Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
UselessToo blog - červenec 2019
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 29.06.2019, 14:47 Předmět: UselessToo blog - červenec 2019
Pište tipy na sázení
Citovat

UselessToo blog - červenec 2019
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 1.07.2019, 15:10 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Aby to nevyslo nazmar, keby mal niekto zaujem na moj nazor (okrem cloveka, ktory mi napisal PM):

citace:
Nepovedal som si, ze dnes nebudem hrat nic, ale ...

1, su to len 2 zapasy, cize na MB si nepodam, aj keby tam nieco bolo (co "chvalabohu" nie je) a na Tipsporte to tiez nie je uplne ono (zaroven ak nevypisal T.... nic zle v 2./3.zapasoch, neexistuje, ze by ustrelil v PO, max. sposobom, ze zrazu vypisu viacej mien nez 3, co sa stalo, ale je nutne, aby sa objavili nejake nove okolnosti ... napr. zranenie klucovej hracky).

2, princip spociva v tom, ze kazdy dalsi zapas viacej a viacej vyhladzuje vrasky, v nasom pripade su vrasky extremy v priemeroch niektorych mien; samozrejme, pri Tipsporte to nie je az taky faktor, lenze pri Tipsporte plati, ze mam nadsadene hranice ... lenze v PO to stoji a pada na tych elitnych hrackach, v PO su suboje tesnejsie, pretoze sa do nich nedostanu tie najhorsie timy (co viacej plati o MS nez o ME, kedze na ME uz tie rozdiely moc velke medzi timami nie su a ak su, malokedy je iste, ze silnejsi tim supera rozdrvi ... na MS sa take zapasy, toboz v zenskom podani, diat stale budu a vo velkom); kazdy dalsi zapas su dodatocne informacie a ak do toho nevstupi prave teraz nejaky velky sok (to zranenie napr.), ktory narusi to linearne rozlozenie sil, tak bookies zacinaju mat navrch (s tym, ze marza je obrovska, vid kurz 1,82 a nic ine sa vsadit neda = myslene tak, ze niekde by clovek si rad hranicu upravil za lepsi kurz ako pri Totals napr. vo futbale/hokeji apod.)

3, LAT-SWE = to su timy, ktore prisli o hracku (Vitola dohrala po 5 minutach domacich ME a Abdi je asi aj pre dnesok s otaznikom, som to skumal vcera, tam som vedel, ze hrat nebude a dnes ... aj ked Abdi nie je az taky vyznamny clanok oproti Vitole, ktora bola hlavnou utocnou silou Lotysska pod kosom a jednou z dvoch hlavnych hraciek celeho okliesteneho timu - zranenia nicili Lotyssko uz pred ME)

Menej hraciek = tazsie sa hraju undery, aj ked su hranice sialene (Babkina za slobodna, teraz to krkolomne grecke meno); takze ja by som povedal, ze Elina under, ale je to vyradovaci zapas, on nezlezie z palubovky a nie je tam moc hraciek, ktore to mozu namiesto nej brat na seba; zaroven plati, ze to nie je Iagupova a nie je to podkosova hracka (Vadeeva/Meeseman), takze da komukolvek 20bodov je velka vec; lenze Svedky zasa nie su vylozene top tim a Abdi je napr. jedna z hlavnych obranariek (ubrani skoro kazdu poziciu, aj ked to nie je priamo hracka, ktora by zrejme branila Elinu).

Na Zentu skor over, kedze to vcera nehodila, lenze je to presne ta hracka, ktora ... nie je hviezda a je spolahliva (aj kvoli tomu, ze vypadla Vitola a ona prevzala jej strely a cast minut). A kedze Vitola vypadla v podstate okamzite, tazi z toho Zenta uz 3 zapasy (chyba tam ten prvok chaosu, nahlej zmeny - tou by bol napr. navrat Vitoly, ktory ale rozhodne nehrozi).

Brumermane je starter na C, ale je neskor vymenena prave Zentou, t.j. aj lajna 6,5 je u takej hracky prilis (rozhodne, ked nieco, tak hrat under po 10bodoch proti ESP ... lenze je to starter, je to C a hranica 6,5 ... co clovek moze cakat? upachtenych 5-6bodov od nej ... keby bola hranica 8,5, mam to zahrane, lenze to sa po 3 zapasoch nestane (ked ma priemer 6,3 na zapas)

Kreslina skor over, lenze to je hracka, ktora ma mozno minuty zaistene, ale uspesnost biedna sa strieda s mensim poctom striel (tazko ju oznacit za sucasnej situacie za cislo 2 na perimetri za Elinou ... radsej by som hral Pulvere a s hranicou nejakych 5,5 nez toto).

///

Svedky a Zahui, sialena lajna, t.j. to, co som popisoval. Lenze zrejme to nebude lahky zapas a ked bude tiect Svedkam do topanok, kto to na seba zoberie? Zahui, ktora skvele striela odvsadial a body tym padom dokaze naakumulovat behom kratkej chvile. Je to typ hracky, kde je jedno, ci je hranica 15,5 alebo 22,5, under velmi uzko suvisi s priebehom zapasu a s nutnostou jej vkladu do dynamiky zapasu (ked to slape, nemusi, ked nie, je volbou cislo 1 a tie body davat zacne). Lotysky su zdecimovany tim, ktory sice bojuje, ale velku kvalitu prilis nema a oproti podkosu, co Lotysky maju, je Zahui o 2 triedy lepsia hracka nez ktorakolvek ina na strane LAT. Tym, ze rada hra daleko od kosa a skvele striela za 3, je prakticky nebranitelna z pohladu Lotysska.

Da sa zahrat under na Elin po vcerajsku (atakovala 20bodov) a over na sestru Fridu (zacala dostavat tie minuty, vcera slabsi zapas, resp. ked jej to strelecky neslo, co som cakal (sucast vsetkych akoviek na MB), tvorila hru a do koncovky sa uz moc nepustala.

Halvarsson skor over, jednoznacne a Loyd je nehratelna akymkolvek smerom.

///

4, GBR-MNE; zabudol som napisat, ze A a B boli prespikovane slabymi timami mimo dvoch elitnych zenskych vyberov Europy po dlhe roky (FRA/ESP). Z toho vyplyva, ze v tomto osemfinale zasa na seba narazili 4 slabe timy (a vdaka tomu zajtra na seba narazia 4 lepsie/skvele timy, toboz ked HUN prekvapivo vyhrali C skupinu).

MNE mali vcera dokonaly zapas, ich par solidnych hraciek zahralo na hrane toho, co vedia (po dvoch trapeniach na uvod), lenze ... viacej hraciek nemaju. Clovek vie, ze tieto hracky to na seba budu brat, logika veli rozhodne nehrat dnes na ziadnu over, ale zaroven clovek citi, ze min. jedna ten over hodi (lenze ktora? to je otazka za milion). Vucetic nema strely, ta lajna je tak nizko, ze to laka do overu, lenze tomu pokusu chyba hlbsia myslienka (ako pri Musine vcera, ktora bola zufala, ale ona je bezne druhou strelkynou za Vadeevou + potrebovali vyhrat a potrebovali vyhrat vysoko nad BLR ...).

A GBR vcera odpadny zapas, lenze zaroven plati, ze zrovna proti UKR sa snad ani neda nastrielat vylozene 2-4body, ak ste tam na to, aby ste davali 10-15 bodov (Leedham/Samuelson). GBR ma vacsiu sirku, ale stale je jasne, ze to stoji a pada na 5-6 hrackach, z toho 2 su veteranky, ktore hraju svoju ulohu (trojkarka a defenzivna podkosova hracka - tie moc striel nezhltnu). Plus plati, ze vcera to nedali proti UKR, pricom extremne hodnoty neatakovali ani proti ESP v 2.zapase (co neprekvapi), tak preco by to mali dat proti MNE, ktore ked nic ine, tak je schopne rozhodne branit lepsie nez UKR? Ano, je jasne, ze to niektora hodi (z toho dua), ale tazko povedat, ktora + je tu riziko, po vcerajsku zvlast, ze GBR slabe Ciernohorky zlikviduju (a v poslednej stvrtine dostane priestor lavicka). MNE je tak slabe, ze sa do koncovky elitne hracky tak nutne tlacit nemusia, za normalnych okolnosti, co znova nenahrava hraniu overov (toboz pri takychto hraniciach - 12-16).


Zabudol som dodat argument s nazvom "pondelok" a u nas (Zapadne Slovensko) este "extremne teplo". Nevykaslal som sa na to, myslel som na tie 2 zapasy uz vcera, resp. som vedel, ze sa hra nieco aj dnes, ale zaroven som uz vcera tusil, ze nic extra na mna nevybehne a ze sa, toboz po vcerajsku, do nicoho tlacit nebudem.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.07.2019, 13:29 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Prezelj U11,5 & Crippa U6,5 (+ do 4-ako Baric U10,5 & Zandalasini O13,5)

///

Kedze to hram, tak bez nejakeho velkeho vysvetlovania (pravidlo uplatnene pred rokom a drzim sa ho ... ako kliest).

Ine veci na Tipsporte nehram z dovodu, ze ...

1, to nie je dobre, resp.
2, MB ma o kusok lepsie hranice a aj s nimi je to stale hranicne (co su aj tie tipy hore, aby zasa nevznikol dojem niecoho vynimocne dobreho - som pisal, ze vynimocne dobre na Tipsporte uz nebude nic)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 2.07.2019, 21:28 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak 7/8 dnes. Jedna drobna chybicka - netlacit sa do Baric a zahrat "rozumnejsiu" variantu s jej naprotivkom (Allemand). Druha chybicka, teoreticky moznost - zahrat 3-ako (prip. k tomu dodatocne 4-ako - vid nieco podobne som dokonca hral v skupinach, asi v piatok pocas 2.kola zapasov).

Na MB to s 2 zapasmi fakt neslo rozumne vsadit. Asi som mohol zacriet do tenisu s nejakym tym Federerom (ked uz v baskete nic nebolo, ani z MS U19), ale tak to uz je taky standard, ked vsetky tipy tam vysli.

2.zapas perfektny, tam sa to idylicky zhodovalo s mojou predstavou (alebo skor nejakym zakladnym odhadom) 1.zapas mal byt podobny, ale nebol ... Belgicanky prilis laxne, naozaj z nich neslo citit, ze do toho davaju vsetko a Slovinkam, ktore naopak hrali na hrane svojich moznosti, som musel zacat v priebehu naplno fandit (takze som bol na konci sklamany z konecneho vysledku).

Slovinky dali moc bodov, vdaka tomu to bol tesny zapas. Nemeni nic na veci, ze Baric bol podpriemerny tip a zasluzene skoncil tak, ako skoncil. O Lisec som vedel, ze bude hrat (nevedel som len "kolko minut" - odhadujem som nejaky zlaty stred, t.j. okolo 20) a to bol jeden z dovodov, ktory ma presvedcil zahrat Baric under (okrem toho, ze minuly zapas excelovala a pritom jej hlavnou ulohoum, ktoru zvlada skvele, je dirigovat hru a zbierat kvanta asistencii (co zvladla aj dnes, kedze Slovinkam to padalo, najma z kraja zapasu).

Ratal som trochu s tym, ze Oblak bude robit pre Slovinsko to, co Zandalasini (brat to na seba, byt jasnou streleckou hviezdou s cca 20 bodmi - hral som over na MB) + podkosove duo a ked to pojde, Baric sa do strelby tlacit nebude. Problem bol, ze Slovinky branili v podstate 4 hracky, vedome (bolo nutne zdvojovat Meesseman - keby tak neucinili, Belgicanka ich znici), pricom Allemand zostavala uplne volna. To znamena, ze Allemand zakoncovala podstatne castejsie, nez by realne zamyslala (pred zaciatkom zapasu, bezne zakoncuje), co znamena, ze casto chybala v obrane/nestihala sa vracat rychlo z utoku do obrany. Slovinky, ked mali moznost, okamzite trielili vpred a Baric, ako skusena hracka, ten priestor takisto musela z casu na cas vyuzit.

Na strane druhej, aj vdaka tomu, co som napisal, tu hranicu skoro prehodila Prezelj - co by bol ultravyjeb (rychle 3 fauly, v polcase 2body na konte; po polcase v podstate len body "z nicoho", resp. z belgickeho nedorazu v obrane - suboje o loptu 50na50/60na40, ktore dokazali prehrat, lopta sa dostala k Prezelj (vzdy k nej ...) a kedze bola bez obrany, tak trestala. Kedze islo "o nulove peniaze", tak to vyslo (ten zasadny rozdiel oproti Sottane/Dabovic a dalsim menej dolezitym pripadom z dni nedavno minulych).

A na odlahcenie ... ked mas v zapase 2 strely, tak 7bodov asi nahodis ...

https://pixel.nymag.com/imgs/daily/selectall/2017/02/09/09-roll-safe.w710.h473.2x.jpg
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.07.2019, 11:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70226306804&idb=1134185&hash=8a8bf926&t=dGlrZXQgNTkgemEgMzUmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Jovanovic/Vanderwal/Vieru/Allemand su "hlavne" tipy, v tesnom zavese Handy/Palau a potom rozne overy (tie, co su v tomto kombiku patria k tym lepsim, t.j. nema ich MB s lepsimi hranicami).

Inak do overu sa mi paci aj Elin, Halvarsson, Petrovic, Brooks, Ndour, ciastocne Meesseman, Mestdagh, ciastocne Belyakova, Johannes (dokonca ju ani Tipac nevypisal), Turner. Ale su to overy, takze ... avsak plati, ze min. na MB (zvaca o bodik, niekedy aj o 2-3) je to viacej hratelne (z pohladu tipu, z pohladu podania uz je to horsie, ale zasa su 4 zapasy, takze to ako-tak ide).

///

A hram Belgicko. Mam to zahrane za 4u, pricom 1,5u na dnesny zapas proti FRA (okolo @3,0), 1,5u na top2 na Tipsporte (@4,0) a taktiez vitazstvo na celom turnaji za 1u @7,5.

Belgicanky tu maju ten isty tim co pred rokom na MS (kde ziskali 4.miesto, rok predtym na Europe bronzove). Ja viem, ze som ich kritizoval za nasadenie proti Slovinsku, lenze ako dobre pripominaju na webe Eurobasketu, doteraz boli Belgicanky v novej pozicii - v pozicii timu, od ktoreho sa vela caka, timu, ktory je pravom favorizovany. Na to Belgicko a mnohe hracky nie su zvyknute a tak ako im sedela uloha cierneho kona MS, tak im favorizacia trochu zvazuje ruky.

Lenze dnes sa to otoci - Francuzky su tie, ktore suverenne presli lahuckou A skupinou, tie, ktore by sa mali revansovat za prehru z QF minulorocnych MS (65-86) s dnesnym superom. Lenze Francuzky su na turnaji bez troch dolezitych hraciek (Ciak/Tchatchouang/Michel), min. z pohladu rotacie, maju novu hracku (Americanku Hartley), ale ta ich nutne lepsim timom nerobi.

///

Aby som to vysvetlil trochu komplexnejsie - pred turnajom som realne rozmyslal nad vyhrou BEL, lenze @5,5 mi prislo malo, bolo to hranicne, vedel som, ze su sucastou skupiny smrti atd. A teraz mam @7,5 a pritom sa nic velke neudialo ...

Aha, 2 prehry v skupine smrti a napriek tomu postup z 2.miesta? Kde je problem? Ak to rezultuje v pavuka, kde sa pred finale vyhnu triu RUS/SRB/ESP, tak im musim gratulovat.

To, ze hrali o zapas viac? Lenze Belgicanky sa nepohli za cely turnaj z Belehradu ani o milimeter, na rozdiel od timov ako ESP/FRA, ktore hrali skupinovu fazu v Rige. Je to klucovy faktor, kedze nie je standardne, aby sa jedna cast turnaja hrala na severe Europy a druha na juhu. Takze plati, ze Francuzky budu hrat v Belehrade svoj 1.zapas, Belgicanky uz 5.

Belgicanky si po minulorocnych MS na Francuzky budu verit - nebola to tesna vyhra, bola to ukazka sily. Maju totozny kader (jedna zmena u hracky, ktora je tou 12. - platilo to pred rokom, plati to aj teraz - a teda do hry nezasahuje). Ano, situacia je opacna v tom, ze BEL pred rokom postupili zo skupin z 1.miesta (rovnaky format) a FRA isli cez dodatocne osemfinale, ale minuly rok tu nebolo nic a la cestovanie cez pol Europy.

Zaroven je otazkou, ci je take vyhodne hrat zapas v nedelu a dalsi vo stvrtok, toboz po lahuckej skupine, ktora FRA nemohla ani trochu preverit. BEL zaroven nie su tim, ktory by hral s 5-6 hrackami a vobec nerotoval, takze zapas nevyse v tomto smere nevnimam ako vylozeny minus, aj ked vacsim minusom asi bude, ze vsetky 4 zapasy boli velmi tazke.

Avsak, ani narocnost zapasu nemusi byt nutne len jednostranna vec, t.j. zrejme nevyhoda. Preco? No pretoze Belgicanky ako celok mali len velmi kratucku pripravu. Mestdagh, Meesseman a Allemand sa k timu pripojili az pred par poslednymi previerkami pred ME a tak svojim sposobom narocna skupina D sluzila ako "priprava". Vysledky tomu odpovedaju, ale pripominam - bola to skupina smrti a taka skupina je o cistom preziti, co Belgicanky zvladli. Dnes zacina iny turnaj a vsetko predtym sluzilo len ako "pripravna faza" pred tym najdolezitejsim. Belgicanky dostali tazke zapasy, nezvladli ich idealne, ale co je podstatne, su v hre, maju dobry los smerom k finale, FRA naposledy na velkej akcii zdolali a dnes nebudu v ulohe favoritiek, co im moze len a len pomoct.

V pripadne SF na nich caka prekvapenie ME - bud HUN alebo GBR = budu obrovske favoritky. Mam z toho zapasu trochu strach, preto to hram, ako to hram. Ono medzi @3,0 a @4,0 nie je velky rozdiel - tazko povedat, ake velke budu BEL favoritky proti tymto dvom superom, ale asi to bude niekde na urovni 1,25-1,30 (x3 a sme niekde na urovni 4, tesne pod). @7,5 by sme asi zasa dostali, ale tazko odhadovat, kto z tria SRB/ESP/RUS sa dostane do finale. @7,5 je krajsi kurz nez @3,0, dava nam to nadej aj do buducnosti, kde argumenty takisto hraju v mnohom v prospech Belgicka a zaroven sa to da, prinajhorsom, poistit.

Ak to budu ESP = budu mat za sebou tazke kombo zapasov RUS/zrejme SRB pred finale. Ano, ak dnes SRB postupia, bude sa toto SF hrat skor nez to druhe = mala vyhoda pre finale, lenze BEL/FRA dostanu za superky tim z druhej vykonnostnej kategorie typu HUN/GBR, takze tolko k vyhode. Proti ESP maju Belgicanky co vracat, kedze s nimi prehrali zapas o bronz pred rokom na MS. Zaroven plati, ze ESP su na turnaji bez svojej liderky - Alby Torrens. To je presne typ hracky, ktora sa vyziva v situaciach, ked timu tecie voda do topanok, nemoze dat par minut kos a ona zoberie na seba aj tazku strelu, ktoru premeni. Toto ESP v time chyba - mala by to suplovat Xargay, ale inak sa hra, ked ste len alternativou a obrana si vas vsima o trochu menej, nez ked ste tou hrackou, ktoru si berie prva obranarka vaseho timu.

Ak to bude SRB = plati pravidlo, ze dvakrat sa tazko zdolava kvalitativne podobny tim a vieme, ze SRB porazilo BEL v skupine (pisal som o tom, ze to polahky mohlo byt naopak a mozno je pravdou, ze BEL jednoducho chceli skoncit na 2.mieste a vyhnut sa napr. ESP v SF - len spekulacia, ale ten zaver bol trochu zvlastny).

Ak to bude RUS = najmenej pravdepodobne, ale rozhodne mozne. RUS nema taku sirku a Belgicanky maju zbrane na to, aby spomalili podkosovu hviezdu superiaceho timu. Ak sa to podari (je to tazke, ale ide to), potom maju BEL z polovice vyhrane. Zaroven plati, ze proti RUS by BEL boli v pozicii favoritiek vo finale (aj kurzovych) = lahko by sa istilo, toboz keby viedli pocas neho o 5-10bodov.

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 4.07.2019, 19:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Takze ME budu minusove, pekne. Ked nemate za cely sampionat trochu stastia v situaciach, kde ho najviac potrebujete (alebo preboha aspon nemat pech) a pritom toho trafite dost a dost (alebo ten svoj standard), tak sa musite pytat - preco zasa ja?

Allemand over je pozitivum po ruskej komedii, aj ked ono to spolu suviselo len ciastocne a prehra cez OT? Ten basket mi fakt nechybal, aj ked zvlastne situacie sa deju aj inde (min. sa to nedeje tak casto s kurzom @3,0, ale o parnik vyssim).

Vecerny zapas ma nezaujima a budem prekvapeny, ked sa v sobotu budem extra hrat s basketom (radsej MotoGP - tam sa to sice tiez trochu zadrhlo, ale aspon nemozem v globale povedat, ze za neuspech moze len absencia stastia, aj ked klamal by som, keby som povedal, ze ho v poslednom case dostatok (vid Toba ako exemplarny priklad).

///

Na MB mnoho akoviek zabila uz okolo obeda Turner, co ale patri k tomu (pri 4 zapasoch si clovek moc nenavybera, ked moze z kazdeho hrat v akovke len 1 a zaroven potrebuje mat v nej aspon 3).

Tym, ze nevysla tesne Xargay, tak to clovek berie o to lepsie (na MB), kedze tie zvysne 2 akovky, co prezili, mali zhodou okolnosti v sebe Ndour. Dalej si nepamatam - s mojim stastim urcite Johannes, ale ako hovorim, je mi to viac-menej jedno (nebavime sa o potenciale 500 eur+, nebodaj vyssom).

Na Tipaci ste skazu Vieru videli. Allemand ciastocne potesila a ciastocne nie (stale som ju mal v akovke s Jovanovic - takze by nebolo od veci, keby to aj ona hodila vecer).

-450, za cely sampionat tak -100, odhadom. Clovek s tym nic nenarobi. Je to len dalsia ukazka, pre vsetkych, ze tipovanie je tvrde a aj ked ste o hooodne popredu (s myslenim, ktore funguje, to jedine sa v plnej miere potvrdilo, zas a znova, pri strelcoch v kratkodobom turnaji), tak s jednou SK (ktora to este vypisuje "proti vam" - o tom, ze (vylozene) dobre, o tom by som pomlcal), uspech to nezarucuje (a mozno ano, ale riskovat 3k na strelcoch kazdy den, ktori su nanajvys priemerni, to s tym radsej seknem - hrat sola mohol v Tipaci (mozno 1.den, co zasa je trochu ine riziko) len clovek, ktory nenavidi svoje peniaze).

///

Zajtra tu snad standardne hodim rozbor, ktory je prakticky hotovy (DL Lausanne). Dnesna tycka, co sa tyka vypis na Tipsporte, stala za prd, vsak zajtra uvidime aj tuto cast rozboru a pochopite (alebo nie, ked ste nevideli kurzy, ale len vysledky, ale tak to mozno vysvetlim neskor).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.07.2019, 8:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/5mb28e80

PS: Trochu som si prispal a zrazu vidim, ze ponuka uz dlho nebola vyzivnejsia (faktom je, ze zasa zlozenie disciplin a celkovo mnozstvo napadov svedci o opaku)

100m = a ocakavane nic, vid rozbor, kde sa stretava polovica pola zo Standordu (hacik je v tom, ze o 5 dni neskor sa stretava znova, len na inom kontinente) a pole tych, ktori by toho mohli nejakym sposobom vyuzit (ci uz elitny bezec proti Gatlinovi alebo priemer proti zvysku) .. hmm, v podstate neexistuje ... Kendal/Burrrell do akovky je max. mozneho

110m H = dnes nemozem machrovat, ze viem, ako presne vyzerali kurzy po vypise (u mnohych disciplin) a toto je jedna z nich; faktom zostava, ze nic ma vylozene neoslovilo natolko, aby to patrilo kamkolvek (hrat do akovky prekazky nie je rozumny krok a zaroven dufam, ze Pinna mozno prekvapi (a mozno nie) a vypise nieco lepsie, min. ciastocne (Ortega/Roberts napr., prip. aj ine h2h - @2,3 vyzera lepsie nez @2,16)

1500m = ponukali sa Jakob/Filip a Jakoba som zahral proti Souleimanovi (a aj dropol kurz, prekvapivo - a to som ho hral pred chvilou, takze to o nicom inom nebolo); @2,5 mi prislo fajn (a neviem, ci nebolo aj lepsie, by som sa opakoval), 2,27 by som ja uz nehral, ale princip zostava + uvidime, co Pinna

200m = neobsahuje ulet s Wilsonom, takze ono to vyzera, ze muzske behy, ktore vypisali skor, ma mrziet uplne nemusia ... zvysok je sed a bieda a zahral som si Guliyeva v dvojakovke @2,31 proti Brownovi (Brown bezi 100m necelu polhodinu pred 200)

400m H = znova, nediamantova disciplina, so znamym sme sa bavili, ci si myslim, ze nieco vypisu, ja som odpovedal, ze tak 3 h2h Magi/Rodger/Hussein a napokon je toho hromada (tym som presne myslel, ze ponuka siroka, zial na nevhodnom mitingu); plan bol antiMagi a napokon som ho zahral s Campbellom @2,5; rozmyslam aj nad Bencosme/Campbell @2,71 a keby nebol Talian v 1.drahe, urcite to skusim ... takto to vyzera ako hlupy napad a asi zostanem pritom, co mam (zial, Rodger je podchyteny dobre, dokonca az mozno trochu preceneny - faktom je, ze na kazdeho ma sekundu zo vzajomnych subojov a s Magim snad tiez - Stockholm??)

5000m = ak ma nieco teoreticky mrzi, tak 5000m, kde nejako logicky vyplyva, ze na Haile Bekeleho boli proti Baregovi (to ma zaujimalo) a Kejelchovi (to uz menej) krasne kurzy; @2,36 aj tak hram, ale uz to nie je solo (pri takmer istote, ze tam bol kurz cez 3, co by bolo krasne solo)

800m = McBride ma prilisny kredit pri fakte, ze naozaj nikto netusi, ako rychlo sa pobezi (chyba elitny vodi, Abda ma nepresvedcil, chyba konkurencia, vacsia, pre Korira a tak McBride by mohol mat v zavere problem (ak sa pobezi 1:44-1:45 s Tukom, minimalne a mohlo by byt aj horsie)

Dialka = samozrejme ovar, je to sice vypisane solidne, ale je to pod 8,5m, co by skocit dnes Kubanec mal; potom skusam proti Manyongovi po zraneni (Gayle/Samaai - pricom Samaai vyzera byt na Tipaci tiez trochu dropnuty, z toho vyplynul Gayle ako lepsia volba - pre oneskorenca)

Tyc = nic ma vylozene neoslovilo a @2,2 na Wojciechowskeho som napisal uz v rozbore, ze hrat nebudem a tych priemernych Europanov, ktori neboli v USA (Nemec/Francuz) pomerne dobre odizolovali (co uplne neprekvapuje, kedze nie su 1.liga so zvyskom, aj ked mozno "prekvapi", ze nie su vypisani ani s bratmi)

100m = zenske behy som asi tak akurat stihol - uz boli vypisane, ale zjavne len chvilku a oproti tym muzskym sa tu dalo nieco zahrat; urcite Ta Lou/White a aj so Schippers (a ja jej verim aj na win, ale v tomto smere si pockam na Pinnu - po Stanforde je 100 zien viac nez zmatocna); proti Kore som rozmyslal (nadhodnoteny vykon z Chaux-de-Fonds), ale obidve superky su zatial vylozene mimo + jedna bezala v USA (a biedne), takze ... treba povedat, ze hratelne to bolo, ale so zavretymi ocakmi (a ak hovorim bolo, tak to plati, kedze to uz droplo)

200m = tu uz proti Atcho sa hralo daleko jednoduchsie; zial, podobne ako pri prekazkach, Yongli Wei v 1.drahe je hratelna, ale je to krajne nevyhodne; takze som volil radsej Vaicule (kde som vysvetlil, ze zrovna jej 8 by prekazat prilis nemala); ano, stale verim, ze vyhra Thomas, ale 1,84 proti Jodie nevyzera ako tip, ktory by som chcel hrat (to uz radsej @2,3 na jej celkove vitazstvo, co sice nikde nebude, len vysvetlujem, ze Gabrielle ma v sebe skrytych niekolko rizik a ja by som bol rad, keby mi ich SK zaplatila, co @2,3 by splnalo a @1,84 nie - je to tip, ktory patri do blaznivej akovky a k tipom podobneho razenia - napr. aj yongli wei/atcho je presne to iste)

400m = vypisana blbost s Botlogetswe/Swiety @1,8, ale to uz islo raketovo dole (podobne ako Ta Lou/White); Seyni so Sherickou, tiez jednoduchy tip na Seyni + solidny kurz nad 2,5, takze sa mi to hralo dobre; samozrejme, da sa hrat aj proti Okolo, ale hovoril som - dala cas pod 51s, nedavno a blizia sa Trials, takze ... aj ked bezi z 8.drahy, co nebude pre nu uplne idealne

400m H = nic ma neoslovilo; je tam mnoho tipov na baze "myslim si, ze to takto dopadne", ale zaroven clovek vie, ze to nema ani stipku hodnoty a zrovna na prekazkach sa moze pokazit vselico; budeme hrat tupo proti Russell len preto, ze je z formy a nepostupila na MS z domacej Q? Vysvetlil som, ze ona uz nemusi ladit formu k MS, moze to rozbalit na mitingoch a dat si za ciel napr. finale DL (nema sancu ho vyhrat, ale princip je jasny); Spencer je az prilis dobre vypisana, tam hodnotu nehladam, naopak za @1,65 sa da zahrat Shamier, lenze nie je to tip, kde by som nasiel nejaky jasny argument (nema to kurz, su to 2 Americanky, ktore sa obidve pripravuju na Trials, maju podobne moznosti, resp. Little o trochu vacsie, ale to ukazuje aj kurz + Little nie je ani zdaleka symbolom konzistentnosti na prekazkach)

800m a kurzy "kolem dvou" ... popojedem

Gula = znova, Ealey/Thomas-Dodd clovek moze zahrat s tym, ze Stanford bol ulet, lenze nehrame @2,2, ale @1,6, cize je to vylozene nazorovy tip, ako dopadne zavod, nic hodnotne, nic take, kde by sme boli popredu; zial, Dubitskaya s nezmyselnym kurzom proti Schwanitz, to som zaspal, cim netvrdim, ze by to vyslo - je to proste super jednoduchy tip na podanie s obrovskym kurzom a aj preto nemohol vydrzat dlhsie ako 5 minut (a analyza od nejakeho dmnta musela priletiet snad este skor = retazova reakcia a pad rychlejsi nez u dolara v roku 2008); ani Roos tam nie je zakomponovana, znova len h2h na vlastnom piesocku so zavodnickami, ktore za morom neboli

Ostep = nieco mam, ale cakam na Pinnu, aby som sa jasne rozhodol (zatial sa to nehybe, nikto nic zaujimave nehra, max. vam tu potom dopisem, co a ako + mate rozbor, ten je pri ostepe top)

Trojskok = zahrana akovka z overov na najlepsi vykon (aj ked su to vysoke cisla, cakam dnes velku show); okrem toho mam tiez v oku nieco, ale tiez uz cakam, kedze ked tam bolo nieco lepsie, uz to tam nie je a ak to prezilo doteraz, malo by to prezit aj dalsich x hodin)

Vyska = uplny ulet nevidim a na hranie @1,5 moc chut nie je

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.07.2019, 10:25 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70226380590&idb=1134185&hash=59c217e0&t=dGlrZXQgNjQgemEgNDAmZXVybzsgPw%3D%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70226381125&idb=1134185&hash=171203af&t=dGlrZXQgMjQxIHphIDM1JmV1cm87ID8%3D%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Pre tych, co odo mna radi pytaju kombiky ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.07.2019, 16:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Este su tu nejake nedoriesene veci z rana + zopar zalezitosti, ktore sa objavili "z nicoho" (citaj Dexter, prip. spartan poblaznili svoju "skupinu").

Ostep - cakal som, co Pinna v otazke vitazky; ponukla lepsie, zahral som lepsie (aj ked som nebol prvy, kolega ma v opene predbehol), ale plati, ze @4,0 na Shiying Liu staci.

a akovky ... v case, ked som pisal, sam som nemal zahrane nic; zaroven som sem hodil davno-pradavno kombiky, kde tie tipy, ktore som neskor zahral aj solo, su ... hram Winder/Gleadle 1 & Shiying Liu/Barber 1 (a k tomu este nieco) a tiez hram 2-ako Hussong/Barber 1 & Laasma/Gleadle 1. Potom mam aj niekde Tugsuz proti Barber, ale to uz je za drobne na sledovacku. Hram Tugsuz win/top2 @17,0 a @7,0 - v h2h som sa jej vyhybal, vid rozbor (proti Barber len taky doplnok k inemu rizikovemu tipu); Tugsuz ten potencial ma a v ako som pisal, z tohto pola naposledy "vyhrala" (vitazna Cinanka absentuje); je to ten klasicky styl favorit/outsider, kde Cinanku som vybral ako niekoho, komu verim na vyhru, ma stale velmi solidny kurz a k tomu tradicny outsider, kde naklady su relativne male, v mojom pripade dokonca kombinovane aj s top2 (t.j. mozem brat na oboch) a to vitazstvo skvele pokryva mozny neuspech Cinanky (pred rokom to bolo podobne, ked Cinanka neuspela a porazilo ju ceske prekvapenie)

///

Trojskok - tam znova vidite ten tip - Peleteiro/Saladukha 2. Pisal som, ze Saladukha ma oslovila svojim vykonom v Osle a zaroven prekvapila (vtedy mozno neprijemne, kedze som hral snad nieco proti nej, spatne ale prijemne, ak budem hodnotit len cisto jej vykon). Peleteiro doma v Huelve vo vybornych podmienkach ultradaleko nelietala a pri tomto tipe viac-menej vyuzivame jej "hype" z haly, kde skocila cez 14,70 (a porazila aj Saladukhu); v trojskoku dokonca startuje az 11 mien (Grekyna sa tam objavila, z nicoho nic), takze zostihlenie pola po 3 pokusoch je zradne (a teda sa vyhybam roznym 1,6, kde "by mala, ale ..."

A skusam aj top3 @7,0 - co sa zda byt trochu cez ciaru, ale uvidime ...

///

Novinky? Nafukli Gajanovu (aj ked ta sa zasa trochu vyfukla) - @2,42 je fajn min. do akoviek (dvojakoviek, ziadne vacsie experimenty nedoporucujem), pricom podobneho materialu je tam habadej (vid moj druhy kombik je presne o tom - kurzy niekde medzi 2,0-2,5).

A to iste plati aj o Iuel/Sprunger. V rozbore je o Sprunger (dokonca aj o dueli s Iuel) popisaneho dost a dost. Ked bezite len tesne pod 56s v Chaux-de-Fonds par dni pred tymto mitingom, je to "vazne" - a to vazne nie je myslene v dobrom; jednoducho Sprunger nie je tam, kde v minulosti byvala v tejto faze sezony a ani si nemyslim, ze by na tom takto byt chcela (lenze tie zdr. problemy ju zjavne zbrzdili); Iuel je neznama, ale zatial sa historicky osvedcila a toto je vylozene tip do 2-ako (pokojne s Gajanovou, ktoru som chcel pri @2,6 hrat solo, ale za @2,42 ma chut trochu presla).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 5.07.2019, 23:20 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Napokon dobre, ale ...

Po vcerajsku (posledne tiperske sklamanie/minus) a po Stanforde (posledny miting - po dlhom case minusovy) to chcelo sa vratit do starych dobrych kolaji. To sa podarilo. Ano, stale je v plane mat perfektny miting (do konca sezony DL), co sa uz, uprimen, nezadarilo, ale mozno dnes bolo dolezitejsie sa vratit naspat do solidnych plusovych cisiel ...

... a taktiez sa poucit zo Stanfordu. V Stanforde to bola kombinacia zleho usudku (Jamajka) a nevhodne zahranych tipov (prilis vela zaviselo na urcitom mene, ktore, zial, sklamalo a neda sa uplne povedat, ze by to nedavalo zmysel ... po dnesku ale znova plati, ze to sklamanie bolo neocakavatelne dokonca v pripade, ze zohladnim "jamajsky" faktor - ShaCarri bezala 11,15 ...).

Keby som to hral dnes ako v Stanforde, tak som o 1k bohatsi, minimalne (aj ked ciastocnou pravdou je, ze mimo 100/200/400 zien tam toho moc nebolo - do akoviek, samozrejme). Ale ako v Stanforde by som to chciet hrat nemal a ani nechcem, je to len taka recnicka uvaha, pricom v Stanforde bol primarny problem vo vkladani 1,3 doplnku s Daniels (dokonca aj tam, kde ten kurz uz bol mierne dropnuty a predstavoval viac rizik nez mozneho navysenia toho zvysku, co sa na tych tiketoch nachadzalo).

Dnes bolo vsetko odseparovane - sposobil to neskorsi prichod k ponuke, v podstate prave vcas, kedze aj tu boli tym najlepsim (z pohladu akoviek a v podstate aj celkovo) zenske sprinterske behy.

O technikach som mal nejaku predstavu, ale uz v rozboroch bolo citit, ze ked nam nedaju toto a hento, tak sa bude vymyslat velmi zlozito. Zaroven platilo, ze drviva vacsina technik bola zalozena na spekulacii a spekulacia nie je dobra pre nizke kurzy a ked nie je pre nizke, tak su to sola/dvojakovky, nie nejaky material do vacsich akoviek za vacsie peniaze (ako vhodny doplnok k behom).

///

Pred mesiacom som mal mitingy, kde som sem prisiel a napisal som, ze som si vedomy, ze som mal aj trochu toho stastia. Dnes? Dnes nemozem tvrdit nic ine nez to, ze som mal velku smolu.

Co som hral za sola (retrospektivne) ...

Magi/Campbell - vysledok? na stotinu rovnaky cas a PF v moj neprospech (prehra o tisiciny ...) = na kurz okolo 2,5, nie zle ...

Seyni/Jackson - velka pohoda

Seyni to win - na Pinne jasna sprava, ked si clovek mysli, ze dnes Seyni prvykrat s prehladom pobezi pod 50s (a ma potencial bezat do konca sezony okolo 49s) - vysledok? nic bolestivejsie sa uz do konca mitingu stat nemohlo (skvely tip a chybalo ... mozno keby zacala finishovat neskor a nedala tak Naser sancu na odpoved v poslednych metroch zavodu ... je to smutne aj z dovodu, ze pracne spozorovane miesto na mozny zisk je nenavratne stratene a peniaze som z toho ziskal ... male, zasluzil som si podstatne viac (co narobim(e))

Shiying Liu to win (resp. ako celok aj s Tugsuz) - ostep nefungoval a zial, stava sa to nemilym pravidlom (a chce sa povedat, ze techniky vobec nechodia) ... ostep produkuje chaos, ten je vitany (z toho vznika hodnota), ale ked chaos strieda dalsi chaos, tak trafit sa do dobrych tipov je zlozite ... resp. je to zlozite, ked ponuka na Tipsporte, na 1.pohlad bohata, nema v sebe zakomponovane kurzy 2,5+ ... potom je otazkou, ci bolo mudre hrat kurzy 1,6-1,8 do akoviek = min. bolo mudre to hrat samostatne, nikam to prilis (mimo kombikov, ktore sluzia na to, aby sa tam dalo vsetko "suce", nie nutne ultrahodnotne) netlacit, nekombinovat s behmi atd. Ostep zasa na uvod nepotesil, zasa som na nom nechal 350-400 eur a pritom znova mam pocit, ze v podstate to fungovalo, len nie s mojimi menami (tie moje myslienky, k tomu dodane, tie sa nezurocili a napr. pri Tugsuz by som rad hral kohokolvek proti nej za kurz 2,5-3,0, ale ten som nedostal, takze musela vyhrat varianta "skusim, ze to bude znova uspech"

Saludukha/Peleteiro - sice trojskok tiez uplne nepotesil, kedze po 1, nevysli obidva overy (aj ked mali obidva, sam nechapem, preco sa nelietalo este dalej ... plati, ze aj v trojskoku, aj v dialke bolo vela problemov s rozbehom - Echevarria mal jediny podareny pokus, Ibarguen mala zaistovak a k tomu uz len jeden (a aj to stacilo na prekonanie), Rojas mala snad 2 a aj tak boli relativne daleko (ale pre relativne vysoku hranicu to bolo stale o par cm malo), ale tento tip bol skvely - cim netvrdim, ze to bolo bez komplikacii, ale tie neboli sposobene kvalitou tipu, len sirkou pola a vedomim, ze preslapy v dialke/trojskoku patria (takze sa muselo pockat na 3.pokus Saladukhy, ktory to hned rozhodol)

Demireva/Kinsey - to najlepsie, co sa napokon podarilo na Pinne; v rozbore moj vysneny h2h, ktory som ocakaval a ktoreho som sa dockal s tym, ze ludia fungovali podla jednoduchej logiky (videli, ze Kinsey/Demirevu v Osle dala, Demireva odvtedy neskakala - Kinsey je favoritka, hrame ju ...). To znamenalo, ze aj ked som zahral pekne kurzy (a najprv som si tento h2h ani nevsimol), tak kurz stale mierne rastol (= po novom som trochu prilozil). Tip fungoval skvele a zvladol aj nestandardny styl Demirevy pri vynechavani obvysky (skoci-vynecha-skoci-vynecha).

Roberts to win = znova, fajn tip (alebo "zahrat sa to muselo", aj ked to nebol ideal - vid rozbor), nepredviedol cisty zavod, napriek tomu nebol az tak daleko (aj ked toto na 110m H nepovazujem za vylozenu smolu - 6 stotin je dost a necisty prechod prekaziek je sucast prekaziek - nezakopol na predposlednej a ani nic podobne, co by uz pech bol)

Korir to win = asi najhlupejsi tip, co som hral ... a ani nie tipom samotnym, skor faktom, ze po vypise dropol kurz, ja som to uz mal nakliknute a zrazu hlaska, ze kurz dropol z 1,8+ na nejakych 1,76 ... za taky kurz som to hrat nemal a trvat si na tom, ze 1,8 alebo nic ... zahral som to a prehral som (svojim sposobom "zasluzene" - bol to trest; ano, nezahral by som to a v pohode by vyhral (ocakavany scenar), lenze tipovanie je o kurzoch, nie o nazoroch

Gayle/Manyonga = do tretice vseho dobreho ... 813/813, prehra na 2.pokusy, pricom Gayle sa cely zavod nemohol trafit do odraz a ked sa mu to podarilo, tak sa otocil vietor do proti (cely zavod mierne plusovy, pri jeho 6.pokus -0,9m/s); skvely tip, skvely kurz, ale uspech sa smolne nedostavil (nieco podobne plati aj o Samaaiovi, ale kvoli o nieco lepsiemu kurzu bola toto hlavna nadej proti Luvovi)

Kejelcha/Bekele to win .. Kejelcha/Cheptegei 1 = zjednodusil som si to a zahral som dvoch borcov za relativne nizke kurzy (nevedel som si predstavit vyhru niekoho ineho); keby som sa s tym trochu hral, resp. mal to spravne sebavedomie, hram len Kejelchu (je to v podstate trochu nasledok nezahrania Bekeleho proti Baregovi z rana (co som rad, ze nevyslo - v akovke to niekde bolo, ale snad v akovke, kde nevysiel aj ten 2.tip = idealna akovka, ktora ale uz dopredu bola vnimana ako nepravdepodobna/zlozita na uspesnu realiziu); niekto moze tvrdit, ze vyhra Kejelchu bolo stastie (Gebrhiwet zacal oslavovat "vitazstvo" 400m pred cielom, t.j. si myslel kolo pred koncom, ze je koniec), ja tvrdim, ze by ho bez problemov dobehol, resp. keby to nenastalo, tak vyhra podobne suverenne (len by sa rozhodovalo v tradicnom uprku nie na 600m, ale na 200-250m; zaver Kejelchu z ineho sveta pri fakte, ze bojazlivo reagoval na blaznivy nastup Hagosa (ktory si myslel, ze mu zostava 200-300m, nie 600-700m) a aj napriek tomu vedenie voci baliku udrzal (ti zasa sa divili, kam sa tak skoro vybral Kejelcha v navaznosti na Hagosa).

J.Ingebrigtsen/Souleiman - pekne, velmi pekne a v plnom rozsahu naplnilo moju ciastocnu spekulaciu/ciastocnu informaciu/ciastocne celkove vnimanie potencialu Jakoba (ktore nie je skryte, len sa zdalo, ze sa trochu nie a nie naplnit na uvod sezony - ciastocne kvoli zdr. problemom)

.... sola ma drzali nad vodou, vysla vacsina + 3 "vyjeby", ktore neboli vyvazene podobnymi, avsak stastnymi momentmi. Tieto 3 tesnotky mali dokopy hodnotu 1,35k.

Bol to opak Stanfordu, kde za malo vychadzali pokusne sola a zrutili sa hlavne bezecke akovky (kvoli SAFP), pricom tu tie pokusne veci nevychadzali, lenze ani neboli brane ako sola (Guliyev bol len v akovke s Bekelem (a potom v kombiku, ale to je presne uloha podobneho kombika - dat tomu sancu a ked to nebude slapat, prehra sa minimum); kvoli dropu nebola solo ani Gajanova - niekde 2-ako s Iuel, niekde s Echevarriom over - nic z toho nevyslo, ale moc to nestalo, co je "ideal" neuspechu. Ano, Echevarria bol trochu bolestivy, kedze zabil 2 bezchybne akovky spolu za vyse 500 eur, ale ked uz nevysla predtym Rojas, tak sa s tym dalo zit (dalsia z akoviek, kde bol Kubanec zakompovany).

Jednoducho to bol miting, kde som nerobil zavazne chyby. Usudok je zvycajne dobry vsade, len obcas sa do toho vtesna draha chyba, ktora zabije ine dobre tipy do akoviek. Dnes tomu tak nebolo a tak aj napriek nejakych smolnym momentom, sklamaniu z ostepu, 2z3 underov v pokusoch (Spotakovu som nehral) som viac-menej uspel. Chybala tomu nejaka ceresnicka - mozno by stacila Seyni ako vitazka, cim by naplnila urcitu etapu badania, skumania, podchytenia a naslednej idealnej realizacie. Nieco podobne chirurgicky pripravene a vyargumentovane sa zasa nehlada (pocas sezony mitingov) tak lahko, aj ked snazim sa ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 6.07.2019, 9:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70226454111&idb=1134185&hash=40b75bc8&t=dGlrZXQgNi4wMyB6YSA0OSZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70226454445&idb=1134185&hash=cde13264&t=dGlrZXQgOS40MCB6YSAyNiZldXJvOyA%2F%0A&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Toto nie su tipy? Dnes nemam cas (resp. prave teraz prilis nie) na obsirnejsiu odpoved/vysvetlenie, ale aj k tomu sa dostanem (ked uz prisla taka otazka od niekoho noveho).

Po stvrtku to hram tak "aby sa nepovedalo", takze planom je dat dnes do toho 150-200 eur (maximalne), co je vidiet aj na tom, ze dobri ludia dropli Allemand (a mozno dobre, kedze zrazu bolo zrejme, ze nepatri do hlavnej akovky, naopak do vedlajsej je skoro "jedno", ci je tam kurz 1,82 alebo 1,65).

Na MB maju aj doskoky/asistencie pre SF zapasy, co tam uz svieti od vcera, ale ako-tak sa k tomu dostavam az dnes (ale stale plati, ze je nutne to kombinovat so zapasmi o 5.-8.miesto, resp. so zapasmi o olympijsku kvalifikaciu (prvych 6 postupuje).

///

Nie su tu tipy? Mne sa zda, ze je tu tipov stale rovnake mnozstvo, resp. snad este viac, pretoze to ma zrazu volnejsiu strukturu, nemusim riesit, co pridam "do tipov", najma nemusim tym stracat cas a nicit si nervy, ktore mam len jedny.

Blog je zaroven ferovejsi - zrazu "neberie" ten, kto prvy pride (nie nutne), ale ten, kto sa snazi, ten, kto nad tym premysla, ten, kto sa snazi aj na sebe pracovat. "Copy and paste" mozno kedysi fungovalo, ale teraz su moje moznosti obmedzenejsie a tym rastu naroky na vasu zaangazovanost.

A ak tu aj nie je tato chut (co uprimne nechapem - tipovanie je o tipovani, snahe najst tam nieco sam (s pomocou mna, ktory doda "informacie/nazory/vysvetlenia), docielit pocit, ze som tu SK dobehol a samozrejme, vo vysledku, aj nieco vyhral, ked to robim dobre na pravidelne baze).

///

A ano, su tu aj tikety - kto nechce riesit nic a chce "tlacit" cokolvek a zahrane akokolvek s vidinou vacsej vyhry, je to fajn varianta. Kombik nikdy nebude niecim, co mi ma prinasat dennodenne vyhry (ono je to presne naopak, min. dovtedy, kym sa to vsetko nezide a kombik vyjde ... dokonca aj ked sa to nedeje, ma tento prvok svoj zmysel, vid hram nieco, co by som mozno mal/mohol hrat solo, ale na solo to jednoducho nie je az tak dobre = je to nazorovy tip s nejakou zakladnou myslienkou, ktorej ale chyba nieco na kurze (a moze byt dovodom drop, moze byt dovodom fakt, ze ja sice chcem hrat proti jednemu, avsak zrovna nie s tym, koho vypisali ...) neexistuje.

A na druhej strane su tu tikety, ktore mi ulahcuju zdielanie tipu. Robia to hromadnym sposobom, da sa to okopirovat na tiket, nieco vyhodit, zahrat z toho solo, cokolvek. Ja nikomu nekazem, co ma hrat, kde to ma hrat a ako to ma hrat. Chce niekto hrat sola na props v baskete? Nech sa paci, bol by v pluse, gratulujem mu. Lenze ja tento sposob tipovania nemam rad/nezdielam a mam k nemu svoje dovody. Aky by pre mna malo zmysel davat do tipov nieco, co sam nerobim/nehram? Aky to ma zmysel, ked pridavanie tipov je strata casu a cinnost, ktora je tak nezmyselna/neprijemna/nelogicka v mnohych svojich aspektoch? A davat tam 3-ako, ktore mozem ukazat? Pisal som, ze jedinym dovodom, preco to robit, boli pekne statistiky, ktore ale mam (a vzdy som mal) + zrovna tam davat 3-ako funguje na baze - 3krat to tam clovek da, vyjde to povedzme 1krat, potom to tam nehodi a v danom dni vyjde vsetko (a ze to tam nehodi je takmer istota, kedze nic otravnejsie nez vypisovanie akoviek (co je zaroven moj bezny sposob tipovania, viac-menej nutnost, ale za tie roky aj vyhraneny styl, nieco, co ma vystihuje).

///

Preco tu nedavam rozbor den pred mitingom? Pretoze ma to (min. potencialne, ale zial aj realne) poskodzovalo. Ja nezijem z blogu, zijem z vlastnych tipov, takze tento extremne priatelsky naivny pristup musel, logicky, zmiznut.

Predstava, ze budete mat vzdy to, co mam ja, ta je sice krasna, ale absolutne nerealizovatelna. Stavalo sa, vo vysledku, ze som to nemal ja a nemali ste to ani vy. Teraz? Sam to vnimam, ze sa to zlepsilo - u mna v nejakych smeroch urcite, u vas, moj subjektivny dojem, je to rovnake (uz min. z dovodu, ze nezrazam kazdy kurz, uz len niektore - vid Saladukhu by som zrazil sam, v minulosti, teraz? @2,71 tam svietilo od rana do vecera.

A tym sa dostavam k zaveru. Toto je blog, ktory, samozrejme, dokaze vidiet aj "jednoduche tipy", ktore vidi Dexter, spartan, horlivi analyzatori na Tipsporte za par netov ..., ale ... toto je zaroven blog, ktory vidi aj za roh, ktory prichadza s vecami, ktore spominani ludia budu hrat za tyzden/za mesiac, ked uz bude vsetko jasne, avsak kurz bude polovicny/tretinovy - jednoducho povedane, pre mna nehratelny a z mojho pohladu pre kazdeho normalneho tipera nehratelny. To, ze fair kurz vyjde, nebodaj podkurz, s tym sa mozno da tipovat a ked ste narodeni pod stastnou hviezdou, tak mozno dokonca roky rokuce, lenze ja som sa pod nou nenarodil (znova, aj tato skutocnost ma 2 pohlady - tym druhym je, ze najvacsim stastim je logicke myslenie, ktore som ciastocne dostal do vienka a ktore som sa vzdy snazil zdokonalovat), co je zasa vase stastie, kedze dostavate produkt, ktory je iny, specificky a najma o level lepsi nez kdekolvek inde.

Na atletike mam realne edge az k 50% a tato vyhoda oproti SK je najlepsie vidiet pri citani rozboru. Znova, niekomu sa nechce (jeho problem) ... ale aj ked sa vam nechce, stale dostanete viac nez mozete dostat napr. u Dextera (a ano, po mesiaci si prejdem jeho argumentaciu, najma pri tych zvlastnych tipoch, ktore vytvaraju hodnotu ... to, ze ma pri nich zvacsa viac stastia nez rozumu je druha vec, ale s takym pristupom by som bol v prehladom v minuse (nie je to teoria, je to "kratkodoba" prax).



UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.07.2019, 5:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/suldu64f

Tak a tentokrat sme na jednej lodi (ponuka sa len zacina objavovat) ... Samozrejme, ked bude mozne, napisem viac (zatial, uprimne, nie je moc o com, resp. neviem nic viac, nez ked som to pisal).

PS: Zatial to nie je ziadna slava, alias minule mozno neboli velke ocakavania, ale aspon ponuka to zachranovala, dnes to vyzera, ze to bude dvojite KO.

Ostep: bavi ma len under na Kirta (zahral som v akovke s underom na Lasitskene), zvysok total nezaujem

Vyska: Lasitskene a skoncili sme (Licwinko 3.favoritka, na Murillo prilis nizke kurzy, aby to malo zmysel hrat na nu, co plati aj proti nej - najma s odpadom typu Simic/McDermott)

Tyc: Lisek vypisany OK, z coho nejako vyplyva, ze cela ponuka je OK.

100m H: Zrazu posledny zavod nezaujem a Clemmons je favoritka proti Ali/Nelvis; ziadne Europanky a celkovo kurzy kolem dvou na prekazkach medzi tou paticou (Americanky bez Keni + 2 Jamajcanky) - to ma fakt nebavi ...

200m: Pruser uz bola Okagbare, ale aj tak je 6 h2h tragedia. Miller-Uibo/Elaine 1 & Schippers/Daniels je jasna akovka a ani nemalo zmysel cakat (toboz ked vypisali naraz len 2 zenske behy a napr. nie 400m H, co je zahada, resp. nestandard oproti minulym mitingom ... co plati aj o fakte, ze zeny vypisali skor nez muzov.

PS2: Faktom tiez je, ze uz na Tipaci nie som neznamy (ani s tym druhym uctom - viacej schvalovania nez kedysi ...), co znamena, ze ked chcete mat to, co ja, musite byt rychlejsi (dnes ste tu moznost dostali); samozrejme, bavime sa o tak jasnych tipoch ako Schippers/Daniels - tam nam moze pomoct len uzitocny idiot, ktory si to v hlave pospaja trochu inak (napr. na zaklade SB).

PS3: Z hovna bic neupleties a na dnesnu produkciu Tipsportu to plati do bodky.

400m H: Ak uz nieco bolo mimo (McLaughlin len ako mierna favoritka (podla kurzov) voci duu Spencer/Hejnova), tak zrazu sa to nedalo vyuzit, kedze jedina dobra vec do akoviek, zenska 200, bola vypisana v iny cas (co je nestandardne z pohladu nedavnej minulosti, kde kratke zenske behy isli pospolu a kratke muzske takisto); zaroven nic vylozene pouzitelne do podobnej akovky proti Clayton, ktora pobezi v 1.drahe premierovo v Europe - do vysokopravdepodobnej akovky ... Russell ako favoritka, pricom ju Clayton zdolala na hlavu na jamajskom sampionate, to uz same osebe nevyzera dvakrat vabne; v Lausanne az prilis trapna Carter; Sprunger, ktora nestartovala v Luzerne, aj ked na tom nemusi byt vo vysledku nic zvlastne (len medzi DL nechcela nasilu tlacit miting 2.kategorie).

Trojskok: Snad len napisem, ze "uvidime, co Pinna", pretoze to, co priniesol so sebou T...., ma v nicom extra neoslovilo (nie som prekvapeny, ale min. nieco solidne som mozno v kutiku duse ocakaval).

100m: Trend je taky, ze urcita skupina (spartan and Co.) hra zavodnika, proti ktoremu chcem ist = kurzy budu lepsie (Gillespie)

1500m: Nieco sa vymysliet da (Filip Ingebrigtsen), ale ani tu si nemyslim, ze by to bol tip pre mainstream (mam zatial zlahka ako Filip/Souleiman 1 & Vicaut/Gillespie 1)

800m: Aj tu som schopny zahrat nieco za vyssi kurz, ale aj to ma zjavne cas (Rotich/Tuka 2 alebo nieco na tento sposob, sam zatial presne neviem).

3000m SC: Bez zranenych Kipruta s Jagerom to nema ten pravy naboj; treti do partie zhorel ako fakla dokonca doma v Rabate a zaroven je zavodnikom, ktory ako jediny bezal po bajnou hranicou 8 minut; ten zvysok je velmi vyrovnany a v zavode bez dominantnych borcov moze v zavere vyhrat ktokolvek - co sedi, kedze celu sezonu sa to rozne nahodne premiela z jednej strany na druhu.

400m: Moja najocakavanejsia disciplina a nedostal som snad nic, co som si vysnil (nieco som uz logicky dostat nemohol, ale stale platilo, ze moznosti, kde urobit zasadnu chybu, je dost). Nestalo sa ...

800/Mila: Stredne trate zien - nevypisane, zatial, ale bolo by sokujuce, keby zrovna tu prisiel nejaky ustrel (je vobec mozny? Ajee by mala zvladnut 800 a bez Dibaby na Mili je Sifan vo vlastnom svete, kde pojde len o cas (vid tlacovka, kde povedala, ze chce bezat o 3-4s rychlejsie nez je jej PB, pricom o 2s lepsi nez PB je WR = chce bezat WR).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.07.2019, 22:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Je pozoruhodne, ake je to tipovanie nelogicke. Naozaj som si nevymyslal, ze 1, mnoho napadov zabili dva mitingy 2.kategorie z utorka, t.j. ani zakladne ocakavania, ze by v ponuke co i len mohlo byt viacero uletov (prip. veci, kde by to SK mali naozaj tazke a chyby by tak nutne museli prist), po utorku nemohlo byt realisticky naplnene a 2, aj ked ta vyhoda bola v mnohych veciach prec, stale mohli SK prekvapit, co sa nestalo, naopak oproti Lausanne sa vratili do standardu z Rabatu/Rima.

Preco nelogicke? No pretoze som vyhral viacej nez na mitingoch, kde napadov bolo viac/ponuka bola lepsia, len sa vzdy vyskytla nejaka drobna (alebo aj vacsia) chybka, ktora cele snazenie vratila o krok spat. Niekde to odvialo "nadstavbu", niekde zaujimavo rozbehnute akovky, niekde dokonca (Stanford) to zakladne, co som hral a zachranovalo ma vsetko okolo, aby som vobec neskoncil v hlbokom minuse.

Dnes to bol ten miting (tak dlho ocakavany), kde vyjde v podstate vsetko - nie je tam tradicny "vyjeb" a zaroven aj nestandardne dobre vychadzaju tipy bez akejkolvek hodnoty (nieco na sposob - je to za 1,6-1,8 a malo by to, v idealnom pripade, tesne vyjst - tymto dieru do sveta neurobite, ale ked to vychadza ako dnes, vsetko sa zda byt extremne jednoduche).

Ja som take tipy dnes prilis nehral. Su mitingy, kde ich prirodzene hram, ci uz ako 2-ako/3-ako za mensie vklady, resp. ako kombiky (prip. v kombikoch prienik top tipov, ktore este nestihli az tak dropnut a tohto druheho sledu, ktore nechcem hrat za vacsi objem, nie su vhodne na solo, ale zaroven si myslim, ze by mohli vyjst). Dnes ale bolo malo tipov, ktore by uz pred mitingom (pred zaciatkom zavodov - ked uz ma clovek vsadene, ma nejake ocakavania - co by malo vyjst v pohode (za normalnych okolnosti), co je vo hviezdach (ale musel som to hrat, resp. to bolo extremne hodnotne) a prave na konci su tieto nazorove tipy bez zjavnej hodnoty/s mnozstvom rizik apod.) pokryli stratu z tejto bezbrehej rozsafnosti.

///

Nie je to pisanie "s lutostou", len hovorim, ze bol to ten den, kde vyslo vsetko. Smutna cast tohto zdelenia je v tom, ze na strane druhej to naozaj nebol den, kde by sa pomerne "lahko' dalo vyhrat napr. 10k (cez nejake akovky/kombiky). Dnes som nehral kombik, pretoze jednoducho nebolo z coho.

Mohol zato vypis (vid spominane rozdelenie 200/400 a 400m H). Hnevat sa na neskory vypis strednych trati, to by bolo hlupe, kedze je to standard. Zasa ponuka vydala to najlepsie v zenskych sprintoch - Miller-Uibo/Thompson, Dafne/Daniels, McLaughlin/Hejnova(Spencer) a Hassan/Tsegay. Lenze 200m neislo realne kombinovat s 400m H a uz vobec nie s Milou. Dalo sa to hrat ako 2-ako, resp., ako som sam spravil, nechaval som si v zalohe Dafne/Prandini (resp. ani nie ja, ale bolo jasne, ze sa verejnost zameria na Daniels, pritom proti Prandini bol ten tip len o malo horsi ... a ukazalo sa, ze dokonca lepsi, ale o tom su drobne prekvapenia, ktore avsak nerezultuju hned do vyjebov).

To iste McLaughlin s duom Hejnova/Spencer. Proti Hejnovej 1,78 (to mi ani nezobralo, ale 1,7 ano a islo to okamzite dole a dole) ale proti Spencer za 1,55 drzalo solidne (kazdy bral to zjavne lepsie ... co v tomto pripade platilo, avsak len dovtedy, kym aj to prve nepadlo na kurzovu uroven toho druheho).

Pri Hassan uz bol obrovsky problem, co s tym. @1,55 na solo? Nie dakujem a keby som to takto skusal, nic by som z toho nemal. Zvysok ponuky davno dropnuty. Kombinovat to s niecim spekulativne hodnotnym? Lahko by sa mohlo stat, ze vsetko nevyjde a z navysovaku na Hassan nebudem mat nic (nestalo by sa prvykrat a zrejme ani naposledy). Takze niekde som vyuzil tip, ktory sa objavil a nebral som ho ako spekulativny bet, ale ani ako tip na vhodne solo (Clemons/Ali - nejaky dobrak to od rana posunul z dobre vypisaneho h2h - vid ranny komentar, ze vsetko sedi - tam bolo snad 1,75 na Clemons, povodne) a na nie zrovna dobre vypisany, kde je uz zrejma hodnota na Christinu. Do druhej akovky za malo som nahadzal podropovovane veci z rana (McLaughlin + "tuitovky" typu Ajee Wilson/Gardiner). Nebyt Dextera, bol by vyuzity aj Simbine proti Gillespiemu (kurz, ktory zacal navysovat spartan, aby ho zrazil Dexter - skvela spolupraca "hviezdneho" dua xD).

A tu nastala vhodna chvila zahrat rychlo aj akovku - hodit tam vsetko ako-tak pouzitelne a vyuzit navysovak Hassan (sem uz isli dropnute undery na Kirta/Lasitskene, Dafne, McLaughlin, ale aj Clemons, @1,67 z tyce na Valentina (co je presne vec, co sa hodi na takuto zufalu akovku ... a uprimne ich tam bolo viac, avsak, ako som hovoril, dnes nebola prilis chut ich hrat, resp. vzdy mi nieco prekazalo a nedokazal to kompenzovat kurz, aby som to vylozene musel hrat).

///

Na 100m by bol Simbine fajn za 1,8-1,9 a chystal som si ho prave pre tuto druhu vlnu (najprv to je hotove tsunami, ktore zmetie z prveho zemskeho vsetko krasne a zive; potom prichadza 2.vlna, ktora zaleje tych nestastnikov, ktori si mysleli, ze je po vsetkom a v slepej naivite sa zacali vracat na plaz ... aby prisla 2.vlna a dokoncila zacatu pracu), ale zasa nebola chut zverit tuto ulohu Rodgersovi (napr. kvoli mitingu v Lignane z 9.7.).

Russell/Carter - tiez solidny kurz, ale prekazalo mi, ze medzi 2 mitingami DL Russell zavodila aj v tom Madarsku. Chut bola aj hrat proti Clayton, ale ako hned rano vysvetlil - nevypisali, spravne, ziadne h2h elitneho tria s Clayton (nieco na sposob Spencer/Clayton za 1,4-1,5 ... co by do akovky putovalo okamzite ... napokon by sa ukazalo, ze to nebolo uplne ono a Clayton z 1.drahy pri premiera v Europe dokonca atakovala svoj nedavny PB z jamajskeho sampionatu).

Potom nestastna 400. Po prvotnom sklamani sa zacala faza, co s tym. Najprv som cakal na Pinnu, ci mi nahodou neponukne h2h, na ktory cakam (napokon Pinna vobec na 400m nevypisala ponuku, co nie je nahoda - Pinna obcas nevypise disciplinu, ktora sa velmi tazko vypisuje - vid v Stanforde to bola 3000m zeny s Hassan/Dibabou/Obiri).

Po 1, toto su presne discipliny, kde nie je nic zrejme, nic kvalitne a vzdy to ma velky predpoklad, ze niekto, kto je vazne mimo, vytvori tu chybajucu hodnotu. Stalo sa ... niekto dropol Jonesa s Janezicom (na Tipsporte boli 2 analyzy, mozno to bolo len o nich ... a mozno tam bol aj niekto dalsi (uz viem, ze nie Dexter, ten si tentokrat na paskal zobral ine pozoruhodnosti). Faktom je, ze zrazu svietilo na Janezica @3,03 a uz sa z toho nedalo vyvliect. Stale som cakal a tesne pred zavodom som ta hodil aj dalsie spekulativne 3+ kurzy - proti Sambovi (vid rozbor) a proti Kahmarimu. Kto videl samotny zavod, tak uzna, ze to som stastie moc nemal, resp. som to nie zrovna stastne zahral - pritom stacilo malo - Jones, ktory odbehol plnu 400, aby bezal len povedzme 200m a nestupil aj na opakovany start (pricom by rozhodne nic nepredviedol a prehral by); takto som v neistote, co by sa dialo, keby sa riadne 400 odbehla (Janezic zabehol slusne, aj ked nie famozne - ono z 1.drahy sa po opakovanom starte asi nic viac zabehnut ani nedalo); mat viacej proti Kahmarimu, nedopadlo by aj tak najhorsie, lenze to som zrovna nemal (aj kvoli Madarsku ... pre mna jeho slaby vykon/cas z Madarska nebolo negativum ako pre porovnavacov, pre mna to bolo "nieco medzi", na rozdiel od Jonesa, ktory mal az prave v Monacu svoju europsku premieru.

800m - min. som toho Tuku zahral, ale ustrachane a ono to velmi dobre vyslo (napokon som len zopakoval tip z Lausanne, ktory tam nevysiel - s McBrideom).

Zenska 800 a aj tu nejaky chytrak zjavne upravil kurzy a ano, tentokrat to naozaj bol Dexter. Goule zacala svietit za @3,03 proti Rogers. Pacilo sa mi to, ale nedokazal som sa nakopnut, aby som to zahral (pritom skvely tip, len som si nevedel povedat, ze "bud neries vsetky okolnosti, ries kurz" alebo "spomen si na tip, ktory si hral v Stanforde a odvod si dalsi logicky priebeh". Bud tak alebo onak, obidva pristupy by boli fajn, zial zvolil som treti - nechat tak. Ani toto tam rano nebolo - a nad 2 a cez 3 vyzera na 800m na mitingu obrovsky inak (cez 3 na 800m sa v globale oplati vselico s drobnym napadom, nad 2 to chce dokonaly argument, co sa podari najst tak 2krat za rok).

///

Dnes ani Pinna nepodrzala. Aj tam ale platilo, ze z mala som fakt uplietol bic. Hral som 3 veci, 5 stavok a vyslo vsetko. Gro tvorili spominane prekazky, kde vypisali pre mna prihodne duely - Williams (ktory som hodne hypoval v rozbore a ukazalo sa, ze pravom) a Clemons (tentokrat nebola dokonca s Ali, ale s Nelvis, co sa mi pacilo este o kusok viac). S Ali bola Danielle Williams. Zrazu som tak mal 2 h2h, kde nie je Janeek (ktora po Luzerne bola niekde uprostred, vid rozbor - katastroficky vykon/cas, ale vedomie, ze to bola velka europska premiera, ze v USA behala skvele a ze ten zavod v Luzerne jej totalne nesadol (kedze som ho videl live). A cuduj sa svete, aj kratke prekazky podrzali - dominatorka Keni Harrison a za nou spominane duo - vo forme behajuca Williams (kvoli jamajskemu sampionatu a aj kvoli tomu, ze jej "sampionat" sa o takmer 2 mesiace predlzil - potrebovala v Europe bezat, pre istotu, skvely cas - Monaco k tomu bolo idealnou zivnou podou). A Clemons, ktora v Madarsku zakopla o prekazku po skvelej prvej polovici zavodu (kde isla na urovni Keni Harrison). Utorku ani tak nepodlahli SK, podlahli tomu tipujuci (ci uz nakladali proti Janeek vo velkom (T....) alebo mali tendenciu skor hrat proti Williams/Clemons na Pinne (a aj na Tipsporte, vid Nia Ali).

So stastim som sa vyhol hre na Liseka na Pinne (dnes vypisovali prvu varku netradicne skor, nieco po 9 rano) - tentokrat pouceny z minuleho tyzdna som sa vyhol h2h pod 1,8 (s 1,8+ by som to zahrane mal). Faktom je, ze by som mal 2krat zahranu Licwinko s Kinsey (duel z rozboru) a nie len jedenkrat, kedze bolo jasne, ze povodne tam bol lepsi kurz nez 1,88 (a hrat 2.klik za 1,81 mi uz nedavalo ziaden zmysel). Nezahral som Chenga proti Vadlejchovi, to je asi tak to jedine, co na Pinne bolo zaujimave a nechal som to byt (2,25-2,3, nasledne to spadlo az k rovine, ale pozvolne, nie hned po vypise).

///

A k chybam? Zvladnut lepsie 100? V rozbore som pisal, ze Gatlin/Lyles su na rovnakej urovni a ze mozno skor Lyles, ale rozhodnu kurzy (presna citacia: "ale ja to vidim ako 50na50"). Co sa zmenilo od pisania rozboru? Cital som preview LRC a videl tlacovku - oboje malo negativny vplyv, resp. som zacal Lylesa vnimat (hlupo) ako vacsieho favorita, nez som racionalne mal. Zrazu som nad Gatlinom prestal rozmyslat - vedel som len, ze hrat Lylesa za 1,4 v akejkovek akovke je najvacsia hlupost (tento nazor mi niekde vo vnutri pretrval). Druhy bod je Oduduru - spominany znamy to berie spatne ako velku chybu (nehrat proti nemu Simbineho/Rodgersa s kurzami tesne pod 3) ... ja to za az taku velku chybu (ako pri Gatlinovi napr.) nevnimam. Urcite sa to malo/mohlo skusit, ale Oduduru bol vypisany viac-menej dobre. Nedostal statut co-favorita s Lylesom/Gatlinom (nieco na sposob ten treti tesne vzadu) a nedostal statut outsidera (co asi s tym SB nebolo realne). Dalo sa spekulovat, najma po tom, co parkrat odlozil svoju premieru v roli profesionala. Aj u neho plati, ze 1.start v Europe neukazuje kvalitu daneho zavodnika, ukazuje to len, ze je narocne sa okamzite aklimatizovat, narocne po tazkej a dlhej sezone v ramci NCAA, po sezone kompletne v USA, naskocit do rozbehnuteho vlaku, odskusat ako chuti byt profesionalom.

///

Dalsia zastavka - Londyn (20.-21.7.). Dvojdnovy velky miting, pricom za tie 2 dni budu obsiahnute vsetky mozne discipliny (a je jedno, ci budu mat statut diamantovy alebo nie). Osobne som zvedavy koho uvidime na mitingu zo zavodnikov z USA, resp. v akom pocte (o tyzden po Londyne zacinaju Trials a tuhy boj o 3 miesta na MS v kazdej z disciplin).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.07.2019, 5:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/jgzs6478 ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 20.07.2019, 8:23 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70227677239&idb=1134185&hash=41bd3e35&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

100m ... vypisuju napokon na celkove, nie na jednotlive SF; tak ci onak je to velka bieda, bez Traceyho a pri fakte, ze zaujimavi borci su v 2.SF, podla mna nemozno hrat ani toho De Grassea za 1,82 proti Blakeovi (co hra spartan a jeho grupa, zjavne, podla poctu vsadenych tiketov)

400m H ... dropla sa len tendencna h2h Lattin/Magi a to este v case, ked k tomu nic do akovky nebolo (za 1,63 do akovky by som to mozno hodil aj ja, ale asi nie je moc co lutovat, po pravde); mal sa zahrat na skusku Lattin/Robinson za kurz skoro 3, ale je len cisty valuebet 50na50 (alebo 45na55, to uz necham na kazdom)

5000m ... vid analyza LRC = Hagos bezal v Hengelu pred par dnami etiopske Trials na 10 000m a tesne vo finishi porazil Baregu/Kejelchu. Otazkou je, ci je 2,6 dost na zahranie Jakoba na 5000m, resp. ci aj na unaveneho Hagosa ma Jakob (ten si chvali svoju formum, ale zasa je to 5000m a na mitingu, takze trochu tip do neznama). Ponuka sa aj Rhonex, kde je zasa strach, ze na 5000m to na ciste tempo neurve ako na 10 000m/na ceste apod. 5000m na drahe bezi prvykrat, avsak to platilo aj v Rime na 10 000m a ... lenze na 10km na drahe ta pozicna hra skoro neexistuje, ked ste o parnik silnejsi a ked ste silnejsi, na tempo vsetkych znicite ... na 5000m to bude podstatne zlozitejsie

800m ... Korira proti Amosovi ... chcel by som vacsi kurz, takze cakam na Pinnu; dobrobinec analyzoval Roticha proti Korirovi, cim naklonil dobre vypisanu stavku do polohy "vhodne do akovky"

Dialka ... Bramble/Jefferson, vid rozbor. Nic viac, nic menej.

Trojskok ... hranica je vysoko a 17,75 sa neskace kazdy den, dokonca aj ked C.Taylor ... nema tu hlavneho konkurenta (Claye) z posledneho obdobia, v Londyne je zimsie; je to tesne, ale principialne je to under

Ostep ... Spotakova a to iste + minule nebyt 1.pokusu, tak nehodi ani tolko (znova, je to principialne dobry tim, ktory moze polahky nevyjst, coho som si dobre vedomy = rozhodne to nehram za velke prachy - je to fajn do 2-ako s Taylorom, do nejakych vacsich akoviek, prip. kombikov)

100m H ... nahadzal som si tam nejake h2h do jednej akovky + vybral Danielle proti Queen ako nieco, comu verim viac (ano, su to prekazky a je to 1,55, takze to takisto uplne neprehanam); hram Herman/Seymour 1; Roleder/Neziri 1; Camacho-Quinn/Britton 1 ... ale je to taka sranda akovka)

200m ... proti Biance s kymkolvek a skoro za akykolvek kurz, ked to trochu prestrelim; proti Jamajcankam s Dobbin, lepsie je hrat, zrejme, proti Calver-Powell, vid rozbor

400m ... viac-menej vsetko proti Swiety - McPherson je drziak, Laviai by mala byt doma viac nez dobra (takze toto pouzivam do takych istejsich akoviek v kombinaciach s Dobbin, resp. skor proti Biance na 200m) a potom tu je LeRoy ako drobny valuebet ... kurz nie je taky obrovsky + LeRoy je trochu v neistej ulohe, kedze 400m v Europe pobezi prvykrat po domacom sampionate (trochu riskantne, ale kurz/superka je fajn)

1500m ... podobne ako muzske dlhe prekazky - Kontanze asi hratelna, ale nie je to nic, nad cim by som plakal + Barysevich zboznujem a Konstanze po minulom roku ma trochu horku prichut, takze tak

Tyc ... asi som nedostal uplne to, co by som chcel, takze pockam na Pinnu a potom uvidim, ale supervec v ponuke nie je, o tom som presvedceny







UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.07.2019, 5:24 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://ufile.io/8b785m3p

Zda sa, ze moj ucet je trochu na konci so silami ... (na Tipsporte, samozrejme)

100m ... dnes prekvapivo zacali so zenskymi behmi; pri 100 je ten problem, ze je v podstate nemozne hrat h2h 2.SF vs 1.SF = lahko hratelna je len SAFP a aj to hrame proti domacej hviezde ...

3 kvalitne zavodnicky su v 2.SF a laka hrat proti Dafne/Ahoure, ale je to strukturalna blbost (da sa hrat nieco na sposob vcerajsich prekaziek - pocitovo to tam nahadzeme, h2h cisto zo 100 a uvidime, co sa udeje, pricom ocakavanie je nulova a pozitivny vysledok bude skor na baze prekvapenia. Swoboda/Pinto/Lansiquot je zlozita trojica, kde hrat proti Britke sa trochu chce (kvoli Chaux-de-Fonds), ale zaroven si clovek mysli, ze ona je schopna podobne bezat aj v Londyne; Swobode clovek az tak neveri, ale zasa ma nedavny SB lepsi nez Pinto, ktora vyzerala skvele; proti Gine je hlupost hrat, pretoze ma zasa najvacsi upside z tejto 4 a povodne behavala viac 200 (cize dvojstart by mala zvladat s prstom v nose). Vsetko su to uz prilis zlozite tipy s nejasnym zaverom, s pochybnym kurzom a castokrat proti zakladnym pravidlam, ktore mam stanovene.

400m H ... najma sola proti Hejnove, ale to ma viac-menej cas (vzdy treba prve riesit veci do akovky s kurzami 1,4-1,8 ... ja som si dal do akovky Rushell/Carter, aj ked to nie je uplne hviezdna zalezitost (Carter prave v Londyne ziskala prekvapivoy titul MS pred 2 rokmi)

800m ... a Bisset, ale podobne ako SAFP ... je to hranie proti domacim Britkam, co je trochu zradne + kurz okolo 1,5 na 800 (vid vcerajsia hlupost s Korirom)

5000m ... Sifan, rozhodne (aj ked beha toho tolko a rozne distancie, ze mam trochu obavu, aby z toho nebol "Amos", ale hrat sa to musi); a hodil som si niekde aj Obiri (2 top zavodnicky nemozu byt proti zvysku pola za 1,5+ v h2h)



UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.07.2019, 7:46 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70227766413&idb=1134185&hash=7940d068&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Nestiham to ani vsadzat ...

110m H ... snad len Cinan Xie niekam do akovky proti Francuzovi, ale nie je to nic extra

200m ... nestihol som proti Francisovi (spekulativne) a zahrat som stihol len Burkea proti Aldemirovi (ano, musel som trochu otocit nazeranie ... Burke kvoli tomu 20,45 sa z favorita stal outsiderom); hram aj Brita NMB proti dalsiemu Cinanovi s menom Xie

400m ... Pip Dejvo, ktory musi analyzovat okamzite poklad, ktory vypisali (Jones proti Sambovi, ale najma proti Bloomfieldovi); proti Bloomfieldovi sa musi skusit rozhodne Gaye a zahral som aj sparinga s podobnym osudom Allena; Gaye/Janezic som do akoviek pouzil taktiez

Mila ... Kerr/Wightman 1

Dialka ... som si to setril do akoviek a niekto mi to zhodil z 1,65 na 1,58 ... ano, je jasne, ze hovorim o Proctor/Nettey (s Ugen su vacsie rizika, o tom som uz xkrat pisal, ale malo by vyjst aj to)

Disk ... Malachowski/Weissheidinger, ale za 1,6 to nie je uplne ono

Vyska ... Protsenko/Sawe 2 (aj tu som cakal, kym toho vypisu viac a mozem kombinovat a niekto mi to zhodil, takze aj ja mam "len" 2,08)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 21.07.2019, 11:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ohladom MS v plavani ...

https://swimswam.com/

Analyzy kazdej discipliny a pomerne bohate diskusie ku kazdej session (dnes som sa tam isiel pozriet po tom, co som rano zo zaznamu rychlo prebehol rozplavby a pozeram a vidim, ze je tam uz cez 700 prispevkov (samozrejme, je to ovplyvnene tym, ze v USA je pri rozplavbach poobedie/vecer).

Problem MS v plavani nie je len dejisko (korejske Gwangju), ale aj fakt, ze FINA si od televizii pytala udajne nekrestanske peniaze a Eurosport a BBC povedali rezolutne nie. Napriek tomu sa kurzy na bet365 objavuju, ale to pokrytie aj SK nebude az take, ake by za inych okolnosti mohlo byt.

Po druhe, mam posledny ucet na bet365 (zasa sa to tak divno pospajalo a toto je vysledok), takze to s mojimi planmi k MS moze mat velmi rychly koniec (alebo aj nie - zrovna toto teraz neoplyvnim).

Takze to je take strucne zhrnutie - neistota ohladom moznosti ako-tak si vsadit, problematicke sledovanie sampionatu (ono to nie je az taky problem, kedze od 3h v noci by som rozplavby live asi aj tak nesledoval ... takto rano vstanem, zapnem svedsku VPN a pozeram na SVT, prip. nemecku a na ZDF (SVT je pre mna lepsie na zaznamy a ZDF live, kedze nemecky rozumiem podstatne viac nez svedsky) a ine casove pasmo.

T.... ocakavana bieda (ked som zhrnil okolnosti) - opisuju z Unibetu, kurzy ponizuju ako to len ide, h2h par, top4/top5 a la Nike minuly rok tiez nemozno ocakavat (uvidime, ci v Nike ano, v najblizsich dnoch - aj keby som si to nemohol vsadit, hodim sem napady/inspiraciu, ked bude zaujem). V podstate to prinajlepsom bude na urovni minulorocnych ME a to sa bavime o MS ...

///

Dnes hram len AUS/USA vitazov stafiet, takze favoritov. Rozhodne nie za tie kurzy, co v opene vypisal Tipac (a takto to bude asi neustale, preto to bez betka bude zlozite ... ale to naozaj nie je prekvapenie). T.... je zasa jedina nadej pre nejake h2h, ktorych ale nebude moc (a dnes to nie je o nich - len 4 finalove discipliny, z toho 2 stafety, to skor hovori do buducnosti). A Nike, ked motyka vystreli, tak top4 (a ked zacne opisovat z ineho zdroju, vypisovat skor ako T.... ... jednoducho, ked to budu robit a la ME 2018).

To len taky uvodny nastrel, finalovy blok bude kazdy den zacinat o 13h naseho casu.

https://www.zdf.de/sport/zdf-sportextra/schwimm-wm-2019-livestream-live-21-juli-schwimmen-beckenwettbewerbe-tag-1-102.html
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.07.2019, 10:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

2.den:

Na uvod, co som zahral (zatial) ...

Margalis/Omoto 1 + Hosszu/Pickrem 1 (kedze nejde kombinovat z jednej discipliny poradie a h2h) + McKeon/Wattel 1 + Wilby top3 + Proud/Zhilkin @4,54 1,5u

Shiwen Ye top3 + Hosszu to win + McKeon top3 + Wilby/Koseki 1 @5,32 0,75u

///

Uprimne tam nie je nic moc extra (ked nemame ani top4 a la Nike, co bol vzdy zaujimavy material do akoviek), ale nejake sledovacky k prenosu sa poskladat daju.

Verim McKeon, ze bude druha, ale ten kurz nie je uplne zazracny, resp. Kanadanka je rocnik 2000, extremne talentovana a aj ked nezaplava to, co vcera, bude sa to manko zmazavat tazko (ocakavam, ze sa stretnu niekde na polceste). Na jednej strane Kanadanka plavala so Sjostroem, ktora ju vytiahla k skvelemu casu, na strane druhej vyzerala Australcanka, ze ma v hlave 3.usek "zlatej" australskej stafety. McKeon obhajuje striebro z MS 2017. Idealne h2h s Kelsi Dahlia, ale s Wattel za 1,4 ako doplnok je to v poriadku (problem je, ze je to 1,4, s Dahlia by bolo 1,65 napr. ... stacili by 2 1,65 a bola by pekna akovka aj za vacsi peniaz, nez je toto).

///

Hosszu dokonca vynechala ranne rozplavby na 100m znak, co znaci jedine - snahu zaplavat WR vo vecernom finalovom bloku (dnes plava, co nie je uplne bezne, len jeden jediny zavod - toto finale).

Paci sa mi z toho pola Ye Shiwen a Americanka Margalis. Problem je, ze nemam nic proti Kanadanke Pickrem a kurzy na 2 zavodnicky @2,0, resp. @2,25 na top3 ... moment prekvapenia to v sebe moc nema. Cinanku ma Unibet napr. za 1,72 s Omoto, co by som hral velmi rad (napr. s potencialnou h2h McKeon/Dahlia). Cinanku si viem predstavit na 2.mieste, Americanku taktiez a celkovo 2.-4.miesto moze byt nahodne zoradene z tejto trojice; povodna favoritka na 2.miesto, Japonka Ohashi (striebro z MS 2017) nevyzerala vobec presvedcivo, Britka SMOC sa tiez nezda, ze by sa vratila o par rokov spat a nasla stratenu vykonnost, kde dokonca konkurovala dominantnej Hosszu.

///

Jedine, co sa mohlo vcera vecer (ked to vypisali na bet365) hrat na win, to bol Dressel (zachytil som @2,1, ale vcera som toho mal plne zuby, nebolo to s cim kombinovat (zvysni traja dnesni favoriit su opodstatnene favoritmi a kurzy su 1,1 a menej). Teraz sa to javi ako chyba, zahrane som to mohol mat a zrejme aj mal ... ale je to sprint, stat sa moze vselico, Santos/Govorov je dvojica WL/WR do tohto zavodu (majitel WL sa sice po SF zmenil, je nim uz Dressel, ale "len" o 3 stotiny) a Dressel napr. nevyzeral tak dominantne a presvedcivo pri vcerajsom 1.useku americkej stafety (este stastie, ze sa tak vytiahol Zach Apple na tretom a narodny hrdina USA a vzor velkeho bojovnika Nathan Adrian urobil presne to, co robi uz desatrocie - odrazil napor Rusov a relativne v pohode doviedol stafetu k zlatu).

Hram Prouda, aj ked viem, ze 50m motylik je neolympijska disciplina a tak zavodnici, ktori preferuju v inych sezonach 50m motylik, sa pred OH viacej presuvaju k 50m volny sposob, resp. 100m kvoli stafete. Stale ho ale radim pomerne jasne nad rusku dvojku Zhilkina; samozrejme, sprint a h2h s 1,5 ... nie je uplne ono, ale to vlastne cela akovka zlepena z takychto kurzov.

///

Peaty a 2s diera. Projekt 56 sa podarilo naplnit v najrychlejsom moznom case a dnes je teda otazkou, ci 56,88 stlaci este nizsie.

Druhou otazkou je, ako sa to posklada za nim. Bielorus Shymanovich v SF vybuchol a vobec nepostupil do F; trochu prekvapil Cinan Yan Zibei, ale je to take tesne, ze ktokolvek moze v podstate brat 2.miesto; povodne som v tej 2.akovke chcel dat naplno top2 Wilby, ale potom som si to rozmyslel; tazko sa mi hra proti "domacim" = Cina, Japonsko, Australia a tato cast sveta, ktora ma miestne casove pasmo za domovske (plus nejaki Rusi, ktori sa narodili v azijskej casti). Wilby ma biedne starty a z toho vyplyva aj jeho nie prilis kvalitna prva 50 ... avsak ta druha 50, to je zasa obrovska zbran (inak je to specialista na 200m); ocakavam, ze do hry sa vlozia aj obaja Rusi, ktori vcera uzatvarali finalovu 8 postupujucich zo SF. Asi si zahram 4F h2h na oboch vo vypisanych h2h - Chupkov/Balandin a Prigoda/Wilson.


UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 22.07.2019, 21:59 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Plavanie sice rad tipujem aj "zadarmo", vid pred 2 rokmi anabaza na 1xbete, ktora dokonale vystihuje prvu cast suvetia, ale uz menej, ked cakam nieco a nedostanem takmer nic.

Teraz hovorim o subehu veci ako nulove televizne pokrytie (najma v Britanii, ale aj u nas, kedze 1, T.... opisuje plavanie zo zahranicia; 2, a ked je zahranicie bojacne, T.... rozhodne nebudez za toho odvazneho), ktora napr. vo vysledku znamena "nulovy livebetting". Nejde o to, ze by som to chcel tipovat po 50m finaloveho zavodu, ide o to, ze limity su aspon dvojnasobne oproti prematchu (ak nie viac).

Druha vec je moja hlupost a zasa je za tym skryta hnusna cyklistika. Samozrejme, moja hlupost, ale na cyklistiku a este to dopadlo tak, ze som nieco vsadil, dostal hned limit a ta vec sa nielenze nedala vyplatit, ale este vobec nevysla (ja vsadzam cyklistiku, len ked nefunguje a naopak - v skratke vysvetlenie, preco tu nie je nic z TdF + fakt, ze KotM rozhodne neboli podmienky ako v minulych 2 rocnikoch). Ucet s dvojitymi limitmi, skvely zrovna pre tuto situaciu s plavanim (bez livka - co som vtedy nevedel, resp. max. mohol len tusit) a ...

///

Dnes vyslo vsetko (s jednou vynimkou - Chupkov ... co sa da stale brat ako vsetko), co je sice pekne (ale zrovna nepotrebujem potvrdenie, ze tipovat plavanie viem ako malokto ... samochvala, ale tentokrat namieste), ale moc velku vyhru to neznamenalo ... z roznych dovodov.

Hrane len drobne hluposti a este za asi o trochu mensi vklad. Samozrejme, stale plati, ze tie tipy neboli nic extra - z kurzov 1,4 len tak lahko 4+/5+ kurz clovek nezlozi a pri 4-5 tipoch sa riziko chyby predsalen zvacsuje. Vacsou chybou bolo nezahrat nic tzv. "navyse" - Cinanka top2 @4,5, spominany Wilby @2,5, ktoreho som v akovke dokonca mal, ale potom som netradicne vycuval.

Samozrejme Dressel, ale tam som chybu uznal uz vcera vo vecernych hodinach (a bolo spravne to nikam nehadzat do akovky za 1,65 na T...., to by som rad dodal ... tu je zial len nad @2,1 na bet365).

A aby toho nebolo malo ... bet365 trochu prekvapivo vypisali kurzy uz niekde pred 16, t.j. v podstate par desiatok minut po konci "vecernej" finalovej varky zavodov. Ako to vyzeralo? Kurzy som videl, ale taktiez som videl, ako mi to mizne pred ocami a zjavovat sa to zacalo tak cca pred hodinou ...

Povodne kurzy, aby bolo trochu jasnejsie ...

400m FR muzi - Yang @1,2 ... Rapsys @10 ... Lewis a Scott @11
100m BK muzi - Xiayu @1,2 ... Murphy @10 ... Rylov @11

Alebo nieco velmi podobne (mohol som sa pomylit v tych 10,11, ale najskor to bolo presne takto ... zensku 100 znak som snad nevidel, prsia tiez nie ... ale pri tom prvom som na strane Kylie (aj ked 1,2-10 by sa na superky mozno zahrat dalo ... fakt netusim, co tam mohli vymysliet, ale asi to tiez stalo zato, ked vidim tie 2 muzske zajtrajsie finalove discipliny).

Samozrejme, Cinani su favoriti, ale @1,2 a superi 10+? To v ziadnom pripade. Tym chcem povedat, ze tych cca 600 eur (375 mam limit) by bolo neistych, resp. by limit bol asi istejsi nez samotna vyhra. To len spominam ako zaujimavost.

Sucasne kurzy su uz spekulativnejsieho charakteru. A este som sa zabudol postazovat na nemoznost hrat plavanie tzv. "naplno", t.j. ako v 2016 pri LOH - hrat nieco pred rozplavbami, nieco po SF a nieco, co jedina moznost pri tychto MS (Unibet skoda slov, britske SK skoda slov, betfair a la prezlecena britska SK teoreticky, ale ani tam si nemyslim, ze by limity boli co i len trochu solidne aj pri novom ucte a rozhodne by ucet neprezil cele MS ako tomu bolo pred 3 rokmi pri LOH). Rylov nebol po rozplavbach medzi top5 zavodnikmi (ani som si radsej neotvaral na Unibete tu listu, aby som nevidel ten kurz na win a najma megavaluebet/tutovku na top3). Teraz je @3,75 na vyhru ...

///

Este k tej TdF, kratky navrat ...

Ked za tyzden tam vylozene nechate 4-5k na vyhrach, chut sa do toho ponarat a hrabat klesa na nulu. Zaroven plati, ze napr. situacia v KotM sa neda s minulymi rocnikmi vobec porovnat.

Barguila by som teraz mozno ani nezahral, rozhodne nie za 1,5k. Lenze vtedy som nemal vobec bet365, na Sbobete sa ukazala TdF, mali lepsi kurz nez kdekolvek inde na tento tip, prekvapivo vysoky limit a aj ked kurz nebol nic extra na relativne dlhodoby tip (7-10 dni), argumentov pre a minimum proti (mimo rizika fatalneho padu v tych 7-10 etapach ...) bolo tolko, ze sa to hralo same (stale plati, ze hlavne popostrcenie bola zufala situacia s moznostami si niekde plnohodnotne vsadit).

Alaphilippe bol skvely tip, v spravny cas.

Obaja jazdci su Francuzi, dost si podobni, kick a sprint na ziskavanie premii maju priam dokonaly, obaja mimo poradie (resp. bez zaujmu ist na celkove), poctive zbieranie od prvopociatku.

Na tejto TdF poctivo zbieraju body od uvodu ... v Lotte Soudal. Netyka sa to jedneho jazdca, ale skoro celeho timu. Wellens sice stale nosi dres a bojuje, ale nie je to vrchar, je to vylozene klasikar, ktory proti vrcharom nema ako vzdorovat (zbiera len body, ktore su lahko dostupne a malokto/nikto o ne nema/l zaujem).

Druha vec je, ze bodovanie premii sa kazdorocne viacej posuva ku GC jazdcom. A to aj takou "drobnou" zmenou ako bonusove sekundy na predposlednom stupani (ide tam pre sekundy a ziskaju aj body do KotM). To je jeden z dovodov, preco ma Pinot tolko bodov a pritom je stale v poradi (2.miesto s 50bodmi). Druhy dovod je prozaicky - stratil zbytocne cas na vetre, ma nohy a kym ich ma dobre, snazi sa toho vyuzit (utoci, tvori zavod a teda aj zbiera body na premiach).

Zostava 6 etap, z toho zajtrajsia je placka pre zostavajucich sprinterov, v stredu je to zasa posledna etapa pre unik, v ktorom moze vyhrat takmer ktokolvek. Od stvrtka do soboty 3 horske etapy v Alpach a na zaver klasika na Champs-Elysees. Poradie v boji o GC uz dlho nebolo take otvorene - slabsi Ineos/Sky, zivotna forma Pinota, komedia od JA (nie az taka ako od Voecklera, ale vysledok by mal byt na konci rovnaky) a Kruijswijk, ktory je v dokonalej pozicii, aby to cele vyhral (ak by som dnes tipoval, tak rozhodne jeho @10,0). To znamena, ze sa v Alpach bude bojovat a boj = komplikovana situacia pre unik. Samozrejme, Simon Yates, kto vcas zahral, by bol pekny tip (ale az tak pekny mi za @6,0 nepride ... urcite je to hratelne, rovnako aj @34,0 Ciccone ... aj ked nesledoval som, v akej je aktualne kondicii po pade + Giro v nohach, ktore zrovna treti tyzden TdF nerobia lahsim).

Simon Yates je GC jazdec, ktory mal setrit pre 3.tyzden ako topdomestik pre brata Adama. Ten sa ale uz v 2.tyzdni porucal z bojov o akykolvek solidny vysledok a tak Simon ma absolutne otvorene ruky (co v nedelu aj naplno vyuzil). Lenze v nedelu som riesil 1, atletiku 2, plavanie 3, asi este stale nie cyklistiku - golf/britske superbiky a 4, asi niekde tu je cyklistika ... kvoli plavaniu som nemal na ucte peniaze, takze som aj tu etapu pozeral len jednym okom a aby som sa zrovna cez vikend zamyslal nad sucasnou situaciou a vdaka tomu nasiel idealny moment/idealny tip napr. na KotM? Na to nebolo ani len pomyslenie.

///

A este teda jedenkrat (snad naposledy) sa vyjadrim k tej atletike.

To, ze si niekto predstavuje atletiku v podobnom vydani ako dnesne plavanie, to je sice, ja mu to neberiem, ale prakticky je nerealizovatelne.

Plavanie tipujem ja, ja a ja (a mozno par ludi, ktori by na Tipsporte analyzovali kurz 1,3-1,4 snad aj koniec sveta v roku 2050 ... co by som vlastne ani nemal nazyvat tipovanie). Inak povedane, tych zaskodnikov a nie zrovna logicky uvazujucich individui ma jednorazova sezonna akcia ako LOH/MS/ME v plavani pomenej, vlastne ziadnych, ktori by mali vytlak/schopnosti nieco zrazit (co sa potvrdilo uz aj dnes ... ano, mozno nejaku 1,4 zrazia na 1,37 ... co ked som to chcel dat do akovky za 1,4, dam to tam v pohode aj za 1,37 + plati, ze dnes to bol den, kde vsetko trvalo dlhsie, kedze vcera este plavanie nebola zalezitost cisla jedna a dnes to bola jedina a jasna priorita, co sa snad hned zajtra pozitivne prejavi v rychlosti spracovania tipsportackej ponuky).

Atletiku tipujem ja, zial Dexter (a jeho skupina, ktora to nasledne zrazi), zial spartan (a jeho skupina, ktora ...), moj nazorovy sparing (ktory tipy nikam nedava a je Slovak = co nezrazi sam, to ziadnym sposobom neznici = oproti prvym dvom skupinam je svaty, resp. na strane druhej nedokaze "vytvarat" nezmysly ... dropnem nieco, co dropnute byt nikdy nemalo a narastie, logicky, to druhe, ktore sa stane nejakym sposobom zaujimavym) a halda dmntov, ktori "pracuju" pre T.... (inak sa analyzy na SK ohodnotit nedaju). Dejvo, kubavos a podobny ludsky odpad, ktory nechape, chapat nechce a este sa citi urazeny, ked mu clovek nebodaj nieco povie (ja to ani neskusam, ale obcas v tomto smere nieco zahliadnem).

Takze ak v plavani (ano, ponuka je mizerna a za jeden den mame 4-8 disciplin, viac-menej zvacsa 4, ktore su individualne, mimo 1.den ... takze cakat podobne zazraky ako pri atletike nemozno) je nieco "zaujimave" alebo aspon "hratelne", nezisti to nikto, prip. ak aj zisti, rozhodne to nedropne. To znamena, ze mame more casu a more casu = premyslim si to, zahram si nieco a este to stiham hodit sem v ucelenej a jasnej forme (a bez toho, ze by sa tu objavili tikety - vysvetloval som, preco tu nie su).

Atletika? Vypisuje sa v blokoch, v drvivej vacsine pripadov. Bloky su zenske behy (sprinty), muzske behy (sprinty) a techniky. V sobotu to bolo techniky, zenske behy, muzske behy. V nedelu zasa zenske behy, postupne techniky (to trvalo a pritom boli len 3) a na zaver muzske behy. Obcas tie bloky nie su uplne koherentne, pocas tohto vikendu viac-menej boli, vid moja reakcia, ze nestacim to ani rychlo spracovat (a uz to bolo podropovane, resp. jeden z idiotov (Dejvo) tam mal nalepenu do 3-5 min. analyzu na Jonesa).

A co s tym mam ako robit? Mal by som jedno riesenie ... slovne spracujte "analyzatorov" na Tipaci, k tomu dohovorte Dexterovi a ja k tomu ako bonus prilozim spartana, dohodnuti? no, asi to take jednoduche nebude ...

Ak sa na pristupe tychto ludi nic nezmeni, potom ja realisticky nemozem urobit nic viac. Sucasna situacia je pomerne jasna:

1, pred mitingom par hodin (myslim cisty cas, nie ze zacinam par hodin pred zaciatkom mitingu) pripravujem "rozbor" - pri mitingu vo stvrtok zacinam niekedy v pondelok, niekedy az v utorok, dokoncujem v stredu

2, v stredu (den pred mitingom) je tlacovka, ktoru sa snazim si vzdy pozriet/vypocut + pozriem na LRC, ci tam je preview, ktora nasledne zakomponujem do rozboru (prilozeny link) ... niekedy sa pustim aj ja do strednych/dlhych trati, ale idealny scenar je ... techniky ja (to je istota, to nikto za mna neurobi), sprinty (to iste, pricom obcas sa nieco zaujimave objavi aj na LRC, najma z kuchyne Americanov) a stredne/dlhe trate (Londyn bol v podstate ideal - spracovanych 6 strednych/dlhych trati a nic viac, kedze americki sprinteri sa pripravuju na Trials)

3, vo stvrtok (v den mitingu) sa co najskor zobudit (napr. v Londyne zmaknute na jednotku), pozriet, ci uz je nieco vypisane (okolo 6:30 uz zvacsa nieco je ... v poslednom case, ked je 1.blok techniky, tak nie je prilis toho, cim by som vas inspiroval, ak to su nahodou zenske behy, tak som sa v nedelu hned snazil zdelit dojmy z ponuky a potvrdit informacie/nazory z rozboru. Na nejake vypisovanie nie je cas ... a zaroven plati, ze ja mam zahranych napr. 4-5 akoviek na podobnom zaklade (pomozem si nedelou ... Bisset bola vypisana s tromi superkami, vsetky 3 domace Britky, vsetky 3 s realnou rovnakou sancou ju porazit - par percent, nanajvys - takze do tej prvej hodi clovek najvacsi kurz, v takejto situacii, to ma tendenciu ako prve dropnut, takze v dalsich voli 2.moznost a 3.moznost mu este zostane na akovky, ked dovypisu aj nieco dalsie ... 100m tam bol jeden schopny duel - SAFP/DAS ... zvysne boli brutalne nevhodne do akovky, ktora ma v pohode vyjst ... vsade okamzite isla Hassan @1,75, ktora dropovala velmi rychlo, kedze vacsina pochopi, ze po WR (aj ked na inej discipline) je fajn ju mat na tikete ... v 1.varke neisla Obiri, aj ked do oka mi to spadlo okamzite (zakladna logika - hviezdy a 2.sled a kurzy 1,75/1,5 ... a este v tej 1.akovke bolo aj nieco z poslednej vypisanej discipliny 400m H ... Clayton/Carter ... napokon void, kedze Carter DNS ... samozrejme, obrovske akovky v tomto case zahrat nemozem, s tym komentarom "na solo je este cas" pri h2h proti Hejnovej, to si musim trochu nafackat, kedze zrejme na nic nie je cas, aj ked to zahram "za par eur" - rozdiel je len v tom, ze oproti minulosit mi to za par eur neschvaluju, takze kurz nedropne okamzite, ale kedze to hra niekto, kto je o level lepsi nez miestny bookie, tak trva tak 20-30 minut max., aby ten kurz o 10% zrazili (len tak z pleziru, aj ked to zahral len jeden clovek).

Prisla na radu dialka zien, hned som spozoroval Britky/Nettey - obidva h2h s rovnakym kurzom @1,65. Rovnaky kurz, tak si vyberiem teoreticky to lepsie, t.j. Proctor. Ako to uz byva v poslednom case zvykom (od Stanfordu som 4 mitingy po sebe nemal jedinu chybu na zenskych sprintoch ... zenske sprinty sa tipuju same, ponuka je solidna, startovky sa vhodne menili ... nie je to nahoda, ma to svoje logicke dovody + sprinty postradaju rizika, ktore su na mitingoch vidiet pri strednych/dlhych tratiach a pri technikach su rizika vzdy a ked sa na kazdom zavode DL objavuju tie iste mena, dokola a dokola, a zaroven SK nevypisuje h2h s kurzami nad 2,5 ... tak zazraky s technikami nedokaze vymysliet nikto, nikdy a nikde (zostavaju totiz veci ako Proctor za @1,65 ... pritom pole ma 9 zavodnicok a realne tak hrozi, ze niekto parkrat preslapne a konci ... co je realne riziko, som si ho vedomy a obcas (u mna aj castejsie) nastane. Vyhodou je, ze som si ho vedomy a tak techniky netlacim k behom, vyuzivam ich skor ako doplnok do velkych akoviek k behom/kombikom na sposob "ked motyka vystreli". Pisal som, ze vystrelila v Lausanne, kde som nehral kombik xD

Od Stanfordu som aj pouceny, aby som vylozene opakovane nehral behy s kazdou dalsou vypisanou ponukou - napr. v Londyne by to vyzeralo, ze ked sa objavila dialka, hral by som Proctor znova so spominanymi behmi. Ked by prezili zenske behy napor sialencov (spartan, Dexter, analyzatori z Tipaca) az do vypisu muzskych behov, znova by nasledovali nejake akovky a lahko sa vtedy moze stat, ze v kazdej akovke je ta ista zavodnicka.

Samozrejme, napr. Bisset by bola vsade - ked to vyjde, podla ocakavania, je to pekny navysovak (1,5x), ale stane sa nieco a la SAFP (za A, zly tip/chapanie toho, co moze na danom mitingu v danom case predviest a za B, aj ked logika bola postavena na zlych zakladoch, stale nemala uplne vybuchnut, resp. stale tie tipy mali vyjst ... aj ked tip by to bol zly a ja by som to vedel ako prvy hned po dobehu). Drobne poucenie z toho vzislo (ktora ma stoji peniaze, kedze odvtedy sa nic podobne nezopakovalo xD), ale strategia, jedina mozna, zostava nadalej velmi podobna (inak sa to hrat neda, ked nemate po ruke 10 uctov, resp. nemate hviezdny status odovzdavaca - "VIP")

V nedelu to po uvodnych behoch uz bolo v znameni drobnych chyb a nie uplne idealnych rozhodnuti. Plati, ze ked sa zvladne na vybornu jeden z blokov, dopadne aspon solidne aj cely miting (preto sa mi od Stanfordu dari - zeny vysli vzdy, techniky nikdy (preto kombiky isli do ...) a pri muzoch bola takmer vzdy vylozene smiesna ponuka (a ked bola solidna ... trochu som zavahal, niekto na poslednu chvilu nenastupil (Samba); zavodnik, proti ktoremu som chcel hrat, sa stal outsiderom a ja som bol trochu dotlaceny to skusit naopak (napr. Burke) alebo sme len mali pech na nalosovanie (100m).

Disk a napisal som h2h Poliak/Rakusan. Po 1, mal som hrat Gudzius/Weissheidinger - ale bol som v hlave nastaveny, ze radsej Poliak nez Litovcan a pritom tie h2h boli charakterom uplne totozne s tym rozdielom, ze na jeden bol kurz 1,6 a na druhy 1,8 (to je taka chyba a la Dexter). Zaroven som nevyuzil h2h proti Hartigovi, pretoze som bol v hlave znova nastaveny skor na hranie vysokeho kurzu s nim (a zaroven aj tu ten vysoky kurz vznikol az po zasahu hviezdnych tiperov - tentokrat to bol snad spartan).

Vyska. Tam uz problem vznikol po odstupeni troch zavodnikov. Druhy problem, ze som to nehral hned, co zasa nebol taky problem, pretoze som aspon nehral Kenana solo. Na strane druhej, z prvej by som hral Ivanov/Baker 1 (z druhej uz nie a potom to droplo - klasicky prvoplanovy tip s vyssim kurzom, to nikdy nemoze prezit viac nez 30 minut).

400m ... znamy mi povedal, ze na Jonesa proti Sambovi bolo pri opene 3,77. Wow. Aspon ma menej mrzi, ze napokon nebezal (pretoze by to vyslo). Jones nesklamal, naopak zabehol presne to, co sa cakalo (obdobny vykon k tomu zamlcanemu z Monaca). Problem bol, ze spekulativny Bloomfield predviedol to, coho je schopny, aj ked hrat sa proti nemu muselo. Logicky potom nevysli ani sola s Gayeom/Allenom (za malo) a ani nejake blaznive 2-akovky (nieco ako Gaye/Clayton).

200m ... krasa tipovania je niekedy aj v KO tipoch a to v pripade, ked sa kazi vsetko ... v takom pripade sa ukaze moj styl ako perfektny ... Burke zhorel, vid rozbor - tazko mozem byt prekvapeny, ale k tipu ma dotlacila ponuka (druha vec je, ze T.... nahodou, velkou nahodou, vypisal taku ponuku, ktora mimo Cinana takmer skopirovala poradie zavodnikov na zaklade kurzov - usetril som napr. na tipoch proti Francisovi).

Mila ... pocitovy nie prilis premysleny tip (absencia mojho preview, resp. snahy sa do toho viacej ponorit ... mozno) a nasledne este zbytocne solo, ktore v podstate ani nemohlo uspiet - kritika vlastnej osoby namieste (zbytocne vyhodene peniaze na tipy, ktore realne nemohli prilis fungovat)

110m H ... zahrany Cinan na Pinne na win a zrazu bol den zasa ruzovy xD ... no, povodne som chcel mat zahraneho aj Levyho, lenze tam som nestihol open (5,5-6, nieco take) a hrat ho na win s kurzom okolo @4 bol totalny nezmysel; zostal mi tak Cinan, u ktoreho dokonca isiel kurz nahor (s tym som tak trochu pocital, aj ked narast z 9,4 na 13,2 ma milo prekvapil) ... druha vec je, ze ten vklad mal byt vyssi, uz len z dovodu, ze narastla hodnota toho tipu (vyssi kurz) a nenarastol moj vklad (alebo len minimalne) oproti povodne zamyslanemu.

Oproti skvelej sobote to az taky zazrak nebol, ale ... miting zacal 400m, ktora nevysla (solo + hned odpalene nejake akovky, kde bol Jones s Bloomfieldom + vedomie, ze proti Sambovi by h2h zrejme vyslo). V nedelu tak boli 2 bolestive DNS, ktore ovplyvnili moj zisk (Carter/Samba). Naopak, miting koncil skvelou 110m H muzov (Xu) a finalovym behom zien na 100m (posledny dielik do skladacky mojich akoviek, sice ponizenych niekde o neucast Carter, ale stale dost penazi na hrane uspechu a neuspechu ... s tym, ze neuspech by bol velkym sklamanim ... a najma, zasa by ma zarezala SAFP, keby to nedala).

///

Na zaver budem trochu negativisticky ... na konci prenosu z Borasu (ME U20) na Eurosporte sa komentatori bavili, ze MS v atletike este nie su istotou (ze sa tvrdo rokuje a ze sa vysledok dozvedia v najblizsich dnoch a tyzdnoch). Oproti MS v plavani nie az taky problem z pohladu prenosov (CTSport bude rozhodne vysielat, aspon si neviem predstavit opak), ale z pohladu kvality ponuky a tzv. livka na bet365? To by mohlo byt fatalne.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.07.2019, 9:26 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Quadarella to win 1500m FR @1,72 (bet365) masivny vklad
Murphy to win 100m BK @4,25 (bet365) 2u (viac sa ani neda vsadit)
Rapsys to win 200m FR @6,5 (vsade) 1,5u
Scott to win 200m FR @9,0 (vsade) 1u & top2 @4,0 (T....) 2u

akovky zatial taketo ...

Quadarella/Jianjiahe 1 & Murphy top2 & Scoott top3 @5,22 1,5u
Quadarella to win & Kesely top3 & Murphy/Rylov 1 @5,05 1,5u
Malyutin/Megli 1 & Grevers/Larkin 1 & Aoki/Carraro 1 @4,05 0,75u

a este taky odpad "vsetko dokopy", kde je Grevers/Larkin napr., Yang/Lewis 1 apod.

///

1500, kde pre chorobu odstupila z finale hlavna favoritka Katie Ledecky. Mat napr @6,5 na Talianku na bet365 by sa nerovnalo uspechu, vid skusenost zo zimy a snaha vyuzit vedomost, ze niekto, kto je vypisany, startovat v zavode rozhodne nebude (netvrdim, ze som to vedel vcas, len taka drobna ilustracia, ze aj keby som vedel, nemam kde toho vyuzit).

Ja Talianke verim. Cinanka sa mi vobec nezdala a napriek tomu, ze ledva postupila, sa jej stale relativne veri. Talianka ma vo zvyku vyhrat rozplavby a potom vo finale urobit to iste - nie je to niekto, kto napali rozplavby a vo finale nie je schopny z casu nic umazat. V tomto smere su zeny celkovo menej zabavne a tak je nutne ich hrat uz pred rozplavbami, resp. pred SF, ked chceme z niecoho dostat maximalnu hodnotu (co nie je mozne, ale "poplakat" si snad trochu mozem xD).

Zaroven sa mi jej plavanie pacilo, bolo z toho vidiet, ze ma stale velku rezervu a sam som zvedavy, co vo finale predvedie. Povodne mala plavat aj 400, ale to si rozmyslela a radsej posetrila sily na svoje paradnejsie discipliny (najma 1500, ale aj 800; 400 je pre nu len doplnkova disciplina, kde by mala na finale, ale rozhodne nie na medailu).

Cinanka 400m plavala a mozeme z toho nieco dedukovat. Moze to suvisiet s jej horsim vystupenim v rozplavbach na 1500m. Zaroven sa mozeme pozriet na jej casy - v rozplavbach solidne, vo finale sa ale zlepsila uz len o 3 desatiny sekundy (6 superiek sa zlepsila vyznamne o 1-3s, len Andrusenko, co je skor zavodnicka na 200m, uplne prepadla a skoncila jasne posledna). Nezlepsila si PB a SB si posunula, ak vobec, len o stotiny. Samozrejme, 1500m sa zda byt uplne ina disciplina, ale ako urcity indikator formy je to nesporne zaujimava informacia.

Kesely je rocnik 2001 a neustale sa zlepsuje (Talianka 1998, lenze u Talianov plati, ze "nestarnu", vid Pellegrini, senzacny ME na 100m motylik Codia atd.) - Cinanka 2002, ale tam je trajektoria uplne ina nez u takych Talianov. Kesely takisto nema vo zvyku prepalovat rozplavby, aj ked je to MS a toto su "len" jej druhe (alebo skor "az" v jej veku?); pred 2 rokmi prichadzala na MS po juniorskom sampionate, v nohach toho mala az prilis a uspechom uz bolo samotne finale (zaroven jej vytrvalost este nebola taka a preferovala skor kratsie distancie); nie som si uplne isty, ci este dokaze stlacit cas z rozplavb, takze je v tom dost pocitu, ze ano, resp. ine superky na tom nebudu o moc lepsie (taka Koehler skor plati za kralovnu rozplavb).

Znova, pre Europanky je tazsie plavat rano nez vecer (pocas rana v Korei je u nas noc a pocas vecera je u nas obed/poobedie).

///

200m FR ... mat @10,0 a @11,0 na Scotta s Rapsysom by bolo idealne, ale ... @6,5 a @9,0 nie je az taky pokles ako u dua na 100m znak ...

Duncan Scott je "bezpecnejsia" varianta. Scott podla mna nema az taky potencial (ze to vyhra svojim vylozene hviezdnym vykonom - napr. 1:44,5), ale o to viac by mal trestat "chyby" a nedostatky superov.

U Sun Yanga sa spomaju casy na 200/400m z minulych sampionatov a ten z finale na 400m nepatril k tym jeho najlepsim. Ta previazanost 400 s jeho 200 bola skoro chirurgicky presna. Ak sa to potvrdi, rozhodne by nemal vo finale plavat tak rychlo ako v Budapesti (1:44,39). Tu je to nalajnove skor na nieco ako 1:44,6-1:44,9 a to su uz casy, ktore niekto vo finale moze rozhodne zaplavat (mimo Yanga).

Scott bol pred 2 rokmi 4., pricom vyhral svoje SF. Minuly rok na Europe ledva postupil do finale (co suviselo aj s nabitym programom), aby vo finale z krajnej drahy suverenne vyhral.

A suverenne vyhral aj z dovodu, ze hlavny favorit Danas Rapsys to vo finale prepalil. Rapsys ma potencial ist pod 1:45, nesporne, ale zalezi, ci dokaze svoju 200m perfektne zrealizovat. V minulosti chodil Rapsys 200 sposobom, kde prvu 100 napali a snazi sa vydrzat do ciela (co na Europe moc uspechu neprinieslo, resp. musel sa uspokojit so striebrom).

Tu sa zatial prezentoval vykonmi - rychla prva 50, akumulovanie sil na prostrednych 100m a raketova zaverecna 50; teraz potrebuje posunut casy uprostred s tym, ze to vyrazne neovplyvni jeho poslednu 50, kde sa zavod lame - v rozplavbach a SF bol po 150m prilis vzadu, potrebuje byt blizsie, nie o moc, ale o nieco blizsie urcite. V takom pripade je kandidat zlata, v opacnom pripade, moze pokojne znova zhoriet a byt bez medaile.

Neverim Australcanovi, ktory v SF zaplaval 200 pod 1:45, ale sposobom, kde to napalil a snazil sa vydrzat (co sa viac-menej podarilo, cas pod 1:45 je fantasticky). Lenze ... uz nebude na kraji (bol v rozplavbach 14., naopak ten, co ich vyhral, v SF vypadol (James Guy), co jasne dokladuje vyrovnanost 200, resp. jej stagnaciu v poslednych rokoch), mimo pozornost hlavny favoritov, tazsie sa mu bude prekvapovat a tazsie sa mu po SF vykone bude nieco podobne opakovat. Smutne je, ze nie je proti nemu h2h napr. so Scottom ...

To riesim tou top3, ale najma top2 @4,0 za 2u. Scott totiz plava systemom vyrovnanych 50, resp. mierneho zrychlovania - v SF isiel posledne 3 50 pod 27. Scott ma skvelu 100, ale aj vybornu kratku polohovku (co je fyzicky narocnejsia disciplina nez 200m FR - nechyba mu rychlost a ani rychlostna vytrvalost). Hram aj @9,0 za 1u.

///

100m znak ... Rylov vyzeral skvele, zaroven plaval "sam" v 1.SF (zvysna kvalita v boji o zlato sa stretla v tom druhom). Rylov je top zavodnik na 200m znak, pricom 100m znak bolo u neho trochu zamlcane z dovodu nekvalifikovania sa na 100 pred 2 rokmi (aj preto tie monster kurzy pred zavodom a este dokonca aj po rozplavbach). Zaroven tu bola drobna napoveda ... Rylov bol finishmanom ruskej stafety na 4x100 a zaplaval tuto 100 len tesne nad 47s (o nieco rychlejsie zaplaval len favorit na zlato na 100m Chalmers a spominany American Zach Apple, jediny borec, ktory dal svoj usek pod 47 ... samozrejme, ti, co riadne startovali, mali horsie casy na 1.useku, ale 47,6 od Dressela je zrejme o nieco lepsie nez to od Rylova, ale nie o moc). Jednoducho povedane, Rylov zaplava kraula ako pan, pritom znak je jeho top disciplina a este da na 200m = jeho rychlostna pripravenost je dokonala a bude kandidatom, min. na medailu, aj na polovicnej distancii.

Rylov je zaroven ten Rus, co sa nenarodil v Moskve, resp. v europskej casti Ruska. Z pohladu casovych pasiem vyrastal len 2-3 hodiny od dejiska MS, takze ani len nemohol mat vyraznejsi problem s rannymi rozplavbami (neplaval ich o 10h, ale virtualne o 7-8, co uz je relativne v pohode, resp. preklenut 2-3h nie je to iste ako preklenut 7-8h).

Stale ale plati, ze Murphy/Xu su dvaja najrychlejsi znakari historie. Murphy vyzera byt motivovany, kedze sice drzi WR, ale pred 2 rokmi zlato na 100m nebral (bol az treti). Tentokrat velmi vypustene ranne rozplavby a taky testovaci vykon v SF (obrovsky rychla prva 50 a potom vypustenych poslednych 15-20m).

Suhlasim s tym, ze zistovat u Cinana Jiayu Xu, ci a kolko vypustil, je velmi zlozite. Cinan vyzera skvele, ked plava WR a rovnako skvele, ked "akoze vypusta". Ziadne zbytocne pohyby navyse, extremne ekonomicky styl, skvela technika. Je favorit, ale Murphy by nemal byt az taky outsider. Smutnym pribehom je T...., ktory sice opisuje Unibet (resp. Unibet opisuje bet365 ... na bet365 sa pohnu kurzy a podla toho opisuje T....). Na Unibete totiz boli povodne kurzy 3,75 Rylov a 4,5 Murphy. Lenze na bet365 sa to otocilo a podla toho to opisali/pozmenili aj na Tipsporte. Keby sa tak nestalo, mame daleko lepsie a zaujimavejsie h2h s Rylovom, resp. lepsi kurz napr. na top2 (co je realisticky suboj s Rylovom).

///

K 100m prsia zien ani nemam moc co napisat - radsej mam Efimovu, aj ked som asi v mensine (no, ono aj Lilly King nie je zrovna dvakrat oblubena ... jej oblubenost je spojena len u tych, ktori neznasaju Efimovu/Rusko/dopingovu minulost/..., pretoze ako osobnost ma od nejakych inych sympatii na mile daleko).

Rozplavby a SF mali nieco naznacit a nenaznacili zhola nic. Neda sa na to nazerat stylom, ze Efimova ma prvu 50 na pohodu a ze Americanka maka na 100% percent celu trat - to je styl jednej, resp. druhej - dlhy silovy zaber a dokonala technika a na druhej obrovska frekvencia s kratsim zaberom, ktory ale vydrzi produkovat od prveho do posledneho metru). Americanka rozhodne povedie a je len otazkou, ci Ruska udrzi rozdiel na prijatelnej urovni a ci bude mat dost casu/metrov, aby v zavere, ked sa trend zmeni, veci uplne otocila. Divacky zaujimavy zavod, tipersky uz podstatne menej. 1,7 alebo 2,15 ... 1,9 alebo 1,9 ... a fandim Ruske, takze nemam dovod hrat King, ked to nie je argumentacne nejakym sposobom zdovodnitelne (resp. ze som si nieco vsimol v SF).

///

A 100m znak zien je svojim sposobom podobny. Masse je jasna favoritka (kedze Baker mala zlozitu sezonu + americky kvalifikacny system v predolympijskych sezonach = platia vysledky zo sampionatu 2018 a zavodnici len ako-tak musia potvrdit svoje casy, ziaden sampionat, ziaden tuhy boj o miestenky sa v tychto rokoch nekona, co rezultuje do toho, ze mnoho mladych nadejnych plavcov ma jednoducho smolu a ukaze sa zrejme az na LOH 2020). Smoliga tiez nevyzerala dvakrat skvele (druha Americanka), obe Austrlcanky su mladucke zavodnicky, takze napr. Atherton je schopna teoreticky previest to, co MacNeil na 100m motylik ... situacia je podobna ... aj ked z pohladu prekvapenia trochu horsia nez v motyliku. Faktom je, ze Masse s tym kurzom nikam hadzat nechcem - Americanky su inak lepsie, nez ukazuju/zatial ukazovali, Austrlacanky su mlade a bohvie, co mozu ukazat vo finale (to je vzdy na sposob - musi ich hrat bud na dalsie prekvapenie, resp. ze SF nebola nahoda, len potvrdenie reality ... alebo SF bola nahoda a vo finale doplatia na chybajuce skusenosti (odpalili vsetko uz v SF, zhorsia si cas a skusenejsie zavodnicky sa cez ne prezenu). Druha Kanadanka (je to suboj 2 USA, 2 CAN, 2 AUS a nikto dalsi) rano vynechala rozplavby na 200m FR, udajne z dovodu buduceho nabiteho programu (bude plavat vsetky stafety a Kanadanky su vo forme, takze asi dobre rozhodnutie) - Ledecky/McKeon su chore, tam boli dovody neucasti diametralne odlisne. Masse vyhra, ale kto bude 2., resp. 3.? To zlozenie po SF mi brani zahrat nieco, co ma fakt hodnotu a zaroven potencial (McKeown/Smoliga za 1,82, resp. Ruck/Baker za 1,5 asi nie je to prave orechove).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.07.2019, 14:21 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Asi sa nedalo cakat, ze priemerne tipy (na baze podpriemernej ponuky tipov na h2h a dalsich okolnosti, ktore som uz vysvetlil) budu vychadzat s nebyvalou presnostou vcerajska.

Quadarella urobila svoju pracu, cim okamzite spravila Rapsysa znesitelnou anomaliou (stava sa mi to tak casto, ze ked sa nejedna o vacsiu sumu, musim sa na tom len smiat). Toto bolo dobre. Zo zvysnych 3 zavodov som 2 "odpisal" (a treba povedat, ze spravne) a do jedneho som sa asi moc nemusel hrnut, na strane druhej, z dvoch zavodov toho clovek moc nevykombinuje, toboz ked tam nedostane tie h2h, ktore by chcel.

Samozrejme, Kesely bola hlupost prvej kategorie (top3 za 1,8 ... to mi doslo, ked som sem pisal zdovodnenie). Je to dosledok toho, ze tam mimo Quadarelly nic velke nebolo ani len do 2-akovky. Boli tam len solidne sola (Rapsys/Scott/Murphy ... bez ohladu na to, ci zaplavali to, co mali/som min. ocakaval alebo nie) a h2h zo znaku boli trochu "over the top" - nema to kurz, ktory by som aspon chcel (na baze kurzov z Unibetu) a nema to ani absolutnu vieru, ze to vyjde (ked je nieco dobre a nestihnete 1,7, tak je to do akoviek dobre aj za 1,55 a obcas aj za 1,45 ... ked je nieco na vazkach za 1,96, za 1,8/1,7 to zrazu zazracne istotu neziska).

///

Takze drobny minus. Dobra zhoda nahod (Ledecky DNS) a konecne vyssie limity (uvidime, ake budu pre zajtrajsie finalove zavody) prispeli k tomu, ze Quadarella isla vsadit prematch za vyssi vklad (a po tych prvych dvoch som to tam hodil ... bol to tip a la tie 2 stafety z 1.dna, aj podobne kurzy - 1,6-1,7, ktorym naplno doverujem, je tam nejaka rezerva, ked sa nieco nepodari, resp. superky trochu vykonnostne prekvapia atd. 1.den bola nevyhoda, ze boli nizke limity, zasa bola vyhoda, ze tie zavody boli 2 a dalo sa zahrat kombo. Dnes to bolo presne naopak. Zaroven je pozitivom zistenie, ze sa plavanie dostava na livko (dvojnasobne limity = stvornasobne oproti prvym dvom dnom ... samozrejme, plati pre veci, kde kurz prezije uvodny napor ... rozhodne neplanujem cakat, to som obcas skusal a prakticky nikdy to nebol dobry napad = treba zahrat prematch a pred finalovym blokom sa pozriet a skontrolovat, ci sa nieco nove nevytvorilo, prip. ked kurzy zostali nezmenene/su o nieco lepsie, pridat, ked je chut a dovod.

Stale plati, ze idem den po dni (ako futbalisti zapas od zapasu xD). Dovody tohto pristupu som tiez spominal (posledny ucet u betka).

Pozitivum dna - isiel som pridat na Rapsysa, kedze povyskocil kurz na betku na @8,0 ... ale medzicasom, kym som sa k vsadeniu dostal, zasa klesol na @6,5. Aj vdaka tomu ta DSQ neboli tak velmi, ako boliet mohla a skoro az mala. Samozrejme svoj podiel viny ma aj Scott, ktory mal byt minimalne za Cinanom/aspon okolo Japonca (podla predpokladu) = bol by 2. a vysiel by tip z Tipsportu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 23.07.2019, 19:43 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Titmus to win 200m FR @2,3 vyssi vklad

(aj ked nevieme, co sa bude diat ... nema vypisane Unibet, ked som pozeral, tak ani Skybet ... bet365 sa snazi udavat trend, podobne ako vcera hned po konci vecerneho bloku ... potom to vcera stiahli a svedomito cakali na konkurenciu, aby mohli opisat a dnes to uz znova nevydrzali (ked konkurencia "spi" a az podozrivo vaha/caka a aj kvoli tomu su zasa v hre ako prvi)

///

Problem je, ze T.... to vypise vzdy az ked su v zahranici kurzy podropovane/poupravovane. Necakam (po vcerajsku s @10,0 a @11,0, aj ked napokon nevysli ... aj ked DSQ a 52,4 staciacich na win len potvrdilo zakladny dojem), aj ked pri prvych vypisoch bol limit len 375 (teraz uz vsade 625, pricom niekto moze mat aj tych 1250 na nejakom novom ucte).

Po SF uz bookies tazko vylozene prekvapite (lepsie sa to robi po rozplavbach pri zavodoch bez SF, ale tie su len v stafete a pri 400/800/1500 FR/400 IM) a aby sa tak mohlo stat, musi by SF v niecom "zvlastne", potrebujeme chaos, zapletku, nieco na sposob Australcana na 200m (1:44,9 a vo finale snad posledny).

Milak/Peaty su superjasni, tam nam "psenka nepokvete" z pohladu tipov na vitazstvo a 800m som si zahral, ale kurz uz je prec (a bal som sa to zahrat znova po prvom drope, aby mi nedali limit - toto maju radi SK ... keby som mal dalsi ucet, urobim to, ale tak ...). Tazko je mi radit, ked mam lepsi kurz, resp. uz by som napr. vyberal niekoho ineho (mam Dettiho a teraz by som to pomaly stacal k Ukrajincovi Romanchukovi za @5,0).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.07.2019, 9:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Na Tipaci nic, resp. je to horsie nez vcera a mohli ste na vlastnej kozi pocitit, ze ani vcera to nebolo dvakrat dobre (ako moze byt ponuka horsia nez vcera? jednoducho ...).

Plan je pockat, ci a kedy vypisu kurzy na 4x100m Mixed Medley Relay (zmiesana polohovka) a potom sem hodim akovky (sam mam jednu za 0,75u, viac sa snad zlepit nedalo).

Vybrakovany Detti na 1,9 (zrazu sa javi aj @3,0 na betku ako zazrak). H2h s Paltrinierim len s krajanom Dettim, pricom ked je Detti kurzovy favorit, tak je favoritom aj s Paltrinierim. Vybrakovana Titmus (aj ked o trochu menej nez Detti). Sprint, to nie je moc vhodne teritorium pre h2h od 1,4 do 1,9 a zostava naopak najtazsia disciplina, 200m motylik, kde je favorit takisto jasny a ten boj za nim zasa velmi nejasny (a tu nejasnost podtrhuje Kenderesi, ktory nevyzeral zatial dobre (rozplavby/SF) a zaroven este dnes rano musel ist rozplavbu s Bulharom Ivanovom - takticky vedeny suboj napokon tesne vyhral ... tym, ze sa tam kvalifikoval az dnes, nie su s nim h2h, co by sa velmi hodilo).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.07.2019, 11:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak dobre, spravim rozbor, kedze na Tipaci sa stafety v ziadnej podobe asi nedockam (a mozno vycurane nejakych 30-40 minut pred samotnym zavodom, ked vacsina z dnesnych finalovych disciplin bude davno u konca) ...

200m BU ... ako som pisal, vitaz nad slnko jasny a som zvedavy, kam az stlaci svoj cas v solo zavode; rovnako som zvedavy, kto bude brat striebro/bronz, kedze osobne uplne jasno nemam; asi cakam, ze Seto bude druhy, ale uplne by ma neprekvapilo, keby to bol takmer ktokolvek z toho pola ... Kenderesi ma suverenne najlepsi SB, ale zatial nevyzeral najlepsie + musel plavat o jednu 200 navyse, aj ked, ako som pisal, bola plavana velmi takticky a zavodnici si to rozdali viac-menej az v poslednej 50 ... Le Clos, ktory ale ma zdr. problemy a po sampionate pojde na odkladanu operaciu ... Harting, ktory je novy, mlady, neopozerany a vcera zaplaval 2.najlepsi cas (ja mu neverim, ale vzhladom k veku a kurzom sa moje videnie trochu obracia) ... Burdisso, velky talent a Taliani sa zatial javia v Gwangju ako jeden z najlepsie pripravenych narodov vobec (salva PB a sklamal, vylozene, len malokto) ... nehram, ale svojim sposobom sa mi to paci = Le Clos/Harting 2 @2,6 ... kurz je na baze mena, s tym spojenych ocakavani, ktore ale nemusia prist; vcera to standardne napalil a umrel pomerne skoro, naopak American si perfektne rozmrhol sily a kvalitne zafinisoval na poslednej 50.

50m BR ... asi neprekvapim, ocakavam poradie Peaty a 2 Brazilcania, ale je to 50, takze mimo Peatyho sa moze za nim udiat vselico; moj cierny kon je Andrew, aj ked sam viem, ze to nie je zrovna idealna trajektoria; ci je rozumne hrat 1,5 a 1,9 v h2h pri takomto tipe, to uz necham na vas; ja mam tych 1,9 v tej jedinej akovke proti Cinanovi (Americana proti Cinanovi vo vecernom bloku? ... no neblazni ... prave preto pisem, ze to nie je uplne ono, kurz nie je uplne z rise snov (top3 @7,0 vyzera lakavo, ale osobne to nevidim, ze by to dopadlo).

800m FR ... fakt nic; hral by som nieco proti Aubryho a Paltrinierimu, ale rozhodne nie Dettiho ako fava a McLaughlina ...

200m FR a Pellegrini/Sjoestrom 1 ... s vekom zvacsa neprichadza vytrvalost a ak Sjostroem zlyhala na 100 motylik (ano, je zname, ze sa viacej v tejto sezone zamerala na kraula ... ale je zname, ze sa viacej zamerala aj na sprinty na 50m), potom necakam uplne zazraky na 200m FR ... Pellegrini by som bol byval hral, keby bookies urobili chybu, co sa ale nestalo, resp. stat sa prilis nemohlo (stale je to obhajkyna titulu, obhejkyna, ktora sa s vrcholovym plavanim uz lucila, aby sa znova nechala prehovorit a je na MS zas ... a v pozicii, kde minimalne medaila je viac nez pravdepodobna)
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 24.07.2019, 14:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Tak dnes by som snad prehral aj kurz 1,01 ... az po tu stafetu som to nejako bral (ze vyhra Pellegrini, OK, ze nezaplava Titmus lepsie, to uz menej ... Detti, dobry kurz, spravne zahrane, to ze ma Paltrinieri taku formu aj na 800m, s tym sa nedalo nic robit (rozplavby kazali hrat tymto sposobom ... potom je na zamyslenie, v oboch pripadoch, prehodnotit kurzy tesne pred zaciatkom finale, ale to by som nesmel vidiet open/nemat ich zahrane), ta ma totalne zarezala, vysmiala sa mi do tvare a zakoncila tento skvely den. Ako hovorim, do tej stafety som to bral normalne, po tej stafete uz to uplne normalne neberiem, pretoze to normalne ani trochu nebolo (Amici ako celok hodne nulovi, pripravena pozicia pre Manuel nanajvys premiera, Larkin po SF 200m IM a McKeon este vcera s naznakmi nejakej choroby; prehra o 2 stotiny ...). K tomu zavodnik v uniku, ktory z neho vypadne pre defekt ... (ale zrovna na TdF/cyklistike absolutny standard, toto ma ako jednotliva zalezitost uz nechavam chladnym ... v kombinacii s plavanim to nabera trochu vyssie otacky).

Bonus napr. Cinanka Fu, ktora skoncila 9. (keby skoncila 8., mam tip a uz by som len cakal na kurzy; takto nemam ani tip a ani ziadnu velku nadej, ze "bude lepsie").

Takze zrazu dokonca v minuse za cele MS. Ked to vychadzalo, nehral som naplno, co sa ponukalo, ked sa vsetko otocilo proti, tak som zacal (bez ohladu na fakt, kolko hodnoty v tipoch je/nie je ... SK ponukne limit a ja to tam poslem (kedze limity su nizke a ja si nemozem prilis vyberat), ked to ma zmysel, co vsetky tipy nesporne mali, resp. keby som sa riadil dropmi/tym, co mi SK ponuka na vyplatenie, tak stopercentne (co neberiem ako bernu mincu, resp. rozhodne to neberiem ako argument, ze tipy boli skvele a vsade sa proti nim vsetko spojilo).

Ani si nepamatam, kedy som prehral tolko za jeden den. Absolutne sa to nehodi, uz uplne citim, ze kvoli tomu budem mat malo na ucte, objavia sa dobre tipy a nebudem ich moct potrestat ... tipy nasledne vyjdu. Toto ma na tom asi stve uplne najviac.

Minimalne mam oproti cyklistike tu vyhodu, ze na plavani nemozem dlhodobo prehrat. Horsie je, ze ani nemam kde tie peniaze zmysluplne vyhrat (ta odvratena strana).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.07.2019, 11:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

100m FR ... vsetko je OK, t.j. naozaj vyhra Dressel, ale za 1,25 a podobne kurzy nad tym nema zmysel uvazovat co i len do akovky; zvysok takisto sed a nuda

200m IM ... tesil som sa, co prichysta T.... napr. s takym Heintzom @5,0 na top2 a @2,5 na top3 je vysmech ... hram len za 0,5u ako Heintz top2/Smoliga top2 (keby nahodou motyka vystrelila ... hodnotu to podla mna nema, vyjst to moze, ked ... vsetko zafunguje na 100%)

50m BK ... nezahral som vcera Smoligu na win v kurzoch @19/21 na betku s tym, aby T.... opisal vyssie kurzy a boli tak vyssie kurzy na top2/top3. To som presne spominal pri necakani na nic a hrani toho, co aktualne je ... na strane druhej, aj @12,0 sa da skusit rovnako @19,0 = nemyslim si, ze to vyjde, nie je to Cinanka z 8.miesta, kde by som bol optimistickejsi, ale je to zavod, kde moze vyhrat takmer ktokolvek; Medeiros je favoritka a povodne som zamyslel zahrat dvojity uder favoritka/outsider, ale napokon som to nechal tak a hram len Smoligu

200m BU ... za @1,4 by som Flickiger ako kombo material hral (Unibet), ze 1,15-1,2, fakt nie ... hram Kapas/Hentke 1 ... dovodom je fakt, ze Madarka je outsider (ale outsider pod kurzom @2,0, takze ...)

4x200m FR ... Australcanky su favoritky, su vypisane ako favoritky, Americanky nejaku tu sancu maju (= AUS nevhodne ako kombo material), ale rozhodne nie je vacsie nez ukazuje kurz; h2h od Tipsportu nedostaneme, takze dalsie poradie/moznosti ani len nemusim rozoberat
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 25.07.2019, 14:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Chupkov to win @2,1 (+ Rylov/Efimova v pohode .. aj ked komba na bet365 sa nehraju najlahsie)

///

Vcera som nedal hned Smoligu, takze vyhrala (cim uplne netvrdim, ze som sa mal povzniest a hrat Smoligu @12,0 za viac, nez som hral, resp. ze tym, ze vyhrala (a relativne v pohode) si budem vycitat hento a toto ... ked som nedostal ten kurz, ktory som na top2 dostat jednoducho mal (aspon tych @4,0 ... co by som mal nalozene aspon za 3u).

Chupkov je favorit. To je cele. Samozrejme, stat sa moze vselico, najma ked to mam zahrane (vid Titmus, ktora dnes zaplavala to, co som minimalne od nej cakal v samotnom finale - 1:54,27 ... a to v zavode, kde plavala sama/bez tlaku/bez priamej konkurencie ... takze ak som mal nejake drobne pochybnosti, ci som niekde nepochybil, tak toto je odpoved, ze naozaj nie). Australcani su sice "doma" a plavaju tu takmer vsetci velmi dobre, vid Wilson vyrovnal WR v SF, ale Chupkov ten WR moze stlacit o sekundu (v idealnom zavode), resp. je tu pochybnost, ci sa Australcan nevystrielal prilis skoro.

Rylov je jasny - konkurenciu nema ziadnu (toboz ked Larkin/Xu neplavali v rozplavbach, resp. v SF). Efimova je na zamyslenie, 1,1 uz je na hrane (DSQ za nejaku blbost a la Rapsys), ale co sa tyka kvality, nemoze prehrat (smutne je, ze DSQ prislo pre King v rozplavbach, cim sme stratili potencialnu zapletku pre finale ... odvetu za 100m).

Cate na 100m som si taktiez hned zahral (zachytil som @2,2, neviem, ci bolo aj lepsie), ale tam plati, ze 1,75 by som nikam prilis netlacil. 2,2 som hral z dovodu SF - bet365 sa toho drzi ako kliest, kde ju Sjostroem v priamom suboji porazila. Rizika su pomerne velke (Cate v individualnych zavodoch zvykne zlyhat ... moze za to horsi start, resp. neschopnost dat tam ten top vykon vtedy, ked sa to pocita ... cim je SF velmi nadejne a to bol 2.dovod, preco som to hral (okrem toho, ze stale musi byt brana za 1.favoritku, co nebola). Za @1,75 by som to nehral, solo urcite nie, do komba mozno.

Samozrejme, uvidime, co T.... (opisujuci od kvalitnejsieho Unibetu), ale v tomto smere necakam nic lepsie (mam nejake napady aj na umiestnenie, ale na tuto cast tipovania je este mnoho casu + ja si este v tomto smere vecer pozriem znova vsetky SF, kedze konecne mame 4 discipliny, kde sa vo vsetkych da nieco zaujimave najst).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.07.2019, 11:34 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

200m BR ... Watanabe/A.Wilson 1 & Balandin/Koch 1 ... (a samozrejme, aj Chupkov/M.Wilson 1, ale to uz je myslim jasne, resp. by som sa opakoval a zaroven plati, ze hrat win je lepsie nez hrat h2h za 1,82 ... ale win je nekombinovatelny s h2h z danej discipliny, takze ...); skusam taktiez Balandina top3 ... vitaz z OH 2016 na tejto trati; tu velmi dobry na 100 (finalista) a aj ked si myslim, ze na elitne duo + Watanabe nema (na zvysok zasa urcite ma), takze M.Wilson/Watanabe su teoreticky zdolatelni (Wilson bude horsi a Watanabe na vyrazne lepsi pocin nez v SF nema, aj ked si myslim opak)

100m FR ... mam Cate a teraz som trochu poistil so Sarah Sjoestroem; Cate za @2,2 bola fajn, za 1,75 povedzme (akovka), za 1,55 je to uz prilis nizko = na Svedku je to zasa trochu privysoko; neistim ani na cely vklad, ale aby sa mi aspon nieco vratilo, ked to nedopadne idealne; inak h2h nulove a top3 podla ocakavania absolutne nezaujimava

200m BK ... Rylov, Rylov a Rylov ... nic viac sa vymysliet neda, h2h aj tu nezaujimave a kurzy celkovo az prekvapivo bez chyby (pritom SF vyzeralo z tohto pohladu nadejne)

200m BR v zenskom vydani ... hram h2h s Corbett (proti Lecluyse @2,31 ... to mam zahrane v ako s prsiarskymi h2h v muzoch, ktore som pisal ... a potom 2-ako proti Wog @2,79 + @2,2 Renshaw/Ye Shiwen 1); nie je to idealne, ale na mladej Juhoafricanke je dost hodnoty a to pisem aj v situacii, ked si zaplavala PB v rozplavbach a neskor aj v SF (cize v podstate porusujem pravidlo, lenze ho porusujem s kurzami nad 2 a to pomerne vyrazne nad 2, cim naopak zasa otvaram ine pravidlo - mlade zavodnicky - mozu sklamat (pravdepodobnejsie) a aj zaujimavo prekvapit (menej, ale spomente si na MacNeil); dokonca aj top3 @10,0 ma napadlo, ale zda sa mi to ako trochu prilis

4x200m FR ... sam neviem; rano boli kurzy a la 2,1-2,2 (nieco take, nizke 2 na AUS/USA), @10,0 na GBR (asi som to mal zahrat aj pri nizkych limitoch, alebo najma kvoli tomu ...) a Rusko snad @11,0 a zvysok sa odvtedy nezmenil; logicky isli hore kurzy na USA/AUS, uz menej logicky na RUS (resp. menej logicky, ze tak vyrazne) a logicky isli dole na GBR; zlozenie sa mi nepaci ani u jednej stafety - poradie usekov ... Haas ako finishman za USA (brrr), Australia ide na prvych 2 s tym najlepsim, so snahou urobit naskok, dat dalsim usekom vyhodu cistej vody a nejako sa na 1.mieste udrzat; Rusi nemaju sancu, podla mna (na placku ano, na zlato nie) a GBR maju asi najrozumnejsie zlozenie, ale @10,0 nemam a do @6,0 sa mi prilis nechce ... vidim to na USA a nejaky nizsi vklad, minimalne v tejto chvili

PS: Unibet vypisal tak krasnu ponuku, ze @3,0 na USA sa hrat zrazu ani len neda ... pri vedomi, ze Unibet ma @5,5 a taktiez napr. @2,25 na top3 GBR, prip. h2h s Cinou za @2,0 ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 27.07.2019, 8:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

4x100m Mixed FR ... @6,5 na Australiu ... vcera som si hovoril, ze ked tam bude nesulad, hram kohokolvek z jasneho dua favoritov USA/AUS (nesulad startuje na @3,0+) ... zaroven som si hovoril, ze ked pojdu oba narody do tejto neolympijskej stafety (co je ten skryty problem) naplno, potom je Australia favorit 51na49 (v preklade to znamena, ze ich vidim ako miernych favoritov, nemam rad v takomto pripade prehnane percenta, takze 51n49 je prakticke zjednodusenie); rano oba timy becko, resp. prekvapilo, ze je tam Adrian, ale asi Amici chcu dat vecer oboch zavodnikov, ktori sa kvalifikovali na individualnu stovku (co Adrian nebol, ale uvdime). Takze strategia urcite zahrat a po zverejneni supisiek sa uvidi, co dalej

50m FR ... dnes je to o jasnych favoritoch (pred startom discipliny to tak nebolo, ale to by som sa opakoval), ktori podla mna nezaplavaju to, co vcera, ale kedze ich naskok voci zvysku sveta je taka obrovska, ani horsi cas nez v SF by nemal znamenat prehru; Dressel ma tu vyhodu, ze 50m FR je pred 100m BU, takze mal by v pohode zvladnut oboje a otaznikom je az mozno zaverecne vystupenie v stafete (ale znova si myslim, ze to nebude prepadak, co mimochodom potvrdil aj pred 2 rokmi pri podobnej kombinacii)

800m FR ... mam zahranu Quadarellu, co je paradoxne, pretoze som to v minulych dnoch neurobil pri tipoch, kde som videl vacsiu sancu, ze to napokon vyjde; samozrejme, aj tu nejaku vidim, inak by som to nehral, ale stoji a pada to na vykone Ledecky, v prvom rade a ak ten bude v medziach jej zdr. problemov a dosahu zvysku pola, potom ma Quadarella velku sancu; pre Talianku horsia disciplina nez 1500, ale ked na 1500 zaplava 15:40, tak mozne je vsetko ... zaroven plati, ze isla "v pomalsej rozplavbe" bez Smith/Ledecky/Titmus, co skresluje trochu jej moznosti

dnesna akovka je prave odtialto ... sice mi to pred nosom droplo (nieco z toho), ale zahral som to stale:

Koehler/Melverton 1 & Quadarella/Jianjiahe Wang 1 & Smith/Titmus 1 @5,01 1,5u

50m BU ... zvedavy som bol, co vypisu s Faridou Osmar, resp. s Francuzkou Wattel ... Unibet ma na Faridu na top3 @2,5, co je pekne a s Wattel 2 h2h (aj ked nie s Faridou, tak aspon s Dahlia/Kromowidjojo a kurzy na 1,5); zasa, biedna ponuka, upravene a ponizene kurzy a ja sa nasilu nedam okradat

200m BK ... napad bol s Katinkou, ale neviem, ci az taky dobry; laka ma top2, ale zasa mi nieco hovori, ze je to moc (asi ako pri vcerajsej nezmyselnej chybe, prvej na MS (takto vyznamnej, tie drobne su sucastou tipovania, velke by byt nemali ... najma pri plavani) na Simone Manuel - ani sa mi nechce to cele vysvetloval, mnoho z toho som uz pocas MS zrovna u tejto discipliny vysvetlil, zial, zarezalo ma to na viacerych frontoch a zrovna pri trojicke Cate/Sarah/Simone nemozem byt prekvapeny ... preto chyba, draha chyba ... a vec, co ide jednoznacne za mnou).

100m BU ... mozno by som niekam hodil Milak/Le Clos, ale rozhodne nie za 1,2 (1,3 by sa niekam dalo, podobne ako Katinka/Atherton ... takto nehram ani jedno); SF neprekvapilo v nicom a nikde, niekto sa z uzadia rozhodne moze predrat za medailou (Milak nie je 100 a Minakov je mlady chlapec, takze kombinacia skvele SF a vybuch vo finale je viac nez mozna + toboz, ked v pozadi ciha zraneny Le Clos a vyborny Francuz Metella).

https://www.T.....sk/tiket?idu=-70228294318&idb=1134185&hash=81f8c78c&pid=3121&sid=3621&tid=2121&bid=3550&client=lgziDYm4p22lzNpMcVTiLQ%3D%3D&popup=1

Aj toto som vcera dotycnemu pisal ... alias, ze na Quadarellu nebude @5,0 na top2 (solo), ale @4,0 a na top3 @2,25 (dokonca len @2,0 je realne); solo @4,0 hrat nemozem a presne rovnake hodnotenie sa da povedat o Faride, kde uz som cast z toho spomenul (dobry vypis je @5,0 a @2,5 .. a nie @4,0 a @2,0); myslienkovo som popredu, kurzovo hodne pozadu, takze akovka z oboch veci (uz som nieco take skusal, resp. ked som to v 2.den neskusal, tak by to vyslo).
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy