Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - prosinec 2022 (+9,19 unitů ... Yield +13,82 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 1.12.2022, 19:39 Předmět: Dexter blog - prosinec 2022 (+9,19 unitů ... Yield +13,82 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - prosinec 2022

Naposledy upravil propitak dne 31.12.2022, 19:03, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.12.2022, 20:15 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tenerife je zatím poslední, ale nemá úplně špatný kádr, s nímž by mělo sestoupit. Jejich výkony jdou mírně nahoru, v minulém kole prohráli s Araski smolně o bod. A teď je čeká Bembibre, což je přijatelnější soupeř, který venku zatím ještě nebodoval, i když doma odehrál několik dobrých zápasů.
Za mě je tento zápas rovina, takže kurzy přes 2,5 vnímám jako hodnotné.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.12.2022, 9:25 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Je až neuvěřitelné, že Basket Landes zatím ze sedmi soutěžních zápasů v Eurolize a francouzské lize nemá jedinou výhru. Kádr je ale kvalitní, je v něm zajímavý mix zkušených veteránek a talentovaných mladých hráček. Věřím, že jejich forma po repre pauze půjde nahoru. A Angers je dobrý soupeř na chycení, jeho kvalita nedosahuje kvalit hostujícího týmu. Nebál bych se ani menšího handicapu při sázkách na Landes.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.12.2022, 10:38 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Oba týmy asi nejsou úplně spokojené se začátkem sezony. Ormaspor by ale podle mě měl jít trochu nahoru, určitě mu pomůže, že se dala zdravotně dohromady zkušená Černohorka Dubljevič, která tvoří společně s Američankami Reshandou Gray a Riqunou Williams velmi silné trio cizinek. Lavička už tak silná není, proto věřím, že pokud Orman vyhraje, tak k tomu položí základ už v první půli díky silné základní pětce.
Dal bych i vyšší vklad, kdybych měl jistotu, že za Hatay opět nenastoupí americká rozehrávačka (s ruským pasem) Epiphanny Prince. Ve středu chyběla a Hatay prohrál o 13 bodů s nováčkem Rize, který určitě nemá takovou kvalitu jako Orman.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2022, 10:00 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Euroligová Valencia neměla ideální start do sezony, což ovlivnily výrazné změny v kádru i zranění. Teď ale už drží sérii šesti výher a výkony jdou nahoru, hodně pomohlo uzdravení Alby Torrens, asi nejlepší španělské hráčky poslední desetiletky. Ve čtvrtek rozdrtili 91:34 Barcelonu, která je přitom podle mě lepším týmem než současné Cadi.
To v létě velmi oslabilo, hlavně odchodem trenéra Canuta a reprezentantky Etxarri do Girony. Cadi má letos z 9 ligových zápasů už 6 proher, a to ještě nehrálo proti nikomu ze silné euroligové trojky (Salamanca, Girona, Valencia). Poprvé to bude dnes a myslím, že to pro ně nedopadne dobře...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2022, 10:30 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sassari přes léto celkem výrazně posílilo, protože chtělo uspět nejen v italské lize, ale i v Eurocupu. Mají čtveřici kvalitních cizinek (včetně Američanek Joyner Holmes a Sam Thomas se zkušenostmi z WNBA) a z Benátek přivedli zkušenou reprezentační rozherávačku Carangelo, která se okamžitě stala jednou z klíčových hráček. V lize mají zatím výbornou bilanci 7:2.
San Martino je na tom hůř s bilancí 5:4, ale především aktuální forma nevypadá úplně dobře. V posledním domácím zápase prohráli doma s nováčkem Cremonese nepochopitelně vysoko 42:86. Nevěřím, že by se jejich hra za tak krátkou dobu natolik zlepšila, aby dokázali porazit výrazně silnější Sassari.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.12.2022, 19:11 Předmět: katar
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Současný anglický tým se mi líbí a myslím, že může dojít daleko. I když v případě postupu by ho čekala silná Francie... Trenér Southgate je podle mě kvalitní, i když doma občas schytává kritiku, kapitán Kane je opravdovým lídrem. Sice zatím nedal gól, ale na tři přihrál a v každém zápase vybojuje spoustu míčů, hraje týmově. Ostatně, sázka na to, že Anglie vyhraje a právě Kane dá gól, se mi taky zamlouvá (T.... 2,83). Takový kanonýr už se musí jednou trefit a navíc by byl nejspíš i exekutorem případné penalty.
Senegal bez hvězdy Maného docela překvapil, ale tohle na ně už bude asi moc velké sousto. Moc nevěřím, že by takticky zvládli nějakého zanďoura, aby třeba dotáhli zápas k penaltám. Spíš se pokusí o reltaivně otevřenou partii a na to prostě nemají takovou kvalitu jako soupeř.
Anglii chybí z rodinných důvodů Raheem Sterling, ale to by neměl být takový problém. Na jeho místě zaskočí rovněž skvělý Foden a na lavce jsou třeba Rashford nebo Grealish. Southgate určitě má kam sáhnout!
To Senegalu bude asi mnohem víc chybět vykartovaný defenzivní záložník Idrissa Gueyé, zvlášť když se už na začátku šampionátu zranil další zkušený DM Kouyaté.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.12.2022, 11:47 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

I když má Fenerbahce nabitý kádr, tak věřím, že je USK potrápí víc, než naznačují kurzy. Důležité je, že se uzdravily Voráčková a hlavně Brionna Jones, navíc přišla další kvalitní pivotka Temi Fagbenle. USK už téměř zažehnalo problémy s marodkou a jsem přesvědčen, že na jejich výkonu to bude znát.

Polský Lublin doma porazil CZ o 26 bodů a pro mě je favoritem i do odvety. Možná bych se nebál ani nějakého menšího handicapu. Oproti prvnímu vzájemnému duelu má ještě navíc Srbku Zec (podle mě lepší než kterákoliv Srbka z týmu CZ) a Ukrajinku Yurkevichus. Je pravda, že v klubu naopak skončila mladá Američanka Clouden, ale místo ní přišla rovnocenná náhrada v podobě její krajanky Sparkle Taylor. Kvalita kádru je podle mě jednoznačně na straně hostí, kteří si v případě výhry prakticky zajistí postup do play-off.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.12.2022, 20:27 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Euroligový nováček z belgického Mechelenu si zatím vůbec nevede špatně a docela mě šokoval domácí výhrou nad Gironou. Přesto pro mě zůstává outsiderem skupiny. Sorry, ale ten jejich kádr prostě není euroligový! Na tu mají tak tři čtyři hráčky...
O Landes jsem psal už o víkendu, že od nich po strašidelném úvodu sezony očekávám výrazné zlepšení, protože kádr na to určitě mají. Zvlášť když teď ještě přivedli zkušenou španělskou pivotku Lauru Gil. O víkendu si připsali první výhru ve francouzské lize, když na palubovce Angers jasné zvítězili 72:54. A v Belgii od nich očekávám i první letošní euroligovou výhru!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.12.2022, 20:36 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

A je tu opět můj starý dobrý (jak kdy Very Happy ) Mersin! Už jsem psal, že Turci nakoupili drahé (a opravdu skvělé!) Američanky, s nimiž připomíná základní pětka malý Dream Team. Zvlášť když o víkendu odehrála první zápas i skvělá rozehrávačka Chelsea Gray. Vedle ní jsou tu další hvězdy světového basketbalu Jonquel Jones, DeWanna Bonner, Tiffany Hayes nebo Brian January. To už se zase o tolik líp ani vymyslet nedá... Na rozdíl od turecké ligy mohou hrát v Eurolize všechny cizinky, povolenou kvótu dvou zámořských hráček obešli šalamounsky tím, že Jones má bosenský pas, Bonner makedonský, Hayes ázerbájdžánský a k tomu ještě Hollingsworth má už několik let turecké občanství... Bude to opět hlavně o tom, jak se bude americkým hvězdám chtít a jaký prostor budou chtít trenéři dát tureckým hráčkám, které jsou o několik levelů níž. Pokud většinu zápasu odtáhnou Američanky, tak by Mersin měl vyhrát.
I přesto, že Schio je také velmi kvalitní tým, kterému by neměl postup do play-off uniknout. Dejme tomu, že by kurz mohl být rovina, ale přes 2,5 se prostě musí zkusit!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.12.2022, 10:15 Předmět: katar
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Pro tuto cenu je věkový limit 21 let, takže platí pro hráče narozené v roce 2001 a později.
Aktuálně vidím pět reálných adeptů, kteří mají také nejnižší kurzy. Z těch, s nimiž se počítalo před šampionátem, nedostávají příležitost (nebo jen minimální) např. Francouzi Camavinga a Saliba, Brazilci Rodrygo a Martinelli nebo Nizozemec Simons. Asi není moc pravděpodobné, že by cenu získal někdo z týmu, který nepostoupil do čtvrtfinále. Tím nám ze hry vypadli žhaví kandidáti Pedri, Gavi nebo Musiala.
A kdo nám zbyl? Za mě má ze zmíněné pětice nejmenší šance asi Argentinec Enzo Fernandez. Ano, dal pěkný gól Mexiku, ale taky si připsal v osmifinále vlastňák (byť nešťastný) proti Austrálii. Ve skupině dvakrát pouze střídal a úplnou jisototu základní sestavy nemá ani nyní.
Moc nevěřím ani portugalskému útočníkovi Goncalu Ramosovi. Dal sice hattrick Švýcarům, ale v předchozích třech zápasech odehrál jen dvanáct minut. Jasně, pokud by třeba dal další hattrick Maroku, tak by byl horký kandidát, ale tomu moc nevěřím. Navíc je tu napjatá situace kolem Ronalda, kdy nikdo neví, jestli si kouč Santos dovolí nechat superstar opět na lavičce. Ve čtvrtfinále asi Ramos nastoupí, ale jeho pozice není nijak pevná. Možná by stačil jeden nepoevdený poločas a přijde čas pro Ronalda...
Jako největší favoriti se asi momentálně jeví oba Angličané. Bukayo Saka už dal tři góly, ale herně je podle mě výraznější záložník Jude Bellingham, na nějž jsou asi poprávu nejnižší kurzy. Ale Anglii čeká ve čtvrtfinále hodně silná Francie! Pokud by hrála Anglie o medaile, tak bude Bellingham kandidát číslo 1. Jinak to je podle mě otevřené.
Můj tip je asi trošku subjektivní, protože na mě udělal zatím největší dojem chorvatský stoper Gvardiol. Při prvním zápase jsem se trochu pousmál nad tím, že chorvatští experti mu předpovídají, že bude nejdražším chorvatským fotbalistou v historii. Teď už o tom ale vůbec nepochybuju! Gvardiol je pilířem chorvatské defenzivy, na svůj věk má obdivuhodný přehled, je fyzicky silný, má vynikající rozehrávku... Málokdy bývají defenzivní hráči takhle výrazní, ale on je už coby mladíček společně s veteránem Modričem hlavním lídrem Chorvatů. Tenhle tip má jeden háček, kterým je skutečnost, že Chorvaty čeká ve čtvrtfinále Brazílie, takže jejich vyřazení je dost pravděpodobné. Ale... Jednak si nemyslím, že by to byla hotová věc (připomínám, že Chorvati obhajují stříbro) a rozhodně neočekávám, že by byli Chorvati pro Brazilce tak snadným soustem jako Korea. A pokud by jejich ofenzivním hvězdám zkomplikoval život právě Gvardiol, jeho šance by prudce vzrostly. Úplně bez šance na vítězství v anketě by nemusel být ani kdyby Chorvati ve čtvrtfinále vypadli. Zvlášť, pokud by stejný osud postihl Anglii. Každopádně si myslím, že kurz 13 má hodnotu a za nižší vklad by se měl zkusit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.12.2022, 10:18 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V istanbulském derby favorizuju eurocupový Galatasaray, i když to nebude mít lehké...
Nováček Emlak Konut má velmi kvalitní kádr, a tak mě jeho průběžná čtvrtá příčka v ligové tabulce ani tak nepřekvapuje. Ještě před dvěma týdny bych s tipem váhal, ale mezitím došlo k dost zásadní události. Tou je příchod dvoumetrové americké pivotky Teairy McCowan do Galatasaray. Loni ještě v dresu Ormansporu byla vyhlášena nejlepší hráčkou celé soutěže a např. teď ve středu se na eurocupové výhře s polským Gorzowem podílela 33 body a 14 doskoky... Jenže není to jen o tom, že přišla vynikající hráčka! Ona totiž nedávno získala i turecké občanství, takže se už nepočítá do povolené kvóty tří cizinek, které mohou zasáhnout do zápasu. Takže vedle ní může Galatasaray využít další tři cizinky (nejspíš Američanku Stevens a Lotyšky Pulvere s Nacickaite), a to je velké plus!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.12.2022, 10:44 Předmět: katar
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na zázraky nevěřím! Maroko to senzačně dotáhlo svoji defenzivní taktikou až do semifinále, ale to bude podle mě jejich strop (nebo spíš komín na střeše Very Happy ), Včera došlo štěstí Chorvatům ( i když ti hráli za mě dosud výrazně lepší fotbal než Maroko), věřím, že dnes se skončí i marocká pohádka.
Hra Maroka byla postavená na defenzivě, jenže v té jsou nyní dost značné trhliny. Už v osmifinále se zranili levý Mazraoui z Bayernu a stoper Aguerd z West Hamu, ve čtvrtfinále k nim přibyl další stoper a kapitán týmu Saiss. U všech se jedná o svalové problémy a jejich start se nedá úplně vyloučit, ale i kdyby nastoupili, tak nebudou stoprocentně fit. A to proti tak silnému soupeři prostě nemůže stačit! Navíc je vykartovaný útočník Cheddira a zdravptní problémy mají i dvě největší hvězdy týmu Hakimi a Ziyech, kteří ovšem na 95% nastoupí. Ani kompletní a stoprocentně zdravý tým Maroka by rozhodně nebyl proti Francii favoritem, takto by to pro mě byl obrovský šok, kdyby uspěli.
Francie by naopak měla být kompletní (nejistý je start sopera Upamecana, ale to je možná zatím nejslabší článek týmu) a hlavně její ofenzivní síla je fantastická. Zabiják Giroud, rychlonohá křídla Dembele a hvězdný Mbappé, pod nimi skvělý Griezmann, jehož proměna z útočníka na tvůrce hry je obdivuhodná. Věřím, že kreativní hráči Francie marocký val prolomí! A pokud se tak stane třeba už v první půli, tak věřím, že nezůstane u jediného gólu, pokud to budou muset Maročané otevřít.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.12.2022, 12:56 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ten kurz mi přijde bláznivej, takže za nižší vklad to myslím stojí za to zkusit. Anebo za víc nějakej handicap na Landes...
Nemyslím, že by to měla být tak jednoznačná záležitost! Pokud se na to díváte tak, že na palubovku předposledního týmu v tabulce skupiny přijede obhájce euroligového prvenství, tak to samozřejmě dává smysl. Jenže tento pohled je zavádějící!
Šoproň není zdaleka tak silná jako loni. V létě ji opustily největší opory Gabby Williams a Briann January, navíc je dlouhodobě zraněná dvoumetrová pivotka Hatar. A před nedávnem klub opustila z disciplinárních důvodů i Američanka Sykes, která měla být hvězdou týmu pro tuto sezonu. Jak moc týmu chybí, ukázal před týdnem duel se španělskou Salamankou, s níž Šoproň doma vysoko prohrála 53:75.
Landes má solidní tým s řadou francouzských reprezentantek, doplněný o kvalitní cizinky, naposledy o zkušenou španělskou pivotku Gil. Možná nemají tak silnou základní pětku jako Šoproň (ale ne o moc!), zato mají určitě kvalitnější lavičku, což jim společně s výhodou domácího prostředí dává slušné šance na úspěch. Landes se po špatném úvodu sezony chytilo a třikrát po sobě v domácí soutěži a EL vyhrálo. Podle mě není bez šancí ani dnes. Kurzy na domácí se vyšplhaly přes 4, osobně bych vypsal tak 2,5.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.12.2022, 7:56 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Slavia hodně posílila! Před týdnem přišla solidní Američanka Clarke-Nicholas, která pomůže hlavně na doskoku a proti KP by měla poprvé nastoupit bývalá kapitánka repre Kateřina Elhotová (nyní Suchanová)!
Naopak KP není v poslední odbě úplně v pohodě a má i trochu zdravotní problémy. Poslední dva zápasy chyběla třeba reprezentantka Malíková, což by byla docela velká ztráta.

P.S. Ráno jsem to psal ve spěchu a zapomněl jsem dodat další důležitý fakt, že trenérem Slavie je Dušan Medvecký, který minulé tři sezony vedl právě KP. Takže je má dokonale přečtené...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.12.2022, 9:49 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Eurocupový Roche se v posledních dvou zápasech hodně trápil - před týdnem dostal v lize výprask od Montpellier, ve středu pak v Eurocupu od Villeneuve d´Ascq. To jsou ale mnohem silnější soupeři než nováček z Toulouse, který by měl být pro Roche hratelný. I přesto, že otazník visí nad startem rozehrávačky Pouye a Američanky Mosquedy-Lewis. Kurzy pod dva už bych nesázel, ale na místě je podle mě minimálně rovina.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.12.2022, 10:01 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tarbes je podle mě tým, který by měl jít letos mírně nahoru. Má hodně talentovaných juniorských reprezentantek, které jsou zase o rok zkušenější a navíc v létě přišla z Bourges zkušená pivotka Yacoubou. Právě pod košem by mělo mít Tarbes výrazně navrch, protože kromě robustní Yacoubou je v týmu také skoro dvoumetrová Tadic, účastnice letošního MS. Tarbes je silnější než loni, po dlouhé pauze se vrátila na palubovku talentovaná Kessler a z americké univerzity přišla hodně šikovná Foppossi.
Tým Angers se mi tolik nelíbí. Jejich úspěch je v podstatě odkázán na to, jak se bude střelecky dařit Američankám Peterson a Bailey. Pokud budou mít den, tak to bude pro domácí těžké, ale svým kolektivním výkonem a kvalitou pod košem by měly soupeře přehrát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.12.2022, 10:35 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Snad mi nic neuniklo, ale tenhle kurz moc nechápu... Za mě by měly být mírným favoritem hosté, kteří mají zatím bilanci 7-4, zatímco domácí 5-6.
Navíc Moncalieri v týdnu rozvázalo smlouvu se zraněnou Rakušankou Sagerer a dlouhodobě mimo je členka širšího kádru repre Tagliamento.
Campobasso má slušnou formu, před týdnem dlouho bojovalo s euroligovou Bolognou, s níž nakonec prohráli jen o tři body. Stejně jako Moncalieri mají v kádru dvě solidní Američanky, ale mají vyšší kvalitu mezi domácími italskými hráčkami.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.12.2022, 10:47 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Eurocupové (a ještě před časem euroligové) Benátky jsou pro mě favoritem, osobně bych na ně vypsal kurz tak 1,5.
A nic na tom nemění aní absence nejlepší střelkyně týmu Američanky Sheppard. Benátky mají dostatečně široký kádr, který je výrazně kvalitnější než ten domácí.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.12.2022, 11:43 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Před týdnem jsem šel proti Šoproni s Landes a nevyšlo to. Ale stojím si za tím, že letošní Šoproň není zdaleka tak silná jako ta loňská, zvlášť poté, co ještě v průběhu sezony musela kvůli disciplinárnímu prohřešku odejít Američanka Sykes. Poslední domácí euroligový duel Šoproň celkem jasně prohrála se Salamankou a troufnu si říct, že Schio je letos možná ještě lepší. Mají opravdu nabitý kádr v čele se skvělými Američankami Howard a Mabrey nebo španělskou pivotkou Ndour. A italský mistr má aktuálně formu, v Eurolize drží šňůru čtyř výher v řadě, mezi nimi i právě se Salamankou nebo se silným tureckým Mersinem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 22.12.2022, 9:16 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na Benátky jsem sázel už o víkendu a opakuju, že i bez absentující Američanky Sheppard mají velmi kvalitní a široký kádr, v němž rotuje minimálně osm špičkových (na italskou ligu) hráček. Zatím prohráli jen s euroligovými velkokluby ze Schia a Bologni, výborně si vedou i v Eurocupu, v němž odehráli základní skupiu bez jediné porážky.
San Giovanni je sice o trochu lepší tým než v minulém kole San Martino, ale Benátky zase hrají na domácí palubovce, takže i tentokrát bych viděl adekvátní kurz okolo 1,5. Vše vyšší považuji za hodnotné.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy