Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - květen 2019 (+0,53 unitů ... Yield +0,43 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 27.04.2019, 15:05 Předmět: Dexter blog - květen 2019 (+0,53 unitů ... Yield +0,43 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - květen 2019

Naposledy upravil propitak dne 12.06.2019, 8:24, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.05.2019, 8:44 Předmět: basket women France
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na Mondeville jsem sázel několikrát a dokola jsem tvrdil, že nemají tak špatný tým, jak by se mohlo zdát z jejich šílené bilance v základní části. Teď v nadstavbě o udržení to potvrzují a z téměř bezvýchodné situace se ještě dostali do pozice, že případnou dnešní výhrou se můžou zachránit právě na úkor Nantes. Mondeville má podle mě o něco lepší kádr a momentálně je na vítězné vlně, zatímco v Nantes asi vládne panika. Pro mě je zajímavé vše přes 2,0.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.05.2019, 9:48 Předmět: DL Doha
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Dnes nebudu dávat tolik tipů na Diamantovou ligu jako obvykle. Je to přece jen teprve první větší podnik letošního roku, takže forma většiny atletů je s velkým otazníkem. Zvlášť když bude letos MS nezvykle pozdě, takže většina bude mít přpravu poskládanou trochu jinak a vše bude směrováno až někdy na začátek podzimu.
Tato dvojička se mi ale hodně líbí. Američanka Phyllis Francis je podle mě výrazně lepší sprinterka, i když dvoustovku neběhá až tak často. Je to ovšem úřadující mistryně světa na 400 metrů! Přesto si loni udělala i slušný osobák na 200m - 22,42. To Britka Hylton má své maximum 22,78, i když je to její hlavní disciplína. Hylton letos ještě neběžela žádný závod, Francis naopak už má na svém kontě jednu slušnou dvoustovku ve Wacu. A poslední plus pro tento tip: Hylton běží v nevýhodné vnitřní dráze číslo jedna, zatímco Francis má výhodnou pětku.

Doplnění: Kurzy na Francis jsou obecně dost vysoké. Dvojička proti Atcho (cokoli přes 1,5) je jen o trochu méně hodnotná a já dávám za menší vklad i proti Samuel (cokoli přes 2,5 je dost dobrý).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.05.2019, 10:27 Předmět: DL Doha
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Vzhledem k začátku sezony se mi moc nechce do vyšších vkladů, takže raději volím vyšší kurz akovky s nižším vkladem.

Jamajčanka Goule udělala na půlce loni velký skok, ale Niyonsaba je podle mě pořád dvojka za Semenyaou. Goule běžela před dvěma týdny průměrný běh na 1500m a navíc to má s Niyonsabou 1:7. Osobně bych dal kurz maximálně 1,4.

Ve výšce sázím proti Italce Vallortigaře, která loni vyletěla a skočila dokonce 202, jenže její forma trvala asi jen měsíc. Na ME pak ale ani nepostoupila z kvalifikace a stejně dopadla v březnu na halovým ME. Palšyté měla v posledních sezonách zdravotní problémy, ale loni před ME se dala do kupy a od té doby vypadá moc dobře. Na venkovním ME byla čtvrtá, v hale vybojovala bronz. Pokud se Italce nějakým zázrakem nevrátí forma z loňského července, tak je pro mě velkým favoritem této dvojičky Litevka.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.05.2019, 11:33 Předmět: DL Doha
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nor Ola Stunes Isene senzačně vede letošní světové tabulky, ale tomu bych nepřikládal zase takovou váhu. Na menším mítinku v portugalské Albufeiře prakticky bez soupeřů si zlepšil osobák o více než čtyři metry. Teď se ukáže, jestli to byla jen náhoda podpořená ideálními klimatickými podmínkami, nebo jestli se opravdu tak dramaticky zlepšil a bude schopen takové výkony zopakovat i v soubojích s borci ze světové špičky. Já doufám, že ne... Jen jsem se rozmýšlel, koho dát proti němu. Je to skoro 50/50 mezi bronzovým medailistou z posledního MS Američanem Finleyem a bronzovým z loňského ME Rakušanem Weisshaidingerem. Oba začali sezonu velmi dobře a oba jsou dlouhodobě mnohem lepší než Nor.

Na překážkách sázím na Američanku Clemons, kterou fanoušci atletiky asi znají pod dívčím jménem Manning. Pátá žena posledního MS má s Nigerijskou Amusan vysoce pozitivní vzájemnou bilanci 5:1 a navíc zatím ukázala na začátku sezony i lepší aktuální formu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.05.2019, 14:18 Předmět: basket women France
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Zápas zatím moc sázkovek nevypsalo, ale moc nevěřím tomu, že by měl být vyšší kurz. Spíš si myslím, že bude klesat.
Lyon sice vyhrál základní část francouzské ligy, ale třeba v play-off Eurocupu s Montpellier úplně jasně vypadl. Podle mě má lepší tým právě Montpellier. Mají výhodu v tom, že mají víc kvalitních hráček, prakticky na každý post dvě vyrovnané. Naopak Lyon má při zdravotních problémech Brazilky Clarissy v podstatě jen sedm použitelných hráček, navíc je oproti soupeři určitě slabší na podkošových pozicích. Na straně hostí také vidím víc rozdílových hráček, které dokážou v klíčových momentech vzít zodpovědnost na sebe - Whitcomb, Miyem nebo Dabović. Montpellier v semifinále celkem v pohodě vyřadilo Bourges, které je podle mě také lepší než Lyon.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.05.2019, 9:36 Předmět: hockey EHT
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dávám raději nižší vklad, protože na hokeji jsem se v dubnu dost spálil (vývoj bojů o Stanley Cup pořád nějak nemůžu vstřebat...). Na druhou stranu mi to nedá si proti Finům vsadit.

Byl jsem se podívat na tréninku Švédů i Rusů a v obou případech je to skutečně obrovská kvalita. Kádry napěchované těmi největšími hvězdami světového hokeje (v tomto mají navrch mírně Rusové) a přitom zároveň velmi dobrá atmosféra v týmu, kde si nikdo na primadony nehraje (tady možná trochu lepší Švédové, ale ani u Rusů jsem žádný dramatický problém nevypozoroval).
Naproti tomu Fini mají soupisku, která připomíná spíš jakési béčko. Fanoušci hodně věří zkušenému kouči Jukkovi Jalonenovi, který dovedl Suomi ke zlatu v roce 2011. Jenže to měl k dispozici úplně jiný materiál! Hvězdy jako Koivu, Granlund nebo Ruutu v letošním výběru nenajdete. Abych se přiznal, tak moc nechápu, co to má vlastně znamenat. V týmu nejenže nejsou hráči z NHL, ale ani některé opory z KHL, které letos normálně nastupovaly v EHT (např. Hietanen, Pokka, Puustinen, gólmani Metsola a Ortio atd.). Navíc zatím chybí také hráči finalistů domácí soutěže, protože rozhdující zápas série je na pořadu teprve dnes.
Jalonen staví na disciplíně a týmovému projevu, což je sice pěkné, ale já si myslím, že to na nejlepší prostě nebude stačit. Z NHL jsou ve výběru pouze mladíci Jokiharju a Lamikko, kteří v sezoně putovali mezi farmou a prvním týmem. Jen minimum hráčů má zkušenosti s velkými mezinárodními akcemi a asi za jedinou hvězdu týmu bych označil jen očekávanou dvojku letošního draftu Kaapo Kakka, jemuž ale je teprve osmnáct let. Zarážející je výběr gólmanů, nominovaná trojka podle mě nepatří ani do finské Top10 (přestože Olkinuora zachytal proti nám ve čtvrtek výborně). Tady je celkem zřejmé, že Jalonen asi počítá na post jedničky s Vehviläinenem z Kärpätu, ale i tak...
Ano, Fini ve čtvrtek porazili český tým 3:2. Jenže herně rozhodně nenadchli. Spíáš měli trochu štěstí. Jeden gól dali do prázdné při power-play, druhý si dal Kundrátek nešťastně sám. Na střely to bylo 41:21 pro Čechy! Nevěřím, že budu mít znovu podobné štěstí, navíc Rusko i Švédsko mají aktuálně výrazně silnější sestavu než my.
Věřím, že Fini oba víkendové zápasy prohrají a minimálně jeden vyšším rozdílem.

P.S.: Tak Rusáci se bohužel přijeli jenom vyprdět. Evil or Very Mad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.05.2019, 9:05 Předmět: basket women Spain
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

První zápas vyhrála překvapivě Girona, přestože předzápasový kurz na Salamanku byl na Tipáči 1,13. Skok na 1,7 (Marathonbet 1,75) je docela dost, i když hrají venku. Bylo to hodně o tom, že domácím utekl začátek a první čtvrtinu prohrály 7:24! Věřím, že tentokrát si to pohlídají. Euroligová Salamanca má kvalitnější kádr než eurocupová Girona, a to základ i lavičku. Třeba v březnu vyhrála Salamanca doma o 27 bodů. Tak jasné to asi nebude, ale věřím, že favorit nedopustí, aby prohrál dvakrát po sobě.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.05.2019, 11:10 Předmět: Montpellier
Pište tipy na sázení
Citovat

Kdo by snad chtěl dnes zopakovat tip na basketbalistky Montpellier, tak upozorňuju, že se trochu změnila situace, protože už v prvním zápase nehrála klíčová pivotka hostí Helen Ciak a neměla by hrát ani dnes. Pořád si myslím, že je kurz na dvojku trochu přestřelenej, ale už jen mírně.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.05.2019, 11:36 Předmět: Hronek
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Už loni byl Filip Hronek nejproduktivnějším bekem společně se Šulákem a Moravčíkem. Přitom v prvních zápasech ho trenéři spíš testovali a měl nízký ice time. Za poslední rok udělal obrovský pokrok a v Detroitu si připsal 23 bodů ve 46 zápasech, což je výborné. Není pochyb o tom, že bude chodit na přesilovky a bude mít mnohem vyšší ice time než loni. Je to náš nejlepší ofenzivní bek, který je konstruktivní a navíc má výbornou střelu. Ohrozit by ho snad mohl jen Gudas, pokud ho bude Říha posílat na přesilovky, ale to je přece jen spíš defenzivnější typ. A Rutta se mi v přípravě ani v závěru NHL nezdál být v úplné pohodě. Ofenzivní je ještě Zámorský, ale ten asi nedostane takový prostor, pokud vůbec nějaký... Kdokoliv jiný by byl obrovským překvapením.
Adekvátní kurz na Hronka bych viděl max 2,0.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 5:24 Předmět: MS hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

U všech tipů na MS v hokeji, které dnes budu dávat (a bude jich asi dost), doporučuju rychle prolítnout aktuální kurzy na sázkovkách, kde máte účet. Hodně to kolísá a co bylo před pěti minutami, už nemusí platit. Může za to hlavně velký zájem rekrea sázkařů u podobných mega akcí.

Itálie je jasný outsider skupiny B. Chybí jim hráčská kvalita i zkušenosti z elitní divize, kam se občas dostanou, aby vzápětí zase spadnou. Teď v přípravě prohráli s Maďary i se Slovinci, kteří přitom na nedávném šampionátu první divize nijak nezářili. Teoreticky by Italové mohli pozlobit Rakušany nebo Nory, ale oba tyto týmy jsou podle mě prostě lepší.

Američani se mi hodně líbí, osobně dávám třeba i jejich vítězství ve skupině nebo umístění do třetího místa. Začíná se jim prosazovat generace mladíků, kteří v posledních letech sbírali zlata na juniorských šampionátech. A letos na MS přijelo opravdu hodně hvězd (Kane, Gaudreau, Suter, Larkin, Eichel), které doplňují talentovaní mladíci v čele s očekávanou jedničkou letošního draftu Jakem Hughesem. Naopak Kanada přivezla na Slovensko nejslabší tým za poslední roky, a to se jim ještě těsně před začátkem zranila největší hvězda tohoto výběru – John Tavares. Neříkám, že mají špatné mužstvo, ale v porovnání s USA tam prostě kvalita trochu chybí. Hlavně obrana a gólmani jsou strašně mladí a myslím, že můžou klidně odjet bez medaile.

Finský hokej mám rád, ale letos jim prostě nevěřím. Úplně jsem nepochopil, co se tam stalo, že nemají žádné hráče z NHL, ale bez nich podle mě nemají šanci na medaili. V Brně na Carlson Hockey Games sice měli slušné výsledky, jenže zatímco oni bojovali o nominaci a hráli naplno, tak třeba ruské hvězdy to brali spíš jako lehčí trénink. Do čtvrtfinále by Fini postoupit měli, ale tam nejspíš narazí na Rusy nebo Švédy, kteří mají o dost lepší týmy. Na Finy bych věřil i našim a myslím, že by to vůbec neměli jednoduché ani proti Švýcarům, kdyby se to nějak podivně zamotalo a narazili na ně ve čtvrtfinále (což ale není moc pravděpodobné).
Právě na Švýcary sázím druhou část akovky. Stále jsou podceňovaní, přestože jsou to obhájci stříbra a v kádru mají taková esa, jako jsou Josi, Hischier nebo Fiala. S postupem do čtvrtfinále by podle mě neměli mít problém. Proti nim stavím Dány, kteří letos nemají tak silný tým jako na domácm šampionátu. Chybí jim borci jako Ehlers, Björkstrand nebo Nielsen. Myslím, že z jejich skupiny si to rozdají o čtvrté postupové místo Slováci a Němci.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 5:30 Předmět: MS hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Bez hráčů NHL je ve finském kádru největší ofenzivní hvězdou Kaapo Kakko, předpokládaná dvojka letošního draftu. Letos nastřílel ve finské lize 26 gólů a velmi dobře vypadal i v Brně na Carlson Hockey Games. Určitě dostane slušný ice-time a trénoval i v první přesilovkové formaci. Za menší vklad určitě stojí sázky na něj jak v kanadském bodování Finska, tak i na nejlepšího střelce týmu. Já stihl oboje ještě za 10, teď už to jde dolů. Ale kurzy okolo 7 jsou pořád dobré. Tady jsem vybral dvojičku s Manninenem, který mi přijde bookmakery trochu přeceňovaný. Připadá mi, že hlavně proto, že dal v Brně právě českému týmu dva góly (z toho ale jeden do prázdné). I když hrál letos hodně dobře v KHL, tak zase takový zabiják to není. Třeba loňské MS zakončil s bilancí 0+2. Právě na mezinárodní scéně ho trochu brzdí handicap v podobě 170 cm výšky.

U Švédů je dost podceňovaný William Nylander. Je pravda, že měl letos po tahanicích se smlouvou dost mizernou sezonu v NHL, ale jeho potenciál je obrovský. Pokud chytne slinu, tak může společně s Petterssonem vytvořit smrtící dvojici. V nároďáku se mu daří předloni měl na MS bilanci 7+7! Veterán Hörnqvist bude v této lajně plnit spíš roli rozbíječe, který bude odvádět za talentované mladíky černou práci.

V našem týmu jsem hodně zvědavý na Jakuba Vránu. To je rozený střelec, který má podle mě trochu smůlu, že je zrovna ve Washingtonu, kde je ve stínu Ovečkina, Kuzněcova, Bäckströma nebo Oshieho. I tak dal ale letos v NHL 24 gólů, víc dali z Čechů jen Hertl a Pastrňák. Je otázka, jak Říha postaví lajny, ale nevěří, že by takového hráče neposílal třeba na přesilovky. To Jaškin je spíš bořič, který zase takové ofenzivní schopnosti nedá. Mimochodem je to Vránův spoluhráč s Capitals, ale na led se v sezoně dostával jen sporadicky. Kurz je ovlivněn loňským šampionátem, kdy hrál Jaškin v lajně s Pastrňákem a Krejčím a posbíral sedm bodů. Nevěřím, že to může letos zopakovat.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 5:53 Předmět: MS hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Leon Draisaitl je suverénně největší hvězda německého hokeje. Letos posbíral v NHL parádních 105 bodů a formu si přenesl i do Evropy. Třeba v přípravě s Rakouskem si připsal hattrick. Němci na něj budou hodně spolíhat a ani si moc nedokážu představit, že by mohl kanadské bodování týmu ovládnout někdo jiný. To by mohlo způsobit snad jen zranění.

Při neúčasti Hertla, Pastrňáka a Krejčího by měl být tahounem českého týmu Jakub Voráček. Dostal kapitánské céčko, takže trenéři mu hodně věří. Dostane prostor a při svých kvalitách by ho měl využít. U borce, který už nasbíral v NHL přes 600 bodů, je to povinnost. Na nejlepšího střelce týmu bych možná tipoval spíš Vránu, ale kreativní Voráček by měl posbírat hodně asistencí.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 6:06 Předmět: Hokej MS
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Na Švýcara Hischiera je podle mě hodně zajímavý kurz, osobně bych určitě přes 3 nešel. Loňská jednička draftu posbírala ve svých dvou prvních sezonách v NHL rovnou stovku bodů a hodně dobře si vedl i v přípravných zápasech nároďáku. Měl by hrát v prvním útoku společně s Fialou, což je asi jediný vážný konkurent. Teoreticky možná ještě hodně ofenzivní bek Josi.

Patrick Kane je právem považován za jednoho z hlavních favoritů na vítězství v kanadském bodování celého turnaje. To se mu povedlo už loni, kdy měl fantastickou bilanci 8+12. To bude pro amerického kapitána těžké zopakovat, na druhou stranu ale nevidím důvod, proč by se tomu nemohl alespoň přiblížit. Má za sebou fantastickou sezonu, když nasbíral v NHL 110 bodů. Kurz 3 mi přijde hodnotný.

Slováci postavili hodně silnou první lajnu, v níž bude hrát konstruktivní centr Krištof se dvěma borci z NHL Páníkem a Tatarem. Ten odehrál výbornou sezonu v Montrealu, když měl letos v základní části NHL 58 bodů. V repre se mu v minulosi taky celkem dařilo, takže pro mě jasný adept. Osobně bych dal kurz tak 2,5.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 10.05.2019, 6:21 Předmět: MS hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Tak tohle jsou trochu odvážnější tipy...

Kanaďanům vypadl na poslední chvíli zraněný Tavares, takže jasný favorit na vítěze kanadského bodování není. Pro mě je to Mark Stone, který se mi po trejdu do Vegas hrozně líbil. V play-off měl parádní fazonu, když si v sedmi zápasech série se San José připsal šest gólů a šest asistencí! Z kanadských hráčů, kteří jsou na MS, nasbíral letos v základní části NHL víc bodů jen Couturier 76. Stone 73, ale měl o tři zápasy míň. Couturier je ale takový komplexní útočník, který bude určitě chodit i na oslabení, letošní bodový příděl je u něj trochu "nad poměry". To Stone je typický střelec. Na MS hrál už před třemi roky, kdy si připsal 10 bodů. A od té doby udělal další výkonnostní skok. Měl by hrát v lajně se spoluhráčem z Vegas Marchessaultem a centrem Dylanem Stromem, který se neuvěřitelně chytl po trejdu z Arizony do Chicaga. Tahle lajna by mohla šlapat!

Italové asi moc gólů nedají, ale jedním z těch, kteří by se mohli prosadit, je rodilý Kanaďan Anthony Bardaro. Za Itálii letos startuje poprvé, ale v sezoně byl nejlepším střelcem týmu. A to nemluvím o jeho skvělé bilanci v Alpské lize - ve 40 zápasech 31 gólů a 37 asistencí! Ostatně jako mladík posbíral v zámořské juniorské soutěži WHL 190 bodů, takže něco umět musí...

Patrick Thoresen je největší hvězdou norského týmu, který trénuje jeho otec. Kurzy na něj by určitě byly mnohem nižší, jenže zádrhel je v tom, že měl před šampionátem menší zdravotní potíže. Z norskéh tábora jdou zprávy, že možná vynechá první dva zápasy. Jenže ty hrají Noři s námi a Ruskem, kde jeho spoluhráči asi moc bodů neposbírají. V hratelnějších duelech by už měl být Thoresen k dispozici a lepší CV než on nemá z Norů nikdo. Stačí vzpomenout MS v roce 2012, kde nasbíral v osmi zápasech 18 bodů! Po letech v NHL a KHL se letos vrátil do norské ligy, kde si připsal 65 bodů a dalších 16 v play-off. Při neúčasti Zuccarella je pro mě hlavním adeptem na ofenzivního lídra Norů.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.05.2019, 10:59 Předmět: MS hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Andrej Sekera je nejzkušenější a také nejvíc ofenzivně laděný slovenský bek. V prvním utkání s USA měl jasně nejvyšší ice time a bude určitě hojně využívaný v přesilovkách. Je konstruktivní, má slušnou střelu a také je výborný bruslař, díky čemuž si často sjíždí do šancí ze zadních pozic. V NHL už zaznamenal v jedné sezoně i 44 bodů, parádní bylo také jeho vystoupení na MS 2012, kdy měl bilanci 2+7.
Konkurovat by mu asi mohl jen Černák, který měl velmi dobré statistiky v Tampě. Ten má sice výbornou střelu od modré, ale jinak je to spíš defenzivní zadák. Minimálně v asistencích by ho měl Sekera trumfnout.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.05.2019, 10:15 Předmět: ice time
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dylan Larkin je fantastický bruslař, který umí útočit i bránit, proto je využívaný při přesilovkách i při oslabení. S Eichelem by měl být nejvíc využívaným centrem, myslím, že mladíček Hughes takový prostor nedostane. V prvním utkání se Slováky měl ice time 17:42, ale u něj jsme zvyklí na čísla okolo dvacítky. Třeba letos v NHL měl v Detroitu průměr okolo 22 minut.

Artyom Anisimov měl v prvním duelu s Nory 14:26, ale myslím, že by mohl jít nahoru. Jeho lajna s Kučerovem a Gusevem hrála výborně a možná dnes dostane větší prostor, navíc Anisimov je jeden z mála ruských útočníků, který je použitelný pro oslabení.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.05.2019, 10:21 Předmět: MS hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sázet na vítěze je těžké, ale prostě mi to nedá. Rusové mají obrovský ofenzivní potenciál, který ještě nerozbalili naplno. Až to udělají, tak bude pro každého strašně těžké je zastavit. Navíc vzadu to taky není špatné a k tomu v bráně Vasilevsky, jeden z nejlepších gólmanů současnosti.
Kanada má letos nejslabší výběr za posledních x let, Švédové už taky měli na MS lepší sestavu, hlavně v útoku. Finům bez hráčů z NHL nevěřím (i když velký respekt k trenéru Jalonenovi), naši sice hrají zatím výborně, ale titul bude viset přece jen hodně vysoko. Nejvíc se mi líbí složením týmu Američani, kteří jsou ale nevyzpytatelní, což ukázali proti Slovákům. Rusové mají větší motivaci než zámořské týmy a větší kvalitu než evropské týmy.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 12.05.2019, 10:38 Předmět: ice time
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sean Couturier je vynikající všestranný útočník, který bude nasazovaný jak do přesilovek, tak do oslabení. V prvním utkání s Finy odehrál 16:12 min., ale tohle číslo půjde podle mě nahoru. Třeba ve Philadelphii měl letos přes 22 minut na zápas. Úskalím tohoto tipu je skutečnost, že Kanada hraje proti Britům, kde by mohlo být teoreticky rozhodnuto brzy, takže by trenéři mohli opory šetřit. To ale Kanaďané nemají moc ve zvyku a navíc Britové včera proti Němcům nevypadali až tak tragicky.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.05.2019, 9:26 Předmět: ice time
Pište tipy na sázení
Citovat

Sice dávám tipy na ice time rád, ale do blogu je asi letos dávat moc nebudu. Už se na ně zaměřilo víc sázkařů, takže jakmile sázkovka trochu ulítne, tak to experti okamžitě odhalí a kurz jde brutálně dolů, popř. se výrazně změní hladina, která už není tak zajímavá. Takže pro účely blogu a možnosti vsaditelnosti je to v podstatě téměř nepoužitelné. Využiju to možná pro sebe, když si vsadím někdy v noci těsně po vypsání kurzu, ale tady je to k ničemu. Akorát by se množily protesty, že kurz/hladina je úplně jinde. Viz třeba dnes undery na Ovečkina nebo Frolíka.
Proto jsem třeba včera dával Petterssona jen do K2profi s hladinou 16:45, která mi pořád přišla dobrá, jenže mně přišlo blbý to dávat do blogu, když původní hladina byla 16:00. Taky jsem chytil třeba under na Seidenberga a Fialu nebo over na Fleuryho a Reinharta, jenže jak jsem to vsadil, tak šel kurz hned někam na 1,5... Sad
Pak to dopadlo tak, že jsem do blogu vybíral z těch tipů, které "zbyly". Ty sice nebyly nijak zcestné, jenže už ne tak zajímavé. A navíc mi nepomohlo, že byly tyto zápasy brzy rozhodnuté, takže nasazování lajn bylo trochu jiné než ve vyrovnaném zápase. To je ale moje chyba, protože jsem s tím měl počítat. Embarassed
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.05.2019, 7:07 Předmět: Hughes
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ostatní české sázkovky v době podání tipu kurz 2,4. Pro mě cokoli přes 2 dobré...
Jack Hughes (pozor na záměnu s bratrem Quinnem Hughesem) se zatím na šampionátu docela trápí. Je zřejmé, že je vynikající bruslař a výborný technik, jenže mezi seniory má trochu problém s fyzickou hrou. Na rozdíl od svého rivala v letošním draftu NHL Fina Kakka totiž dosud hrával jen mládežnické soutěže, což jde celkem znát. Na juniorských šampionátech jsem ale viděl, co dokáže. Jeho ofenzivní potenciál je obrovský. A dnes určitě nebudou Britové tak nepříjemnými protivníky jako třeba Finové nebo Slováci. Minimálně rychlostně Hughese nebudou stíhat. Očekávám americkou kanonádu a věřím, že se konečně prosadí i Hughes. Možná mu v tom budou pomáhat i spoluhráči, myslím, že v tomto zápase by mohl dostat i vyšší ice time. Je to americký supertalent, který si všichni hýčkají. A bude v zájmu všech, aby se konečně zapsal do střelecké listiny.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.05.2019, 7:45 Předmět: DL Shanghai
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady je ten kurz hodně přepálenej! Američanka Beard má sice lepší osobák, ale zase o tolik lepší není. Loni proti sobě běžely dvakrát a měly to 1:1. Pro můj tip je ale hlavní nedávný MS štafet v Japonsku, kde právě Swiety parádním výkonem na posledním úseku zajistila Polkám překvapivé zlato, zatímco Beard to hrozným během na třetím úseku totálně pohnojila, když klesla z prvního na čtvrtý místo.
Rad125
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.6.2017
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 111.5Hodnocení kvality tipů: 111.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 18.05.2019, 7:49 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jen pro zasmání sem zrovna seděl na Fortuně tak jsem to tipnul v podstatě okamžitě cca do 5 sekund drop na 3,77
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.05.2019, 8:50 Předmět: DL Shanghai
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Andre De Grasse je podle mě bookmakery podceňovaný. Sám jsem si nejdřív vsadil proti Greauxovi, ale tam už kurz klesl, i když podle mě ani 1,6 není špatné.
Stříbrný medailista z olympiády v Riu byl odborníky pasován na nástupce Bolta, jenže v posledních dvou sezonách toho víc promarodil než naběhal. Talent má však obrovský a letos se konečně zdá, že se dal i zdravotně do kupy. Zatím běžel jednu dvoustovku ve slušném čase 20,20 a na nedávném MS štafet měl parádní poslední úsek ve štafetě 4x100, kterým ale Kanaďany už nezachránil, protože jeho kolegové to hodně pokazili, včetně Browna. Pro mě je lepším sprinterem De Grasse a kurz přes 2 musím zkusit.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.05.2019, 7:48 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dávám s předstihem, protože kurz by mohl klesnout. Na Tipáči totiž píše analýzy jeden velký obdivovatel Montpellier a určitě napíše i teď...
Na výhru Montpellier jsem dával už před prvním zápasem finálové série, jenže tam mi udělalo trochu čáru přes rozpočet zranění klíčové pivotky Ciak. Ta už ale v posledním zápase odehrála 20 minut a měla by být fit. Montpellier má podle mě mírně lepší základní pětku a hlavně mnohem lepší lavičku. Zatímco domácí hrají v sedmi, hosté mohou rotovat hned deset kvalitních hráček. A to by měla být v závěru náročné sezony slušná výhoda.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.05.2019, 18:42 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dallas je adept na nejhorší tým sezony. Přišel totiž o dvě jednoznačně nejlepší hráčky, na nichž loni stála hra celého týmu. Na mateřskou dovolenou odešla klíčová rozehrávačka Skylar Diggins-Smith a do Las Vegas vedení vytrejdovalo podle mě asi v současnosti nejlepší hráčku světa Liz Cambage. Na papíře vypadá kádr všelikaj, chybí mu výraznější osobnosti. A to ještě dnes nenastoupí ani Azura Stevens a otazník visí nad Tayler Hill, která má problémy s kolenem. Ve třech přípravných duelech přes sezonou dal Dallas nejvíc 71 bodů, konkrétně s Atlantou prohrál 59:82! Atlanta se loni prezentovala vynikající obranou a i když jí aktuálně chybí Angela McCoughtry, věřím, že domácí vyhrají a soupeři nepovolí víc než 70 bodů.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.05.2019, 9:24 Předmět: wnba
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Fortuna má Connecticut za 1,47, ale ještě nevypsala Vegas. A ten je pro můj tip hlavní.
Vegas budou letos strašně silní. Vytrejdovaly z Dallasu Liz Cambage, což je podle mě asi nejdominantnější hráčka současnosti. V letošním ročníku WNBA to bude platit dvojnásob, když sezonu vypouští další hvězdy jako Stewart a Moore.
K tomu má Vegas tři poslední jedničky draftu (Plum, Wilson, Young) a k tomu skvělou střelkyni McBride. To je velká kvalita! Hned v prvním kole hrají s LA, což není ideální, protože to je taky hodně silný tým. Jenže mu bude chybět největší hvězda Candace Parker a navíc si myslím, že po odchodu Sims do Minnesoty budou mít trochu problém na rozehrávce.
Pro zápas Connecticutu je klíčová absence jasně nejlepší hráčky Washingtonu - Eleny Delle Donne. Kromě mí bude chybět hostům ještě Powers, zatímco domácí budou kompletní. Tedy např. i s Alyssou Thomas, která měla skvělou sezonu v USK. V generálce vypadal tým Sun hodně dobře, když smetl New York Liberty 98:79.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 25.05.2019, 13:12 Předmět: MS hokej
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V semifinále už asi "Ameriku" neobjevím, ale tenhle kurz mi přijde dost zajímavý. Fini dostali čtyři góly v posledních dvou zápasech od Němců i od Švédů a Rusko má na Slovensku největší ofenzivní sílu. Zatím ji naplno ukazují jen někteří jako Kučerov nebo Gusev, ale věřím, že v semifinále do toho už půjdou naplno všichni, tedy např. i Ovečkin s Malkinem.
Přiznám se, že s Finy jsem vůbec do semifinále nepočítal. Ostatně Švédi si dobře rozehrané čtvrtfinále prohráli víceméně sami, protože si asi mysleli, že už se to nějak dohraje samo. To by měla být pro Rusy dostatečná výstraha. Fini mají skvělého trenéra a předvádějí kolektivní disciplinované výkony, ale kvalita tam prostě trochu chybí. Tedy rozhodně alespoň v porovnání s Rusy. Snad jen Kakko by se mohl s ruskými útočníky měřit, a to je prostě málo. Vím, že individuality nejsou v hokeji vše, ale tady mi ten rozdíl přijde tak obrovský, že si nějak nedovedu představit, že by Finové mohli způsobit další senzaci. Pokud se Rusové přiblíží výkonu z druhé třetiny proti Švédům, tak by to měla být celkem jasná záležitost.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 30.05.2019, 8:37 Předmět: DL Stockholm
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Britka McColgan je bookmakery trochu přeceňovaná, ve dvojičkách s Rengeruk a Kipkemboi bych viděl fair kurz na Keňanky max někde okolo 1,5. Konkrétně s Kipkemboi má vzájemnou bilanci 0:6 a osobák skoro o 16 vteřin horší.


Naposledy upravil Dexter dne 30.05.2019, 9:04, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 30.05.2019, 8:40 Předmět: DL Stockholm
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Podle mě už je nejmladší z rodu Ingebrigtsenů Jakob z bratrské trojice nejlepší. Dokázal to na loňském ME, kde získal zlato na 1500 i 5000 metrů. Do pozice favorita je Filip stavěn asi proto, že Jakob ještě letos neběžel pod širým nebem závod. Ale Filipovo druhé místo z Bergenu za naším Filipem Sasínkem v průměrném čase spíš šance na úspěch tohoto tipu zvyšuje...


Naposledy upravil Dexter dne 30.05.2019, 9:07, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy