Homepage
Zaslat tip & FÓRUM
Souhrn tipů
Žebříčky a statistiky sázkařů
Pravidla výměny tipů
Vyhodnocení tipů & Profil
FAQ - časté otázky
VÁŠ výdělek z vašich tipů
SMS kredity a SMS tipy
Soutěže o finanční ceny
Služby a nastavení sázkaře:
Uživatelské skupinyÚrovně/skupiny - platnost členství
SMS tipy + E-mailová notifikaceSMS tipy + E-mailová notifikace
RegistraceRegistrace

PřihlášeníPřihlášení
Uživatel (nick, přezdívka):    Heslo:      Přihlásit automaticky při příští návštěvě    
Garbage (Vaše otázky/názory/komentáre - PIŠTE ZDE, NIKOLI K TIPŮM)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2
Předchozí tipy :: Následující tipy  

Takze, je podla Vas SUCASNE NASTAVENA CENA za blog v poriadku?
(str. 8, reakcia kazdeho viac nez vitana)
50%
 50%  [ 1 ]
(str. 8, reakcia kazdeho viac nez vitana) 2.0
50%
 50%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 2

Sázkař Zpráva - Tip na sázení
Loimu
Sázkař - tipuju dost
Sázkař - tipuju dost


Celková statistika na K2:
Počet OK: 1
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 1
Vklady: 2 unitů
Výhry: 1.86 unitů
Profit: -0.14 unitů
Yield: -7.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 23.5.2015
Tipy a sázky: 222
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 183.5Hodnocení kvality tipů: 183.5Hodnocení kvality tipů: 183.5Hodnocení kvality tipů: 183.5
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 1
PříspěvekZaslal: 12.01.2019, 17:23 Předmět: dnes super tipy
Pište tipy na sázení
Citovat

Dnes super tipy ale ako pisal kolega hore na Tipaci a hocikde inde ostali oci pre plac. To je najhorsie ze napr. ty si v pluse 37 unit a ja 13 co je obrovsky rozdiel. Bez MB to bude tazke no. Ale to Ty neovplyvnis. No aj tak velka vdaka.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 12.01.2019, 18:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Dokazem sa vcitit do vasich pocitov a to uz len z toho dovodu, ze "nemoznost si niekde vsadit" velmi dobre poznam. S MB to bolo tak, ze som mal svoj ucet, dlhu dobu (a to sa mi vsetci smiali, ze mam rad MB, ze ho vsade chvalim, ked je to totalne odpadna SK ... co mozno na uplnom zaciatku bola, ale odvtedy robi kazdym rokom velke kroky vpred a to az tak, ze sa tam dobre veci hladaju kazdym dnom tazsie a tazsie), potom sa osadenstvo MB snad ako jedine vydesilo noveho zakona a z dna na den poslalo slovenskym klientom, ze koncia (co je o to vtipnejsie, ked uvazime, odkial pochadza tato SK, resp. ako sa chovaju ine SK z tejto krajiny - bez strachu podvadzat/okradat klientov, bez strachu pred akoukolvek legislativou, bez respektovania vlastnych pravidiel a zakladnej slusnosti. V tom vsetkom je MB presny opak, co bolo sucastou toho prekvapenia.

Potom som x mesiacov nemal ucet, potom zasa par ano, na zaciatku OH som zasa mal a potom prakticky celu sezonu zasa nie. O nemoznosti si podat normalne v Tipaci (a zaroven vas neposkodit) som tu uz popisal par odstavcov. S bet365 to bolo tiez obdobne a ono to je stale boj, kazdym dnom vacsi a vacsi (v kombinacii so Skrillom a novymi napadmi, ako to zneprijemnit ludom).

///

Vzdy tu budem davat len to, co si mozem vsadit, resp. si vsadim - alfa a omega tohto blogu. Po druhe, aj ja som to dlho robil "na kolene", az som prisle do bodu, kde sa to tymto sposobom robit uz vazne nedalo a musel som vystupit zo svojej komfortnej zony. Stale tvrdim, ze to vsetko okolo ma moc nebavi, ale inak sa to uz robit neda a stale plati, ze to "okolo" robit na top/slusnej urovni neviem - ucim sa, snazim sa, ale skor to ide sposobom 1 krok vpred a 2 vzad.

Ohladom toho som tu aj pisal rozne veci, ci uz formou naznakov alebo som na rovinu povedal "ako to bolo" a ze vyhravat peniaze (aj ked prakticky kazdu ponuku v niecom dlhodobo nicite) nie je jednoduche.

A nie je to jednoduche, ked ste smoliar ako ja ... Minimalne v tom muzskom finale sa to aspon raz rocne otocilo systemom "uplna smola a totalne fiasko" na "chvalabohu, aj clovek ako ja moze mat stastie". Teraz je otazka, ci to ma clovek brat ako stastie - zrazia sa Jouve s Grosom, cim sa odtrhne trojica Skar/Retivykh/Chanavat a za nimi sa vytvori pomerne velka diera, za ktorou uhana Valnes.

Valnes, o tom viete. Lenze neviete, ze som hned na zaciatku hlavneho zavodu zahral Chanavat top3 - NIE na bet365 (a to som to chcel hrat za full, lenze som nemal tolko penazi na ucte, resp. aspon nieco som si musel nechat "na nieco lepsie", keby nahodou v priebehu prislo). A neviete, ze som pred finale hral Jouve to win @6,0 (co bol rutinny tip a to som to zahral za menej nez som mal, pretoze viac-menej vsetko hralo v prospech Jouvea - 1.SF, v tom "ledva" postupil, co je dovod navysenia kurzu (pritom na to kvalitativne mal a my vieme, ze Jouve regeneruje neskutocne a kazdym dalsim behom ziskava vyhodu oproti konkurencii), zaroven chybala 1.liga (Pellegrino DSQ, Klaebo nestartoval, Ustiugov nikde, Krogh nikde atd., jednoducho zrazu bol Jouve proti superom, na ktorych v pohode ma s vyhodnymi podmienkami, aby toho dokazal zuzitkovat + s vyhodnym kurzom + na trati, ktora bola superdlha a skejtovy sprint aj u muzov trval okolo 3:30).

Takze pad Jouvea, oddelenie top3 s Chanavatom a pozdrzanie Valnesa bol dalsi vysmech "osudu" (+ nieco naklikane na duel Jouve/Chanavat, aj ked Jouve win bol v tomto pripade lepsi tip, kedze som nepotreboval hrat proti (toboz ked som mal uz nieco "proti" Chanavatovi) a zaroven Jouve nestal proti superovi, na ktoreho by vo finale nemal) a to az do chvile, kedy sa zrazu stratil zo zaberu Chanavat a to nejakych 150-200m pred cielom.

Najprv som bol len prekvapeny, rozhodne som neoslavoval, pretoze sa dobre poznam (Valnes bol v jeho okoli a hned som si zacal mysliet, ze tu ujmu mu sposobil on). Nestalo sa, Valnes skoncil treti, Chanavat tym padom mimo top3 a este ako bonus vyslo tych par h2h s Jouveom (alebo tych klikov). Za normalnych okolnosti by Valnes top3 asi nevysil (skoncil by najskor 4.), ale zasa by za normalnych okolnosti vysiel Jouve win (vo vysledku podobny vysledok, co sa financii tyka).

A teraz sa mozem zamyslat, preco prislo stastie ... Zrejme z dovodu, ze som do toho neisiel po hlave (ani na tom livku, kedze som nemohol a ani pri tom Valnesovi, kde som sice mohol, ale ja som ho povodne hrat neplanoval, kedze vsade bol ten smiesny kurz bez hodnoty, co som bral ako "realitu" dnesnych dni). Tipy boli hrane tak na 70% toho, co byt mali, ale ked toto ma byt liek na nedostatok ferovych vysledkov, tak asi trochu pozmenim styl xD

///

A inak neda mi nespomenut Preuss, ked hovorime o MB vs T.... (ine SK). Ja si nevyberam tipy, nevybral som si povodne Preuss, nevybral som si Valnesa (netvrdim, ze neexistuju hodnotne tipy, ktore "vytvorim" tym, ze viem viac nez bookies, resp. okolnosti do seba pekne zapadnu ... v tejto sezone jav extremne ojedinely, resp. ked uz prisiel (Ustiugov na 15km F), tak som ho trestuhodne nevyuzil), vybral si ma kurz. Ja som bol ochotny hrat oboch, kedze u oboch som videl potencial zrovna tu a teraz, ale bez tohto popostrcenia SK (Preuss T...., Valnes MB) by som to rozhodne nehral.

Chcem tym povedat, ze ja by som bol velmi rad, keby vysla Preuss, idealne skoncila top3 (a ano, v tom sprinte aj na 3.miesto mala, keby dala 2 nuly, resp. strielala ako dnes). Dnes to nebolo prekvapenie, lenze dnes prave tomu chybali tie ostatne veci okolo - jednym slovom "timing". Startuje 45. v stihacke, na tom sa jednoducho nedaju zarobit peniaze. A to aj v pripade, ze Preuss nadalej verim a dokazem prekusnut fakt, ze v sprinte ma neskutocne zakrojila (rovnako ako vsetky Nemky, ktore dnes zrazu perfektne strielali a normalnou rychlostou (podla zavodnicky) bezali, pritom boli horsie podmienky v stope/na strelnici nez vo stvrtok). Ovplyvnim toto nejakym sposobom? Ak ano, budem velmi rad, ked mi niekto pomoze a tento blog sa posunie do doteraz neprebadanych sfer.

Podobne to bolo dlhu dobu s Pinnou - cokolvek som tam zahral, v 90% pripadov to nevyslo (a to sa nejednalo o horibilne kurzy, skor v priemere "kolem dvou"). Zrovna na Pinne chce vyhravat kazdy - s prehravania neplynie ziaden, ani len potencialny, prospech do buducnosti (ze ucet dlhsie vydrzi, ze limity pridu neskor atd.).

///

Takze tak. Rozhodne tu nebudem davat Synottip, ked tam nemam ucet a nepozeram tam ponuku (nemam k tomu dovod), aby som pridal odtial nejaku chybu za 10/10 a machroval tu s krasnymi stats na mile vzdialenymi od reality). Ked maju nieco v Doxxe, ja to tam zahram (a to mam limit tych 200 eur, cize nic extra) a beriem to ako lepsiu variantu na doporucenie (tie kurzy tam nedropuju tak rychlo ako v Tipaci, ked chcem nieco vsadit, cize sam radsej zahram rovnaky kurz tam nez v Tipaci, to iste plati pri vyssich kurzoch pri porovnani Fortuna/T.... (vo Fortune neriesim, ze mi to nezoberu a dropnem kurz, v Tipaci ano, pretoze viem, ze inym ludom (t.j. vam) to v tom Tipaci za viac zoberu, vo Fortune tazko. Takze riesim viac veci nez by som realne mal, rozhodne nemam snahu robit blog za ucelom nejakej iluzie, ze som "uspesny" a realne si to nemozem vsadit ja a rozhodne ani vy.

PS: A super tipy to naozaj neboli, rozhodne nie sposobom, ze dnes boli super a v minulych dnoch "na prd". Boli v standardnej kvalite s tym, ze sa tipu vyhli bezne porodne bolesti a skor par takmer neviditelnych veci zahralo v moj prospech (to, ze Valnes bol vyborny, ale Young zasa nie az tak, ked uz sa traja kvalitni borci stretli v 4.QF, ked uz zo 4.QF postupil, bolo to vyhodne aspon z hladiska postupu do F, kde ale s jeho stylom behu to chce "dost stastia", aby sa mu tam ta cesta otvorila a on sa zo zadu dostal jednym drsnym nastupom az do cela (a kvalitu, aby v tom cele vydrzal az do ciela). A finale, to som uz popisal - od obrovskej smoly, kde jeho strategia byt v prvom kole vzadu, sa mu takmer vypomstila, az k erupciu stastia, ked Chanavat tesne pred cielom zlomil palicu (a Lucas uz tradicne fyzicky nemohol, ale je s velkym otaznikom, ci by ho bol schopny tesne obehnut v poslednych metroch o nieco menej unaveny Valnes).
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 73
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 7
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 50
Vklady: 123 unitů
Výhry: 129.39 unitů
Profit: +6.39 unitů
Yield: +5.20 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.11.2009
Tipy a sázky: 161
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.01.2019, 10:16 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Promiň já dnes ráno jsem nějakej nechápavej,takže
"vselico s Bessmertnykhom" znamená vsázet na něj Smile H2h s timovymi kolegami top6,top 10
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 73
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 7
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 50
Vklady: 123 unitů
Výhry: 129.39 unitů
Profit: +6.39 unitů
Yield: +5.20 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.11.2009
Tipy a sázky: 161
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.01.2019, 11:03 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Už mi to seplo Smile)
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 73
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 7
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 50
Vklady: 123 unitů
Výhry: 129.39 unitů
Profit: +6.39 unitů
Yield: +5.20 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.11.2009
Tipy a sázky: 161
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 20.01.2019, 15:47 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Bessmertnykh TOP tip.Díky za mě Velká spokojenost.

Mám Tvůj Blog cca.2. měsíce a hodně mi vyhovuje to Tvoje podání a shrnutí závodu dopředu a následné každého rozhodnutí co si všechno můze vsadit a nebo jen počkat přímo na konkrétní tip od Tebe.

A hlavně možnost vsazení kurzu, vím o čem mluvím u Dextera má člověk tak 20 vteřin na vsazení a stejně je tam už 15-20 % propad.
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 73
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 7
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 50
Vklady: 123 unitů
Výhry: 129.39 unitů
Profit: +6.39 unitů
Yield: +5.20 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.11.2009
Tipy a sázky: 161
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.05.2019, 19:52 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Jak Vám vyhodnotil T.... DL Doha 1500m Muži

Kdo bude klasifikován jako lépe umístěný (T.Cheruiyot x E.M.Manangoi ): E.M.Manangoi
(2:7)

Mě to vyhodnotili jako KO.V tomhle závodě běžel Manangoi E.M. který vyhrál a ještě George Meitamei MANANGOI který doběhl 7.Nějak to chlapci popletli posílám Reklamaci.
Fishermann
Sázkař - tipuju často
Sázkař - tipuju často


Celková statistika na K2:
Počet OK: 73
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 7
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 50
Vklady: 123 unitů
Výhry: 129.39 unitů
Profit: +6.39 unitů
Yield: +5.20 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 5.11.2009
Tipy a sázky: 161
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210Hodnocení kvality tipů: 210
Přidej hodnocení ZDE
PříspěvekZaslal: 3.05.2019, 20:08 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Reklamace uznána.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 3.05.2019, 22:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Sucasny T.... - skusa to pri kazdej prilezitosti (a v mnohych pripadoch aj ludi "uspesne" okradne).

Zrovna by sa k tomu chcelo dodat, ze "chudobnemu aj z hrnca vykypi", kedze toto bolo snad jedine pozitivum dnesnej prvej sezonnej zastavky DL.

Inak mozem hned hodit rychle subjektivne hodnotenie. Je tazke vyhrat, ked jedine, co vychadza, su tzv. "preverene" mena a najvyssi kurz, ktory "uspeje" je niekde na urovni 1,8 (t.j. roviny).

Nevysli ziadne standardne tipy pre tuto cast sezony. Stahl? V podstate som na tom musel prehrat, nebolo pomoci. Hadadi nesklamal, ale co predvadzal Stahl, to je mimo vsetkych medzi (1.clovek, ktory v kazdom pokuse hodil za 69,5m, len treti s 3 pokusmi za 70m ... pri PRVOM starte sezony). Dnes by ho neporazil nikto a ja sa pytam, ako si moze tento clovek udrzat 5 mesiacov tuto formu (resp. ked je toto priemerna forma, potom WR sa uz trasie).

Sklamali pokusne tipy na omladinu, kde sa snad vsade prejavili spominane rizika (premiera na DL, zlozite cestovanie, nevyhodna draha, nervozita atd.). Neboli to nepriestrelne tipy, boli to len tipy lakave, s kvalitnym kurzom, ktory bol nutny "vyskusat". Skusil som, nevyslo to. Zly pocit by som mal, keby som nieco "prehral" - zahral za viac nez bolo vhodne. Asi nejake veci by sa nasli, resp. skor som zahral aj nieco, co bolo mozno az prilis odvazne, resp. islo az prilis proti prudu mojich zasad (tzv. kaslat na zasady, kurz je zaujimavy, tak to za minimum skusim).

Za normalnych okolnosti staci, ze z 20-30 veci vyjde 6-7, ale dnes nevyslo ani to (1500m a gula vysla na 100%, potom ako-tak vysli dalsie zenske stredne a dlhe behy (co som nehral) a to je vsetko.

V neposlednom rade uspesnost tesnych veci (prip. takych, ktore mierili k uspechu a nedopadli) bola takmer nulova. Zahrat proti Palsyte bolo OK (skocila "len" 188), lenze Talianka prepadla na plnej ciare. Hral som obidve Australcanky na win (na Pinne, kedze na Tipaci h2h s nimi neboli), Stratton dlho viedla, aby trochu smolne o vyhru v zavere prisla (o par cm, pricom obom superkam v ich uspesnom pokuse trochu fuklo ... v inak az podozrivo "ferovom" zavode bez vplyvu vetra). Ola Isene s Finleym, Hadadi s Rakusanom ... Ked uz prislo stastie, tak som ho nepotreboval (vybavi sa mi Quinonez/Brown), resp. som si pri tipe uvedomil, ze to nie je "uplne ono".

S mojim pristupom a strategiou sa dnes v podstate nedalo vyhrat (a ak by sa vyhralo, bolo by to velmi nezasluzene). Prehra je adekvatna, spravodliva, beriem ju a nepochybujem, ze bude lepsie (snad uz v Cine).
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.08.2021, 11:40 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

kód:
A tým výpisom ste to len potvrdili. Nielenže tipéri upravili kurzy vlastnými stávkami, ale vy ste stiahli ponuky pre niečo, čo nie je ani ošetrené v pravidlách (podotýkam ... bola to vaša chyba, ktorú ja ako tipér akceptujem, neprekážala mi a nemohla prekážať nikomu, keďže ženy a aj muži majú svoju sekciu ... + ženské mená a mnoho ďalšieho, keby som to chcel šponovať do krajnosti).

Čo sa ale nestalo? Z kurzov 2,6 sú zrazu kurzy 1,84, resp. 2,03.

Toto už prekročilo únosnú hranicu. Nie je to prvýkrát, deje sa to opakovane. Zároveň aj dôvody, prečo sa to deje, resp. čo sa tým sleduje. Niečo sa vypíše, počká sa, kým sa veci dropnú, stiahne sa to, chvíľu sa spracuje, čo sa hralo, to sa dropne až na kosť, že z toho človeku musí byť až nevoľno, keď takúto vyložene podvodnú praktiku vidí a "ide sa ďalej".


Tretia reakcia v ramci reklamacie tiketu.

Kto hral kombik, je so mnou na jednej lodi (aj jeden a aj druhy).

Vec sa ma tak, ze vypisali 400m zeny s oznacenim "400m M". Nie je to prvykrat, co vypisali nieco chybne, viac-menej je to miting co miting, na livku taktiez vypisuju nezmysly. Dovod pozname - nieco vypisat, zaroven "zle", aby to mohli voidnut a zadarmo si ukradnut info, co maju vypisane zle. Ked to vratia spat, nielenze je ponuka v kurzovom stave pred stiahnutim (po dropoch), ale este podla tych dropov zmasakruju kurzy, ktore tam boli predtym.

Takze, ja som im uz napisal a ziadam, aby kurzy zostali zive. S odovnodnenim, ze tento druh chyby nemoze nikoho uviest v omyl, kedze M/Z nema ziadnu informacnu hodnotu v tomto pripade. Preco? No pretoze atletika je delena na muzsku a zensku sekciu - 400m bolo v zenskej sekcii, so zenskymi menami (ci uz lingvisticky, vid "Natalia", ale aj samotnou znalostou atletok, co uz je pridana vec u niekoho, kto to pravidelne tipuje ... ale to nehra ulohu).

Takze to tam zbombardujte, pouzite akekolvek komunikacne prostriedky a pokojne ich postraste televiziou/lamparnou, lebo toto nie je prvykrat a ked sa proti tomu nic neurobi, tak ani naposledy.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.08.2021, 12:42 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

citace:
Dobrý deň!

Už som to riešil aj cez reklamáciu tiketu, avšak pravdou je, že to spadá
nielen tam, ale aj sem. Vec sa má tak, že SK T.... opakovane kopí
chyby a to v takom objeme ako snáď žiadna iná SK na svete. Reč je o
chybách ako tá dnešná a zatiaľ posledná.

Sú to chyby pri výpise. Niekedy banálne, niekedy pomerne značné a na
prvú dobrú viditeľné (napr. počas LOH zamenené plavkyne ako McKeon s
McKeown, ktoré plávali úplne iné štýly a iné dištancie a jediné, čo ich
spájalo, okrem podobného mena, bola austrálska národnosť; alebo Efimova
vs Jefimova, ktoré plávali aspoň obidve 100m prsia, ale aby tam tá chyba
bola opakovane, t.j. po SF a aj pred finále, tak to je tiež úroveň hodná
"uznania").

Dobre, tie 2 z plávania (a bolo toho určite viac, len tieto sa ľahko
uložia do pamäte) sú badateľné, smutné a poukazujúce buď na extrémny
amatérizmus alebo niečo horšie (zámer?) a zároveň kto teda bol "uvedené
v omyl", tak opravnené sa má dočkať voidu. Nie je to nič oslavné v
prospech Tipsportu, ale povedzme, že mimo toho, že sa to vôbec stane, je
ďalší postup v poriadku.

Môj dnešný prípad je ale úplne iný. Spoločným znakom je len vstupný
omyl. Z toho, čo sa z tých omylov neskôr vyvrbí, resp. z početnosti, z
ktorých až mrazí ale vyplýva, že to vlastne nebude omyl, ale dobre
naplánovaný zámer. Dnes bola chyba pri 400m žien. Namiesto 400m Ž tam
bolo 400m M. Myslím, že podobný omyl sa stal pred mesiacom a stáva sa
behom roka príliš často, aby som to považoval za normálne. Fajn, zrovna
v atletike je to niečo, čo nemôže uviesť nikoho v omyl, čo je litera
pravidiel. Prečo? Pretože atletický míting je rozdelený do dvoch sekcií
- do ženskej a mužskej. Tým užitočnosť jedného písmena stráca na
opodstatnenosti. Druhý pádny argument je jazykovedný - medzi menami bola
napr. Natalia. Aj zvyšné mená sú ženské, ale logicky vypichnem to pre
našinca najlepšie rozpoznateľné. Beriem, že niekto, kto atletiku
netipuje, tie atlétky nepozná (čo je zvláštny spôsob tipovania nazývaný
gambling, ale fajn) a mohol by byť uvedený v omyl, lenže to sme už pri
faktore 3, ktorému predchádza 1 a 2.

Z toho vyplýva, že toto je chyba, kde void by nemal byť vôbec na stole.
To je podobné, ako keď skomolíte meno, ale je jasné, že je to tá
konkrétna osoba, ktorá nemôže byť nikým iným. Znova, ani toto nie je
void. Tak sa pýtam, prečo je toto void? Nebol som uvedený v omyl, čo je
pravidlová mantra a vysvetlil som, že nielen ja, ale nikto nemohol byť
uvedený v omyl. Zároveň sa bavíme o atletike, t.j. o niečom, kam sa
mainstreamový tipér zväčša nedostane a ani tam náhodne nezablúdi. Už
vonkoncom nie v skorých ranných hodinách ...

Ale to je len jedna rovina. Druha rovina je, že nielenže ste tikety/ako
tip v tiketoch voidli, ale ste to, čo je taktiež vaša bežná prax, pri
návrate (oprave grafickej chyby) odovzdali v absolútne inom stave. Niečo
takéto vypíšete a povedzme, že to nebol zámer. Odhalíte chybu, príp. vás
na ňu niekto upozorní. Už toto je na varovný prst, tobôž keď sa to deje
absolútne pravidelne. Odhalíte chybu, ktorá je banálna. Áno, treba ju čo
najskôr opraviť, ale rozhodne nevoidovať tikety. Ale ono to má ešte
pokračovanie. Odhalíte chybu a vrátite ponuku s upravenými kurzami.
Dnešný prípad - máme nejaké open odds. Tie tikety upravia do určitej
podoby. Zrazu po 2 hodinách odhalíte chybu. ponuku stiahnete. A ponuka
sa po polhodine vráti s kurzami, kde 2,6 je zrazu 2,03 alebo nebodaj
dokonca 1,84. Vy ste potom neupravovali grafickú chybu, vy ste využili a
teda okradli stávkarov tým, že ste im 1, voidli tikety, ktoré ste vedome
prijali (a to, že ste tam mali chybu vám v tom nijako nebránilo a ani
to, že boli privysoké kurzy, keďže keby tomu tak bolo, tak by to cez
schvaľovanie neprešlo veru nikdy); 2, že ste využili ich tikety, pokojne
aj cez schvaľovanie k úprave kurzov a 3, ešte ste ich informáciu, čo je
asi zle vypísané v intermezze pri oprave grafickej chyby využili k
ručnej úprave kurzov na takú úroveň, že sa z toho nejednému obráti
žalúdok.

Chyby sa asi môžu stať, potiaľ súhlas. Chyby sa môžu diať, ale ak ich je
príliš, je to podozrivé a zároveň to nesvedčí o vysokom stupni
profesionality u samotnej v SK. Ak to nie je tento prípad, potom to
svedčí o zámere, ktorú podtrhuje nielen chyba samotná, ale hlavne to, čo
sa deje potom (void všetkých tiketov s vyhodnými kurzami, stiahnutie
ponuky a návrat ponuky osekanej až na kosť, čo sa nedá nazvať inak než
podvod).

Keby to bol prvý prípad alebo by som sa s tým stretol tak raz ročne,
mávnem nad tým rukou. Keď sa to deje každý týždeň aspoň raz (alebo
prakticky každý míting DL, keď sa to týka atletiky), mám toho fakt dosť.
Nie je to normálne, nie je to ani férové, ani pravidlovo korektné, je to
dvomi slovomi úplné dno. Ak som videl cca pred rokom v Občanovi za
dverami na RTVS nespokojného stávkara vo veci, ktorá bola, pre mňa ako
tipéra, skôr na smiech, resp. bolo jasné, že SK je v práve, tak toto je
trochu iný materiál.

A pritom chcem jediné, aby ste veci dali do poriadku a už sa nikdy
neopakovali. A znova opakujem, chyba sa stať môže. Čo sa ale nemôže
diať, aby sa ten, kto ju spôsobil, na nej ešte na hulváta obohacoval. A
na druhej strane ten, ktorý s tým nemá nič spoločné a chce si len vsadiť
tiket s dobrým kurzom, bol ten pranierovaný a vyložene okradnutý. Tu už
končí sranda a aj moja trpezlivosť.

PS: V prílohe vaše osekané kurzy ofotené po ich návrate do života (čiže
bez zásahu tretej osoby do ich výšky).

Ďakujem za odpoveď a najmä, za promptné vyriešenie, nielen dnešnej
situácie, ale aj podobných v blízkej budúcnosti.


A tento "pozdrav" odoslaný priamo na podporu ...
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.08.2021, 16:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Ked uz som vam dal nedokonaly produkt (nie vlastnou vinou), tak este sem pridam tzv. 2.vlnu.

Gardiner zacinal nizko a vystupal k 3,5 (proti Bednarekovi). To ma uz bavi a nezda sa, ze zahranicia by islo vyssie (Unibet vypisane a cakam, kedy sa rozhybe Pinna, aby to zacala od nich opisovat).

Reais sa po krusnych uvodnych chvilach drzi, dokonca zacal stupat nad 2,0. Takze som prihodil trochu solo, nejake akovky atd.

Akovky napr. s Ben/Tuka. To je tip, ktory som hral hned v uvode v rychlej akovke bez schvalovania. Droplo to niekam k 1,5 (z nejakych 1,6) a potom pozeram, ze rovina. Pozeram, nechapem a tak sa to stalo klucovou sucastou poobednych akoviek.

Podobny pribeh ako u Gardinera plati aj o Bol. Aj v preview som pisal, ze to je h2h (pochopitelne s Muhammad), kde davam sance Femke. Znova, v zahranici to nevyzera, ze by to malo ist nad 3 (mozno celkova vyhra bude niekde na takej urovni, ak vobec). Mam solo, mam aj 2-ako napr. prave s Gardinerom.

Podrastlo to aj na Bokesu na 200m proti domacej, takze som tiez nieco pridal solo.

Zahral som si za par eur aj Martinez/Brown. Tam je pribeh skor o tom, ze do oci zasvietil Young ako favorit proti solidnym bezcom, skontroloval celo s Gardinerom a zvysok som moc neriesil. Neviem, ci tam po vypise bolo @3,77, ale toto je kurz, ktory sa musi skusit. Nie je to ako material, je to pokus za dobry kurz, od ktoreho moc necakam, ale myslienka je jasna - Martinez nebol v USA, Brown ano. Pisal som v preview, ze Aaron je skuseny a tieto presuny zvacsa zvlada natolko dobre, ze na case to moc vidiet nie je.
Ale jeho vykon v USA nebol dobry, resp. dava dalsi drobny dovod, aby sa nieco taketo skusilo.

Nedropli nejake dalsie veci (napr. undery v guli), ktore som tiez vyuzil.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 26.08.2021, 21:56 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Vsetko KO, v kratkosti. Tym, ze je Pariz za 2 dni (ani to nie), tak nemozem garantovat, ze nieco bude. To je presne ta situacia, ktoru nechces - absolutne tragicky miting (-1,5k urcite) po biednom Eugene, pripravu na Pariz som v predstihu robit nemohol (nebola startovka) a teraz, aby som to zajtra vsetko nasrany prebehol so sebavedomim pod bodom mrazu. A zaroven plati, ze bez dobrej pripravy sa rozhodne k lepsim zajtrajskom neodrazim ...

Nebudem to ani rozmazavat, ako to zvyknem. Vietor nepomohol, to je jasne, ale keby som ho do tipov viacej zakomponoval, tak nemam pocit, ze by som mnohe veci hral uplne inak => dobre by to aj tak nebolo. Aj pri zlych mitingoch platilo, ze zle boli napr. z dovodu, ze som nieco zahral vsade, to nevyslo a katastrofa bola na svete. Tu ale nefungovalo nic (Bol, ale to je prakticky nic). Od uvodu do konca len agonia a jedna facka za druhou.

Ospravedlnit sa ma cenu v pripade, ked spravim nejaku lacnu chybu - vsetko je skvele a cely dojem pokazi nevynutena chyba. Po druhe, ja ako tiper, ktory ide s kozou na trh, som zvacsa dost potrestany vlastnou stratou, ked sa nieco "poserie". Dnes to plati do bodky + ta fraska s voidom (to, ze mi to napokon dnes neuskodilo na veci nemeni nic, pretoze v longrune to porazam, tie tipy by vysli (alebo inak, uz pred startom som na tych tipoch bol EV+).

Nie je mi zrovna dobre po tele a tak ako to slapalo cca mesiac 1-2 mesiace dozadu, tak teraz je to o cistom utrpeni (od LOH az podnes).

PS: A este to snad stale davam do zleho vlakna ... co je to najmenej z dnesneho nahladu.
UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 10.11.2021, 20:09 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

Hlasim navrat a sem to davam z dovodu (ako vzdy), aby to nikto mimo nasej bubliny nevidel.

Najprv by som chcel predlozit navrh, ktory sa bude realizovat cisto na zaklade toho, aky zaujem medzi vami vyvola. Pred par mesiacmi aj tu v blogu boli viacere hlasy, ktore volali po lepsom propojeni mojej osoby (a mojich nazorov a tipov) s vami. K2 ma svoje vyhody, ale rovnako ma aj obrovsky technologicky dlh, kedze sa tu od vzniku skoro nic zasadne nezmenilo.

Stale si stojim za tym, ze moj koncept stoji na nazoroch a informaciach (kombinacia know-how a tej zakladnej a nutnej prace, pricom tieto veci dokazem pomerne umne zaimplementovat do ponuky SK), k comu potrebujem priestor, kde sa to nielen da pravidelne zaznamenavat, ale aj ukladat => hierarchicku strukturu, kde sa veci chronologicky na seba nabaluju. Plati, ze moje tipovanie je periodicke a aj ked casto a rad prizvukujem, ze vyhladavam a bazim po chaose v tipovani, tak sa to tyka zalezitosti, ktore maju v sebe zakladny rad, na ktory som si rokmi zvykol a vymyslel zakladnu strategiu, ktora funguje. Tipovanie nie je o tom, aby clovek objavoval kazdorocne koleso, ktore uz je stovky rokov vymyslene a vyuzivane, tipovanie je o tom, aby vyuzival diery, ktore su a dlhodobo funguju, aby veciam, ktore funguju veril (co sa dosahuje prave tou pozitivnou skusenostou), zaroven tym setril cas a tu usporu presunul niekam inam - ci uz z dovodu, ze sa nieco nove vyskytlo (vid v poslednych 2 rokoch boby na Tipsporte ... velka zabava, odreagovanie od dovtedajsieho stereotypu a kedze to bolo nove, aj velka prilezitost) alebo aby cas venoval do preciznejsej a hlbsej pripravy (bud v snahe udrzat si vyhodu voci SK na urovni, ktoru mal v minulych rokoch alebo aby ju dokonca navysil, prip. aby ziskal vo vlastnych pohladoch vacsi komfort a istotu).

Zaroven ale plati, ze som si vedomy, ze tu absentuje 1, upozornenie v danom case a priestore, ze som nieco pridal ... 2, charakter blogu brani vacsej interakcii, ktora by v rozumnej miere mohla len prospiet ... 3, vkladanie vacsieho mnozstva tiketov, resp. tiketov aj mimo moj starucky ucet na vlastne meno ... 4, livebetting ... 5, eliminovanie dalsej bariery - sem nie je dovod nieco hadzat 5 minut pred startom, pritom to je casto situacia, kde sa nebavime o livku ako takom (nic sa nestalo, stale je to prematch), ale zaroven mame tu najlepsiu informaciu (o aktualnom pocasi, o kvalite trati, o nahlej absencii na starte, o kurzoch na livku - je tam nieco navyse oproti prematchu/vyssie limity v niektorych SK atd.).

Samozrejme, su s tym spojene, potencialne, aj urcite negativa, napr. prilisna smrst komentarov a podnetov na moju osobu v situacii, ked sa potrebujem sustredit na dany pretek/kurzovu ponuku. Ale to je skor o konkretnych ludoch a nastaveni pravidiel, nez o samotnej technologii a mojej neochote odpovedat na kazdu jednu otazku.

///

Uvazovany koncept je zatial takyto ...

Mesacne by to vyslo 10k CZK (a ekvivalent na eura, pochopitelne). Je jasne, ze to nechcem od jedneho, pricom je tiez jasne, ze pre jedneho to robit nechcem (neoplati sa to ani mne a ani dotycnemu). Nie je to v style bud-alebo ... ako som pisal, K2 (alebo blog kdekolvek inde, ked vidim, ze K2 je teoreticky na konci s dychom) je zaklad a toto je pridavok, nieco podobne ako zdravotne poistenie (nemoze byt doplnkove bez zakladneho).

Dokazem si predstavit, ze ked by malo zaujem 6 ludi (co uz je dostatocny pocet ludi, aby to malo nejaky hlbsi zmysel), tak po kazdom budem chciet 1k (takze celkovo nebudem nat 10k, ale len na 6).

Opacny priklad, zaujem by malo 12 ludi, cena je 10k celkovo, takze na jedneho by to bolo 833. Treba hned dodat, ze 25 ludi (teoria) by tu sluzbu zlacnilo az na 400czk mesacne, ale kvalita by isla prudko nadol (ked sa o nieco bije par ludi a 2 tucty, toboz v nasich SK ...). To je vec, ktora je znama aj odtialto, pricom prave to vacsie prepojenie by z toho urobilo druheho spartana (s tym rozdielom, ze ja nemam ten bezhlavy predatorsky pristup, kde skacem po prvej kosti, ktoru SK ponukne, cim si odtrhnem od ust (a aj ostatnym, to je to zverstvo) aj kosti, ktore by SK casom vygenerovala aj v danej ponuke a potencialne aj v blizkej buducnosti (klasicky priklad, ked SK vypise len kurzy na vyhru a imbecilni jedinci ich zacnu dropovat predtym, nez su top3/top6/top10 alebo umiestnenie je kompletne vypisane, ale chybalu zasa h2h).

Vsetko by islo cez Telegram, cez vytvorenu skupinu. Skusenosti s Telegramom a niecim podobnym uz mam (vid som to aj spominal pri tom smutnom priklade velmi neferovaneho konania daneho jedinca). Plati, ze na Telegrame to bude "nieco navyse" = ta hlavna myslienkova napln, strategicka cast, previews/reviews. Na Telegrame vas nebudem presviedcat, preco je toto dobre, kde su uskalia, ako k tomu pristupujem a napady, co sice nehram, ale nad tym rozmyslam, prip. su dobre alternativy, ale nieco mi k tomu chyba (min. prematch, aby som to hral). Na Telegrame nie je priestor pre dlhsi text, pre hlbsie myslienky. Naopak tu nie je priestor pre rychle korekcie, kde nieco bolo vcera sexi a dnes sa mi na tom nepaci skoro nic (a extremnejsie situacie, kde 1,5 pred zavodom hram nieco a potom zistim, ze trat nie je taka tvrda, ako som si myslel podla predpovede alebo ze ten sneh prisiel skor, nez sa ocakavalo apod. ... to, co nie je livko (cashout 5min pred startom, naopak hranie niecoho na poslednu chvilu).

Vieme, ako funguju sprinty (som o tom popisal legendy a baje), takze k tomu sa da skor nieco rychle napisat na Telegrame nez sa k tomu po Q vyjadrovat tu. Po Q viem sice zlozenie a dopredu si vytypujem nove na a proti, ale plati, ze neviem, nakolko SK budu podcenovat 21.-30. z Q a nakolko precenovat 1.-10. (lisi sa to zavod od zavodu). Neviem dopredu, aky bude mat den SK (ochota vypisovat normalnu ponuku vs "mame technicke potize"). Na Telegrame mozem rychlo odoslat holu vetu, tu sice tiez, ale zaberie to viacej casu, velmi pomaly sa ta informacia dostane k vam a ked sa k vam dostane, je bud neaktualna alebo uz vylozene mylna.

Ono na livku je problem to obcas vsadit sam, najma ked tipujem ako maximalista (co je stale pre mna alfa a omega livka - najst vhodny moment, kedy je pomer riziko/vynos najlepsi), ale to sa bavime len o urcitej casti trhu. Sem spada napr. bude 1. po 1.kole s tym, ze dotycny startuje s 1, prip. s 2. Taktika je upecena davno pred zavodom a je to len o tom, co jazdec predvedie, ci nam do kariet zahraju dalsie okolnosti (napr. horsie podmienky voci treningu v zjazde, vykon tych za nim - ci naplnia svoju ulohu, ktora je pripad od pripadu rozna).

Zaujimave to moze byt prave na sprinty v klasickom lyzovani (schematicke = ja dopredu cca viem, co budem robit, len neviem, s ktorymi lyziarmi), 2.kolo v zjazdovom lyzovani (podobny princip, kde ponuka je dostupna 10-15 minut pred startom 2.kola a ja uz pocas 1.kola sledujem, co bude pre mna v 2.kole zaujimave + su tam tie nove prilezitosti, ktore som vysvetloval minule a snad budu na Tipsporte beznou realitou tejto zimy). V biatlone to moze hint na podmienky, ktore do preview spisem (vecer den predtym), ale je to dost vagne a na danej strelnici sa to moze prejavit uplne inak (co sa aj zvacsa deje). Inak je biatlon zvacsa bez jasneho napadu mimo podobnych pripadov ako pri zjazdovom lyzovani - nizke BIB ide na trat v sprinte skor nez vyssie = ked da 0 a slusny beh, tak sa lahko moze stat, ze SK jeho vykon precenia (v individuale je to potom este umocnene). V biatlone som fakt zvedavy na tu ponuku, kedze keby bola na urovni, castejsie v Tipsporte mozeme hrat kurzy na win s moznostou cashoutu a nezatazovania uctu na bet365 (v mojom pripade). Zaroven je tu nadej, ze sa nebude v takej miere opakovat livko bez veduceho zavodnika, resp. livko moze obsahovat live top3 (co by umoznovalo viacej hrat top3 prematch a potencialnou velmi vyhodnotou moznostou cashoutu). V biatlone som najcastejsie hraval na Tipaci az h2h v poslednom okruhu (az ked sa z biatlonu stane beh na lyziach s nejakym pribehom - viac TO, vyvazanie sa za niekym, horsi sprint apod.). To rozhodne je prenosne, kedze plati, ze medzi strelbou a vypisom prejde par sekund. Na strane druhej, z mojho pohladu je to zabavka, kedze 1, obcas sa to ani neda stihnut zahrat a 2, ak aj ano, tak 1-2krat s nizkymi limitmi (ak h2h nie je zaroven subojom o prvenstvo, kde do hry vstupuje bet365).

Skoky na livku boli v Tipaci ultratragicke v minulych rokoch. Fortuna to na nasom trhu s prehladom bila hlava-nehlava. Pisal som, ze u skokov ma najviac zaujima prematch =? keby to vyzeralo ako pri obraku v Soeldene, zrazu sa moze vratit 10-12 rokov dozadu, kde som pravidelne vyhladaval top6/top10/top15. Nie je pravdou, ze skoky su teraz nahodnejsie nez v minulosti, naopak, aj vdaka tym pravidlam sa vykonnost na danom mostiku castejsie prejavi aj do vysledku. Netvrdim, ze neexistuju vynimky, zlyhania, preslapy, resp. zavody, ktore su vylozene neregulerne a treba sa od nich drzat co najdalej je to mozne (co je zaroven prilezitost hrat vysoke kurzy na prekvapenie, ked ma ponuka sirku a nie je zlodejska, co v poslednych rokoch neexistovalo).

Boby boli a budu cisty prematch, s cim nemam absolutne ziaden problem (akceptujem to podobne ako pri atletickej DL).

///


Zaroven ten Telegram beriem ako potencialny prechod. Uz nie som v pozicii, kde si niekde na webe robim "umelu" statistiku, ktora ma nalakat takych, ktori si myslia, ze peniaze padaju zo stromu. Platby nejdu cez K2, je to ako-tak zabehnute, takze tiez ziaden problem. Ak by som zacal bazit po reklame, nebodaj po tom "umelom", moznosti je mnozstvo (napr. aj ti podvodnici, ked uz mam ist do nerealneho extremu). Uz davno neriesim pocty, riesim cisto kvalitu a vyhodnost pre tych par, ktori moj nahlad a rady dlhodobo dokazu ocenit (je to vo vysledku win-win - mne to staci popri vlastnom tipovani, nie je tam az tolko starosti (ked to robim na kolene), aby ma to odradzalo od tych pozitivnych vplyvov (utriedit si myslienky, zdielat ich, obcas dostat spatnu vazbu, spatne sa obzriet za vlastnymi nazormi/tipmi apod.), trochu vyssie ceny dokazu pokryt energiu do toho venovanu a zaroven pri nizsom pocte to ma obrovsku hodnotu, kedze vsaditelnost je sliusna az vyborna (dokonca aj na tom Tipsporte, co je urcity priesecnik pre SK/CZ - niekto nema bet365, niekto Pinnu, niekto Nike, niekto Doxx, vacsina ma Fortunu, ale tam je to nevypocitatelne a nikdy odtial priamo tipy davat nebudem (a porovnat si kurz je to najmenej, ak tam je nahodou lepsi, resp. po drope na Tipsporte kratkodobo lepsi alebo rovnaky ako na Tipsporte s tym, ze ked su rovnake, ten drop na Fortune tolko nehrozi).

K2 poskytuje uz len to zazemie a urcitu anonymitu (nepisem vylozene verejne, aj ked skoro vsetko je casom verejne). To, ze sa to mozno preda a ak ano, tak nevedno komu a nevedno, co sa s tym bude diat, a ak sa aj nieco diat bude, nevedno, ci to nebude z mojho pohladu k horsiemu (pretoze na K2, cez vsetky neduhy, mam rad prave tuto literarnu moznost sa podelit s ostatnymi, kde to nemusi mat 150 znakov, nemusim bojovat o priazen v mori dalsich prispevkov mimo temu, nikam mi to po case nemizne ...).

Casom sa moze stat, ze to bude Telegram a nejaky free blog s tym, ze Telegram preberie tu nosnu cast. Pri atletike/DL uz mam zazitu strategiu s textovym pripravenym suborom, kde nepotrebujem vylozene nic - tam Telegram splna absolutne vsetko potrebne (hodit link na stiahnutie) a po zverejneni ponuky len doladit par veci, nieco vysvetlit (ako sa deje tu v par vetach).

UselessToo
Sázkař - Bloger K2
Sázkař - Bloger K2


Celková statistika na K2:
Počet OK: 0
Počet 1/2 OK: 0
Počet VOID: 0
Počet 1/2 KO: 0
Počet KO: 0
Vklady: 0 unitů
Výhry: 0 unitů
Profit: +0.00 unitů
Yield: +0.00 %

Zobrazit informace o autorovi

Sledovat sázkaře
E-mailová notifikace
SMS tipy z fóra


Působí na KolemDvou.cz od: 31.10.2009
Tipy a sázky: 6016
Kvalita tipů:
Hodnocení kvality tipů: 554.3Hodnocení kvality tipů: 554.3
Přidej hodnocení ZDE

Hodnocení tipů: 42
PříspěvekZaslal: 18.11.2021, 1:37 Předmět:
Pište tipy na sázení
Citovat

V plane bolo to riesit v pondelok, najneskor v utorok, ale v pondelok, ked uz som to mal rozpisane, tak sa mi to zmazalo (a to som sa k tomu dostal az vecer, ked som si pozrel prioritu cislo 1, t.j. biatlon a tych 8 pripravnych zavodov (pretoze odkladat to nebolo mozne - tento vikend je uz relativne bohatsi (aj tipersky) + naloz z pripravy v klasickom lyzovani a v dalsom tyzdni to uz naplno vypukne, takze na dobiehanie restov z minuleho tyzdna uz by nebol absolutne priestor) a vcera som pri miernej bolesti hlavy na to nemal sebemensiu naladu.

///

Z uvodneho nastrelu ohladom potencialneho zaujmu vyplynulo, ze ma zmysel to posunut dalej - pokusit sa to zrealizovat. Okrem zaujmu (kladny ohlas cez PM) som mal zaroven dojem, ze u mensiny doslo k urcitemu nepochopeniu (a ak ten pocit bol neodpostatneny, tak sa ospravedlnujem). Ten pocit by som pretlmocil tak, ze niektori si asi mysleli, ze Telegram je nahrada za K2, prip. je to Telegram alebo K2 a pritom to bolo z mojej strany odkomunikovane ako K2 a Telegram.

Takze este raz. Moja ponuka s Telegramom ma minimalne tieto 3 roviny:

1, snaha vyhoviet urcitym hlasom, ktore volaju po tom, aby moj obsah bol blizsie k ludom, aby sa vyuzili modernejsie sposoby komunikacie, aby sa v casti procesov odstranila bariera, ktoru produkuje K2

2, snaha priniest nieco nove, ked uz bude ta bariera odstranena (t.j. nejake formy livebettingu a celkovo priblizenie v danom case mojho myslienkoveho pochodu)

3, reakcia na dopyt po tiketoch, resp. vacsej inspiracii (bez obmedzeni, ktore su tam teraz - takze viac-menej z akychkolvek mojich uctov, kde sa da poslat link)

Samozrejme, daju sa tam najst dalsie veci (v globale komunikacia, ktora ale ma potencial byt minusom, najma z mojej strany, takze to zamerne nedavam ako nutny posun vpred - ked sa to spravne uchopi a nastavia sa zakladne pravidla, tak ma to potencial byt ku prospechu).

Preco je K2 dolezite (alebo potencialne nejaka forma nahrady za K2, ked uz som teoretizoval aj nad touto moznostou)? Uz len z dovodu, aby ta pridana sluzba na Telegrame mohla fungovat pri 10+ ludoch. Mam skusenost, ked som tam hadzal tikety a kratke komentare pre jedneho cloveka. Cloveka, ktory tento informacny background nemal k dispozicii. Bol tam jeden rozdiel, to treba hned na uvod spomenut - moje ohodnotenie bolo zalozene na jeho vysledku, co v tomto pripade sa rozhodne diat nebude (aby som sa zaujimal, kto, co a za kolko realne zahral a na konci mesiaca mi z toho posielal percenta zo zisku). Nasa situacia je cisto o platbe za sluzbu, kde mne moze byt vonkoncom jedno, ci ma dotycny 20 uctov na Tipsporte a do mojich tipov tlaci tisice (ked to prezeniem) alebo max. vklad ma 30 alebo 50eur.

To je zaroven aj odpoved na otazku, ktoru som cez vikend dostal (v ramci reakcii na navrhovane zmeny, resp. novinku). Nie som v stadiu, ze som nepopisany list papiera v SK, ze pridem a vsadim si to a to a za ciastku, ktoru si niekde vysnivam, nebodaj podla nejakeho velmi striktneho MM. Da sa to popisat ako boj s obrovskou mierou prisposobenia sa. Uprimne, myslim si, ze som to ako-tak zvladol, aj ked s mojou mierou sebakritiky tam su obdobia, kde zauzivany styl nepokladam za najlepsi sposob, ako som danu situaciu mohol, resp. mal vyriesit. Na druhej strane sa to snazim predsa len trochu modifikovat, nebyt taky striktny (zjednodusene, hrat "aj solo", nielen 2-ako, ked su tam 2 tipy podobnej cenovej relacie s podobnou hodnotou/kvalitou ... ale, ked dam to 2-ako, tak okamzity drop nehrozi, kedze to nejde cez schvalovanie, ked dam solo za viac, tak to dropne vacsinou (nehovorim, ze vzdy), ked to na jednom ucte dam solo a na druhom double, tak je to obcas idealny kompromis; ked to dam najprv double a potom idem na druhom schvalovat vacsie solo, tak to aj tak vam dropne ... idealne riesenie neexistuje).

Preto plati, ze vkladovo to musite zacat chapat svojpomocne. Ja pisem, ked sa mi nieco paci velmi, nieco menej, nieco je hranicne (z mojho velmi tvrdeho pohladu na "kvalitny" tip - 2,1 50na50 je odpad, doslova, ked mam dat moj oblubeny priklad). Tie hranicne veci obcas nevsadim a ked sa tak stane, tak sa zacnu diat divy (nie vzdy, ale velmi casto, co pri vyske tych kurzov je desive). Ano, preto by som mal hrat vsetko, co i len trochu vyzera dobre, co sa mi stale uplne nedari (vsak len tento vikend - Corsi @751, resp. 501 dokonca este po 1.Q, ktoru vyhral; Artigas @51,0, Brand @19,0 ...).

Samozrejme, ma to aj svoju pozitivnu stranku - jednoducho sa snazim hrat fakt top veci. Skor ma mrzi, ze je to miestami nekonzistentne a la na @501 kurz nemozete/nepotrebujete dat obrovsku ciastku, aby vyhra bola famozna, resp. aj keby som chcel, tak limit ma podrzi. A zaroven som schopny davat daleko vyssie ciastky na horsie tipy, kde tie eura neriesim (vsak svojim sposobom akovky na Q v paraleloch ... to nie su uplne zle tipy, ale nemalo to zjavnu hodnotu a je to hrane cisto na tom, ze vsetko sadne, nikto nevypadne a nikto negativne neprekvapi ... klasicka situacia, kde 25/50eur nepali a vyhra by pri kurze 6-10 potesila (kedze tej hodnoty tam nie je moc). Samozrejme, cast z toho stale robi fakt, ze to bolo vsetko na betku, ale tentokrat asi nie uplne zasadny.

Takze to, ze to hram za 25 alebo 300eur vam moc nepovie, kedze vyssie cifry su solo prakticky nehratelne (mimo livko na betku, kde zasa vysoka prehra = limit, takze v tejto faze tam ani nechcem moc hrat male kurzy za velke ciastky, pretoze aj to najlepsie mozne, sa moze kedykolvek pokazit). Ked uz nieco chcem hrat napr. za 1000eur (Olympiada a veci a la Schoenmaker na 200m prsia), tak kurz nie je taky podstatny (vid plavkynu som hral vsade, kde mi to zobrali ... mal som len urcity spodny limit ohladom kurzu, kde uz prinosy zacali pomaly zaostavat za rizikami; ale 1,7 som stale hrnul do akoviek, ked sa casom objavilo nieco "akovkove").

///

Ked mam byt konkretny ... ja som tu nadhodil Larsa van der Haara. Lenze 4,5 (niekde som prematch videl 5,0) bolo hranicne - keby som musel, tak to asi zahram, ale zaroven to znamena, ze vklad by bolo velmi nizko (tej echt hodnoty, v mojom ponimani, tam pri tomto kurze bez dalsich informacii moc nie je).

Zaroven viem, ze na betku je to live a po par skusenostiach tiez som vedel, ze ked tam aj bude 4,5 (a nie 5,0) na uvod zavodu, tak skoro musi byt situacia, kde bude lepsi kurz, resp. podobny kurz ako prematch, ale zdaleka s lepsou informaciou.

Napokon som hral @6,0 (nejakych 30-35eur) a o chvilu neskor @7,0 (zasa nejakych 30) s tym, ze som to onedlho istil Iserbytom @2,5 za 50 (aby sa mi vratili aspon vklady). Uz si to presne nepamatam - ci som hral @6,0, ked sa to tam objavilo (myslim si, ze to bol popud, ked sa zacal tlacit dopredu z posledneho miesta pocetnej skupiny tak 2-3 kola pred koncom => posledne miesto bola len kratkodoba taktika si trochu orazit a hlad dalej utocit (tahal pole prve 2-3 okruhy vo vysokom tempe v snahe roztrhat to, co zrovna v Tabore je pri vyrovnanom poli skoro nemozne, toboz v ranej faze preteku) a @7,0 som prihodil, ked bol v cele a bolo evidentne, ze v plane je to znova roztrhat. Poistka pracovala s tym, ze aj ked @2,5 je malo, tak strach zo sprintu Iserbyta (a neskakania prekazok VdHaarom v druhej polovici okruhu) bol prilis velky (a uz som predtym nie uplne perfektne zahral zeny, takze fakt som nemal naladu byt z dobreho tipu v minuse v muzoch).

Je to svojim sposobom reminiscencia na mnohe ine tipy z minulosti, ktore ale naopak kvoli tomu nedopadli dobre (sa nezahrali, na livku sa efekt nedostavil, ja som to vcas nezahral a potom uz sa velmi zle naskakuje do rozbehnuteho vlaku pri dobrom vyvoji). Za vsetky priklady Davidova z poslednej sezony na MS. Ako mozem k niecomu davat vklad, ked to nemam vsadene? A ked napisem, ze to hram za 35 eur, co nie je ani jeden unit a z pohladu percent z BR sa to snad neda vycislit, komu to pomoze v orientacii? Ja sa radsej pohybujem vo vnimani "co som ochotny do toho dat", resp. "co chcem na tom zarobit". Velmi casto to tak funguje, ze dam si vklad a podla toho, co mi to ponukne pri danom kurze za vyslednu vyhru (najma akovky, kedze pri solach je to pomerne jasne), tak podla toho vsadim. Zaroven vdaka tomu mozem menit vysku vkladov => vyzeram z pohladu SK amaterskejsie (podobny princip sa vyuziva aj pri pokri, kde mas percentualny ramec a potom len rucne upravis nejake cisla, aby to vyzeralo "matuco").

Vsak aj preto som rad, ze tu nemusim vyplnat nejake tabulky s tipmi, ktore nic neprinasaju a len sa ma snazia drzat v urcitych umelo vytvorenych mantineloch. Ked je nieco skvele, napisem to, ked je nieco priemerne, napisem, ked je nieco len pokus (aj ked zaujimavy), napisem to.

Potom su tu nazory a potencialne viacere moznosti, ako ten nazor pretavit do podoby tipu (su 2-3 h2h s danym jedincom v ponuke). Tu by mali pomoct tikety, aj ked ja nie som zrovna dobry v spravnom vybere (zvacsa si vyberiem ten, ktory nevyjde, co nutne neznamena, ze ten horsi). Uz mam tendenciu robit priesecniky, t.j. hram do kriza 4 double h2h zo 4 tipov apod.

A znova, ja to hram v nejakom kurze, ten kurz sa zmeni a to, co bolo "lepsie" (a asi aj bolo), ma mensi kurz nez alternativa (pritom mal rovnaky/lepsi). Zrazu je alternativa lepsia volba, takze ked potrebujem k niecomu doplnok (nieco, co nebolo dovtedy vypisane), tak siahnem po alternative. Najma v atletike to ma tendenciu produkovat situacie, kde mi prve volby vsetky vyjdu a potom mam 6-ako, kde mi nevyjde jediny tip - ten alternativny.

///

Dospel som k zaveru, ze vas bude okolo tych 10.

Je tam obava, ze to mozno bude viac, takze beriem na seba riziko, ze bude aj menej a cenu stanovujem na 900CZK/35EUR. Sam som zvedavy, ako to bude fungovat.

Ako som pisal, cielom nie je urobit zatial z Telegramu prioritne miesto. To je tu a ten, kto o Telegram nema zaujem, tak nemoze byt v pozicii vydedenca, druhej cenovej skupiny len preto, ze Telegram nepotrebuje (tikety, livko apod.). Casom zistim, ze Telegram chce kazdy, tak sa to aj pod dojmom tejto informacie zmeni (moj sposob, ako s tym budem zachadzat), ale k tomu je este relativne dlha cesta.

Telegram v tomto vnimani je praca navyse. Zistim, ze je to moc, tak to po mesiaci po vzajomnej dohode skoncime. Zistim, ze K2 toho uz tolko neprinasa a stihat obidve casti bude prilis zlozite a skoncim len s Telegramom. Vsetko je otvorene.

Co rozhodne nie je otvorene, to je odklon na portaly typu sportbreak, toboz ked zasa idu klamlivu reklamu, kde pouzivaju moje tipy na propagaciu dalsich a dalsich balickov, nezmyslov a inych ojebov, ktore k nim neodmyslitelne patria. Je to smutne a vtipne zaroven - vtipne, keby som v tom nebol zainteresovany a smutne, ze ani po x mesiacoch tam neboli schopni vyprodukovat nic lepsie, nez par desiatok mojich tipov z LOH (co zaroven ani nie je nejaka epicka kvalita v zmysle zazracnych tipov s vysokym kurzom, resp. Yieldu ... je to "priemerne" a aj tak sa to tam javi ako Alenka v risi divov ... a zial Alenka doslova, kedze vobec netusi, ako sa tam ocitla a co tam robi).

Takze zaujemcovia mozu posielat peniaze (a obratom dostanu pristupovy link). Ked budu 6, tak tam zacnem nieco pridavat (a mozno spravim ustupok, keby boli 5, ale nizsie uz nie).

Tento vikend su slalomy, skoky, boby a po novom oblubeny cyklokros. Slalom na Tipsporte vypisany a chvalabohu vo verzii "Soelden" (takze nejake upravy hlavy tipsportacke robia, ale je to nesporne lepsie, nez verzia 2020/21 a roky nedavno minule). Zial, je to zensky slalom, ktory je odolny voci takemuto stylu vypisovania (elita je prilis uzka a odskocena od zvysku, cim v hre je len par miest v top10 a len teoreticky v top6). Zaroven ono to je sice lepsie, ale oproti betku pri tych najvyssich kurzoch, mimo upravy kurzu na win (a lahkeho odvodenia top3/top6/top10) to prilis pri top10 nestupa (tam, kde by mali/mohli byt kurzy 15, tam to konci pri 10 u top6 a pri top10 je to podobne). Pozitivum je, ze kurzy su pohyblive a Soelden ukazal, ze to ma tendenciu stupat (alebo inak - hranim niekoho stupaju kurzy na zvysok => prax znama napr. z Pinny pri cyklistike, kde sa takisto jedna o masovu zalezitost a ked vsadim na jedneho, mierne porastie kurz na vsetkych ostatnych).

Slalom ma uplne kurzovo neomamil (ako to bolo pri obraku). Suvisi to prave s tym, ze proti prvym 3 sa neda namietat, dalsie 3 su velmi neiste (Holdener po zraneni, Gisin po narocnom lete s traningovym mankom a ASL po navrate v kolotoci SP po 21 mesiacoch (covid+zranenie z treningu)), ale aj ked budu pod svojou urovnou, tak nemozem ani u jednej napisat, ze urcite nebude okolo top6 (prinajhorsom). Na top6 tak nie je moc volnych miest a na top10 su 4.
Zobrazit tipy z předchozích:   
Přidat nové téma Zaslat odpověď    KolemDvou.cz - tipy na sázení -> Archiv K2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strana 11 z 11
Všechny aktuální tipy z K2
Žebříčky a statistiky sázkařů
Sázkařské deníky
Tipy moderátorů K2
Tipy na tenis
Tipy na fotbal
Tipy na hokej
Tipy na basketbal
Tipy na házenou a volejbal
Tipy na NBA, NHL, NFL a MLB
Tipy na biatlon, skoky na lyžích, alpské lyžování a lyžování
Sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, tipy na sázení
Souhrn tipů klubu sázkařů K2profi
Tipovací a sázkařská soutěž K2mini
Strategie sázení
Money management
Úspěšné sázkařské tikety
Programy pro sázení
Kontrola tiketu
Placené tipy
Tipy zdarma
Online sázení


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com




Sportbreak.cz - Dexter





Výměna odkazů:

Studio Ipanema - grafické a reklamní studio
Hledáte kam na výlet? Jsme komunita lidí, kteří si sdílí zajímavé a dobré tipy na výlety, přidejte se.
Časopis pro muže sázkaře, sázka na jistotu.

nasetipy.com - tipovanie, tipovaci web, tipuj, stávkovanie, bet, dobrý tip

Vtipy