Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - prosinec 2021 (+11,82 unitů ... Yield +14,78 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 21.09.2021, 12:37 Předmět: Dexter blog - prosinec 2021 (+11,82 unitů ... Yield +14,78 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - prosinec 2021

Naposledy upravil propitak dne 3.01.2022, 8:17, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.11.2021, 9:38 Předmět: prosinec
Pište tipy na sázení
Citovat

Konec listopadu mi bohužel moc nevyšel a slušně rozjetej měsíc jsem dost pokazil Sad ,dařilo se mi jen v K2profi. Takže nejvyšší čas vrátit se na vítěznou vlnu! Very Happy
Předpokládám, že základ by měly tvořit zimní sporty, který se už naplno rozjely. Zároveň to beru jako ladění formy na únorovou olympiádu...
K tomu tradičně ženský baskety a nejspíš zabrousím i do házené, která má MS žen. A dál se uvidí...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.12.2021, 13:00 Předmět: handball women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Podle mě jsou Norky nejlepším týmem posledních let, ale zatímco na evrospkých šampionátech to většinou potvrzují, na velkých světových akcích mají trochu smůlu. Poslední zlato braly na MS 2015. Určitě mají obrovskou motivaci, protože bronz z letošní olympiád pro ně byl velkým zklamáním. Byly největší favoritky a z osmi zápasů sedm jasně vyhrály, často rozdílem několika tříd. Jenže v semifinále prohrály o jediný gól s Ruskami, a tak výhra o 17 (!!!) gólů nad Švédkami v souboji o bronz byla slabou náplastí.
"Zklamání" z olympiády se projevilo na nominaci pro MS. Norky snad skoro jako jediné poslaly do Španělska to nejsilnější. Chybí v podstatě jen těhotná Stine Skogrand, což ale není úplně klíčová hráčka. Strach jde hlavně z jejich spojek. Oftedal, Mork, Kristiansen a Reistad - to je velká palebná síla!
Pro některé týmy byla vrcholem olympiáda a na MS dávají šanci mladším hráčkám. Plati to hlavně o Ruskách, které ve výběru nemají největší hvězdy - Vyakhireva, Dmitrieva, Sen, Kuznetsova, Bobrovnikova, Makeyeva, Maslova + gólmanky. Sice mají širokou a kvalitní základnu s mnoha talenty, takže bych je úplně neodepisoval, ale řekl bych, že na finále to tentokrát stačit nebude.
Líp vypadají olympijské vítězky z Francie, které většinu kádru udržely. Problém mají trochu s levačkami, kdy po olympiádě ukončila repre kariéru veteránka Lacrabére (stejně jako skvělá gólmanka Leynaud) a chybí také křídla Coatanea a Dancette. Francouzky budou silné, ale nevěřím, že by v jednom roce dokázaly vyhrát obě velké akce.
Podle soupisky vypadají ještě silně Nizozemky, kterým chybí z opor asi jen střední spojka Groot. Ty ale dostaly nedávno v přípravě od Norek nakládačku o 15 gólů.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.12.2021, 13:16 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kdo má účet u Pinnacle, tak je aktuálně výhodnější kurz 4,99 na výhru do rozhodnutí.
Zvažoval jsem handicap, ale ten pro Bolognu nic neřeší. Aby měla šanci na postu ze třetího místa, musí vyhrát! Bude záležet taky na přístupu Roche, které má jasné vítězství ve skupině. Ale pozor! Nemyslím si, že by byl rozdíl mezi oběma týmy tak velký, jak naznačuje tabulka. Bologna má problém, že přes léto nakoupila úplně nový kádr a dlouho se sehrávala. Druhý problém je ve slabší lavičce. Zatím se ukázalo, že hvězdné kvarteto Turner, Hines, Zandalasini a Dojkić to všechno neutáhne. Tedy ne vždy. Ale pokud budou mít den, tak může Bologna klidně vyhrát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.12.2021, 14:46 Předmět: handball women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dvojičky na celkové umístění jsem bohužel viděl jen u Fortuny, a tam se mi hodně líbí Rumunky proti Polkám. Rumunkám sice chybí největší hvězda Neagu, ale i bez ní mají slušný kádr a v posledních letech jsou mnohem úspěšnější než Polky. Pro tuto sázku je ovšem hodně důležitý los. Rumunky vyfasovaly do skupiny hned dva outsidery (Kazachstán a Írán) a v případě postupu do další fáze by se jejich skupina C měla spojit se skupinou D, odkud postoupí jeden z dvojice Portoriko-Uzbekistán. Čili Rumunky by teoreticky měly mít v osmifinálové skupině započteny minimálně dvě výhry.
Polky to mají složitější. Ve skupině B mají sice papírově slabý Kamerun, ale k němu silné Rusky a Srbky, které by podle mě měly být taky nad jejich síly. Podle těchto předpokladů by tedy měly postoupit bez započtené výhry jako třetí ze skupiny do další fáze, kde se spojí se skupinou A, z níž by mělo postoupit trio Francie, Slovinsko a Černá Hora. Myslím, že i jednu výhru by mohly Polky považovat za úspěch.

Ve druhé akovce sázím proti Češkám a Japonkám. Český tým je trochu v přestavbě bez některých nedávných opor a osobně mu moc velké šance nedávám. Nedokážu si představit, že by měly ve skupině skončit před Maďarskem nebo Německem, které patří k širší světové špičce.
Japonky šly trošku nahoru, ale ani na domácí olympiádě žádnou díru do světa neudělaly. Jsou rychlé, ale limituje je výška, i některé spojky mají jen kolem 170 cm. V jejich skupině jsou favoritkami Chorvatky (bronzové z loňského ME) a Brazilky, které na olympiádě dokázaly remizovat s Ruskami nebo dokonce porazit Maďarky.


Naposledy upravil Dexter dne 2.12.2021, 7:02, celkově upraveno 1 krát.
fridex
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.7.2017
Tipy a sázky: 31
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 1.12.2021, 15:13 Předmět: MS v házené žen
Pište tipy na sázení
Citovat

Nevím jestli mi náhodou něco neuniklo,ale myslím že ze základních skupin postupují dál vždy 3 nejlepší..tudíž hovořit o nepostupu našich nebo Japonek je trochu zavádějící...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2021, 7:01 Předmět: MS házená
Pište tipy na sázení
Citovat

re Fridex:
Máš pravdu a samozřejmě to vím. Nevím, proč jsem v textu napsal "nepostup", ve spěchu jsem to přehlídl. Na tipu to ale nic nemění! Výsledky ze základní skupiny si týmy nesou dál, takže všechny zápasy jsou důležité. A myslím, že Češky ani Japonky ve skupině víc než jeden zápas nevyhrají.
S dovolením to zpětně v textu opravím, abych třeba ještě nezmátl někoho dalšího...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2021, 7:06 Předmět: MS házená
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sázku na MVP vypsala bohužel jen Fortuna Sad , ale nedalo mi to, abych nezařadil i do blogu. A za pětikilo to šlo vsadit v pohodě, aniž by se zatím kurz změnil. Což asi bohužel přijde... Evil or Very Mad
Když už jsem dal na výhru Norek, tak musím zkusit i částečně podpůrnou sázku na MVP, který bývá často z řad vítězného týmu. A kdo jiný než kapitánka, která je duší celého týmu?
Stine Bredal Oftedal byla vyhlášena nejlepší házenkářkou světa za rok 2019, MVP už byla na MS 2017 a při posledních dvou ME byla v All Star Teamu. Loni jsem na ni měl vsazeno při ME a tehdy mě hpdně naštvalo, že byla nakonec vybraná Francouzka Nze Minko. Podle mě si to zasloužila víc právě Oftedal!
Věřím, že tuto křivdu si lidé, kteří budou vybírat při MS, pamatují, a případně to tentokrát Stine vrátí, pokud by měli být na vážkách.
Fortuna vypsala jako favoritku jinou Norku Noru Mork, ale myslím, že Oftedal je pro tým důležitější a splňuje mnohem víc kritéria pro MVP. Mork bude nejspíš nejelpší střelkyní (i díky tomu, že je určena jako první hráčka na sedmičky), ale Oftedal dá možná ze hry i víc branek a k tomu přidá určitě mnohem víc asistencí, navíc plní celkem důležitou roli i v obraně.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2021, 15:15 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Žabiny hrají v poslední době opravdu dobře, o víkendu v lize dokonce skoro tři čtvrtiny celkem trápily USK. Pomohl jim příchod výborné Američanky Holmes, velmi dobře hrají reprezentantky Záplatová, Stoupalová a mladá Hamzová. Doma porazily Keltern hladce o 30 bodů a myslím, že by měly vyhrát i odvetu. Zvlášť když Kelternu to moc nejde a třeba v průměrné německé lize je aktuálně až šestý.

Španělský Clarinos doma s Fribourgem prohrál, což považuju za jeden z největších úletů dosavadního průběhu Eurocupu. Španělský tým má výrazně kvalitnější kádr a dost by mě překvapilo, kdyby dokázaly s tímto soupeřem prohrát i podruhé. Fribourg prohrál o víkendu ve švýcarské lize s Nyonem o 10 bodů a Clarinos je podle mě ještě o level výš. Tentokrát už to snad nepodcení...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.12.2021, 16:47 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kurzy na hosty přes den hodně vyskočily, teď už zase spíš padají. Asi někdo hodně nakládal na jedničku, nejspíš poté, co se dozvěděl, že Kayseri má finanční problémy, kvůli nimž v klubu před pár dny skončil i předseda klubu. Potíže sice mají, ale na jejich instagramu je rozesmátá fotka týmu po příletu do Izraele, na které jsou i tři zahraniční opory - Američanky Slocum a Williams s Litevkou Siksniené. A to je podstatné, snad všechny do zápasu i nastoupí, když už letěly...
On má Kayserispor dokonce i teoretickou šanci na postup do play-off a podle mě jejich výhra v Ramle není zase takové sci-fi. Zvlášť když Ramla vyměnila do Besiktase Istanbul zkušenou Američanku Glory Johnson, za níž přišla Švédka Hersler, což určitě není plnohodnotná náhrada. Navíc už přes měsíc nehraje další Američanka Kelsey Mitchell, ani nevím, jestli v klubu v§bec ještě je. Z původních tří výborných Američanek tak v Ramle zůstala už jen Emma Cannon. Ta může dát dnes klidně přes 30 bodů a bude mít nejspíš i hodně doskoků, ale potřebuje i pomoc od spoluhráček, které se jí v posledních zápasech moc nedostávalo. Vždyť Ramla prohrála i poslední dva zápasy v průměrné izraelské lize - o víkendu s Haifou dokonce o 24 bodů. A před týdnem v Eurocupu dostaly od jiného tureckého týmu Nesibe o 26!
Pokud v tom není nějaký covid či jiná čertovina, tak je to pro mě vyrovnaný zápas.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2021, 9:04 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Podle postavení v tabulce by mělo být MBA jasným favoritem, ale kvalita kádru Nadězdy je o trochu výš. MBA těžilo v úvodu sezony ze sehranosti, protože tým hraje už několikátou sezonu bez výraznějších změn a výhradně s ruskými hráčkami. Naopak Naděžda má tři kvalitní cizinky, které by měly být rozdílové, jenže souhra trochu skřípala, zvlášť když americká rozehrávačka Hiedeman přišla až v rozehrané soutěži. Jejich výkony jdou ale postupně nahoru a pro mě je to minimálně vyrovnaný zápas. Čili kurzy přes 2 mi přijdou zajímavé.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2021, 9:14 Předmět: handball women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Pět gólů na zápas je na křídlo celkem dost, zvlášť když nechodí na sedmičky. Malá dala čtyři góly Němkám, ale už to beru spíš jako nadstandard. Navíc s Maďarkami bude mít proti sobě výbornou Viktorii Lukács z euroligového Györu.
Také předpokládám, že s Maďarkami dostaneme podobnou nakládačku jako s Němkami, takže by mohly dostat příležitost mladé hráčky (v případě levého křídla Stříšková), což je také jeden z hlavních cílů trenéra Bašného pro tento šampionát. Opory může teoreticky šetřit na klíčový zápas se Slovenkami, který by měl rozhodnout o postupu ze skupiny.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.12.2021, 9:26 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V souboji dvou týmů, které ještě nevyhrály, by se mělo projevit, že Kayseri nemá peníze, a tak se současným stavem moc nemůže dělat. Besiktas je na tom evidentně líp, protože nedávno přivedl zkušené Američanky Glory Johnson a Ericu McCall, které společně s krajankou Simmons tvoří hodně silnou trojku. Navíc i domácí hráčky jsou o trochu lepší než ty z Kayseri, které jsou doslova strašidelné a na ligu vesměs nemají.
V tomto tipu také spoléhám na to, že když Američanka Williams proseděla čtvrteční důležitý zápas v Eurocupu celý na lavičce, tak nenastoupí ani dnes. Společně s krajankou Slocum a Litevkou Sventoraite jsou totiž jediné použitelné hráčky v týmu. A ve dvou se to fakt hrát nedá...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.12.2021, 8:59 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Flyers obhajují titul, jenže letos jim chybí dvě největší hvězdy z loňska - obrovitá pivotka Liz Cambage a rozehrávačka Leilani Mitchell. Letos by neměly být tak silné jako loni.
Naopak Melbourne posílilo, přišly dvě velmi dobré Američanky - Lindsay Allen a hlavně Tiffany Mitchell. Sílu mají i pod košem, kde je reprezentační duo "Opals" Magbegor-George. Všechno hráčky s bohatými zkušenostmi z WNBA. Sice prohráli první zápas s Bendigem, ale bylo to venku a zápas jim úplně nesedl. Navíc Bendigo docela posílilo, mj. tam přišla právě Leilani Mitchell.
Doma by měli být Boomers minimálně vyrovnaným soupeřem Flyers, takže kurzy výrazně přes 2 považuju za hodnotné.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.12.2021, 9:26 Předmět: handball women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Stát se to samozřejmě může, ale ta vypsaná gólová hladina mi přijde hodně vysoko. Ostatně třeba Fortuna vypsala 3,5.
Estelle Nze Minko je výborná hríčka, ale není to typická šutérka s nějakou dělovou ránou, navíc ani nechodí na sedmičky. Takže šest gólů je celkem dost, navíc proti Ruskám, s nimiž si to Francouzky rozdají o první místo ve skupině.
Nze Minko zatím na šampionátu nastřílela 10 branek v pěti zápasech, a to hrála hodně i proti mnohem slabším soupeřům. I loni, kdy byla MVP na ME dala tehdy "jen" 26 gólů v osmi zápasech.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.12.2021, 9:41 Předmět: handball women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Norky jsou pro mě stále největší favoritky, a tak moc nečekám v dnešním důležitém utkání od Holanďanek nějakou gólovou smršť. A už vůbec ne od Kelly Dulfer, která je svým zaměřením spíš obranářka. Vystřelit umí, ale její dlouhodobý průměr v repre je tak dva góly na zápas. Zatím tady dala slušných 17 gólů v pěti zápasech, ale z toho třeba 5 proti slaboučkému Kazachstánu.
S Norkami ji budou podle mě trenéři využívat hlavně do obrany, do útoku by měla na levou spojku chodit hlavně Abbingh, což je typická střelkyně, která navíc chodí i na sedmičky (na rozdíl od Dulfer).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.12.2021, 9:38 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Nemyslím si, že jsou Žabiny proti Miškovci takový outsider. Podle mě jsou šance na postup vyrovnané a vyjadřují se tak i zástupci brněnského klubu. Jsou teď v pohodě, po delší době mají opravdu špičkovou cizinku v Američance Holmes, pod košem jsou solidní zkušená Slovenka Jurčenková a Litevka Grigalauskyte, nahoru jdou české reprezentantky v čele s mladou Hamzovou. Hrají rychlý basket jako kdysi v dobách euroligové slávy, nedávno v lize dokonce i tři čtvrtiny docela trápily USK, které je úpně jinde než Miškovec. Ten letos nehraje nic moc, v maďarské lize to má 5:6 a v posledních zápasech mu citelné chybí zkušená rozehrávačka Medgyessy, což je duše týmu. Žabiny se asi budou muset obejít bez Vondráčkové (kotník), ale to rozhodně není tak citelná ztráta.

Tarbes je sice ze silné francouzské ligy, ale v ní je aktuálně na posledním dvanáctém místě! Nemyslím si, že by měl být favoritem proti silnému polskému Lublinu, který se před sezonou posílil o několik velmi dorbých cizinek v čele s Američankami Smalls a Mack. Nedávno měli menší problémy s covidem, ale ty by snad už měly být vyřešené. Minimálně doma je pro mě favoritem polský tým.


Naposledy upravil Dexter dne 15.12.2021, 10:01, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.12.2021, 9:46 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Izraelskému Elitzuru Ramla se v průběhu sezony trochu rozpadla legionářská enkláva, když v klubu skončily Kelsey Mitchell a Glory Johnson. Z původní silné trojky zůstala jen Emma Cannon. Jenže vedení klubu zareagovalo! Už před časem přišla solidní Švédka Hersler a Finka Lehtoranta (spíš do širší rotace), ale nyní hlavně Američanka Courtney Williams, což je opravdová hvězda WNBA. Sice asi nebude ideální její souhra s týmem, protože stihla jen jeden ligový zápas, ale ve dvojici s Cannon by měly vytvořit tandem, který se bude belgickému týmu hodně těžko bránit. A neměl bych zapomínat ani na výbornou střelknyi z dálky - naturalizovanou Američanku Baron. Castors Braine letos nemá tak silný kádr jako za euroligových časů a minimálně na izraelské půdě mu moc nevěřím.

Ormanspor má rovněž skvělou americkou dvojičku - rozehrávačku Danielle Robinson (ex USK) a dvoumetrovou pivotku McCowan, která je v Evropě pro většinu týmů téměř nebranitelná. K tomu Francouzka Lucet a mladé tuecké hráčky jako Fitik nebo Uzun - to dává dohromady velmi slušný tým, který je aktuálně druhý v tabulce velmi silné turecké ligy.
Naopak Sepsi je až třetí (i když jen o skóre) v podprůměrné rumunské lize. Přišly o několik dobrých hráček, aktuálně hrávají jen tři cizinky - slušné Američanky Wallace a Fraser a Černohorka Pašić. S nimi nastupují Rumunky, které nemají potřebnou kvalitu.


Naposledy upravil Dexter dne 15.12.2021, 10:11, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.12.2021, 9:53 Předmět: basket/handball women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Polkowice s přehledem vyhrály základní skupinu, v níž měly podle mě lepší soupeře než je Mechelen, jako turecký Hatay nebo ruský Krasnojarsk. Mají slušný tým s řadou cizinek, mezi nimiž hrají prim Američanky Fitzgerald a Mavunga. Begičanky mají mladý tým s dobrou perspektivou, ale mám pocit, že u většiny hráček ještě nenastal čas, aby se mohly měřit s těmi nejlepšími.

Pidikurz na Mersin jsem dost zvažoval, ale při pohledu na jejich nabitou soupisku si moc nedokážu představit, že by měli prohrát na Gernice, která o víkendu doma prohrála ve španělské lize s podprůměrným Bembibre 57:73. Merisn sice v lize naposledy taky prohrál, ale je limitují pravidla turecké ligy, podle nichž mohou být na palubovce jen tři cizinky. To v Eurocupu neplatí, takže mohou využít všech šest zahraničních hráček, které mají na soupisce. Už tak nabitý kádr před týdnem posílila ještě výborná americká rozehrávačka Jasmine Thomas, která přišla z euroligového Fenerbahce.

Z házené jsem si vybral gólovou hladinu na Norku Brattset Dale. Pět gólů na pivotku mi přijde dost, není úplně běžné, aby hráčky na tomto postu střílely tolik branek. Navíc Norky hrají převážně přes spojky, kde mají obrovskou kvalitu. Brattset Dale dala zatím na šampionátu 21 gólů v šesti zápasech (tedy 3,5 gólu na zápas) a nemyslím si, že by zrovna proti dobře bránícím Ruskám měla tento průměr nějak výrazněji překročit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.12.2021, 23:39 Předmět: středa
Pište tipy na sázení
Citovat

Ne že bych měl důvod k oslavě, ale když vidím, jaký psí kusy se dnes hlavně v basketu děly, tak jsem z toho ještě vyváznul docela dobře - tzn. cca "šulnul".
Prohra Bourges nebo remíza Ružomberku jsou docela úlety, ale ze zápasů, co jsem sázel, naprosto nechápu debakl Mersinu. Zápas jsem neviděl, ale asi si ho najdu zpětně, protože nastoupily v plné sestavě a podle soupisek měly o dvacet vyhrát a ne o 24 prohrát. Nechápu...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.12.2021, 9:56 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Vybral jsem čtyři zápasy do dvou akovek, kde sice kurzy na favority nejsou velké, ale podle mě by měly být ještě o něco nižší.
Francouzské Tarbes je v lize poslední a v týdnu celkem jasně prohrálo i v eurocupovém duelu s polským Lublinem. Naopak Montpellier jde po slabším začátku sezony nahoru. V poslední kole porazili silný Lyon a ve středu v Eurolize rozdrtili maďarský Székszárd. Kádr Montpellier je někde jinde, za normálních okolností by měli vyhrát tak o 20.
Gernika má zatím ve španělské lize jen o jednu výhru víc než Promete, ale rozdíl mezi oběma týmy je podle mě ve skutečnosti o dost vyšší. O to víc bude chtít Gernika vyhrát, aby si pojistila play-off. Formu má skvělou, protože v Eurocupu převálcovala nabitý turecký Mersin, což je fantastický výsledek. který upřímně moc nechápu. Ale pokud budou hrát jen z poloviny tak dobře, tak by to na Promete mělo stačit.

V ruské lize věřím Krasnojarsku, který má tři velmi slušné cizinky (Nared, Jones, Vanloo), naopak Spartak má aktuálně jen Thompson, v posledních zápasech už chyběla Alexis Jones. Bez ní takovou kvalitu nemají.
Naděžda zatím neprožívá ideální sezonu, ale její kádr je úplně jinde než ten dynamovský. Tady by to měla být podle mě jednoznačná záležitost.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.12.2021, 9:31 Předmět: koment k víkendu
Pište tipy na sázení
Citovat

Naprosto nechápu kolaps basketbalistek Krasnojarsku. Je pravda, že nenastoupila jejich nejlepší hráčka Nared a další Američanka Jones nasbírala rychle fauly, ale že dostaly takovou kládu je fakt úlet...

U házené potěšily Norky, akorát MVP získala pivotka Brattset Dale, a ne kapitánka OftedaL. Na rozdíl od loňskýho ME ale musím uznat, že tentokrát to asi nedostala po právu. Pořád ji považuju za nejlepší házenkářku světa, ale šampionát ji nezastihl v TOP formě. V podstatě jen druhou půlku finále hrála tak, jak jsem čekal.

Možná ještě do konce roku nějakej tip přihodím, ale asi už toho nebude moct. A od ledna už se snad konečně víc vrhnu na zimní sporty, který jsem zatím dost zanedbával. Sad

Přeju pěkný svátky a co nejvíc zelených tiketů v roce 2022!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 21.12.2021, 9:37 Předmět: courchevel
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Federica je dlouhodobě Top obřákářka, aktuálně má výbornou formu, navíc dnes chybí kvůli covid protokolu ze spolufavoritek Gut, Liensberger a Robinson. Šance na první šestku podle mě tak v kurzu 1,5.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.12.2021, 10:14 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady věřím Žabinám víc než bookies. Je pravda, že k postupu jim stačí i prohra o tři body, ale na to nemůžou hrát, maximálně v posledních vteřinách, kdyby to bylo těsně. Já věřím, že o postupu rozhodnou dřív. V Maďarsku vyhrály 61:57 a doma bývají ještě silnější, hala Rosnička má svá specifika. Navíc Miškovci dlouhodobě chybí dirigentka Medgyessy (jestli se nepletu, tak je gravidní), což je obrovská ztráta, o víkendu navíc v lize nenastoupila ani Angličanka Green (ex KP Brno).
Líbí se mi také sázky na počet bodů Miškovce - třeba under 68,5. Žabiny mají velmi dobrou obranu a nevěřím, že by dostaly doma o tolik víc bodů než venku.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.12.2021, 18:44 Předmět: brignone
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Federicu jsem dal minulý týden v kurzu 1,87, tak ji musím dát, když je teď přes 2. I přesto, že jí to v Courchevelu moc nevyšlo. Možná tím spíš, protože pořád nemůže mít smůlu... Formu má, vždyť je stále v průběžném celkovém pořadí svěťáku čtvrtá. A v Lienzu se jí daří, naposledy předloni tady byla čtvrtá, o dva roky dřív dokonce vyhrála. Asi už budou po covidu zpět Liensberger a Robinson, ale naopak jej chytly Shiffrin a Gasienica, což je pro náš tip možná ještě lepší konstelace.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy