Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - leden 2022 (-6,02 unitů ... Yield -7,25 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.01.2022, 9:40 Předmět: Cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sofia má raději sjezd, ale i v SuperG už letos vyhrála dva závody. A v současné době má neskutečnou fazonu, navíc v Cortině jí to fakt sedí. Ve sjezdu vyhrála oba tréninky i samotný závod, přestože v něm udělala dvě poměrně velké chyby. Ale ona je tak neskutečně rychlá, že jí to stačilo. Včerejší sjezd byl zkrácený, takže dnešní SuperG asi nebude zase tak strašně jiný, i když by měl být samozřejmě o něco techničtější.
Sofia má příznivé číslo 13, před ní jedou tři kolegyně z italského týmu, takže by měla mít dokonalé informace o trati. Kurzy přes 3 mi přijdou fajn.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.01.2022, 9:46 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.¨

Doufám, že Lyon bude mít i v poháru dostatečnou motivaci. Sestavu má totiž jednoznačně lepší a pokud jsou kompletní, tak by měly ve Francii dominovat. V lize letos na palubovce Landes vyhrály 85:45...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.01.2022, 10:05 Předmět: štafeta
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Francouzům sice chybí Fillon-Maillet a Jacquelin, ale Němci běží vyloženě s béčkem, nejedou Kühn, Doll, Lesser ani Nawrath. Navíc si myslím, že Francouzi mají lepší "lavičku". Z tradiční sestavy jedou Claude a Desthieux, které doplní Guigonnat (čtvrtý ve včerejším masáku!!!) a mladý Perrot, který byl osmý ve sprintu v Ruhpoldingu.

Podobné to vidím u našich se Švýcary. Oba týmy jedou bez jedniček - Krčmáře, resp. Wegera. Jenže Švýcaři jsou aktuálně v o něco lepší formě. Třeba Burkhalter se blýskl 10. místem v Ruhpoldingu, Hartweg byl na pěkném 17. místě v indiviuálu přímo v Anterselvě.
Naši jsou dost labilní ve střelbě, až na Žemličku, který je ale zase pomalejší v běhu. Nevěřím, že nikdo z tria Karlík, Štvrtecký a Václavík na střelnici něco nevyvede...
Ze tří letošních štafet nás Švýcaři dvakrát porazili, navíc v Hochfilzenu po třech úsecích taky vedli skoro o minutu, jenže to pak na střelnici zazdil Tambornino. Ten však dnes nejede...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.01.2022, 9:14 Předmět: schladming
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Bulhar v desítce? Zní to divně, ale maličký Albert Popov (uvádí výšku 164 cm) vůbec není špatný slalomář. Na přelomu roku byl 11. v Madonně a 12. ve Wengenu, desítka je na spadnutí. A ve Schladmingu se mu z nějakých mně neznámých důvodů daří! Ze tří startů tady už skončil dvakrát šestý, což jsou jeho nejlepší výsledky ve svěťáku ever.
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.01.2022, 11:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Začínám se té olymiády bát, respektive těch bílých sportů Rolling Eyes

Jinak za mně velký obdiv za znalosti hlavně v těch ženských basketech a házené. Samozřejmě i obecně a věřím, že se to zase projeví i na tiketech, i když se zatím nedaří.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.01.2022, 13:17 Předmět: re: mfilip
Pište tipy na sázení
Citovat

Díky za podporu! Samozřejmě z té lednové bilance taky nemám radost, dokonce mám zaděláno na nejhorší měsíšní bilanci za skoro sedm let, co blog vedu... Sad
Ale já opravdu věřím, že se to brzy otočí! Ani ty lednový tipy nebyly mímo mísu, někdy chybělo trochu víc štěstí. Třeba tip na Popova do Top10 v kurzu 5,5, když pak skončí 11., asi nelze považovat za špatnej tip. I když to nakonec k ničemu nebylo...
Já z olympiády strach nemám, maximálně tak z toho, za kolik mě nechají sázkovky vsadit. Smile
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.01.2022, 13:25 Předmět: ME házená
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Souhlasím s tím, že Dáni jsou největší favorit na zlato. Ale ty kurzy mi přijdou přehnaně jednoznačné. Vždyť Španělé jsou obhájci evropského titulu a bronzoví z loňské olympiády. Je pravda, že tým omladili a nejsou v něm některé nedávné opory, ale nemyslím, že jim to až tak uškodilo.
Oba celky na šampionátu prohrály jeden zápas - Španělé s Norskem, Dánové s Francií. Ve vzájemném zápase Španělsko s Dánskem prohrálo o víc než čtyři góly naposledy na ME 2010, dalších jedenáct zápasů už ne, tři z nich Španělé dokonce vyhráli.
Osobně očekávám mnohem vyrovnanější bitvu o finále než bookmakeři.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.01.2022, 13:45 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Zápas Girony s Kurskem je důležitý v boji o postup do čtvrtfinále a věřím víc hostům, kteří ve středu vyhráli o 16 bodů v italském Schiu, které je podle mě možná ještě o trošku lepší než Girona.
Důležité je, že se Dynamu po dlouhodobém zranění už vrátila Slovinka Lisec, která vytváří skvělou podkošovou dvojici s Američankou Natashou Howard. Tady by měl mít ruský tým navrch, Girona přece jen takovou kvalitu na postech vysokých hráček nemá, asi nejlepší pivotka je Češka Reisingerová. Slabinu ale nemá Kursk ani na perimetru, kde řádí jiná Američanka Ogunbowale.
Za mě je mírným favoritem Kursk, kurzy přes dva považuju za hodnotné.

V Šoproni mají sice oba týmy jistý postup, ale hraje se o první místo, což rozhodně není jedno. Ve druhé skupině je totiž jasné, že si první příčky rozdělí hodně silné trio Jekatěrinburg, Salamanca a USK. Těm se budou chtít oba týmy určitě vyhnout, případný čtvrtfinálový soupeř ze čtvrtého místa by určitě neměl mít takovou kvalitu.
Jména nejsou všechno, ale pohled na soupisky je jasný. Vyšší kvalita je rozhodně na straně Fenerbahce, které má superjvězdy jako jsou Iagupova, Sabally nebo McBride, navíc mají i mnohem silnější lavičku s většími možnostmi rotace. Šoproň v zimě opustila americká rozehrávačka Peddy, v posledních zápasech nehrála ani zkušená Brooks. Mají silnou osu January-Williams-Hatar, ale na lavička už euroligová kvalita chybí.
Fenerbahce má fazonu, aktuálně drží sérii devíti vyhraných soutěžních zápasů. Naopak Šoproň se v lednu docela trápila i v maďarské lize, kde prohrála v Györu a s Csatou zvátězila až po prodloužení. Teď v týdnu sice doma hladce porazili jiný istanbulský celek Galatasaray, ale ten je bez zraněné Lotyšky Steinbergy poloviční a určitě zdaleka nedosahuje kvalit Fenerbahce.
Kurzy na výhru spojenou s poločasem se mi líbí. Šoproň nemá vždy ideální začátek, třeba před měsícem prohrála v Eurolize doma 1. poločas i s poslední Gdyní. Věřím, že Fene rozhodne o své výhře už do půlky. Pokud se chytne aspoň jedna z jejich superstřelkyň (viz výše), tak to může být i debakl.
nangaparbat
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.1.2008
Tipy a sázky: 700
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 29.01.2022, 19:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,

Díky za tvoji super práci!

Chci se zeptat, před blížícími se OH, je třeba nabít účty, jsou i jiné možnosti sázkovek než T....? (Fortunu nepovažuju za sázkovku).

Případně jsou nějaké nápady nebo tipy jak něco vsadit za normální peníz? Mám pocit, že mne v poslední době už nenechá nikdo nic vsadit za více než 500kč a pak přichází poklesy kurzů, které samozřejmě radikálně snižují winrate v porovnání s blogem.

Ať se i nadále daří, stejně jako poslední roky. Z horšího měsíce si nic nedělej, pro každého sázkaře, který to myslí vážně je důležitý longterm.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.01.2022, 22:29 Předmět: re: nangaparbat
Pište tipy na sázení
Citovat

Sázkovky se samozřejmě proti úspěšnějším sázkařům brání z mýho pohledu nečestným způsobem. Proto je asi potřeba reagovat v podobném duchu. Ale sorry, nechci tady dávat nějaké návody, protože vím, že to tady lidi ze sázkovek docela čtou.
Ze zahraničních sázkovek je férovej Pinnacle, kde není problém si založit účet přes nějakýho brokera. Na druhou stranu mají v "mých sportech" trochu omezenou nabídku.
Pokud máte možnost založit si účet u jiných zahraničních sázkovek, tak na olympiádu a moje předpokládané tipy jsou vhodné třeba Bet365, Unibet nebo i Marathonbet, na kterej hodně lidí nadává, ale já s ním mám celkem dobrý zkušenosti. Čím víc účtů, tím větší možnost najít lepší kurzy a na něco třeba stihnout vsadit ještě před dropem.
To platí i u tuzemskejch sázkovek, kde je samozřejmě jednička T...., ale občas se zadaří nějakej doplňkovej tip třeba i u Sazky nebo SynotTipu. Já zatím zvládám sázet za celkem slušný peníze i u té Fortuny, i když se chová často nevyzpytatelně. Ale zase má speciálně na OH hodně širokou nabídku!
Ze slovenských stojí za to Niké, i když taky jejich některý kroky nechápu. Ale opět platí: na OH mívají slušnou nabídku a vsadit se u nich taky celkem dá.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 30.01.2022, 8:23 Předmět: peking
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zatímco T.... má na Ester už jen 1,7, tak Pinnacle ještě drží slušný kurz přes 2.
Nerad sázím na Čechy, ale tady musím. Vzhledem ke kombinování s lyžemi je až neuvěřitelné, jak dominantní Ester stále na snowboardu je. Pro její soupeřky to musí být psychicky zdrcující, když si jednou za čas Ledecká přijede a všem strašně naloží. Třeba naposledy v Cortině měla v kvalifikaci před druhou Ruskou Nadyršinou náskok přes čtyři vteřiny (!!!), což je naprosto šílený.
Z posledních čtyř startů ve svěťáku Ledecká třikrát vyhrála a jednou byla druhá. A to jen proto, že ve finále spadla... Právě ona sama je svojí jedinou vážnou soupeřkou. Pokud neudělá větší chybu, tak na ni asi nikdo nemá. Podle mě pravděpodobnost určitě větší než 50%, takže kurzy přes 2 jsou za mě hodnotné.
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 30.01.2022, 20:39 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím, gratuluji z vydarenemu zaveru mesice a tesim ae na OH Smile

Nevim jestli tedy dostanu odpoved, ale zajímal by me ten zpusob boje proti SK Smile
Nemam zkusenosti s brokery, a tak mohl by jsi neco doporucit?
Co jsem dnes tak googloval, narazil jsem na sportmarket, ktery nabizi mimojine sluzky pinnacle, doporucil bys ho?

Pote mam jeste dotaz k vysi sazek, v poslednich mesicich se sazky pohybuji prakticky ve vysi 3, 4 nebo 5 jednotek. Co jsem koukal na minulou OH, mel jsi tam sazky i za 6 nebo 7 jednotek v mensich kurzech.
Zmenil jsi nejak strategii a mas ted pomyslne maximum na 5 units nebo muzeme cekat i vyssi? Smile Ptam se kvuli bankrollu, jak uz se tady ptal kolega, predpokladam ze vice sazek bide dlouhodobych, aby nam tam neviselyq tyden vysoke sazky a nebylo z ceho nove sazet Smile

Děkuji za odpověď a at se daří.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 31.01.2022, 10:41 Předmět: re: BertCZ
Pište tipy na sázení
Citovat

Boj se sázkovkami je samozřejmě nerovný, oni mají mnohem větší možnosti. A vyloženě mě vytáčí, že mají vlastně i v soutěžním řádu jinými slovy zakotveno, že si vlastně můžou dělat, co chtějí... Twisted Evil
K těm méně legálním způsobům bych se nerad vyjadřoval, ale existují i povolené způsoby, jak alespoň částečně bojovat s limity a dropy. Dají se vymyslet různé strategie. Dobrá je kombinace předzápasovýh tipů s live tipy, někdy třeba pomáhá opakovaná sázka s nižším vkladem, nebo mírná úprava tipu, pokud to jde (třeba kombinace výsledek zápasu/vítěz do rozhodnutí/počet vstřelených gólů či bodů/handicap...). Obecně jsou asi víc průchozí akovky (nemyslím plachty, ale ideálně 2-AKU), nebo kombíky, než pouhé SOLOtipy, při nichž je větší problém s limity. Tady už to chce ale individuální kreativitu. Jestliže bych dával do blogu třeba komplet kombíky, tak bychom asi brzy dostali stopku všichni...

Pokud jde o brokery, tak nejznámější jsou asi Sportmarket a Asianconnect, ale tady nejsem úplnej expert. A kdybych nebyl Mirek Dušín (jakože samozřejmě jsem!), tak bych se asi porozhlídnul po nějakých spolehlivých zahraničních kamarádech, nebo si nastudoval něco o používání VPN, internetových peněženek (Skrill, Neteller) apod.

Co se týče výše vkladů u mých tipů, tak si nemyslím, že bych je nějak moc snížil. Asi jsem trochu přizdisráč a nastavil jsem je dost nízko od začátku. Já tu důvěru totiž vnímám asi jinak než většina jiných sázkařů. Pro mě 10/10 je fakt tutovka, na kterou bych vsadil barák. Nechápu, když někdo sází jednu desítku za druhou třeba na kurzy 3 a výš... Uznávám, že pro nové předplatitele mýho blogu je asi těžší se ze začátku zorientovat, jak vysokou částku si nastavit za jednu jednotku. Ale ti stálejší zákazníci už si to asi upravili podle svých možností. U mě je třeba už 5/10 celkem velká důvěra, vyšší dávám opravdu spíš výjimečně. To je ale taky tím, že převážně vybírám trochu vyšší kurzy. Jakou důvěru bych pak dal třeba na kurz 1,3, kdybych ho chtěl vsadit?
jozefkral
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 20.2.2019
Tipy a sázky: 20
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 95.6Hodnocení kvality tipů: 95.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 31.01.2022, 19:45 Předmět: Dotaz
Pište tipy na sázení
Citovat

Zdravím Ťa Dexter (i každého odoberateľa tvojho blogu),

V úvode ti opätovne poďakujem za úžasnú dlhoročnú prácu: Si precízny a spoľahlivý a tvoje tipy a výsledky sú priam ohromujúce v dnešnom svete stávok!

Rád by som sa pridal (svojími otázkami) k zástupu odoberateľov tohoto blogu a dobre sa pripravil na nadchádzajúcu udalosť (OH).

Ak by som si teraz pred začiatkom hier zvolil stavkové spoločnosti T...., Nike, Fortuna, Pinnacle a Bet365 (žiadne ďalšie nemám bez ohľadu na tvoje pridané tipy v iných spoločnostiach), vedel by si mi (samozrejme asi iba orientačne) poradiť ako by som si mohol rozložiť svoj bankroll? Napíšem príklad pri 100 jednotkách:

T....: 40 jednotiek
Nike, Fortuna: po 20 jednotiek
Pinnacle,Bet365: po 10 jednotiek

Čo ty na to Dexter? Predpokladáš, že 100 jednotiek mi bude stačiť? Alebo ich bude treba viac? A čo to rozloženie? Vedel by si mi ho pls provizórne/orientačne upraviť podľa tvojich predpokladov? Napríklad v počte jednotiek na danú spoločnosť (všetko samozrejme orientačne)?

Za tvoju odpoveď a rady ti budem veľmi povďačný…
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.02.2022, 12:58 Předmět: re: Jozef Kral
Pište tipy na sázení
Citovat

Promiň, že odpovídám až teď...
Neumím dopředu odhadnout, kolik jednotek budeš na sázky z mýho potřebovat, to bude záležet na tom, kolik zajímavých tipů sázkovky nabídnou. Ale předpokládám, že sto bude během olympiády možná i málo. Na druhou stranu snad mezitím něco vyhrajeme, takže můžeme průběžne doplnit bank. Smile
To rozložení asi celkem odpovídá, jak jsi ho napsal. Nejvíc tipů bych měl zřejmě dávat od Tipsportu. Akorát Bet365 nejspíš nebudu dávat vůbec, nebo jen minimálně. Ale pro toho, kdo tam má účet, to je určitě minimálně dobrá doplňková varianta pro tipy, které třeba jinde dropnou dřív, nebo pro různé variace tipů.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy