Logo KolemDvou.cz
Homepage www.bettingtour.net
Sázkařské fórum (FREE tipy i placené tipy)
- Všechny aktuální tipy z K2
- Žebříčky a statistiky sázkařů
K2profi - tipy s vysokou důvěrou
E-book pro sázkaře / FREE tipy na mail
Služby a nastavení sázkaře K2:
Uživatelské skupinySkupiny / Platnost členství placených blogů
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy nastavení + E-mailová notifikace LITE
RegistraceRegistrace
ProfilProfil & Avatar & Vyhodnocení tipů
PřihlášeníPřihlášení / Psát tipy na K2
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    

U příjemců SMS si zkontrolujte nastavení telefonu/operátora, SMSky padají do spamu - chyba telefonu/operátora.

Covid, sport a kurzové sázení

 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno)
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 150
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 89
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 304
Vklady: 1826 unitů
Výhry: 1668.99 unitů
Profit: -157.01 unitů
Yield: -8.60 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Tipy K2 od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 12957
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 492.9Hodnocení kvality tipů: 492.9
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 5.01.2021, 10:39 Předmět: Covid, sport a kurzové sázení
Pište tipy na sázení
Citovat

Covid, sport a kurzové sázení

V dnešní těžké době, kdy koronavirus - Covid 19 změnil téměř vše na naší planetě, se mění i sport jako takový. A se změnou ve sportu se mění i následné mechanismy pro kurzové sázení. Sám to co se děje od začátku loňského roku, pokládám za obrovskou změnu v kurzovém sázení. A je to velká šance pro všechny sázkaře, sázkové kanceláře mohou být o krok pozadu!Proč?

Vezměte si rok 2019 a předchozích 10 let. Sázkové kanceláře díky softwaru a statistikám získaly velmi dobrý, skoro bych řekl tak 90 %, model předpovídání výsledků sportovních zápasů. Jak jsem uvedl, mají zpracované statistiky všech zápasů, častokrát velice detailně na různé události v zápase, a k tomu mají naprosto přesně zpracovaný vývoj kurzů, tedy jak se chovají sázkaři, kteří svými sázkami kurzy rozpohybují. Tyto dva faktory (statistiky ze zápasů a statistiky vývoje chování sázkařů - pohyb kurzů) s pomocí kvalitního programu - softwaru, dokáží si myslím odhadnout na 90 % výsledek budoucího zápasu (1x2, under/over) a podle toho vypisují kurzy velice přesně - velmi malá šance zodbchodovat zisk. Těch 10 %, které počítač neumí určit, já odhadem přiřazuji důležitým informacím, které musí bookmaker někde získat a podle toho upravit kurz. Samozřejmě absolutní anomálií jsou domluvené zápasy, tam je to 90 % o těchto informacích a 10 % náhoda, že zápase dopadne jinak, než se všichni domluvili.

A nyní přišel Covid 19 Smile

Všichni sportovci na to nějak reagují, někdo dobře, někdo špatně.
Všichni sportovci musí podstupovat pravidelné testy (např. když Ledecká podstoupí xx testů týdně), to testování je nepříjemné, ať fyzicky, tak i psychicky.
Odlišně sportovci, jejich psychika, reaguje na fakt, že chybí diváci.
Každý sportovec reaguje jinak na stres a strach, zejména ženy.
Určitě každý sportovec má jiný průběh, pokud se Covidem nakazí, na někom to může zanechat dlouhodobé následky.
Každého sportovce pozitivní test z větší či menší části vyřadí z tréninku.
Jsou omezené možnosti tréninků, zejména v uzavřených prostorách.
Atd.

Když se nad tímto zamyslíte, tak mi dáte za pravdu, že ty skvělé a téměř dokonalé statistiky, které sázkové kanceláře mají, tak jsou jim nyní celkem na nic. Ne na nic, ale tak z poloviny na nic. Protože vše v současné době funguje úplně mimo zaběhnuté koleje, a myslím si, že poměr statistik rozhoduje cca z 50 %, a z cca 50 % procent rozhodují informace. Kdo rychleji zjistí informaci o daném sportovci nebo týmů, jak na tom jsou s Covidem.

Tedy sázkaři, využijte toto období, hledejte ty důležité informace a souvislosti mezi sportovcem a Covidem, máte daleko větší šanci uspět proti sázkovým kancelářím.
_________________
E-book
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    Tipy na sázení, tipování a sázky online -> Zajímavé stránky, články a recenze (sázky, poker, kasíno) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení
Vtipy
Tipy na sázení
Betting tips
Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

madrista.cz - Real Madrid CF
nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Kurzové sázení zažilo velký nástup v 90. letech 20. století., při kurzových sázkách je rozhodující správně určit vítěze sportovního zápasu či události. Před začátkem zápasu vypisují sázkové kanceláře hodnoty kurzů na vítězství domácích a hostů. Různé sázkové kanceláře mají odlišné kurzy a také různé druhy sázek. Sázky sázkové kanceláře přijímají také na remízu, dvojtipy, under/over, 1. poločas, 2. poločas, 1. třetinu, dá gól či přesné skóre zápasu a mnoho jiných druhů sázek. Pro sázení se v současné době nejvíce využívá prostředí internetu, kdy sázkař podává své sázky a tikety v internetových sázkových kancelářích, to je online sázení. Druhou možností sázení je podat si sázky v kamenné sázkové kanceláři.

Sázkaři pro tipy na sázení využívají především informace o týmech či hráčích, jakou kdo má formu, sledují sportovní statistiky, vzájemné zápasy, poslední zápasy. Pro úspěšné sázení lze doporučit sledovat a sázet na týmy či hráče, kteří mají delší série výher nebo naopak sázet proti týmům či hráčům, kteří mají větší série proher.

Dobré tipy na sázení také často vznikají v uzavřeném sázkařském fóru či klubu, na internetu jsou také populární a masově navštěvované sázkařská fóra, která se věnují tipování a sázení. Na většině sázkařských stránek naleznete tipy zdarma či FREE tipy, obvykle tato stránka či autor negarantuje žádnou návratnost. Existují také weby o sázení, které poskytují placené tipy, tedy placený servis v podobě zasílání tipů na e-mail či SMS zprávou. Obvykle garantují alespoň vrácení ceny, když jsou tipy v mínusu. U placených tipů je třeba být na pozoru z důvodu možných podvodů.

Populární v sázkařském prostředí jsou stránky, nabízející tipovací soutěž o finanční ceny. Zde si mohou zejména mladí sázkaři vyzkoušet své tipování na "sucho" bez vložení svých financí a nic neriskovat, ale mohou vyhrát nějakou zajímavou cenu v podobě bonusu u sázkové kanceláře.