Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - únor 2021 (+12,54 unitů ... Yield +11,00 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 463
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 4
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 534
Vklady: 997 unitů
Výhry: 1064.16 unitů
Profit: +67.16 unitů
Yield: +6.74 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13020
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 506.9Hodnocení kvality tipů: 506.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 25.12.2020, 17:22 Předmět: Dexter blog - únor 2021 (+12,54 unitů ... Yield +11,00 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - únor 2021

Naposledy upravil propitak dne 5.03.2021, 14:01, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.02.2021, 10:52 Předmět: Banskobystrická laťka
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Halová atletická sezona se prakticky teprve rozjíždí, navíc závodů kvůli covidu není moc, takže je na místě opatrnost.
Podle mě zajímavější kurzy než T.... vypsala Niké. Tady mi přijde třeba hodně nadhodnocený Bahaman Wilson. Ten byl sice loni v Banské Bystrici druhý v kvalitním osobáku 233, jenže od té doby neskočil prakticky nic. Máme tu zajímavé srovnání - loni skočil doma v Nassau před BB laťkou 230, letos na stejném mítinku jen 215. Netuším, nakolik to třeba ovlivnily podmínky, nebo nějaká menší indispozice, ale tochu to naznačuje, že letos není Wilson v takovém rozpoložení jako loni.
Naopak Ital Tamberi, který je podle mě i z dlouhodobého pohledu daleko kvalitnější a konzistentnější výškař, letos vede světové tabulky výkonem 232, který skočil v sobotu v Anconě.

U žen vybírám akovku. Ukrajinky by měly závod ovládnout, ale na Mahuchikh jsou strašně nízké kurzy. Celkem zajímavá je sázka na to, že vítězka skočí přes 200. Mahuchikh letos při dvou startech dala 200 a 202, takže má parádní formu. A dva metry má v nohách i Levchenko.
Tu jsem si vybral do dvojičky s Italkou Vallortigara, která skočila letos v Udine zatím jen 186 a proti Ukrajince je podle mě jasný outsider.
Lepší formu má v úvodu roku jiná Italka Alessia Trost, která skočila minulý týden v Udine 193. Proti ní vybírám Slovinku Černjul, která startovala v Udine také, ale skočila jen 186.

Pro ty, co nemají účet u Niké, nabízím alternativní tipy u Tipsportu:
Upřímně řečeno, nějakou superpecku tam nevidím...
Mahuchikh má takovou fazonu, že i 1,4 na vítězství nevypadá úplně špatně, i když je to na hraně value. Stejně jako Levchenko do 2. místa.
Za nižší vklad by možná stálo za to zkusit Tamberiho na výhru (kurz 3,0).
Zajímavý je loňský vítěz Kubánec Zayas, ale kurz do Top3 (1,80) je tak na hraně smysluplnosti.
Z dvojiček možná u žen Trost proti Demidik (2,13), protože mladá Běloruska loni vůbec nezávodila a letos měla jen jeden start se skokem 190. Tady ale těžko říct, jak na tom je. Má potenciál skočit dva metry, ale taky nemusí dát ani těch 190. Trost vypadá aktuálně spolehlivěji, ale s menším potenciálem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.02.2021, 12:53 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Papírovými favoritkami jsou Švédky, ale je tu několik důvodů, proč by zápas mohl skončit i opačně.
Za prvé se hraje v Podgorici a i bez diváků je domácí prostředí určitě mírnou výhodou.
Za druhé se soupisky od prvního zápasu (Švédky vyhrály doma v Malmö o 13 bodů) trochu změnily. Zatímco Švédsko se musí obejít bez své suverénně nejlepší pivotky Zahui, Černá Hora naopak uvítala zpět v kádru velezkušenou Jelenu Dubljević. (Mimochodem, obě v minulosti působily v USK Praha.) Právě Dubljević by měla společně s naturalizovanou Američankou Gatling vytvořit pro domácí převahu v podkošových soubojích.
Za třetí aktuální stav v tabulce. Švédky už mají postup na Euro jistý, takže by podle mě mohli trenéři víc prorotovat sestavu a dát šanci i hráčkám z lavičky. Naopak Černohorky potřebují nutně vyhrát a podle trenérky Škerović do toho dají úplně všechno.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.02.2021, 13:21 Předmět: alpine skiing
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tři medaile nejsou málo... Ale při současné výkonnosti Petry Vlhové to zase není ani tak moc!
Už ohlásila, že vynechá sjezd, kde by ale stejně moc velké šance asi neměla. Takže na to má pět startů. V kombinaci je vůbec největší favoritkou, stejně tak ve slalomu, když vezmeme v potaz, že Mikaela Shiffrin nemá letos ideální formu. Ale i kdyby se Američance vrátila její pohoda, tak tady sázíme na medaile, ne na zlato! A okruh adeptek na medaile je v obou výše zmíněných disciplínách dost úzký. V kombinaci jsou hlavní favoritky Vlhová, Gisin a Shiffrin, možná Brignone a Holdener. Kdokoliv jiný na bedně by byl překvapením. Podobné je to ve slalomu, kde jen ve výše zmíněné pětici Italku Brignone vymění Rakušanka Liensberger.
Dvě medaile pro Vlhovou jsou tedy opravdu velmi pravděpodobné. Velké šance má i v paralelním obřím slalomu. Ten je sice trochu nevyzpytatelný, ale letošní jediný závod v Zürsu vyhrála právě Vlhová. A navíc na MS by tuto disciplínu údajně mělo vynechat hned několik spolufavoritek - např. Shiffrin a Gisin.
Ve všech třech výše zmíněných disciplínách by měla Vlhová teoreticky brát medaili. A to tu máme ještě další dvě, v nichž rozhodně také patří ke spolufavoritkám na bednu. V obřáku byla letos dvakrát třetí, před rokem v Sestriere dokonce vyhrála. V pondělí pak ukázala, že se výrazně zlepšila i v Super-G, když byla v Ga-Pa 2.
Když to shrnu, tak podle mě jsou šance na medaili v procentech přibližně následující:
Kombinace - 90%, slalom - 80%, paralel - 70%, obří slalom - 40%, Super G-25%.
Když tedy vynásobím odpovídající kurzy u tři nejsilnější disciplín, tak to vychází na 1,98. A to máme v rezervě obřák a Super G. Takže vypsaný kurz přes 2 mi přijde zajímavý.

P.S.: Úplně jsem zapomněl zmínit, že na minulým MS předloni už Vlhová tři medaile získala (zlato obřák, stříbro kombinace, bronz slalom), a to nebyl v programu paralelní obří slalom a podle mě šla od té doby výkonnostně ještě o něco nahoru.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.02.2021, 9:59 Předmět: Ulricehamn
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Celý vtip je v tom, že ještě včera večer byla jako tým Švédsko 2 uvedena dvojice Svensson-Grathe, která je papírově a hlavně podle aktuální formy mnohem lepší než druhá švédská dvojice Westberg-Häggström. Jenže dnes ráno jsou dvojice vyměněné...
Takže doporučuji např. sázky na Švédsko 1 do Top 7 (kurz 1,7) a možná i Top 5 (kurz 3,0), Niké má i Top 6 (1,9).
A naopak sázky proti Švédsku 2, vedle Norska 2 taky Norsko 1.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.02.2021, 10:09 Předmět: týmový sprint
Pište tipy na sázení
Citovat

Kurzy na Švédy klesají, ale třeba pořád má Niké krásných 1,68 na Norsko 1 proti Švédsku 2, což je reálně tak 1,3...
fridex
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 11.7.2017
Tipy a sázky: 31
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 124.3Hodnocení kvality tipů: 124.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 7.02.2021, 10:43 Předmět: Nike
Pište tipy na sázení
Citovat

Absoutně nevsaditelné Sad Niké jsou naprostí tragédi, nevezmou nic ani za drobáky. Horší jak Fortuna. Ostatní sázkovky se připo... a vše spojené se Švédsko I stáhli, takže super!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 7.02.2021, 23:11 Předmět: cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na medaili je pět hlavních favoritek: Vlhová, Shiffrin, Brignone, Holdener a Gisin. A já bych docela věřil právě Michelle Gisin, která má letos výbornou sezonu. Kurzy přes 2 mi přijdou zajímavé i vzhledem k tomu, že Gisin je právě v kombinaci olympijskou vítězkou a také má stříbro z MS 2017.
Pořadatelé kvůli počasí otočili pořadí disciplín, takže se začne slalomem. To celkem dost poškodilo Vlhovou a Shiffrin, které vyfasovaly dost vysoká startovní čísla 23 a 24, což může být trochu problém, protože trať může být v té době už dost rozrytá. Gisin má mnohem přijatelnější číslo 12.
Brignone osobně na medaili až tolik nevěřím, protože jednak neměla v posledních závodecb úplně ideální formu a pak je z výše zmíněné pětice jasně nejhorší slalomářkou. Wendy Holdener by zase měla být papírově z pětice favoritek nejslabší v Super G.
U Gisin vyloženou slabinu nevidím. Pokud zajede svůj letošní vysoký standard, tak by neměla odejít bez medaile.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.02.2021, 9:19 Předmět: Cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

To nám ten šampionát v alpském lyžování pěkně začíná! Sad Dnešní kombinace žen zrušená a zatím se neví, kdy se pojede...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.02.2021, 20:01 Předmět: Cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Pro sezony minulé naprosto nevídaný kurz, tam by byl nižší i na jednotlivé disciplíny. I když Mikaela letos zatím neměla takovou formu, pořád si myslím, že kurzy přes 2 mají hodnotu. Nike má aktuálně 2,1, což jde, ale kurz Fortuny je ještě výrazně lepší. Zatím... Sad
T.... překvapivě takovou příležitost nevypsal. Má jen kurz 3,5 na to, že Shiffrin získá jakoukoliv medaili ve slalomu i v obřáku. Taky to není úplně špatné, ale letos v obřáku opravdu nejezdila nic moc.
Přiznám se, že mě k tomuto tipu trochu inspirovala slova Tomáše Banka, trenéra Ester Ledecké. Ten vyprávěl o tom, jak se Ester na posledních trénincích na svahu potkávala právě s Mikaelou a tvrdil, že ta vypadala opravdu skvěle.
To mě jako dlouhodobého fanouška Mikaely potěšilo a dodalo víru, že se na MS ukáže opět ve své Top formě. Na zlato bude mít čtyři pokusy a ve všech disciplínách patří k favoritkám. Největší šanci bych viděl asi ve slalomu, pak v kombinaci a obřáku, ale překvapit může už zítra v Super G, v němž ostatně obhajuje titul.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.02.2021, 19:56 Předmět: biatlon
Pište tipy na sázení
Citovat

Raději to nebudu dávat jako oficiální tip, protože to vypsala jen Fortuna. A tam by to mohlo rychle dropnout, takže by pak byli všichni naštvaní, že to je nevsaditelný... Sad
Takže: Líbí se mi sázka na lepší umístění na MS: Charvátová - Štvrtecký 1 (Kurz 1,75). Já to tedy stihl vsadit ještě za 1,85...
Charvátová je labilní na střelnici, ale je to dobrá běžkyně, která má potenciál. Věřím, že aspoň v jednom závodě zvládne zastřílet slušně a pak z toho může být klidně třeba i první dvacítka. Štvrtecký má podle mě svůj strop, není výjimečně dobrý (alespoň zatím) ani ve stopě, ani na střelnici. Navíc mezi muži je o trochu vyšší konkurence než mezi ženami. Pro Štvrteckého by byla úspěchem i první třicítka, na kterou ve své kariéře dosáhl ve Světovém poháru jen dvakrát. Naopak Charvátová třeba loni dokonce senzačně získala bronz na MS ve sprintu.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 11.02.2021, 9:59 Předmět: švédské hry
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Na předchozích dvou turnajích EHT dominovalo Rusko, ale tentokrát už jim nevěřím. Ve Finsku šokovali s juniory, doma V Rusku měli zkušenější tým v čele se Šipačovem. Teď je to někde mezi, ale víc to připomíná mladičký výběr z Karjaly, doplněný pár staršími, ale mezinárodně nezkušenými hráči (v nominaci je 13 nováčků!). Tým podle mě nemá kvalitu jako ten na ruské části EHT a ostatní je už nepodcení tak, jako ve Finsku. Navíc z těch juniorů jim aktuálně chybí někteří špičkoví, jako např. Amirov nebo Afanasjev.
Pokud tedy ne Rusové, tak kdo? Českému týmu moc nevěřím. Jednak moc nevěřím Pešánovi, kterému se zatím moc nedaří vytvořit v kabině nějakou pohodovou atmosféru. A pak je to nominaci, v níž chybí spousta zkušených hráčů. Spíš je to takové béčko, v němž se testuje řada mladých hráčů. Jestli se z tohoto výběru dostane na MS jedna pětka, tak to bude podle mě moc.
Takže Švédi, nebo Fini? Mírnou výhodu mají Švédi v domácím prostředí. A o trochu víc se mi líbí i jejich kádr. Je to dobrý mix zkušených borců (Fasth, Gustafsson, Tedenby) a vycházejících hvězd (Lindqvist, Johansson, Hallander, Wingerli), taky si myslím, že mají na turnaji lepší gólmany než Fini. A doufám, že Švédi budou mít i motivaci konečně něco vyhrát, protože předchozí dva turnaje EHT jim moc nevyšly a asi by se hodilo zvýšit si trochu sebevědomí.
Na EHT bych rozhodně nesázel vyšší částky, ale kurzy na Švédy přes 3 mi přijdou fajn.
nangaparbat
Sázkař - tipuju hodně
Sázkař - tipuju hodně


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 26.1.2008
Tipy a sázky: 700
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5Hodnocení kvality tipů: 205.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 12.02.2021, 10:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ahoj, jen rychlá otázka. Platí tip na Gisin do 3.místa i po přeložení?
Teď kurz 2,35 T.....
Předpokládám, že výchozí podmínky se moc nezměnily.

Díky, ať se daří
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.02.2021, 13:18 Předmět: Gisin
Pište tipy na sázení
Citovat

Re: Nangaparbat

Za mě tip na Gisin pořád platí. Smile
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.02.2021, 13:36 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Tady je zásadní, že Mersin (Fortuna je stále označuje jako Cukurova, ale to byl podle mě loňský název) na začátku roku opustila skvělá Ukrajinka Iagupova, což byla suverénně nejlepší hráčka, na které stála hra celého týmu.
Podle posledních zpráv je to ale se změnami v kádrech ještě divočejší. U domácích asi zůstala jen Britka Anigwe, u hostů Riguna Williams a Angelica Robinson.
Cizinky má jasně lepší Ormanspor, s domácími hráčkami je to tak vyrovnané. Navíc mají hosté o trošku širší lavičku. Mersin má výhodu domácí palubovky, ale pro mě je mírným favoritem Ormanspor, na který beru vše přes kurz 2.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.02.2021, 15:58 Předmět: Ormanspor
Pište tipy na sázení
Citovat

V poslední době se mi fakt "daří" vybírat basketbalový tipy, který se podělají v posledních vteřinách. Sad
Ormanspor celej zápas vedl (v poločase o 10), na konci zápasu měl balon, ale skončilo to 80:80. A pak samozřejmě vyhráli v prodloužení...
Tentokrát mě to mrzí obzvlášť, ani se neptejte, kolik mě to stálo! Very Happy
M4Touch
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 17.2.2015
Tipy a sázky: 5
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 87.9Hodnocení kvality tipů: 87.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 14.02.2021, 9:44 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
V K2profi už jdu "balit medovinu a med" pro Dextera, včera s "prstem v nose" přidal další OK tip. Již 9. tý v rámci K2profi a 6. v rámci soutěže o medovinu a med.

Tip zněl: 13.02.2021 14:00 CBK Yenisehir Mersin - Ormanspor (hcp +4,5) tip 2 (86:89p) 1.91 OK


Sorry za spam, ale nedá mi to nereagovat na K2 profi, která se zdá být úspěšnější než tento blog, jasně je tam určitě méně tipů, podle posledního tipu koukám, že i konzervativnější (ale asi i o to víc úspěšnější i za cenu menších kurzů) - nevím jestli si můžu najít historii, dala by se případně vypsat sem?

Od blogu bych čekal lepší servis, tzn. mám si ještě platit navíc K2 profi nebo by šel ten tip sdílet i sem (mimo statistiku)? Vím, že jsou tu dlouhodobé sázky, ale podle mě zrovna ty nepatří k nejúspěšnějším, ale možná se mýlím. Bral bych u nich aspoň krátký update, např. Švédsko hokej, pokud dnes vyhraje Rusko nad Českem, sázka je KO? Možnost jištění neprohrou Ruska atd. Neber to jako hejt, jen jako konstruktivní kritiku. Wink
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2021, 9:46 Předmět: rychlobruslení
Pište tipy na sázení
Citovat

Dneska jsem chtěl dát něco na rychlobruslení, ale pořádně to vypsal jen T...., a tam kurzy hodně rychle klesly.
Na 5km možná stojí za zvážení nějaký tip na Rusku Voroninu. Je pravda, že na trojce vypadala dost z formy, ale na druhou stranu už dokázala nejednou překvapit. A na pětce je prakticky jen 5 bab, který mají na medaili, takže třeba kurz 2,5 na Top3 vypadá celkem zajímavě.
Na 1500m bych sázel proti Polce Czerwonce, která vypadala včera na kilometru dost z formy. Jasná by měla být prohra třeba s Golubevou, která jí dala včera skoro dvě vteřiny, jenže na Rusku už je jenom 1,35.
Stihl jsem si vsadit na Zdráhalovou proti Njatun, když byl kurz ještě přes 2, jenže za současných 1,6 už to nemá value. A podobně je to bohužel i s dalšími dvojičkami... Sad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2021, 10:01 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Re: M4Touch

Nedávám na K2profi lepší tipy než na blog! Třeba teď na Ormanspor byl za mě lepší tip na čistou dvojku v hodnotnějším kurzu, protože jsem hodně věřil, že vyhrají. To, že to nakonec dost smolně nevyšlo, je druhá věc... Na K2profi jsem dal tip s handicapem, protože tam je limit kurz 1,8 a vyšší. Tak jsem dal logicky jistější tip, když už mám poměrně dlouhou sérii, kterou bych chtěl udržet co nejvíc. Sám jsem ale na svoje tikety dával čistou dvojku, což byl pro mě výhodnější tip. Teď to vypadá jako blbost, ale z dlouhodobých statistik je tento přístup podle mě lepší. Když něčemu věřím, tak se nezaleknu ani vyššího kurzu. Naopak, snažím se ho využít!

Pokud jde o "jištění" tipů jako třeba u EHT, tak já osobně na jištění moc nehraju, jen v opravdu výjimečných případech. A proto to nebudu dělat ani na blogu. Sorry, ale strategii sázení by měl mít každý svou, tu tady nebudu nikoho učit. Předpokládám, že všichni mají i svoji hlavu a své styly sázení. Já dodávám "jen" tipy a také analýzy, v nichž se snažím uvést důvody, proč je dávám. Většinou jsou za tím hodiny vyhledávání informací a tento čas odběratelům blogu ušetřím. Často bohužel s rizikem dropů. Ale to už si musí každý vyhodnotit sám, jestli je odběr mého blogu pro něj přínosem, nebo ne...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2021, 21:58 Předmět: cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Nike trochu zaspala a nechala v nabídce borce z potenciální TOP10, kteří však nakonec do kombinace nenastoupí - Kristoffersen, Baumann, Hadalin, Zubčič. Tím samozřejmě nabývají na hodnotě kurzy na umístění u dalších závodníků, z nichž jsem vybral dva podle mě do očí bijící.
Nedělám si iluze, že se kurzy udrží dlouho, ale snad to aspoň pár z vás stihne. Pro ostatní nabízím alternativní tipy:
Aerni se po loňské příšerné sezoně letos výrazně zvedl a poslední slalomy jezdil výborně. Proto by mohl uspět i v kombinaci, za ideální kombinace by moh útočit i na medaili. Ostatně, je to mistr světa z roku 2017! Doporučuji ale opatrnější tip - dvojičku s krajanem Murisierem (T.... 1,75). Aerni je sice o trošku slabší v Super G, ale ve slalomu je zase výrazně lepší a měl by případnou ztrátu dohnat. Navíc může ve slalomu využít dřívější start na lepší trati.
U Muffata se mi líbí dvojička s Kriechmayerem (T.... 1,60). Při Rakušanové formě to vypadá trochu šíleně, ale on je opravdu mizerný slalomář. Muffat by na něj měl ve slalomu najet víc, než ztratí v Super G. Muffat je výborný kombiňák, má i bronz z olympiády.


Naposledy upravil Dexter dne 14.02.2021, 22:09, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 14.02.2021, 22:02 Předmět: Cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Tipy na Meillarda obecně doporučuji, hodnotu mají i kurzy okolo 2,0 na umístění v Top3. Osobně si myslím, že by mohl být možná největším nebezpečím pro favorita Pinturaulta. V Cortině měl v Super G smůlu, protože startoval s číslem dva a první tři doplatili na jednu hodně zrádnou bránu a vypadli, což byla podle mě chyba stavitele trati. Je trochu paradox, že zítra má Meillard v Super G dokonce číslo 1, ale trať pro kombiňáky bude určitě mírnější a přijatelnější i pro slalomáře. A Meillard je letos opravdu výborný od slalomu po Super G. Asi jako jediný s Pinturaultem má obě disciplíny v podstatě vyrovnané. A to na vysoké úrovni.
Proti němu stavím Itala Tonettiho, který měl sice loni velmi dobré výsledky v kombinaci, ale částečně i proto, že ne všichni favoriti ve svěťáku kombinační závody jezdili. Každopádně Tonetti je horší než Meillard jak v Super G, tak ve slalomu. Pokud by kurz hodně klesl, tak se nabízí proti Tonettimu i Rakušan Schwarz, který je dalším adeptem na medaili. Vždyť je taky obhájce bronzu z MS 2019.

Matthias Mayer patří k lepším slalomářům mezi specialisty na rychlostní disciplíny. Takže možná bych na něj vsadil i proti Kriechmeyera, na něhož sice možná něco málo ztratí v Super G, ale ve slalomu by měl být lepší. Loni ve Wengenu dokonce jednu kombinaci vyhrál, i když tam se jel sjezd místo Super G a slalomáři byli trochu v nevýhodě. Na medaili bych ho úplně neviděl, ale na Itala Innerhofera by stačit měl. Ten má sice z kombinace bronz z olympiády v Soči, ale to byla dost senzace a v posledních letech už toho v kombinaci moc nedokázal. Myslím, že by neměl Mayera porazit ani v Super G a slalom pro něj bude podle mě vyloženě trápení.

V ženách by měly být největší favoritky Vlhová a hlavně Shiffrin, která zajela v Cortině fantasticky Super G. Situaci trochu komplikuje fakt, že vyfasovaly hodně vysoká startovní čísla 26, resp. 28. Ale pořád je to lepší než kdyby se jel první slalom, jak se to plánovalo původně kvůli počasí. Takhle se může do bitvy o zlato zapojit i Michelle Gisin, která zatím jezdí v Cortině taky výborně a navíc se letos dost zlepšila ve slalomu. Naopak moc nevěřím domácí Federice Brignone, která mi přijde trochu z formy. Pokud se od jejího startu v Super G nestane něco nečekaného, tak by Gisin neměla v první části moc poodjet (jestli vůbec) a ve slalomu je určitě o dost lepší Švýcarka.

Víc než Brignone by mohla atakovat bednu další Švýcarka Wendy Holdener, která ostatně obhajuje zlato. V Cortině zatím nic nejela, takže její forma je trochu s otazníkem. Ale umí zajet Super G velmi slušně a slalomářka je to eitní! Kanaďanka Gagnon jezdí v Cortině velmi dobře a možná na Holdener v Super G něco najede, ale nevěřím, že by byla schopná to udržet ve slalomu. Ona ho sice kdysi jezdila velmi slušně (až výborně), jenže v posledních letech se zaměřila na rychlostní disciplíny a podle mě slalom asi ani moc netrénuje. A to prostě musí být znát!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2021, 9:27 Předmět: Cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Kurz na Kanadu asi moc nevydrží, to je dost úlet! Přece jen, hlavně v ženách by to mělo být jasné. Za nás nejede Dubovská ani Ledecká, za Kanadu zkušená Mielzynski a Gray, která vypadal včera celkem dobře. A i takový Erik Read by měl být lepší než naši borci.

Podobně nesmyslný kurz (i když ne tak vysoký) 1,35 byl před chvílí na USA proti Rusku, což by měla být taky jasná záležitost, protože Američani mají dobrý tým i bez Shiffrin. Pokud by se kurz dostal přes 1,2, tak doporučuju přihodit do nějaké akovky. Reálně bych vypsal tak 1,05!

A pak dávám na vítězství Rakousko, které mi přijde takové nejkompaktnější. Prakticky všechny špičkové týmy mají nějaké absence, u Rakušanů mi asi přijdou nejmíň bolestné. Hlavně mají parádní ženskou polovinu, kde by měly jet včerejší (spolu)vítězka Liensberger a Brunner. A i když nejedou Schwarz ani Feller, tak špatně vypadají ani muži. Hlavně Gstrein jezdil včera výborně a špatní nejsou ani Leitinger s Pertlem.
Nejvíc by měli zlobit Švýcaři, ale těm chybí nejen Gisin a Gut v ženách, ale hlavně všechny mužské hvězdy - Odermatt, Meillard, Yule nebo Zenhausern. Trio Nef, Simonet a Bissig není už tak silné a taky druhé ženské jméno vedle Holdener (Rast nebo J.Suter) nevypadá moc přesvědčivě.
Italové to budou mít s útokem na medaili těžké bez Bassino a Brignone, Noři bez Kristoffersena, Slovinci bez Kranjece, Hadalina a Hrovat, Francouz se dokonce vůbec nepřihlásili, což moc nechápu.
Nebezpeční mohou být Němci, kteří maí parádní mužskou složku (Schmid, Luitz, Strasser), ale zase je to dost bída v ženách, kde budou ztrácet (Filser, Duerr, Aicher).
A překvapit můžou i Američani, kteří mají kvalitní ženy (Moltzan a O´Brien) a bývalého juniorského mistra světa Radamuse.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 17.02.2021, 10:09 Předmět: týmy cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Podle toho jak stoupl kurz na Kanadu u Tipsportu, tak soudím, že se někomu povedl pěknej surebet. Doufám, že to byl aspoň někdo z vás...
A hlavně taky doufám, že budou regulérnější podmínky na svahu než včera. Sad
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2021, 8:34 Předmět: Cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Federica Brignone má zatím na šampionátu dost smůlu. Ale neřekl bych, že nemá formu. V kombinaci vyhrála parádním výkonem Super G a pak trochu doplatila na to, že ve slalomu jela jako první a nezvládla náročný začátek. V paralelním obřím slalomu byla šestá zase měla trochu smůlu. Jednak narazila už ve druhém kole na pozdější vítězku Bassino a pak končila na výrazně horší trati, která dělala závod částečně neregulérním. Brignone je ale fantastická obřákářka a věřím, že se dnes možná dočká i medaile. Ona i Bassino jsou velké naděje italských pořadatelů. Brignone loni ovládla pořadí Světového poháru jak celkově, tak právě i v obřím slalomu. V letošních šesti obřácích byla dvakrát druhá, dvakrát pátá, jednou osmá a jednou nedokončila. Za mě je kurz na Top6 okolo 1,5.

Přijdou mi přehnané kurzy na Laru Gut, což je skvělá lyžařka, ale v současné době už spíš specialistka na rychlostní disciplíny. Částečně to ukázala v paralelu, kde nepředvedla nic světoborného v kvalifikaci ani v závodě. Je pravda, že obřák letos jezdila slušně a třeba v Kronplatzu byla dokonce druhá, ale favoritky dnes vidím jinde - Bassino, Shiffrin, Worley, Brignone, Gisin a snad i Vlhová. Ta je naopak v kurzech docela podceňovaná. Přitom loni i předloni byla v celkovém pořadí disciplíny ve Světovém poháru druhá a i letos už stála dvakrát na bedně. A v Cortině taky není z formy, když dokázala vybojovat stříbro v kombinaci...


Naposledy upravil Dexter dne 18.02.2021, 8:51, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2021, 8:37 Předmět: Cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Mikaela Shiffrin je úžasná lyžařka, možná nejlepší v celé historii. A v Cortině to zatím vypadá, že našla svoji Top formu. Kombinaci jasně vyhrála a o zlato v Super G ji připravila jedna chybička. Podle mě je právě ona hlavním nebezpečím pro hlavní favoritku Bassino. Na Shiffrin má ještě Bet365 kurz 5,0, jinak to klesalo - Pinnacle 3,9. Za mě všechno přes 4 stojí za zkoušku. Jen dodávám, že Shiffrin má v obřáku olympijské zlato...

Švédka Hector vypadala naprosto úžasně v paralelním závodě týmů, řekl bych, že mezi ženami byla jasná jednička. Klasický obřák bude trochu o něčem jiném, ale je jasné, že Hector je v dobré pohodě. A ona už měla světlé chvilky i v sezoně, v Courchevelu byla dokonce druhá.
Naopak Rakušanka Brunner mi nepřijde v Top formě. Loňsou sezonu kvůli těžkému zranění celou vynechala a po návratu to zatím není úplně ono. V sezoně byla nejlíp šestá, ale většinou je to o dost horší. Celkem nevýrazná byla i v pararelním závodě jednotlivců i týmů.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2021, 9:12 Předmět: biatlon
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Od začátku jsem věděl, že si vsadím na Rakousko. Jenom ne na co... Na medaili nejsou kurzy tolik lákavé a dvojičky jsou ošidné. Možná na Top2 v kurzu 2,5. Když to ale Rakušákům sedne, můžou klidně i vyhrát. V singl-mixu je hodně důležitá rychlost střelby, a v tom jsou vynikající jak veterán Simon Eder, tak Lisa Hauser. Ta se navíc letos neuvěřitelné zlepšila v běhu, kde už taky patří k nejlepším. V Pokljuce mají oba výbornou formu - Hauser má stříbro ze stíhačky a v individuálu byla čtvrtá, Eder byl devátý ve stíhačce a sedmý v individuálu. Menší slabinou by mohl být Ederův běh, ale právě v individuálním závodě neběžel vůbec špatně a zase o tolik za nejlepšími nezaostával. A on to dokáže nahradit právě rychlou střelbou. A také přesnou! Jen pro doplnění - Eder má letos na střelnici úspěšnost 95% a Hauser 88%!
Mezi favority patří určitě Noři, ale tam bude záležet, jak budou Boe a Eckhoff střílet. Běžci jsou oba vynikající, ale na střelnici to můžou zazdít. Dobří by měli být i Švédové Oeberg a Samuelsson, pro mě možná největší soupeř. Dál už vidím slabinky - u Italů nevyrovnaná střelba Hofera a trochu slabší forma Wierer, u Němců zatím dost nepřesvědčivý Lesser, u Rusů slabší ženská část (Pavlova) a u Francouzů zatím příšerná střelecká forma Simon a také nominace Guigonata. Kdyby jel Jacquelin nebo Fillon-Maillet, tak by patřili k adeptům na medaile, takhle jim ale moc nevěřím.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.02.2021, 16:55 Předmět: bloody thursday
Pište tipy na sázení
Citovat

Škoda, že jsem dneska ráno nezaspal, abych nestihl nic vsadit... Sad
Musím si posypat hlavu popelem za to, že jsem totálně podcenil Laru Gut. Jinak to podle mě nebyly špatný tipy, jenže bohužel ten nahoře to dneska chtěl jinak. Hlavně ty dvě setinky u Shiffrin ale dost zabolí. Sad
Přes těžkej splín věřím, že bude zase líp! Wink
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 19.02.2021, 9:22 Předmět: Cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

V obřím slalomu sázím na dvě "F". Smile
Bývalý přítel Mikaely Shiffrin - Francouz Mathieu Faivre patřil v minulých letech k elitním obřákářům. Letos to sice nebylo úplně ono, ale do Cortiny si evidentně přivezl dobrou formu, o čemž svědčí zlato z paralelního obřího slalomu.

Rakušan Manuel Feller má letos parádní sezonu ve slalomu speciál, který preferuje. Ale v minulosti už dokázal zazářit i v obřáku. A při současné formě by mohl potrápit i specialisty. U něj se dá zkusit za nižší vklad i odvážnější umístění. Na druhou stranu výši vkladu na TOP15 bych nepřeháněl, protože jezdívá dost riskantně a možnost nedokončení závodu je poměrně vysoká...

Ještě jsem zvažoval na TOP10 i Němce Luitze (T.... 2,25), který už snad vyřešil zdravotní problémy a v paralelu vypadal velice dobře.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.02.2021, 9:24 Předmět: Cortina
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.

Dnešní slalom budu sledovat s americkou vlajkou! Smile
Mikaela Shiffrin je nejlepší slalomářkou všech dob a v Cortině má skvělou formu. Zdá se, že jí italský sníh (nebo spíš led) sedí. V obřáku jí to o dvě setinky nevyšlo, dnes jí věřím na zlato!
Vybírám ale sázku na vedení po 1. kole, kde je vyšší kurz. A pak má také Mikaela podle mě ideální číslo 4. Největší konkurentky Liensberger a Vhová mají 1, resp. 2, což už se v Cortině nejednou vymstilo, protože místní ledovky občas přípraví nějaké to překvapení. Shiffrin si může obě jízdy svých soupeřek v klidu prohlídnout a trať nastudovat, přitom jede dost brzo na to, aby hrozilo, že by snad mohla být trať nějak rozježděná.

K tomu vybírám její krajanku Moltzan, která vypadala skvěle v praralelním obřím slalomu (4. místo) a až do svého vypadnutí si nevedla špatně ani v obřáku. Bývalá juniorská mistryně světa byla při posledním slalomu ve svěťáku 9. ve Flachau a myslím, že by na první desítku mohla útočit i dnes.
Naopak Melanie Meillard letos zatím na rozdíl od svého bratra moc formu neměla. Po těžkém zranění se jí zatím nedaří dostat do ideální formy.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 20.02.2021, 9:50 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

V souboji ze dna tabulky je pro mě mírným favoritem Battipaglia, která jde v posledních týdnech výkonnostně mírně nahoru, čemuž pomohl hlavně příchod zkušené Američanky McCray. V posledním domácím zápase dokonce porazily Campobasso, což je výrazně lepší tým než Vigarano. To naopak nedávno opustila jejich Američanka Tapley, což je celkem ztráta.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy