiet vsetky pokusy z Q).

///

Biatlon ... ak nebude nic, asi ma to nebude mrziet. Tu plati, ze bez MB (vypisuju len win only ponuku ... nic viac ... ziadne h2h, specialy, umiestnenia, nic) ma biatlon zaujima o 80% menej. Zaroven livko bez bet365 ma celu sezonu zaujima menej, takze je to teraz len o nahode, ze T.... vypise nieco solidne v prematch (pricom ja na h2h rozhodne s napatim necakam ... na rozdiel od bobov, beziek, obcas alpskeho lyzovania).

50km C ... idem sa na to zrovna pozriet. Ale budem asi dost pouceny z dnesnej zenskej 30 (nehrat nizke kurzy ... nehrat nic, co vyzera na hrane hodnoty na niekoho, kto nie je na 50km C osvedcene meno aspon typu Stadlober). Jednoducho, nesnazit sa z nicoho urobit nieco a ist po vysokych kurzoch. Ak nebudu (co je dost mozne), tak to nechat na livko a tam zarobit, ak sa zadari, 150-200eur.

Alpske? Vlhova a obrak ... stale ma to laka, aj ked je dost mozne, ze to dopadne ako na MS. Trat stavia Slovinec a Fin v norskych sluzbach, takze je to trochu necitelne (presadeny obrak v 1.kole, viacej po spadnici v 2.kole).

SuperG ... este som nevidel kurzy, ale ocakavam, ze na Pinturaulta nebudu dvakrat vysoke (po uspechu na MS). FRA trener stavia a v Saalbachu sa da vymysliet vrazedna trat. Takze ma to trochu tlaci do obrakarov, ale asi ma odradia kurzy. Pintu ma ale BIB 1, takze ... ved viete co.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.03.2021, 10:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak mam za malo cistu vyhru Vlhovej, resp. Pinturaulta (ktory ide prvy, takze je to skor z dovodu, aby som mal aspon nieco ... prip. ked to nebude ono, tak vyplatim to malo). Paradoxne, nemam top3 na Vlhovu, ktoru som mal oblozenu na MS v podobnych kurzoch.

Z 50km C napokon nemam ani tuk, co nie je na skodu. Biatlony som este nevidel (uvaha je QFM v muzskej stihacke ... v zenach tiez nejake osvedcene meno, kedze je to tiez pomerne vyrovnane a na cele nespolahliva Eckhoff).

///

Z atletiky ... este zo vcera Nikitin top4 v muzskej vyske.

Zo zenskej vysky hram podobne Ellu Junnilu (skusam top2 ... top3 asi hlavny tip, top4 mam v akovke, h2h proti Trost v peknom kurze). Mam aj Heraschchenko proti Levchenko (aj v akovke s Junnila/Trost). Vitazka asi jasna, za nou vyrovnany suboj 4 Levchenko, Herashchenko, Junnila, Trost. Levchenko v Q nepresvedciva, Trost a Herashchenko zaujali, ale Junnila, aj cez nejake problemy, ukazala enormny potencial (a kurzy su fajn ... resp. nas nutia hrat zrovna ju, co je lepsie nez takto vypisana Trost napr.).

Tyc muzi a absolutne nic.

Trojskok a hram len 2-ako za malicko Aghasyan/Swiderski a k tomu Skvartsova/Salminen. Mozno by sa dalo nieco vymysliet na Bielorusku, uvidim. Ale moc sa mi do toho nechce. Podobne by sa mozno dalo zahrat Peleteiro cistu vyhru, ale tiez to moc nevidim ... (v uspesny vysledok ... aj ked Ana ma potencial ... neviem, ci to bude stacit na Grekynu).

Z 60m H SF z muzov tam po hriechu nic nie je (co mi moc neprekaza, kedze prekazky ...). Dal som si jednu akovku, aby bolo co tlacit (Trajkovic po zraneni so Smetom, Lakka/Balnuweit a Sevler/Fofana). Necakam od toho nic.

800 a hra kurzov. Uplne tie top na vyhru/top3 sice nemam, ale aj 15/6 na Borkowskeho vyzera dobre. Je to beh, kde je 5-6 sprinterov, borcov s dobrym zaverom. Pole vyrovnane, s podobnymi zavodnikmi, co sa typu tyka. Takze vyssi kurz berie. Zahral som si aj za malo domaceho hrdinu Kszczota, kedze @3,5 sa da (nie je 1.favorit ... je to taka poistka ku krajanovi, ciastocne mozno drobny valuebet ... uvidime). Borkowski/Dobek skusam za malo proti Tukovi, mam nieco aj proti Bossemu, ale skor cakam aj na zensku 800 (nechce sa mi to hrat za vela solo ... skor su to take veci do 2-ako s dalsim velkym kurzom).

a 3000m. Nechapem, preco som hned nedal Mechaal, uz sa mi do toho moc nechce po drope. Inak proti Gressierovi (Butchart/Kimeli). Tiez ale cakam na 800, aby som mohol kombinovat.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 7.03.2021, 16:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Z Vlhovej som moc nevyhral (oproti vkladom na MS), aj ked po hriechu to bolo to jedine, co dnes vyslo (biatlon solidna odovzdavka, najma u zien ... u muzov super rozohrany tip, ale tento vikend by som chcel asi moc, aby mi nieco normalne vyslo). A v SuperG som prehral a to aj napriek tomu, ze som mal o narocnosti pravdu (a Bailet po potrollil podobne ako vcera Kriechmayr ... to je moje tipovanie ... vsak aj Vlhova patri do tejto kategorie).

///

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70302349414&idb=1134185&hash=d8eb695a&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D

Zda sa, ze tento pseudkombik dropol kurzy (doteraz drzali), tak sa ospravedlnujem, ze som si chcel pomoct s grafickym znazornenim tipov.

Pribudli hlavne 60, kde sa isli rozbehy/SF v rannom bloku.

Hram Dal Molina, kedze ako aj sam povedal - v SF mi nevyslo skoro nic (a tentokrat hovori pravdu ... kedze vcera boli taki borci ako Robertson, ktory hovoril po SF, ze je hlavny favorit na zlato ...). Belociana win mam v jednej akovke, ale bude to tesne a kurz rozhodne nie je ziadne terno, aby som to hral vo velkom. Pozzi ma sancu, ale Belocian ma predsa len drobnu vyhodu.

Zenske prekazky .. mala by vyhra hlavna favoritka (som dokonca hral solo a to som nezachytil ten prvotny kurz @2,6). Teraz @1,85 skor do akovky. Z prekazok tiez hram Piu Skrzyszkowsku proti Porter a Neziri (nevysiel jej start v SF) proti Sedney. Neziri hram aj proti Porter v roznych akovkach.

Zenska hladka 60 a do vyhry sa nepustam, resp. zvazujem Zahi, ale kurz je trochu nedostatocny (kto ma bet365, tak @4,0 by som rozhodne hral). Do hry o vitazstvo uz moze zasiahnut snad len Kemppinen, aj ked si uplne nemyslim, ze vyhra (ale uplne to nevylucujem ... vsak to bola moja tajna karta na vyhru uz pred rozbehmi/po tom, co ohlasila neucast domaca Swoboda). Trochu hram v roznych h2h Mihalinec, aj ked tam mam urcite obavy.

Pribudla este zenska 800. Verim Hodgkinson. To sa tazko vysvetluje. Nemyslim si, ze je to sprinterka v zaveroch, ale zaroven si myslim, ze je o level vyssie nez konkurencia. O tom ma presvedcilo vcerajsie vyjadrenie Jozwik po dobehu - "spravila som takticku chybu, ktora ma v zavere stala mnoho sil a citim sa velmi unavena". To nie je nieco, co sebavedomy zavodnik hlasi do medii. Zaroven maju Britky vo finale trojicu, takze mozu vymyslat rozne taktiky - idealne ist tempo a trochu odblokovat v zaveroch rychle polky, keby chceli nastupit. Je to len sestica, Polky su len dve, takze nieco na sposob spanielskej steny na 1500 neocakavam. Baker verim, aj ked postupom casu asi trochu menej ... zaroven si nemyslim, ze je rozumne skusat win/top2/top3 (vo svojich radoch maju vacsiu favoritku, ktora ma najlepsi cas sezony a proti nim dve domace superky s elitnym zaverom ...).

///

Dnes pokracoval "cierny" sampionat. Ehammer by bral 4.miesto, aj keby snad skocil len zaklad v tyci ... samozrejme, on podobne ako pred par tyzdnami doma neskocil zaklad.

A Nikitin nielenze nedal top4 (rozbehnute to bolo slusne), ale prehrat aj s Nemcom a odpalil mi vcera rozohranu peknu akovku.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 11.03.2021, 16:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Som sa doteraz nevyjadril nejako ucelene k HME (bolo by fajn, aby som to konecne uzavrel aj ciselne ... asi sa k tomu dostanem v najblizsich hodinach) a ani som nepriblizil, co nas v tomto tyzdni (a teoreticky aj v tych dalsich po zime) caka a co nas neminie.

Dnes zacina druhy tyzden biatlonu a aj ked som mal v plane (po brutalne hektickom vikende), ze si tie minulotyzdnove biatlony znova a trochu sa pozriem do hlbky, zatial som z toho, po hriechu, nepodnikol nic. Extremne som potreboval si od toho vsetkeho oddychnut a tie posledne 3 dni tento ucel do bodky splnili (ak som nieco riesil, tak skor veci "po zimnej sezone", so zimou mal nieco spolocne snad len zaznam 2.kola zenskeho obraku, ktory som aj kvoli Vlhovej cielene nesledoval).

///

HME dalo zabrat a rozdelil by som hodnotenie na 2 roviny - ako som to odtipoval a a ako to cele dopadlo. To hodnotenie je viac-menej v duchu toho, ako tipovanie vnimam - t.j. tipovanie nema 2 roviny (OK/KO tip), ale minimalne 4 (t.j. okrem OK a KO do hry vstupuje, ci je to dobry alebo zly tip) a ja rad pri tych 4 zostavam (ono ich je totiz este daleko viac, ale preco si to komplikovat, ked pointa je plnohodnotnena obsiahnuta aj pri tomto jednoduchsom deleni).

Mimo finale zenskych prekaziek ("Porter") som tie HME z pohladu cisto tiperskeho umu zvladol az neskutocne. A vsetci dobre viete, ze som k sebe tvrdy, niekedy az prilis sebakriticky, hladajuci chyby aj tam, kde nie su, resp. ktorym sa snad vyhnut ani nedalo. O to smutnejsie je, ze nezvladnuta Porter (a znova pouzijem tie 4 roviny - bol to zly tip, jednoznacne, ale to nutne neznamena, ze ma musi tvrdo potrestat) ma v poslednom dni pripravila o pekny balik, ktory by dojem z piatka a soboty (a vsetkych tych extremne smolnych momentov, ktorych som pri atletike take mnozstvo nikdy nezazil ... a este na vzorke 3 dni a relativne malo disciplin ... skoro je to podobne ako nabity dobre obsadeny miting DL s adekvatnou bohatou ponukou). Fakt neviem, kde pri Porter zostal rozum - nekritizujem ani tak tip s Neziri (tam bol kurz, tam bola jasna myslienka ...), kritizujem tip na mladu Polku, o ktorej som dobre vedel, ze SF beh nemoze zopakovat. Sam seba som presvedcil, ze bude stacit kvalitny horsi beh, kedze (ani neviem preco) som si Porter spojil s casom zo SF, ktory nezlepsi. Pritom Porter nebola niekto, kto nebezal v sezone vyrazne rychlejsie, uz vonkoncom nebola niekam, kto nemal daleko lepsie PB, takze chyba mala viacero rozmerov a urovni. Kombik videl asi kazdy, bola v nejakych dalsich slusnych akovkach ako jedina chyba ... jednoducho relativne drahy spas.

Inak bol posledny den napokon velmi vydareny (ak Ehammera beriem ako produkt z piatka, prip. zo soboty - kedy to bolo zahrane/kedy sa sedemboj rozbehol), tipersky tak ako dni predtym. Da sa povedat, ze tipy, kde som sa dost obaval (napr. zenska 800 ... od Hodgkinson a jej vyhry ... cez h2h proti rychlym Polkam ... az k Baker a h2h proti dvom outsiderkam Hoffmann/Boffey), tak vysli az neskutocne dobre (sem spada aj muzska obdoba ... na konci Tuka/Bosse a v cele polske komando). Ano, zasa tomu chybali tie drobne nuancie alias z polskeho tria vyhral 800 ten, ktoreho som nezahral na win (pretoze @10,0 nevyzeralo az tak dobre ... povodnych @15,0 by som rozhodne zahral), Junnila bola skvela (hovorim, odtipovane to bolo neskutocne ... malokto z valuebetov vylozene sklamal), ale bola blizko aj top2 (a teda tomu financnemu bonusu, s ktorym clovek nepocita, ale na konci dna to velmi potesi, ked tieto tipy nad vlastne ocakavania napokon vyjdu ... sem spadal prematch aj Volko top2 (po DSQ Van Goola uz nie, takze som bol extremne sklamany + som zistil, ze som nemal ani jedno kombo s Jacobsom, takze namiesto toho, aby som pekne vyhral, som este dost prehral). Mechaal, ktoreho som promptne nezahral win/top2/top3, ale este stastie, ze nebol top2 (@8,0 sa malo hrat okamzite, bez rozmyslania a akehokolvek spochybnovania ... na rozdiel od top3, resp. kurzu na vitazstvo).

Na vlastnom vykone sa da spochybnit vkladova politika. Do tej spada system hrania - snaha nedropovat veci (kvoli sebe, kvoli vam). To je zasa naviazane na zdlhave vypisovanie a zrejmu snahu Tipsportu zamedzit kombinovaniu ponuky (skoncil ranny blok a zrazu, ejhla, sa objavi vecerne zenska 800 ... a toto nebola vynimka, toto sa zopakovalo v sobotu a aj v nedelu).

Takze casto som hral za 35/60 (cize bez schvalovania) a nebol tam ten priamy tah na branku, ze idem do toho a chcem to mat solo za 100/150, nebodaj 200eur (a neriesit, co sa s tym kurzom stane apod.). Viac som bol nastaveny, ze aj tie velmi dobre kurzy, vhodne jednoznacne na solo, chcem kombinovat, chcem chvilu pockat na podobnu disciplinu (sprinty so sprintmi, stredne a dlhe trate zvlast, techniky zvlast) - t.j. princip, ktoreho sa drzim (alebo je fajn, ked sa ho drzim) aj pri DL. A ked uz nastal priestor hrat aj vacsie akovky, tak tie boli niecim narusene (smolnym momentom ... DSQ, nedal zaklad v tyci, bola podzrzana zavodnickou, ktora pred nou spadla, konkurent si zrazu skocil PB, zaverecnym pokusom sa dostala do vedenia apod.). Ked som nieco potreboval, ked som mal nieco fakt pekne rozbehnute, tak do toho vzdy nieco prislo a cele sa to tym padom pokazilo. Takze taktika mozno nie explicitne zla, ale na to, co sa dialo, to nebolo to prave orechove.

A teda logicky (aj ked som to este presne nepocital), vysledok je horsi, nez by mal byt. Pocitovo, fakticky, jednoducho to nie je vysledok, v ktory som dufal a ktory som si zasluzil. Ako som uz ale pisal, nie je to nieco, co by ma malo poznacit do dalsich atletickych bojov, ktorych snad koncom maja (planovany zaciatok Diamond League ... netypicky neskor, ale ked to budu riadne mitingy a v standardnom pocte, hnevat sa uplne nebudem) bude neurekom.

///

Druhou fazou tohto zhrnutia je tento (a pripadne nasledujuci) tyzden. Dnes zacina 2.tyzden biatlonu v NMnM.

Uz ked som si pozeral pocasie niekedy v pondelok, prinajhorsom v utorok, zaujal ma silny vietor. To som ale netusil, ze obidva sprinty sa pojdu tak neskoro (az o 17:30), kedy uz vietor mal aj podla predpovedi stracat na sile. Pre tipera je vzdy najhorsie, ked je nieco nejasne, nebodaj "priemerne". Ked fuka, ale len trochu. Ked snezi, ale nie moc intenzivne. Ked je teplota nad nulou, ale tak do 3-4 stupnov. A dalo by sa pokracovat. Ja vyhladavam extremy a tieto situacie "ani ryba, ani rak" ma nikdy nenaplnali prehnanym optimizmom. Aj preto som vcera nic nehral (JTB mimo top6 s kurzom nad @5,0) a pockal som si az na dnes (a la sa pozriem na vetromery priamo zo strelnice pred samotnym zavodom).

Celkovo som uz v takom mode, ze sezona je u konca. Sice toho biatlonu a alpskeho lyzovania bude v tychto 2 tyzdnoch este relativne dost, lenze je to "biatlon a alpske lyzovanie" = discipliny, ktore mi moc radosti tuto zimu nepriniesli a ak v tom mam svoj podiel viny (Davidova), tak znacne limitovany. Je to neustale o tom, ze clovek vie, co ma tipovat, vidi tam dost casto hodnotu, ale bud mu do toho pridu nevhodne podmienky, ktore to znicia, nepriaznivy los alebo nedostatocny vykon jedinca v den D a hodinu H (aby mi to ukazal o den neskor/o zavod neskor = Kriechmayr/Bailet/Vlhova len pocas minuleho vikendu). A zial, pri tychto veciach som len maly pan a prakticky nic s nimi nezmozem. Samozrejme, potom tam je to livko, kde na bet365 by sa chyby trestali krasne, inde zlozito alebo sa trestat nedaju vobec, ale s tym som sa viac-menej zmieril a trapi ma to rozhodne menej, nez ta prva skutocnost, ktoru som spomenul.

A aby som nezabudol - MB skoncilo so zimnymi sportmi pre tuto sezonu. Vypisuju vsade uz len kurzy na vitazstvo a tym sa pre nich ponuka zacina a konci. To zobralo akukolvek chut do "post-season" biatlonu (napr. mlade tvare, ktore dostavaju sancu v mnohych timoch, niekto z Becka z IBU Cupu apod.).

Posledna zaujimava vec v zime tak bude Engadin. Nahrada za zrusene norske zastavky SP, po hriechu jedina (aj preto pisem, ze sezona konci skoro ... predsa len bezky boli tou castou, ktore sice nie bombasticky, ale aspon pravidelne prinasali zisk (s bobmi, pochopitelne).

A ten je sice na programe az v sobotu (a v nedelu), ale asi nebude na skodu, ked sa o nej zmienim uz teraz.

///

Engadin je takou nahradou za Davos. Ako to myslim? Kto si spomina na predvianocny Davos, tak si urcite spomenie, ze to bol SP bez 1, Skandinavcov a 2, bez SP pred Davosom (timy do Davosu prichadzali skor, spolocne trenovali, dokonca sa par narodov spojilo a vytvorili si v dejisku simulovane zavody).

Davos dlhodobo plati za stredisko, kde sa v nabitom kalendari nezavodi dobre. O to viac to plati, ze kazdorocne prichadza na radu po zavodoch v Skandinavii, napr. po Lillehammeri. Ten skor v nadmorskej vyske je obrovsky a vyhodu maju zavodnici, ktori sa v nadmorskej vyske uz "narodili" alebo aspon taki, ktori v nej travia vacsinu roka.

A Engadin je este vyssie ako Davos. Zavody sa pojdu v priemere okolo 1800 metrov nad morom (Davos okolo 1600). Oberstdorf bol vo vyske okolo 800, takze skor je naozaj vyrazny, resp. 1800 je uz fakt extrem.

Zaroven plati, ze trate "vo finale SP" nebudu profilovo najnarocnejsie ...

https://www.engadin-skimarathon.ch/fileadmin/user_upload/documents/Weltcup_Engadin/U__bersichtplan_WC_neu.png
https://www.engadin-skimarathon.ch/fileadmin/user_upload/documents/Weltcup_Engadin/210301_Altitude_profile__Silvaplana_Surlej_Saturday13th_March_Worldcup_2021.pdf

Ano, na obrazkoch to miestami vyzera hrozivo, najma okruh Silveplana, ktory budu lyziari absolvovat v sobotu v ramci 10/15 klasicky (ale hromadnym sposobom). Znamu trat laufu Engadin potom o den neskor s rozostupmi, ktore vytvori sobotny masak.

Klasicky okruh ma len jeden jediny realny kopec - ten uvodny. Avsak plati, ze v dejisku mrzne, ak bude snezit, tak najskor v nedelu, jednoducho bude platit, ze okruh bude patrit jednoznacne k tym najlahsim, ktore sme mohli vidiet v ramci SP v tejto a minulych sezonach (a podmienky tu narocnost rozhodne nijako neumocnia ... ako sa to dialo v Oberstdorfe, kde tiez trate zvacsa nepatria k vylozenym zabijakom).

Takze najvacsou hrozbou nie su narocne trate, podobne ako v Davose, je nou nadmorska vyska.

Hladame teda niekoho, kto ma sprint, preferuje klasiku a nadmorska vyska pre neho nie je faktor. Idealne niekoho, kto neabsolvoval narocnu 30/50 klasicky na konci MS. V muzoch sa do popredia tlaci jedno meno - De Fabiani. Napokon vidim, ze Taliani posielaju vypravu, pomerne solidnu a pocetnu, na strane druhej zasa vidim kurzy na bet365, kde najma v muzskom poli vyrazne ocakavaju zaverecny sprint velkeho balika. Napriek tomu je zvlastne, ked na Hakolu je @34,0 (pisal som, ze alfa a omega je nadmorska vyska a nie sprint a ani lahky profil ... Hakola mal dokonca nejake zdravotne problemy, kvoli ktorym tu 50 neisiel, aj ked som si myslel opak).

V zenach uz tie kurzy nie su tak sprintersky nastavene. Argument s Johaug mozno obstoji, ale potom nechapem, preco je tam za nou Frida s Ebbou. Jednoducho v zenach sa z neznameho dovodu caka totalne roztrhanie balika, pritom ked sa tento isty format v podobnom zlozeni isiel vo Falune (pred MS), tak Johaug nevyhrala. Vo Falune bolo najtazsie stupanie 42 metrov, brutalne mrzlo (takze ziadne makke narocne podmienky, ktore by Johaug vyhovovali), dokopy 364 nastupanych metrov. Tolko ich zeny neabsolvuju, odhadom nejakych 330 (a to som mozno este prilis stedry). Johaug tam nebude mat strmy kopec, nebude to intervalove, nebude to v plusovych teplotach, nebude to prilis mnoho kilometrov, nebude tam prilis mnoho nastupanych metrov a bude tam nadmorska vyska, ktora jej mozno normalne az tak neprekaza, ale v sezone, kde bola nonstop v Norsku jej chutit rozhodne dvakrat nebude.

///

A co po zimnej sezone (dalsi tyzden to vlastne konci ... potom uz len Planica a lety na lyziach, co skoro nehodnotim ako pokracovanie sezony).

To preklenovacie obdobie bude dlhsie nez zvycajne (ale snad kratsie nez minuly rok xD ... ked sa v tomto obdobi naplno rozbehol covid a sport prestal na par mesiacov prakticky existovat). Suvisi to so spominanymi mitingami DL, ale aj s posunutymi MS v hokeji (rovnako koniec maja, zaciatok juna).

Samozrejme, vcera som zahajil sledovanie moznosti ohladom cyklistiky. Zbadal som, ze ma livko Fortuna na P-N, ze naopak ma livko T.... na T-A. Pozrel som si nabery na BF (su tam vyznamne etapaky, ale nie su to GT, takze to vyzera, ze na BF je uz cyklistika pomerne dobre ukotvena a "da sa" ... nie je to ideal, ale nieco sa da obcas vymysliet).

Samozrejme, zrejme skusim pokracovat v boji s golfom (mam k tomu T..../Pinnu/MB/BF, takze ziaden problem si vsadit skoro cokolvek, cest vynimkam). S motorizmom to bude boj, ale BF a F1 som uz minuly rok testoval a tam by to slo (minimalne tipy live pocas zavodov). Vacsi problem je MotoGP, resp. tipovanie na Moto3 a Moto2. Tam sa bet365 neda nicim realne nahradit, kvalifikacie zvlast. Dokonca sa pohravam s myslienkou, ze kedze je to okno pomerne velke (2 mesiace), tak sa skusim ponorit do tenisovych ITF. Ked uvidim, ze mnoho juniorov v nich nie je, tak to asi rychlo ukoncim, ale v plane to mam (kedze k tomu je kombo MB/Doxx/Pinna/T.... dostatocne).

Zasa treba povedat, ze zima nedopadla az tak zle, aby som musel pristupovat k zufalym cinom a nahanat stratene zisky, s ktorymi som pocital. Bud v tychto veciach nemam tie najvhodnejsie nastroje (cyklistika/motorizmus), alebo je pochopitelne, ze inde zasa nemam velke oci (golf/tenis). Mozno sa objavi nejaka olympijska kvalifikacia (hadzana/basketbal), ktora to cele sprijemni, ale to zrejme az neskor (PS: teraz pozeram, ze sa hra tento vikend, ta hadzanarska xD). A basketbalove az zaciatkom jula ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.03.2021, 12:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Z biatlonu som si dnes dal Olsbu @9,0. Dovody by som hladal vo vcerajsom muzskom sprinte. Ten viac-menej ukazal, ze nic sa behom par dni nezmenilo a ze vysledky az extremne kopirovalo to, co sa dialo pred tyzdnom. Zaroven sa absolutne nepotvrdili obavy z vetra, napriek tomu som skusal JTB mimo top6 (aby ma to nemrzelo, ked by top6 nebol). Jeho zla strelba nebola kvoli vetru, ale kvoli tomu, ze jednoducho v poslednom case striela biedne (aj na svoje dlhodobe pomery). Napokon z toho bola zbytocna drama, kedze ho malo prekonat daleko vacsie mnozstvo zavodnikov, nez sa napokon stalo (lenze mnohi, ktorym by stacilo na prekonanie aj chybovat raz na 2.strelbe, chybovali dvakrat, ti, ktori potrebovali zastrielat cisto, chybovali raz a takto JTB odolaval az do Samuelssona, ktoreho som mal mimo top10/top15 ... co by aj bol, keby z 10 ran aspon jednu netrafil).

Chybou bolo nehrat Guigonnata, ale aspon nedal poslednu ranu a nebol top3 (to by zabolelo viac, aj ked @8,0 na top6 nie je nieco, co by som mal hodnotit vylozene nalahko). Chybou bolo, ze som na livku neklikal ako blazon pri QFM @9,0, ked dal nulu v lezke a JTB bol z hry von. Tu sa prave ukazalo, ze tento sprint bol vernou kopiou toho predchadzajuceho. Trochu ma mozno zarazil 1.medzicas v 2.okruhu, kde QFM trochu stratil na Tarjeia (alias minuly zavod som nemal vyskumany az do takychto detailov ... vedel som len, ze QFM zacina zrychlovat v 2.kole ... resp. v 2.kole minuly tyzden doslova letel ... a po tyzdni to nebolo ine ani o kusok).

To je dovod, preco hram Olsbu. Ta minuly tyzden letela po trati, len 2 chyby hned na lezke ju stali daleko lepsi vysledok. Inak povedane, s 1 chybou by vyhrala, resp. este inak, keby nechybovala ani raz, neprekonal by ju nikto, aj keby strielal rovnako cisto (= kombo beh/rychlost strelby bol z celeho pola najlepsi ... dokonca o nieco lepsi nez vitaznej Eckhoff). A ak aj mozeme pochybovat o JTB (vcera bezal horsie nez pred tyzdnom), tak ostatni Nori bezali rovnako, niektori snad aj lepsie, takze nie je dovod na podobne obavy.

Zaroven je tu aj dalsi rozmer - BIB. Vcera bolo zrejme, ze je pomerne jedno, kde borci startuju. A dnes bude v podstate tiez s tym, ze ... vietor ma pocas dna stracat nasile (nemal by byt silny uz pri starte, podobne ako vcera, ale plati, ze cim neskor, tym mensia sanca, ze bude akymkolvek faktorom) a taktiez, dnes bude teplejsie a tak by mohlo byt vyhodne startovat neskor z dovodu namrzania trate. Zakladne pravidlo - vzdy sleduj, co robia domaci a je vidiet, ze domaci razia tu teoriu, ktoru som naznacil - ze trat moze mat tendenciu zrychlovat a zaroven by to mohla byt aj urcita vyhoda na strelnici (+ znalost casov v pripade tesneho dojazdu).

Davidova je ale prematch nehratelna, co uplne nevadi, kedze na livku budem mat (a snad to neposeriem tak ako vcera) viac informacii pred jej startom nez mam teraz. Aj Olsbu ma relativne vyssie BIB (34) a zo zaujimavych mien ma vyssie BIB aj Dzhyma (47), druha z minulotyzdnoveho sprintu.

Mimo Olsbu win tak hram nejake akovky, kde vyuzivam napr. Olsbu/Eckhoff, Chevalier/Herrmann (Nemka naopak startuje dnes ako vobec prva), Dzhyma/H.Oeberg (a rozne ine moznosti s Ukrajinkou, niektore zial dropnute hviezdnymi analyzatormi z Tipaca), prip. Preuss/Hauser (to su 4, ktore hram ja, mimochodom).

///

Zo slalomu nehram prematch nic. Len by som sa opakoval - mame 4-5 slalomariek a potom velku dieru. Pri Aare (a Kranjskej Gore) plati, ze toto su uz zavody, ktore sa minuly rok kvoli covidu zrusili, takze najcerstvejsie data maju uz plne 2 roky (z 2019). A zaroven tie data nikoho zaujimaveho nevypudili. Uvazovat sa da nad Holdener (Svajciar stavia 1.kolo ... v Aare je to 3krat po sebe, btw) a nejaky tip na 1.kolo (je ale otazkou, ci BIB 4 a mensi kurz po minulotyzdnovom 3.mieste je ta spravna zmes na tip ... je to hranicne, ale minimalne to stoji za zvazenie). V pripade Petry uplne identicka strategia ako v Jasnej - zasa si vybrala BIB 1, takze ked jazda podla oka bude vyzerat dobre, zahram ju. Kurzy su po dalsom 2.mieste prakticky identicke (o nieco mensie, ale takmer nebadatelne ... mozno z @3,25 na @3,0). H2h ma pre 1.kolo netrapia a predikovat, co nam ponuka vychrli pre 2.kolo je nad moje schopnosti a moznosti.

Svojim sposobom sa da uvazovat o vyhre Shiffrin - pomaly sa jej vracia forma a aj ciastocne fyzicka (nie na pomerne dlhe obraky, tam je absencia top fyzicky stale vidiet, ale na kratsi a jednoduchsi slalom je rozhodne dostacujuca). Potom je otazka, ci ju hrat prematch alebo pockat az na 2.kolo, ktore stavia jej trener Jeff Lackie. V Aare v 2019 bola majsterkou sveta, vyhrala aj o rok skor suverenne SP, takze jedine, co moze proti nej zahrat, je vyssie BIB v 1.kole (je nizsie nez v Jasnej a z pohladu pomeru voci hlavnym superkam je horsie len voci Liensberger - v Jasnej o 1 cislo, v Aare o 3).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.03.2021, 0:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takze ...

zajtra to bude o bezkach, pochopitelne. Mnohe su uz naznacil a sam som bol zvedavy, ako to Tipac pokazi (to, co som vam popisal v minulom prispevku).

No a pokazili to, ako inak, pomerne dost. H2h su zufale s vynimkou Ebba/Weng vs Stupak. Tie su naopak velmi dobre (Stupak je pre mna uplne najlepsie meno z celeho pola a Ebba/Weng su naopak pomerne nepochopitelne favoritky cislo 2 a 3). Ak o niekom vieme, ze nema rad nadmorsku vysku, tak je to Ebba Andersson a Heidi Weng. U Ebby to bolo pekne vidiet na tohtorocnom TdS a u Weng sme to videli hned viackrat (mnohokrat v Davose ... celkovo v ramci pripravy na sezonu, kde rada vynechavala vysokohorske sustredenie s norskou repre). Aby toho nebolo malo, Weng neberiem ako klasicku a obidve nepovazujem za top sprinterky (najma pri fakte, ze odpadat sa bude pomerne tazko, v poli je mnozstvo kvalitnych sprinteriek-specialistiek a prevysenie v jednom 3300m dlhom kole je "len" biednych 100m ... pre porovnanie, vo Falune pri klasickej 10 hromadne nastupali 362m ... zajtra len 300 ... a vo Falune to aj tak nestacilo, aby Johaug dropla Svahn, Stupak atd.).

Kurzy na Stupak su inak na Tipaci zalostne (kto ma Doxx @35,0 ... kto ma bet365, parada, kto ma MB tiez - tam som vacsinu veci hral ja ... na Doxxe snad len De Fabiani, ktoreho dnes vypisali dokonca v lepsom kurze, ale to je skor pokus, nez aby som s vysokym sebavedomim hral Taliana na vyhru). @3,0 na top3 na Tipaci je potom vylozene vysmech, zlodejina a neviem co este.

Nepryaeva bola na Tipaci aj @50,0, ale ja uz som dost vyzivne hral kurz @41,0, napriek tomu som si trochu prihodil. Tentokrat aj slusny kurz na top3, ale zasa ziadne h2h (princip h2h je jednoduchy - par h2h zo spicky kurzovej ponuky a potom uz len h2h podla 30/50km C z Oberstdorfu ... co nutne muselo vygenerovat vylozene dementne h2h + pre mna je fajn, ked tu 30/50 niekto z roznych dovodov nesiel, vid De Fabiani, Rusky, Svahn, Faehndrich, Dahlqvist ...

Svahn som hral len ako poistku k Ruskam. Vyhrala podobny zavod vo Falune s tym, ze tam tych nastupanych metrov bolo o kusok viac. Problem je, ze odvtedy stihla spadnu, narazit si rameno a aj kvoli tomu jej pocinanie v Oberstdorfe za moc nestalo. Ja jej neverim a nielen kvoli ramenu, ale aj kvoli nadmorskej vyske, napriek tomu som nemohol dopustit, ze mam Rusky a zareze ma niekto ako Svahn.

Lampic, zial, na Tipaci nie je, takze mi bude musiet stacit kurz @151,0 na win. Faehndrich naopak je a tak som zahral top3/top6. Moc od toho necakam, predsa len v klasike toho Nadine v poslednych mesiacoch moc neukazala. Okrem toho ma ale vsetko - nadmorska vyska by nemal byt problem, profil trati taktiez, zaver zo sprintu ma a formu v team sprinte v Oberstdorfe odhalila solidnu.

A Maju som zahral len z toho dovodu, ze Tipac ju vypisal uplne inak ako bet365. Je to sprinterka, je to dobra klasicka, len ta nadmorska vyska ... ale za tie kurzy som bol dotlaceny to s nou skusit. Znova, ani jej neverim, ale nechcem si po zavode skrabat hlavu s tym, ze boli kurzy, mal som to zahrat a neurobil som to.

Do nejakych pofidernych h2h sa mi ist nechce (a la Giimmler je sprinterka a zazracne zasla skvelu 30km C na MS). Podobne sa mi nechce ist do @1,9 umiestneni typu Semikov top10 apod. Je to lahka trat, je tam more sprinterov, sice vacsina z nich zo Skandinavie (takze nadmorska vyska im moc chutit nebude), ale je tazke povedat, ci zrovna v muzoch viac zavazi lahky profil alebo nadmorska vyska (asi ako u koho). Iivo a Holund su potom totalni odpadlici - borci bez sprintu, nie prirodzene zvyknuti na nadmorsku vysku, bez tazkych kopcov, bez dlhej trate, s 50 v nohach ... len chybaju nejake debilne h2h ako s Weng/Ebbou.

PS: Sam sa pytam, ci ma vobec zmysel riesit zajtrajsi biatlon ... Mnoho vetra, vysoke teploty (a uz aj dnes to bolo daleko rozbitejsie, nez som si myslel, resp. moj/cesky napad nefungoval, resp. Olsbu ani nebezala, ako by som cakal a dufal. Napriek tomu s dvomi nulami by zrejme tesne vyhrala (to je ten rozpor medzi dobrym tipom a dobrym tipom ... ja ho povazujem za zly tip, kedze nefungoval, tak ako som ocakaval ... na strane druhej, s dvomi 0 by Olsbu v kurze @9,0 tesne vyhrala). Ak nieco rano vymyslim, musia to byt vysoke kurzy (coho som sa drzal aj predvcerom/vcera pri sprintoch). Zrejme to bude to, co som mal hrat minuly vikend (napr. Wierer ... ktokolvek, kto rad striela rychlo).

Slalom? Krasny paradox. Vcera som za malo skusal Shiffrin kvoli Lackiemu (aj s rizikom BIB 5 v 1.kole). Ukazalo sa, ze BIB 5 bola obrovska nevyhoda (kto mohol cakat, ze to v Aare bude najmenej kompaktna podlozka v celej sezone). Chyba (ale nic si nevycitam, prehral som malo ... dost podobny dojem ako u Olsbu). Dnes ma Vlhova BIB 4, Shiffrin 2 a 1.kolo stavia trener Vlhovej. To nevymyslis, to je tato sezona v alpskom lyzovani ... xD

Zaroven vysli "rovinarky" Duerr a Gritsch, takze fakt nie je co zahrat. Len nejake livko v 2.kole (a to mi v slalome nevyslo, co je rok dlhy).

Obrak? Faivre za @4,0 je nieco ako @1,8 na Pinturaulta par zavodov spat (aj na MS napr.). Novy kopec, nove podmienky, Faivre ma vyssie BIB v 1.kole (v Bansku chytal tie nizke BIB neskutocne, co bola velka cast uspechu). Ale nejako som bez napadu ... podmienky asi nebudu nahravat vyssim BIB, takze nemozem hrat prematch ziadnu divocinu. Ponuka sa De Aliprandini 1.kolo (ma BIB 1), prip. Meillard (BIB 2). A v 2.kole niekoho, kto bude blizko a daleko zaroven (napr. 15. po 1.kole so stratou 1,2s ... alebo s 8. po 1.kole so stratou 0,65s ... tazko sa dopredu odhaduje, ake budu rozdiely (alfa a omega) a kto obsadi vyhodne miesta (po reklamnej prestavke a uprave trate ... alebo niekto, kto pojde ako prvy z balika jazdcov s podobnou stratou po 1.kole).

PS2: Na Pinne je nevyhra Johaug (zrejme nieco take bude aj na Tipaci rano a snad aj dalsie kvalitne veci z kategorie ano/nie).



Naposledy upravil UselessToo dne 13.03.2021, 0:45, celkově upraveno 2 krát.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 13.03.2021, 0:33 Předmět: Zimné športy 13.3.
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 14.03.2021, 7:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prekvapivo hore takto skoro, tak mam este trochu casu, aby som sem nieco napisal.

Nebude toho moc. Od beziek som moc necakal, ale ta ponuka je snad horsia, nez najciernejsia predstava. Urcite som nemal velke oci ohladom umiestnenia, resp. nedalo sa cakat, ze ked bet365 tam nevypisal vylozenu chybu, ze sa stane zazrakom u Tipsportu. A teda uz vobec nebolo realne, ze sa tam objavi zazracny kurz na top3/top6 (ja som ani necakal, ze vypisu top6 ponuku, kedze je to stihacka).

H2h malo, dvojicky zvacsa nie zrovna vhodne (Cologna fajn, ale zrovna proti Amundsenovi ... nie, dakujem). To uz sa oplatilo rozmyslat nad top6 Cologna, ale pred nim je Bolshunov, Klaebo, Holund, Krueger ... je tam rychly Golberg, ktory sa od uvodu len povezie ... je tam aj Maltsev, ktory je lepsi v skejte, vcera v zavere plny sil, nadmorsku vysku by mal zvladat dobre (clen partie Ustiugova, ktori su v Davose vareni-peceni) a zaver ma rozhodne lepsi nez Dario. Takze top6 je realny, ale polahky sa moze stat, ze sa do skupiny co i len o boj o top6 vobec nedostane (a ak sa dostane, potrebuje sa zbavit viacerych sprinterov, k comu bude mat len zaverecne stupanie, kedze inak je profil cista rovina).

Tym sa dostavam k profilu. Znova, hlavna vyzva je nadmorska vyska, nie nastupane metre. Je to lauf so vsetkym, co to slovo vyjadruje. Na strane druhej, najtazsie miesto na trati z pohladu stupania je pred cielom - nie je to ziaden ultrakopec, ale v kombinacii nadmorska vyska - zaver sezony - malo casu na odpocinok (pri zenach, ktore isli vcera ako druhe a dnes startuju skor, dokonca o 8:15), by to clanky, ktore uz pojdu z poslednych sil, malo polahky odparat (a v kopci nepotrebuje clovek 20s, kedze po nom je kratky zjazd a koniec - na drobnu separaciu by to malo stacit uplne krasne (najma pri dvojickach vytrvalec-sprinter, prip. skejtovy specialista-klasik).

K tomu na trati Engadinu by malo snezit. Snezit cely den, mozno nie uplne husto, ale kontinualne. Z toho vyplyva, ze byt prvy po vcerajsku nie je ziadna velka vyhoda a sneh by mal dosiahnut, ze sa skupinky budu navzajom spajat.

Co som zahral? Dal som si kombo Diggins/Klaebo. Ani jeden tip nie je ziaden zazrak, ale clovek chce hrat proti Bolshunovovi (je to skejt ... to, ze ma naskok pri snezeni nic neznamena - razi stopu, ide sam, za nim pocetna norska skupina "pracujuca" pre Klaeba na jednej strane, pre Kruegera na druhej), resp. Diggins je skejtova specialistka, ma najlepsi finish v skejte z tej elitnej 4 v cele a ano, ma nejaku stratu, ale podobne ako pri muzoch, sneh je to, co by malo veci davat dokopy. Aby z Diggins bol super tip, musel by byt vyssi kurz (co po jej vydarenej sezone a vcerajsom solidnom vysledku nebolo moc realne ... stale mohlo byt aspon @5,0, kde by som uz nad solom asi trochu rozmyslal).

H2h? Mam nejake 5-ako. Muzi nic a ked sa tam zjavil Manificat/Novak @1,5, tak zeny vypisane neboli a ja som to nemal s cim hrat. Ked vypisali zeny, kurz bol @1,38. A asi vsetko podropovalo, co malo aspon aky-taky zmysel (som to uplne nepochopil ... tu prehnanu snahu hrat "priemerne" h2h a dropovat ich v extremne rychlom case ... vsak spartan, tam hladat nejaku logiku, to by bolo na dlho). Zo zien Fossesholm/Sorina, to ma zaujalo hned, dal som si tam "oblubenu" Carl proti Ribom, Tiril proti Lotte ... jednoducho povedane, ked mi ta 5-ako vyjde, bude to maly zazrak. Lenze on tam vlastne nebol ziaden h2h, kde by som bol prehnane sebavedomy. Nebol tam h2h ako vcera Stupak, kde hodnota bila do oci, kde solo bola nutnost a samotny tip by mi nedal na vyber, nez hrat bez nejakych vacsich pochybnosti. To tam nebolo a tych premennych je pritom obrovske mnozstvo - uz len snezenie, nizke teploty k tomu, ako sa prejavi vcerajsia 10/15 (v nadmorskej vyske), nadmorska vyska ako taka (uz vcera sa umieralo v zavere), je to prejazd/lauf, takze ziadne menenie lyzi, ked sa servis nepodari ... suma sumarum, na livku to ma potencial, toboz ked na trati je 1 (zeny), resp. 2 medzicasy (a mame GPS, ktore snad bude fungovat).

///

K biatlonu mam velku averziu, vid aj vcera som sa nechal zatiahnut do nejakych tipov (alias ... fuka, tak skusim obligatny tip proti JTB ... nieco na zeny ... a ejhla, prisiel zavod a vietor nikde). Takze dnes rozhodne ziaden tip. Je zaujimave, ze na konci sezony su vybery v klasickom mixe take silne, to je asi tak jedine, co napisem. To znamena, zaroven, ze zmiesane dvojice su "zvlastne" - z top dvojic idu len Rakusani a Francuzi a aj u Francuzov to nie je uplna topka (su si majstri sveta, ale Jacquelina stale radim vyssie nez Guigonnata ... ktory na strane druhej, zrovna v NMnM chytil neskutocnu formu). Celkovo by som cakal, ze sa hviezdy budu viacej setrit - nejdu len Preuss, Jacquelin, H.Oeberg ... nie je toho moc.

A Slalom muzov? Noel 1.kolo (BIB 2, makky podklad a Frantik stavia trat). Celkovo sa vklada do hry napad, ze vyhra bud Noel alebo Henrik. Lenze aby som hral oboch, potreboval by som na Henrika kurzy, ktore boli predtym, nez druhykrat v sezone vyhral (snad v Chamonix), resp. aby na MS neziskal placku. Takto hrat @4,5 a nieco ako @5,5 nie je dobry napad na dvojhlave monstrum. Princip je jednoduchy - BIB 1 a BIB 2, talentom 1 a 2 v startovom poli (neriesim viacere vypadky Noela v sezone, resp. Henrikovu zvlastnu sezonu dost hlboko za jeho standardom). Solidny obrak od oboch - Noel sice v nom vyzeral tragicky, ale nejako sa dostal do 2.kola (snad prvykrat v kariere) a Henrik na tu biedu predviedol 2 solidne jazdy a od 2.miesta nebol vzdialeny ani nie 3 desatiny (podobne ako Zubcic ... moj logicky tip pred 2.kolom ... ako som spominal, 8.miesto po 1.kole ma zaujimalo a expert na 2.kola/makky podklad bol jasnym tipom, toboz ked kurzy boli az prekvapivo vysoke ... zial, Zubcic nepredviedol to, co dokaze, bol to len taky solidny priemer, co o 2-3 desatiny napokon nestacilo).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 15.03.2021, 1:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vikend (a teda pochopitelne aj tyzden) o jednom mene - Yulia Stupak. O 10km klasicky, kde splnila do bodky to, co mala. Aby to nebolo take jednoduche, musela nastat situacia s Johaug a minuty/hodiny (a mozno aj dni ... stale neoplyvam euforickym opojenim, ktore by som za inych okolnosti zrejme pocitoval) neistoty a napatia, co SK, kde som to mal vacsinovo podane (MB) s tym nakoniec urobi (resp. neurobi). Zatial fajn, resp. urcite kroky nastali (limit), ale nie tie najciernejsie, ktore ma pochopitelne napadli (upokojoval som sa tym, po chvilke uvedomeleho uvazovania, ze Johaug bola uvedena v startovej listine, cize nespada uplne pod dobre zname pravidlo c.4 (Rule 4).

Mimo Stupak to bola ale tazka bieda (ako nehneval by som sa, keby to takto bolo kazdy tyzden - megatrefa pri hlavnom tipe, ktory je poctivo premysleny a napokon aj poctivo zahrany (v mojom pripade naklikany po 10eurach xD). Ani na tej 10 nic ine nevyslo - zrovna to by som ale nehodnotil vylozene tragicky. Svedkam (Svahn/Dahlqvist) som vobec neveril a hral som ich z dovodov, ktore som uviedol (poistka/"valuebet" voci svetu). Lampic nesklamala a radsej nech skoncila 11., nez 4.-6. (nebola na Tipaci, takze som mal len win/top3). Sorina bola poistka po oznameni, ze Johaug je out (zrazu som to mal rozbehnute prilis dobre, aby som cokolvek podcenil) - ziadne top3, nic podobne. Natalia povodne ani mojou osobou nebola hrana (rovnaky kurz so Stupak - volim omnoho hodnotnejsiu Stupak), potom som sa nou nechal trochu opantat, prispel k tomu znova T.... (vyssi kurz @50,0) a taktiez Doxx (drzali kurzy najdlhsie aj po oznameni o neucasti Johaug ... a v pohode brali, taku "pohodu" som od SK dlho nevidel xD). Faehndrich bol od zaciatku trosku tip "over the top" = vyjde len vtedy, ked vsetko sadne perfektne.

Napokon Weng/Ebba vobec nezhoreli, naopak a dnes na 30 to len potvrdili (da sa povedat, ze nadmorska vyska dostihla tych, co neboli uplne vo forme v zavere sezony/nemali uz tolko sil po narocnej sezone) - k comu prispelo to spominane zaverecne stupanie, ktore som nepodcenil, skor sa patri napisat "nedocenil" (bolo tazsie/dolezitejsie, nez som si myslel ... k tomu sa este vratim). Tym, ze nezhoreli, v top3/top6 nezostalo moc miesta a ten tip, ktory som hladal, bola napokon Gimmler (ktoru som tu spomenul v ramci moznosti na h2h ... takze rozhodne nie prvotriedna senzacia, ale kombinacia vsetkeho - faktor bola forma (ukazala ju na 30), nadmorska vyska (ako Nemka ma s tym menej problemov ako Severanky a to som juj rodisko/bydlisko neskumal), lahky profil a rychlostne predpoklady (stale je to primarne sprinterka, ktora prvykrat na distancii zaziarila prave na 30 na MS).

Aby som za bezkami urobil definitivne hrubu ciaru, spomeniem De Fabianiho, ktory bol aj na 15km C ... jednym slovom, tragicky. Dovod? Presny neviem, ale pripisujem to karantene a celemu humbuku okolo talianskej repre na konci MS v Oberstdorfe.

Stihacky ... ako som pisal, prematch som toho hral pomenej. A live som sa tiez do nicoho netlacil, pretoze bolo jasne, ze sa to pospojuje a karty sa zacnu miesat az v uplnom zavere. Prvy smutny moment nedele prisiel pri Kruegerovi. Pouceny zo zien som bol rozhodnuty zahrat Simena na win. Isiel som na MB (vediac, ze je tam @10,0 ako na betku) a ejhla, limity. Zahral som ho za 5eur a potom sa mi nejako nechcelo ho hrat za @9,0 na Fortune a na Doxx som z neznamych dovodov uplne zabudol. Aby toho nebolo malo, nehral som ho live a to z dovodu, ze na dlhe chvile uplne zmizol z GPS (a nevidel som ho ani v baliku medzi hrbou Norov v cele). Co som teda urobil? Zahral som proti nemu duel s Maltsevom. Suma sumarum, z peknej vyhry som zasa raz dokazal urobit prehru (v tomto smere by som si skoro zasluzil Nobelovu cenu za hlupost? ... nepriazen osudu? ... umenie prekombinovat aj to najbanalnejsie?).

Biatlon bol v nedelu na druhej kolaji, napriek tomu sa malo vyhrat na Svedsku v mixe dvojic. Paci sa mi to, vobec to nezahram, aby po poslednej strelbe uz T.... isiel svoju klasicku hru s postupnym dropovanim kurzu kazde 2 sekundy (a to som bol ochotny hrat aj daleko mensie kurzy, nez sa tam napokon na chvilu zjavili).

Aspon slalom dnes pomerne usiel, aj ked zarobit sa dalo nesporne viac. Noel 1.kolo bol pekny tip, pekne vysiel (a Fortuna potesila, ze vypisala @4,5 na livku po vzore z bet365), az sa cudujem, kedze to bol Clement, jedna z mojich Nemesis. Vysla mi akovka v 2.kole (na Fortune ... uz len to by sa malo poriadne oslavit, kedze moje obvykle 3-ako na 2.kolo snad nevyslo za celu sezonu 2020/21 ... a to sa neda povedat, ze tipy boli zle ... vacsina koncila na 2z3 a nejakym cudesnym rozuzlenim v tom tretom h2h).

///

Svojim sposobom pre mna sezona skoncila. Skoncila vyhrou Stupak, vyhrou, ktora bola najvacsou v zimnej sezone 2020/21. Bol to posledny vikend s bezkami, posledny vikend s niecim, na com som pravidelne dokazal zarabat peniaze. Neplati to ani o biatlone, ani o alpskom lyzovani a rozhodne ani o skokoch (posledny marcovy tyzden v Planici). Nie som minus (v sucasnosti) na ziadnom odvetvi, ktore som tipoval, ale je zrejme, ze pomer namaha/vysledok je u alpskeho lyzovania a biatlonu tristny.

Napriek tomu som dosiahol ciele, ktore som si niekde v novembri stanovil. Ked sa na to pozeram plosne, musim byt spokojny. Keby som sa v tom prilis hrabal a spominal na rozne fantasmagoricke zazitky, uz by to taka selanka nesporne nebola. Treba dodat, ze sezona mala svoje nezvycajne nalezitosti (len z hlavy ... zruseny Lillehammer v bezkach, neucast Norov v mnohych SP (nikdy som netvrdil, ze to povazujem za tragediu, ale ma to daleko od standardnej sezony), neucast Finov/Svedov na par zastavkach, zrusene NMnM, preriedeny program po TdS a totalne orezany zaver sezony po MS ... v biatlone prisposobenie kalendara s dvojitymi zastavkami na eliminovanie cestovania a moznosti nakazy (co mi vobec nesadlo, ak mam byt uprimny ... biatlon bol aj kvoli tomu len velmi tazko tipovatelny a ked sa nieco vyskytlo (a najma to vyslo, co bola rarita), vid Davidova, tak som to posral ja sam) ... v alpskom lyzovani tzv. dvojzavody a la 2x slalom v jednom dejisku namiesto kombinacie slalom/obrak apod. ... ziadne kombinacie z rovnakeho dovodu, minimum paralelov ... v alpskom bol problem najma nepriazen osudu a pri tom zavode sezony absencia schopneho livka (Kriechmayr pri zjazde na MS) a samozrejme, prilis mnoho veci, kde dotycny zajde o tyzden/o zavod neskor, nez mal (kvoli podmienkam/jeho realizacii). Citanie hodnoty pri tom bolo na tak vysokej urovni ako uz dlho nie (len z posledneho obdobia Vlhova a obrak, Faivre a obrak, Bailet, Siebenhofer a zjazd ... a rozne drobne veci, ktore uz vyplynuli zo situacie a skrytych veci z treningu apod. - napr. Kriechmayr naposledy, dnes ciastocne Noel, vcera nezahraty Meillard v 1.kole a mnoho a mnoho dalsich veci ... takze ak nieco neodpoveda realite, tak je to profit z alpskeho lyzovania.

///

Samozrejme, je pred nami posledny tyzden ... Ale nejako nevidim nic, k comu by som sa mal vylozene upinat. Ano, som velmi tvorivy a nieco v hlave sa neustale utvara, spaja a kombinuje, ale uz po tych par tyzdnoch som troch zlomil palicu zrovna nad uspechom v biatlone a alpskom lyzovani.

A v Lenzerheide maju byt zlozite podmienky, co ide proti tomu, aby som "tvoril tip" ... je to viac o tom sa prisposobit tomu, co je, co sa prave deje na trati, co predurci nalosovanie, stavitel trate ... Co nie je uplne tragicke, ked v Lenzerheide zavodili v minulosti snad len zeny (cize z muzskeho pola mame nulove data a bude to jedna obrovska improvizacia ... a snaha sa prisposobovat podobne ako dnes u Kruegera po zenskej ukazke zaverecneho stupania ... s tym, ze to plnohodnotne vsadim xD).

V Oestersunde by to mohlo byt lepsie, mrazivo, v piatok to zatial vyzera na menej vetra, ale na sudy zrovna pri biatlone je este priskoro (co by som mal po dvojtyzdennom "(ne)veternom" martyriu z NMnM vediet najlepsie).

Bez MB sa zaroven asi trochu meni projekcia toho, co budem moct podnikat po zime. Dolezite pre golf, tenis, ciastocne pre motosport/cyklo (aj ked nie az tak). Je skoro iste, ze na aspon 2 tyzdne to tu prerusim, mozno dokonca na cely mesiac a dam si trochu zasluzeneh oddychu v kombinacii s hladanim toho, co by najlepsie vyplnilo dvojmesacne vakuum (od zimy k DL/MS v hokeji). Koncom maja by sa zasa mala zacat velka jazda za vysokymi stabilnymi vyhrami ("normalna" Diamond League, nie to, co bolo k videniu minuly rok). A po tom, co som stvaral pred tyzdnom pri HME (a co som zasa videl za vytvory u inych "akoze" tiperoch ... zrazu kazdy tipoval atletiku a tak to aj vyzeralo xD), som logicky viac nez sebavedomy (tentokrat pravom). Ano, trochu mam obavy, ze to bude ina sezona (tym, ze sa nezacne tak skoro, odpadne faktor JA/Australia ... atleti, ktorym zacina sezona trochu skor, trochu skor su vo forme, trochu skor maju v nohach nejake zavody, z coho pochopitelne tazia). Tym, ze je to olympijska sezona, je to nieco nove, s cim sa bude treba popasovat (samozrejme, do hry vstupia americke Trials, cize Amici budu musiet nutne ladit k tomuto milniku ... po nom budu vo forme, ti, co sa nedostanu do nominacie sa z tej formy budu snazit tazit na nasledujucich mitingoch, ti, co sa dostanu do nominacie sa naopak budu snazit byt trochu v ustrani a podrzat/poladit formu na LOH. Cize nejake taktiky boli, su a rozhodne aj budu.

https://en.wikipedia.org/wiki/2020_European_Aquatics_Championships

Ani neviem odkial, ale niekto spominal ME v plavani (mozno som to zahliadol niekde na instagrame/twitteri, ked sledujem urcitych sportovcov). Presunute ME v Budapesti z minuleho roku na majovy termin 2021. To by potencialne mohlo skratit moj tipersky zimny spanok. Na strane druhej, od Tipaca sa pri plavani toho cakat moc neda (vsak aj MS 2019 boli z tohto pohladu velka bieda). Dokonca si nie som isty, ci to vytrhne betko (keby som ho mal ... takze cisto len spekulacia/zamyslenie). Ja toho moc pri plavani nepotrebujem - stacia mi kurzy na win, idealne po rozplavbach/po SF (a pred finale, co povazujem za standard, ktory je schopny splnit aj T.... ... s upravenymi kurzami opisanymi od bet365).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.03.2021, 8:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Team Event:

Dnesny jediny, zatial jasny a teda aj vsadeny, tip je Nemecko @5,0. Vcera som znamemu tvrdil, ze @4,0+ musim hrat, je @5,0, ja drzim slovo, takze nie je o com.

Kto si spomina, Nemcov som hral aj pred par tyzdnami na MS. Tam nastala "zrada", ked Duerr so Strasserom zostali v samotnom zavode len pozicii nahradnikov. Lenze dnes su nominovani len 4 (namiesto max. kvoty 6) a tak je nad slnko jasne, kto bude realne bojovat za dnesny nemecky uspech. Nemecko je jediny tim, ktory ma pre tuto disciplinu idealnu zostavu z okruhu favoritov. Dokonca ani to Slovinsko, ktore som pri MS spominal (a bol tak sklamany, ze do toho nesli po hlave), pojde bez Hrovat, aj ked stale v obrovsky silnom zlozeni a bude rozhodne extremne nebezpecne.

Lenze laska k Slovinsku platila len dovtedy, kym som nevidel kurzy na Tipsporte - @7,0 je na Slovinsko jednoducho malo, resp. je to skoro to iste, co na Nemecko, ktore radim o uroven vyssie.

Samozrejme, je tam jedna velka neznama - charakter trate. Z pohladu dat by kopec mal byt dost podobny - rovnaky pocet bran ako na MS, podobna dlzka a prevysenie. Lenze staci, aby par branok nebolo tolko presadenych a dostavame uplne nieco ine, bez ohladu na to, ake podmienky budu panovat, aky sneh bude tvorit podlozku, resp. ako rychlo navzajom budu 2 postavene trate (ci bude vyhodne mat 4 vyrovnanych zavodnikov alebo jedneho excelentneho muza/zenu, ako to byva zvykom).

Este trochu ku vsetkym timom ... SUI su doma, idu bez Wendy. Ano, Wendy bola skor gulou na nohe svajciarskeho (ne)uspechu na MS, ale stale je to niekto, kto sa najviac hodi pre tuto disciplinu. Cely ten tim je nemastny-neslany a ani dalsi vyborny pocin od Bissiga by na tom nic nemal zmenit. Netreba nikoho podcenovat a ina trat dokaze najst niekoho, komu to sadne (vid v Cortine bola hybnou silou napr. Sara Hector). Tentokrat nemame k dispozicii 1.kolo, kde favoriti postupia, ale zistime, kto ma aky potencial. 1.kolo absolvuje len Svedsko (co bude vyhoda pre duel so SUI a preto si myslim, ze aj postupia). SWE ale po tom fiasku z MS (hral som ich v super kurze a co tam vo finale napachal Jakobsen, to sa nezabuda a ani neodpusta). Logicky, kurz je tretinovy (a horsie) a dovod ich hrat (prematch) nulovy. Zostava skoro rovnaka, druha zena nehra v ich sanci na uspech ziadnu ulohu (a horsia nez to, co v Cortine predviedla Alphand, len tazko bude).

ITA este horsia zostava nez doma, co tipu na GER dodava par percent navyse (1.kolo). AUT bez Liensberger, ktora v Cortine neziarila, ale stale je niekym, kto by mal byt zo zenskej sekcie tym v globale najlepsim zeliezkom. Muzi totozni, tam by problem byt nemal, ale zasa ani ti nenahanaju nejaky obrovsky strach (slusny tim, ale nic viac). SLO som spominal, sice bez Mety, ale Slokar, Bucik a Robnik maju formu, dokonca Robnik plati za velmi dobru zavodnicku v paraleloch (a v obrovskych slalomoch zvlast). Kranjec/Hadalin, nic lepsie Slovinci nemaju ... problem je snad celkova forma Kranjeca, ale tak to jeden z tych mensich problemov. Na AUT podla mna maju, ale dufal som v lepsi kurz.

USA skoro v rovnakej zostave, pricom vieme, ze aj ked ruske zeny na MS nepredviedli zhola nic, tak to na USA takmer stacilo. NOR v podobnej zostave a kvoli Lysdahl a mozno aj Haugenovi o kusok silnejsie (a vieme, ze aj v tej "horsej" to stacilo prekvapivo na zlato). NOR su ale v hornej polovici (Nemci v dolnej) pavuka a viera v schopnosti Duerr a Strassera su rozhodne vacsie, nez u norskej 4.

///
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.03.2021, 9:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A biatlon? Uprimne, pozrel som sa na to (aj to je uspech xD). Tieto piatkove sprinty by mali byt aspon najviac "normalne". Toho vetru by malo byt rozhodne najmenej (cez vikend by mohlo (radsej to pisem takto po NmnM) nastat peklo na strelnici, z coho by som mal aj radost, keby na MB existovala live ponuka na chyby ako pocas vacsiny sezony ... a nemal som limit atd. ... to uz je pase) a na rozdiel od NMnM, vietor v Oestersunde je faktor (ked fuka, malo by sa to aj prejavit).

V Oestersunde teda dnes budu relativne solidne podmienky, toboz na zeny (o kvalite trate a podobnych veciach mozem len spekulovat ... nevidim dovod, aby bola zla, ale uz ma to v minulosti parkrat prekvapila, zrovna na severe Svedska zvlast). Pri muzoch tam uz trochu smrdia nejake drobne zrazky a aj trochu silnejsi vietor, ale oproti vikendu nic dramaticke.

Z pohladu minulosti je tazke brat za relevantne vysledky z uvodnych SP. Oestersund sezonu tradicne otvara a nebyt korony, nebolo by tomu inak ani v tejto sezone (neisli by sa 2 vikendy po sebe v Kontiolahti ... vsak aj toto je nahradne dejisko za zruseny Holmenkollen). Zrazu relativne lahka trat moze byt daleko zlozitejsia, to iste plati o strelnici, na ktoru je jeden z lahsich prijazdov (co znamena vyssiu uspesnost strelby ... ak nefuka) v ramci SP.

Asi su 3 sposoby, ako to natipovat ...

1.sposob ... do oka mi padli Jacquelin a Braisaz-Bouchet. Preco? Dnes nemam vylozeny strach z akychkolvek druhov strelcov. Ani tych, co maju na chrbte samopal (Jacquelin) a ani tych, ktori robia vrasky ochranarov prirody, obzvlast fauny v okolitom lese (Braisaz). U Jacquelina uderi do oci najma kurz - trochu to vyzera, ze v NMnM vybuchol a pritom opak bol skor pravdou. Zaroven si myslim, ze mu viac bude svedcat trat vo Svedsku a uz to bude len o tom, ci zastriela (a JTB nie). QFM je logicka volba (logicka z dovodu, ze u neho plati, ze cim je sezona dlhsia, tym su jeho bezecky vykony voci konkurencii lepsie ... ostatni spomaluju, on drzi), lenze v sprinte kurze hlboko pod 10, 2.kurzovy favorit, to mi nejde dokopy (je to vysledok jeho vyhry v sprinte v NMnM). Braisaz? Ukazala enormnu rychlost v NMnM a Oestersund je jej oblubena zastavka v SP (10krat na stupni vitazov vo SP a z toho neuveritelnych 4krat v Oestersunde ... nie, to nie je nahoda). V dalsich dnoch to bude mat zlozite (silny vietor), ale dnes ma rozhodne sancu, len potrebuje trafit 10 tercov.

2.sposob ... vyhraju favoriti Eckhoff a JTB, pretoze sa bude malo chybovat a rozhodne stredna hodnota celkoveho vykonu. Samozrejme, toto nie je sposob, ktory by mal byt v akomkolvek vesmire vyhodny (kurzy pod @2,5 v sprinte su EV- bez ohladu na to, co za podmienky budu na strelnici). Zial, je to pomerne realne, na druhej strane je Tiril stale niekto, kto z casu na cas vybuchne a forma JTB na strelnici je od MS vylozene tristna (a je jedno, ci fuka alebo nie). Alebo inak ... ked mam proti obom, tak strielaju zazracne presne, tak nehram nic, tak strelba ide tam, kde by som ju ocakaval (toboz, ked proti nim hram). Toto nema nejake uhladene riesenie ... xD (a hladat ho na konci sezony je viac nez kontraproduktivne).

3.sposob ... pozriet sa na domacich, ale ak niekto by mohol miesat kartami, tak Hanna Oeberg (cakam, ze po tom, co neisla stafety a trochu si oddychla, by sa doma mohla chytit ... faktom je, ze od nej cakam vysledky zajtra/pozajtra, aj ked zrovna silny vietor a "loteria" nebudu mozno priat rozumnym tipom s nejakym jasnym napadom a ukotvenim). U zvysku mam svoje pochybnosti ... ono plati, ze je to postseason a Svedsko nebolo povodne na programe. Na zaciatku sezony je logicke, ze sa mnohi Svedi chcu doma ukazat a zaroven je dost casu, aby poladili na vrchol (v com Svedi dlhodobo udivuju).

Zvedavy som na Stinu Nilsson (aj ked jej nominacia je o mene, medialnom zaujme, nie o vykonoch ... minimalne zatial), zvedavy som na Paulinu (kde by som upozornil na "smiesny" kurz na Tipsporte @50,0, ktory je z dovodu, ze bet365 Paulinu v sprinte nevypisalo ... a T.... si rad vymyslel podkurz). U Pauliny bola taktika "dostam sa nejako do masaku a tam ta zahram", ale kedze ma v nedelu extremne fukat, tak si nie som uplny isty, ci je ona zrovna ta prava na podobne podmienky (+ samozrejme, najprv sa tam musi dostat, t.j. byt top5 v sprinte/stihacke z tych, co nie su top25 v celkovom poradi SP).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 19.03.2021, 9:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

PS: Slovinci za @17,0 (bet365) uz vyzeraju trochu inak nez Slovinci za @7,0 (T....). Pri nich je problem, ze v SF idu na GER (ked postupia cez AUT), cim sa moje 2 tipy dost biju. A ako inak, mimo bet365 sa taky kurz nikde nevyskytuje.

Dokonca aj ti Svedi za @8,0 by sa dali hrat ... ale z toho vyplyva, ze by mohol byt dobry kurz na SWE/SUI, cim by som eliminoval dovody, preco so Svedmi nechcem mat nic spolocne.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.03.2021, 2:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Najprv v rychlosti prebehnem alpske lyzovanie v Lenzeheide ...

Zensky slalom, kurzy na elitnu trojicu absolutne vyrovnane, absentuje covid pozitivna Holdener (ktora ako do sezony vstupila, tak v nej aj konci ... rozhodne rocnik, na ktory velmi rada rychlo zabudne) a tak karty moze medzi top3 miesat snad uz len Gisin (ktora toho moc v poslednych slalomoch neukazala, resp. nemyslim si, ze zrovna okolnosti zajtrajsieho slalomu jej budu hrat do kariet).

Mala by vyhrat Liensberger. Vypalil som to hned z prvej, nech nezdrzujem. Ma vyhodne BIB (ratam s tym, ze bude snezit, tak mat 1, mozno 2, nebude uplne ideal). Zaroven 1/2 nemaju favoritky, takze o to viac plati, ze mat zrovna 3 by pri neustalom zapadavani stopy malo sluzit ako drobna vyhoda (Shiffrin 4, Vlhova 6). Spominana Gisin ma 5, cize nic, co by vytrcala z radu (tou by bola napr. 1). Hlavnym dovodom, preco Rakusanka, su ale stavitelia trate/trat samotna. 1.kolo Thoma, 2.kolo Zoechling. Thoma je znamy neprijemnymi zaludnymi slalomami s viacerymi chytakmi, kde sa pomerne hojne vypadava. Naposledy postavil slalom vo Flachau (dalsi tazky kopec, podobne ako ten v Lenzerheide) a najrychlejsie kolo v nom predviedla Liensberger. Je to logicke, Rakusanka ma rada, ked je slalom presadeny, arytmicky (oproti superkam jej to "prekaza" najmenej), prudky ... A 2.kolo jej rakusky trener, ktory postavil napr. 1.kolo na MS v obrovskom slalome a Rakusanka prekvapila 4.miestom po 1.kole (a napokon brala medailu ... pricom predtym v obraku nikdy nebola na stupni vitazov). Od Zoechlinga sa da cakat extremne presadeny slalom, jednoducho rakuska klasika (toboz ked to vyhovuje Liensberger a ona je ta, ktora z Rakusaniek bojuje o najvacsiu slavu).

Na strane druhej, do tipu sa nehrniem. Jeden dovod je snezenie, ktore trochu spochybnuje bud vyhodnost nizsich cisiel alebo ferovost pre vsetky cisla (minimalne prvych 7-10). Druhy dovod je prozaicky - kurz. Jednoducho naposledy vyhrala a to sa prejavilo. Samozrejme, proti dvojbloku Vlhova/Shiffrin sa tazko dropuje este nizsie, najma ked Vlhova vyhrala o den skor a Shiffrin tyzden predtym v Jasnej.

Netvrdim, ze Liensberger nebudem hrat. Tvrdim len, ze prematch sa mi do toho nechce. Urcite sa moze vyskytnut situacia, ze ju zahram v 1.kole (po jej jazde ... mozno aj pred jej jazdou, aj ked tam by bolo lepsie, keby Shiffrin neisla hned po nej). Vlhovej sa urcite budem vyhybat (je pod najvacsim tlakom a a to ani nie z pohladu celkoveho poradia, ale z pohladu toho, ze do zavodu vstupuje ako lider a k udrzaniu vedenia v discipline jej staci "2.miesto"). Nemyslim si, ze pojde na pol plynu alebo nieco podobne, ale niekde v kutiku mysli sa to moze objavit a to pri takto rozdanych kurzoch bohato staci.

///

Muzsky obrak je potom snad este vacsi rebus. Pintu ma BIB 1, co by v Bansku bola vyhra v tombole, toboz ked 1.kolo stavia Romain Velez, ale v zasnezenom (zrejme) Lenzerheide to uz tak dobre neznie. Odermatt naposledy suverenne vyhral (po famoznom 2.kole), ma BIB 3, takze dost podobnosti s Liensberger (aj kurzovo).

Mam 2 pochybne napady - Kranjec a Kristoffersen. Su to 2 mena, ktore sa "dlhodobo trapia". To sa nutne prejavilo na kurzoch, v pripade Henrika dokonca vypadnutim z elitnej 7. Kristoffersen vyzera skvele ako tip pre 2.kolo. V 1.kole snad nezajde uplny zazrak, ukaze potencial, prip. mu podmienky nedovolia zajst az do top3. Jednoducho ked bude do 0,6-0,7s, spravi drobnu chybu a bude 7./8., tak by to na 2.kolo bolo rozohrane perfektne. Tam stavia trat norsky trener a Henrik uz v Kranjskej Gore naznacil, ze aj ked sezona je hrozna, lyzovat rozhodne nezabudol (rovnako aj dvomi vitazstvami v slalome).

Kranjec je podobny pripad, len s trochu inymi okolnostami. Tu by sa mozno dal zahrat tip aj prematch - BIB 2 a aj dnesny pocin v team evente (ja viem, nie je to obrak, ale zasa ako male popostrcenie to sluzit moze) vlievaju urcitu nadej. Tretim bodom je trat, ktora zjavne vyhovuje jeho typologii (na strane druhej, uz horsi je vyber stavitelov trate - ani FRA a ani NOR nie su nieco, co by Zanovi vylozene sedelo).

///

Biatlon:

Aspon, ze Wierer nevyhrala (a pritom som bol v isty moment o jej vyhre fakt presvedceny ... po 1.medzicase po strelnici v podani Eckhoff v 3.kole .. aby v stupani stiahla skoro nic, tak to uprimne nedavalo ani trochu zmysel a este mensi zmysel davalo potom to, co sa udialo ... stiahnutie naskoku na rovine, jeden z najzvlastnejsich momentov sezony), ked uz som dal prednost o nieco vyssiemu kurzu (Braisaz).

Inak stihacka dopadla nadejne a tym ma v tom trochu uvrtala. 31 mien je v jednej minute, ma viac fukat ako dnes a tak 2 hlavne ingrediencie su na svete. Samozrejme, vietor zasa nenahrava tym menam, ktore su v stihacke silne, ale pri tom nastaveni (a teda aj kurzoch) budem verit, ze aspon jednej to na strelnici vylozene sadne.

Menoslov je ... Tandrevold - Fialkova - Preuss - Simon (a Haecki, Lien, Todorova ... ale to az na zaklade dalsej ponuky). Moja stvorica je nesmierne silna, vsetky su prototypy pre stihacku a vsetky maju velmi dobru poziciu na utok. Problem snad je len v tom, ze Fialkova/Preuss/Simon patria k rychlym strelkyniam, co uplne nekoreluje s premenlivym silnym vetrom. Na strane druhej, skor to bude vietor, ktory bude chvilu fajn, chvilu skoro nezlucitelny s bezchybnou strelbou, tak ako tomu bolo pred 2 rokmi na MS (aj pri stihackach a najma v masakoch). Ani dnes to nebolo na strelnici uplne jednoduche a to pritom prakticky nefukalo (oproti tomu, co ma panovat na strelnici cez vikend).

Tandrevold je hodnotna poistka. Zrovna ona je niekto, kto veterne podmienky oblubuje, kedze nepatri k rychlym strelkyniam. Dnes bola az trochu prilis vysoko, ale kurz @12,0 je mierne nad tym, co som po dnesku ocakaval (s vedomim, kto bol 1-2).

Fialkovu musim hrat uz v stihacke. Jeden dovod je ten, ze ma fakt dobru poziciu (v sprinte som necakal, ze bude az taka silna), druhy sa tyka vetra - ak mam strach o vietor a jej strelbu v sobotu, o to horsie sa mi bude tipovat Paulina v masaku, kde to ma byt este horsie. Paulina ma "kratku" sezonu a kedy inokedy z tej smoly (covid a pozvolny navrat do formy) nieco vytazit, nez na konci sezony.

Preuss/Simon su kontaktne zavodnicky, dnes im uplne nesadla strelba a je dost mozne, ze to iste sa stane aj v stihacke, ale kurzy 50+? Vyrazaju plece pri pleci, 50s manko na uplne celo, pricom Eckhoff/Wierer nevnimam ako duo, ktore je nepriestrelne (ano, ked nebude fukat ako naposledy pri stihacke v NMnM (a malo), tak to bude tazke, ale zajtra by to snad hrozit nemalo, resp. hrat to takto a pridat priamo tipy proti nim tesne pred startom na livku (ked sa vietor snad potvrdi), vyzera byt ako dobry variant. Nehram top3 (a ani neplanujem), max. ich pouzijem do nejakej blaznivej 2-ako/3-ako s vysokymi kurzami.

Haecki zboznuje Oestersund a v sprinte by som ju hral, keby bolo kde ... Napokon je 7.miesto niecim, co ma aspon nemusi vylozene mrziet. Win/top3 pick, ked jej to sadne (a v Oestersunde sa jej da snad verit aj vo vetre ... to je pre nu magicke miesto). Lien/Todorova su menej preflaknute mena, ale obidve uz toho dost naznacili. Na rozdiel od Sola/C.Chevalier, kde nejako tusime, ako to dopadne, je pri tychto dvoch benefit z neznama. Jednoducho nevieme, ako sa vysporiadaju s elitnym sprintom vo veternej stihacke. Todorova zaujala, skryto, pri individuali na MS, kedze patrila k par kusom (medzi nimi aj Paulina Fialkova, cuduj sa svete), ktora by pri zhodnej strelbe ako vitazka (Davidova) atakovala zlato. Dokonca este trochu inak - keby sme ocistili vykon od minut na strelnici, Todorova predviedla (rychlost strelby + beh) medailovy pocin (za Eckhoff a H.Oeberg). Ano, pri 6 chybach sa to dokonale stratilo, ale len SK, nie mne ... Moc mi to aj tak nepomohlo, kedze top10 na akykolvek zavod som si na nu doteraz nikde zahrat nemohol. Inak Lien v tom istom individuali utocila 3 polozky na medailu, az 2 chybami z poslednej si tuto moznost odpalila (a Haecki bola hned za Lien napokon 12. ... cize az nejako moc prepojeni).

V muzoch tolko napadov, uz tradicne, nie je. Skusam Daleho @34,0, ale nic velke od toho necakam. Hofer nie je zly strelec vo vetre, ale to ma nemusi zaujimat, ked vyhral sprint a aj v tej stihacke bude kurz okolo 4-5. Samuelsson je borec den a noc, problem skor je, ze tam nikto normalny nie je z druheho sledu. Dale je pomaly strelec, ale aj niekto, kto rad chybuje ... nie je to Tandrevold. Francuzi strielaju rychlo, tam to smrdi 3-4 chybami na jednej z poloziek, Tarjei by mal vyhrat na jednej strane, na tej druhej ma sklony uplne odstrelit zavod 6-7 chybami (vid individual na MS, parkrat spominany). A potom uz trpime na to, ze rozostupy v muzoch su daleko vacsie nez v zenach, v cele su dobri bezci a aby nikto z tych v cele nezastrielal za 3 chyby a niekto zo zadu bezal ako o zivot a dal 0 ... no, nevyzera to prilis realisticky.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.03.2021, 0:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zazvonil zvonec a zimnej rozpravky je koniec ...

Pozitivne na tomto tyzdni je to, ze ma na nom nemohlo nic rozhodit. A tak sa aj deje a nedela by na tom nic zmenit nemala. Neda sa povedat, ze to vypustam, to vobec, skusam "svoje stastie" (co je samotne oxymoron xD), ale uprimne, aka je pravdepodobnost, ze v poslednom tyzdni sezony zacne "fungovat" biatlon s alpskym lyzovanim?

Zaroven prevlada nastavenie, ze si zrovna tymito disciplinami nechcem kazit spomienku na zimu ako celok a nechcem prehrat napr. 1k pred ocakavanou pauzou. Dobre sa poznam a fakt mi prekaza, ked na niecom hlupo prehram a viem, ze v dohladnej dobe to nebudem mat na com zarobit spat.

Toto nastavenie sa dnes prejavilo v nechuti hrat Liensberger (ale sem som to dal, len som napisal, ze je to priamo nehram). Lenze v 1.kole som to nezahral tiez a po 1.kole bolo hotovo, takze kombo Zoechling+Katharina sa vyuzit rozhodne nedalo. V muzoch to iste ... vidim, ze nesnezi, dokonca posuvali start pri rychlej "oprave" trate a toho Pintu na 1.kolo nezahram (aj ked kurz solidny a Velez postavil trat v 1.kola).

A v biatlone platilo, ze sa na tom dnes nedalo vyhrat. Takze moj pristup bol spravny - dal som do toho cez 400eur, nieco mi nezobrali (najma tipy na TO na Fortune, nejake veci na neumiestnenie), mnohe veci postradali aj ten najmensi mozny luck (hram proti Alimbekava/Chevalier s Fialkovou, ktora to po slusnom zaciatku odpali na stojkach a vdaka nim sa dokonca nekvalifikuje do masaku). Todorova prestala zaverecnu stojku, inak by top6 dala (vsak ju skoro dala Ivona z hlbky pola ...), vsak aj to posledne kolo odbehla na vybornu. Preuss pre istotu prestala obidve stojky, netypicky, ale aj keby strielala v jej normalnom tempe, na Olsbu by to nebolo (a top3 som nemal, podobne ako u Simon, takze pohoda).

Na muzoch napokon klasicky tip s klasickym vysledkom - proti JTB na neumiestnenie a cuduj sa svete, zrazu na lezkach (jeho Achillova pata v poseldnych tyzdnoch) vymizol vietor a ked nastal kolaps (a tazsie podmienky), tak uz bolo pre moj tip mimo top6 neskoro ...

///

Slalom? V Lenzerheide isli muzi naposledy v 2014 (rovnako finale SP), takze porovnanie prakticky nemame. Mame len dnesok a ukazku zenskeho sllaomu (muzi pojdu v tej istej trati, len s inak postavenymi brankami).

AUT/SUI stavitelia trati. BIB 1 Schwarz, vecny lucker, ktory ma ale zdravotne problemy, inak by som ho na 1.kolo zahrat snad musel (AUT+Schwarz+trat, ktora toho moc nevydrzi). Iny pohlad na trat ... ona je nekompaktna hned od uvodu, takze je to skor o konkretnych zavodnikoch, ktorym to sedi a ktory naopak nie (vid v obraku 2.miesto v 1.kole s 12 a Liensberger nevyhrala len 1.kolo, vyhrala dokonca aj to 2.). Snezit by nemalo, minimalne v 1.kolach.

Napokon som si vybral (prematch ... plan je hrat Zenhauserna po 1.kole, kedze 2.kolo stavia Svajciar, su doma a trat je taka "z kazdeho rozku trosku", tak snad mi nepodrazi nohy rovnako ako Liensberger) Gstrein top3/top6. Top3 je za hranou realnych ocakavani a top6 je zasa v akovke s top6 Hector (bol by zazrak, aby mi nieco take vyslo xD). Ale je to tip, ktory nema silny fakticky zaklad - je vytvoreny na baze potencial - na dane moznosti solidne BIB - 1.kolo AUT trener - komplexny zavodnik - kurz (to hlavne). Pri fakte, ze uz v tejto sezone mal zopar kvalitnych vysledkov je pre mna zahadou, preco je na neho kurz 81 (na win). Lepsi kurz na top3 nez na betku (v Tipaci), to tiez ma trochu dokopalo, aby som zahral aj tu top3 (nielen top6 v akovke).

Dobri by mali byt Francuzi (podobne ako v obraku), domaci Svajciari (kto zvladne dobre "rakuske kolo", v 2.kole bude ultranebezpecny ... z toho vyplyva, ze snad sa nebudu diat ziadne zazraky a 1.kola od nich budu nanajvys neutralne (a teda vyborne, pretoze kolo od Rakusana by im sediet teda rozhodne nemalo), Zubcic. Naopak neverim Henrikovi.

///

V zenskom obraku ... extremne sa ponuka Brignone na 1.kolo (BIB 1 a Talian 1.kolo). Solidny kurz a planujem si to zahrat (ak sa nieco nepokazi - co sa moze lahko stat, kedze @8,0 sa mi hrat na Tipaci nechce).

Worley BIB 7 a 2.kolo stavia Francuz, takze tu si pockam (a Worley v 1.kolach zvacsa nehviezdi). Worley tu vyhrala pred 3 rokmi, suverenne.

Podarilo sa mi zahrat aspon za 5eur OBrien @201,0 na win. Na betku to otvorili s tymto kurzom, potom to spadlo na 81, aby dnes sa to zasa na chvilu vratilo na 201 a potom znova onedlho padlo na 81. Na Tipaci vzdy komicky kurz a je jedno, ci 50 alebo 35. Ani mi neprekaza BIB 16, vid Cortina/Jasna, ale vacsi strach mam o ten podklad, ktory agresivnej jazde moc nenahrava (a zaroven zvysuje riziko vypadku). Ale zrovna za tento kurz som ju aspon nejako hrat musel (na niekoho, kto bol 2 branky od zlata na MS a v Jasnej bola po 1.kole znova blizko podia).

A Hector, uz spominana. Hram top3 na Tipaci a aj to kombo z top6. Hector oblubuje podobny podklad, co pomerne jasne odprezentovala dnes v slalome. Problem je jediny (a vzdy sa musi pri tych najlepsich tipoch vytvorit) - BIB 15.

Hrovat pred 3 rokmi na 3.mieste s vysokym BIB (28?), ale kurz je taky hranicny (po jej dobrych vysledkoch z poslednych tyzdnov) a podklad jej asi moc sediet nebude (ale pre pripadne 2.kolo som u nej otvoreny ... len prematch sa zahrat, podla mna, neda). Liensberger sedia miestne snehove podmienky, lenze ten kurz je nehodny tipu (a ITA/FRA stavba trate zaroven nie je nieco, co by jej pridavalo na hodnote).

Hram nejake h2h (1.kolo/zavod) proti Gut/Vlhovej (vyuzivam spominane zavodnicky - Brignone/Worley/Liensberger/OBrien).

///

Z biatlonu zatial len naznaky kurzov ...

Ako som uz v piatok pisal, v nedelu to ma byt este o kusok horsie (na strelnici) ako v sobotu. Problem je, ze su zaroven aj plusove teploty a uz dnes ta trat nevyzerala zrovna zdravo (a dnes sa isli kratsie verzie okruhov = profilovo lahsich 10/12,5km). Zajtra idu zeny sprintersku 2,5, muzi 3km verziu okruhu = tazsie/dlhsie stupanie po opusteni strelnice. V kombinacii s akumulovanou unavou (cela sezona v nohach, 3.zavod v 3 dnoch) sa fakt neda povedat, ze to bude len o uragane na strelnici.

To je 1.problem. Ten druhy je v tom, ze bookies po dnesku budu pracovat so silnym vetrom ako vychodiskovym javom. To znamena, ze budu opatrni - bud vypisu cielene vyssie hranice na TO alebo, podobne ako dnes pri muzoch, nebudu nic podobne vypisovat. Kvalitne (ziskove) tipovanie je o nacasovani a momente prekvapenia a nebol by to moment prekvapenia, keby sa opakoval dennodenne. Moment prekvapenia, po dnesku, by bol v pripade absolutneho bezvetria. Ja by som mohol zahrat QFM (a mnohe ine tipy) a bolo by vsetko fajn (ak by aspon nieco z toho vyslo, pochopitelne).

Takto nemozem hrat rychlych strelcov (ktori bud strielaju biedne vo vetre ... alebo mali dnes stastie (Sola napr.), co sa asi len tazko bude opakovat ... alebo su nuteni strielat pomaly, co je cesta do pekla (Preuss napr.)). Pomalych strelcov moc nie je a ti, co pomaly strielaju, dnes nehviezdili (hrat po dnesku Tandrevold je pomerne zlozite, toboz ked @15,0 je podkurz ... tak to je ... na strane druhej nemozem tvrdit, ze ked vyhra, bude prekvapeny).

Zo zien na mna vyskocila len Kaisheva. Trochu v tieni, trochu s nalepkou pomalej bezkyne, bez vysledkov v masaku v tejto sezone - siva myska. Lenze ... zaujal kurz (fakt ma nebavi hrat @10-20 na nevyrazne/vo vetre biedne mena, toboz pri fakte, ze porazat duo Tiril/Marte bude problem ... a nie je to o tom, ze by nemohli vyhoriet na strelnici, problem je, ze musia obidve a malokto sa im zajtra vyrovna v behu (a Sola/Braisaz nie su mena, ktorym by som veril vo vetre, v pripade Bielorusky sa stale obavam, ze jej jednoducho dojdu sily v uplnom zavere masaku), zaujalo dnesne posledne kolo (najrychlejsie ... ano, suviselo s tym, ze bojovala v nom o pozicie, ale nebola jedina a bavime sa tu o najrychlejsom kole, nielen rychlom) a tiez fakt, ze na posun jej stacilo priemerne strielat (cize nie je tu ani efekt variancie, kde fakt nechcem hrat niekoho, kto dnes v strelbe vynikol).

Potom mam plan ... so Simon, ked zvladne uvodne 2 lezky. Z tej nezaujimavej sekcie od 10 do 20 verim asi najviac Hauser (ale stale je to rychla strelkyna). Preuss ma odradza kvoli dnesnym prestojom na stojke (obidve strielat za 1:20 ... nie, dakujem) + nevyrazny kurz (sposobene dnesnym "pseudouspechom" v stihacke). Haecki ma nebavi kvoli behu (a samozrejme, strelecky ma daleko od spolahlivosti), Davidova a Dzhyma maju vyhodu v tom, ze dnes neisli stihacku. Lenze Davidova mala zazivacie problemy a dovod, preco dnes neisla Dzhyma, je pre mna neznamy (mozem si mysliet, ze je to z taktickych dovodov, ale potvrdene to nemam).

Muzi? Lesser je prilis priamociary, viac-menej porusuje vsetky moje zauzivane pravidla. Dnes mal tak dobru stihacku, ze sa prakticky neda hrat v masaku (ponizeny kurz a vieme, ze on je rychly strelec, takze to dnes bolo o tom, ze v lezkach nefukalo a stojky ako-tak prezil). Inak famozny beh, ale mam obavu, ci sa az prilis neodovzdal na trati a ako som pisal, zajtra to aj na trati bude este o kusok tazsie (nielen dlhsia trat, ale aj na tazsom okruhu).

Desthieux je taka klasika masakov - on ma neskutocnu fyzicku (+ na zaver sezony nasiel konecne bezecku formu, co ale rozhodne aj suvisi s tou fyzickou ... konkurencia odpadava, on drzi). Lenze silny vietor mu sediet moc nebude a snad nebol masak, kde by popri skvelom behu aj skvele zastrielal (lenze dlho platilo, ze v sprinte, kde mu to bezi, nikdy nezastriela a ejhla, NMnM a dobra vec sa podarila ...).

Spominal som tu Dmytra ... tam mam strach, ze mu tradicne dojde dych (niekto, kto biedne regeneruje ... podobne ako Dzhyma) na trati. Zaroven dnes solidny vykon, len 3 chyby, viac-menej to moze byt len podobne a horsie. Ale ak niekto z vyssich kurzov, tak najskor on. Bez Erlenda masaky nie su ono (alebo bez legendy JG Beatrixa xD).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.03.2021, 20:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

INFO: Vsetkym (6) som predlzil clenstvo o mesiac.

Neznamena to, ze koncim s tipovanim, len toto je ten tradicny mesiac, kedy sa pomalicky snazim preorientovat na nieco ine a oproti inym rokom (s bet365), to bude trochu tazsie, resp. ocakavania budu musiet byt upravene podla moznosti, ktore mam (tak ako to bolo pred zimnou sezonou, ktora sa napokon pomerne podarila ... a to aj napriek niektorym veciam, ktore zanechali trochu horky nadych)

Golf tu uspech nemal a v podstate ho sem ani nechcem davat (uz len z dovodu, ze robit to v malom je daleko lepsie a ked to robim v malom, tak to neprodukuje tolko tipov ako v tom druhom pripade ... zaroven plati, ze ked som ten experiment s golfom zahajoval, nic ine sa v tom case tipovat nedalo (mimo este obskurnejsich veci mimo moj tipersky diapazon) + cca 3 mesiace som ani nic netipoval, takze sa spojili veci ako chut nieco skusit a uvedomenie, ze lepsie robit nieco a spalit sa, nez nerobit vylozene nic a cakat, kedy sa sport aj v inych odvetviach naplno rozbehne). Inak povedane, golf bude pravidelnou sucastou (uz minuly vikend som chcel 2 veci hodit na tiket, ale povedal som si, ze nech to je ucelene a nech sa tomu venujem cielene/naplno ... co este minuly tyzden popri zime neplatilo).

Cyklistika/motosport je zasa velmi tazko tipersky prenosna pri forme K2/pisaneho blogu. Je to podobne ako Kriechmayr s BIB 1 - @8-9 prematch je holy nezmysel, nech sa na to pozrieme akymkolvek pohladom. Samotna realita to potvrdi, dokonca az extremnym sposobom (preto som si ten priklad vybral). Po dojazde sa tam totiz na dlhe minuty zjavi kurz @41,0 (bet365 ... inde menej a este problemticky stavitelny ... nielen kvoli nizsiemu kurz, teda nizsej hodnote) s tym, ze jeho jazdu sme videli, vieme, s cim pracujeme, nehrozi vazna chyba/vypadok a zaroven vieme, ze rozhodne s tou jazdou moze vyhrat (dokonca je to viac nez pravdepodobne). Pri cyklistike je problem, ze vacsina etap/etapovych pretekov ma v sebe tolko premennych, ze alpske lyzovanie je oproti tomu prechadzka ruzovou zahradou. V tomto smere je dobrym prikladom sobotny prvy monument - Milano - San Remo. Dlhe kilometre sa nic nedeje, ale pre zavod su nesmierne dolezite, pretoze odoberaju sily a z relativne lahkeho zaveru robia pomerne selektivny festival. V globale plati, najma v poslednych rokoch, ze vsetko podstatne sa odohrava az na Poggiu. A teraz ... kto ako prvy nastupi a kedy? Kto aku poziciu v baliku si privezie pod kopec? Ked si niekto vypracuje naskok, kto to bude, kolko ich bude a kto zo sprinterov v stihacej skupinke bude mat k ruke este niekoho na pomoc? Kedy zacne celna skupinka taktizovat? Podari sa niekomu vytvorit na Poggiu separaciu? ...

Kedysi sa cyklistika dala tipovat na betku live aj z dovodu, ze 1, bola vypisana do poslednych chvil klasik a etap ... 2, jednoducho bola vypisana - nestahovala sa ponuka tak casto, ked sa stiahla, tak sa rychlo vratila apod. Samozrejme, uz nemam bet365 (alebo v sucasnosti stale nemam ... netvrdim, ze uz nikdy mat nebudem), ale aj ked som betko mal, v poslednych rokoch cyklistika na bet365 odo mna za moc nestala. A presne z dovodu, ze som bol nauceny cakat do poslednych chvil, ked z 10 moznych variant vyvoja zostal len ta jedna jedina, prip. ked nastal presne ten moment, ked je na zahratie ten najlepsi cas (najvyssi kurz, resp. najvyssia pravdepodobnost uspechu pri stale solidnom kurze).

Tato neistota, dokedy bude livko otvorene, resp. ked ho zatvoria, ci sa este vrati, vyrazne limitovalo chut pustat sa do neistych (aj ked v tom case vyhodnych) stavok. Za vacsie peniaze (a za mensie to castokrat postradalo zmysel, aj ked na konci dna by som to bral).

Tipovanie s limitovanym uctom na Tipaci je zasa presny opak - clovek zvacsa nema cas na klikanie a tak musi klikat v predstihu, ked chce na tom zarobit alebo sa "uspokojit" s malom. Vdaka tomu, ze kliky su "za male peniaze", obcas dochadza k strate orientacie (kolko som toho vobec zahral, pretoze na nejake prepocty nie je cas, prip. clovek strati nit uz len z principu ... 20/30 klikov na umiestnenie v sprinterskych etapach na outsiderov ... jednoducho klika na to, co este nestihlo dropnut a nie na to, co malo povodne najviac hodnoty/co sa mu najviac pozdava).

Potom tu mame BF, minulorocnu novinku, kde je to o neoblubenom prematchi a viere, ze sa podari trafit aspon par jazdcov, ktori sa dostanu do uniku, unik to prezije az do konca a tip to zvladne. Samozrejme, ked uz sa tam podari dostat jazdca, tak sa s tym da pracovat (pozname zlozenie uniku, pozname situaciu v pelotone a podla toho sa clovek rozhoduje, ci istit alebo nechat tak, prip. vyplacat, ak je to ako-tak mozne (to je problem BF a cyklistiky ... je to lepsie nez v minulosti, ale o extremnej likvidite hovorit nemozno).

Obcas MB, obcas Doxx, ale to sa bavime najskor o GT, resp. o tej jednej, julovej (mojej najmenej oblubenej). Fortuna obcas prekvapi a snad bude prekvapovat castejsie nez doteraz, pretoze na rozdiel od Tipsportu je jej live ponuka lepsia nez na Tipaci (skoro sa chce povedat, ze vyrazne). A ani sa neda povedat, ze neberie, resp. berie horsie nez T.... (a to hovori clovek, co vo Fortune ma stale ten isty ucet ...). Clovek nesmie mat velke oci, ktore nemoze mat ani na Tipsporte a tak Fortuna realne strhava pozornost na svoju stranu (podobne ako livko biatlonu, ktore je uplne inde voci Tipsportu ... vacsinu sezony aj livko alpskych disciplin (minimalne z pohladu livka pred startom 1.pretekara) ... to, ze mi tam dlhe mesiace specificke tipy nevychadzali (na neumiestnenie a samozrejme 2-/3-ako na 2.kola slalomov a obrakov), to uz je trochu ina pesnicka. Zaroven plati, ze brali by mi miestami aj viac, ale s vacsim vkladom je aj vacsia sanca, ze mi to nezoberu vobec (a plati tiez, ze niektore veci mi s rovnakym kurzom zobrali tzv. na dvakrat).

A s motosportom je to uplne to iste. V F1 minimalne nie je problem hrat nejake veci na vitaza na BF (potom je otazkou, kolkokrat sa realne bojuje o vyhru v ere Mercedesu, ale to uz nijako neovplyvnim). A ten zvysok, keby bola chut, sa da naklikat na Tipsporte (ak je chut ... najrychlejsie kolo ma po zavedeni extrabodu prestalo bavit, resp. sa z toho stal vylozene gamble nez nejaka strategicka hra s vyvojom zavodu). H2h a top3 su na Tipsporte otrasny podkurz a prematch sa na F1 oplati vsadit tak raz do roka (a aj to neznasam zrovna dobre).

MotoGP bola o Q a celkovo o bet365. Ciastocne asi plati to, co som pisal o cyklistiek - viacej to zavieraju, nenechavaju kurzy do poslednych 2-3 minut, pomaly otvaraju ponuku ... Keby aspon T.... mal aj Q kurzy live (opisovane od betka). Bez toho to nema zmysle sledovat (mozno teraz zacnem, aj ked nie z vlastnych pohnutok).

V zavodoch ma to potom tlaci do h2h v poslednych kolach (s vyuzitim oficialneho livescore). Je otazka, ci sa mi oplati ho kupovat, ale zasa nie je take drahe a "na seba" to zarobi behom jedneho zavodu tak ci onak. Taktika je primitivna - cakat na bod zlomu a mat stastie, aby to za tych 20s stihli prijat. Cim menej kol pred koncom, tym mensia sanca padu, akychokolvek inych problemov, prip. len zmeny trendu. Na veci, ktore som robil na betku pocas zavodov, k tomu potrebujem vyssie limity a hlavne expresne schvalovanie ... vobec netusim, aku ma ponuku Fortuna na MotoGP (a ci ma aj Moto2/Moto3 pri zavodoch). Urcite to tento vikend budem sledovat, podobne ako sledujem uz par dni moznosti ohladom cyklistiky.

///

Predbezne plati, ze istota navratu = 21.5. (ak istota je vhodne slovo v sucasnom dejovom vyvoji veci) = zaciatok MS v hokeji v Lotyssku. Minuly rok MS boli zrusene, takze je nepredstavitelne, aby tento rok neboli (to je podobne ako s LOH a vlastne so vsetkym, co sa rusilo a odsuvalo). 23.5., teda pocas MS, pride na paskal 1.miting DL v Rabate a nasledne snad mnoho dalsich v ako-tak normalnom formate (teda vsetci sportovci riadne na mieste dejiska, s nabitymi startovkami (aspon poctom ... kvalita sportovcov moze byt aj nizsia, vid bezecke lyzovanie). Zial, nezmysly typu 6.pokus (trojskok/dialka/disk/ostep/gula) pre top3 z prvych 5 a kto hodi/vrhne/skoci najdalej, ten vyhrava, to mi chut trochu kazi (ale co narobim ... budem sa koncentrovat na behy, aj tak som z technik nikdy nic nic poriadne nezarobil).

Navrat je mozny aj na Giro (8.5.), zavisi, ci tu bude zaujem o nejake myslienky na vyber spravnych zavodnikov pre unik (minimalne GT by totiz mali byt slusne kurzovo pokryte ... BF/MB/T..../mozno Doxx).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy