Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - listopad 2019 (-1,82 unitů ... Yield -1,79 %)

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13019
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.6Hodnocení kvality tipů: 506.6
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 30.10.2019, 8:19 Předmět: Dexter blog - listopad 2019 (-1,82 unitů ... Yield -1,79 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - listopad 2019

Naposledy upravil propitak dne 3.12.2019, 10:05, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.11.2019, 8:27 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tým Flammes Carolo ze Charleville má hodně kvalitní kádr, který má euroligové parametry (Miyem, Sottana, Samuelson, Bouderra, Mestdagh, Colhado). V tabulce je na chvostu z více důvodů. Po letních změnách se potřebovaly sehrát, v úvodu sezony nebyly kompletní (např. Mestdagh hrála finále WNBA) a také měly dost těžký los. Zatím hrály v lize jen jednou doma, když Tarbes porazily. A svoje kvality už naznačily v Eurocupu, kde třikrát jasně vyhrály, včetně duelu s francouzským Roche, které je podle mě silnější než Hainaut.
Hainaut podle mě patří do širšího okruhu adeptů na sestup. Zatím hrál nad svoje poměry, když vydřel dvě těsné výhry (jednu po prodloužení) s průměrnými celky a minule celkem statečně vzdoroval silnému Montpellier. Proto jsou asi poměrně vysok= kurzy na domácí oprávněné, ale já cítím, že Carolo je kvalitativě úplně jinde a myslím si, že by mělo doma s přehledem vyhrát. Osobně bych vypsal na čistou jedničku max 1,4.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.11.2019, 9:35 Předmět: karjala
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ten kurz mi přijde hodně zajímavý. Hokej je nevyzpytatelný a turnaje EHT obzvlášť, ale většina fakt hovoří pro Finy. Jsou to úřadující mistři světa a ze zlatého týmu je na Karjale hned 14 hráčů a k tomu veleúspěšný kouč Jalonen. A jako bonus supertalentovaného útočníka Puljujärviho, který byl v juniorském věku na stejné úrovni jako Laine, ale po nepříliš úspěšném působení v NHL se nyní snaží restartovat svoji kariéru doma. A zatím úspěšně! (11+9 v 18 zápasech finské ligy)
Rusko i Švédsko mají nové trenéry, kterým bude nejspíš chvíli trvat, než týmu vtisknou svůj rukopis. A při své první nominaci Kudašov i Garpenlöv povolali řadu nováčků nebo přinejmenším nepříliš zkušených borců. Hlavně v případě Rusů se dá mluvit spíš o nějakém "béčku".
Pokud jde o český tým, tak prostě nevěřím, že by turnaj vyhráli. Nejsem úplný fanoušek trenéra Říhy (i když jsou určitě horší varianty) a v nominaci je také pár jmen, která mi tam úplně nesedí.
Finové jsou skvělí bruslaři, jsou sehraní, mají výborného kouče a hrají doma. Kurz 3 je až moc lákavý...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.11.2019, 13:17 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Belgický Castors Braine je pro mě asi nejslabší tým celé Euroligy. Sice doma porazily Rigu, ale ta je letos o dost slabší než loni a měla by taky patřit k outsiderům. Bourges má určitě kvalitnější kádr a po rozpačitém začátku sezonu se už snad chytlo. Před týdnem vyhrálo v Rize jasně o 15 bodů a věřím, že vyhrají i v Belgii.

Francouzský Lyon, který vlastní slavný Tony Parker, přes léto mohutně posiloval a i když si obměněný tým zatím sedá, jeho výkony půjdou určitě nahoru. O víkendu porazily ve francouzské lize solidní Tarbes o 39 bodů! Šoproň oproti loňsku oslabila, když odešlo trio klíčových hráček (Turner, Dupree, Zahui). V Eurolize začala Šoproň nad očekávání, ale před týdnem už prohrála na palubovce španělské Girony, která podle mě není tak silná jako Lyon.

Kursk také nemá tak hvězdný kádr jako v posledních letech, navíc je zraněná pivotka Ndour, za kterou nemají rovnocennou náhradu. To vyústilo v překvapivou prohru s Montpellier. Podle mě budou mít velké problémy i s Fenerbahce, která má opravdu hvězdnou základní pětku (Cruz, Iagupova, Zandalasini, Stokes, E.Williams). Pikantní to bude pro Španělku Cruz, která byla léta oporou Kursku.
Jak už jsem zmínil, Montpellier před týdnem porazilo Kursk a podle mě to nebyla jen náhoda. Mají opravdu silný tým s trojicí zámořských hvězd Whitcomb, G.Williams, Mavunga a podle mě mohou vyhrát i ve Schiu. Tomu pomohl příchod výborné Američanky DeShields, ale menší slabinu vidím pod košem, kde mají jedinou opravdu špičkovou hráčku (Gruda).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.11.2019, 9:25 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Trenérka USK Natália Hejková to řekla výstižně: Jekatěrinburg se dá porazit, ale nedá se porážet. A já nevěřím, že po loňské senzační výhře by Pražanky tohoto giganta porazily znovu. USK má dobrou formu, ale základní pětka Jekatěrinburgu připomíná All Star Team WNBA. Kurzy začaly někde na 1,15, což byla samozřejmě k ničemu, ale okolo 1,4 už podle mě má hodnotu.

Přidávám sázku na Benátky, které podle mě nejsou zase o tolik horší než Naděžda. V Eurolize už letos porazily silný Bourges, v italské lize jsou zatím suverénní. Naděžda před týdnem porazila belgický Braine o 7 bodů a podle mě jsou Benátky silnější protivník. Takže očekávám vyrovnaný zápas.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.11.2019, 10:49 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Galatasaray porazil Luleu doma o 19 bodů a má výrazně lepší kádr. Pro mě je jasným favoritem i v odvetě. Osobně bych vypsal max 1,6.

Ve španělském derby je zase favoritem ještě loni euroligová Salamanca, která má silný kádr s hvězdami WNBA jako Hayes nebo Loyd. Sice o víkendu ve španělské lize prohrály s Gironou, ale ta je o dost lepší než Gernika, která v lize padla už s Valencií nebo Clarinosem, což jsou pro změnu výrazně slabší týmy než Salamanca.

Hatay porazil doma Minsk o osm bodů a od té doby šla forma týmu ještě o něco nahoru. Tsmoki jsou celkem silné pod košem, ale na perimetru by neměly na soupeře stačit.
Loni euroligové Polkowice mají pořád solidní kádr s výbornými hráčkami jako D.Robinson (ex USK), Spanou nebo Conde. Takovou kvalitu Kayseri podle mě nemá a nevěřím, že se bude opakovat překvapení z prvního kola, kdy právě Polkowice porazily. Trochu taky spoléhám na to, že ještě nebude hrát Američanka Barbee, která jin chyběla o víkendu v lize. Bližší info jsem ale nenašel, i proto důvěra jen 2/10.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.11.2019, 8:48 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kdo by chtěl sázet jen na Szekszard, tak o něco výhodnější kurzy mají třeba T.... nebo Maxitip, naopak Sazka má asi nejvyšší na Botas.
V "brněnské" skupině je podle mě jasným favoritem Botas, který má v týmu čtyři výborné Američanky se zkušenostmi z WNBA, zkušenou Rusku Bas a k tomu tři solidní domácí hráčky, které jsou podle mě lepší než většina Izraelek. Ramla sází na americké duo T.Mitchell - Boyd, ale co stačilo na KP Brno, nemělo by stačit na Botas. Ten doma Ramlu rozdrtil o 27 bodů.
O něco větší boj očekávám ve druhém duelu, který jsem vybral. Sint Katelijne staví hlavně na dvojčatech Billie a Becky Massey, ale právě pod košem mají Maďarky také slušnou kvalitu - Američanku McCall a Slovenku Ružičkovou. A na perimetru by měly být lepší hosté, kde mají talentovanou rozehrávačku Studer, Chorvatku Dojkič nebo zkušenou Američanku Daniel.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.11.2019, 12:26 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Ze čtvrtečních zápasů jsem vybral čtyři s nižším kurzem, který je ale podle mě pořád hodnotný. Až sázkovky vypíší handicapy, tak půjdu asi i do nich, ale nechtěl jsem riskovat, že kurzy klesnou.

Naše holky mají v Itálii šanci, ale chybí jim zraněná Hanušová a těhotná Karolína Elhotová, což snižuje možnosti rotace. Základní pětka není špatná, lavička je už o dost slabší, navíc dlouhodobě není úplně uspokojivě vyřešený post rozehrávačky. Italky by měly mít na perimetru navrch - hráčky jako Sottana, Dotto a hlavně Zandalasini jsou evropská klasa. Jejich slabinou bývaly podkošové hráčky, ale tam se objevují zajímavé mladé hráčky (Penna, Keys, Andre, Madera) a naturalizovaná Američanka Ostarello, které by mohly tento problém vyřešit. Italky jsou pro mě favoritem, na loňském ME skončily deváté (Češky patnácté), navíc hrají doma.

Když je řeč o Euru, tak Švédky si na něm skvělým šestým místem vybojovaly účast olympijské kvalifikaci. A hráčky jako Zahui nebo sestry Eldebrinkovy jsou zárukou, že i tam nejsou bez šancí. Izrael byl na Euru naposledy v roce 2011, teď mu navíc kvůli zranění chybí největší hvězda - naturalizovaná Američanka Clark. A pod košem chybí Izraeli centimetry i kvalita.

S řeckým nároďákem se rozloučily dlouholeté opory Maltsi a Kaltsidou a bez nich to budou mít Řekyně dost složité. Slovinky byly asi desátým místem z Eura zklamané, ale současní generace s hráčkami jako Barič, Oblak nebo Lisec je opravdu silná. Doma jsou jasným favoritem.

Stejně tak si prožily na domácím Euru zklamání Lotyšky, kterým ale zhatila plány řada absencí. Teď jsou na tom o něco líp a hráčky jako Dikaioulaku (za svobodna Babkina), Putnina nebo Vitola mají velké zkušenosti. Lotyškám pomáhají i euroligové zkušenosti hráček TTT Riga, které tvoří kostru týmu. Chorvatky v posledních letech dost paběrkují a zasotávají za dalšími zeměmi z bývalé Jugoslávie. Nyní jim navíc kvůli zranění chybí největší hvězda - pivotka USK Režan. A k tomu ještě kráska Sandrič, která je na mateřské.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.11.2019, 10:27 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Z vypsaných handicapů na kvaldu basketbalistek jsem si vybral tip na Holanďanky, které by podle mě mohly doma Maďarky celkem potrápit. V posledních letech byly dost úspěšné v mládežnických kategoriích a tato generace je nyní už v seniorkách. Hráčky jako Cornelius, Treffers, Ndiba, Hof, Westerik nebo van der Adel mají solidní potenciál. Maďarky sice mají naturalizovanou Američanku Turner, která tým potáhne, ale k ní dost nezkušený tým při absenci bývalých opor (Fegyverneky, Krivacevic, Rakszányi, Simon...), navíc mají dlouhodobou slabinu pod koše, kde by mohly mít navrch domácí. Očekávám mnohem vyrovnanější zápas než bookmakeři.

Z dalších duelů hodně stoupl kurz na Polky, proti nimž jsem původně tipoval na Britky v kurzu 1,7. Teď už je čistá dvojka okolo 1,25, což mi přijde přestřelené a v této situaci mi přijde výhodnější sázet na Polky v handicapu. Do akovky nebo kombíku se mi hodně líbí u Maxitipu hcp +13,5 v kurzu 1,45. Zvlášť když u Britek je nejistý start jedné z opor - Leedham.

Za zkoušku možná stojí i sázka na Bosnu, že neprohraje v Rusku víc než o 20. Bosna totiž angažovala Američanku Jonquel Jones, což je úplně Top světová hráčka. Naopak Ruskám chybí hodně opor (Musina, Belyakova, Beglova) a navíc nenominovaly ani jednu z naturalizovaných Američanek (Prince, Faulkner), takže na rozehrávce to nebude žádná hitparáda.

Z olympijské kvalifikace se mi celkem líbí kurzy na Argentinu proti Kolumbii (Nike 1,50). Jako první je psaná Kolumbie, což je zavádějící, protože tato skupina se hraje v Argentině, která mimochodem loni vyhrála jihoamerický šampionát, na němž porazila i Brazílii, která je určitě silnější než Kolumbie.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 15.11.2019, 9:09 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady mi přijde kurz hodně přestřelený. I když jsem na Chorvatkách včera těžce pohořel a myslel si, že prohrají v Lotyšsku. Jenže to jim to tam neskutečně padalo (13 trojek!), což podle mě nedokáží zopakovat, a pak taky Lotyšky hrály naprosto příšerně a vyráběly neskutečné chyby.
Němky v posledních letech paběrkovaly, ale kdo basket sleduje, tak viděl, že se nad neúspěchy v Německu zamysleli a začali o to víc pracovat s mládeží. A výsledky se pomalu dostavují. Dosavadním vrcholem je titul mistryň Evropy do 18 let z loňského roku, ale jsem přesvědčený, že nahoru půjde i seniorský tým. V současném kádru je hned několik zajímavých hráček, mezi nimiž vyniká 194 cm vysoká Marie Gülich se zkušenostmi z WNBA a dvě hráčky tmavé pleti - Ama Degbeon a především Satou Sabaly, což je hvězda budoucnosti světových parametrů. Když přidáme zkušené Brunckhorst a Greinacher, tak je to sestava jako víno.
Pro horvatky hraje domácí prostředí, ale myslím si, že takovou kvalitu nemají. Zvlášť když jim chybí zraněná pivotka Režan z USK. Pod košem mají slabinu, Němky jsou atletičtější a měly by je výrazně přeskákat.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.11.2019, 10:23 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Úskalí tohoto tipu je v tom, že oba celky už mají zajištěný postup do další fáze, takže teoreticky o moc nejde. Proto nižší vklad...
Jinak si ale myslím, že Austrálie je úplně někde jinde. Vicemistryně světa by měly Japonky přejet hlavně pod košem, kde budou mít jasnou výškovou převahu. Doufám, že aspoň část zápasu odehraje Cambage, která je pro Japonky téměř nebranitelná.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.11.2019, 10:39 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Vybral jsem Pinnacle jako asi nejserióznější sázkovku, ale vyšší kurzy má třeba Marathonbet, proti němuž tady měli ovšem někteří výhrady...
Pokud někdo sází jen u českých sázkovek, tak kurzy jsou hodně podobné, jen o pár setinek nižší.

Vybral jsem dva zápasy, které by měly být podle mě jednoznačné. Švédky porazily Černou Horu na letošním Euru v Lotyšsku o 16 bodů. Jenže to měly Černohorky výbornou Američanku Glory Johnson, která už v kádru není. Nahradila jí Gatling, která rozhodně není zdaleka tak dobrá. Navíc Švédky teď hrají doma, jsou komplet a mají formu, kterou jasně ukázaly ve čtvrtek v Izraeli, který převálcovaly o 37 bodů!

Slovinky doma porazily silné Řecko o 6 bodů, Bulharky jsou rozhodně mnohem slabší soupeř. Už je to pěkná řádka let, co bylo Bulharsko schopné bojovat o postup na vrcholné akce a kdesi v pravěku dokonce i o medaile. Současní generace je hodně špatná a nejsou v ní ani výraznější individuality. To, že vyhrály na Islandu, celkem nic neznamená. Slovinky jsou soupeř z úplně jiného výkonnostního koše.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.11.2019, 10:51 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V pátek vyhrály Francouzky těsně 55:51, když využily absence zraněných hvězd domácích Torrens a Ndour. Dnes by podle neoficiálních informací navíc asi neměly hrát ani další klíčoví hráčky jako Palau, Xargay nebo Nicholls a větší prostor by měly dostat hráčky z lavičky. Proto vidím v kurzu slušné value, i když je to jen přátelák.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.11.2019, 11:20 Předmět: ad Japonsko-Austrálie
Pište tipy na sázení
Citovat

Japonky daly osm trojek za první čtvrtku! To jsem asi ještě neviděl...
Snad jim to nemůže padat pořád! Zkusím livko...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.11.2019, 8:55 Předmět: Levi
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Loni se Petra Vlhová posunula ze závodnice 2-5 na jasnou dvojku za fenomenální Mikaelou Shiffrin. Pětkrát byla druhá a jednou vyhrála. A speciálně v Levi se jí hodně daří - loni tady byla druhá, předloni dokonce vyhrála, když porazila i Shiffrin.
Z někdejší silné čtyřky už letos nestartuje Švédka Hansdotter, která ukončila kariéru. Zůstala Švýcarka Holdener, ale ta si před měsícem přivodila zranění lokte, které ji zkomplikovalo přípravu.
Ostatní potenciální spolufavoritky měly ještě vážnější problémy. Gallhuber a Loeseth chyběly kvůli vážnému zranění skoro rok, Liensberger řešila poslední dva měsíce místo trénování spíš přechod k jiným lyžím a přesto, že původně jednal s Voelkl, nakonec se minulý týden dohodla s Rossignolem. Pro Schild už skončila sezona vážným zraněním při obřáku v Soeldenu, Gisin zase prohlásila, že se chce letos víc zaměřit na rychlostní disciplíny.
Jako jedna z největších adeptek na bednu tak zůstává Švédka Swenn Larsson, které se ale v minulosti v Levi tolik nedařilo, když nejlíp skončila sedmá.
Ve slalomu se nerýsuje nějaký vycházející supertalent, jako je třeba v obřáku Novozélanďanka Robinson, takže čekám tradiční souboj Shiffrin - Vlhová.
Jelikož české sázkovky nenabízejí umístění 1-2, tak doporučuji 1-3 za 1,57 u Tipsportu, což má stále slušnou hodnotu. A podle mě stojí za zkoušku s nižším vkladem i přesný tip na druhé místo u Fortuny za 3,3.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.11.2019, 9:25 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Hainaut (nebo jak T.... opakovaně špatně píše Hainault) je velkým překvapením dosavadního průběhu sezony s bilancí 4-1. Přitom kádr mají spíš na boj o záchranu. Nevěřím, že jim to vydrží a utkání s Landes je dobrou příležitostí, jak využít neadekvátně vysokého kurzu. Landes patří dlouhodobě k francouzské špičce, úspěšně působí i v Eurocupu, v kádru má hvězdy jako Dumerc, Kanaďanky Ayim a Plouffe nebo naši Hejdovou. A v minulém kole doslova přejely Charnay 96:58. Podle mě jsou mírným favoritem hosté, takže kurzy přes 2 beru.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.11.2019, 9:57 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Toruň měla v létě velké finanční problémy a dlouho nebylo jasné, jestli se vůbec do soutěže přihlásí. S tím koresponduje špatný začátek sezony, po němž jsou stále bez výhry na poslední příčce. Nyní se podařilo najít nějaké sponzory, kteří v repre pauze pomohli získat dvě solidní Američanky - Latoyu Williams a Naomi Davenport. Už předtím si ruská trenérka Elena Shakirova přivedla zkušenou krajanku Grigoryevu a nyní už má tým ligové parametry. Pevně věřím, že s novými posilami vybojuje proti desátému Widzewu první letošní výhru.

P.S. Kdo má Marathonbet, tak v 10 hodin tam byl kurz 2,21!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 23.11.2019, 18:21 Předmět: levi
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Z českých sázkovek vypsala tuto dvojičku Sazka (1,83). Alternativním tipem za nižší vklad (2/10) je umístění Vinatzera v první desítce - T.... v kurzu 3,5.
Dvacetiletý Ital Vinatzer je velký talent, loňský juniorský mistr světa ve slalomu, předloni byl stříbrný (za Francouzem Noelem). Stejně jako se loni podařilo Noelovi proniknout do absolutní špičky, tak letos něco podobného očekávám od Vinatzera, i když možná v trochu skromnější podobě. Sám Vinatzer mluví o přání proniknout do první desítky.
Starší z chorvatských bratrů Elias Kolega loni šokoval šestým místem v Adelbodenu, ale ve třiadvaceti není takovým talentem jako Ital. Minulý týden startoval na závodech FIS ve Švédsku, kde zrovna nepřesvědčil. V mnohem slabší konkurenci než jaká bude v Levi skončil čtvrtý a pátý, když pohrál se slalomáři, kteří nejsou zdaleka tak kvalitní jako Vinatzer.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 24.11.2019, 14:59 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Dávám nižší vklad, protože favoritem jsou přeci jen asi hosté. Ale ten kurz mi přijde přemrštěný...
Turín v úvodu sezony doplatil na to, že jako jednu ze tří povolených zahraničních posil angažoval Američanku Jennings, která po prvním odehraném zápase oznámila, že je těhotná a odletěla zpátky domů. Nyní v repre pauze se vedení klubu konečně podařilo sehnat náhradu, kterou je česká reprezentantka Michaela Stejskalová (za svobodna Zrůstová). Ta by měla výrazně pomoct jak zkušenostmi, tak hlavně centimetry, protože po odchodu Jennings byla jedinou kvalitní hráčkou přes 185 cm jen Bosňanka Brčaninovič.
Naopak Lucca bude pod košem asi oslabená, protože Slovenka Jakubcová chytila na repre srazu chřipku a celý týden netrénovala.
Ve skutečnosti jsou oba týmy podle mě mnohem vyrovnanější než jak naznačují kurzy. Nabízí se také sázka s handicapem a odvážnějším vkladem. Např. T.... nabízí hcp +11,5 v kurzu 1,84, což má slušnou hodnotu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 26.11.2019, 9:37 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Girona to má v Eurolize 1:3 a nedávno prohrála i ve španělské lize s Gernikou. Jejím problémem jsou zranění - zkušené rozehrávačky Martinez a především největší letní přestupové bomby - Sonji Petrović, která ještě za svůj nový tým neodehrála ani minutu.
Kursk možná není tak strašně silný jako v minulý letech, ale pořád má vysokou kvalitu. Hráčky jako Bonner, Xargay, Prince nebo Barić jsou špička. Problém byl pod košem, kde byla zraněná hvězda Ndour. Ta už je prý téměř úplně v pořádku a její start není vyloučen. Ale i kdyby nenastoupila, tak vedení klubu tento post v posledních dnech výrazně posílilo, protože angažovalo Američanku Jessicu Breland s bohatými zkušenostmi z WNBA.
Kursk to má 2:2 a už by měl zabrat. Za mě je jasný favorit, kurz bych vypsal tak 1,5.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 26.11.2019, 18:57 Předmět: euroleague basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kdo viděl zápas Cukurovy na USK, tak si asi ťuká na čelo. Smile Jenže to byl ze strany tureckého týmu fakt úlet, navíc se jejich kádr od této doby výrazně změnil k lepšímu. Nyní v repre pauze přišly hned tři kvalitní Američanky - Alex Bentley (s běloruským pasem), Latoya Sanders (s tureckým pasem) a Morgan Tuck. I bez nich dokázala Cukurova vyhrát letos v Euroloze dva zápasy ze čtyř, tedy stejně jako Bourges. A to je nyní naopak oslabeno, protože sezona skončila pro zkušenou pivotku Yacoubou. Za ni sice sehnali náhradu v podobě Kanaďanky Natalie Achonwa, jenže ta by se měla k týmu připojit až na konci týdne a proti Cukurově by ještě neměla nastoupit.
Očekávám vyrovnaný zápas, v němž ani výhra hostů určitě není nemožná.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 27.11.2019, 19:47 Předmět: eurocup basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Podle mých informací přímo z Turecka má Botas finanční problémy, kvůli nimž už tým opustily tři největší hvězdy se zkušenostmi z WNBA - Mitchell, Peddy a Fagbenle. V týmu zůstalo v podstatě jen pět použitelných basketbalistek (míněno na evropské scéně), které jsou sice stále o trošku lepší než základní pětka KP, jenže Brňanky mají mnohem lepší lavičku. Bude záležet, jak domácí zvládnou celý zápas fyzicky (třeba čtyřiatřicetiletá Ruska Bas by mohla mít problém) a taky si musí dát pozor na fauly.
Brňanky cítí šanci, a tak nic nepodcenily a do Ankary odletěly už v úterý. Mohly by domácí uběhat, takže za menší vklad se určitě dá zkusit i čistá výhra Brna.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 28.11.2019, 21:00 Předmět: kuusamo
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Klaebo byl poslední tři sezony nejlepším sprinterem ve Světovém poháru, z toho poslední dva roky naprosto suverénně. Loni na něho byly kurzy někde kolem 1,5, takže cokoliv přes dva má podle mě slušnou hodnotu.
Neříkám, že to nemá opodstatnění... Většinu přípravy na novou sezonu Klaebo neabsolvoval se sprintery, ale s norským týmem jezdícím distanční závody. A před týdnem na kontrolních závodech v Beitostolenu skončil až pátý. To bych le nebral zase tak vážně. Ostatní borci tam bojovali o nominaci na úvodní závody svěťáku, kterou měl Klaebo jistou. Navíc mu nejely ideálně lyže. Závod ve Finsku bude brát určitě vážněji, protože chce letos obhájit prvenství v celkovém pořadí SP. Loni vyhrál z deseti sprintů hned osm, i když právě v Ruce byl druhý za Bolšunovem. Právě Rus je asi největší soupeř, Klaebo mu bude chtít ale loňskou porážku jistě vrátit. A jeho potenciál je obrovský!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 29.11.2019, 18:05 Předmět: Killington
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nebudu opakovat dokola, jak famózní je Mikaela lyžařka. Pro mě i zítra největší favoritka, osobně bych vypsal kurz tak 2,0. Na začátku sezony má výbornou formu, v prvním obřáku byla těsně druhá, ve slalomu jasně vyhrála. A teď jede doma na americkém sněhu, což by měla být výhoda. Bude to pro ni asi dost emotivní, určitě bude chtít vyhrát na památku své nedávno zesnulé babičky.
V Söldenu vyhrála první kolo a pak prohrála o šest setinek s mladičkou Novozélanďankou Robinson. Ta je nesporně talentovaná, ale nevěřím, že dokáže vyhrát dvakrát po sobě. Zvlášť když měla mezi závody zdravotní problémy a moc toho nenatrénovala. Dokonce se dlouho spekulovalo o tom, že vůbec nenastoupí.
Další spolufavoritky jsou klasické - Worley, Regenburg, Brignone. Ty však nemládnou a Shiffrin se naopak v obřáku stále zlepšuje. Podcenit nelze Vlhovou, ale té se první obřák v Söldenu vůbec nepovedl.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 30.11.2019, 8:28 Předmět: biatlon
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Štafeta dvojic bývá trošku nevyzpytatelná, ale dvě dvojičky mě zaujaly. Američani postavili to nejlepší co mají (Dunkley, Doherty), naopak v českcýh barvách nastoupí to, co zbylo (JIslová, Štvrtecký) poté, co nejlepší běží smíšenou čtyřčlennou štafetu, Vítkovou trenér po zdravotních problémech šetří na sprint a Krupčík s Václavíkem jsou nemocní. Američani by měli být rychlejší ve stopě (hlavně Dunkley), snad výrazně nepokazí střelbu.
Švédi taky postavili do dvojic to nejlepší (Öberg, Samuelsson) a na domácím sněhu budou chtít určitě skončit minimálně na bedně. Francouzi dali naopak přednost čtyřkám a tady postavili méně silný pár (Desthieux, Simon), i když i ten má svoji kvalitu. Víc ale určitě věřím Švédům.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 30.11.2019, 9:23 Předmět: biatlon
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ukrajinská štafeta mi přijde bookmakery trochu podceňovaná, za nižší vklad bych zkusil možná i TOP8 (T.... 4,5). Sílu by měli mít určitě na ženských úsecích. Obzvláště zkušená Vita Semerenko vypadala na kontrolních závodech v Sjusjoenu hodně dobře. Menší obavy mám z mladíčka Lesiuka na posledním úseku, ale snad to moc nepokazí, V té době by snad měli mít alespoň na Bulhary už dostatečný náskok, protože bulharské ženy jsou podprůměrné.

Rakušani nepostavili to nejlepší, chybí Eberhard, Eder nebo Hauser. Slabinu mají hlavně na ženských úsecích, kde by je měl český tým převálcovat. A Krčmář s Moravcem by proti dvojici Leitner-Landertinger neměli předpokládaný náskok ztratit.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy