Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - červenec 2022 (+38,95 unitů ... Yield +42,68 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 4.07.2022, 8:06 Předmět: Dexter blog - červenec 2022 (+38,95 unitů ... Yield +42,68 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - červenec 2022

Naposledy upravil propitak dne 4.10.2022, 7:48, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.07.2022, 15:11 Předmět: draft
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Hlásím návrat z dovolené...
Draft NHL jsem letos nestudoval tak podrobně jako v minulých letech, kdy jsem si sjížděl sestřihy zápasů všech adeptů 1. kola, takže se raději nebudu pouštět do nějakých vysokých vkladů.
Líbí se mi ale celkem kurz na Davida Jiříčka ve dvojičce s Cutterem Gauthierem. Projel jsem 14 žebříčků na prestižních hokejových webech plus několik dalších tzv. "mock draftů" sestavených odborníky i fanoušky. A jen na dvou z nich byl Gauthier výš než Jiříček!
Jiříček je na drtivé většině žebříčků zařazován do Top5, společně s Wrightem, Slafkovským, Cooleym a Nemcem. A právě se Slovákem Šimonem Nemcem by si to měl rozdat o pozici nejlepšího beka v draftu. Např. prestižní server Eliteprospect dokonce zařadil Jiříčka na druhou příčku hned za Wrighta, což mi ale už přijde trochu moc...
Reálněji se jeví varianta, že si ho vybere Seattle nebo Philadeplhia, které mají čtvrtý, resp. pátý výběr. Pro Jiříčka hrají jeho fyzické parametry i dost bohaté zkušenosti se seniorským hokejem, včetně startu na letošním MS.
Tenhle tip není žádná tutovka, protože Gauthiera dost odborníků pasuje na číslo 6, i když někde se nevlezl ani do Top10. Tenhle americký power-forward odehrál velmi dobré MS do 18 let, ale zkušenosti s dospělým hokejem nemá a taky může hrát mírně proti němu fakt, že svoji nejbližší budoucnost už spojil s Boston College v NCAA. A pokud bude chtít nějaký tým právě centra, tak se před ním určitě nabízejí dřív Wright a Cooley, na podobné úrovni jsou pak ještě i Savoie, Nazar a možná i Rakušan Kasper.

Jinak se mi celkem zamlouvá i kurz na Shanea Wrighta coby jedničku, který z nějakých 1,2 narostl už na 1,6. Nevím, jestli je to vlivem fanoušků Slafkovského z Česka a Slovenska, ale myslím, že Wright je velkým favoritem na to, že Montreal sáhne právě po něm. Šikovný centr by se jim určitě hodil a je cítit i určitý tlak od fanoušků, kteří by spíš viděli raději v jejich dresu Kanaďana než Slováka. A ze zmíněných 14 prestižních žebříčků je Wright na první příčce ve 12!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.07.2022, 16:22 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nejhorší tým Západní konference hostí vedoucí tým Východní konference a obhájce titulu. A oba letošní vzájemné zápasy vyhrálo Chicago, byť dost těsně. Za těchto okolností bych si představoval kurz na hosty nižší, spíš někde kolem 1,5.
Úplně jasné to samozřejmě není, protože Minnesota se v poslední době celkem zvedla a naposledy dokonce roznesla silné Vegas. To byl ale podle mě spíš trochu úlet, hlavně Aerial Powers měla den D, kdy by jí do koše spadl i medicinbal. Smile 32 bodů dnes jen těžko zopakuje.
Chicago je v pohodě, drží sérii pěti výher v řadě a nemá žádné absence. Za mě má kvalitnější tým a je favoritem tohoto zápasu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.07.2022, 7:46 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady bych viděl kurzy jako rovinu, na New York bych osobně nevypsal víc než 2.
Už je celkem zřejmé, že Phoenix loňskou jízdu do finále letos nezopakuje ani náhodou. Velkou ránu týmovým plánům zasadili už na jaře Rusové, kteří kvůli údajnému pašování hašiše zabásli největší oporu Brittney Griner. Phoenixu se nedaří, aktuálně je mimo play-off a podle mě tam i zůstane. Jako by už i vedení klubu rezignovalo, když nedávno pustilo do Seattlu zkušenou Tinu Charles, která měla nahradit právě Griner. Bez ní mají nyní Mercury možná úplně nejslabší podkošovou sestavu v lize. Na perimetru má Phoenix pořád kvalitu, ale hrající legenda Diana Taurasi nemládne a ve čtyřiceti už prostě není to, co bývala. Navíc má Phoenix hodně slabou lavičku a podle mě už před sezonou hodně oslabil i odchodem výborné trenérky Sandy Brondello.
A to už se dotáváme k New Yorku, protože právě tam se australská koučka usadila a zatím odvádí s mladým týmem velmi dobrou práci. Liberty byli poslední roky tragičtí, když obětovali aktuální výsledky přestavbě týmu. Ale nyní už se jim to pomalu začíná vyplácet. Jejich výkony jdou nahoru a v noci třeba po výborném výkonu porazili silné Vegas. Aktuálně mají Liberty bilanci 9-12 a mají reálnou šanci na play-off, za mě o dost větší než Phoenix (9-14). Kromě opor Ionescu nebo Howard pomohl Liberty hodně příchod talentované Francouzky Johannes už v rozehrané sezoně. Přitom Johannes měla závěr sezony v Evropě na své poměry dost nevýrazný, ale po příletu do zámoří je jako vyměněná a hraje fantasticky. Výrazně se začíná taky projevovat čínská obryně Han Xu (proti Vegas 24 bodů!) a zrovna proti Phoenixu by se mohla prosadit.
Líbí se mi taky sázky na počet vstřelných bodů Liberty - over 79,5 je podle mě hodně reálný. Phoenix nemá zrovna nejlepší obranu a střelkyně NY jako Ionescu, Johannes, Howard nebo Han Xu jsou aktuálně v ráži.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.07.2022, 6:14 Předmět: draft NHL
Pište tipy na sázení
Citovat

Omlouvám se za špatný start měsíce, který se snad v dobré obrátí hlavně díky MS v atletice, které začíná za týden. (Zase něco slibuju, takže si koleduju o průšvih! Very Happy )
A mám jednu radu: Až zase budu dělat chytrýho před příštím draftem NHL, tak mě neberte vážně. Skoro vždycky mi to po důkladném nastudování žebříčků, scoutských reportů a všech předpovědí připadá celkem zřejmé a skoro vždycky to pak dopadne úplně jinak. Troufnu si říct, že docela umím odhadnout, co se může odehrát na hřišti, ale nedokážu předpovědět, jaké myšlenkové pochody se odehrají v hlavách šéfů týmů NHL. Letos to byl extrém, překvapení bylo pro mě opravdu hodně. Ale ať hodí kamenem, kdo by čekal, že třeba Shane Wright půjde až jako čtyřka!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.07.2022, 7:31 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Bookmakeři vypsali jako mírného favorita Belgii, já bych kurzy otočil...

Belgičanky měly velkou kvalitu v předešlých ročnících, ale ty 2002 a 2003 se jim úplně nepovedly. Navíc v nominaci není vycházející hvězda Nastia Claessens (roč. 2004), která by byla určitě rozdílovou hráčkou.
Belgičanky už v přípravě nevypadaly nejlíp, když dvakrát celkem jasně prohrály s Němkami, které hrají jen Divizi B. A potvrdily to včera, když začaly turnaj prohrou s Finkami, které určitě nepatří ke špičce.
Švédky včeta taky prohrály, jenže ty nastoupily proti Italkám, což jsou adeptky na medaili. Výsledek 47:62 vypadá jednoznačně, ale Švédky dokázaly dvě čtvrtiny vyhrát a doplatily na nepovedenou druhou desetiminutovku. Jejich tým se mi líbí o trošku víc než ten belgický. Jsou v něm tři hráčky, působící v americké univerzitní soutěži NCAA. Nejlepší z nich je Mathilda Ekh, která loni hrála už i na seniorském ME, společně s pivotkou Emmou Johansson.

Kromě toho by aspoň malou roli mohla sehrát větší únava. Belgičanky hrály včera až poslední zápas celého programu, který končil kolem desáté večer, zatímco Švédky hrály o čtyři a půl hodiny dřív. Belgičanky hrály vyrovnaný zápas do konce, takže třeba opory van Gils a Kapenga odehrály přes 30 minut. Naopak Švédky tušily, že na Italky nemají, a tak prostřídaly i hráčky z lavičky a opory trochu pošetřily.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.07.2022, 10:11 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Myslím, že Češky jsou ze strany bookmakerů hodně podceňované! Stejně jako včera, kdy byly jasnými kurzovými favoritkami Maďarky a stejně pak prohrály jasně o 13 bodů, když už to bylo i hodně přes 20.
Francouzky jsou sice asi o trochu lepší, ale zase nějaký All Star Team to úplně není. Za hvězdu se dá označit jen rozehrávačka Astier, ostatní jsou spíš lehký nadprůměr. Favoritky na medaile určitě jsou, ale včera porazily Holanďanky o 23, což není zase tak moc vzhledem k tomu, že Češky jsou podle mě o dost silnější než Nizozemky.
Loni na MS do 19 let, kde startovaly téměř totožné týmy, skončily Češky šesté, zatímco Francouzky až desáté. A včera hrály naše holky proti Maďarkám opravdu výborně. Hlavně základní pětka s vycházejícími hvězdičkami Kadlecovou, Malíkovou nebo Paurovou je výborná, ale příjemně překvapily i některé holky z lavičky. A výbornou práci evidentně odvádí trenérka Ptáčková, která už povýšila k áčku a určitě by se chtěla s dvacítkou loučit úspěchem. Třeba i medailí!
Za mě by měl být duel s Francií mnohem vyrovnanější než ukazují kurzy. A jde celkem o dost, protože poraženému týmu reálně hrozí, že by šel v případném čtvrtfinále na silné Španělsko. A to určitě ani jeden z nich nechce!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.07.2022, 3:28 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Omlouvám se, že hned na úvod MS dávám tipy v tak brutální čas, ale reaguju na aktualizaci sestav...
Jamajka běžela v rozběhu celkem kontrolovaně, myslím, že kdyby chtěli, tak Iry dají, ale nebyl důvod. Je tady ale podstatná změna! Zatímco Jamajka do finále posílí, když nevýraznou McGregor vymění silnější Williams, tak Irsko hodně oslabí. Nevím důvod, ale v sestavě chybí v rozběhu skvělá finišmanka Adeleke a její náhradnice Mawdsley je minimálně o vteřinu pomalejší.
Itálie a Nigérie jsou podle mě slabší než Jamajka a do finále jdou beze změn.

Zkusím si i Dominikánce, kteří mají skvělou sestavu a podle mě se taky šetřili. Nemyslím, že Američani jsou tak jasní favoriti, protože i do finále nasadili spíš takové svoje céčko.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.07.2022, 15:43 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Očekávám, že desítka proběhne v režii Afričanek. Spoléhám hlavně na etiopskou tempařku Gidey, že by to mohla nakopnout. A pokud za to vezme, tak budou mít podle mě všechny Evropanky problém se udržet. Včetně McColgan.
Nenechme se zmást tím, že má ze startovního pole nejlepší letošní čas z Hengela, kde porazila i špičkové Etiopanky. Jenže ona tam přišla zaběhnout osobák, zatímco pro Etiopanky to byla kvalifikace pro MS, kde klidně nechaly Britku od začátku běžet svým tempem a samy si to rozdaly o pořadí v taktickém boji. McColgan si skutečně na pokraji zhroucení zaběhla osobák 30:19, jenže nejlepší Afričanky umí běhat i hluboko pod 30...
Sázovky vypsaly McColgan proti Etiopance Taye a zkušené Keňance Obiri. Oboje za mě odpovídá tak kurzu 1,3. U Obiri je navíc výhoda, že i kdyby se běželo takticky a pomaleji, tak oná má skvělý finiš. A jen tak mimochodem, na posledních dvou MS vyhrála Obiri zlato na 5km...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.07.2022, 18:14 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Maďar Halász je obrovský talent, nástupce legendárního Krisztiana Parse. V Eugene obhajuje bronz z Dauhá a letos házel celou sezonu konstantně velmi dobře. Američan Haugh sice na domácím šampionátu přehodil i těsně 80, ale v seddmadvaceti nemá větší mezinárodní úspěch - tím nejvýraznějším je 11. místo z OH v Tokiu.
Výsledek z kvalifikace je zavádějící. Haugh sice hodil nakonec ve třetím pokuse 79,34, ale předtím se docela trápil. Naopak Halász sice zapsal "jen" 79,13, jenže ty hodil v klidu už prvním pokusem, čímž splnil limit a pošetřil síly pro finále.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.07.2022, 18:24 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady je ten kurz podle mě hodně přepálený. Oba harcovníci mají dlouhodobou bilanci 23:7 ve prospěch Copella. Ja pravda, že Estonec Mägi letos kubánského Turka dvakrát porazil, ale to bylo někd před měsícem. Copello to tak má v posledních letech tradičně - první půlka sezony nevýrazná a jak se blíží vrchol roku, tak jde forma nahoru.
Je pěkný, že Mägi zaběhl parádní čas 47,82 v Turku, jenže pak šla jeho forma mírně dolů - naposledy ve Stockholmu "jen" 48,77. Naopak Copello na začátku července vyhrál Středozemní hry v letošním nejlepším výkonu 48,27. A v Eugene od něj čekám ještě další zlepšení! Jako třeba loni v Tokiu, kde běžel 47,81...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 1:07 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Akani Simbine skončil na posledních čtyřech globálních akcích (MS a OH) vždy nejhůře pátý! Slušně běhal i v sezoně. Jeho letošní nejlepší čas 10,02 je trochu zavádějíci, protože měl trochu smůlu na podmínky. Na africkém šampionátu byl druhý ve stejném čase jako vítězný Omanyala za 9,93, le s nedovolenou podporou větru, při posledním startu na Diamantové lize ve Stockholmu vyhrál právě za 10,02, kdy zase nebyly úplně optimální podmínky.
Před rozběhy byl pro mě jasným adeptem na finále. Nevím, co se stalo, že byl ve svém rozběhu až čtvrtý za 10,07, ale nikde jsem nenašel nic o tom, že by měl třeba zdravotní problém. Kdyby se běželo semifinále ve stejný den, tak bych do toho nešel. Takhle budu věřit, že se dnes líp vyspal...
Dlouhodobě je výrazně lepší než Libérijec Matadi, jejich vzájemná bilance je 8:0 pro Simbineho, když většinou byl rozdíl celkem jednoznačný. Třeba při tom letošní mistrovství Afriky byl Matadi šestý za 10,08.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 1:19 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Před rozběhem byl dal na Číňana kurz tak 1,3. A nechce se mi názor tal měnit na základě jednoho (roz)běhu.
Je pravda, že Su Bingtian postoupil za 10,15 s odřenýma ušima. Ale je to šestý muž z loňské olympiády s osobákem 9,83, který navíc většinou na velkých akcích nezklamal. Podobně jako u Simbineho budu věřit, že se dnes líp vyspal.
Mladý Novozélanďan Ose si udělal v rozběhu osobák 10,08 a už jen pouhý postup do semifinále je pro něj obrovským úspěchem. Moc nevěřím, že dokáže tento výkon zopakovat, natož aby se nějak vážněji pokoušel o postup do finále.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 1:26 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Mám pocit, že Marvin Bracy je trochu podceňovaný jako "ten čtvrtý Američan". Jenže on byl letps třetí na halovém MS (na 60 metrů) a hlavně druhý na nedávném americkém šampionátu - v čase 9,85 před Bromellem!
Svůj rozběh vyhrál s přehledem v čase "jen" 10,05, ale závěr jasně vypouštěl.
Jamajčan Seville běžel 9,93, ale ten šel rozběh na 95%, zatímco Bracy tak na 80. Ne, že by byl špatný, ale Seville je pro mě adept na finále, zatímco Bracy možná i na medaili.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 1:35 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Postupový klíč není zase tak přísný - ze tří rozběhů postoupí do semifinále vždy prvních šest + dalších šest na čas. A Sasínek má nespornou výhodu v tom, že poběží až ve třetím rozběhu, kde budou mílaři přesně vědět, jaký čas potřebují. Věřím, že z tohoto běhu by mohla ze čtrnáctky startujících postoupit víc než polovina.
A celkem milosrdný byl k Sasinkovi los i co se týče soupeřů. Asi těžko bude ve finiši soupeřit s Kipsangem, Kerrem nebo Katirem, ale všichni ostatní jsou podle mě v jeho silách. Ostatně třeba Musagalu s Ramsdenem porazil na nedávné Diamantové lize ve Stockholmu, kde vložený závod na 1500 metrů vyhrál a ukázal tak před MS vynikající formu.
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 6:57 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj Dextere, nemohl bys treba kazdy vecer behem MS treba kolem 20h napsat, ze budes davat tipy rano kolem te a te hodiny, treba do ja nevim, kolem nebo ve 3h konkretne?

Dnes si dal tipy nejak kolem 2h rano a sms mi prisla ve 4..34 ,kdy uz bylo po zavodech.

Takhoe bych se mohl podivat na web, kdybych vedel, ze treba tipy zverejnis do 3h rano.

Ten tip za 20 jsem prosvih, ale super,skvely odhad.
Diky
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 13:14 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kamo asi si kup novy telefon Smile nebo ma nekdo jiny jeste problemy s sms? Platim si blog necely rok a nikdy sms neprisla pozde...

Asi bych Dextrovi nechal volnost, jednou je atletika v noci, tak si proste dej vyzvaneni sms takove, aby te to vzbudilo a prostě ten tip vsadis ve dve rano a moc se nevyspis no Smile musis pro to taky neco obetovat....jinak diky Dexterovi za super tipy a praci....akoda tech dvou vypuštěných sprintu dnes v noci Smile
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 14:36 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bydlim u hranic s Polskem, o vikendech jsem casto v horach mimo signal, ted jsem na DOV v Jesenikach, telefonem to neni... Signal.
fridex
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.7.2017
Tipy a sázky: 31
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 14:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To mfilip:Toto je pro Dextera neřešitelné co požaduješ.Tezko je jasno idec,aby věděl kdy se sazkovky v noci hráči vypsat kurzy..Jak vidíš,hodně tu frčí semifinále a jiné rozběhy a k tomuto jsou obvykle kurzy last minute a to ještě podekujme Tipsportu,protože ostatní sazkovky na tyto příležitosti s ..
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 18:00 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Během cca hodinky bych snad měl přidat víc tipů...

Van Niekerk je fenomén! Mistr světa z let 2017 a 2015 a olympijský vítěz z Ria. Jenže pak měl obrovské zdravotní problémy. Teď vyhlašuje, že byl letos konečně po dlouhé době celkem zdravej. Závodům se vyhýbal, ale tvrdě trénoval. Pžed pár dny si zkusil čtvrtku na mítinku v Amarice a hodně zadrženě vyhrál v solidním čase 44,58. Takže to tam má! Td jde o to, aby se nezranil. Los rozběhu mu celkem přál, ten by měl projít v suchým triku.
Ten kurz za to podle mě stojí, protože při absencích Gardinera, Zambrano (loni zlato a stříbro na OH) i mladíčka Rosse jsou extratřída asi jen Norman a James. A i ti mají osobáky cca o půl vteřiny horší než Van Niekerk.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 18:29 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ze spolufavoritů moc nevěřím domácímu Fisherovi ani Kanaďanovi Ahmedovi, který je o trochu epší na pětce. Keňani nemají aktuálně vyloženou hvězdu.
Očekávám souboj Etiopanů s Uganďany. Z těch mi Kiplimo nepřijde v ideální formě a ani Cheptegei toho letos moc nepředvedl, i když u něj bych byl opatrný, protože to v sobě má.
Z Etiopanů si myslím, že mladíček Worku bude možná trochu obětován ve prospěch týmu, který má lídra Baregu, ale i Aregawiho, který už několikrát předvedl, že umí. Loni byl na OH čtvrtý na desítce a letos na pětce právě v Eugene při Diamantové lize suveréně vyhrál. A loni na pětce vyhrál i finále DL v Curychu, takže z mého pohledu je kurzově dost podceňovaný.
Maximus87
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.10.2016
Tipy a sázky: 3
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 18.6Hodnocení kvality tipů: 18.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 18:39 Předmět: NIKE
Pište tipy na sázení
Citovat

Mna by naozaj zaujimalo kolko ludi tu z predplatitelov realne dokaze podat nieco na NIKE?? (co je uplna bettingova stoka ostatne 3 roky)
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 18:44 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Populární "pocket rocket" má podle mě našlápnuto k pátému titulu mistryně světa na stovce. Celou sezonu běhá skvěle a výborně vypadala i v rozběhu. Loni v Tokiu ji na stříbrnou příčku odsunula krajanka Thompson, ale ta letos zdaleka nemá takovou formu. Moc si nedovedu představit, že by zlato získal někdo jíný než Jamajka, která má ještě Jackson, ale ta je lepší na dvoustovce.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 18:50 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Melissa Jefferson všechny šokovala na americkém šampionátu, který senzačně ovládla. Přitom o dva týdny dřív skončila na univerzitním šampionátu NCAA až osmá! S mezinárodní konkurencí nemá žádné zkušenoti a nevěřím, že dokázala vyladit formu už na svůj třetí vrchol v sezoně. V rozběhu to nebylo nic moc, její čas 11,03 byl výrazně slabší než u Ta Lou 10,92. U té naopak nepochybuju, že při svých zkušenostech vyadila formu právě na MS, odkud už má stříbro z roku 2017.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.07.2022, 18:57 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Teď asi poslední tip. Možná něco přidám v noci, ale fakt nevím... Sad

Belgičan Watrin přešel na překážky z hladké čtvrtky a vede si letos skvěle. Už si udělal osobák 48,90 a podle mě to pořád není jeho strop.
Nizizemec Angela má osobák 49,07, ale hlavně letos už třikrát s Watrinem prohrál!
Časy z rozběhu jsou irelevantní, tam to skoro všichni vypouštěli...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.07.2022, 20:40 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Mluví se jen o souboji El Bakkali - Girma, ale já bych lišáka Kipruta rozhodně předem neodepisoval! On je mistr taktiky a na velkých akcích to rozhodně umí. Vždyť je mistr světa z let 2017 a 2019, k tomu má zlato i z OH 2016...
Pokud by byli v závodě vodiči jako na Diamantové lize, tak by se asi opravdu rozhodovalo mezi Girmou a Bakkalim, ale tady se asi nikdo nebude chtít obětovat. A čím pomaleji se bude běžet, tím líp pro Kipruto, protože on má svělé závěry.
Kvůli zdravotním potížím v podstatě dva roky nezávodil, ale letos nevypadal nejhůř a jeho forma šla postupně nahoru. Přímo v Eugene vypadal v rozběhu hodně v pohodě, dobíhal s úsměvem. Ono často nezáleží, kolik v sezoně vyhrajete závodů Diamantové ligy, ale jak se připravíte na vrchol a jakou zvolíte taktiku. Před třemi lety v Dauhá měl za sebou Kipruto například ještě mnohem horší sezonu než letos a přesto vyhrál! Při jeho úspěších by si člověk mohl myslet, že už je za zenitem, ale jemu je pořád jen 27 let.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.07.2022, 10:27 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Vsadit na devatenáctiletého mladíčka proti obhájci titulu a olympijskému šampionovi je na pováženou...
Ale aktuální forma podle mě mluví jasně! Před necelými třemi týdny na Diamantové lize ve Stockholmu (tedy na Stahlově "půdě") hodil Alekna 69,81, zatímco domácí matador "jen" 67,57. A přímo v Eugene tam práskl Alekna v kvalifikaci 68,91. zatímco Stahl ani nehodil limit a jeho nejdelší ze tří pokusů měřil 65,95. Stahl letos není zdaleka v takové pohodě jako loni, na Diamantové lize ho pravidelně porážel Slovinec Čeh, v Birminghamu navíc i Gudžius, v Římě zase Weisshaidinger. Ze čtyř startů ani jednou nevyhrál - byl jednou druhý a třikrát třetí!
Samozřejmě je otázka, jak mladík Alekna zvládne první velké finále psychicky. Ale má skvělého mentora - jeho otec Virgilius je dvojnásobný olympijský vítěz. A myslím, že mu pomůže i fakt, že studuje na americké univerzitě. Americké prostředí a konkrétně i stadion v Eugene dobře zná. Loni ovládl v juniorské kategorii jak mistrovství světa, tak Evropy a myslím, že nadešel čas na jeho první seniorskou medaili, kterých bude v budoucnu určitě nespočet. Pokud může v Eugene někdo porazit skvělého Čeha, tak je to podle mě Alekna. Stahl bude podle mě rád, jestli na něho vůbec nějaká medaile zbude.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.07.2022, 16:23 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nechce se mi to dávat za víc, protože přiznávám, že ty holky zase tak dobře neznám. Ale ten kurz mi přijde prostě přehnanej!
Teprve sedmáctiletá Estonka Karmen Bruus byla obrovským překvapením kvalifikace, když si skočila osobák 193. Přitom ona není žádné zázračné dítě (jako třeba stejně stará Srbka Topić), které by ve své věkové kategorii vládlo. Třeba na nedávném mistrovství Evropy do 17 let skončila až sedmá a skočila tam jen 175. Před MS skočila letos nejvýš jednou 190, jinak se pohybovala někde mezi 182 a 188. Prostě nevěřím, že dokazuje úlet z kvalifikace zopakovat.
O pět let starší Slovinka Apostolovski je přece jen zkušenější a třeba loni vybojovala bronz na ME do 22 let. Z kvaldu postoupila díky čistému zápisu až do těch 193, které na rodzíl od Estonky neskočila. Ale ona byla přece jen pod větším psychickým tlakem, protože si na finále myslela, zatímco Estonka neměla co ztratit.
Ve finále už na tom budou po téhle stránce stejně, medailové pozice jsou pro ně v nedohlednu. Postupné výšky jsou stejné jako v kvaldě. U Estonky bych považoval za úspěch, kdyby dala 190, což u ní rozhodně není běžné. Zatímco u Slovinky už celkem ano, v posledních třech startech před MS skočila 190, 189 a 191.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.07.2022, 17:43 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Jenna Prandini je podle mě jedna z těch, která doplácí na (podle mého názoru) stupidní kvalifikační systém amerických atletů. Ona se na "trials" celkem pravidelně kvalifikuje, ale pak už nedokáže vyladit formu na další vrchol. Startovala už na dvou olympiádách a jednom MS, ale nikdy nedokázala postoupit do finále. A moc jí nevěřím ani doma v Eugene.
Naopak Mujinga Kambundji umí načasovat formu. Právě na dvoustovce obhajuje světový bronz a svoji sprinterskou univerzálnost ukázala třeba i letos v zimě, kdy vyhrála na halovém MS běh na 60 metrů. Její aktuální forma je skvělá, těsně před MS vytvořila švýcarské rekordy na 100 i 200 metrů a už přímo v Eugene skončila na stovce na krásném pátém místě. Věřím, že bude i ve finále dvoustovky.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.07.2022, 17:56 Předmět: eugene
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Možná mi něco uniklo, ale tenhle kurz nechápu...
Dina Asher-Smith obhajuje v Eugene zlato na dvoustovce, která je její silnější disciplína. Přitom na stovce byla skvělá, skončila jako nejlepší ze zbytku světa za jamajským triem v britském rekordu 10,83.
Rozběh na 200 bych vůbec nebral v úvahu, tam většina favoritek doklusávala, hlavně ty, co měly v nohách stovku. Možná při kurzu hrál roli její nejlepší letošní výkon, ale to je strašně zavádějící, protože jednak se na různých místech běhá v různých podmínkách (vítr, déšť, teplota, dráha, nadmořská výška atd.) a pak taky špičkové závodnice umí formu vygradovat směrem k šampionátu. On třeba čas z Dauhá 22,37 vypadá jako nic moc, ale mimochodem v tomto závodě běžela i jistá Tamara Clark za 22,72. Ta Clark, která pak na americké kvalifikaci byla druhá za 21,92. A tady jsme opět u problému americké kvalifikace. Američani ladí formu už na ni, protože v hodně tvrdé konkurenci není snadné se kvalifikovat. A pak jim často chybí šťáva na samotném vrcholu. Naopak atleti z jiných zemí mohu v klidu ladit formu na šampionát.
Třeba to Clark zvládne, i když trochu pochybuju, že zopakuje čas z trials. O čem jsem ale přesvědčený, je to, že Asher-Smith bude rychlejší než v předešlých závodech sezony. Za mě je to adeptka na medaili!


Naposledy upravil Dexter dne 19.07.2022, 18:05, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy