Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Dexter blog - březen 2022 (+11,88 unitů ... Yield +12,38 %)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  
Sázkař Zpráva - Tip na sázení
propitak
Sázkař - admin
Sázkař - admin


Celková statistika na K2:
Počet OK: 469
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 5
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 537
Vklady: 1006 unitů
Výhry: 1075.41 unitů
Profit: +69.41 unitů
Yield: +6.90 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 10.2.2004
Tipy a sázky: 13029
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 508Hodnocení kvality tipů: 508
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 12
PříspěvekZaslal: 3.01.2022, 5:45 Předmět: Dexter blog - březen 2022 (+11,88 unitů ... Yield +12,38 %)
Pište tipy na sázení
Citovat

Dexter blog - březen 2022

Naposledy upravil propitak dne 5.04.2022, 8:51, celkově upraveno 1 krát.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.03.2022, 11:41 Předmět: world cup
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Po olympijském fiasku Mikaely Shiffrin je to možná šílenství, ale já jí věřím. I když jen za 3/10… Smile
Asi nikdo nepochybuje o tom, že si to o celkové prvenství rozdají Vlhová a Shiffrin, které mají aktuálně shodný počet 1026 bodů. Teoreticky připadají do úvahy ještě Italky Goggia a Brignone, ale obě mají velkou ztrátu okolo 200 bodů a mezi posledními závody je víc technických disciplín než rychlostních, což je rozhodně plus pro slovensko-americkou dvojici. Navíc Goggia po zranění zatím nenašla skvělou formu z přelomu roku.
Ve zbylém programu vidím mírnou výhodu pro Shiffrin. Obě jsou skvělé ve slalomu i obřáku (Vlhová v poslední době o trochu lepší ve slalomu, Shiffrin zase v obřáku), v rychlostních disciplínách by měla mít navrch Shiffrin. A jedou se dva slalomy, tři obřáky, dva Super-G a jeden sjezd.
Logicky by měla být v lepší situaci Shiffrin, ale je tady samozřejmě problém ohledně její psychiky, která dostala pořádnou újmu na olympiádě, kde se jí fatálně nedařilo. Krk bych na to nedal , ale z jejích výroků mám pocit, že už se s tím částečně vyrovnala a z nejhoršího je venku. Na olympiádě byl na ni mnohem větší tlak, jak ze strany veřejnosti, tak od sebe samé. Celkové vítězství ve svěťáku je pěkná věc, ale ty už má Mikaela tři, takže to pro ni není zase tak klíčová záležitost, aby se tím nějak moc stresovala. Pro mě bylo dobrým znamením už to, že Mikaela nastoupila v závěru olympiády v týmové soutěži. To byla známka toho, že na tom není psychicky tak tragicky. A nezajela v ní špatně, spíš měla smůlu, že ji vedení týmu nasazovalo do očividně pomalejší trati. Zřejmě na ni nechtěli vytvářet tlak, a tak do pozice ženské jedničky postavili Moltzan, jenže dost možná se tak připravili o medaili.
Vlhová je na tom po olympijském zlatu ze slalomu psychicky samozřejmě líp, jenže zase ji trápí zranění kotníku, kvůli němuž předčasně odcestovala z OH a vypustila třeba kombinaci, kde by byla určitě jednou z horkých adeptek na medaili. A nyní po dvou sjezdech v Crans Montaně přiznala, že se jí kotník opět ozval, takže uvidíme, jestli bude schopna v závěru svěťáku podat stoprocentní výkon. Naopak Shiffrin Crans Montanu vynechala, takže by opět mohla dostat tu správnou chuť do závodění.
Mírnou výhodu pro Shiffrin vidím i v destinacích závěrečných závodů. Jedná se bez výjimky o její oblíbená střediska, kde se jí v minulosti dařilo. Ve švédském Äre už vyhrála čtyři slalomy ve svěťáku a z MS v roce 2019 si odsud odvezla zlato se slalomu i Super-G a k tomu bronz z obřáku. V Courchevelu už se šestkrát radovala z vítězství ve svěťáku (v této sezoně tu byla v prosinci ve dvou obřácích první a druhá), i když je pravda, že finále by se mělo jet na nových tratích. Mikaele se daří i v Lenzerheide, kde dvakrát ovládla slalom a třeba před rokem tady byla shodně druhá ve slalomu a obřáku (Vlhová 6., resp. 11.).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 1.03.2022, 20:53 Předmět: s*arta
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Vyloučením ruských týmů ze soutěží UEFA se výrazně zvýšila hodnota vítězství v domácím poháru. Jeho vítěz totiž postoupí minimálně hned do třetího (místo původně druhého) kola Konferenční ligy a s celkem velkou pravděpodobností spíš dokonce do třetího předkola prestižnější Evropské ligy.
To je hodně dobrá zpráva pro Spartu, která tak po vypadnutí Slavie a Plzně určitě cítí šanci na to, že by letošní sezonu nakonec přece jen mohla zakončit ještě celkem úspěšně. Jablonci by se samozřejmě příjmy z evropských pohárů taky hodily, ale tam jsou realističtější spíš úvahy o prvoligové záchraně. Navíc čistotě v českém fotbalovém prostředí pořád moc nevěřím a pokud se bude dít něco mimo trávník, tak to bude určitě ve prospěch silnějšího hráče, kterým je Sparta. A s nímž má Jablonec dlouhodobě dobré vztahy…
I kdyby bylo všechno košer, tak je míč na straně Sparty. Předpokládám, že v sestavách obou týmů dojde k určitým změnám kvůli rozložení sil, a tam má tým z Letné mnohem lepší možnosti. Těžko brát jako nějaké velké oslabení, když dostanou šanci v poslední době méně vytížení borci, mezi nimiž jsou např. Dočkal, Pavelka nebo Höjer. Speciálně Dočkal by podle mě mohl týmu pomoct! Pro mezinárodní scénu je sice pomalý, ale na českou úroveň bohatě stačí a jeho fotbalové myšlení i kopací technika jsou možná něco, co Spartě v posledních zápasech trochu chybělo. Povzbuzením by snad měla být ligová výhra se Zlínem a snad si už trochu sedá i defenziva, s níž se Sparta letos hodně pere. Jinak se mi ale tým celkem líbí, určitě je tam posun oproti době temna po italském hrobníkovi Stramaccionim. Hložek, Pešek, Haraslín, Krejčí II, Hancko, Čvančara, Karabec, to všechno jsou zajímaví hráči moderního střihu. A aspoň někteří z nich by snad měli nastoupit. Věřím také trenéru Vrbovi, který postupně navrací Spartě její důstojnost.
Jablonec si vede i přes problémy klubového bosse Pelty na jaře nečekaně slušně, po menším výprodeji (Čvančara, Doležal, Holík) a dlouhodobých zraněních (Krob, Nešpor, Pleštil) jsem myslel, že na tom budou hůř. A vlastně si to pořád myslím, že na ně nějaká ta krize musí přijít. I vzhledem k poměrně úzkému kádru. Pokud trenér Rada sáhne v poháru ke změnám, nenajde zdaleka stejnou kvalitu jako v základní sestavě. A pokud nechá stejnou sestavu jako v ligovém derby s Libercem, tak by se mohla naopak projevit únava. Tím se podle mě rozdíl mezi Jabloncem a Spartou v tomto duelu ještě navyšuje. Navíc už mohou do ochozů diváci, takže Sparta bude mít na Letné určitě slušnou podporu. A co si budeme povídat, bez Pelty se nedá očekávat žádná valná pomoc ani od rozhodčích…
Věřím, že Sparta vyhraje, ale kurz není bůhvíjak zajímavý. Proto volím handicap -1,0, při němž by se v případě jednogólového vítězství domácích vracel vklad.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 2.03.2022, 11:12 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Dal bych i větší důvěru, ale je tady jedna neznámá. Tou je zdravotní stav americké pivotky Brianny Turner, která poslední zápas Bologni s Faenzou vynechala kvůli výronu v kotníku, ale podle posledních zpráv by snad už měla být k dispozici. Není však úplně jisté, jestli bude ready na 100%. S Turner v plné síle bych dal kurz na tento handicap tak 1,5, bez ní cca 1,8. Právě výborná obranářka Turner by totiž měla hrát důležitou roli při eliminaci nejlepší hráčky soupeře, jíž je Shae Kelley.
V úplně plné síle by byla Bologna jasným favoritem, chybí ji ale i další Američanka Hines-Allen. I bez ní (a případně i bez Turner) ale mají hosté pořád kvalitnější kádr a hlavně lepší lavičku. Tento tým byl poskládaný pro úspěch jak v italské lize, tak v Eurolize (což se tedy nepovedlo), zatímco San Martino je maximálně celek pro lepší střed tabulky domácí soutěže. Má velmi úzkou rotaci hráček, což se nyní ještě prohloubilo, protože v pondělí podstoupila operaci křížových vazů třetí nejlepší střelkyně týmu Francesca Russo.
Doma Bologna na podzim vyhrála jen o bod, ale tento výsledek není moc směrodatný. Virtusu totiž chyběly nejen obě Američanky, ale také italské reprezentantky Cinili, Ciavarella a hlavně Zandalasini, která je společně s Chorvatkou Dojkić (ex-USK) hlavní střeleckou hrozbou. Po doplnění kádru hraje Bologna výborně, z posledních sedmi zápasů prohrála jen s euroligovým Schiem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 10:29 Předmět: drammen
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nesprávne zadaný tip.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 10:31 Předmět: Drammen 2
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 10:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Nedavno jsem slušně žádal, zda by nešlo davat tipy po jednom a s vetsim rozestupem...kvuli dlouhemu schvalovani a dropum, je to vazne problem? Děkuji
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 10:43 Předmět: Drammen ženy
Pište tipy na sázení
Citovat

Nejprve malá analýza závodu žen, který začíná dřív...
Jasnou favoritkou by měla být Švédka Sundling, která má parádní formu a v poslední době dává všem hroznej kartáč!
Za mě je možná její největší soupeřkou krajanka Hagström, která je výborná klasička a letos byla při obou klasických sprintech ve svěťáku druhá. Další silnou Švédkou je samozřejmě Dahlqvist, ale ta se mě v poslední době moc nepozdávalo. Takže bych ji asi ze sázení raději vynechal - nepodceňovat, ale moc na ni nespoléhat!
Ve finále by neměla chybět ani Slovinka Lampič, které vůbec neseděly podmínkiy a trať na olympiádě, ale tady by to mělo být jiné. Sprinterka je to skvělá a o trochu lepší klasička.

To bychom měli čtyři velké favoritky na finále. Kdo dál? Osobně bych nepodceňoval Jessicu Diggins, která je sice lepší bruslařka, ale už několikrát zazářila i v klasice a konkrétně na specifickém městském okruhu v Drammenu byla třeba třetí v roce 2018 a pátá o rok později, tedy naposledy, kdy se tady jelo klasicky na tradičním okruhu. (loni se bruslilo na jiné trati) Osobně věřím Diggins víc než jiné bruslařce Fähndrich, která je podle mě bookmakery trochu přeceňovaná. Fortuna má na Diggins H2H pěkných 2,35!

Asi by se mohla do finále podívat nějaká Norka, protože domácím se tady tradičně daří. Velkým otazníkem je zkušená Falla, kterou pronásledují zdravotní potíže a nikdo neví, co může předvést. Může stejně tak být na bedně, jako nepostoupit z kvalifikace...
Spolehlivější volba je asi Stenseth, pátá z loňského MS, kde se jel sprint klasicky.

Vybral jsem i souboj finských klasiček. Historicky je možná o trochu lepší sprinterka Kyllönen, ale ta je už hodně za zenitem. V aktuální skvělé formě Niskanen bych sázel spíš na ni. Sprinterka to moc není, ale klasička je skvělá!

Osobně mi přijdou i zajímavé sázky proti naší Janatové, která je silnější v bruslení. Doporučoval bych německou klasičku Grimmler a myslím, že tak jednoznačný nebude ani národní duel s Beranovou, která už v minulosti dokázala zajet klasický sprint slušně.
LUSKY
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.3.2018
Tipy a sázky: 11
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 41.9Hodnocení kvality tipů: 41.9Hodnocení kvality tipů: 41.9Hodnocení kvality tipů: 41.9
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 10:48 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Mně osobně to vůbec nevadí.
Myslím, že bychom opravdu měli být Dextrovi vděčný, že ho to ještě vůbec baví nám psát analýzy a celkově se tím pro nás zabývat.
A přesně jak psal Dexter, bookmakeři mají přehled ihned co se sází, takže to jestli se pošle 5 tipů v jedné SMS nehraje vůbec roli.
Hodně štěstí při sázení 🍀😊
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 10:50 Předmět: Drammen muži
Pište tipy na sázení
Citovat

U mužů to bude hodně specifický závod. Bez potrestaných Rusů a covidem zasaženého áčka Norů.
V této situaci je asi hlavní favorit Francouz Jouve. Okruh favoritů je ale širší, proto raději vybírám pro Jouvea dvojičku s krajanem Chavanatem, který má sice dobrou formu, ale v klasice je určitě o dost horší než Jouve.

Původně jsem chtěl dát Švéda Svenssona na Top6, kde měla Fortuna vysoký kurz 2,7. I současných 2,2-2,3 ale není špatných. Svensson je výbornáý sprinter, který byl šestý na olympiádě i loni na MS, kde se jelo klasicky. A v Drammenu byl naposledy pátý! Při neúčasti Rusů a nejlepších Noru velký adept na bednu!

Vybral jsem i Itala Pellegrina, který je lepší bruslař, ale v poslední době se dost zlepšil i v klasice. Číňan Wang je také lepší bruslař a zdaleka nemá tolik zkušeností z velkých závodů. Je schopný zajet skvěle kvalifikaci, ale samotné závody už takticky příliš nezvládá.

Do okruhu favoritů by měl patřit i Fin Mäki a věřím, že se do finále prosadí někdo z Norů. Sice chybí ti nejlepší, ale jejich základna je obrovská. Těžko ale vybrat jednoho. Sad Zajímavý je určitě Wiig, v minulosti se tady celkem dařilo Aunemu. A klidně může vyletět i nějaký mladík, jako třeba Rysstad, Skaanes nebo Hjelmeset.
BertCZ
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 6.2.2015
Tipy a sázky: 43
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5Hodnocení kvality tipů: 45.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 10:53 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Pardon, nesouhlasim...dropy probihaji ve vice vlnach...takze ok nestihnu tip vsadit hned, ale zvladnu to treba za minutu...ale kdyz mi prijdou tri tipy na naraz, ke tretimu se dostanu za 15 minut! A to uz je treba po tretim padu nebo v pripade techto vymyslenych dvojic, nemusi byt tip uz ani v nabidce....Dextra si vazim, ale psat analyzu na tip, ktery uz se neda vsadit postrada smysl asi i pro Dextra...
Rad125
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 14.6.2017
Tipy a sázky: 53
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 111.5Hodnocení kvality tipů: 111.5
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 11:22 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

No vzhledem k tomu, že závod začal v 10 tj 30 min po tipech tak to asi ani jinak nešlo za mě ok pozn. tak často se to neděje většinou to chodí singl. Dexter Dík Wink
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 12:26 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Tohle je celkem důležitý zápas v boji o postup do play-off, v němž jsou podle mě mírným favoritem hosté. Dávám nižší důvěru i proto, že ten kurz není zase takové terno (ososbně bych vypsal tak 1,7). Na Tipsportu jej svojí analýzou trochu shodil frosch007, který mě bohužel předběhl. A on je jeden z mála, co ženskej basket docela sledují a má celkem přehled...

Pro tento zápas je dost důležitý, že se domácím před dvěma týdny zranila (nejspíš do konce sezony) Američanka Graves, což byla jejich klíčová hráčka. A nikde jsem nenašel, že by za ni vedení našlo náhradu, aby naplnilo povolenou kvótu tří cizinek v italské lize. Zůstaly tak jen Portoričanka Gwathmey a Srbka Raca, které jsou sice hodně dobré, ale nebudou mít takovou podporu od dalších spoluhráček.
Campobassu sice taky vypadla zraněná Chorvatka Premasunac, ale hned za ni sehnali Američanku Lawrence, která je ještě lepší. Má francouzský pas, takže může nastupovat společně s krajankami Parks a Gray (mohou hrát jen dvě hráčky mimo EU), což už je hodně slušná osa týmu. Campobasso navíc hodně dobře pracuje s mladými, v týmu má talenty z celého světa. Velmi dobrá je argentinská rozehrávačka Chagas a obrovským talentem je teprve patnáctiletá (!!!) Ekvádorka Quinonez (obě mají italský pas). Navíc mají aktuálně dobrou formu, kterou ukázaly poslední výhrou nad hodně silnou Ragusou. A to se ještě brzy vyfaulovala pivotka Reshanda Gray, která má bohaté zkušenosti z WNBA. Skvěle ji ale zastoupila Parks, která nasázela 38 bodů!
Při absenci Graves by měl mít hostující tým hlavně pod košem navrch!
Maximus87
Sázkař - jsem tu nový
Sázkař - jsem tu nový


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 8.10.2016
Tipy a sázky: 3
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 18.6Hodnocení kvality tipů: 18.6
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.03.2022, 14:27 Předmět: 5 minut
Pište tipy na sázení
Citovat

Suhlasim s nazorom, ze ak nie je okno medzi tipmy aspon 5 minut, tak ten druhy tip nie je mozne stavit v hratelnom kurze.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 4.03.2022, 16:53 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Sorry, ale už nehodlám dál čekat, až se pánové z Tipsportu uráčí vypsat kurzy, který maj už snad všichni. Dokonce třeba i SynotTip, kterej má stejnej kurz jako Niké.
Už jsem čekal v případě italské ligy, kde jsem chtěl dát tip na výhru Sassari ve Faenze, ale tam už mi spadl kurz z 1,84 na nějakých 1,57... Sad

A teď k Montpellier! To je letos taková anomálie. Jsou ve čtvrtfinále Euroligy a přitom jim dost vážně hrozí, že nepostoupí do play-off francouzské ligy! Pokud v něm chtějí být, tak už si nemůžou dovolit moc prohrávat. Proto by na palubovce Roche potřebovali celkem nutně vyhrát. Doma je na podzim porazili hladce 86:70, což byl jeden z jejich nejlepších ligových zápasů v sezoně, tak snad si na to vzpomenou. Důležité je, že se v posledních dnech vrátilo po zranění hned několik opor - Epoupa, Dabović a Bernies. A proti Roche by si měla odbýt premiéru americká pivotka Brianna Day, kterou vedení klubu získalo tento týden. Aktuálně má tedy Montpellier podle mě lepší kádr a osobně bych je označil za mírného favorita. Čili kurzy přes 2 mi přijdou zajímavé.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 5.03.2022, 9:59 Předmět: holmenkollen
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

S tou výší vkladu jsem zase trochu "přizdisráč", jenže ony jsou ty závody na konci sezony po vrcholu (letos ZOH) takové nevyzpytatelné... Na druhou stranu ta hodnota v tom kurzu je! Stačí srovnat s Fortunou, kde má Brennan do Top 10 jen 1,35, Niké má 1,75.
Američanka Brennan byla na olympiádě na třicítce šestá, takže s většími vzdálenostmi rozhodně problém nemá. V Číně se jelo volně, dnes klasicky, ale to by taky neměl být velký problém, protože Rosie má obě techniky celkem vyrovnané. Solidní formu v klasice ukázala před týdnem v Lahti, kde byla na desítce (intervalově) osmá. Do desítky by podle mě měla být, zvlášť když některé spolufavoritky na startu chybí (Rusky, Karlsson, Diggins).

Jasnou favoritkou je Johaug, za ní vidím čtyři velké adeptky na bednu. Určitě Finky Niskanen a Pärmäkoski, které jsou výborné klasičky. Líbí se mi kurz na Niskanen do Top2 u Niké za 3,0. Úplně špatný ale není ani 1,85 u Fortuny (1,80 Tispsport) na Top3. Právě Kerttu bych asi věřil nejvíc, letos nejvíc Johaug proháněla. A na olympiádě byla na třicítce třetí, přestože se bruslilo a ona je o dost silnější v klasice.
Na bednu určitě chtějí útočit i Švédka Andersson a Němka Hennig, která prožila parádní olympiádu.
Nepodcenil bych ani švédskou sprinterku Sundling, která má skvělou formu a letos už ukázala, že umí i distanční závody. Na ZOH byla na volné třicítce čtvrtá (!!!) a před týdnem na klasické desítce v Lahti pátá!

Velkým otazníkem je Heidi Weng, tady se asi neodvážím jít do žádného tipu. O olympiádu přišla kvůli covidu, před týdnem v Lahti byla na desítce až 19. Jenže dlouhodobě je na třicítce hodně silná, má třeba stříbro z loňského MS. Je to jako Falla ve čtvrtečním sprintu - může být stejně tak na bedně, jako skončit dvacátá...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.03.2022, 10:19 Předmět: speed skating
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Antoinette de Jong je celkem žhavou adeptkou na medaili ve víceboji, protože těží ze své univerzálnosti. Oproti typickýcm štrekařkám jako Schouten nebo Sáblíková má mnohem lepší pětistovku a částečně i 1500 metrů.
Pětka by ale měla být asi její nejslabší disciplínou (v konkurenci vícebojařek). V poslední době ji už ani moc nejezdí, mám pocit, že trochu rezignovala na to, že by se mohla vyrovnat absolutní špičce a spíš se zaměřuji na 3km a 1500m. Letos jela jen jednu v pětku na svěťáku ve Stavangeru, kde byla sedmá.
Ve stejném závodě byla mladá Norka Wiklund třetí, která navíc byla na pětce i pátá na olympiádě. A v Hamaru má výhodu domácího prostředí. Na trojce byla Wiklund jen těsně za de Jong, kde Nizozemce v závěru už dost docházely síly. Na pětce to pro ni bude ještě horší, naopak Wiklund by s tím neměla mít problém.
Výborná je i kurz na Sáblíkovou proti de Jong (1,5), tam bych dal max 1,3. Možná bych proti de Jong zvážil i Lolobrigidu, která byla na pětce čtvrtá na olympiádě. Pravdi ovšem je, že včera Italka nevypadala moc ve formě a na trojce zaostala za de Jong celkem dost. Každopádně ten kurz na (okolo 2,9) je dost lákavý...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.03.2022, 10:29 Předmět: holmenkollen
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.
Nebudu měnit taktiku kvůli tomu, že mi včerejší tip na Brennan vyšel. Pořád si myslím, že závody na konci sezony jsou trochu nevyzpytatelné. Je otázka, jak kdo po olympiádě trénoval, u někoho mohla poklesnout i motivace...
Roethe je určitě lepší bruslař než klasik, na druhou stranu je tradičně velmi dobrý na dlouhých tratích a při jeho subtilní postavě platí, že čím náročnější trať a podmínky, tím lepší. Proto taky například letos vyhrál při Tour de Ski závěrečný ďábelský výšlap na sjezdovku Alpe Cermis. Konkrétně v Oslu byl Roethe na klasické padesátce už čtyřikrát v desítce, a to tu byla většinou silnější konkurence než letos, kdy tu hodně špičkových borců chybí, v čele s celým ruským týmem. V roce 2017 tu byl Roethe dokonce třetí. A na olympiádě po nevydařeném skitalonu ukázal, že mu forma nechybí, když byl v závěrečné padesátce pátý. To se jelo sice volně, ale zase tam byla mnohem větší konkurence než dnes.

Favoritem by měl být skvělý klasik Niskanen, který na olympiádě zářil. A pokud od té doby jen neslavil, měl by tady dominovat opět. Na druhou stranu kurzy na něj (okolo 1,5) jsou dost na hraně smysluplnosti.
Víc se mi asi líbí kurzy na Nora Kruegera do Top3 (okolo 2,4). Krueger byl na padesátce bronzový nejen letos na olympiádě, kdy se jelo volně, ale i na loňském MS, kde se jelo klasicky. A pří poslední padesátce přímo v Holmenkollenu byl druhý!

Minimálně na desítku budou určitě útočit i další Norové, vedle zkušeného Holunda i další dobří klasici jako Nyenget nebo Toenseth, asi i mladý Amundsen. Výbornoiu formu má taky Švéd Poromaa.
Na padesátce se tradičně na hraně první desítky umísťuje i trochu nenápadný Američan Patterson, kterého si osoběn dávám proti Kanaďanu Cyrovi (1,75) a za zvážení stojí i tip na Top10 (T.... 2,30).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 6.03.2022, 18:13 Předmět: derby
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Nedá mi to, abych alespoň za nižší vklad tenhle kurz nezkusil. Přijde mi totiž přepálený. Sparta v této sezoně vyhrála jak domácí ligové derby (1:0), tak to pohárové (2:0), takže kurz na její výhru 4,77 mi prostě nepřijde adekvátní.

Aktuálně by navíc měli být pod větším tlakem slávisti, kteří ztrácejí tři body na Plzeň a jejich obhajoba titulu je ohrožena, což by bylo určitě obrovské zklamání. Sparta naopak asi na titul moc nemyslí, takže by mohla být relativně v klidu po postupu do finále poháru, odkud se rýsuje celkem zajímavá cesta do Evropy.

Nemyslím si, že je mezi oběma týmy takový rozdíl jako třeba ještě vloni. Slavia nemůže donekonečna regenerovat jako ještěrka po utržení ocásku. Těch odchodů opor bylo už fakt hodně, naposledy v zimě Stanciu a Kuchta, což jsou hodně citelné ztráty. Navíc mají pár lidí na marodce, včetně reprezentantů Bořila, Provoda, Ševčíka, Masopusta a naposledy ukrajinského stopera Kačaraby, ktrerý se celkem slušně sehrál ve středu obrany s Oussouem.
V derby ho nahradí Hovorka, který přes rok nehrál zápas, nalevo nastoupí mladík Jurásek, po zranění se vrací Bah, v bráně je překvapivě nerozchytaný Kolář. Ta obrana nevypadá úplně nedobytně. A abych řekl pravdu, tak ani z útočné vozby nejde úplně strach. Sor, Olayinka, Lingr nebo Schranz určitě jsou na českou ligu nadstandardní hráči, ale pro mě je minimálně srovnatelná sparťanská ofenziva s Hložkem, Peškem, Haraslínem a Čvančarou.

Osobně nevidím v derby jasného favorita, proto mi přijdou kurzy ujeté. Jako by reagovaly na to, jaké bylo rozložení sil mezi oběma týmy někdy předloni.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 8.03.2022, 11:33 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

USK je favorit, ale nemyslím si, že to bude zase tak hladká záležitost. Problém je v tom, že USK má na marodce srbskou rozehrávačku Stanković i slovenskou rozehrávačku Bálintovou. Ani jedna není vyloženě klíčová hráčka, ale jejich aqbsence výrazně omezuje možnosti rotace pro trenérku Hejkovou. USK má aktuálně v podstatě jen sedm hráček schopných hrát na této úrovni, zatímco u Schia jich vidím tak 11. USK je zvyklé hrát v hodně rychlém tempu, a to může být při předpokládané vysoké minutáži opor problém.
Roli budou hrát samozřejmě další faktory. Např. jak se podaří hostům eliminovat silné podkošové duo Thomas-Jones, nebo naopak jak se bude dařit střelkyním Schia z perimetru. Mají skvělé trojkařky (Lotyška Laksa a Belgičanka Mestdagh, popř. zkušená rozehrávačka Sottana) nebo fyzicky skvěle disponovanou Američanku Deshields.
USK by mělo vyhrát, ale nejsem si jistý, že to bude dvouciferným rozdílem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 9.03.2022, 12:23 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Ještě předevčírem měl T.... na Salamanku kurz tuším 1.12, dnes už 2.04!
Přitom se od té doby nic tak zásadního nezměnilo. Jen si někdo zřejmě přečetl pár článků o "velkým problémech" Salamanky a následně to opral na Gironu. Přiznám se, že i já jsem si v pondělí večer vsadil na Gironu v handicapu (čistá dvojka byla dost nesmyslně za nějakých 6,5), teď má ale podle mě větší hodnotu kurz na domácí.

Ano, Salamanca má určité problémy, ale některé články na netu jsou psány dost jednostraně, zejména ty na katalánských serverech, které až moc fandí Gironě. V podstatě by měla z důležitých hráček chybět domácím jen Američanka Katie Lou Samuelson. Nemůže hrát také Lo Sylla, která ale nepatří ke klíčovým hráčkám, a také narychlo angažovaná Nigerijka Elonu, která ale přišla spíš pro zvýšení konkurence v kádru. Podtstané je, že je zpátky největší hvězda Kahleah Copper (MVP posledního play-off WNBA!), která byla ve Státech na pohřbu svého bratra. Média polemizují o tom, jak může její výkon tato tragédie ovlivnit, ale já věřím, že si smutek odbyla doma a dnes se předvede jako profesionálka. Nechci to rozhodně zlehčovat, ale myslím, že nepřijela pro to, aby zápas probrečela na lavičce.
Média spekulují také o startu další Amerčianky Alarie a řecké pivotky Fasouly, ale podle posledních zpráv by snad měly být obě k dispozici. I kdyby ale některá z nich nemohla hrát, tak Salamanca má poměrně široký kádr s kvalitní lavičkou.

Hodně se píše o "obrovských" problémech Salamanky, které by ale zase nemusely být tak fatální. Naopak se vůbec nepíše o absencích, které má i Girona. Na marodce je střelkyně Mendy (nikoliv hvězda, ale hráčka širší rotace) a pokud se nepletu, tak nemůže nastoupit ani jedna z trojice Američanek. V evropských pohárech totiž mohou hrát jen dvě hráčky mimo EU, zatímco ve španělské lize toto omezení neplatí. Černý Petr padne asi na nigerijskou rodačku Onyenwere, což je přinejmenším oslabení pro možnosti rotace hráček.

Za mě je pořád mírným favoritem Salamanka, i když bych na ni asi nesázel, pokud by kurz ještě klesl pod nějakých 1,8. Pak už se stávají zajímavýi spíš handicapy na Gironu. Ty se ale už určitě nedostanou na hodnoty, na nichž byly předevčírem.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 13.03.2022, 10:59 Předmět: basket women
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Toto je hodně důležitý zápas v souboji o záchranu. Oba týmy si to nejspíš rozdají s Ferrolem a Leganes o dvě sestupové příčky.
U týmu z Kanárských ostrovů (Clarinos, někdy uváděn také jako Ciudad de La Laguna, nebo Tenerife) mě to celkem dost překvapuje. Loni skončili šestí a letos hráli Eurocup, v němž dokonce postoupili do play-off. Stačilo ale trochu toho covidu, nějakých zranění + dalších drobností a najednou je z toho boj o udržení...

Na Kanárech pochopili, že situace je vážná, a tak nedávno přivedli poměrně zvučné posily. Přišly Američanky Plaisance a Gorecki, Belgičanka Mayombo a Maďarka Krivacevic. Dohromady s další Maďarkou Raksanyi, Slovenkou Hruščákovou a zkušenými Španělkami Ocete a Montenegro to dává kádr, který by měl hrát minimálně na střed tabulky. Už se snad i trochu sehráli, protože ve středu dokázali vyhrát na palubovce silné Gerniky. a ta je podle mě o dost jinde než Bembibre, které považuju za dost velkého aspiranta sestupu.
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 15.03.2022, 11:31 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Aby to nevypadalo, že se tu píše jen, když se nedaří .... smekám klobouk, pěkná jízda, svělé tipy Very Happy
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.03.2022, 11:16 Předmět: beograd
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Mám pocit, že Irka Healy je trochu přeceňovaná. Je pravda, že v hale běhá slušně, ale pořád je její čtvrtkařské maximum "jen" 51,50. To Barbadosanka Sada Williams loni zaběhla 50,11 a za mě je výrazně lepší. Je tady ale háček v tom, že Williams moc nemá zkušenosti s halou a je otázka, jak to zvládne takticky třeba se sbíháním k mantinelu... Budu ale věřit, že bude natolik rychlá, že ji to až tak neohrozí...
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.03.2022, 11:27 Předmět: beograd
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Vzhledem k očekávanému dropu a limitům u Sazky jdem dal nízký vklad, ale snad to aspoň někdo stihne.
Ten kurz mi přijde jako celkem úlet, Pichardo by měl být jasný favorit na zlato. Za hodně bych ho přesto nedával, protože je tady háček ohledně jeho zdraví, které je dlouhodobě dost nalomené. Potřebuje být fit alespoň na jeden pokus a trefit ho, pak by to mělo klapnout.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.03.2022, 19:14 Předmět: beograd
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Šorm využil toho, že měl relativně lehčí rozběh, který vyhrál, a tak má v semifinále výhodnou pátou dráhu. Jamajčan Taylor má o něco horší třetí, ale pořá to není taková katastrofa, jako kdyby měl první, kde jsou ze začátku ostré zatáčky u mantinelu. Taylor byl loni šestý na olympiádě a má skoro o vteřinu lepší osobák než Šorm, pro něhož by byl postup do finále obrovským úspěchem. Věřím Jamajčanovi!
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.03.2022, 19:20 Předmět: beograd
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Kubánec Massó mi přijde trochu podceňovaný na to, že je to bronzový medailista z loňské olympiády a pátý z posledního MS. V hale letos startoval jen v Metz, kde byl druhý, ale většinou umí načasovat formu na vrchol sezony.
Favoritem je Řek Tentoglou, v hale je tradičně výborný Švéd Montler, trochu nevyzpytatelní jsou Američani Lawson a Dendy. Ostatní by měli být v silách Kubánce, navíc nevěřím, že oba Amíci zaskáčou.
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.03.2022, 19:27 Předmět: beograd
Pište tipy na sázení
Citovat

Nesprávne zadaný tip.

Taye má z celého startovního pole nejlepší osobák na 3 i na 5 kilometrů. Myslím, že si to rozdá o zlato s krajankou Seyaum, která před ní vede letošní světové tabulky.
Klidně to může být etiopský hattrick, protože i Hailu je výborná. Pozlobit je asi může jen mladá Keňanka Chebet, Kanaďanka Debues a z Američanek spíš Purrier, na kterou jsem si vsadil proti Monson (za 1,7 doporučuju vklad 5/10).
Dexter
Sázkař jako doma
Sázkař jako doma


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 24.7.2008
Tipy a sázky: 2944
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 367.8
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 3
PříspěvekZaslal: 18.03.2022, 23:46 Předmět: atletika
Pište tipy na sázení
Citovat

Ach jo, mám obavy, že jsem opět chytl "olympijskou formu". Sad Je to dost depresivní, když podle mě ty tipy nebyly špatný a osobně bych je vsadil znova. Jenže Taylor si natáhne sval, Pichardo podvrtne kotník, Masso třikrát přešlápne, i když to v nohách očividně měl... Už mám strach na někoho vsázet, protože si určitě zlomí nohu! Crying or Very sad
No nic, třeba bude víkend veselejší... Wink
mfilip
Sázkař - tipuju více
Sázkař - tipuju více


Celková statistika na K2:
Počet OK: 5
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 1
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 9
Vklady: 14 unitů
Výhry: 9.07 unitů
Profit: -4.93 unitů
Yield: -35.21 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 30.8.2021
Tipy a sázky: 72
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 56.3
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 19.03.2022, 7:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Zrovna na olympiadu jsem si vzpomnel ... Ale konec dobry, vsechno dobre ... Verim tomu a urcite s to obrati ...
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy