Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Vaše otázky, diskuse, náměty k sekci Erien7 blog

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 6.02.2017, 13:50 Předmět: Vaše otázky, diskuse, náměty k sekci Erien7 blog
Pište tipy na sázení
Citovat

Vaše otázky, diskuse, náměty k sekci Erien7 blog
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 15.02.2017, 10:51 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, vítám Vás tady...
Sem všechny dotazy, komentáře, kritiku, nápady, a to nejen k blogu/tipům. Interakce na k2 příliš nefunguje, ale tady je vítána Smile

Díky za důvěru.
vodnik_Kebule
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 15.12.2009
Tipy a sázky: 4
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 96.6Hodnocení kvality tipů: 96.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 13.03.2017, 17:30 Předmět: Sazkove kancelare
Pište tipy na sázení
Citovat

V blogu doporucujes misto Pinny prejit na The Greek nebo 5Dimes. Ted jsem se nato dival, je mozne, ze 5Dimes nepodporuje Skrill a The Greek naopak ano? Kdyz ty dve sazkovky srovnas, ktera Ti vychazi lip? Pripadne, ktera ma vetsi (obsahlejsi nabidku)?

Diky za odpoved
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 13.03.2017, 19:03 Předmět: 5Dimes
Pište tipy na sázení
Citovat

U 5Dimes by měl skrill jít:
viz návod:
http://bookmaker-info.com/en/skrill-5dimes
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.03.2017, 20:32 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

5Dimes je americká profisázkovka na úrovni Pinnacle, kurzy vesměs stejný, nabídka lepší (team totals u univerzit, props na NFL), nejlepší z dostupných možností (chce se mi napsat must, záleží jak koho omezuje nemožnost Skrillu). Ewallety (Skrill, Neteller) zrušili minulý rok, momentálně jenom karta/bitcoin. The Greek má nižší kurzy (1.91), výběr z 2 bonusů, vklad/výběr přes Skrill, přijatelnou nabídku (už nejde posouvat lajny, nemám otestovanou NFL atd). Alternativou je i SBOBET (kurzy mezi Greekem a 5Dimes, basketbal ještě jde, ale jinak osekaná nabídka) nebo Betfair (není profi sázkovka, hrozí limit, kurzy už nejsou tak skvělé), ale nevím jestli funguje, momentálně mám suspended účet kvůli dokumentům... Dál se pak nabízí https://www.betdsi.eu/ nebo asijský klient, ale s tím zatím nemám zkušenost. Klidně se podělte, kdo má.
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 13.03.2017, 20:42 Předmět: 5dimes
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak to se omlouvám, já googlil a našel ten odkaz. Když jsem se díval na funding method - tak tam skrill nemají. Škoda.
ruuskoo
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 12.4.2015
Tipy a sázky: 35
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 90.3Hodnocení kvality tipů: 90.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 27.04.2017, 9:27 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,

Mam otazku ohladom blogu a jeho smerovania v dalsich mesiacoch.
Co sa tyka MLB tak za minuly rok mas podla statistik Yeld 1,89%, co je po zohladneni dropov skoro 0, ked sa k tomu prirata tento rok, tak je to cca -10%. A nebyt smolnych zapasov, tak by to bolo mozno tiez okolo 0.
Myslis, ze je dobre dalej tlacit na MLB? tvoj profit urobil hlavne basketbal, ked mas pekne cisla.

vdaka
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 27.04.2017, 17:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já teda neporovnával čísla za poslední rok podle sportů - ale nic ti přece nebrání sázet jen jeho basket tipy, ne? Já ho sázel už ve free tipech a fakt si nemůžu stěžovat. Fakt, že baseball jsem nikdy nesledoval ani nesázel a tak nedokážu moc posoudit, ale sázím i Hynka a myslím, že ten tomu rozumí a taky má jen mírný zisk. Navíc nemyslím, že je namístě mluvit o dropech - právě u Eriena se mi líbí to, že to na 95% vsadím za stejný kurz bez limitů - někdy mám kurz dokonce vyšší - zkus si sázet supergoga - to jsou dropy a navíc limity. Taky potřebuju nějaký KO tipy, ať sázkovky moc nezbystří a jestli je MLB jen lehounce v plusu a vystřelí to na volejbalu a třeba teď i na tenise - já bych mu to moc nerozmlouval, ať něco zásadně mění. Je jasný, že po minulém měsíci (+90 unitů) taky přijdou blbý série a někdo, kdo prachy vybral trochu znervózní, jak byl najednou na -49 unitech, ale pořád to bylo na +40u a podle mě to stáhne do konce měsíce někam k skoro k nule.
Za mě super.
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 27.04.2017, 18:58 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,

v letních měsících sázím hlavně tenis a MLB, méně pak golf s cyklistikou. Statistiky z minulého léta nemají úplně vypovídající hodnotu, MLB jsem pořádně začal sázet až někdy kolem poloviny května a tipy jsem přidával nepravidelně, navíc jsem tady měl docela dlouhou pauzu, během které jsem se úplně odmlčel (ale normálně jsem sázel). Teď to byla/je bída a samozřejmě z toho nemám radost, ono udělat v jednu chvíli streak 1-13 vykopat si jámu hlubokou -70 unitů a pak se z toho hrabat... bs Ale pořád si myslím, že jsme ve velké části zápasů byli na správné straně a často to "mělo dojít úplně easy", jen se pak pokazilo úplně všechno co šlo. Stejně tak tam bylo na první pohled pár úletu bez šance, kdy se totálně rozsypal starting nadhazovač, což nikdo nečekal. Naopak brejk v náš prospěch nepřišel žádný/nebo jich bylo minimum a já je nevidím. Po takovém prvním měsíci (ještě v MLB, kde se hraje raketa zápasů a hodně věcí je jak na houpačce) se nechci vzdát něčeho, o čem si myslím a mám ověřený (zase kdo sem já, jenom nějaká mladá kapka v moři co to sleduje pár let vs bookmakeři v Las Vegas s desítkami let zkušeností Very Happy), že dlouhodobě funguje. Na druhou stranu, nechci dopadnou jako nerazzurro (kterej měl mimochodem několik let fungující postup/strategii/systém co dával smysl) nebo to dotovat z ostatních "lepších" sportů. Jen bych tomu dal ještě čas, kdo tomu nevěří, tak ať to nesází, počká si a pak se rozhodne. Mě už několikrát ve statistikách vytrestalo, když jsem si v minulosti až moc vybíral co přidat na k2 a co ne... Jinak pamatuji dobu, kdy cca rok a půl zpátky supergogo z ostatních sportů dotoval volejbal a dost lidí včetně mě mu psalo, proč to sází, ať se na to vykašle, takže asi tak.

Kdybych se přes prázdniny chtěl vykašlat na MLB, pořád tu je tenis, takže o objem sázek bych se nebál. Na přelomu srpna a září pak začíná NCAAF s NFL a kolotoč jede naplno.

Jinak https://www.matchbook.com/ vypadá zajímavě, sice burza s komisí, ale kurzy a nabídka na úrovni, berou Čechy, skrill, jako doplněk super.
MarkBanyCZ
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 6
Vklady: 12 unitů
Výhry: 11.98 unitů
Profit: -0.02 unitů
Yield: -0.17 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.1.2008
Tipy a sázky: 1901
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 316.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 10.05.2017, 21:02 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,
nemělo by být u tohoto tipu náhodou Over 4,5 ??

11/05/2017 01:05 Baseball MLB: Washington Nationals [Strasburg] vs Baltimore Orioles [Miley] TIP: Washington Nationals over 4 vklad 6/10
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 11.05.2017, 3:33 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj,

já hrál na Pinnacle over 4.5 za kurz 2.2 a podle toho bych to i vyhodnocoval tady v blogu, při kontrole a přepisování z 5Dimes mi ten půlbod s největší pravděpodobností utekl a při vkládání jsem to přehlédl, lajna 4 by za ten kurz nedávala smysl...
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 11.02.2018, 20:30 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj Eriene. Nedávno jsem ti psal sz, ale neodpověděl si. Výsledky za poslední půlrok jsou docela tristní a já se marně snažím pochopit co se děje. Být to jiný blog, dávno ho nekupuji. Ale jedu v tom s tebou už od doby, kdy si to dával free a tak je to pro mě těžké jen tak přestat. Prostě to není muj styl kupovat jen, když se daří. Navíc máš fakt velký potenciál (vsaditelnost, dropy), takže pokud by všichni blogeri meli stejný dlouhodobý yield, jsi nej možnost na profi sázení. Jasně, ty chyby v kurzech tam prostě skoro nejsou.
Když vidím, že pomalu vyhodnocujes tipy, ani se nemusím divat na vysledky. No. Abych byl upřímný, vážně teď rozmyslim, co s tebou. Myslim, ze ty poslední měsíce se fakt na nějakou negativní variaci nedaji svést. Ale treba tvoje tenisy se mi moc líbí.
Abych to nějak zakončil. Neuvazujes o nejakych změnách? Jaký máš cíl v blogu v budoucnu? Neber to jako kritiku, kdyz zhodnotim celek, jsem spíš spokojen. M.
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 12.02.2018, 20:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, minule jsem ti odpovídal, ale slohovka se mi smazala a pak už jsem neměl náladu psát nic dalšího, bohužel jsem na to zapomněl, což mě mrzí. Večer budu mít čas, tak odpovím.
Erien7
Anonymní


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %



Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra




Kvalita tipů:
PříspěvekZaslal: 13.02.2018, 2:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Už mě ani nepřekvapuje, že se mi posral počítač a nakonec píšu z mobilu.. Abych to nějak načal, tak můj život je zcela v normálu a opravdu se neděje nic, co by nějak negativně ovlivňovalo betting, spíš naopak (pozitivně). To že jsou v poslední bodě výsledky jaký jsou, to je věc jiná. Nemám ve zvyku si stěžovat na smůlu nebo bejt ukřivděnej a vyplakávat (na rozdíl od nejmenovaných blogerů), ale v poslední době mám pocit, že od okamžiku co jsem někde napsal, že na smůlu nevěřím, se mě pořád něco snaží vytrestat. I proto jsem už v sobotu reagoval tak jak jsem reagoval. Nevím, jestli ty zápasy sleduješ, ale když se kouknu na několik KO tipů právě z února, tak co si +/- pamatuju (na mobilu to nebudu dohledávat): UCF Knights vs Houston TIP: under 132.5 - prohra o nesmyslnej bod/koš místo dodriblování, Boston College vs Georgia Tech TIP: Georgia Tech ML - pravděpodobně ztracený vedení, buzzer trojka a následná prohra v prodloužení, Boston Celtics vs Portland Trail Blazers TIP: Portland Trail Blazers ML - v 2. půli/4. čtvrtině ztratili dvojciferný vedení proti oslabenýmu Bostonu aby prohráli poslední střelou, Villanova vs Butler TIP: Butler +10 - Butler vyhrál 1. poločas, close zápas a domácí víceméně překročili handicap až v poslední minutě díky 3 faulům v řadě, aby pak Butler mohl posledních 20 vteřin dodriblovat, Missouri vs Mississippi St. TIP: Missouri -5.5 - Missouri 90 sekund do konce vede o 12 bodů aby následně dostali 0-12 run a v prodloužení vyhráli jenom o 4, Boston College vs Miami TIP: over 14 - víceméně snad 10 minut do konce vypadal over jako hotová věc, aby pak Miami za posledních 8-9 minut dali pouze 4 body (všechno šestky), s tím že za posledních cca 6 a půl minut neskórovali aby následně za stavu 70:70 s míčem v ruce 2.7 sekund do konce fauloval a tím zničili cover v prodloužení. To jsou prostě věci nad kterýma zůstává rozum stát a takhle je to to celej listopad/prosinec/únor. A nechápej mě špatně, nejsem žádnej bolestínek a už vůbec si nemyslím že bych mě vyhrávat každej flip ani sázku kde jsem ahead, jenom se to pak nasčítá a ten swing je pak velkej. Lidi mají přirozenou tendenci ospravedlňovat vlastní neúspěch smůlou, proto je potřeba se snažit být objektivní a neustále i zpětně analyzovat svoje vlastní chyby, což dělám a pak i vidím, že si určitě za část můžu sám, ať už zahraju horší lajnu nebo například do danýho zápasu jdu s určitým rizikem právě podobnýho průběhu atd. Ale určitá pachuť tam přetrvává. Co můžu udělat? Můžu změnit třeba výběr tipů a dávat sporty s největší edge (což ale basketbal/tenis je), můžu dávat víc live (což dlouhodobě dělám a tvoří to většinu objemu, v blogu formátu k2 je to ale nerealizovaný), můžu omezit počet tipů atd... Zrovna na NBA nebo NFL jsem pracoval víc jak kdy dřív. V počtu tenisovejch tipů mám určitě rezervy a můžu jich přidávat víc (sám jich hrají víc třeba za menší vklady), když se ti tak líbí. Jinak plány těžko říct, určitě chci dokončit basketbalovou sezónu a pak se uvidí, pokud by se nedařilo, nevidím důvod v pokračování.

Díky za podporu.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy