Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - červen 2021 (+12,81 unitů ... Yield +26,14 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.03.2021, 6:49 Předmět: Dexter blog - červen 2021 (+12,81 unitů ... Yield +26,14 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - červen 2021

Naposledy upravil propitak dne 5.08.2021, 8:03, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.06.2021, 8:46 Předmět: vyhodnocení
Pište tipy na sázení
Citovat

Pokud by se někdo náhodou divil, co mi to naskočilo za divný číslo ve statistikách, tak se vyhodnotila sázka na nejlepšího střelce Švédska na MS v hokeji. Stejně jako Olofsson dal tři góly taky Froden, takže tip je OK, ale původní kurz 4,5 byl ponížěn na půlku - tedy 2,25.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2021, 9:22 Předmět: odložil
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kurzy už bohužel trošku klesly, ale pořád si myslím, že české překážkářky by na své soupeřky neměly mít...
Jasnější se mi vidí dvojička Koudelová-Kerekes. Maďarka má ve startovce uvedený nejlepší letošní čas 13,57. Jenže o víkendu běžela v Tatabányi 13,14, a to ještě v mírném protivětru. Ve své kariéře už navíc běžela 4x pod 13 vteřin. Koudelová má osobák 13,12 (ale už z roku 2016), letos běžela 13,48.
Moc nevěřím ani Jiranové. Tam už je to ale napínavější, protože si v St.Pöltenu zaběhla osobák 13,19. Mladá Francouzka Bapte běžela minulý týden 13,20, ale pocitově ji vnímám jako závodnici s větším potenciálem a myslím, že se bude zlepšovat. Velký posun ukázala letos v hale, když na 60 metrů zaběhla osobák 7,91. Mimochodem, osobák Jiranové je 8,20.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.06.2021, 10:27 Předmět: odložil
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Duel Irky Shanahan a Britky Snowden je za mě minimálně vyrovnaný. Osobně si myslím, že o něco lepší středotraťařka je Snowden. Kurzy zřejmě vychází z toho, že Shanahan si nedávno zaběhla osobák 2:01,44, zatímco Snowden letos ještě půlku vůbec neběžela. Její hlavní tratí je totiž 1500 metrů. A na ní letos běžela parádní čas 4:02,98, čímž si vylepšila osobák o víc než dvě vteřiny. Z toho vyplývá, že má letos životní formu. Proto věřím, že by mohla vylepšit i osobák na 800 metrů, který má 2:01,60.

V akovce jsem se stal trochu vlastencem. Věřím, že forma Báry bude směrem k olympiádě stoupat. Je natolik zkušená, aby dokázala formu načasovat. Po malých krůčcích se zlepšuje, minulý týden hodila v Plzni 60,25. Kvalitnější startovní pole i důvěrně známá Juliska by ji měly dovést k ještě lepšímu výkonu. Mimochodem, T.... vypsal hladinu 61,72!

Radek Juška je dlouhodobě lepší dálkař než Polák Kuch, má mmnohem víc úspěchů a mnohem lepší osobák 831 vs. 795). Věřím, že Juška bude atakovat osm metrů, zatímco u Poláka by mě to dost překvapilo.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.06.2021, 19:32 Předmět: euro
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Někdo na Schicka brble, ale mně se líbí a je to pro mě jasně nejlepší český útočník. To by nebylo tak podstatné, ale myslím si, že podobný názor má i trenér Šilhavý, což už je důležitější. Very Happy
Hrajeme tradičně na jednoho útočníka, kterým bývá většinou Schick, pokud je zdravý. A na tom nejspíš Šilhavý nic měnit nebude, zvlášť když dal při generálce gól a nevypadal nejhůř. Schickovou výhodou je, že umí dobře zakončit levou, pravou i hlavou, nechybí mu ani rychlost a na svoji celkem urostlou postavu je překvapivě vynikající driblér. A má i čich na góly, dokáže si najít správný prostor. V repre má sušnou bilanci 10 gólů ve 24 zápasech, kdysi v jednadvacítce měl dokonce 11 gólů ve 12 utkáních. Jeho pozice v týmu je silná a spoluhráči jsou zvyklí ho svými centry a přihrávkami často hledat. Jako nevýhodu vidím snad jen to, že nezahrává standardky a nejspíš by asi nešel ani na případnou penaltu.
Pokud se nestane něco nečekaného, tak by měl z útočníků dostat jasně největší prostor, takže pro ostatní bude docela problém se něja výrazněji projevit. I když je tu varianta Hložka na křídle či podhrotu, která by mohla náš tip zkomplikovat.
Ze záložníků není asi nikdo vyloženě kanonýr. Zní asi divně, že tím myslím i Součka, který dal 10 gólů v Premier League, ale on je většinou dává po standardkách a myslím, že tak produktivní jako letos snad už nikdy ani nemůže být.
Při tak malém počtu zápasů (věřím, že jich bude víc než tři) je to trochu loterie, ale myslím si, že tenhle tým by měl gólově spoléhat právě na Schicka.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.06.2021, 12:03 Předmět: DL Florencie
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Moc nechápu, proč je u sázkovek (T.... má téměř shodný kurz) mírný favorit Bekele.
Edris je na této trati mistrem světa z let 2017 i 2019 a letos má lepší zaběhnutý čas. Přesněji řečeno, Bekele (4. na MS 2019) nemá letos vůbec žádný výkon...
Předevčírem běžel v Hengelu etiopskou kvalifikaci pro Tokio, ale vydržel jen do třetího kilometru a pak vzdal. Těžko říct, jestli to byla nějaká momentální indispozice, ale spíš mi přišlo, že není zrovna v Top formě.
Edris se v Hengelu určitě taky neradoval, protože v nabité konkurenci doběhl až pátý, i když v celkem solidním čase 13:04,69. Neznám přesně etiopská kritéria, ale je možné, že do Tokia ani nepoletí, přestože vyhrál poslední dva světové šampionáty!
To jsem ale trochu odbočil... Pro náš tip je rozhodující, že zatímco Edris vypadal předevčírem průměrně, tak Bekele na tom byl vyloženě špatně.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.06.2021, 6:06 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dallas vyhrál na palubovce Phoenixu už před dvěma dny 85:81 a nemyslím si, že to byla nějaká náhoda.
Dallas měl v posledních letech hodně vysokých voleb v draftech a v týmu je nyní spousta talentu. Po návratu A.Gray a Sabally z olympijské kvalifikace 3x3 jsou kompletní a před Phoenixem dokázali porazit dokonce i obhájce trofeje ze Seattlu. Letos ještě asi úplně nejvýš nedosáhnou, spíš budou černým koněm. Pro nejbližší sezony mají ale obrovský potenciál. Jen doplním, že fantastickou střeleckou formu má Arike Ogunbowale, která je s průměrem 22,1 bodu na zápas druhá v celé soutěži.
Zatímco Dallas má poměrně vyrovnaný kádr s řadou možností prakticky rovnocenného střídání, u Phoenixu je to přesně naopak. Mají v kádru tři superstar - Taurasi, Griner a Diggins - a pak už je to celkem bída. No a teď je zraněná největší hvězda týmu Diana Taurasi, což je velký problém.
Základní pětka Dallasu může s Phoenixem držet krok a lavička je jasně lepší, proto věřím, že Wings mohou vzájemný zápas vyhrát i podruhé.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.06.2021, 13:58 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jsem zmatený... Přiznám se, že netuším, proč šel kurz na Dominiku tak dolů. Proto dávám opatrně nižší vklad, protože je to podezřelé a může v tom být nějaký covid či co. Vygooglit se mi ale žádné takové info nepodařilo.
Co jsem viděl soupisky, tak by měly být určitě favoritky Argentinky. Mají prakticky všechny hvězdy, včetně výborné rozehrávačky Melissy Gretter. Řada z nich hraje v kvalitních týmech v Itálii a ve Španělsku. Sice předloni s Dominikou o koš prohrály, ale na světovém žebříčku jsou o dost výš a podle mě jsou výrazně silnější.
Normálně bych to viděl na kurz 1,5 na Argentinu, sám jsem zvědavý, co za tím je...

Edit: Tak už jsem zjistil, že Gretter, Burani a Boquete jsou v karanténě, což je fakt docela citelný oslabení. Ale i tak je to teď podle mě tak max rovina.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.06.2021, 9:59 Předmět: eurobasket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

O Srbkách jsem se víc rozepsal u tipu na celkového vítěze Francie. (viz níže)
V jejich skupině by měly být outsiderem Řekyně, kterým chybí centimetry pod košem a po odchodu Maltsi a Kaltsidou do důchodu také střelkyně.
Černohorky mají silné duo vysokých hráček - Dubljević a naturalizovanou Američanku Gatling, dál je to ale už slabší a lavička je spíš podprůměrná.
Nejvíc by asi měly zlobit Italky, ale ty mají dlouhodobý problém na pivotu, kde jim teprve dorůstají mladé nezkušené hráčky. Navíc se mi zdá, že jejich největší hvězda Zandalasini nemá takovou fazonu jako v předchozích letech. A dost diskutabilní je i "nenominace" zkušené rozehrávačky Sottany, kterou jsem vždy považoval za srdce italského týmu a osobně si myslím, že jim bude chybět.

Druhá sázka je proti Chorvatkám, u nichž už kurz trošku klesá. Ze začátku byly podle mě bookmakery dost nadhodnocené. Podle mě nebudou moc konkurenceschopné hlavně pod košem, zvlášť když jim chybí nejlepší pivotka Rezan.
V naší skupině by měly být jasným favoritem Francouzky a na druhé místo bych tipoval Rusky, které jdou po letech bídy opět mírně nahoru. Konkrétně proti Chorvatkám budou mít strašnou převahu v podkošových soubojích, prohrát můžou podle mě snad jen tak, že by je Chorvatky "utrojkovaly". Spíš si ale myslím, že si to Chorvatky rozdají s námi o třetí místo ve skupině a musím říct, že bych možná o něco víc věřil i Češkám.


Naposledy upravil Dexter dne 16.06.2021, 10:34, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.06.2021, 10:01 Předmět: eurobasket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Když ne letos, tak snad nikdy! Francouzky hrály na posledních čtyřech evropských šampionátech ve finále a pokaždé prohrály - třikrát se Španělkami, jednou se Srbkami. Naposledy se z titulu radovaly v roce 2009 a všichni věří, že si to letos zopakují.
Zcela oprávněně. Francouzky mají podle mě jasně nejlepší kádr, na rozdíl od dalších týmů nemají žádné citelné absence. Mají suverénně největší kvalitu pod košem (Gruda, Chartereau, Miyem, Rupert, Ciak) a na perimetru famózní Marine Johannes, která by měla být díky své neskutečné variabilitě rozdílovou hráčkou a za mě největší adeptkou na MVP turnaje. Navíc ještě získaly v podstatě za pět minut dvanáct naturalizovanou Američanku Gabby Williams (letos hrála skvěle za euroligovou Šoproň), což je taková třešnička na už tak hodně chutně vypadajícím dortu.
Malou nevýhodu vidím v tom, že Francouzky odehrají doma jen skupinu a čtvrtfinále, od semifinále se hraje už jen ve Španělsku. A právě Španělky by podle rozlosování teoreticky měly být jejich soupeřkami v semifinále. Jenže Španělky podle mě letos nebudou tak silné jako v minulých letech. Z různých důvodů nejsou v týmu bývalé opory Xargay, Cruz nebo Nicholls a těsně před šampionátem měla pozitivní test na covid jejich nejlepší střelkyně Alba Torrens. Španělky mají zkušenosti a třeba výbornou Ndour pod košem, ale celkově má Francie určitě kvalitnější kádr s výrazně silnější lavičkou.
Na titul podle mě mohou myslet už jen dva další týmy. Tím prvním jsou obhájkyně bronzu a mistryně Evropy z roku 2015 Srbky. Osobně bych se jich bál možná skoro nejvíc. Mají výbornou trenérku Marinu Maljković a zkušené plejerky jako Vasić, Dabović nebo Brooks, loni navíc vyřešily dlouhodobý problém na střední rozehrávce angažováním Američanky Anderson. Jejich klíčové hráčky však rozhodně nemládnou a jejich výkonnost podle mě spíš mírně klesá, navíc pod košem nemají zdaleka takovou kvalitu jako Francie. Jedinou klasickou pivotkou je v podstatě jen Krajisnik.
Posledním celkem ze silné čtyřky jsou Belgičanky, které se blýskly třeba čtvrtým místem na posledním mistrovství světa. Mají v kádru jednu superstar Emmu Meesseman a jednu vycházející star Julie Allemand na rozehrávce. Pak ještě pár solidních hráček, ale celkově je kádr poměrně nevyrovnaný a lavička výrazně slabší než základní pětka. Tím spíš, když si Jana Raman pár desítek hodin před startem šampionátu zlomila ruku a zkušená pivotka Ann Wauters tentokrát dala prostor svým nástupkyním a se svojí bohatou kariérou se nejspíš rozloučí až v Tokiu.
U ostatních týmů bych se případné vítězství nebál označit za senzaci, nikoho takového prostě nevidím.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.06.2021, 14:07 Předmět: eurobasket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Jednak si myslím, že Turecko je při celkovém poklesu kvality v posledních letech a navíc řadě absencí opor celkem v háji. V přípravě byly střelecky tragické a nemyslím, že by to mělo být dnes nějak výrazně lepší. A pokud to někdo zlomí, tak si nemyslím, že by to měla být zrovna celkem nezkušená rozehrávačka Onar, která není vyloženě střelkyně. Navíc s myslím, že na rozehrávce dostanou větší prostor Cakir a Bilgic.

Laura Gil dala v přípravě právě Turecku 14 bodů, ale to celkem nic moc neznamená. Letos neměla nejlepší sezonu, byla i dost zraněná a především není první volbou na post pivota. Tou je Ndour, takže moc nechápu hladinu bodů, kdy má Ndour 10,5 a Gil 12,5. A to tu máme ještě mladou Carreru, která je podle mě ž taky lepší než Gil.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.06.2021, 7:31 Předmět: Ëurobasket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Shilova je hráčka základní sestavy a v ruském týmu by měla plnit roli střelkyně, je to skvělá trojkařka. Včera dala jen sedm bodů a trojky měla 2/7, což je na ni hodně podprůměrné. Chorvatky včera viděly, že nás zničila pivotka Vadeeva, a tak se na ni v obraně nejspíš hodně zaměří. Tím by mohl vzniknout prostor pro další hráčky, třeba Shilovu.
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 72
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 45
Vklady: 117 unitů
Výhry: 127.24 unitů
Profit: +10.24 unitů
Yield: +8.75 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 4.11.2009
Tipy a sázky: 152
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2Hodnocení kvality tipů: 207.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.06.2021, 7:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

T.... hrozné dropy na střelce a už to nechce vzít ani za 500,-🤔
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.06.2021, 12:07 Předmět: eurobasket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Ne tvrdohlavě, ale měl bych si stát za svým... Když jsem dával Shilovu proti Chorvatkám za 1,82, tak ji dám i proti Slovinkám ve vyšším kurzu, i když to nevyšlo. Věřím, že aspoň jeden zápas jí musí střelecky vyjít, je to jedna z nejlepších trojkařek, co znám. Zatím to zdaleka není ono, ale myslím, že na její pozici v základní pětce by to nemělo mít vliv. Trenér určitě dobře ví, co dokáže. A třeba mu to vrátí právě dnes.

Líbí se mi i kurz na mladou Slovinku Friškovec. Zná ější jsou sice třeba Barić a Oblak, ale to jsou spíš rozehrávačky, zatímco Friškovec je především střelkyně. A zatím se jí nevede úplně špatně - proti Turecku dala 12 bodů, proti Bosně 15. Naprázdno vyšla proti Belgii, ale tenhle zápas Slovinkám absolutně nevyšel a brzy to bylo jasný, takže hráčky základní pětky už pak ani moc nehrály.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.06.2021, 15:24 Předmět: eurobasket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kurzy na Švédky už byly i vyšší, třeba ještě vystoupají zpět...
Ano, Bosna zatím hraje na šampionátu líp, ale zase tak jednoznačně bych to neviděl. Osobně bych asi nevypsal na Švédky vyšší kurz než 3. Před šampionátem by byl zřejmě ještě výrazně nižší.
U Bosňanek je to strašně o naturalizované Američance Jonquel Jones, která své spoluhráčky jasně převyšuje. Její výkon proti Francii byl famózní - 29 bodů + 24 doskoků! Obecně ale platí, že moc často nevyhrávají týmy, které jsou postavené na jedné superhvězdě. Navíc se zranila asi nejlepší skutečná Bosňanka Marica Gajić, která kvůli problémům s nohou ve čtvrtfinále nenastoupila a její další účast v turnaji je s velkým otazníkem.
Bosňanky asi musíme brát jako favorita, ale podle mě existuje dost možností, kdy by se jim hra sesypala jako domeček z karet. Např. v situaci, kdy Gajić stále nebude k dispozici a Jones třeba nasbírá osobní chyby. Anebo ji Švédky dokážou alespoň částečně eliminovat a postaví hru na tom, že k ní nepustí míč, třeba i za cenu zdvojování či faulů. Pak je otázka, jak využijí většího prostoru další Bosňanky, které přece jen ale zdaleka nemají takovou kvalitu.
Švédky jsou zatím trochu jako Dr.Jekyll a Mr.Hyde. Očividně jim neseděla hra Bělorusek, ale na druhé straně proti silným Italkám odehrály parádní zápas. Mají slabinu pod košem, ale zase na perimetru je velká kvalita, kterou představují hlavně sestry Eldebrikovy. A když bude mít Frida den, tak může klidně svést střelecký souboj i s Jonquel Jones.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy