Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - červenec 2017 (-10,59 unitů ... Yield -6,41 %)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.07.2017, 14:04 Předmět: plavání
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Britka Siobhan-Marie O´Connor byla loni jedinou vážnější soupeřkou pro Maďarku Hosszu, na olympiádě s ní prohrála jen o tři desetiny. Podle většiny expertů bude největší adeptkou na stříbro i v Budapešti. Nic na tom podle mě nemění ani fakt, že v rozplavbách i semifinále zaplavala až čtvrtý čas. Myslím, že plavala takticky a s přehledem si zajistila postup, aniž by zbytečně plýtvala silami. Dobrou formu potvrdila i dnes dopoledne postupem do semifinále na stovce prsa, které se plave před večerním finále polohovky, ale podle mě Britka prsa na 90 procent vynechá a bude se soustředit na boj o medaili ve své hlavní disciplíně.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.07.2017, 10:48 Předmět: plavání
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Na znakařské stovce je favoritka Kanaďanka Masse, za ní by si to měly rozdat o stříbro obhájkyně titulu Australanka Seebohm a Američanka Baker, která skončila loni na olympiádě stříbrná za Maďarkou Hosszu, která v Budapešti tuto trať vypustila ze svého nabitého programu. Před šampionátem odborníci víc favorizovali mladou Američanku Baker, na samotném šampionátu zatím plavala o trochu lepší časy Seebohm. To ale nemusí nic znamenat, protože k postupu nemusela ani jedna jít úplně na doraz a třeba bude právě Baker těžit z toho, že ušetřila víc sil. Podle mě je tato dvojička vyrovnaná, proto kurz vysoko přes dva beru.
Bylo by překvapením, kdyby na medaili dosáhl někdo jiný, proto volím sázku do 2. místa, a ne klasickou dvojičku H2H. Kurz je vyšší a pravděpodobnost že skončí do druhého místa někdo jiný než favorizovaná trojice je přibližně stejná, jako že Masse nebude do druhého místa.

Na nejdelší ženské trati dávám přednost zkušené jednatřicetileté Chilance Köbrich (čtvrtá z MS 2011 a 2009), která je na této trati ve finále MS pošesté v řadě za sebou! V rozplavbě plavala téměř o čtyři vteřiny rychleji než teprve patnáctiletá Maďarka Késely. Na ní je tato trať myslím ještě příliš náročná, zvlášť když má v úvodu šampionátu za sebou už také rozplavbu a finále na 400 metrů.

Poslední akovka vypadá trochu nesmyslně, ale vycházím z toho, že jasnými dvěma favoritkami jsou obhájkyně titulu Ruska Jefimova a olympijská vítězka Američanka King. Bylo by obrovským překvapením, kdyby na prvních dvou místech skončil někdo jiný. Na šampionátu se mi zatím víc líbí Jefimova, která v semifinále zaostala pouhou setinu za světovým rekordem! Především druhou padesátku úplně profičela. Kurz na výhru Jefimové je 1,65, což není moc, ale tímto navýšením v akovce s umístěním King do druhého místa se nám z toho stává už zajímavých 1,98. A to je například oproti dvojičce Jefimova-King u Tipsportu za 1,5 docela rozdíl...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.07.2017, 9:08 Předmět: basket women U19
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Rusky trochu obětovaly nedávné ME do 20 let a největší hvězdy šetřily na tento šampionát. Vadeeva a Musina v této kategorii praktivcky nemají konkurenci, výborné jsou ale i další hráčky, jako např. rozehrávačka Zavjalova, která letos už nastupovala za silný Jekatěrinburg. Rusky by možná mohly potrápit i Američanky, proti Australankám jsou určitě favoritkami, protože ty nemají až tak silný ročník.
Je pravda, že Japonky vyhrály skupinu a porazily Austrálii, zatímco Španělky byly druhé za Ruskem. Ale z pžedchozího odstavce je zřejmé, že to ještě neznamená, že jsou Japonky lepší než Španělky. Ty sice nemají úplně nejsilnější ročník, ale v posledních letech přece jen vozí ze všech akcí pravidelně medaile. Na rozdíl od Japonek, které s tímto týmem např. loni na mistrovství Adie do 18 let vysoko prohrály s Čínou. Pro mě je adekvátní kurz na Španělky tak 1,5, takže 1,8 beru. Ráno byl i na Tipsportu, tam ale už klesá...


Naposledy upravil Dexter dne 27.07.2017, 9:46, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.07.2017, 9:14 Předmět: plavání
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Japonec Kosuke Hagino se na šampionátu soustředí na polohovky, kde je největším favoritem na obou tratích. Loni na olympiádě v Riu byl na dvoustovce stříbrný za legendárním Phelpsem a na dvojnásobné trati bral dokonce zlato. V rozplavbách měl nejrychlejší čas, v semifinále měl sice o 16 setin horší čas než vítěz prvního semifinále Kalisz, ale vypadal naprosto fantasticky. Od začátku měl obrovský náskok a závěr vypouštěl, přičemž v televizi to vypadalo, že se ani nezadýchal. Podle mě má ještě do finále slušnou rezervu. Asi jediným vážným konkurentem je právě Američan Kalisz, takže možná stojí za zvážění i sázka na Haginovo vítězství v mírně vyšším kurzu. Já raději volím bezpečnější variantu, ten rozdíl přece jen není tak velký.
Důvodem je také druhý Japonec Seto, který je trochu nevyzpytatelný a podle mě může překvapit i na lepší než bronzovou medaili, o kterou by měl papírově bojovat. Včerejší semifinále plaval po neuvěřitelné kombinace s předchozím finále na 200 metrů motýlek a přesto s přehledem postoupil. Myslím, že ve finále bude odpočatý ještě rychlejší a Brita Litchfielda dá. Loni v Riu oba startovali jen na delší polohovce, přičemž Seto byl třetí a druhé Litchfielda porazil téměř o dvě vteřiny.


Naposledy upravil Dexter dne 27.07.2017, 9:33, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.07.2017, 9:17 Předmět: plavání
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Američan Dressel je pro mě největším favoritem kraulařské stovky. V semifinále vypadal skvěle a podle mě závěr trochu vypouštěl, takže byl o setinku horší než vítěz druhého semi Metella. Zatímco pro Francouze to byl osobák a nejspíš asi strop jeho současných možností, Dressel zaplaval fantastický první úsek ve štafetě za 47,26, což je nový americký rekord.
Vynikající byl ve štafetě i Brazilec Chierighini, který zaplaval vůbec nejlepší čas ze všech letmých startů na 2.-4. úseku - 46,85! Brazilec je finalistou z Ria i z posledních dvou světových šampionátů, zatímco pro Ukrajince Shevtsova je to premiéra ve velkém finále. V semifinále zaplaval osobák 48,30 a pochybuji, že ho ve finále ještě nějak výrazně vylepší. Naopak Chierighini má potenciál plavat i pod 48.


Naposledy upravil Dexter dne 27.07.2017, 9:41, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.07.2017, 9:21 Předmět: plavání
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sorry, chybička se vloudila. Ale opakování je matka moudrosti... Smile
MarkBanyCZ
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 6
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 6
Vklady: 12 unitů
Výhry: 11.98 unitů
Profit: -0.02 unitů
Yield: -0.17 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 16.1.2008
Tipy a sázky: 1901
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 316.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 27.07.2017, 12:50 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ale platí to předpokládám jenom jednou ?
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 27.07.2017, 18:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Já to dal 2x. Pochopil jsem to tak, že tomu Dexter fakt věří a řekl si, že to měl dát za víc. Cením si toho, že to po 10 minutách nevoidnul jako omyl a nechal to už tak. Navíc to vyšlo, tak si nestěžuji.
Když už plevelím. Díky Dextere za tipy.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.07.2017, 11:15 Předmět: chybička
Pište tipy na sázení
Citovat

Včera mi nějak blblo připojení, a tak jsem dal ten poslední tip dvakrát omylem, za což se omlouvám.
Ale vzhledem k tomu, že byl tip správnej, tak mně určitě nevadí, že to někdo vsadil dvakrát! Smile
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.07.2017, 11:21 Předmět: plavání
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dnes jsem zvolil "smíšenou" akovku, protože u stejného pohlaví jsem nenašel další vhodný tip. Smile
Na ženské dvoustovce by měla s přehledem vyhrát Ruska Jefimova, jenže kurzy timu bohužel odpovídají. O jednu zdalších medailí by měla podle mě určitě usilovat i Číňaka Shi, která má bronz jak z loňské olympiády, tak i z předloňského MS. Navíc vypadá v dobré formě. Na své "slabší" stovce skončila pátá a na dvojnásobné trati vyhrála první semifinále. Určitě je favoritkou ve dvojičce s Britkou Renshaw, která byla v Riu šestá a v Budapešti postupovala do finále ze sedmého místa.

Američan Cordes měl sice v semifinále až pátý čas, ale podle mě se může zapojit do boje o medaile. Ostatně obhajuje stříbro z Kazaně a tady v Budapešti už má stříbro ze stovky. Rus Khomenko byl v semi jen o 18 setin pomalejší, ale jeho osobák 2:08,09 je výrazně horší než Cordesův - 2:07,41.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.07.2017, 10:46 Předmět: plavání
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Joseph Schooling loni vyhrál naprosto suverénně olympijský závod a i před letošním světovým šampionátem byl pasován na největšího favorita na zlato. Přímo v dějišti se situace mírně změnila, protože jeho největší konkurent Američan Dressel má naprosto famózní formu. Za těmito dvěma borci je podle mě menší mezera. Ostatně právě oni byli před MS jedinými dvěma plavci, kteří letos plavali pod 51 vteřin. Schooling jde sice do finále až se čtvrtým časem, ale podle mě doplaval zadrženě, protože svoje semifinále jasně vyhrál. Myslím, že ve finále bude ještě výrazně rychlejší a není ani bez šancí na zlato, protože Dressela krátce předtím čeká finále na padesátku kraul, takže by mu mohly trochu chybět síly. I když v semifinále stejnou kombinaci zvládl bravurně.

Na ženské osmistovce kraul je jasnou favoritkou Katie Ledecky, ale podle mě by mohla být stejně jako čtyřstovce stříbrná její krajanka Leah Smith. Ta se odhlásila ze závodu na 1500 metrů a šetřila síly, kterých by měla mít mnohem víc než třeba další kandidátka na medaili Španělka Belmonte, která má hodně nabitý program. Smith měla i v rozplavbách druhý nejlepší čas.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy