Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - duben 2021 (-2,34 unitů ... Yield -4,93 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.03.2021, 6:49 Předmět: Dexter blog - duben 2021 (-2,34 unitů ... Yield -4,93 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - duben 2021

Naposledy upravil propitak dne 4.05.2021, 7:22, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.04.2021, 8:45 Předmět: ewbl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dnes sázím na oba papírové outsidery v semifinále play-off třetí nejvýznamnější klubové soutěže basketbalistek v Evropě. Obě utkání mi přijdou vyrovnaná, takže zkusím podle mě hodnotné kurzy (což platí na 2,5 a víc).
Hraje se v Minsku, takže Horizont je vlastně domácí tým, i když je v zápise jako host. Aktuálně má výbornou formu, dvakrát v lize jasně přejel městského rivala Tsmoki. Horizont má řadu běloruských reprezentantek, před letošní sezonou přišla výrazná posila v podobě zkušené Veramejenko, velmi dobrá je i Američanka Webb. Prometey má hned dvě Američanky (ne špičkové, ale solidní) a několik ukrajinských reprezentantek, které jsou ale podle mě o trošku horší než nejlepší Bělorusky v týmu soupeře. Za mě vyrovnané utkání, v němž by mohlo být výhodou domácí prostředí.
Nika Syktyvkar je kometa ruské ligy, nedávno ve čtvrtfinále play-off vyřadila euroligovou Naděždu Orenburg! Oporami jsou hlavně výborné Američanky Turner a Leslie (obě se zkušenostmi z WNBA), ale je tam i několik členek širšího kádru ruské repre. Riga podle mě letos nemá tak silný tým jako v předchozích sezonách, obecně mám pocit, že Lotyšky šly v poslední době výkonnostně trochu dolů. A cizinky má TTT podle mě o trochu méně výrazné než Nika.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.04.2021, 10:15 Předmět: žbl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Královo Pole má podle mě druhý nejlepší kádr v lize po USK. Postoupilo taky do finále poháru a slušně si vedlo i v Eurocupu. Jenže prokaučovalo začátek sezony, když na podzim prohrálo doma se Žabinami a hlavně nepochopitelně v Trutnově. Jenže od té doby šli hodně nahoru. Pochopili, že nemůžou hrát se šestnáctiletou rozehrávačkou a přivedli výbornou Američanku Page, navíc přišla i repre pivotka Březinová.
Pro mě je favorit na bronz KP, nepřeceňoval bych ani výhodu domácího prostředí. Ta totiž v brněnském derby neplatí - v posledních 9 zápasech se radovali hosté!!!
Podle mě je slušná šance, že by si mohlo KP vybudovat menší náskok už v první půli a proto volím tuto sázku s výhodnějším kurzem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.04.2021, 8:15 Předmět: handball women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dávám nižší vklad, protože je tady jeden problém: holky z Brestu vyhrály první čtvrtfinále doma 34:24, takže k postupu jim stačí i prohra o 9...
Na druhou stranu si nemyslím, že by nechtěly nad největším domácím rivalem vyhrát. A naopak házenkářky Mét budou pod tlakem. A pokud budou chtít srovnat náskok z prvního zápasu, tak budou muset hrát rychle a víc se tlačit do zakončení, což může být ve finále kontraproduktivní. Brest si může hrát v klidu to svoje.
Pokud jde o kvalitu obou týmů, tak ta je letos celkem jasně na straně posíleného Brestu. Má nejlepší střelkyni soutěže Slovinku Gros, výborné jsou také Černohorka Jaukovič a zkušená švédská střední spojka Gullden. Tým má vysokou kvalitu i na pivotu (Pop-Lazić, Foppa) a má skvělé brankářky (Toft, Darleux). Méty mají podle mě o trošku vyšší kvalitu možná jen na křídlech.
Výsledky z letošní sezony hovoří celkem jasně: kromě desetigólové výhry v prvním čtvrtfinále Ligy mistrů vyhrál Brest i dvakrát ve francouzské lize - doma 30:19 (!) a před necelými dvěma týdny i v Métách 27:22.
Brest může hrát na údržbu náskoku a jistý postup i přes nižší porážku, ale kurzy vysoko přes 3 mi prostě přijdou přestřelené. Kdyby to byl první zápas, tak by byly někde kolem 1,7.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.04.2021, 9:17 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

K Final Four ženského Eurocupu bych obecně řekl, že si nemyslím, že to bude tak jednoznačné, jak naznačují kurzy. Proto třeba v semifinále doporučuji zkusit handicapové sázky na outsidery, kteří ve skutečnosti až tak velcí outsideři nejsou.
Vybírám však tip na celkové vítězství Benátek (Venezie). Italský tým prožívá výbornou sezonu, když vyhrál základní část italské ligy i před euroligovým Schiem. A taky v Eurocupu byly letos zatím naprosto suverénní. Oproti dalším účastníkům Final Four vidím jejich výhodu na podkošových pozicích, kde mají strašně silnou rotaci. Vynikající Američanka Natasha Howard (vítězka WNBA se Seattlem a členka All Star Teamu 2019), Britka Fagbenle a Litevka Petronyte, to je opravdu velká síla, která se bude soupeřům těžko bránit. A když to nepůjde přes pivoty, tak je tu další Američanka (se srbským pasem) Yvonne Anderson, která obhajuje titul nejlepší hráčky soutěže.

Pro mě jsou Benátky mírným favoritem, ale pokud by měl kurz klesnout pod 2, tak už ztrácí value. Vyhrát totiž může prakticky kdokoliv z finálové čtyřky. Bookmakeři favorizují španělskou Valencii s výbornou Australankou Becky Allen, která má podobně jako Benátky výbornou sezonu. Překvapit ale může i domácí Szekszárd, který nedávno přivedl skvělou DeWannu Bonner. A neodepisoval bych ani francouzské Carolo, přestože jeho letošní výkony jsou zatím dost rozpačité a hlavně nevyrovnané. Výsledky jsou o dost horší než samotný kádr, tým s hráčkami jako Turner, Miyem nebo Akhator se rozhodně nedá podcenit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.04.2021, 7:59 Předmět: nbl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

USK je doma silné a i za normálních okolností bych viděl zápas jako rovinu. Teď se mi to navíc trochu přiklání na stranu USK kvůli dvěma okolnostem. Kolín byl druhou půlku března v karanténě kvůli covidu a zatím se úplně nedostal do herní pohody, jakou měl předtím. A za USK by měl poprvé nastoupit Blake Schilb. Sice má tréninkové manko, ale jeho zkušenosti by měly mladému týmu pomoct. Společně s reprezentačním rozehrávačem Sehnalem a Chorvatem Proletou by měli vytvořit velmi silnou osu týmu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.04.2021, 12:58 Předmět: rowing
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ty kurzy mi prostě nedají... Kdyby to byl vrchol sezony (třeba OH), tak bych sázel na Gmelin a Thornley. Proto mi připadají kurzy na Rusku Prakhatsen přehnané. Samozřejmě ale chápu, proč to tak je. Pro Rusku je první vrchol sezony právě tento týden. Protože ve Varese se jela těsně před ME olympijská kvalifikace. Na tento týden se Ruska připravovala a také kvalifikaci suverénně vyhrála, stejně jako na ME rozjížďku i semifinále.
Jenže Švýcarka Jeannine Gmelin má olympiádu dávno jistou, takže kvalifikaci nejela. Má tedy tento týden o dvě jízdy míň než Ruska, což může hrát roli. A na ME taky vyhrála suverénně rozjížďku i semifinále, i když ne v tak skvělých časech jako Ruska. Teď je otázka, jestli šetřila síly na finále a naopak Prakhatsen se zbytečně nevydala, anebo je opravdu momentální forma Rusky o tolik lepší. Možné je oboje a v tak vysokém kurzu si sázku na Gmelin zkusím. Možná je i dvojička proti Prakhatsen, protože do boje o zlato určitě může promluvit minimálně i Britka Thornley.
Z dlouhodobé výkonnosti je tak velká favorizace Prakhatsen až trochu zvláštní. V minulosti totiž nic velkého nevyhrála, a to ani na dvojskifu nebo párové čtyřce, kde závodila častěji než na skifu. A to jí je už osmadvacet...
Naopak Švýcarka Gmelin je mistryně světa z roku 2017, o rok později byla stříbrná a pro změnu vyhrála mistrovství Evropy.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.04.2021, 20:18 Předmět: benátky
Pište tipy na sázení
Citovat

Doufám, že se nikdo nedíval na finále Eurocupu basketbalistek, protože by to jedinec se slabším srdcem nemusel přežít...
Benátky dokázaly nemožné - vedly o bod a dokázaly jednu desetinu vteřiny před koncem faulovat a z následných dvou šestek Valencia otočila. Evil or Very Mad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.04.2021, 14:31 Předmět: duben
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se za menší počet tipů v dubnu, ale nabídka z mých sportů není moc pestrá. Zimní sporty skončily a třeba atletika ještě nezačala. A nechci se nutit do nějakých tipů na sílu.
Teď je to hlavně o basketu. Líbilo by se mi třeba i ME v judu, ale tam asi sázkovky vypíšou maximálně Krpálka... Sad
V květnu by se to mělo mírně zlepšit, hlavně díky MS v hokeji. A pak už by to mělo začít naplno! Pro mě je klíčová atletika a ME basketbalistek a samozřejmě hlavně OLYMPIÁDA. Teď už by ji snad zrušit neměli!
nangaparbat
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.1.2008
Tipy a sázky: 700
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 14.04.2021, 19:17 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za info a výhled do budoucna. Není třeba se do ničeho nutit (kvalita je víc než kvantita).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.04.2021, 8:32 Předmět: F:L
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Bolka má letos hroznou sezonu a některé zápasy byly "o oči", ale vypadá to, že se snad konečně trochu probrali a jejich poslední výkony se začaly blížit tomu, co by se od týmu s takovým kádrem (a za mě i trenérem) čekalo.
Opava naopak asi nemá v první lize co dělat, což se brzy splní. Kádr je spíš druholigový a z toho mála zajímavých hráčů je navíc řada mimo kvůli zranění (Hellebrand, Čvančara, Březina) nebo kartám (Mondek).
Opava dnes musí hrát na výhru, aby si ještě udržela alespoň nějakou šanci na udržení, remíza pro ni celkem nic neřeší. A myslím si, že pokud to otevřou, tak to může být docela divočina. Co se týče ofenzívy, tak je vyšší kvalita určitě na straně Bolky, pro kterou mluví i domácí prostředí a aktuállně lepší psychická pohoda po přesvědčivé výhře v Teplicích.
Pokud budete sázet jinde než v Tipáči, tak pozor na to, že jde o asijský handicap bez remízy. Třeba Niké má na handicap 0:2 kurz 3,70, ale tam se počítá remíza jako prohra, zatímco u AH se při remíze vrací vklad.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.04.2021, 8:44 Předmět: euroliga
Pište tipy na sázení
Citovat

Možná se někdo diví, že jsem nedal nic k Final Four Euroligy basketbalistek, když dávám ženskej basket poměrně často. Jenže bohužel jsem nenašel nějaký extra value tip, bookies to vystihli celkem přesně. Jekatěrinburg s Fenerbahce bylo předčasné finále, v neděli jsou oba jasnými favority. Jestli se kurzy ještě nějak výrazně pohnou, tak třeba zkusím nějaký handicap, ale nevím nevím...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.04.2021, 10:41 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Broni letos v lize už Sassari dvakrát porazilo a podle mě má lepší tým. Výkony Sassari stojí a padají s výbornou Američankou Kennedy Burke. Když to trochu přeženu, tak Broni postačí alespoň částečně eliminovat jejich nejlepší střelkyni.
U nováčka ze Sassari jsou solidní ještě další Američanka (zdaleka ale ne tak dobrá jako Burke) Calhoun a Slovenka Fekete (za svobodna Raková), italské basketbalistky jsou na nejvyšší soutěž spíš podprůměr.
Broni má mnohem lépe poskládaný tým a o hodně silnější lavičku. Nemají sice takovou individualitu, ale podkošová Američanka Reimer určitě není špatná, stejně jako domácí hráčky Orazzo, Soli, Rulli, Togliani a hlavně talentovaná Madera, která už je stabilní členkou italské repre. Broni by mělo mít převahu hlavně pod košem, kde Sassari trochu chybí centimetry. A podle mě také v organizaci hry.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.04.2021, 8:51 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Uznávám, že je to trochu divočina, ale lepší kombinaci jsem na tyto zápasy nenašel, aby z toho byl nějakej smysluplnej kurz...
Základem byl tip na italské play-out, kde 1,3 vypadá jako pidikurz, ovšem za aktuální situace v něm pořád vidím value. Tým Battipaglie totiž v týdnu před zápasy o udržení trochu nepochopitelně opustily Američanka Melgoza a Švédka Hersler, což byly velmi důležité hráčky. Battipaglia vypadala i s nimi asi na sestup, teď podle mě nemají žádnou šanci.
Stejně tak jasné mi připadají dnešní zápasy Euroligy a bohužel kurzy tomu odpovídají. Zápas Jekatěrinburgu s Fenerbahce byl předčasným finále a věřím, že oba dnes potvrdí, jak strašně silné kádry mají. Riziko tady vidím snad jen v tom, že by Šoproň mohla držet krok do poločasu, ale nějak jsem ten kurz nahnat musel. Komu se nepříčí porušovat nepsaná sázkařská pravidla (jako třeba že na tiketu by neměly být víc jak dva zápasy), tak doporučuju dát čistý tip na Fenerbahce v celém zápase a k tomu navýšit 3-Aku o pidikurz na výhru Jekatěrinburgu. Sázky na jasné favority jsou samozřejmě z 99% blbost, ale tady si prostě nedovedu představit, že by Jekatěrinburg ve finále nevyhrál.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.04.2021, 10:59 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Myslím si, že série o bronz by mohla být o dost vyrovnanější, než jak naznačují kurzy. MBA těží ze sehranosti a zkušeností, v kádru je několik bývalých ruských reprezentantek. Nika se ale během sezony zlepšovala, postupně dobře zapadly Američanky Turner a Leslie. A nezapomeňme, že ve čtvrtfinále vyřadila euroligovou Naděždu Orenburg a nedávno v EWBL porazila i silnou lotyšskou Rigu. Za nižší vklad bych možná riskl i čistou dvojku. Podle mě to není nemožné...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.04.2021, 11:44 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Před začátkem série jsem asi za velmi mírného favorita považoval Bolognu. Jenže ta první zápas na palubovce soupeře v pátek prohrála vysoko 59:87! A asi to nebyla úplně náhoda, protože se Sestem SG prohrála i na konci března v závěru základní části 58:74, a to dokonce doma! Upozorňuju, že v tom nebyly žádné absence nebo jiné zvláštní okolnosti.
Prostě to vypadá, že SG má aktuálně lepší formu a podle mě taky kvalitnější lavičku, a tím větší možnosti rotace hráček. Hraje výborně v obraně, na kterou zatím Bologna nenašla recept.
Podle mě bude dnes dost záležet na začátku zápasu. Pokud se Bologna bude proti nepříjemné obraně opět trápit, může ji to psychicky zlomit, protože je dnes pod větším tlakem. Myslím, že vítěz první půle by mohl být stejný jako vítěz zápasu. Ostatně v obou posledních vzájemných zápasech SG položilo základ vítězství už do přestávky. A kombinovaný kurz už je dost zajímavý...

Pozn: Možná je pro někoho zajímavější dát obě sázky zvlášť, tedy na poločas a na zápas. V tom případě jsem našel nejvyšší kurz na zápas u bwin 2,75 a na poločas u Sazky 2,4. Kombík samozřejmě vsadit nejde... Very Happy
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.04.2021, 20:19 Předmět: handball women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

No nevím, jestli ty kurzy nejsou trochu moc vlastenecké...
Češky jsou favoritkami a snad by měly postoupit, ale nezdá se mi, že by to mělo být až tak s prstem v nose! Vždyť v prvním zápase u nás Švýcarky skoro celý zápas vedly a nakonec braly cenou remízu 27:27. V poslední době se dost zlepšily a teď cítí šanci na historický úspěch. Navíc visí otazník nad křídlem Knedlíkovou, která patří k oporám týmu.
Jak píšu, chtěl bych věřit, že naše si postup ujít nenechají, ale myslím si, že to může být celkem drama. Na moc velký rozdíl to nevidím, navíc pokud by naše vedly, tak skóre honit nemusí, stačí jim jakákoliv výhra.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.04.2021, 15:46 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Během dneška vystoupal kurz na výhru domácích z 1,14 na 1,69! Ač jsem se snažil googlit, co to šlo, tak jsem nenašel důvod. Tedy až na pár sebevědomých prohlášení hostujícího kouče.
Ragusa je podle mě jasný favorit a i kdyby mu na poslední chvíli vypadla některá z opor, tak by to zase tak velkou roli nemělo hrát, protože má dost široký kádr s kvalitní lavičkou.
Pokud nastoupí oba týmy ve stejných sestavách jako v prvním utkání, tak by měla podle mě Ragusa v klidu vyhrát. Stejně jako v prvním duelu na palubovce Empoli, kdy vedla do poločasu o 9 bodů a pak zápas kontrolovala.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.04.2021, 8:09 Předmět: pinec
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V souboji dvou levaček bych na rozdíl od bookmakerů mírně favorizoval domácí Portugalku - tedy Číňanku, která od roku 2015 reprezentuje Portugalsko a startovala už na olympiádě v Riu.
Mezi oběma je na žebříčku minimální rozdíl - na evropském je Balážová 17. a Shao 21., ale to není zase tak rozhodující. Důležitější pro mě je, že se potkaly loni na German Open, kde Shao vyhrála 4:2. A zatím se mi o něco víc líbila i na tomto turnaji. Dvakrát potvrdila pevné nervy a otočila téměř prohraný zápas. Je trochu robustnější a možná ne tak pohyblivá, ale její topspinové i drajvové údery jsou na ženu hodně tvrdé.
Ve druhé fázi obě prohrály s výbornou francouzskou Číňankou Yuan, i když Shao až o dvě kola později. Balážová by mohla být odpočatější, naopak Shao rozehranější, malou výhodou může být i domácí prostředí, i když s minimem diváků.
Co je jisté, že Shao určitě nebude fandit Angličanka Carey, která byla ve vzájemné souboji přesvědčená, že jí Portugalka v dramatické koncovce sedmého setu nepřiznala prasátko o hranu stolu a byla hodně vytočená.

Dovolím si osobní poznámku: stolní tenis moc často nesázím, ale třicet let jsem ho aktivně hrál a dokonce trénoval extraligu žen, takže se trochu orientuju. Ale přiznávám, že už to tolik nesleduju a navíc si myslím, že pinec není úplně ideální sport na sázení. Proto méně tipů a v tomto případě i nižší vklad.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.04.2021, 10:41 Předmět: ganna
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Úvodní prolog závodu Okolo Romandie má něco málo přes 4 kilometry a je to skoro rovina. Kdo jiný by tedy měl být favorit číslo jedna než Ital Filippo Ganna, loňský mistr světa v časovce a především čtyřnásobný mistr světa na dráze v individuální stíhačce. Délka i profil tratě by mu měly sedět, kurz výrazně přes dva mi přijde fajn.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.04.2021, 7:18 Předmět: nbl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Včerejší zápas hodně ovlivnily dva faktory. Tím prvním byla katastrofální střelba Brna z delší vzdálenosti, to si myslím, že dnes prostě musí být lepší. Druhým byla absence nejlepšího pivota Šimona Puršla. To se zase dnes částečně vykompenzuje tím, že se v závěru včerejšího duelu zranil Chorvat Domagoj Proleta, tedy pro změnu nejlepší podkošový hráč USK. A Pražané podle mě nemají tak kvalitní širší rotaci jako Brno, takže každá absence u nich bolí dvojnásob.
Oba týmy jsou dost vyrovnané a nemyslím si, že by mělo Brno doma prohrát dvakrát za sebou.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.04.2021, 7:29 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Přiznám se, že kurzy mě trochu zklamaly. Poté, co v Istanbulu dokázaly hráčky Nesibe jednou vyhrát a podruhé jen těsně prohrály, jsem čekal vyšší kurz na Galatasaray. Jenže bookies bohužel uvažovali podobně jako já a tenhle kurz okolo 1,6 je tak na hraně value... Sad
Jde o to, že půlka týmu Galatasaray nedávno prodělala covid, kvůli čemuž byly původní termíny semifinále posunuty. V prvním zápase některé klíčové hráčky vůbec nenastoupily. Ve druhém už ano, ale třeba Američanky Prince a hlavně Russell evidentně ještě nebyly v úplné herní pohodě a obě taky chyběly v základní pětce. Nakonec však pomohly k výhře a dnes by na tom po další dvoudenní pauze podle mě měly být zase o něco líp.
Když srovnám oba kádry, tak mi vychází, že je Galatasaray jasný favorit. Dejme tomu, že cizinky jsou téměř srovnatelné, ale Gala má určitě mnohem lepší domácí hráčky, z nichž vždy minimálně dvě musí být na palubovce (podle regulí turecké ligy). Vekou výhodou je, že Američanka Hollingsworth má turecký pas, takže se do povolené kvóty cizinek nepočítá. Ale velmi dobré jsou i turecké reprezentantky Bilgic, Yalcin nebo Yildizhan.
Věřím, že Galatasaray se už dalo do kupy a další zápas nepustí, aby se mohlo dočkat očekávaného derby finále s Fenerbahce.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.04.2021, 10:49 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Když jsem to dal včera v kurzu 1,61, tak musím i teď, když kurz od rána dost vyletěl. Včera bylo Galatasaray tři čtvrtiny lepší, nezvládlo akorát třetí desitiminutovku. Potvrdilo, že má širší rotaci hráček.
Upozorňuju na aktuální možnost surebetu s Niké (na 1x kurz 2,78).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy