Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - leden 2019 (+10,81 unitů ... Yield +8,75 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.12.2018, 10:42 Předmět: Dexter blog - leden 2019 (+10,81 unitů ... Yield +8,75 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - leden 2019

Naposledy upravil propitak dne 1.02.2019, 9:40, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.01.2019, 11:01 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

U prvního zápasu měla být samozřejmě výhra hostů (viz níže). Ruský Krasnojarsk považuju za mírného favorita zápasu. Je pravda, že je silný hlavně doma, kde těží i z toho, že soupeři bývají unaveni z náročné cesty na Východ. V základní skupině vyhráli venku jen v Rumunsku proti Sepsi, na druhou stranu turecké týmy Mersina Ormanspor jsou podle mě výrazně silnější než Ružomberok. A loni Krasnojarsk právě v Ružomberku vyhrál naprosto jednoznačně 87:64. Leto má navíc skvělou americkou pivotku Mavungu, která byla v základní části Eurocupu nejlepší střelkyní i nejlépe doskakující hráčkou celé soutěže. Pokud zahraje svůj standard, tak bude mít "Ruža" problém.

Do akovky jsem si vybral Botas, který by měl v Moskvě vyhrát. Sice měl pomalejší začátek sezony, ale postupně se dostával do tempa. Na jeho straně je kvalita, kterou představují především dvě vynikající Američanky Loyd a E.Williams. MBA má výhradně ruský kádr složený především z veteránke, což by podle mě nemělo stačit.
Jako druhý duel jsem si vybral turecké derby, kde je podle mě přestřelený kurz na domácí. Zřejmě ho ovlivnil disciplinární trest pro největší hvězdu hostů Kahleah Copper. Jenže vedení klubu za ni přivedlo pdoobně kvalitní (byť typologicky odlišnou) Američanku Tiffany Mitchell, která se okamžitě stala oporou týmu. Už s ní v sestavě Ormanspor na Besiktasu vyhrál v turecké lize 78:76 (hrálo se 30. prosince, Mitchell dala 25 bodů). V turecké lize navíc mohou být na palubovce zároveň jen tři cizinky, zatímco v Eurocupu neomezený počet, a to je další malá výhoda Ormasporu, který má na papírové pozici cizinky číslo 4 velmi dobrou Slovenku Růžičkocou, zatímco Besiktas o poznání slabší Ukrajinku Mirchevu. Pro mě je to vyrovnaný zápas, takže handicapy 6+ na hosty beru.


Naposledy upravil Dexter dne 3.01.2019, 11:18, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.01.2019, 11:02 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
analýza viz výše

Jinak z dalších zápasů Eurocupu asi stojí za zkoušku tipy na domácí francouzské týmy v handicapu. Jak Nantes, tak Landes jsou celkem podceňované. Sice nejsou favority na postup, ale doma by mohly Toruň, resp. Benátky minimálně potrápit.
Většina zápasů bude asi vyrovnaná, výraznějšími favority jsou asi jen Lyon a Bydgoszcz. Tomu ale také odpovídají kurzy 1,2 a méně, které nemají valnou hodnotu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.01.2019, 18:43 Předmět: nový rok
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak jsem začal rok totálním fiaskem! Embarassed
V Ružomberku to byl trochu divnej zápas, v poločase vedli hosté o 16 bodů! Závěr bohužel ovlivnilo i vyfaulování Mavungy.
Nezdary u tureckých týmů beru plně na sebe, i když Botasu stačilo, aby Cakir proměnila vteřinu před koncem šestky... Sad
Každopádně se omlouvám za selhání u analýz (absence Loyd a Mitchell), které bylo asi částečně způsobené tím, že jsem v závěru roku víc slavil než sledoval aktuální novinky. Informace z turecké ženské ligy se obecně shání dost těžce. Většinou na tom spíš vydělám, když vím něco dřív než bookies, tentokrát to bylo bohužel naopak. Tak snad nebude platit: Jak na Nový rok, tak po celý rok! Very Happy
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.01.2019, 11:46 Předmět: slalom zagreb
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ženskej slalom je celkem zřetelně rozdělenej do výkonnostních skupin, takže doporučuju sázky na favoritky, i když stát se může samozřejmě cokoliv... V Zagrebu by měla poměrně těžká a dlouhá trať vyhovovat spíš zkušenějším závodnicím, takže nějakí velké překvápko na předních místech nečekám.

Suverénka je Shiffrin, ale kurzy na ni moc hodnotu nemají, zvlášť když se na ni nebezpečně dotahuje Vlhová.
Lepší jsou sázky na Hansdotter a Holdener, které jsou podle mě jasné členky Top4. Nabízí se duely proti Rakušankám Schild a Liensberger, které jsou podle mě přece jen o krůček zpět, navíc Schild je hodně náchylná k chybám. Kurzy okolo 1,5 na H+H podle mě mají hodnotu. Fortuna třeba vypsala Holdener proti Swenn, což stojí i za 1,35 za zvážení, zvlášť když se Švédce v Záhřebu moc nedaří.
V Záhřebu se naopak tradičně daří Kanaďance Mielzynski, kterou dávám v Tipsportu proti Italce Costazza (1,5). Proti Rakušance Truppe bych se ale bál, ta jde výkonnostně nahoru.


Naposledy upravil Dexter dne 5.01.2019, 11:58, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.01.2019, 11:48 Předmět: slalom zagreb
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Sorry za zopakování, mám nějakej technickej problém... Sad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.01.2019, 12:15 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kurzy na Mondeville klesají, já chytl ještě Tipáč za 4,22. Každopádně vše přes 3 podle mě má hodnotu, pro mě je to v podstatě vyrovnaný zápas.
Mondeville je poslední bez jediné výhry, ale je to dost zavádějící. Na podzim měli dost zranění, hlavně chyběla kanadská kapitánka Gaucher. V závěru roku už ale šly nahoru, třeba v posledním venkovním zápase s euroligovým Charleville prohráli až po prodloužení. A teď jim navíc přišla zkušená Američanka Hurt,která v klubu už v minulosti působila. Domácí jsou nováček soutěže, který zatím hraje podle mě mírně nad plán.

Španělský nováček z Luga se mi líbí víc, zvláště poté, co na konci roku přišla ze Šoproně výborná Salvadores. Už s ní doma jasně přehráli silný Al Qazeres. Jsou tam i dvě solidní Američanky a Nigerijka Nyingifa, pro mě je to kádr srovnatelný s hostujícím Cadi. To je zatím pro mě dost velkým překvapením, na čtvrtém místě bych je rozhodně nečekal.
wesztik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.7.2017
Tipy a sázky: 32
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.01.2019, 13:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, vůbec mi nepřišlo mailový upozornění. Kdybych se sem náhodou nepodíval, tak bych ten sjezd ani nestihnul, takhle jsem stihnul za pět dvanáct, ale samozřejmě za horší kurz Rolling Eyes u Tebe se mi to občas stává, že to nepřijde, mám ještě jeden blog a tam to chodí v pohodě vždycky. Tak nevim, jesti Tě nemá systém rád, či co Question
Fu680
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 19.12.2016
Tipy a sázky: 2168
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1Hodnocení kvality tipů: 184.1
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 5.01.2019, 13:45 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Wesztik: Dneska cca nekdy od 7 rano nechodi zadne notifikace v celem systemu K2. S tim nema Dexter nic spolecneho.Je nejaka porucha a pocitam, ze to propitak asi jeste nevi, protoze to uz by psal do chatu, ze to resi.
wesztik
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 7.7.2017
Tipy a sázky: 32
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5Hodnocení kvality tipů: 49.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 5.01.2019, 14:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Je mi jasný, že Dexter za to nemůže, jen aby se to vědělol. Třeba od Renixe normálně choděj
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 5.01.2019, 14:00 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Patrně byl nějaký výpadek webhostingu, z mé strany se musím omluvit, ale pochopte, že toto já nemohu vůbec ovlivnit. Výpadek může přijít kdykoli, i když webhosting garantuje třeba 99,99 % dostupnost.

edit: opravdu nyní vidím v kontrolních mailech, notifikace začali fungovat až po 13 hodině Sad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.01.2019, 21:55 Předmět: tolvanen
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
T.... i Fortuna téměř stejný kurz (3,30).

Na finské zlato mám vsazeno už před začátkem MS (dával jsem i do blogu v kurzu 7,50) a v noci budu trošku nervózní, protože půjde o pár tisíc...
Nedá mi to ale a přihodím za menší vklad ještě podpůrnou sázku. Útočník Nashvillu Eeli Tolvanen měl být největší hvězdou týmu, ale zatím se mu až tak nedaří, alespoň tedy střelecky. Ze šesti zápasů má na svoje poměry slabší bilanci 0+4. Nechce se mi ale věřit, že by takový střelec šampionát ukončil bez gólu. Do šancí se přitom dostává, třeba proti Kanadě měl ve čtvrtfinále šest střel na branku. Věřím, že střeleckou smůlu prolomí. Ve finále bude určitě jedním z těch, kdo by na sebe měli brát zodpovědnost, a samozřejmě by neměl chybět při přesilovkách.
yurny
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.10.2014
Tipy a sázky: 194
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4Hodnocení kvality tipů: 144.4
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 6.01.2019, 11:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ze vcerejsixh tipu mi neprisel ani jeden Sad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.01.2019, 11:36 Předmět: tour de ski
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dnešní výšlap na sjezdovku Alpe Cermis je hodně atypický. Proto hodně sázím na výsledky z minulých let, které jasně naznačily, kdo náročnou trať zvládne se ctí a komu naopak vůbec nevoní.
Mezi ženami byla historicky suverénně nejúspěšnější Therese Johaug, ale ta letos nestartuje. A hned za ní je pak Heidi Weng. Letos sice neprožívá moc povedenou sezonu, ale tahle trať jí prostě sedí (pokud se to dá o tomhle utrpení vůbec říct). Loni by byl kurz na její nejrychlejší čas dne tak 1,2, a proto musím kurz vysoko přes 2 prostě zkusit. Otázkou je samozřejmě motivace, protože tentokrát nejede o prvenství...
U žen jsem si pak vybral ještě dvě dvojičky. Jessie Diggins se trochu trápí v klasice, ale je lepší bruslařka a na Alpe Cermis se postupem let výrazně zlepšovala. Oproti Rusce Sedove je její výhodou subtilnější postava, loni jí tady dala skoro minutu! A startuje s handicapem pouhých čtyř vteřin...
Lehčí váha (158cm/52kg) je výhodou i u Švýcarky Von Siebenthal, která je navíc o něco lepší bruslařka než Finka Mononen. Ta sice na Alpe Cermis v minulých letech taky úplně nepropadla, ale minimální náskok šesti vteřin na startu jí podle mě na Švýcarku nebude stačit.

Mezi muží jsou na čele průběžného borci, u nichž je velký otazník, jak si s tratí poradí. Jenže náskok první trojky je tak velký, že se asi žádné velké přesuny na bedně nedají čekat. Jedním z těch, kteří by měli útočit zezadu, je Rus Spitsov. Pro mě černý kůň na vítěze dne (Sazka 3,20). Vynikající bruslař a lehká váha (175cm/66kg), loni zajel na Alpe Cermis třetí nejlepší čas těsně za Sundbym a Manificatem.
Věřím i Sundbymu, u něhož je to podobné jako u Weng. Sezona nic moc, ale na Alpe Cermis jezdil v minulosti výborně. Vybírám dvojičku s krajanem Toensethem, který le lepším klasikem a duel se Sundbym v posledních třech letech na Alpe Cermis vždy celkem jasně prohrál.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.01.2019, 12:17 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Italská Neapol mě letos už párkrát vypekla. Nevím, co je špatně, ale pořád věřím tomu, že síla kádru se musí časem projevit. S výjimkou euroligového Schia mají snad nejsilnější kádr v italské lize, určitě lepší než San Martino. Případné absence jsem nikde nenašel, takže pro mě hodně přestřelený kurz.

Neadekvátní se mi zdá i kurz na Bourges, byť je to momentálně jeden z nejlepších týmů Evropy. Jenže Montpellier přes léto výrazně posílilo a je letos také hodně silné, což dokazuje v lize i Eurocupu. Navíc to bude asi vyhrocené, protože za hosty nastoupí spousta bývalých hráček Bourges (Tchatchouang, Miyem, Ciak...). Podle mě to bude mnohem vyrovnanější než si myslí bookies.

Kurz Polkowice už je trochu na hraně, ale přesto si myslím, že jsou letos trochu jinde než zbytek polské ligy. Polkowice jsou doma prakticky neporazitelné a hrají výborně i v Eurolize, naopak Bydhošť se v týdnu celkem trápila s Nymburkem, který je výkonnostně úplně jinde než Polkowice s hvězdami jako Hayes, Thomas nebo Fagbenle.

Ferrol se po úspěšných letech letos strašně trápí, ale věřím, že pár výher ještě uhrají, protože zase tak tragičtí nejsou. Al Qazeres zase přišel o zraněnou Američanku Barbee, která byla klíčovou hráčkou. Sice za ni přišla Roneeka Hodges, ale nemyslím, že je schopna ji okamžotě zastoupit. Hosté jsou favorit, ale nemyslím, že by to měla být až taková kláda.

Kurz na Krasnojarsk šel dost nahoru a já přiznávám, že nevím proč. V týdnu hráli v Ružomberku kompletní (navíc s reprezentační posilou Levčenkovou na rozehrávce) a nevím o tom, že by se někdo zranil. Pokud nastoupí obě výborné Američanky Mavunga a Hines, tak by měli na Inventě možná i vyhrát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.01.2019, 10:38 Předmět: flachau
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Zkušená Němka Christina Geiger chytila na přelomu roku výbornou formu. V sobotu byla pátá v Záhřebu, když zajela třetí nejlepší čas ve druhém kole. Předtím byla v Oslo při City Event sedmá a v posledním slalomu roku 2018 v Semmeringu zajela v prvním kole sedmý čas, ale druhé nedokončila. Ve Flachau v minulosti taky nejezdila špatně - dvakrát byla v desítce. Loni dojela čtrnáctá, předloni osmá. Italka Costazza skončila letos nejlépe devátá, osoběn ji řadím až na začátek druhé desítky. Výhodu pro Geiger dnes vidím kromě aktuální formy i v tom, že druhé kolo staví německý trenér.

Rakušanka Katharina Truppe je pro tento závod určitě zajímavá, ať už na tip do první desítky (Fortuna 1,85) nebo třeba proti Italce Curtoni. Má slušnou formu, v posledních čtyřech slalomech skončila 9., 11., 5. a 10. Tradičně se jí daří na rakouském sněhu. Konkrétně ve Flachau byla loni pátá a předloni šestá. Kanaďanka Mielzynski letos taky nejezdí špatně, ale v posledních dvou slalomech s Truppe prohrála. Navíc se jí ve Flachau v minulosti moc nedařilo, nejlíp tu byla desátá v roce 2013. V domácím prostředí je pro mě mírnou favoritkou Truppe, proto kurz přes dva beru.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.01.2019, 11:08 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Turecký Hatay se chce určitě ještě porvat o postup do play-off a duel ve Španělsku může být hodně důležitý. Hatay hraje zatím v Eurolize pod svoje možnosti, jen dvě výhry jsou za očekáváním. Přitom v silné turecké lize mají bilanci 12-1 a porazili třeba i Fenerbahce! Do nového roku ještě posílili už tak silný kádr, když přišla americká střelkyně Riquna Williams. S ní už mají šest kvalitních cizinek (dále G.Johnson, Paris, Snytsina, Gajić a Ben Abdelkader), k tomu turecké reprezentantky Aydin a Köksal. Pro mě je to tým, který má na play-off!
Doma porazili Avenidu (nebo chcete-li Salamanku) o osm bodů, teď to bude asi těžší. Salamanca bývá doma silná, i když letos prohrála nejen se silným Kurskem, ale i se Šoproní a s Fenerbahce uspěla až po prodloužení. Očekávám vyrovnaný zápas, proto si Hatay v handicapu za pěkný kurz rád zahraju.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.01.2019, 9:10 Předmět: adelboden
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Alexis Pinturault je jedním z nejlepších borců na obří slalom v historii. V posledních šesti sezonách skončil v pořadí Světového poháru vždy v první trojce. A i letos je průběžně druhý. Ze začátku sezony neměl ideální formu, ale nyní zřejmě stoupá směrem k MS. Svědčí o tom skvělé druhé místo z posledního slalomu speciál v Záhřebu. Ve švýcarském Adelbodenu se mu navíc v minulosti dařilo - předloni tady vyhrál, loni byl třetí.
Osobně si dávám jinde i některé dvojičky (Kristoffersen, Olsson, Meillard) v pěkných kurzech okolo 1,8.
Z dalších borců na zmrzlé pistě nevěřím Luitzovi a Ligetymu, kterým tato trať podle mě nebude moc sedět.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2019, 8:45 Předmět: team sprint women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Žádná jistota to rozhodně není, ale ten kurz se mi líbí. I když raději bych viděl vypsanou dvojičku Švýcarek třeba s Německem, které bookmakeři favorizují o něco víc, s čímž nesouhlasím.
Asi jasnými favoritkami jsou Nilsson s Dahlqvist, které včera skončily první a druhá. K tomu asi není co dodat. Snad jen to, že finišmankou překvapivě není Nilsson, což ale asi nebude zase takový handicap.
Američanky a Rusky jedou v oslabených sestavách, takže sázovky většinou řadí na druhé a třetí místo švédské béčko a Norsko. Norky ale také nejedou ve zdaleka ideálním složení - Eide (v individuálu 15.) je na norské poměry spíš jen průměr a Falla je zatím letos trochu z formy (9.). Švédky budou asi nebezpečnější ve složení Ingemarsdotter (8.) - Sundling (3.). Pak jsou tam ještě Němky Carl (21.) - Ringwald (7.), které mi ale přijdou trochu nadhodnocené.
Víc věřím Švýcarkám. Van der Graaff (14.) - Fähndrich (4.) jsou obě výborné sprinterky a třeba loni na olympiádě skončily v týmovém sprintu volně čtvrté, když všechny týmy byly v nejsilnějším složení (oproti dnešku změna hlavně u Norska a USA). Výbornou fazonu má hlavně mladší Fähndrich, která např. včera v semifinále celkem jasně porazila Fallu. V seifinále přespurtovala i Sundling, která ji pak na oplátku těsně porazila ve finále až po fotofiniši. Přidám ještě jeden spíš orientační údaj, jehož výpovědní hodnota je s otazníkem. Ale přeci! Když se sečtou včerejší časy všech závodnic ze včerejší kvalifikace, tak mají Švýcarky druhý nejlepší součet. Lepší byly jen Nilsson a Dahlqvist...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2019, 9:02 Předmět: adelboden
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Včera mi Pinturault v obřáku o chloupek unikl, dnes zkusím na bednu Kristoffersena, který jel včera fantasticky a skončil druhý, když první kolo dokonce vyhrál. A to je obřák jeho béčková disciplína...
Snad už Nor po Novém roce chytil trochu lepší formu než měl v závěru loňského roku. V Adelbodenu se mu tradičně daří - v letech 2017 a 2016 tady slalom vyhrál, loni byl třetí. Čísla jsou výmluvná - z loňských devíti slalomů skončil vždy na stupních vítězů!!! Z letošních čtyřech se mu to podařilo "jen" dvakrát, ale věřím, že dnes se na bednu vrátí, protože dlouhodobě je jasnou dvojkou za Hirscherem.
Z ostatních borců vypadá hodně dobře Rakušan Schwarz, na zmrzlé pistě by mohl zajet solidní umístění (např. do desítky) Brit Ryding. Naopak totálně z formy byl v posledních závodech olympijský šampion Myhrer. Třeba dvojičku proti domácímu Zenhäusernovi (Sazka 1,68 na Švýcara) zkusím.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2019, 9:30 Předmět: biatlon štafeta ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Maxitip měl na tuto akovku v podstatě stejný kurz, ostatní sázkovky o chlup nižší.
Ale nabízí se řada jiných možností...
Asi po právu jsou za favoritky považovány Francouzky, které vypadaly při individuálních startech velmi dobře a nemají výraznější slabinu.
Němky bez Dahlmeier byly ve sprintu mizerné, ale ve stíhačce už to bylo mnohem lepší a doma by měly atakovat stupně vítězů.
Osobně bych neodepisoval ani Italky, který bookmakeři moc nevěří vzhledem k tomu, že nejede Wierer. Ale Italky vyhrály letos štafetu v Hochfilzenu a Vittozzi chytla v Oberhofu parádní fazonu. Pokud zvládně slabší střelknyě Gontier druhý úsek, můžou klidně útočit na bednu. Třeba dvojička proti Slovenkám (okolo 1,75) se mi dost líbí. A hodně přestřelený byl chvilku kurz na Pinnacle proti Švédkám (přes 3!), který ale už klesl. Švédky totiž až na Oeberg nepředvedly v Oberhofu nic moc.
Slovenkám totiž naopak moc nevěřím. Mají velký handicap v Poliakové na třetím úseku, která je opravdu velmi slabá a už několikrát poslala slovenské naděje do kytek. Třeba v Hochfilzenu byly Slovenky čtrnácté. Osobně dávám jejich prohru s Ruskami (1,8) i Ukrajinkami (2,0).
Nic velkého nečekám ani od Norek jedou bez aktuálně nejelepší Olsbu).
Naopak trochu podceňované jsou Bělorusky, které byly v Hochfilzenu páté a v Oberhofu předváděly v individuálních startech hodně dobré výkony. Zkouším jak Top8 (2,5), tak zajímavou možnost u Synottipu, že budou nejlepší z trojičky s ČR a USA (2,40).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2019, 9:53 Předmět: biatlon štafeta muži
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zásadní informace u mužské štafety je ta, že Norové běží bez obou bratří Boe. Tím pádem by neměli patřit k největším favoritům, ale na druhou stranu bych je ani moc nepodceňoval, protože jejich zásobárna talentů je velká.
Ale přece jen jsou většími favority Francouzi, kteří běželi hlavně stíhačku hodně dobře a nemají v sestavě výraznou slabinu. Navíc i Fourcade vypadal ve stíhačce běžecky mnohem líp než ve sprintu, ve stopě byl rychlejší jen JTB.
Silní by měli být doma i Němci, kteří mají dobrou formu až na Schemppa.Jeho výkon bude asi klíčový.
Osobně si myslím, že jsou trochu podceňovaní Rusové. Pokud se Loginov přiblíží výkonu ze sprintu a ostatní předvedou svůj standard, tak by měli bojovat o bednu. Ještě jsem stihl v Tipáči Top3 za kurz 3, teď už to kleslo.
Pěkné kurzy jsou proti Švédům pod vlivem jejich překvapivého vítězství v Hochfilzenu. Ale nevěřím, že by mohli něco podobného zopakovat. Chybí jim Ponsiluoma a v Oberhofu byli až na Samuelsona ve sprintu tragičtí. Podle mě budou mít problémy dostat se do Top6.
Tam by naopak neměli chybět Rakušané, kteří vypadali v individuálních startech velmi dobře a mohli by skončit podobně jako v Hochfilzenu, kde byli čtvrtí.
Našim moc nevěřím, s Krupčíkem a Štvrteckým to bude trochu loterie.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.01.2019, 10:16 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Mondeville stále čeká na svoji první výhru a já věřím, že se brzy dočká. Po zranění se dostala do výborné formy Kanaďanka Gaucher, nově přišla kvalitní Američanka Hurt. Tým je nyní o dost silnější než na podzim.
Problém je, že hostí zrovna euroligové Lille. To ale zatím letos nemá takovou fazonu, aby byla výhra pro domácí nemožná. Doporučuji hrát v handicapu, ale za nižší vklad se podle mě dá zkusit i čistá jednička.

Další zápas ve francouzské lize je duel dvou euroligových týmů. Ale zatímco Bourges patří k adeptům Final4, Charleville se při své nováčkovské sezoně dost trápí. V týdnu dostalo celkem nakládačku v maďarské Šoproni. Uškodil jim nedávný odchod Španělky Casas, nyní mají dost úzkou rotaci hráček. To není problém Bourges, které má navíc skvělou Marie Johannes. V minulém kole trochu překvapivě jasně podlehli Montpellier, to má ovšem letos výrazně silnější kádr než Charleville. Každopádně Bourges si nebude chtít připsat dvě porážky v řadě.
V polské lize jsem si vybral duel dvou eurocupových týmů. Jejich výkony v týdnu byly diametrálně odlišné. Zatímco Bydhošť smetla Nymburk, tak Toruň možná trochu překvapivě vypadla s Nantes. Bydhošť měla už dříve o něco lepší kádr, teď ho navíc ještě posílila zkušená Američanka Hirnbuckle. Doma by měli vyhrát!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.01.2019, 21:42 Předmět: kronplatz
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V italském Kronplatzu by se měl jet obřák na poměrně prudké a namrzlé sjezdovce, což by mělo asi víc vyhovovat rychlostním typům závodnic než slalomářkám.
Proto vítám vysoké kurzy proti Petře Vlhové, které způsobilo její premiérové obřákové vítězství v Semmeringu na sklonku roku. Tohle ale bude trochu jiný závod a Vlhová je pořád hlavně slalomářka. V obřáku dokáže překvapit, ale nejsem si jistý, že zrovna v Kronplatzu, kde byla loni 23. a předloni 24. Víc budu určitě věřit specialistkám na obřák Rebensburg, Worley nebo Brignone, případně Mowinckel. Nejlepší kurz je na Worley, která přitom patří roky mezi absolutní obřákovou špičku a v Kronplatzu skončila předloni druhá.
Ještě lepší bilanci má domácí Brignone, která tady předloni vyhrála a loni byla třetí. Tu tipuju na Top3 díky zajímavému kurzu 2,4, jinak jsem zvažoval i loňskou vítězku Němku Rebensburg, která má kromě skvělé formy výhodu i v tom, že druhé kolo staví německý trenér.
Do další dvojičky jsem si vybral další Italku Bassino, která sice letos nemá oslnivou formu, ale v Kronplatzu se jí vždy mimořádně dařilo. Loni tady byla čtvrtá, předloni dokonce třetí. A proti ní stavím Hansdotter, což by měl být obdobný případ jako Vlhová. Sázím, že to na ni bude moc prudké.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.01.2019, 9:20 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kurzy na tohle euroligové kolo se mi celkem líbí. Sázkovky se víceméně drží pořadí v tabulce bez ohledu na aktuální formu, nebo případné změny v kádrech.

Takovým případem je třeba duel USK s italským Schiem. To má sice zatím jedinou výhru, jenže ta přišla minulý týden, kdy Schio brutálně přejelo belgický Cators Braine 76:48. Nebyla to náhoda, protože výkony týmu šly nahoru a je to celkem logické. Po letní přestavbě se pomalu zapracovaly skvělé podkošové hráčky Gruda a Lavender, uzdravila se reprezentační rozehrávačka Dotto a v prosinci přišla skvělá americká střelkyně Quigley. Italský tým se určitě ještě popere minimálně o postup do play-off Eurocupu (5.-6. místo ve skupině).
Naopak USK po vydařeném postupu před týdnem doma s Orenburgem dost zklamalo. Základní pětka v čele se skvělou Američankou Thomas je dobrá, ale horší je to s lavičkou. Možnost užší rotace je pro trenérku Hejkovou handicap. Proti Schiu je sice USK favorit, ale nemyslím si, že to bude tak snadné, jak by naznačovaly přemrštěné kurzy!

Podobné je to s duelem Orenburgu proti Bourges. Naděžda přivedla nejprve americkou rozehrávačku Wheeler a v lednu španělskou reprezentační pivotku Nicholls, která tvoří společně s Američankou Jones silnou podkošovou dvojici. To pocítilo v minulém kole USK...
Bourges je momentálně trochu v útlumu. Ve francouzské lize nejprve prohrálo doma vysoko s Montpellier a poté i na palubovce Charleville. A Orenburg je minimálně srovnatelný tým s těmito celky. Když k tomu přidáme cestování do Ruska, tak to podle mě hosté nebudou mít lehké.

Vypadá to, že se konečně chytlo Fenerbahce, které má silný kádr, ale dosavadní výsledky tomu až tolik neodpovídaly. O víkendu v lize přesvědčivě vyhrály na eurocupovém Ormansporu, a to ještě mohou v Eurolize využít větší počet cizinek, kterých mají v kádru hned sedm (a ne ledajakých!). Salamanca před týdnem prohrála doma celkem jasně s jiným tureckým týmem Hatayem, přitom venku hraje většinou o dost hůř. Jejich případná výhra v Turecku by mě dost překvapila.

Jak už jsem psal, Hatay před týdnem vyhrálo na Salamance a myslím, že se ještě porve o postup do play-off, kam svým kádrem patří. Na přelomu roku sice odešla Američanka Glory Johnson, ale přišla její krajanka Riquna Williams, čímž se zvýšila síla na perimetru. V lize sice o víkendu prohráli s Mersinem (teprve druhá porážka v sezoně), jenže Hatay má tým postavený na cizinkách, které mohou být v trecké lize na palubovce jen tři, zatímco v Eurolize z nich mohou postavit kompletní pětku. A ta je hodně silná!
Riga je hodně nevyzpytatelná a už nejednou překvapila. Zatím má výrazně lepší výsledky než se očekávalo, ale to přece nemůže trvat věčně. Těžily ze sehranosti, zatímco ostatní týmy se po letních přestupech na podzim ještě sehrávaly. Teď už by se snad měla projevit větší kvalita hostujícího kádru.

Jako poslední jsem si zvolil duel dvou outsiderů skupiny A. Francouzské Lille se sice dost trápí, ale pořád je to pro mě lepší tým. Minimálně mají dobrou obranu a celkem slušnou lavičku, díky níž mohou prostřídat větší počet hráček. O víkendu vyhrály v lize nad lepšícím se Mondeville, tak by mohly být v dobrém rozpoložení.
Belgický Castors Braine je pro mě společně s Olympiakosem nejslabším týmem celé Euroligy. Doma s Lille prohrál jen těsně, teď by to možná mohlo být i výraznějším rozdílem. I když nějakou kanonádu rozhodně nečekám! Bodově to bude asi spíš under.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.01.2019, 21:01 Předmět: Hatay
Pište tipy na sázení
Citovat

Pokud se někdo dnes náhodou díval na basket z Rigy a viděl Hatay poprvé, tak si musel myslet, že jsem se totálně zbláznil! Very Happy
Absolutně nechápu, co se na palubovce odehrávalo. Z toho, co jsem viděl (celý jsem to psychicky fakt nezvládl), to skoro vypadalo na nějakou sabotáž. Netrefovaly nic, padal jim balon z ruky, špatně bránily... Přitom před týdnem po skvělým výkonu ve stejné sestavě vyhrály na Salamance. Sám jsem zvědav, jaký bude mít tento kolaps vysvětlení, protože není normální, aby zápas dvou vyrovnaných týmů skončil o 50! Shocked
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.01.2019, 9:47 Předmět: wengen
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na kombinaci obecně sázím rád, ale zrovna ve Wengenu moc ne. V minulosti tady byly dost podivné výsledky, často kvůli špatným podmínkám. Co se pamatuju, tak předloni to byl téměř neregulérní závod. Taky tady mají často navrch spíš specialisté na rychlostní disciplíny. Přesto tady ale oni vyhrál slalomář Muffat Jeandet.
A aby těch paradoxů nebylo dost, tak právě proti Muffatovi si vsadím. Pro mě je totiž dlouhodobě lepším kombiňákem Pinturault. Loni ve Wengenu nestartoval, ale vyhrál jinou kombinaci v Bormiu a na olympiádě byl druhý za Hirscherem. V tréninku sjezdu sice jezdil o trošku líp Muffat, ale Pinturault jede většinou v tréninku lehce zadrženě a v závodě to pak rozbalí. Pro mě je ve sjezdu o trošku lepší, což platí v poslední době i pro slalom. Po Novém roce chytl parádní formu a ve slalomu byl druhý v Záhřebu a čtvrtý v Adelbodenu. Osobně si dávám i na jeho výhru (Fortuna 3,75), ale tam už je trochu riziko, protože si nejsem jistý, jestli nebude Wengen zase mírně zvýhodňovat sjezdaře.
Pokud by podmínky letos přály slalomářům, tak by mohl být vysoko i Schwarz, který má fazonu, nebo Aerni. U něj je stěžejní, aby se dostal do třicítky po sjezdu. Nejlépe někde ke konci, aby vytěžil z dobré trati ve slalomu, jak se mu to povedlo při posledním MS, které vyhrál.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.01.2019, 10:07 Předmět: ruhpolding
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Naši běželi ve sprintu tragicky, ale asi zatím musel být špatný servis, protože před týdnem v Oberhofu běželi celkem slušně. Tam se dokonce blýskli čtvrtým místem ve štafetě! I proto mi přijde dost lákavý kurz na umístění v Top8 (T.... 2,25). V Oberhofu devátí Slovinci jedou bez Faka, před týdnem desátí Švýcaři bez Wegera, což je obrovské oslabení. Navíc ostatní byli ve včerejším sprintu až na Finella doslova příšerní, a to hlavně na střelnici, i když ve stopě to taky nebyla žádná pecka.
Do druhé dvojičky si vybírám spolehlivé Raušany, kteří jsou pro mě v každém závodě téměř jistotou, že budou v Top5. Nevýrazného T.Eberharda tentorkát vyměnil Leitner, což je trochu slabina, ale na prvním úseku by to nemuselo tak bolet. A pak už jsou obrovské zkušenosti - Eder, Landertinger a J.Eberhard, kteří všichni zajeli sprint solidně. U Italů je těch potenciálních hrozeb víc - největší je Montello, ale i Bormolini dokáže pokazit závod a u Windische je to na střelnici vždycky taky trochu loterie. Osobně Italy vidím někde kolem 7. místa.
Favority jsou tentokrát Norové, kteří na rozdíl od Oberhofu nasazují oba bratry Boe, kteří ukázali ve sprintu parádní fazonu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.01.2019, 6:37 Předmět: kombinace
Pište tipy na sázení
Citovat

Včera jsem se zapomněl omluvit za neprofesionální chybu při alpské kombinaci. Embarassed Neověřil jsem si pořadí disciplín a naletěl Eurosportu, kde uváděli, že se jede klasicky jako první sjezd. Jenže ve Wengenu se jede jako první slalom. To sice nemělo vliv na můj hlavní tip na Pinturaulta, ale určitě dost velký na Aerniho, kterého jsem uváděl jako alternativu v analýze. Ten doplatil na vysoké startovní číslo ve slalomu, kde jel na trati rozbité od sjezdařů.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.01.2019, 9:15 Předmět: ruhpolding
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kdo má Marathonbet, tak tam je Rusko-Itálie 1,70. Ukrajina-Rakousko je u Maxitipu za 1,42.

Kurzy proti Rakušankám už začaly mírně klesat, hratelné byly i sázky na Bělorusky nebo na Češky. Rakušanky měly sice v Oberhofu smůlu, když Hauser na prvním úseku spadla a zničila si pušku, ale ani v ideálním stavu bych jim moc nevěřil. Jedinou TOP závodnicí je právě Hauser, další jsou (pod)průměr. V Hochfilzenu sice byly desáté, ale to je tak jejich maximum. Nejlepší výsledek za loňskou sezonu bylo 12. místo.
Ukrajinky jsme byly zvyklí vídat na bedně (stříbro MS2017, zlato OH2014), letos je to ale trochu trápení. Pořád je ale beru jako potenciální nebezpečí pro současné favority. Je pravda, že slušnou formu má aktuálně jen Vita Semerenko, povzbuzená vítězstvím v IBU Cupu by mohla být Zhuravok. Každopádně na střelnici bývají Ukrajinky spolehlivé a při jejich průměrném běhu by to mělo na Rakušanky stačit. Osobně je tipuju i do Top8 (T.... 1,80) a za menší vklad i proti Slovenkám (Marathonbet 2,49), u nichž vidí pořád hrozbu v podprůměrné Poliakové na třetím úseku, u níž nikdy nevíte, co vyvede.

Při druhé dvojičce jsem hledal, koho proti Italkám. Ty totiž tentokrát nechávají odpočívat skvělou Vittozzi. V Oberhofu nejela pro změnu Wierer a dopadlo to katastrofálně - 15. místem. Sice asi už Gontier nezopakuje tak tragickou střelbu (6 trestných okruhů, z toho pět na stojce!), ale pořád je to hrozba, protože ona je opravdu špatná střelkyně. A navíc daly Italky na poslední úsek trochu nepochopitelně Runggaldier, která je pro změnu zase opravdu mizerná běžkyně.
Zvažoval jsem Švédky, ale rozhodl vyšší kurz na Rusky. Ty po vítězství v Oberhofu výrazně obměnily sestavu (zůstala jen Yurlova), ale mají tak široký výběr, že se podle mě ani nedá říct, že by dnes postavily slabší sestavu. Navíc odjely v Ruhpoldingu celkem solidní sprint, v němž nestartovala jen zkušená Starykh. Rusky jsou tradičně výborné na střelnici a na rozdíl od Italek nemají v sestavě vyloženě slabé místo.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy