Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - červen 2023 (+25,62 unitů ... Yield +23,08 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 1.04.2023, 15:24 Předmět: Dexter blog - červen 2023 (+25,62 unitů ... Yield +23,08 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - červen 2023

Naposledy upravil propitak dne 4.07.2023, 13:23, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.06.2023, 11:46 Předmět: dl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sedmadvacetiletá Kanaďanka Gabriela DeBues-Stafford je kvalitní mílařka, byla pátá na olympiádě v Tokiu. Jenže má to háček...
Skoro rok byla kvůli zranění mimo a po dlouhé pauze zatím běžela jedinou patnáctistovku, a to v průměrném čase 4:06. Nemyslím, že by se tak výrazně zlepšila, aby dnes mohla konkurovat těm nejlepším. V podstatě všechny sázky proti ní vnímám jako hodnotné - např. Mageean bych vypsal tak 1,7, Hull cca 1,8 a porazit ji klidně mohou i McGee a Hall, kde jsou kurzy 5,85, resp. 6,85 určitě zajímavé.
Vybral jsem Lauru Muir, bronzovou z loňského MS a mistryni Evropy loni z venku i letos z haly. Ta sice sezonu začíná, ale její příprava byla určitě hladší než u Stafford. Tady bych to viděl tak max 1,5.


Naposledy upravil Dexter dne 2.06.2023, 12:05, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.06.2023, 11:54 Předmět: dl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Kubánec Mena se vždycky blýskne nějakým skvělým časem někde na menším mítinku, ale mezi elitou zatím nic moc velkého nepředvedl. Sice běžel letos v Savoně 19,95, ale jednak tam foukal vítr na hranici regulérnosti a pak tam nikdo z úplně špičky nebyl, takže to není úplně relevantní.
Kanaďan Aaron Brown je určitě konzistentnější sprinter, který své kvality opakovaně prokazuje na Diamantové lize. Při první letošním závodě v Dauhá byl třetí za skvělými Američany Kerleym a Bednarkem.
Pro naší sázku hraje i fakt, že Mena má dnes nevýhodnou vnitřní dráhu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.06.2023, 15:29 Předmět: dl
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Loni měla určitě lepší sezonu Portugalka Cá, která byla šestá na MS a pátá na ME.Můj tip ale vychází ze středečního mítinku v Montreuil, kde se Cá protrápila k výkonu 58,61, zatímco francouzská veteránka Robert-Michon tam vyhrála skvělým hodem 65,49! A nebyl to jen jeden ulítlý pokus, v sérii hodila i 64,06, 62,37 nebo 61,74. Podle jejích slov to byl jen logický odraz toho, co předvádí na tréninku... Ona stále maká jako za mlada, protože má obrovskou motivaci v účasti na své sedmé olympiádě doma v Paříži.
Dlouhodobě je v posledních sezonách mírně lepší Cá, ale nezdá se mi, že by se za dva dny tak dramaticky změnila forma obou zkušených diskařek.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.06.2023, 7:44 Předmět: roland garros
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
French Open bylo až do letoška pro Arynu zakleté, nikdy tady nedošla dál jak do třetího kola. Čili už teď si tady udělala kariérní maximum, a to v suchém tričku, když zatím neztratila jediný set.

Zatím jen potvrzuje fantastickou formu, do níž se letos dostala. Největším úspěchem byl samozřejmě triumf na prvním Grand Slamu - Australian Open. Ona je ale výborná i na antuce - nedávno vyhrála tisícovku v Madridu, kde ve finále porazila i světovou jedničku Igu Swiatek. Pouze s ní předtím prohrála ve finále turnaje ve Stuttgartu.

Její polovina pavouka vypadá na první pohled o dost snadněji než ta horní, kde jsou kromě Swiatek pořád třeba Rybakina, Gauff nebo Jabeur. Dole to už po losu vypadalo schůdněji,- a to ještě spousta vysoce nasazených hráček už vypadla - Pegula (3), Garcia (5), Sakkari (8), Bencic (12), Plíšková (16)... Aktuálně nejvýše nasazenou hráčkou (kromě turnajové dvojky Sabalenky) je dole Ruska Kasatkina (9), kterou Běloruska na antuce už dvakrát smetla (mj. na French Open v roce 2020 - 7:6, 6:0).

Ze zbývajících hráček v dolní polovině pavouka má Sabalenka pasivní bilanci pouze se zkušenou Ruskou Pavlyuchenko (1:2), jenže ta se vrací po téměř roční pauze (problémy s kolenem) a určitě není v takové formě jako předloni, kdy na Roland Garros došla až do finále.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.06.2023, 17:11 Předmět: 3x3
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Za mě vyrovnaný zápas a možná mírný favorit spíš Francouzky. Už ve čtvrtfinále se potkaly loňské finalistky - tehdy vyhrály Francouzky 16:13. Tady Kanaďanky sice vyhrály skupinu, ale v ní prohrály s českým týmem!!! I Francouzky si vybraly jednu slabší chvilku, když senzačně prohrály s domácími Rakušankami. Jejich sestava je ale hodně sehraná a hlavně Guapo a Paget patří k hvězdám trojkového basketu. Kanaďanky budou mít trochu váhovou převahu pod košem díky dvojčatům Plouffeovým, ale Francouzky jsou na tom podle mě líp rychlostně, technicky i střelecky.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.06.2023, 7:24 Předmět: 3x3
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Stejně jako ve čtvrtfinále podle mě bookies trochu podceňují Francouzky, což moc nechápu. Vždyť loni v naprosto stejné sestavě vybojovaly zlato!
Ano, Australanky budou tvrdší oříšek než Kanaďanky. Proto taky dávám jen sázku v handicapu, protože tady už úplně Francii na výhru nevěřím. Ale pokud Australanky do finále postoupí, tak si rozhodně nemyslím, že by to mělo být v suchým triku a s prstem v nose! Very Happy

Francie má výbornou obranu, na celém turnaji nedostala ani v jednom zápase víc než 14 bodů! Na druhou stranu Australanky už ukázaly, že nejsou neomylné, když ve skupině prohrály s Němkami.

Insdividuálně jsou na tom asi o trošíčku líp Australanky, které jsou všechny skvělé i v pětkovém basketu. Hlavně Anneli Maley je opravdu skvělá, už má na svém kontě i pár zápasů ve WNBA v dresu Chicaga.
Ale Francouzky na tom nejsou o moc hůř a navíc jsou naopak o trochu sehranější. Osobně očekávám vyrovnanou bitvu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.06.2023, 9:10 Předmět: Conn Smythe Trophy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Podobná sázka v NBA na Tatuma mi nevyšla, tak zkusím štěstí v NHL...

Opět mi přijdou mnohem zajímavější kurzy na trofej pro nejlepšího hráče play-off než na vítěze Stanley Cupu. T.... má aktuálně na triumf Golden Knights kurz 1,38, což mi přijde až absurdně nízké. Víme, jak jsou týmy v amerických sportech vyrovnané a jedna výhra zase tolik neznamená. Přesto musím uznat, že Vegas jsou mírným favoritem finálové série.

Pokud tedy přistoupíme na pravděpodobnější variantu, že vyhraje Vegas, tak je zřejmé, že individuální trofej by měl dostat hráč vítězného týmu.
Tady to rozhodně není tak jednoznačné jako u basketu, ale také jsou tu vyšší kurzy.

Reální jsou asi čtyři kandidáti - útočníci Marchessault, Stone a Eichel, s nimi pak gólman Hill. Toho si dovolím vyloučit jako prvního. Má sice v play-off skvělé statistiky, ale přece jen podle mě nemá takové jméno, aby mohl tuto cenu získat. Netvrdím, že to je úplně "za zásluhy", ale malý vliv to má. A Hill ani nebyl v sezoně jednička týmu... Samozřejmě by se mohl dostat do hry, kdyby třeba teď vychytal tři shut-outy, ale tomu nevěřím. U něj by byla volba trochu absurdní i v tom, že doteď byl největším kandidátem gólman finálového soupeře Bobrovsky, který by si cenu za celé play-off asi zasloužil víc.

Vybírám tedy z útočníků. Na rovinu říkám, že já nejvíc uznávám Marka Stonea a naopak Eichela moc nemusím. Very Happy Čísla ale hovoří spíš pro něj! V play-off je zatím nejproduktivnějším hráčem Vegas (to byl i v základní části) a ze všech útočníků má nejvyšší ice time. První centr je tedy pro mě celkem logickou volbou.
Malilinkou roli může sehrát i Eichelův zajímavý příběh, které mají Američani tak rádi. Předloni si vytrucoval odchod z Buffala, které ho nechtělo pustit na riskantní operaci. A on se dokázal pak vrátit ve velkém stylu. Mezi hokejovými fanoušky jej asi jedna část miluje a druhá nesnáší, ale takoví dost často podobné trofeje získávají. Tichá voda moc často hokejové břehy nemele... Smile
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.06.2023, 15:14 Předmět: 3x3
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Oba týmy si asi myslely na finále, podle mě jsou celkem vyrovnané. Problém Číňanek je ale v tom, že se jim v semifinále zranila Zhang Yi. To znamená, že finále musí odehrát ve třech a nemohou střídat. A to je v trojkovém basketu docela handicap, protože se hraje ve vysokém tempu a není moc času na odpočinek.
Bckejml
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.2.2023
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.2Hodnocení kvality tipů: 16.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 4.06.2023, 19:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

U Austrálie si myslím, že jsem přežil klinickou smrt Very Happy Shocked Very Happy
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.06.2023, 21:03 Předmět: Austrálie
Pište tipy na sázení
Citovat

Je pravda, že se Číňanky ve třech hodně hecly a navíc si trochu pomohly zdržováním a challengema. A ten závěr byl hodně se štěstím, ani si nejsem jistej, jestli to bylo v souladu s pravidly. Konečně jsem měl taky jednou štěstí! 😉
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.06.2023, 6:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

A ja tu Cinu s Australii nestihnul, protoze jsem byl na horach mimo signal.

Kazdopadne, zatim krasny cerven, i kdyz treba na tu Stafford neslo vsadit, protoze ji stahli uplne z nabidky.

Diky dextere a smekam klobouk.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.06.2023, 12:22 Předmět: odložil
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Víc toho asi na Odložila dávat nebudu, protože ty dropy jsou fakt hrozný... Sad

Nikola loni prožila krušnou sezonu, kdy ji pronásledovaly achillovky, covid, borelióza a k tomu i bulvární novináři poté, co vytvořila pár s hokejistou Petrem Vránou.
Nyní tvrdí, že je zdravotně naprosto v pořádku. A má za sebou slušnou premiéru v německém Rehlingenu, kde byla druhá výkonem 60,73. Na pražské Julisce se jí v minulosti vždy dařilo, Odložilův memoriál už dvakrát vyhrála (loni výkonem 62,65, o dva roky dřív dokonce 64,22). Svůj osobák 67,40 asi atakovat nebude, ale pokud je skutečně zdravá, tak by pro ni hody za šedesát měly být skoro povinností. Zvlášť na oblíbeném stadionu a mítinku, na němž chce vzdat hold Daně Zátopkové, jejíž jméno závod oštěoařek nese.
Podle předpovědi by mělo pršet snad až po šesté a oštěpařky začínají už v pět. Mělo by i docela foukat, což mají oštěpaři raději než bezvětří. Samozřejmě ještě bude záležet, kterým směrem, ale na Julisce se většinou háže dost daleko.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.06.2023, 18:13 Předmět: Odložil
Pište tipy na sázení
Citovat

Za ten oštěp se musím omluvit! Byla to vyloženě moje hloupost, že jsem nepočkal na aktualizaci počasí. Nakonec začalo pršet mnohem dřív a hlavně o dost víc, než původně říkala předpověď. Sad
Asi bylo dobře, že jsem nedával víc tipů, protože počasí znehodnotilo celej mítink...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.06.2023, 7:35 Předmět: roland garros
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nejdřív si to vezmeme čistě ze sportovního hlediska...
Vzhledem k výkonnosti kurzy asi víceméně odpovídají. Sorribes a Bouzková jsou spíš singlistky, které toho spolu moc neodehrály, ale tady v Paříži zatím hrají slušně. Melichar a Perez jsou obě výborné deblistky a spolu byly už například v semifinále loňského US Open. Určitě by měly být v tomto duelu favoritkami.

A teď to další...
Bouzková se Sorribes postoupily do čtvrtfinále po hodně kontroverzní diskvalifikaci páru Kato/Sutjiadi poté, co Japonka nechtěně nastřelila sběračku. Nebyla to ale žádná rána a hlavně nezaviněná. Podle mě by se to v klidu vyřešilo něčím na způsob profláklého Nadalova polibku, který nám na Eurosportu pouští pořád dokola. Smile Co je ovšem podstatnější, ta diskvalifikace přišla až po naléhání soupeřek, kterému rozhodčí za mě nepochopitelně podlehli. A ještě horší byla reakce "vítězek", které zachytily kamery s vysmátými obličeji, zatímco na druhé straně Japonka Kato oplakávala diskvalifikaci a také např. ztrátu nemalých prize money.
Řada expertů se na sociálních sítích vyjádřila ve smyslu, že to bylo od česko-španělského páru hodně nesportovní a nekolegiální. A jsem přesvědčen, že si za to dnes vyslechnou minimálně nějaký pískot a rozhodně nebudou mít hlediště na své straně. Hraje se na kurtu Suzanne Lenglenové, což je druhý největší dvorec v areálu Rolanda Garrose, takže tam asi nějací lidé budou...

Kdyby šlo o nějakého provokatéra typu Kyrgiose, tak bych to vůbec neřešil, protože toho by nějaké reakce z publika spíš vyprovokovaly k lepšímu výkonu. Jenže Marii Bouzkovou mám za celkem slušnou holku, která mimochodem obdržela v roce 2020 cenu na nejvíc "fair-play" hráčku na okruhu. Myslím si, že té to nebude jedno, že na ni lidi pískají a pokřikují!

Ani za ideálního stavu by nebyly Bouzková/Sorribes favoritky, s touto psychickou zátěží si jejich výhru ani moc nedokážu představit. A to tu máme ještě další malé plus pro náš tip - Sorribes má v nohách včerejší hodně náročnou třísetovou bitvu v osmifinále singlu s Haddad.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.06.2023, 6:30 Předmět: paris
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Obávám se, že tento kurz nevydrží dlouho, protože je nesmyslný. Katie Moon je úřadující olympijská vítězka i mistryně světa, vyhrála oba letošní závody Diamantové ligy v Dauhá a Florencii. Navíc nikdo jiný nemá zatím extra formu. Podle mě adekvátní kurz tak 1,8.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.06.2023, 16:50 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Po odchodu Breanny Stewart do New Yorku a ukončení kariéry legendární Sue Bird je aktuálně Jewell Loyd největší hvězdou Seattlu. A zatím letos plně potvrzuje svoje střelecké schopnosti, když si udržuje fantastický průměr 28 bodů na zápas. Jenže...
Poslední zápas (shodou okolností také proti Washingtonu) musela vynechat kvůli blíže nespecifikovanému zranění nohy. Dnes by sice měla nastoupit, ale určitě vynechala nějaký trénink a minimálně v případě, že utkání nebude až do konce vyrovnané si myslím, že trenéři nebudou chtít riskovat a nenechají ji hrát její obvyklou minutáž, která se blíží čtyřicítce.
26 bodů není rozhodně málo, obzvlášť proti Washingtonu, který má nejlepší obranu v celé soutěži. Zatím má průměr 74 obdržených bodů na zápas, předevčírem dostal od Seattlu 66. A dnes by měla Loyd nejspíš bránit vyhlášená obranářka Ariel Atkins - členka loňského "WNBA All-Defensive First Team".
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.06.2023, 11:04 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

České basketbalistky vstoupí do šampionátu s Italkami, což nebude lehký zápas. Zatímco Češky sází hodně na týmový výkon, tak Italky mají ve svém středu jednu velkou individualitu, jíž je Cecilia Zandalasini. Hráčka, která má zkušenosti i z WNBA, je rozená střelkyně. Když bylo Euro u nás v roce 2017, tak byla druhou nejlepší střelkyní celého šampionátu s průměrem 19 bodů na zápas! Na dalším ME v roce 2019 měla průměr 13,8, před dvěma lety pak 14,8. Právě v kvalifikaci na tento šampionát jsme se střetli s Italkami a tehdy dala Zandalasini 16, resp. 12 bodů. Zandalasini hraje většinou na pozici 3, pro níž je dost vysoká a přitom velmi rychlá. Na její obranu by asi byla nejvhodnější typologicky podobná Voráčková, jenže její dnešní start je kvůli podvrtnutému kotníku s velkým otazníkem. Takže jsem celkem zvědavý, kdo si hvězdu soupeře vezme na starost...
Zandalasini je i výborná trojkařka, takže 12 bodů mi přijde dost hratelných.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.06.2023, 11:18 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Julie Vanloo měla v kvalifikaci průměr 11,5 bodu na zápas, loni na MS 12,2. Teď by ale podle mě mohla dosáhnout i na vyšší číslo. Poté, co vyhlášená trojkařka Kim Mestdagh ukončila repre kariéru a kvůli zranění chybí na ME další střelknyě z dálky Ben Abdelkader, tak by měla právě Vanloo plnit roli střelkyně. Bude to trochu jiné než na co je zvyklá z klubu, kde je spíš ústřední rozehrávačkou. Jenže dirigentskou taktovku v belgickém týmu pevně třímá skvělá Julie Allemand. Pro Vanloo by to ale mohlo znamenat větší svobodu pro ofenzivu, navíc v belgickém týmu momentálně vyložená střelkyně z perimetru chybí. Vanloo se velice dařilo v přípravných zápasech před ME, kdy v šesti zápasech se silnými soupeři (vesměs asi lepšími než Izrael) nastřílela postupně 16, 22, 20, 12, 15 a 16 bodů...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.06.2023, 11:31 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V kvalifikaci měla Rodriguez 10,3 bodu na zápas, jenže v tom byly i zápasy proti Islandu a Rumunsku, což jsou soupeři z jiného "výkonnostního koše" než Lotyšsko.
Španělky mají sestavu na perimetru dost nabitou a nemyslím si, že zrovna Rodriguez by měla dostat nějakou velkou minutáž (osobně bych to odhadl spíš cca na 15 minut). Na pozicích 2-3 mohou hrát Torrens, Conde, Cazorla, Casas nebo Quevedo, což je všechno velká kvalita. Myslím, že Španělky budou sestavu dost rotovat a jen málokdo se dostane na dvouciferná čísla. A u Rodriguez by mě to vyloženě překvapilo.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.06.2023, 11:44 Předmět: oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Asi takhle... Neita měla v posledních týdench velmi dobrou formu, zatímco Asher-Smith nic moc. Ale zase to nebyla taková tragédie! Letošní nejlepší výkon má Neita jen o setinku lepší než Asher.
Pokud jde o jejich potenciál, tam je jasně lepší Asher s osobákem 10,83. A jejich vzájemná bilance na stovce je 17:5 pro Asher, při čemž je v tom započítáno třeba i loňské finále ME, kdy zraněná Asher do cíle jen dokulhala.
Po nepříliš vydařené dvoustovce v Paříži Asher v rozhovoru tvrdila, že je to zklamání, protože v tréninku se cítí výborně. Tak budu věřit, že po týdnu se narůstající forma projeví i v závodě.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.06.2023, 11:51 Předmět: oslo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Možná jsem na Kubánce Menu moc přísnej, ale zatím mě prostě nepřesvědčil, že patří do absolutní špičky. On vždycky zaběhne skvělej čas na nějakým zapadlým menším mítinku, ale mezi elitou už je to horší. Možná mě dnes konečně přesvědčí, ale já dávám proti němu prakticky na všechny (Ogando, De Grasse, Fahnbulleh).
Kurz na Fahnbulleha mi přijde až absurdní, když vezmu, že Libérijec má osobák 19,83 a loni byl čtvrtej na MS. Ano, Mena ho nedávno porazil ve Florencii, ale to bylo o tři setinky. Souhlasím, že Fahnbulleh nemá optimální formu a potřebuje vylepšit hlavně starty, které má katastrofální. Ale až se tak stane, tak se před ním budou třást i nejlepší Američani!
Každopádně věřím, že tento duel by měl být minimálně vyrovnanější než naznačují kurzy Fortuny.
Bckejml
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.2.2023
Tipy a sázky: 6
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 16.2Hodnocení kvality tipů: 16.2
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.06.2023, 11:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Kurňa to chce upozornit předem, že si mám nažhavit zlatou kreditku.. a sednou si do Tipáče.. Very Happy to nedá stihnout ani vsadit Shocked Shocked Laughing Plánuješ ještě něco?
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.06.2023, 17:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

To se dalo čekat, když je Me v basketu a atletický mitink Smile nicmene sem si představil, jake by to bylo sázet v kamenne provozovne dexterovy tipy Very Happy jak rvu na pani za prepazkouv vanlooo za 10 dělej Very Happy
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.06.2023, 21:00 Předmět: basket
Pište tipy na sázení
Citovat

No, já moc nečekal, že by sázkovky na babskej basket už od prvních zápasů vypisovaly až tolik sázek na počet bodů hráček... Vypadá to, že bych z toho mohl každej den něco vybrat.
Dneska mě mrzí ta Zandalasini, ale naše se na ni v obraně fakt hodně zaměřily. A ona se do toho nehrnula na sílu, ale místo toho nahrávala (8 asistencí). Ten poslední útok, kdy trenér nahlásil signál na ni, to bya trochu Sophiina volba. Smile Kdyby tu trojku dala, tak by se šlo do prodloužení, ale zachránila by nám tiket. Tak snad měl někdo aspoň radost z toho, že naše holky vyhrály, když už nás připravila o prachy...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.06.2023, 8:15 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dragana odehrála včera skvělý zápas proti Řecku, v němž dala 15 bodů. Ale dost bych se divil, kdyby tento střelecký výkon dokázala na šampionátu ještě zopakovat. Tím spíš proti Španělkám, které mají výbornou obranu a po včerejší překvapivé prohře s Lotyškami dnes jistě nic nevypustí.
Živković měla v kvalifikaci průměr 7,8 bodu na zápas a i v průměrné domácí lize měla letos průměr jen 8,5 bodu na zápas. Nevěřím, že dá silným Španělkám víc jak 15 bodů!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.06.2023, 8:27 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

A dám ještě jednou stejný zápas, který by měl být podle mě hladkou záležitostí pro Španělky. Pokud ne, tak by si zkušený kouč Mendez mohl začít balit kufry... Smile
Při absenci nejlepší španělské pivotky Ndour nemá Mendez pod košem moc velký výběr. Jasnou volbou na pozice 4 a 5 je dvojice Carrera-Gil. Však taky včera Carrera odehrála skoro 38 minut, během nichž dala 15 bodů. A to bylo proti Lotyškám, které jsou podle mě o dost lepší než Černohorky.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.06.2023, 9:28 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Včerejší prohra Španělek s Lotyškami by mohla trochu zamotat celým turnajem a vydělat by na tom asi nejvíc mohly Srbky.
Pokud by už nedošlo k žádné další senzaci na úkor někoho z favoritů na medaile, tak by se Srbkám otevírala poměrně schůdná cesta až do finále. Dřív než v něm by se totiž neměly utkat s Francií, Španělskem ani Belgií, kteří by se měli vymlátit navzájem...
Samozřejmě musí Srbky hlavně porazit ještě ve skupině nebezpečné Maďarky, ale myslím, že by to mělo být v jejich silách. Nezapomínejme, že jsou to obhájkyně zlata! Mají skvělou trenérku Maljković, výbornou naturalizovanou americkou rozehrávačku Anderson a poměrně silnou lavičku, která umožňuje slušnou rotaci. Včera proti Turecku nevypadaly špatně, a to jim ještě chyběla další hvězda Crvendakić, která odjela na rodinný pohřeb. Neznám podrobnosti, ale předpokládám, že se v průběhu šampionátu ještě k týmu vrátí. A s ní budou Srbky ještě silnější!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 16.06.2023, 19:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zandalasini dneska proti Izraeli 33 bodů... Twisted Evil
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.06.2023, 8:19 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tenhle tip sázky jsem bohužel nenašel jinde než na Betanu (sekce "Další speciální nabídky hráčů"). Dá se ale víceméně aplikovat na "over" jinde. Většina sázkovek vypsala hladinu 15,5 bodu, což by podle mě McCowan měla překonat.

Hned na úvod musím říct, že z herní inteligence McCowan nejsem nadšený. Dělá často taktické chyby nebo zbytečné fauly (to je možná největší úskalí našeho tipu). A jako naruralizovaná Američanka ještě není úplně se všemi spoluhráčkami sehraná. Ale...

Má obrovské fyzické předpoklady (201 cm!) a ve slovenském týmu nevidím prakticky žádnou hráčku, která by ji mohla bez pomoci faulu zastavit. Proto si myslím, že většina tureckých útoků půjde přes ni. V předchozách dvou zápasech dala sice "jen" 12, resp. 14 bodů, jenže Srbky a Maďarky jsou úplně jiný level. A třeba Maďarky mají největší sílu hlavně pod košem, kde je vedle Goree a Kiss taky podobně obrovitá Hatar. Proti Slovenkám by měla mít McCowan lehčí pozici a spíš by se mohla přiblížit číslům z kvalifikace, kde měla průměr 23 bodů na zápas. Zvlášť když se Turecku už v prvním zápase zranila další vysoká hráčka a výborná střelkyně Senyürek.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy